HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 ruj 2024, 13:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 22960 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576 ... 919  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 18:04 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2023, 23:28
Postovi: 437
tetejac je napisao/la:
Imota je napisao/la:

Gospodar svjetova...baš sotonski zvuči.

Jao šta im rade, razvališe ih. Stotine udara. Karabaja ima li Merkava? Kad će kopnena? :zubati
Oprosti, slučajno sam te citirao. Nabijemo na karinu njihove gospodare. I gospodarice.

Na karinu po starom turskom običaju nabijemo razne Jelene i Jovane. Znaju one a pameti i historija. Zato danas odu u Emirate da seru po njima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 18:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lis 2023, 11:37
Postovi: 1110
pravovjerni je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Bolje i konjušar biti nego islamofiličar, sramota planete i ljudske civilizacije.


Kada pred Gospodara svjetova staneš bit će kasno. Kajat ćeš se što si život proživio kao nevjernik i u zabludi bio. Tvoja usta, oči i uši će svjedočiti da si upućivan bio ali uputu nisi želio prihvatiti.

Ti si infidel, morat ćeš prihvatiti svetu RKC i Krista kad tad!
Prihvati svetog duha, odrekni se Bakira i Baala!
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 18:06 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2023, 23:28
Postovi: 437
Imota je napisao/la:
pravovjerni je napisao/la:

Kada pred Gospodara svjetova staneš bit će kasno. Kajat ćeš se što si život proživio kao nevjernik i u zabludi bio. Tvoja usta, oči i uši će svjedočiti da si upućivan bio ali uputu nisi želio prihvatiti.


Gospodar svjetova...baš sotonski zvuči.

Jedini sotona je sveti savo koga otac otjera da se zamonaši ne bi li ga odvojio od mladića. Kada ono savo izraste u pravog ********. Zato mu Turci kosti spališe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 18:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lis 2023, 11:37
Postovi: 1110
Bobovac je napisao/la:
Kronos je napisao/la:

Vas dvojica ste se pravo po mujgurili, koja li je vas to sura prosvijetlila.




Iako sam katolik i prakticiram katoličanstvo jasno mi je da nema veće knjige od kurana časnog!


=))
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 18:10 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 10:07
Postovi: 1975
pravovjerni je napisao/la:
tetejac je napisao/la:
Jao šta im rade, razvališe ih. Stotine udara. Karabaja ima li Merkava? Kad će kopnena? :zubati
Oprosti, slučajno sam te citirao. Nabijemo na karinu njihove gospodare. I gospodarice.

Na karinu po starom turskom običaju nabijemo razne Jelene i Jovane. Znaju one a pameti i historija. Zato danas odu u Emirate da seru po njima.

Bježi bola nabijem i tebe i gospodara ti na racku.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lis 2023, 11:37
Postovi: 1110
Biblija nas uči kako je Meka bila sotonistička tj kako su bili neprijatelji Izraela i Boga.

Štovali su Baala i žrtvovali mu djecu pred dok su šetali oko ovog kamena kao i danas, samo tada su svi demoni bili u njemu.

Muhamedov otac se molio pred Baalovim spomenikom i nazivao ga "Alahom", Baal u Bibliji je Sotona.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 18:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32484
Sayeret Matkal je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:



Iako sam katolik i prakticiram katoličanstvo jasno mi je da nema veće knjige od kurana časnog!


:thumbup
slika



=)) =)) =))

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

959 of 2558 - 37.49%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 18:23 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2023, 23:28
Postovi: 437
tetejac je napisao/la:
pravovjerni je napisao/la:
Na karinu po starom turskom običaju nabijemo razne Jelene i Jovane. Znaju one a pameti i historija. Zato danas odu u Emirate da seru po njima.

Bježi bola nabijem i tebe i gospodara ti na racku.


U crkvu pa se nabijajte. Ne miješajte mene u te vaša orgijanja. Meni samo kakvo žensko čeljade u familiji pošalji. Da kao onomad... A ti kod popa pa se tamo puškarajte.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 18:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 lip 2023, 14:19
Postovi: 887
Citat:
Some analysis on the prospects of an Israeli ground assault and occupation of Gaza, which perhaps explains why they've been shying away from actually launching the operation.

Hamas right now claims 40,000 reasonably well-armed and well-trained fighters in a city of 2 million.

First rule of thumb: all else being equal, you generally need a 3:1 numerical advantage to attack successfully. While the IDF has an extremely steep advantage in firepower, the Palestinians have had over a decade to dig in, and the Israelis would be attacking into a growing rubble pile. As anyone familiar with the Battle of Monte Cassino (or the much more recent Battle of Mosul) would tell you, rubble can be just as good to fight from as intact buildings and will interfere with the effective use of armored vehicles. Thus, the IDF will need to mass some 120,000 troops to defeat Hamas et al and occupy Gaza.

Second rule of thumb: to conduct intensive counterinsurgency operations, you need a 1:20 ratio of security personnel to local inhabitants. There are some two million people living in Gaza, suggesting that an occupation army of 100,000 will be required into at least the medium term to pacify the city and root out insurgents - of which there will be many, because the local population hates the Israelis to an extent we have difficulty comprehending in the West.

The IDF's regular strength in peacetime is 165,000 troops. So it can be readily seen that this mission would require doubling the standing strength of the IDF out of reserves and keeping it there for a period of years, likely after a grueling urban battle that could easily inflict more combat casualties on the IDF than it has suffered in every war it has been involved in since independence combined. Or to put it another way, devoting 1.5% of the Jewish and Druze population of Israel to counterinsurgency duty in Gaza for an indefinite period.

No wonder Netanyahu keeps pushing off the invasion. Even if they win the battle it's a recipe for disaster.




https://twitter.com/ArmchairW/status/17 ... 4222279758


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 16:33
Postovi: 10085
Rakete na Golansku visoravan iz Sirije.

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 19:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:12
Postovi: 2918
Bobovac je napisao/la:
Kronos je napisao/la:

Vas dvojica ste se pravo po mujgurili, koja li je vas to sura prosvijetlila.


Iako sam katolik i prakticiram katoličanstvo jasno mi je da nema veće knjige od kurana časnog!


Bobovče dobro si me nasmijo. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 21:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 lip 2023, 14:19
Postovi: 887


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 21:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lis 2023, 11:37
Postovi: 1110
Deri po ciloj Gazi, bacaj sve šta imaš


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:10
Postovi: 15122
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
JERUSALEM, Tuesday, October 24, 2023 (WAFA) – The Israeli occupation police today shut down Al-Aqsa Mosque in Jerusalem’s Old City and prevented Muslim worshippers from entering it, according to the Islamic Waqf department, the Muslim endowment in charge of the holy place.

It said the police abruptly and in a surprise move shut down all gates leading to the walled holy compound and prevented all Muslims of all ages from entering it.

It said that the occupation authorities tightened entry into the Mosque since the morning, where only the elderly were allowed to enter. However, this quickly changed and all worshippers of all ages were denied entry into Al-Aqsa Mosque, the third holiest site in Islam, which was an unusual move not taken for months.

At the same time, the police allowed Jewish fanatics to enter the Muslim holy compound in the morning to walk around and hold rituals freely in violation of the status quo at the Mosque, which says it is a purely Muslim worship area.

M.K."

Ja ne znam što ne unište te dvije džamije pa da se to već jednom okonca i da se oni Arapi munafici koji sa njima prijateljuju označe kao izdajice.

I šta ZGAbriel kaze nije dzamija okupirana.


I Mi smo u Knjizi objavili sinovima Israilovim: "Vi ćete doista dva puta nered na Zemlji učiniti i preko mjere oholi postati.
I
kad dôđē vrijeme prve od dvije prijetnje, poslaćemo protiv vas robove Naše, silno moćne, oni će uzduž i poprijeko zemlju vašu pregaziti, i prijetnja će se ispuniti.
Zatim ćemo vam dati pobjedu protiv njih i pomoći ćemo vas imecima i sinovima i učinićemo vas brojnijim. –

Sve što činite – činite sebi, dobro i zlo. – A kad dôđē vrijeme druge prijetnje, poslaćemo ih da na licima vašim tugu i jad ostave i da u Hram, kao i prvi put, ponovo provale i da sve što osvoje do temelja poruše.
ivo:
Ako činite dobro, činite dobro za duše svoje, a ako činite zlo, pa njihovo je. Pa kad dođe obećanje druge (prijetnje) - da ožaloste lica vaša, i da uđu u Mesdžid kao što su ušli u njega prvi put, i da potpuno unište šta zauzmu.
I Gospodar vaš će vam se opet smilovati; ako vi ponovo započnete, započećemo i Mi. A Džehennem smo za nevjernike tamnicom učinili.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 22:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lis 2023, 11:37
Postovi: 1110
Te dzamije minirati, šta imate vi Muslimani sa Jerusalemom?

To je kao da mi želimo Meku i Medinu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 22:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 12:37
Postovi: 17848
Upozorenja: 1
Okupirali Jeruzalem i počinili genocid i proglasili ga "trećim" svetim mjestom i onda Muhamed na letećem konju odletio u nebesa.
Ono primitivizam s dna kace.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503





Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 12:37
Postovi: 17848
Upozorenja: 1
A i treba ih zbog te konstantne agresovinosti kaznit uništenjem tog paganskog idola u Meki kojem se klanjaju.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503





Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 22:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:10
Postovi: 15122
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Rika sv Vida je napisao/la:
Okupirali Jeruzalem i počinili genocid i proglasili ga "trećim" svetim mjestom i onda Muhamed na letećem konju odletio u nebesa.
Ono primitivizam s dna kace.


Pa šta i ti vjeruješ da se od voda moze napraviti vino, i da čovjek moze umrijeti pa kasnije kroz tri dana hodati, u logiku vjerovanja se ne ulazi.
Ili vjerujes ili ne vjerujes.

Ali dobro je rekla Golda Meir – Znam da će nas muslimani na kraju pobjediti, ali oni koje sada vidimo nisu ta pobjednička vojska. Nećemo biti poraženi sve dok broj muslimana na jutarnjoj molitvi ne bude jednak njihovom broju na molitvi petkom."

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:10
Postovi: 15122
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Sayeret Matkal je napisao/la:
Te dzamije minirati, šta imate vi Muslimani sa Jerusalemom?

To je kao da mi želimo Meku i Medinu


Imamo kao i sa Abrahamom tj Ibrahimom.

Pa bujrum miniraj , jevreji su pametan narod pa se ne usuđuju. Za Srbe i Hrvate ne mogu reći da poštuju vjerske objekte ni kršćanske druge sekte a kamo li druge vjere.

slika

Tačno je bila pametna

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:10
Postovi: 15122
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Rika sv Vida je napisao/la:
A i treba ih zbog te konstantne agresovinosti kaznit uništenjem tog paganskog idola u Meki kojem se klanjaju.


I to će biti propisano je.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 22:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lis 2023, 11:37
Postovi: 1110
korrisnik je napisao/la:
Sayeret Matkal je napisao/la:
Te dzamije minirati, šta imate vi Muslimani sa Jerusalemom?

To je kao da mi želimo Meku i Medinu


Imamo kao i sa Abrahamom tj Ibrahimom.

Pa bujrum miniraj , jevreji su pametan narod pa se ne usuđuju. Za Srbe i Hrvate ne mogu reći da poštuju vjerske objekte ni kršćanske druge sekte a kamo li druge vjere.

Stari zavjet kaže da je Meka neprijatelj Izraela i Boga.

Kada su to Hrvati rušili dzamije?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 22:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lip 2023, 12:32
Postovi: 281
IDF bi krenuo u napad, vlada jos ne dopusta, sta cekaju Izraelci nije nam poznato vjerojatno je pametno pripremiti teren. Ne ocekujem od njih klasicno zalijetanje, grlom u jagode, to bi vec uradili da su htjeli. Necime ce nas iznenaditi.

Oni niti nemaju izbora nego unistiti Hamas, sve drugo znacilo bi ponavljanje masakra, za godinu, dvije tri.

_________________
„Ako ti, Alija, išta nude, komad zemlje, ti uzmi. I meni su nudili, pa nisam htio, hoću sve. Na kraju sam ostao bez ičega“ - Jaser Arafat


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 22:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lis 2023, 11:37
Postovi: 1110


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 22:57 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2023, 23:28
Postovi: 437
Sayeret Matkal je napisao/la:
Te dzamije minirati, šta imate vi Muslimani sa Jerusalemom?

To je kao da mi želimo Meku i Medinu

Imamo zato što je naš. Oduvijek bio i dok je svijeta biti će. Pa ko je izgradio grad?
Kakvi glupani ovdje pišu i još misle da znaju nešto. :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 24 lis 2023, 23:04 
Online

Pridružen/a: 03 pro 2020, 16:33
Postovi: 3234


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 22960 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576 ... 919  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO