|
|
Stranica: 40/54.
|
[ 1326 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
crni_bombarder
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:28 |
|
Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49 Postovi: 10670
|
Ne znam, Rusija regularno likvidira neprijatelje Rusije po cijeloj planeti, krkaju ljude otrovima, na sve strane misteriozne smrti, ali eto Prigozina koji je jelte drzavni neprijatelj broj 1. nikako da smaknu, on je neunistiv. Zapravo nijedan atentat nije ni pokusan na njega, a lik kao okupi vojsku i krene na Moskvu. I jos stane na pola puta i kaze dogovorili smo se. Jedan logican slijed dogadjaja. U to moras vjerovati taman koliko i "mi samo napadnemo a Rusi ce pobjeci do Krima". No ajde, bar su se izblamirali pred ocima cijelog svijeta, vise nista nece biti isto 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:28 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90151 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
crni_bombarder je napisao/la: Logicno, Prigozin je krenuo u drzavni udar, juris na Moskvu u brzini Guderijanovih tenkova, i nakon par sati sve je dogovoreno i nista se nije dogodilo, puc sta puc? nismo mi  Inace to tako ide, kad neko pokusa drzavni udar, ti mu obecas a on ti vjeruje na rijec  Ruska državna TV Wagnerovce danas naziva teroristima.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Primarijus
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:31 |
|
Pridružen/a: 09 tra 2017, 21:00 Postovi: 3549
|
crni_bombarder je napisao/la: Ne znam, Rusija regularno likvidira neprijatelje Rusije po cijeloj planeti, krkaju ljude otrovima, na sve strane misteriozne smrti, ali eto Prigozina koji je jelte drzavni neprijatelj broj 1. nikako da smaknu, on je neunistiv. Zapravo nijedan atentat nije ni pokusan na njega, a lik kao okupi vojsku i krene na Moskvu. I jos stane na pola puta i kaze dogovorili smo se. Jedan logican slijed dogadjaja. U to moras vjerovati taman koliko i "mi samo napadnemo a Rusi ce pobjeci do Krima". No ajde, bar su se izblamirali pred ocima cijelog svijeta, vise nista nece biti isto  Što su rusi dobili time što su pucali jedni na druge i obarali vlastite helikoptere i avione? I time što je putin pokazao da je slab i da pristaje na prigožinove ultimatume? Priča vam nema nikakvog smisla. Serete kvake i pokušavate radit jalovi damage control.
_________________ 5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
crni_bombarder
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:32 |
|
Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49 Postovi: 10670
|
|
Wagner nije nastao sam od sebe, Wagner je od pocetka bio produzena ruka ne Moskve vec Putina, njegova privatna vojska, pretorijanska garda, ljudi koji odradjuju posao za Rusiju po cijelom svijetu, Sirija, Afrika, nastavi niz.
Ljudi bi opcenito trebali malo proci blizu povijest Rusije sa akcentom na involvirane sudionike, da pohvataju konce, manje citati medije financirane Soros novcima i bice neke stvari jasnije.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:35 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47275 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Dobro postoji li u povijesti Rusije slučaj da je netko pokušao puč i da mu je vladar to poslije oprostio i ostavio ga u vojnoj službi?
Rusija je sramota i za pojmove diktature.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Primarijus
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:36 |
|
Pridružen/a: 09 tra 2017, 21:00 Postovi: 3549
|
|
Znači umjesto objašnjenja čitave teorije zavjere, dobijemo lekcije o povijesti wagnera jer ni sam ne znaš što misliš niti ti priča ima glavu, rep i smisao. Rusi od današnjeg dana nisu imali nikakvu korist niti su trebali srušit 7 vlastitih helikoptera da bi smijenili nesposobnog generala i pred čitavim svijetom ispali razjedinjeni, slabi i smiješni.
_________________ 5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
crni_bombarder
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:38 |
|
Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49 Postovi: 10670
|
|
Mujo, ja sa tobom ne komuniciram, moji postovi se mogu ticati samo natofila hrvatske provijencije.
Mujo, sikter.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Primarijus
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:40 |
|
Pridružen/a: 09 tra 2017, 21:00 Postovi: 3549
|
|
Srbalijo smiješan si i ispadaš glup, bolje ti je da šutiš nego da jezik radi bez upotrebe mozga.
_________________ 5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:42 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Jeste obrisali pjenu. Sad opet morate čekati vojne uspjehe Kijeva. Život je za neke ljude jako grub.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Primarijus
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:43 |
|
Pridružen/a: 09 tra 2017, 21:00 Postovi: 3549
|
|
Čekam smjenu gerasimova da se zadovolji prigožina. Inače gerasimov je vrhunski general, jedan od najboljih koje rusi imaju.
_________________ 5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
HHerceg
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:44 |
|
Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35 Postovi: 9998 Lokacija: No Country for White Men
|
crni_bombarder je napisao/la: El su Ceceni jos u traffic jamu?  Herceg, Sojgu uziva veliku popularnost u ruskom narodu, ispitaj mu malo povijest, nije on bezveze na celu ministarstva. Ne znam koliko je (ne)sposoban, a ova cijela prica, zar ti tu nesto ne smrdi. Nemoj biti kao prosjecni natofil, da vjerujes svim glupostima koje se pisu po internetu. Najviše čitam ruske telegram kanale i većini je Šojgu trn u oku, a i u priči sa običnim Rusima svi su puni nepovjerenja prema MO. Ali nebitno sad, dobro se svršilo.
_________________ Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
weasel
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:45 |
|
Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58 Postovi: 23412
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Primarijus
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:46 |
|
Pridružen/a: 09 tra 2017, 21:00 Postovi: 3549
|
HHerceg je napisao/la: crni_bombarder je napisao/la: El su Ceceni jos u traffic jamu?  Herceg, Sojgu uziva veliku popularnost u ruskom narodu, ispitaj mu malo povijest, nije on bezveze na celu ministarstva. Ne znam koliko je (ne)sposoban, a ova cijela prica, zar ti tu nesto ne smrdi. Nemoj biti kao prosjecni natofil, da vjerujes svim glupostima koje se pisu po internetu. Najviše čitam ruske telegram kanale i većini je Šojgu trn u oku, a i u priči sa običnim Rusima svi su puni nepovjerenja prema MO. Ali nebitno sad, dobro se svršilo. Svršit će se kad putin ispuni navodni dogovor, koliko vidim gerasimov i šojgu su još u službi.
_________________ 5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
trofazna_struja
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:48 |
|
Pridružen/a: 20 kol 2022, 00:59 Postovi: 274
|
Kao što sam napisao danas, sve je ovo bilo nejasno i lakrdijski a dobio sam odgovor kako vojska ne sluša Putina 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Primarijus
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:58 |
|
Pridružen/a: 09 tra 2017, 21:00 Postovi: 3549
|
Rusofili još nisu u stanju smisliti priču koja bi objasnila navodni igrokaz prigožina i putina i što su rusi dobili sa ovim danas nakon što je prigožinu pobijeno par desetina vojnika, razneseno par skladišta nafte i oboreno nekoliko helikoptera i aviona.  Padaju mi na pamet dva slučaja iz rata u bih. Jedan je muslimanska predstava u kojoj su glumili da su zaratili između sebe i na kraju su im srbi poslali pun konvoj municije jer su nasjeli na predstavu i nitko im nije poginuo. To ima smisla. Drugi slučaj je 93. u banja luci i pobuna srpske vojske što je vidljivo iz aviona da je bila prava stvar, a ne dogovor između mladića i karadžića kojim nitko ne dobiva ništa.
_________________ 5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Srednji Prst
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:59 |
|
Pridružen/a: 09 svi 2023, 23:08 Postovi: 784
|
|
Ipak ...
White Army opet izgubila . Komunisti opet na tronu
_________________ DAJ POLETI SOKOLE KROZ BRDA I DOLINE KRŠNE HERCEGOVINE , SREDNJE BOSNE PONOSNE PONESI NA KRILIMA PORUKU DEBILIMA OVO JE ZEMLJA HRVATSKA !
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:59 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Sad će Ukrajinci još više najebati. Wagner-ovci se moraju dokazivati da nisu izdajnici.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Mar-kan
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 19:59 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45 Postovi: 34238
|
dunno je napisao/la: Kako god se ovo sve završi, Rusija je danas još jednom potvrdila status banana države. Šaka bandita im ugrozila glavni grad, a predsjednik države koji jutros govori da neće imati milosti prema pobunjenicima pravi kompromise da im udovolji i da se smire.
Doslovno razina Zimbabvea. Oj, Prigožine šta si naumijo, na Putina kad si udraijo? Što bi rekli naši vrli fusofili, to je prank...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
laganini
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 20:02 |
|
Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33 Postovi: 15397
|
..šou je tek krenuo ismijavanje Rusije tek kreće.. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 20:04 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41103
|
|
Just a prank bro!
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1601 of 2558 - 62.59%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Primarijus
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 20:06 |
|
Pridružen/a: 09 tra 2017, 21:00 Postovi: 3549
|
|
Wagnerovci su zločinačka stoka, ali svaka im čast na obaranju ka-52 i iljušina.
_________________ 5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Mar-kan
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 20:07 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45 Postovi: 34238
|
Naša Kvačica je napisao/la: Just a prank bro! Udruženje bagerista poludilo, kopaj zatrpaj, kopaj zatrpaj
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 20:08 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Aj sad, nemojte biti tako loši luzeri. Budite ljudi.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Primarijus
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 20:09 |
|
Pridružen/a: 09 tra 2017, 21:00 Postovi: 3549
|
|
Wagner je danas oborio i Mi-35. Nekoliko mi8 neću posebno isticati jer su to ipak starije i ograničene letjelice.
_________________ 5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
aleksije radicevic
|
Naslov: Re: Građanski rat u Rusiji (Odbrojavanje do pada Putina) Postano: 24 lip 2023, 20:13 |
|
Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09 Postovi: 18059
|
Kolege sa teme, na osnovu danasneg dogadjaja razvijali ste svoje teorije. Neko je mozebiti i pogresio. Oce li se desiti da taj neko prizna da je pogresio?  Je li se ikada desilo cudo da je neko ko ucestvuje na temi o ratu u Ukrajini priznao da je pogresio? 
_________________ Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 27 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|