HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 lis 2024, 08:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 5452 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 219  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 16:47 
Offline

Pridružen/a: 09 lis 2023, 12:05
Postovi: 736
Lokacija: Hercegovje
Muslimani pišu o Turcima ko zaljubljena cura o dečku.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/pogledajte-kako-je-himna-turske-docekana-u-glavnom-gradu-njemacke-elf-kao-gost-usred-berlina/231119049

KO JE TU DOMAĆIN?

Pogledajte kako je himna Turske dočekana u glavnom gradu Njemačke, Elf kao gost usred Berlina

slika

Citat:
Njemačka i Turska sinoć su u Berlinu odigrale prijateljsku utakmicu, Turci su slavili sa 3:2, a iako se igralo u glavnom gradu Njemačke, neutralnom posmatraču je bilo teško ocijeniti ko je na toj utakmici ustvari domaćin.

Olimpijski stadion je bio ispunjen gotovo u potpunosti pošto su na tribinama bila čak 72.592 gledaoca, što je tek za 1.900 manje od kapaciteta stadiona, a dominirali su turski navijači.

O tome najbolje svjedoči snimak intoniranja himne Turske koji je postao viralan na društvenim mrežama, a možete ga pogledati u nastavku:

Inače, Njemačka je danas dom za više od četiri miliona Turaka koji žive u ovoj zemlji pa stoga velika podrška i ne čudi.

Također, turski nogometaši su gestom prije intoniranja himne oduševili Nijemce jer su zbog hladnoće svoje trenerke dali dječacima koje su izveli na teren.
Podsjećamo, stijelci za Njemačku su bili Havertz i Fullkrug, dok su za pobjedu Turske pogađali Kadioglu, Yildiz i Sari.

Njemačka je naredne godine domaćin Evropskog prvenstva pa nije ni igrala kvalifikacije za ovo takmičenje, dok je Turska svoj plasman osigurala jer je lider grupe D u kvalifikacijama.
Posljednji meč kvalifikacija Turci igraju u utorak protiv Velsa u gostima.


R.I.P. Deutschland :osama


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 20:35 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
ovo o 4 milijuna Turaka je bajka, ima ih duplo toliko. to su samo oni koji nisu njemački državljani postali

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 tra 2023, 00:54
Postovi: 2312
Koliko se Kurda vodi kao Turci ?

https://www.deutsche-islam-konferenz.de/DE/DatenFakten/daten-fakten_node.html

Alarmatno je

Citat:
Während der gesamtdeutsche Altersdurchschnitt bei etwas über 44 Jahren liegt, stellen Musliminnen und Muslime mit einem Durchschnittsalter von rund 32 Jahren


opća prosječna dob 44
muslimanska 32

a tek dolazi vrijeme kad će baby boomeri pod zemlju a mjesta bit nadopunjena islamskim migrantima. To je u 2030. 20-30% udjela u stanovništvu.

_________________
Iuste ambulans coram Deo pretium non habet
Tko pronađe sarkazam nek si ga zadrži.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 22:11 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
VBA2024 je napisao/la:
opća prosječna dob 44
muslimanska 32

a tek dolazi vrijeme kad će baby boomeri pod zemlju a mjesta bit nadopunjena islamskim migrantima. To je u 2030. 20-30% udjela u stanovništvu.


demografija zapada, kakvu su Židovi skrojili, jamči da će barem ljevi dio spektra okrenuti Izraelu leđa.

to je kad parazit toliko mrzi domaćina da skupa s njime ubije i sebe. To su Židovi napravili Europi.

Židovi se brinu za islamsku A bombu u Iranu, dobit će je u Francuskoj i Britaniji.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 22:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5628
Ti židovima daješ supermoći ovo je ko da čitaš nacističku propagandu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 22:21 
Offline

Pridružen/a: 17 sij 2013, 23:28
Postovi: 1442
Imota je napisao/la:
Ti židovima daješ supermoći ovo je ko da čitaš nacističku propagandu.

Ima Divizija dosta pametnih i dosta prava mu dajem.
Ovo što se dešava Europi nije slučajno, iza toga stoji odredjena agenda no jesu li baš židovi ti koji vuku konce u cijelom svijetu nisam baš siguran. Jer uopće ne vidim kako im može pomoći islamizacija Europe. Onda osim arapskog svijeta dobijaju i Europu za neprijatelja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 22:24 
Offline

Pridružen/a: 17 sij 2013, 23:28
Postovi: 1442
divizija je napisao/la:
ovo o 4 milijuna Turaka je bajka, ima ih duplo toliko. to su samo oni koji nisu njemački državljani postali

Službeni podatci muslimana u Njemačkoj izmedju 5,3 i 5,6 milijuna oko 6,5 %.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 22:39 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
oak je napisao/la:
Službeni podatci muslimana u Njemačkoj izmedju 5,3 i 5,6 milijuna oko 6,5 %.


nema službenih podataka, u Njemačkoj je zabranjeno priklupljati slubene podatke o vjeri, rasi i etnicitetu.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 22:49 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
oak je napisao/la:
Ima Divizija dosta pametnih i dosta prava mu dajem.
Ovo što se dešava Europi nije slučajno, iza toga stoji odredjena agenda no jesu li baš židovi ti koji vuku konce u cijelom svijetu nisam baš siguran. Jer uopće ne vidim kako im može pomoći islamizacija Europe. Onda osim arapskog svijeta dobijaju i Europu za neprijatelja.


politika Židova prema Europljanima nije vođena interesima nego mržnjom. Mržnjom za 2000 godina progona pogroma, holokausta, zatvorenih vrata itd...

uzmi samo primjer HR. Do jučer nas je Goldstein optuživao za agresiju na BIH jer smo ratovali protiv sedme muslimanske. Sad je zgrožen izjavama njenog komandanta.

Kraus je do jučer bio u Antifašističkoj Ligi, koja danonoćno sere po Hrvatskoj. Sad ju napušta jer su počeli srat po Izraelu.

Također, na Zapadu Židovi tradicionalno podupiru sve tamnopute manjine, očekujući da će ovi i njih vidjeti kao jednu od manjina koje progoni zli bijeli kršćanin. Međutim, u slučaju Izraela, tamnoputi ljudi to vide kao kolonizaciju koju provodi jedna svijetloputa populacija doseljna iz Europe nad jednom tamnije puti, uz pomoć bivših kolonijalnih sila. Siguran sam da Židovi nisu očekivali da će ih recimo i crnci i latinosi osuđivati. Ali eto, desilo im se da su se preračunali tu. Treći svijet u cijelini, ne samo muslimani, vide Palestince kao žrtvu europskih kolonista. Čak u jednoj Indiji s dubokim antiislamskim sentimentom, ne mogu se dogovriti mrze li više muslimane ili britanski kolonijalizam, pa su tako neutralni u svemu tome.

Ali djelom ta priča o imigraciji nije i bez računice, jer islamski migranti u Europi stvaraju osjećaj animoziteta spram islama, pri čemu većina, pa i ovdje na forumu, svoj bijes isključivo usmjerava prema njima, a ne i prema onima koj su im vrata i otvorili. Oni još dobivaju potporu. Time se stvara jedna šizofrena situacija da mi podupireo u borbi protiv muslimana one koji nas ne podupiru, naprotiv.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 22:49 
Offline

Pridružen/a: 17 sij 2013, 23:28
Postovi: 1442
divizija je napisao/la:
oak je napisao/la:
Službeni podatci muslimana u Njemačkoj izmedju 5,3 i 5,6 milijuna oko 6,5 %.


nema službenih podataka, u Njemačkoj je zabranjeno priklupljati slubene podatke o vjeri, rasi i etnicitetu.

Ja sam mislio da si ti ozbiljniji, sad vidim da dosta "mlatiš". Hoćeš reći da na stranicama njihovog ministarstva su neslužbeni podatci?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 22:56 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
divizija je napisao/la:
oak je napisao/la:
Ima Divizija dosta pametnih i dosta prava mu dajem.
Ovo što se dešava Europi nije slučajno, iza toga stoji odredjena agenda no jesu li baš židovi ti koji vuku konce u cijelom svijetu nisam baš siguran. Jer uopće ne vidim kako im može pomoći islamizacija Europe. Onda osim arapskog svijeta dobijaju i Europu za neprijatelja.


politika Židova prema Europljanima nije vođena interesima nego mržnjom. Mržnjom za 2000 godina progona pogroma, holokausta, zatvorenih vrata itd...

uzmi samo primjer HR. Do jučer nas je Goldstein optuživao za agresiju na BIH jer smo ratovali protiv sedme muslimanske. Sad je zgrožen izjavama njenog komandanta.

Kraus je do jučer bio u Antifašističkoj Ligi, koja danonoćno sere po Hrvatskoj. Sad ju napušta jer su počeli srat po Izraelu.

Također, na Zapadu Židovi tradicionalno podupiru sve tamnopute manjine, očekujući da će ovi i njih vidjeti kao jednu od manjina koje progoni zli bijeli kršćanin. Međutim, u slučaju Izraela, tamnoputi ljudi to vide kao kolonizaciju koju provodi jedna svijetloputa populacija doseljna iz Europe nad jednom tamnije puti, uz pomoć bivših kolonijalnih sila. Siguran sam da Židovi nisu očekivali da će ih recimo i crnci i latinosi osuđivati. Ali eto, desilo im se da su se preračunali tu. Treći svijet u cijelini, ne samo muslimani, vide Palestince kao žrtvu europskih kolonista. Čak u jednoj Indiji s dubokim antiislamskim sentimentom, ne mogu se dogovriti mrze li više muslimane ili britanski kolonijalizam, pa su tako neutralni u svemu tome.

Ali djelom ta priča o imigraciji nije i bez računice, jer islamski migranti u Europi stvaraju osjećaj animoziteta spram islama, pri čemu većina, pa i ovdje na forumu, svoj bijes isključivo usmjerava prema njima, a ne i prema onima koj su im vrata i otvorili. Oni još dobivaju potporu. Time se stvara jedna šizofrena situacija da mi podupireo u borbi protiv muslimana one koji nas ne podupiru, naprotiv.



Mislis prema onima cije ime ne smijemo spomenuti?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 22:58 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
oak je napisao/la:
Ja sam mislio da si ti ozbiljniji, sad vidim da dosta "mlatiš". Hoćeš reći da na stranicama njihovog ministarstva su neslužbeni podatci?


ja ti govorim što je Njemački zakon

ako možeš staviti link na takve podatke, molim te.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 23:03 
Offline

Pridružen/a: 17 sij 2013, 23:28
Postovi: 1442
divizija je napisao/la:
oak je napisao/la:
Ja sam mislio da si ti ozbiljniji, sad vidim da dosta "mlatiš". Hoćeš reći da na stranicama njihovog ministarstva su neslužbeni podatci?


ja ti govorim što je Njemački zakon

ako možeš staviti link na takve podatke, molim te.

Kakav zakon, o čem pričaš. Kad se prijavljujes u njemacku pitaju te izmedju ostalog za religiju. Daj ti link da je to zakon a evo ti link koji si tražio.
https://www.bmi.bund.de/DE/themen/heima ... -node.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 23:03 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
dalate2020 je napisao/la:
Mislis prema onima cije ime ne smijemo spomenuti?


a gle, ja sam dovoljno jasan.

samo bih htio reći, da je porešno ovo gledati na onaj način koji su gledali nacisti.

nisu svi Židovi u ovome. znatan dio Židova, ali manje utjecajan i brojan, ne podupire leftarde. mnogi nikada i nisu.

a s druge strane, imaš i takvih Židova koji podupiru i leftarde i PALESTINCE, čak i protiv svojih.

kriva je nacistička interpretacija po kojoj su Židovi kao borg neki. to čak ni za muslimnae ne vrijedi, kamoli za Židove koji su intelektualno 10 koplja iznad.

no najutjecajniji Židovi podupiru istvoremeno i leftarde i Izrael. Samo jedno s drugim neće vječno moći ići. Demografski trendovi su takvi da će ljevica MORATI ići kontra Izraela da dobije izbore, prije ili poslije.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 23:04 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
oak je napisao/la:
Kakav zakon, o čem pričaš. Kad se prijavljujes u njemacku pitaju te izmedju ostalog za religiju. Daj ti link da je to zakon a evo ti link koji si tražio.
https://www.bmi.bund.de/DE/themen/heima ... -node.html


to nije prikupljanje podataka među njemačkim građanima, nego samo useljenicima.

mi ne znamo kakav je prirodni prirast tih ljudi i kakve su konverzije i u kojem smjeru.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 23:07 
Offline

Pridružen/a: 17 sij 2013, 23:28
Postovi: 1442
divizija je napisao/la:
oak je napisao/la:
Kakav zakon, o čem pričaš. Kad se prijavljujes u njemacku pitaju te izmedju ostalog za religiju. Daj ti link da je to zakon a evo ti link koji si tražio.
https://www.bmi.bund.de/DE/themen/heima ... -node.html


to nije prikupljanje podataka među njemačkim građanima, nego samo useljenicima.

mi ne znamo kakav je prirodni prirast tih ljudi i kakve su konverzije i u kojem smjeru.


Ti pojma nemaš. Piše ti da u Njemačkoj živi sada toliko muslimana. Neću ti više prevoditi. Nije sramota ne znati sramota je praviti se pametan pa ispasti smiješan.
Sada očekujem link od tebe koji sam tražio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 23:32 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
oak je napisao/la:
Ti pojma nemaš. Piše ti da u Njemačkoj živi sada toliko muslimana. Neću ti više prevoditi. Nije sramota ne znati sramota je praviti se pametan pa ispasti smiješan.
Sada očekujem link od tebe koji sam tražio.


vidim šta piše, ali to je procjena, jer nema PRIKUPLJANJA PODATAKA.

jer je protuzakonito. zato i daju okvirne brojke.

link na što si tražio? za prikupljanje?

https://www.theguardian.com/world/2020/ ... icity-data

https://qz.com/2029525/the-20-countries ... ensus-data

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 23:43 
Offline

Pridružen/a: 17 sij 2013, 23:28
Postovi: 1442
divizija je napisao/la:
oak je napisao/la:
Ti pojma nemaš. Piše ti da u Njemačkoj živi sada toliko muslimana. Neću ti više prevoditi. Nije sramota ne znati sramota je praviti se pametan pa ispasti smiješan.
Sada očekujem link od tebe koji sam tražio.


vidim šta piše, ali to je procjena, jer nema PRIKUPLJANJA PODATAKA.

jer je protuzakonito. zato i daju okvirne brojke.

link na što si tražio? za prikupljanje?

https://www.theguardian.com/world/2020/ ... icity-data

https://qz.com/2029525/the-20-countries ... ensus-data


Tebi se da crno na bijelo i ti svoje goniš. Nevjerojatno.
Ako je protuzakonito zašto prilikom prijave moraš navesti religiju... ma ne isplati se s tobom očito.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 23:51 
Offline

Pridružen/a: 17 sij 2013, 23:28
Postovi: 1442
divizija je napisao/la:
oak je napisao/la:
Ti pojma nemaš. Piše ti da u Njemačkoj živi sada toliko muslimana. Neću ti više prevoditi. Nije sramota ne znati sramota je praviti se pametan pa ispasti smiješan.
Sada očekujem link od tebe koji sam tražio.


vidim šta piše, ali to je procjena, jer nema PRIKUPLJANJA PODATAKA.

jer je protuzakonito. zato i daju okvirne brojke.

link na što si tražio? za prikupljanje?

https://www.theguardian.com/world/2020/ ... icity-data

https://qz.com/2029525/the-20-countries ... ensus-data


Pročitao sam ti ovaj prvi link i nigdje se ne spominje religijska pripadnost već etnička. Koga bi ti muljao? Ili ti nedostaje znanja ili muljaš svjesno. U svakom slučaju neozbiljno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 20 stu 2023, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 22:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Znatno više bankrota poduzeća u Njemačkoj

Broj insolventnosti poduzeća u Njemačkoj značajno je porastao u srpnju. U tom se mjesecu gotovo četvrtina (23,8 %) više tvrtki prijavila za standardne stečajne postupke nego u istom mjesecu prošle godine, prema podacima Saveznog ureda za statistiku u Wiesbadenu. U lipnju je već zabilježen porast od 13,9 %.

https://www.idemousvijet.com/2023/08/13 ... njemackoj/

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 20 stu 2023, 18:29 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
oak je napisao/la:
Pročitao sam ti ovaj prvi link i nigdje se ne spominje religijska pripadnost već etnička. Koga bi ti muljao? Ili ti nedostaje znanja ili muljaš svjesno. U svakom slučaju neozbiljno.


možda je moja greška, u Francuskoj se ni vjerska ne prikuplja.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 20 stu 2023, 18:40 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2023, 13:56
Postovi: 1310
Flamel je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Muslimanska stranka u Njemačkoj navodno 14% glasova u anketama (3 od 6 lidera muslimani, predsjednica Iranka i zamjenica Arapkinja)

https://en.wikipedia.org/wiki/Opinion_p ... l_election

https://en.wikipedia.org/wiki/B%C3%BCnd ... agenknecht


Točnije, polu-Iranka i polu-Egipćanka. Obje su s majčine strane njemačkog porijekla, Sahra Wagenknecht je u braku s Oscarom Lafontaineom (veteran SPD-a), s tim da joj je to drugi brak, a prvi muž joj je također bio Nijemac.
Ona je inače rođena u DDR-u.

Ova polu-Egipćanka je također u braku s Nijemcem, ako se ne varam.

Ta nova stranka je inače konzervativna ljevica,
antiislamska, antiimigrantska, antizelena i proruska.

AFD sa srpom i čekićem.

Kukavičje jaje , duda varalica za patriotske birače ,

_________________
Islamo"levičarenje" na Zapadu koriste levicu za svoje ciljeve .
Pa je levica u njihovim rukama toljaga kojom se disciplinuje desnica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 20 stu 2023, 23:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 tra 2023, 00:54
Postovi: 2312
Kipi

https://www.bild.de/politik/inland/politik-inland/kommentar-zur-ampel-pleite-sie-haben-uns-getaeuscht-86160154.bild.html

_________________
Iuste ambulans coram Deo pretium non habet
Tko pronađe sarkazam nek si ga zadrži.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 stu 2023, 07:46 
Offline

Pridružen/a: 09 lis 2023, 12:05
Postovi: 736
Lokacija: Hercegovje
divizija je napisao/la:
oak je napisao/la:
Ima Divizija dosta pametnih i dosta prava mu dajem.
Ovo što se dešava Europi nije slučajno, iza toga stoji odredjena agenda no jesu li baš židovi ti koji vuku konce u cijelom svijetu nisam baš siguran. Jer uopće ne vidim kako im može pomoći islamizacija Europe. Onda osim arapskog svijeta dobijaju i Europu za neprijatelja.


politika Židova prema Europljanima nije vođena interesima nego mržnjom. Mržnjom za 2000 godina progona pogroma, holokausta, zatvorenih vrata itd...

uzmi samo primjer HR. Do jučer nas je Goldstein optuživao za agresiju na BIH jer smo ratovali protiv sedme muslimanske. Sad je zgrožen izjavama njenog komandanta.

Kraus je do jučer bio u Antifašističkoj Ligi, koja danonoćno sere po Hrvatskoj. Sad ju napušta jer su počeli srat po Izraelu.

Također, na Zapadu Židovi tradicionalno podupiru sve tamnopute manjine, očekujući da će ovi i njih vidjeti kao jednu od manjina koje progoni zli bijeli kršćanin. Međutim, u slučaju Izraela, tamnoputi ljudi to vide kao kolonizaciju koju provodi jedna svijetloputa populacija doseljna iz Europe nad jednom tamnije puti, uz pomoć bivših kolonijalnih sila. Siguran sam da Židovi nisu očekivali da će ih recimo i crnci i latinosi osuđivati. Ali eto, desilo im se da su se preračunali tu. Treći svijet u cijelini, ne samo muslimani, vide Palestince kao žrtvu europskih kolonista. Čak u jednoj Indiji s dubokim antiislamskim sentimentom, ne mogu se dogovriti mrze li više muslimane ili britanski kolonijalizam, pa su tako neutralni u svemu tome.

Ali djelom ta priča o imigraciji nije i bez računice, jer islamski migranti u Europi stvaraju osjećaj animoziteta spram islama, pri čemu većina, pa i ovdje na forumu, svoj bijes isključivo usmjerava prema njima, a ne i prema onima koj su im vrata i otvorili. Oni još dobivaju potporu. Time se stvara jedna šizofrena situacija da mi podupireo u borbi protiv muslimana one koji nas ne podupiru, naprotiv.


Ovim domaćim Židovima koji profesionalno se*u po Hrvatima i Hrvatskoj je ovih danas izbijen kruh iz ruku.

Više ih mungosi neće moći koristiti kao političke rekvizite kontra Hrvata.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 stu 2023, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
divizija je napisao/la:
Imota je napisao/la:

Dobro su ti rekli ta stranka je nekakav ljevi odgovor na afd. Izgledaju ko da ih je tajna služba stvorila. Ljevičari migrantskog podrijetla s populističkom retorikom koja zadire i u desne stavove. Jedan bizaran kupus.


ako se želi utvrditi jel ih stvorila tajna služba, samo provjeri što misle o Izraelu,

ako su košer, znaš da ih je stajna služba stvorila



Iako kao i cesto isuvise banaliziras stvari ovo itekako ima odredjenog smisla. No, mogu te umiriti, Wagenknecht kritikuje Izrael u onoj mjeri u kojoj je to u jednoj nakaznoj tvorevini poput BRD-a moguce.

Drugo, i to i jest razlog zbog kojeg te citiram, mene licno je nakon Dodika (stav o Rusiji, smatrao sam ga zapadnjackim igracem sve do rata u Ukrajini) najvise iznenadila Greta Thunberg. Ona je uprkos mnogobrojnim kritikama itekako stala na stranu Palestine i to "radikalnije" nego mnogi drugi. Ocigledno je mala ipak moralna vertikala, sta god mi da mislili o CO2 agendi. I ocigledno ju nisu stvorile strukture moci za koje sam mislio da su ju stvorile.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5452 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 219  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO