HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 30 ruj 2024, 01:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4730 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 190  Sljedeća

Koja opcija
0 34%  34%  [ 21 ]
1 13%  13%  [ 8 ]
2 7%  7%  [ 4 ]
3 3%  3%  [ 2 ]
4 7%  7%  [ 4 ]
5 10%  10%  [ 6 ]
6 5%  5%  [ 3 ]
7 5%  5%  [ 3 ]
8 7%  7%  [ 4 ]
9 3%  3%  [ 2 ]
10 7%  7%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 61
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 18:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6332
Velebit je napisao/la:
Dr. Van Nostrand je napisao/la:
Ima li netko kakvih konkretnih iskustava sa stranim građevinskim radnicima? Do sada sam od stranaca uvijek imao muslimane iz bihaćkog kantona (koliko znam, uglavnom iz armijaškog dijela, tek poneki iz babinog dijela) ili Albance (s Kosova i iz Albanije). Srbe ne diskriminiram, nego nikad nisam naletio na majstora iz Srbije kad mi je trebalo.

Ima li na našem tržištu uopće Nepalaca i Filipinaca koji npr. postavljaju pločice ili rade knauf, neka pristojna razina vještine, tako da mogu i sami odraditi posao u apartmanu, a ne samo biti pomoćni radnici?

Nema, rodak mi je baustelac i jedino sta oni rade su totalno nekvalificirani poslovi i cim nauce nesto prijavljuju se u Italiju i Njemacku.


To treba promijeniti, dovesti Možemo na vlast da ih bolje dočeka, obuči i pruži život dostojan čovjeka.
I onda neće više prašit za Italiju.
Jel tako palamudani :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 18:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 01:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
Bobovac je napisao/la:
Jiv je napisao/la:

Ne, nije to defetizam. Prihvaćanje otvara nove horizonte.

Gledaj kako da tvoja djeca profitiraju od situacije u kojoj će se naći društvo.

Možda je hrvatski narod (što god to bilo po novome) demografski suicidalan. Ali ti i tvoja loza niste. A to je u konačnici najbitnije.



Iskreno, draži mi je neki Možemaš koji posvaja desetoro djece iz Konga nego takve ljige kao ti. Takvi "Use nase, podase" ljudi su dno dna. Oni koje briga samo za vlastitu guzicu (što je donekle razumljivo) ali su nesvjesni da će takvim razmišljanjem i nju izgubiti. Znači, duple ljige.


A za koga bi me trebalo biti briga osim za moje potomstvo? Za lijene kojima je teško imati više od jednog djeteta i izruguju se onima koji imaju više?

@divizija zašto bi tvoja djeca bila robovi koji rade za takve? Ako će RH nastaviti biti robovlasnička država koja cijedi mlade da bi kupila glasove penzionera, onda je za tvoju djecu bolje da se uvezu dodatni robovi.

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 19:04 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Jiv je napisao/la:
Ne, nije to defetizam. Prihvaćanje otvara nove horizonte..


kažu i da kad ga primiš u pak isto otvoara nove horizonte.

ne znam, ali ti bi mogao probati pa nam reći kako je, ti voliš otvarnaje novih horizonata

ja sam konzervativan

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 19:06 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
zaba1111 je napisao/la:

To treba promijeniti, dovesti Možemo na vlast da ih bolje dočeka, obuči i pruži život dostojan čovjeka.
I onda neće više prašit za Italiju.
Jel tako palamudani :zubati


jel to ide ovako nekako kod Možemosa?

https://mup.gov.hr/vijesti/bozinovic-us ... tvu/290280

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 01:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
divizija je napisao/la:
Jiv je napisao/la:
Ne, nije to defetizam. Prihvaćanje otvara nove horizonte..


ja sam konzervativan


Prednost je što je Zapad ispred nas po ovom pitanju bar 10-ak godina. Tako da možeš znati kako će se stvari razvijati. Možeš predvidjeti i prema tome se prilagoditi i uputiti svoju djecu.

Opstat će oaze homogenog hrvatskog stanovništva širom zemlje. Ali bit će i potpuno miješanih sredina.

Sve je jako predvidljivo.

Postoje gradovi i kvartovi u kojima će biti unosno imati stanove za iznajmljivanje. I postojat će gradići i kvartovi za život, daleko od multikulturalizma.

Samo na vrijeme planirati. I sve će biti ok.

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 20:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6332
divizija je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:

To treba promijeniti, dovesti Možemo na vlast da ih bolje dočeka, obuči i pruži život dostojan čovjeka.
I onda neće više prašit za Italiju.
Jel tako palamudani :zubati


jel to ide ovako nekako kod Možemosa?

https://mup.gov.hr/vijesti/bozinovic-us ... tvu/290280


Pa šta će drugo reć na sastanku s predstavnicima imigranata.
Tipična reda radi spika za javnost, a u praksi sve redom praši za Italiju, kao što ti reče kolega koji prati statistike i studije


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 20:35 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Jiv je napisao/la:

Prednost je što je Zapad ispred nas po ovom pitanju bar 10-ak godina. Tako da možeš znati kako će se stvari razvijati. Možeš predvidjeti i prema tome se prilagoditi i uputiti svoju djecu. .


to je prednsot samo ako učimo na tuđim greškama, nije prednost ako ih ponavljamo

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 20:36 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
zaba1111 je napisao/la:
Pa šta će drugo reć na sastanku s predstavnicima imigranata.
Tipična reda radi spika za javnost, a u praksi sve redom praši za Italiju, kao što ti reče kolega koji prati statistike i studije


po tebi smo mi postali transferaši migranata za zapadnu Europu?

da ti nisi wagnerovac?

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 20:38 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Dr. Van Nostrand je napisao/la:
Ima li netko kakvih konkretnih iskustava sa stranim građevinskim radnicima? Do sada sam od stranaca uvijek imao muslimane iz bihaćkog kantona (koliko znam, uglavnom iz armijaškog dijela, tek poneki iz babinog dijela) ili Albance (s Kosova i iz Albanije). Srbe ne diskriminiram, nego nikad nisam naletio na majstora iz Srbije kad mi je trebalo.

Ima li na našem tržištu uopće Nepalaca i Filipinaca koji npr. postavljaju pločice ili rade knauf, neka pristojna razina vještine, tako da mogu i sami odraditi posao u apartmanu, a ne samo biti pomoćni radnici?


koliko sdam ćuo, Azijci su solidni za sv eposlove koji ne traže nikakvu stručnost.

čim je nešto složenije, tipa lijepiti pločice, očaj živi.

Ima mnogo naših poslodavaca koji bi radi vratili naše iz vana, ali teško se mogu plaćom natjecati sa Švabama

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 23:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 01:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
Zaustavite uvoz muslimana ako vam je stalo do sigurnosti.

Filipinci su katolici, neće raditi nikakva silovanja i bombašenje.

Pakistanci, Bangladežani, tzv. Bošnjaci itd. - hoće. Čim ih bude dovoljno.

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 23:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25580
Lokacija: Heartbreak Hotel
Jiv je napisao/la:
divizija je napisao/la:

ja sam konzervativan


Prednost je što je Zapad ispred nas po ovom pitanju bar 10-ak godina. Tako da možeš znati kako će se stvari razvijati. Možeš predvidjeti i prema tome se prilagoditi i uputiti svoju djecu.

Opstat će oaze homogenog hrvatskog stanovništva širom zemlje. Ali bit će i potpuno miješanih sredina.

Sve je jako predvidljivo.

Postoje gradovi i kvartovi u kojima će biti unosno imati stanove za iznajmljivanje. I postojat će gradići i kvartovi za život, daleko od multikulturalizma.

Samo na vrijeme planirati. I sve će biti ok.


Pripremati se za rezervat? O hebem li ti...!

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 23:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 01:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
Bobovac je napisao/la:
Jiv je napisao/la:

Prednost je što je Zapad ispred nas po ovom pitanju bar 10-ak godina. Tako da možeš znati kako će se stvari razvijati. Možeš predvidjeti i prema tome se prilagoditi i uputiti svoju djecu.

Opstat će oaze homogenog hrvatskog stanovništva širom zemlje. Ali bit će i potpuno miješanih sredina.

Sve je jako predvidljivo.

Postoje gradovi i kvartovi u kojima će biti unosno imati stanove za iznajmljivanje. I postojat će gradići i kvartovi za život, daleko od multikulturalizma.

Samo na vrijeme planirati. I sve će biti ok.


Pripremati se za rezervat? O hebem li ti...!


Paničariš nepotrebno. Ti si u fazi br. 2 - bijes.

Zašto bi tebe u Čapljini brinulo to što će zagrebački socijalistički kokošinjci s 20 katova u budućnosti biti multikulturalni? Saberi se.

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 23:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25580
Lokacija: Heartbreak Hotel
Jiv je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:

Pripremati se za rezervat? O hebem li ti...!


Paničariš nepotrebno. Ti si u fazi br. 2 - bijes.

Zašto bi tebe u Čapljini brinulo to što će zagrebački socijalistički kokošinjci s 20 katova u budućnosti biti multikulturalni? Saberi se.


Nemam pojma, možda zato jer imam IQ viši od razine maslačka. Ili možda što sam Hrvat i kao što mi je bio bitan jedan Vukovar tako mi je bitno sve gdje moj narod živi. Ali ti to ne možeš shvatiti. Nisi ti od te priče. Tebi dobro dok glođeš kost koju ti gazda baca i nije te briga što će ti potomstvo morati klečati pred BLMovcima.

Znam neke zapadne seronje slične tebi koji se čudom čude zašto ja nisam za zamjenu stanovništva a oni jesu. Kao, što vi Hrvati imate s tim, vi niste u toj priči.
Nažalost jesmo. Svi smo na istom brodu koji tone.

A nije da su mi imigranti toliko ogavni. Draži mi je jedan Pakistanac sa bradurinom nego takvi *** kao što si ti. On barem svoje štuje za razliku ot tebe.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 17 ožu 2023, 00:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
Jiv je napisao/la:

Paničariš nepotrebno. Ti si u fazi br. 2 - bijes.

Zašto bi tebe u Čapljini brinulo to što će zagrebački socijalistički kokošinjci s 20 katova u budućnosti biti multikulturalni? Saberi se.


Glupost i laž.

Stvar je u tom, rekoh 100 puta- stranih radnika ne-Europljana nema puno u RH. Broj je od 10-20.000. Osobno, iako ne lunjam puno po zemlji, nisam vidio njih u bilo kojoj mjeri u Zagrebu i okolici.

Bilo je crnaca i Arapa na kolodvoru u Zg u grupama od 2-5, i to navečer dok su čekali na vlak, oko 20 h. To je bilo do ulaska u Schengen, a ne viđam ih više uopće.

U kojim li to gradovima oni to žive, kad čujem iz Istre, Dalmacije, ... pitam ljude..i nitko ih nije vidio, osim u neko vrijeme kad su ih lifrali iz Zagreba u Italiju i dok su zasmrdili riječki kolodvor.

Jednostavno, obojenih stranaca, napose muslimana, u Hrvatskoj - nema. Ako ih ima, onda su toliko genijalno dobro sakriveni da ih normalni ljudi ne vide. Ja sam viđao na kolodvoru u pothodniku jednu Mongolku oko pizze, a u tramvaju, te gledajući kroz prozor tramvaja- ne vidim upravo nikoga obojenoga. U tramvaju sam čuo koji put Albance, pretpostavljam da je to albanski, i vidio sam 2- 3 male žene pred 20ak dana, po izgledu teško odredive, rekao bih Nepalke jer nisu Filipinke ni Kineskinje koje raspoznajem.

Gdje su te vaše horde migranata? Nevidljivi keo Čelična pandža Lewis Crandell?

Mislim...sprdnja.

Ja sam posebno vizualno osjetljiv na ne-bijece i lako ih uočim. I zadnji sam koji bih umanjivao potencijalni opasnost. No njih jednostavno- nema.

https://www.politika.rs/sr/clanak/54048 ... rtna-kazna

Azilanti u Sloveniji: Deportacija u Hrvatsku je za nas smrtna kazna


A glede budućnosti- pa oni će biti šupirani iz Europe gdje već jesu. N eznam kako će biti s dosta zaluđenim zemljama poput Britanije, no tentije rastu i nitko ofarbance ne trpi, a dolazi i do onog što sam davno rekao- Arapi ih mrze i slučaj Tunis pokazuje tek početak arapsko-afričkog sukoba.

Promašaj svih ovih naklapanja je što se najbolje i najsnažnija točka svijeta, Europa, gleda kroz neku prizmu šake degenerika i dekadenata.

Ti isti koji diplaju o dekadenciji isto su precijenili Ruse na svim poljima, pa se sve suludo projektivno pomiješalo u njihovim glavama. Kao i opsesija muslimanima, koji kad god imaju šanse bježe iz islama glavom bez obzira, dok se senzacionalistički ignoramusi plaše tih likova kao nepobjedivih babaroga, što je sprdnja n n-tu potenciju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 17 ožu 2023, 01:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25580
Lokacija: Heartbreak Hotel
Kako se zove ta paralelna stvarnost u kojoj @Hroboatos živi?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 17 ožu 2023, 02:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 14:21
Postovi: 4112
Bobovac je napisao/la:
Kako se zove ta paralelna stvarnost u kojoj @Hroboatos živi?


Da nije možda la la land?

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 17 ožu 2023, 02:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
Dutch01 je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
Kako se zove ta paralelna stvarnost u kojoj @Hroboatos živi?


Da nije možda la la land?


Imate li vi mozga kojim biste opravdali svoje paranoidne teze?

Imate li kakvih podataka, dokumenata i nešto ozbiljno u što bi se netko pouzdao?

Ja ne samo da osobno ne vidim upravo ništa od onog što tvrdite, nego ne vidim ništa potvrdljivo, a da nije iz kloake blebetanja raznih histeričnih baba i nepotvrđenih naklapanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 17 ožu 2023, 08:52 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Hroboatos je napisao/la:

Imate li vi mozga kojim biste opravdali svoje paranoidne teze?

Imate li kakvih podataka, dokumenata i nešto ozbiljno u što bi se netko pouzdao?

Ja ne samo da osobno ne vidim upravo ništa od onog što tvrdite, nego ne vidim ništa potvrdljivo, a da nije iz kloake blebetanja raznih histeričnih baba i nepotvrđenih naklapanja.


a da vidiš broj izdanih radnih dozvola?

ili prošećeh po Zagrebu??

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 17 ožu 2023, 09:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 01:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
@divizija Ovakvih tupsona poput Hrobika će biti posvuda, koji ne vide što se događa, ne prihvaćaju ako vide, ignoriraju.

Treba samo pametnije postupati od takvih i profitirat ćeš od razvoja situacije.

A takvi poput njega će se naknadno žaliti na imigraciju i prosipati rasizam. Mozak im radi prebrzo da bi se bavio glupostima prijevremeno. :zubati

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 17 ožu 2023, 09:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 12:40
Postovi: 4515
divizija je napisao/la:
Hroboatos je napisao/la:

Imate li vi mozga kojim biste opravdali svoje paranoidne teze?

Imate li kakvih podataka, dokumenata i nešto ozbiljno u što bi se netko pouzdao?

Ja ne samo da osobno ne vidim upravo ništa od onog što tvrdite, nego ne vidim ništa potvrdljivo, a da nije iz kloake blebetanja raznih histeričnih baba i nepotvrđenih naklapanja.


a da vidiš broj izdanih radnih dozvola?

ili prošećeh po Zagrebu??
Broj izdanih radnih dozvola ne pokazuje broj stranaca, zato što veliki dio stranaca s radnom dozvolom produži dalje nakon nekoliko tjedana ili mjeseci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 17 ožu 2023, 10:44 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Jiv je napisao/la:
Zaustavite uvoz muslimana ako vam je stalo do sigurnosti.

Filipinci su katolici, neće raditi nikakva silovanja i bombašenje.

Pakistanci, Bangladežani, tzv. Bošnjaci itd. - hoće. Čim ih bude dovoljno.


Bošnjaka ne može biti dovoljno da se svi presele ovdje, a neće.

oni su bezopasni i u tri generacije ih deislamiziramo.

Filipinci su jednaki divljaci ko i ovi, Filipini su zemlja kriminala i nasilja.

krv nije voda.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 17 ožu 2023, 10:49 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Jiv je napisao/la:
@divizija Ovakvih tupsona poput Hrobika će biti posvuda, koji ne vide što se događa, ne prihvaćaju ako vide, ignoriraju.

Treba samo pametnije postupati od takvih i profitirat ćeš od razvoja situacije.

A takvi poput njega će se naknadno žaliti na imigraciju i prosipati rasizam. Mozak im radi prebrzo da bi se bavio glupostima prijevremeno. :zubati


nema profita za tebe osobno i TVOJE potomstvo ako se naša sredina pretvori u favelu. Mi moramo čuvati zdravlje naše SREDINE, radi osobnih interesa, a ne ju uništit radi osobn interesa. to je kratkovidno.

Hrobik je samo boomer kojeg je pregazilo vrijeme. Nažalost, to je još jedna posljedica starenja populacije, i treba biti oprezan da nam se ne desi isto.

Čovjek mora biti spreman percipirati svijet drugačije odo noga kakav je bio u formativnim godinama. to je većini ljudi teško ili uopće ne pokušavaju. Zato imaš gro boomera koji su bili ok kad su bili mlađi, ali oni su formirani u jednim okolnostima i biologija im otežava da percipiraju stvarnost koja ima drugačiju paradigmu sada nego onda. Pa su sada problem.

ili da svedem na jednostavno - you can't teach old dogs new tricks

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 17 ožu 2023, 10:50 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Dr. Van Nostrand je napisao/la:
Broj izdanih radnih dozvola ne pokazuje broj stranaca, zato što veliki dio stranaca s radnom dozvolom produži dalje nakon nekoliko tjedana ili mjeseci.


pokazuje kad ga usporediš s prošlom godinom.

ako imaš porast novoizdanih ili produljenih boravaka, bro jstranac aje porasta, tj, broj onih koji su došli nadmašuje broj onih koji su otišli.

mi imamo trend proasta stranaca uslijed opadanja domicilnih.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 17 ožu 2023, 11:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
Ponavljam- vi ste inferiorni histerici bez mozga.

1. broj izdanih dozvola, koliko je ukupno dostupno, da i ne govorimo da dio odlazi dalje, ne prelazi 20.000. To nije zanemarivo, ali ni katastrofalno. Kad smo kod raznih dozvole- većina je iz ex-Yu iBalkana. Ovosu zadnjimeđu zadnjim podatcima i pogledajte "nesvrstane": https://www.poslovni.hr/hrvatska/sve-vi ... de-4352476, https://www.057info.hr/vijesti/2023-03- ... za-strance, https://www.zabranjeni.url/vijesti/hrvatsk ... e-15293929

2. migranata jednostavno- nema. Bilo ih je, kako navedoh, i onda su nestali nakon Schengena. Dao sam vam i poveznicu o Sloveniji koju nitko nije komentirao. Kad dobijete potvrđeni argument, pravite se blesavi. Gori ste od gada Milanovića i raznih poremećenika toga tipa.

3. antimigrantsko histerici su obične babe. Vi nemate pojma o tom što znači rasna svijest. a ja sam pred 15 godina predlagao, najozbiljnije, da se povede biološki rat u Africi i Aziji s ciljem depopulacije i da se obojenima prvo oduzme građanstvo, a onda nogira iz Francuske, Britanije itd. Imam ne 100, nego 1000 puta razvijeniji nacionalnu i rasnusvijest nego svi vi skupa, i to otkad znam za sebe. Nisam nimalo vezan okovima religije, a ni pomodnih trendova kao desni konzervativci,ili još gore tzv. neo-nacisti koji su šaka jada i koji bi prvi završili u Mauthausenu kao degenerične karikature.

3. u Zagrebu, Karlovcu, Sisku, Zadru...."migranata"- N-E--M-A. Bilo ih je na Zrinjevcu i u Rijeci gdje su sve zasrali, onda su izolirani u šatorima i brzo ekspedirani. Glede radnika Azijaca, znam više slučajeva na Krku, Pokupskom kod Siska-Karlovca i sl. gdje su stvari propale jer su bili preslabi, preglupi i nekoordinirani. Npr. u građevini je bilo neuspješno budući da je bilo nešto Rumunja, dva Egipćana, tri Bengalca i nešto Srba i Muslimana, i u tom poliglotskom miljeu ništa nije uspjevalo i ništa nije izgrađeno. Taj šef tvrtke iz Splita je propao jer je cijela zamisao bila apsurdna, a ovi su vraćeni. Ne da su otišli u bogatiji zapad, nego su vraćeni.

Sumarno- vi nemate pojma o pojmu kako izgleda svijet, kakva je zbilja u praksu, i koje su realije ne samo u "vidnom polju", nego i na papiru. Neobrazovani ste, ne znate "svijet" povrh tabloidnih histeriziranja, ne znate logički razmišljati i, realno- nesposobni ste za racionalne argumente.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 17 ožu 2023, 12:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8425
Lokacija: Na rubu egzistencije
Jiv je napisao/la:
divizija je napisao/la:

ja sam konzervativan


Prednost je što je Zapad ispred nas po ovom pitanju bar 10-ak godina. Tako da možeš znati kako će se stvari razvijati. Možeš predvidjeti i prema tome se prilagoditi i uputiti svoju djecu.

Opstat će oaze homogenog hrvatskog stanovništva širom zemlje. Ali bit će i potpuno miješanih sredina.

Sve je jako predvidljivo.

Postoje gradovi i kvartovi u kojima će biti unosno imati stanove za iznajmljivanje. I postojat će gradići i kvartovi za život, daleko od multikulturalizma.

Samo na vrijeme planirati. I sve će biti ok.


ne kontam šta je pjesnik htio da kaže.

da se izoliramo u vlastitom društvu?

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4730 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 190  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO