HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 ruj 2024, 16:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4801 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 193  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 09 vel 2023, 12:45 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Haram je napisao/la:
Ja kad cujem judeo-krscansko naslijedje pomislim jal na ausvic .


čuj, kad imaš pogrešne ideje o drugome, imaš i pogrešne zaključke.

auscwitz je djelo jednog progresivnog ,revolucionarnog pokreta, tzv. znanstvenog rasizma. to je jedan iznimno sekularni pokret, jedan u nizu sekularnih budalaština koja u zadnja dva stoljeća uništavaju kršćnsku civilizaiju.
Haram je napisao/la:
Svemira mozda, ali ne i planete Zemlje. Vas niko nije trpao u logore radi toga sto u svoja cetiri zida praktikujete ovo ili ono, dok su takvi kao sto si ti to itekako radili sa ljudima bez obzira sta isti praktikovali ili ne. Trpali su ih "njihove krvi" radi,.."rasne pripadnosti" radi.


naravno da nas je itekako trpalo u logore i nabijalo na kolaci otimalo nam djecu i pralo im mozak itd.. komunisti i islamisti su nas ubijali ko pse i gore od toga. Mržnja s kojom se komunizam ( i jakobinizam) obrušio na kršćane je neizmjerljiva.

teza da su zločini rasizma produkt judeokršćanske civilizacije je apsurdna i debilna. u svim drugim djelovima svijeta je rasizam još gori. Pogledaj samo koliko su Armenaca Turci pobili, ko je to uzrokovao? Što je uzrok japanskog rasizma? Zašto su Arapi porobili milijune Afrikanaca i Europljana? Da nisu zbog kršćanstva?

ti si pun stereotipa proziašlih iz marksističke i postmodernistčke kuhinje. i na tim zabludama gradiš svoje svjetonazore.

pripisivati judeokršćanskoj civilizaciji specifikum rasizma je tragikomično. to je najmanje rasistički dio svijeta

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 09 vel 2023, 12:47 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Haram je napisao/la:
Imas cesto ovakve izjave koje bih i ja potpisao ali jos cesce ih krsis izjavama koje su im dijametralno suprostavljene.

Ja sam vise puta rekao da bih s nekim ljudima s ovog foruma odmah bio spreman otici na kafu, pa makar se i razlikovali ideoloski, etnicki, i kako vec sve ne, jer prije i iznad svega cijenim inteligenciju i stil, nacin, karakter, a tek nakon toga ideoloske okvire koji su samo shlag na torti takoreci.


poanta nije u tome ko bi s kime na kavu i ko je kakav individualno, nego kakvo društvo hoćemo.

ti hoćeš komunističko, neko islamističko, mi hoćem osvoje baziran na judeokršćanskim vrijednostima.

i smatramo da je povijesno iskustvo tako da pokazuje da su takva društva bila najmanje loša. Sekularistička su bolesna i nastrana skroz. islamistička u većoj ili manjoj mjeri.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 09 vel 2023, 12:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10846
Haram je napisao/la:
Ovo vec zvuci kao ozbiljna paranoja. A bio si nekad od onih forumasa koje sam rado citao. Komunizam je ideologija. Komunizam ne mrzi nikog sem klasnu i ekonomsku nejednakost.


Bio sam nekad levo orjentisan i bio sam veliki kritičar religija i crkvi , ali zbog novonaastale promene društvene paradigme i uništavanja vrednostti stavljen sam pred svršen čin da moram birati između modernih komunjara,islama ili judeohrišćanskog nasleđa , i ja sam izabrao ovo treće.

Svaka ideologija po prirodnom ljudskom nagonu i automatizmu proizvodi društvene i moralne vrednosti a samim time i hijerarhiju , i zato te komunjarske lažne priče kako ne mrzi se nikoga već se samo hoće jednakost ostavi za neke druge plitke plehane tanjire.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 09 vel 2023, 12:59 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Haram je napisao/la:
Jel moze bez:

- Vrijedjanja tipa "leftard"

- Vrijedjanja tipa trpanja mene u isti kosh s neoliberalnim budalma pseudoljevicarske provenijencije?


Otici cemo u vrijedjanje i naprdjivanje i nista pametno nece niko izvuci iz svega ovoga.


nije to vrijeđanje, nego moja percepcija toga. za mene je ljevičarenje bunilo. i staro i pogotovo ovo novo.

Haram je napisao/la:
Ovaj citat cu zapamtiti. Znas li zasto? Zato sto si nekidan tvrdio da je Zapad napredniji od istoka zbog svoje "judeo-krscanske civilizacije" , dok je istok nazadan radi islama, a ja tvrdim da Zapad to nije zbog toga vec zbog cinjenice da je prevazisao teokratske predstave Srednjovjekovlja i zagazio u kapitalizam i liberalizam odbacujuci krscanske okove koji su ga kocili. Kad govorimo o ekonomskoj snazi i moci koja proizilazi iz iste.


apsolutno to stoji.

Kršćanstvo nije istjerano sa Zapada preko noći. to je proces, koji traje stoljećima. Zadnja dva i po stoljeća se kršćanstvo bori sa sekualrnim ideologijama, liberalizmom, komunizmom, desnim sekularizmima i sada ovime što se ne da ni nazvati. I postupno gubi bitku.

Europa je postala moćna i bogata i jaka dok je bila kršćanska. Upravo su ti teološke predpostavke srednovijekovlja (skolastika) utemeljile znanstvenu metodu koja je uzdigla zapad. Druge civilizaicje to nemaju, a ako imaju su preuzele od nas. I kad je znaćaj kršćanstva počeo opadati, ali još uvijek bio dominantan, Europa je još rasla i uspinjala se. No kako kršćanstvo se iz nje postupno potiskuje, a od šezdesetih godina ne tako postupno, došli smo do postkršćanske Europe, Današnje stanje je rezultat toga.

i stoga sada gledamo naš pad. Demografski smo pukli, ekonomski usporavamo, drugi nas sustižu. Još uvijek smo na vrhu, jer kad padaš s 20 km visine, treba vrijeme dok dođeš do 500m visine. Ali trend je jasan.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 09 vel 2023, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Ono kad musliman komunist misli da su islamizam i komunizam, dva pokreta odgovorna za najveće klanje ljudi u povijest kul i progresivni ali je Zapad zao.

Ljudska glupost je vječna.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 09 vel 2023, 13:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:


Mother SLAMMED For Coaching Child To Be Trans And HATE Boys

Woman Explain How She Escaped Woke CULT


Psihijatrija.

Proždiruća majka.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 09 vel 2023, 13:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Sta sam ti jos htio reci Divizija. Primjetio sam da olako pausaliziras i pojednostavljujes stvari. Evo npr. mene zoves leftardom, trpajuci me u isti kosh sa svim ovim nakaradnostima protiv kojih sam se milion puta izjasnio.

Takodjer negiras cinjenicu da stvari gotovo nikad nisu crno-bijele. Uzmi npr. odnos prema sankcijama u Evropi. Mislis li da je slucajno to da su iskljucivo ljevica i desnica maltene identicne po tom pitanju? I to nije samo stvar rusofilije/rusofobije vec je to stvar jedne sustinske opozicije protiv gradjanskog staleza (gradjanstvo kao evropsko ekonomska-imovinska kategorija) i vlasti koju isti drze maltene neprekidno u rukama jos od druge polovine 19. stoljeca. To je dakle stvar klasnog identiteta van/iznad drustvenopoliticko-ideoloskih okvira tj. suprotnosti ljevice i desnice.

Dakle negiras sve te dodirne tacke jer je tako jednostavnije razmisljati u shablonima. Radis to iako nisi glup i iako si obrazovan, i to u humanistickim naukama, filozofskim, tako da sigurno posjedujes u dovoljnoj mjeri intelektualni kapacitet da bi spoznao da je to bezze.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 09 vel 2023, 13:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Reconquista je napisao/la:
Ono kad musliman komunist misli da su islamizam i komunizam, dva pokreta odgovorna za najveće klanje ljudi u povijest kul i progresivni ali je Zapad zao.

Ljudska glupost je vječna.


Ono kad kreten misli da ima sta za reci iako bi bilo sevap uzeti mu tastaturu iz ruku i razbiti o glavu jer ionako ne zna sta prica i da ustvari samo smeta dok odrasli razgovaraju.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 09 vel 2023, 13:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Ah to si ti koji ne mrziš i ne dijeliš ljude. Oprosti nisam te prepoznao.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 09 vel 2023, 13:13 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Haram je napisao/la:
Sta sam ti jos htio reci Divizija. Primjetio sam da olako pausaliziras i pojednostavljujes stvari. Evo npr. mene zoves leftardom, trpajuci me u isti kosh sa svim ovim nakaradnostima protiv kojih sam se milion puta izjasnio.

Takodjer negiras cinjenicu da stvari gotovo nikad nisu crno-bijele. Uzmi npr. odnos prema sankcijama u Evropi. Mislis li da je slucajno to da su iskljucivo ljevica i desnica maltene identicne po tom pitanju? I to nije samo stvar rusofilije/rusofobije vec je to stvar jedne sustinske opozicije protiv gradjanskog staleza (gradjanstvo kao evropsko ekonomska-imovinska kategorija) i vlasti koju isti drze maltene neprekidno u rukama jos od druge polovine 19. stoljeca.

Dakle negiras sve te dodirne tacke jer je tako jednostavnije razmisljati u shablonima. Radis to iako nisi glup i iako si obrazovan, i to u humanistickim naukama, filozofskim, tako da sigurno posjedujes u dovoljnoj mjeri intelektualni kapacitet da bi spoznao da je to bezze.


1. ne trpam te ja u isti koš. ja sam svjestan razlike između stare i nove ljevice. samo ste meni svi leftardi, samo je tvoja bolest puno manja od njihove.

2. stvari nisu crno-bijele, ali govorimo poopćeno jer drugčije ne možemo donjeti opće zaključke. jasno je meni da se trenutno i desnica i ljevica bore protiv iste elite koja je izgurala oboje na marginu.

dakle ako hočemo stupnjevati stvari, judeokršćanska cvilizacija je broj 1. ispod toga su od lošijeg prema gorem: desne sekularističke ideologije. pa potom stare ljeve sekularističke ideologije. pa onda islamisti. a ispod toga, kao najveće zlo u povijesti su nove ljeve sekualrističke ideologije.

liberale namjerno tu ne trpam, jer su oni uvijek samo međufaza da se jedan poredak oslabi i drugi uđe u vakuum.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 09 vel 2023, 13:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10846


Jbt dokle ide zaluđenost da transžena(biološko muško) ide na terapiju zbog traume što ne može zatrudniti , a američkog psihologa i psihijatra koji su završili škole da rade sa istraumatiziranim nerotkinjama boli *** sve dok ovi ludaci plaćaju.

Uglavnom američka privatna terapeutska struka širi biznis dolaskom nove klijantele. :zubati

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 09 vel 2023, 13:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:
Prema jednom stručnjaku iz Kineske akademije društvenih znanosti:

Zatražili su od nas da istražimo što objašnjava nadmoć Zapada diljem svijeta. Isprva smo mislili da je to zato što imate moćnije oružje nego mi. Zatim smo mislili da je to zato što imate najbolji politički sustav. No u posljednjih dvadeset godina shvatili smo da je srž vaše kulture vaša religija: kršćanstvo. To je razlog zašto je Zapad tako moćan. Kršćanski moralni temelj društvenog i kulturnog života ono je što je omogućilo pojavu kapitalizma i zatim uspješnu tranziciju prema demokratskoj politici. Nimalo ne sumnjamo u to.

Drugi akademik, Zhuo Xinping, ustanovio je da je "kršćansko shvaćanje transcedentnosti" imalo "presudnu ulogu u tome da ljudi prihvate pluralizam u društvu i politici na suvremenom Zapadu" :

Samo prihvaćajući to shvaćanje transcedentnosti kao svog kriterija možemo razumijeti pravo značenje ideja kao što su sloboda, ljudska prava, tolerancija, ravnopravnost, pravda, demokracija, vladavina zakona, univerzalnost i zaštita okoliša.

Niall Ferguson: Civilizacija - Zapad i ostali


Da prizovemo kineske drugove u pomoć.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 09 vel 2023, 16:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32379
Haram je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

U principu da. Ne znam što je koliko bitnije, ali svakako su ljudi različiti. Ne pada mi na pamet nekog osuditi samo zato jer je pripadnik neke skupine.


Imas cesto ovakve izjave koje bih i ja potpisao ali jos cesce ih krsis izjavama koje su im dijametralno suprostavljene.


Ne znam koje su te dijametralno suprotstavljene, bit će da se nismo najbolje razumjeli. Uvijek kritiziram samo nečija djela ili mišljenja općenito, nebitno tko ih uradi, da mi je i brat isto mišljenje imam, nikad narode ili skupine.

Ne priznajem zasluge zbog imena ili porijekla. U istoj poziciji je i svećenik i taliban. Niti treba vjerovati Hrvatu jer je Hrvat, niti je neki musliman loš čovjek jer se zove Meho. Svakome se sudi prema njegovim osobnim djelima, a ne po babi i stričevima. Tako reći pravna država. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

958 of 2558 - 37.45%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 09 vel 2023, 16:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32379
Reconquista je napisao/la:
Citat:
Prema jednom stručnjaku iz Kineske akademije društvenih znanosti:

Zatražili su od nas da istražimo što objašnjava nadmoć Zapada diljem svijeta. Isprva smo mislili da je to zato što imate moćnije oružje nego mi. Zatim smo mislili da je to zato što imate najbolji politički sustav. No u posljednjih dvadeset godina shvatili smo da je srž vaše kulture vaša religija: kršćanstvo. To je razlog zašto je Zapad tako moćan. Kršćanski moralni temelj društvenog i kulturnog života ono je što je omogućilo pojavu kapitalizma i zatim uspješnu tranziciju prema demokratskoj politici. Nimalo ne sumnjamo u to.

Drugi akademik, Zhuo Xinping, ustanovio je da je "kršćansko shvaćanje transcedentnosti" imalo "presudnu ulogu u tome da ljudi prihvate pluralizam u društvu i politici na suvremenom Zapadu" :

Samo prihvaćajući to shvaćanje transcedentnosti kao svog kriterija možemo razumijeti pravo značenje ideja kao što su sloboda, ljudska prava, tolerancija, ravnopravnost, pravda, demokracija, vladavina zakona, univerzalnost i zaštita okoliša.

Niall Ferguson: Civilizacija - Zapad i ostali


Da prizovemo kineske drugove u pomoć.


Drugovi se ne trebaju brinuti, u međuvremenu je Zapad izvršio samoubojstvo. Nestat će sam od sebe za 20-30 godina, vjerojatno 20. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

958 of 2558 - 37.45%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 10 vel 2023, 14:50 
Offline

Pridružen/a: 31 kol 2021, 13:35
Postovi: 354
Naša Kvačica je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:

Da prizovemo kineske drugove u pomoć.


Drugovi se ne trebaju brinuti, u međuvremenu je Zapad izvršio samoubojstvo. Nestat će sam od sebe za 20-30 godina, vjerojatno 20. :zubati


Mene moralno i ostalo propadanje zapada jako podsjeća na propadanje rimskog carstva, samo što će biti puno brže i brutalnije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 10 vel 2023, 18:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9816
Lokacija: Usa
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 10 vel 2023, 18:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32379
Bijedni roditelji kukavice, umjesto da cijela škola organizira prosvjed sa transparentima o 2 spola i mentalnim bolestima.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

958 of 2558 - 37.45%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 10 vel 2023, 20:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Eo Hrvacani, dobrodosli u vasu civilizaciju zarad koje ste se ispalili iz nase jugoslovenske zajednice.

Sad ste dio ovoga i bicete sve vise...i vise...i vise..

Citat:
Transrodna plivačica se skinula u ženskoj svlačionici: "Gledale smo muške genitalije"


slika


RILEY GAINES (23), bivša plivačica sa Sveučilišta Kentucky, tvrdi da je transrodna plivačica Lia Thomas (23) na lanjskom natjecanju spustila hlače i otkrila muške genitalije u ženskoj svlačionici. Riley dodaje da plivačice nisu bile unaprijed upozorene da će dijeliti svlačionicu s Lijom.

"Nismo dale svoj pristanak, nisu nas ni pitali. U toj svlačionici smo se okrenule i tamo je bio biološki muškarac od 193 centimetra, koji je spustio hlače i gledao nas kako se svlačimo. Bile smo izložene muškim genitalijama", rekla je Gaines za Fox News.

Gaines je odgodila pohađanje stomatološkog fakulteta kako bi se nastavila boriti za sportašice. Traži da se naprave zasebne svlačionice za transrodne sportašice. "Prije godinu ili dvije ovo bi se smatralo nekim oblikom seksualnog napada ili voajerizma. Sada čak i dopuštaju da se to dogodi", dodala je Gaines.


Nadam se samo da mu se nije digo.

https://www.index.hr/sport/clanak/trans ... xNo83DfR50

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 10 vel 2023, 20:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2017, 19:23
Postovi: 3470
Haram je napisao/la:
Eo Hrvacani, dobrodosli u vasu civilizaciju zarad koje ste se ispalili iz nase jugoslovenske zajednice.

Sad ste dio ovoga i bicete sve vise...i vise...i vise..

Citat:
Transrodna plivačica se skinula u ženskoj svlačionici: "Gledale smo muške genitalije"


slika


RILEY GAINES (23), bivša plivačica sa Sveučilišta Kentucky, tvrdi da je transrodna plivačica Lia Thomas (23) na lanjskom natjecanju spustila hlače i otkrila muške genitalije u ženskoj svlačionici. Riley dodaje da plivačice nisu bile unaprijed upozorene da će dijeliti svlačionicu s Lijom.

"Nismo dale svoj pristanak, nisu nas ni pitali. U toj svlačionici smo se okrenule i tamo je bio biološki muškarac od 193 centimetra, koji je spustio hlače i gledao nas kako se svlačimo. Bile smo izložene muškim genitalijama", rekla je Gaines za Fox News.

Gaines je odgodila pohađanje stomatološkog fakulteta kako bi se nastavila boriti za sportašice. Traži da se naprave zasebne svlačionice za transrodne sportašice. "Prije godinu ili dvije ovo bi se smatralo nekim oblikom seksualnog napada ili voajerizma. Sada čak i dopuštaju da se to dogodi", dodala je Gaines.


Nadam se samo da mu se nije digo.

https://www.index.hr/sport/clanak/trans ... xNo83DfR50

Drug Tito je ideološki prethodnik muškaraca u suknjama.

_________________
Hrvatska Hrvatom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 10 vel 2023, 21:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9816
Lokacija: Usa
Ti bas znas lupiti gluposti, SFRJ je u EU pozivana jos krajem osamdesetih kad se ideja tek razmatrala.

I da je opstala, odavno bi bila clan "zapadnog svijeta".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 10 vel 2023, 21:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21798
Haram je napisao/la:
Nista bolje ne oslikava nemoc i drustvenopoliticki jad u koji ste zaglibili od ove nemocne recenice koja veze s vezom nema.

AKO je IKO od nasih vodja IKADA bio JEBAC onda je to valjda JOSIP BROZ.


Komunisti su originalni luđaci, jednako kako se mi danas zgražamo nad svjetonazorskim idejama woke retarda i odnosa muško žensko, prava itd...

tako su se ondašnji ljudi prije 1917. i između dva rata zgražali nad komunistićkim rušenjem društvenih normi.

Iako bi tadađnji komunisti ove potrpali u gulag , oni su ideološki prethodnici svog tog ludila.

Jesi kad vidio da je od desničara nastao transrodni teletabis/ they them helikopter?

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 10 vel 2023, 22:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
A da se ovog majmuna iskompleksiranog malo smiri?

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 10 vel 2023, 23:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Haram je napisao/la:
Eo Hrvacani, dobrodosli u vasu civilizaciju zarad koje ste se ispalili iz nase jugoslovenske zajednice.

Sad ste dio ovoga i bicete sve vise...i vise...i vise..

Citat:
Transrodna plivačica se skinula u ženskoj svlačionici: "Gledale smo muške genitalije"


slika


RILEY GAINES (23), bivša plivačica sa Sveučilišta Kentucky, tvrdi da je transrodna plivačica Lia Thomas (23) na lanjskom natjecanju spustila hlače i otkrila muške genitalije u ženskoj svlačionici. Riley dodaje da plivačice nisu bile unaprijed upozorene da će dijeliti svlačionicu s Lijom.

"Nismo dale svoj pristanak, nisu nas ni pitali. U toj svlačionici smo se okrenule i tamo je bio biološki muškarac od 193 centimetra, koji je spustio hlače i gledao nas kako se svlačimo. Bile smo izložene muškim genitalijama", rekla je Gaines za Fox News.

Gaines je odgodila pohađanje stomatološkog fakulteta kako bi se nastavila boriti za sportašice. Traži da se naprave zasebne svlačionice za transrodne sportašice. "Prije godinu ili dvije ovo bi se smatralo nekim oblikom seksualnog napada ili voajerizma. Sada čak i dopuštaju da se to dogodi", dodala je Gaines.


Nadam se samo da mu se nije digo.

https://www.index.hr/sport/clanak/trans ... xNo83DfR50


Za ovaj post upozorenje?

Odgovor na pitanje zasto mi je ovo account broj 45345345.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 11 vel 2023, 00:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32379
Upozorenje je zbog Tita, kome na ovoj temi nije mjesto.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

958 of 2558 - 37.45%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 11 vel 2023, 00:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278


Za razmišljanje onima kojima je zgodnije ne plaćati gotovinom i slične stvari.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4801 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 193  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Karabaja, VUKsaJUGA i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO