HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 07:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 28 tra 2011, 19:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 sij 2010, 08:13
Postovi: 1540
Bog-i-Hrvati je napisao/la:
Ne znan di bi stavija ovaj prstohvat svojih razmišljanja nevezanih ni uz što konkretno, pa evo ode...

http://www.hrvatska-hrvatom.com.hr/2011 ... a-nas.html


Potpuno neobjektivna - :klanjam

Citat:
Nacionalna politika pojede pojedinca dok je folklor samo šarada za obespravljene mase, a moćni pojedinac masti svoj brk i dalje preko leđa malih ljudi. Hrvatska politika u BiH trenutno pokušava defanzivom pobijediti hegemona. Obrana je najbolji napad. Ili ipak nije. Napad je najbolja obrana! A hrvatska politika u BiH nema snage za napad jer se politički lideri boje da u toj jurnjavi prema protivničkom golu ne budu prvi bačeni na travu, oblaćeni, ozlijeđeni, iznešeni na nosilima van igrališta. A bez igrališta oni nemaju ništa od života, bez igrališta oni nemaju društveni status, novac, utjecaj. Igralište im je sve. I učinit će sve da na njemu ostanu u svom sjajnom neuprljanom dresu s velikim hrvatskim grbom na prsima dok im masa kliče iako je jasno da su prodali utakmicu. Utakmicu koja se može pobijediti samo ako se obave konkretne izmjene. Sve tri, a da je moguće, i svih jedanaest.

_________________
Ona je-ko pjesma M.Ilića(G.Jozo)narcisoidna gđica Bijes(Juda)ima muda(P.dux)tajni agent(Junuz)vatrena(Markan)nije normalna(Ultras)vašar taštine(Gazda)rigidna(Lider)opaka(Sotto)agresivna(Hrvat).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 28 tra 2011, 19:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Mar-kan je napisao/la:
OldSkul je napisao/la:


Lako se tebi zaebavat :P


sreća ne baci člansku,a znam nešto oko struje,pa et :zubati



Gospodine, sjeti me se kada uđeš u Kraljevstvo Nebesko... :sleep

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 29 tra 2011, 10:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
Čudno da su visokomoralni borci za pravdu i slobodu hrvatskog naroda sa ustaško-partizanskim pedigreom i konobarskim bontonom uopće najavili da će biti drugačiji od dosadašnjih spasilaca Hrvata.

Korito je ostalo isto, samo se goveda i krmad mijenjaju, ili prevedeno "vi ste do sada krali i zapošljavali, sad je na nas red,..., a Narod?...koji bolan Narod, ko njega šta pita, sada je došlo vrijeme druga Tita".

Bez sile se stoka ne utjeruje u štalu, zato ćemo gledati ove hohštaplere i njihov izdajnički igrokaz prikriven pravedničkom juda-spikom dok im ne pođe zujit u glavi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 29 tra 2011, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Nista bez motike.. Ni rada ni pravde

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 29 tra 2011, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Tulkas je napisao/la:
Nista bez motike.. Ni rada ni pravde


Ja sam krumpir zatrpao,hebe mi se za FBiH :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 29 tra 2011, 17:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2010, 18:50
Postovi: 246
Betandwin je napisao/la:
atan je napisao/la:
i onda neki pišu kako će eto hsp,boljitak propasti do sljedećih izbora.lafo,neko će kaznit njihovu izdaju. da,moš mislit. po mom mišljenju ove dvije stranke će samo da jačaju .


ja se slažem, kakva crna izdaja , bitna je fotelja


A sve u ime naroda. Ludog naroda. Tješi me što ni druga dva nisu puno složnija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 29 tra 2011, 19:39 
Offline

Pridružen/a: 21 ožu 2011, 14:43
Postovi: 342
Lokacija: Središnja Bosna - Lašvanska dolina
Betandwin je napisao/la:
evo nam i Tuzlaka , nikom nije drago ostati u opoziciji i bez kolača :

28.04.2011. u 17:15
Tuzlanski odbor HDZ-a 1990 zaledio odnos sa strankom

Kantonalni odbor HDZ-a 1990 Soli ne želi biti koleteralna šteta dogovora dva HDZ-a, zato je odlučio istupiti iz HDZ-a 1990 i zalediti odnos sa strankom, poručili su predstavnici odbora na pres-konferenciji u Tuzli.
Zaleđen odnos kao termin koristimo jer nismo pristupili nekoj drugoj stranci niti osnovali novu, naglasio je predsjednik Kantonalnog odbora Pejo Banović.
Po svemu sudeći, kako je rečeno, dosadašnje članstvo Kantonalog odbora pridružit će se strankama koje se bore za bolju BiH po mjeri svih građana.
(ftv)


HSP Čapljina prešao u HDZ BiH

Donedavni dopredsjednik HSP-a i vijećnik u Općinskom vijeću Čapljine - Marko Ivić Bota, obavijestio je javnost putem priopćenja za javnost da je zajedno s kompletnom podružnicom HSP-a Čapljina izašao iz HSP-a te se priključio HDZ-u BiH.Priopćenje prenosimo u cijelosti :
"Nikada nisam bio izdajnik vlastitog naroda i kajem se zbog svoga grijeha što sam vjerovao sotonama kako će preko velikobošnjačke politike Sarajeva postići neke rezultate. Umjesto rezultata na površinu su isplivali sitni šićarski interesi i foteljaško razmišljanje pojedinaca koji nikada nisu ni radili u interesu Hrvata već su poradi vlastitih interesa pristali biti sluge sarajevske čaršije. Nikada sluga i nikada izdajnik i judin sin, kajem se.

Ne mogu dopustit da moje političko djelovanje izgubi svaku svrhu i da moji etički principi budu izbrisani zbog nemoralnih odluka mojih donedavnih šefova.
Odlučio sam, stoga, ostati dosljedan onome u što vjerujem, ostati dosljedan programu Hrvatskoga narodnoga Sabora, te nastaviti provoditi taj program kroz stranku koja nikada nije izdala birače i koja je uvijek bila uz svoj narod i na časnom putu, a to je HDZ BiH".

Marko Ivić-Bota


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 29 tra 2011, 19:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 stu 2010, 12:35
Postovi: 2762
Lokacija: Zadar
Ovu zadnju rečenicu mu je Čova izdiktira :D

_________________

K tebi lete naših želja jata,
naša radost tvojoj se veseli,
naša tuga tvojoj pomoć želi.
Herceg-Bosno, - kol'jevko Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 29 tra 2011, 20:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Betandwin je napisao/la:
atan je napisao/la:
i onda neki pišu kako će eto hsp,boljitak propasti do sljedećih izbora.lafo,neko će kaznit njihovu izdaju. da,moš mislit. po mom mišljenju ove dvije stranke će samo da jačaju .

ja se slažem, kakva crna izdaja , bitna je fotelja


U pravu je Atan, ove dvije stranke ce jacati - medju Bosnjacima.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 30 tra 2011, 08:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Zelim im puno srece u osvajanju Bosnjackih srdaca

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 30 tra 2011, 09:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
Bog-i-Hrvati je napisao/la:
Ovu zadnju rečenicu mu je Čova izdiktira :D


garant. =))

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 30 tra 2011, 10:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
iconda je napisao/la:
[

HSP Čapljina prešao u HDZ BiH



Ovo je ja mislim jedno 467-i put da HSP Čapljina prelazi u neku drugu stranku.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 01 svi 2011, 11:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
Bobovac je napisao/la:
iconda je napisao/la:
[

HSP Čapljina prešao u HDZ BiH



Ovo je ja mislim jedno 467-i put da HSP Čapljina prelazi u neku drugu stranku.



Sve i da je, ovaj put je to - najispravnije.

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 06 svi 2011, 01:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 stu 2010, 12:35
Postovi: 2762
Lokacija: Zadar
Evo što je na temu izdajnika nacionalnih interesa jučer u Požegi reka čovik koji ima moje veliko poštovanje:

Citat:
Još jedan istaknuti član HSP-a dr. Ante Starčević Zvonko Bušić, koji je danas prvi put boravio u Požegi, kazao je kako je vrijeme da Hrvatsku počnu voditi "idealisti".
- Dijelim ljude na one koji još uvijek nostalgično gledaju prema bivšoj Jugoslaviji i na one koji se osjećaju ugodno i ponosni su na hrvatsku državu. Ove druge dijelim na materijaliste i na idealiste. Materijalisti će, bilo svjesno ili nesvjesno, prodati nacionalne interese. Zato sam ušao u politiku, kako bi idealisti ušli u Sabor, rekao je Bušić.

_________________

K tebi lete naših želja jata,
naša radost tvojoj se veseli,
naša tuga tvojoj pomoć želi.
Herceg-Bosno, - kol'jevko Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 06 svi 2011, 11:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 15:18
Postovi: 253
http://www.bljesak.info/content/view/73723/158/

predsjednik Nadzornog odbora Ante Krešić-iz čapljine prvo je u HDZ-u bio pokupio pare koje su dolazile za kuće ljudima iz Bosne,a onda u sdp,sad se bavi prodajom "ljekovitog meda" koji liječi sve moguće neizlječive bolesti


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 06 svi 2011, 13:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Heh, glede Ante Krešića... bio je 2002 kandidat SDP-a za načelnika općine Čapljina. Fratri su sa oltara tada pozivali da se glasuje za SDP, i bogme, ostvario je bio fin rezultat u dijelu općine pod kontrolom fratara.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 06 svi 2011, 19:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 15:18
Postovi: 253
Bobovac je napisao/la:
Heh, glede Ante Krešića... bio je 2002 kandidat SDP-a za načelnika općine Čapljina. Fratri su sa oltara tada pozivali da se glasuje za SDP, i bogme, ostvario je bio fin rezultat u dijelu općine pod kontrolom fratara.

Sjećam se toga,dosta je ljudi bilo tada glasalo za SDP,ja sam ga vidio neki dan u bjeloj kuti,čovjek je umislio da je doktor,a od para za kuće u Bosni on je napravio jednu ali vrjednu,par etaža pod zemlju,tu su mu labaratoriji,pa onda par katova i na vrhu bazen i pista za helikopter,ako ništa bar se od para napravila kuća


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jedna meni, jedna tebi - HSP-u Elektroprivreda, NSRZB-u Pošta
PostPostano: 20 stu 2021, 15:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
OldSkul je napisao/la:
Eoga. :biceovodobro



Citat:
Na insistiranje SDP-a Stipe Prlić će se vratiti na poziciju direktora "HT Eronet"
Nakon što su formirali vlast "platformaši" su podijelili i ključne fotelje koje treba da popune hrvatski kadrovi, glasi informacija koja se od jutros može nezvanično čuti od pojedinaca iz vladajuće koalicije.

Na sastanku koji je održan u Sarajevu Hrvatska stranka prava (HSP) je u maniru NBA tima imala prvi "pick" ili, kako kaže naš izvor, "pravo prvenstva izbora".

U skladu s tim HSP je birao direktorsku poziciju "Elektroprivrede HZHB", direktorsku poziciju Zavoda za javno zdravstvo FBiH, poziciju predsjednika Upravnog odbora Lutrije BiH, te pozicije zamjenika direktora Novinske agencije "Fena" i Federalnog zavoda MIO/PIO.

Narodna stranka radom za boljitak ovom prilikom je dobila čelne pozicije u "Hrvatskoj pošti", Razvojnoj banci FBiH, Direkciji za robne rezerve FBiH i Direkciji cesta FBiH.

Na insistiranje SDP-a Stipe Prlić će se vratiti na poziciju direktora "HT Eronet", a dogovoreno je i to da Lagumdžija imenuje direktora Agencije za bankarstvo FBiH.

O "bošnjačkim pozicijama" SDP i SDA tek trebaju sjesti i pregovarati. Vrhu SDA, koja posljednjih 20-tak godina "vedri i oblači" kada su u pitanju direktorske pozicije, ne sviđa se saznanje da će značajan broj "fotelja" morati predati SDP-u.

O kandidatima koji će zasjesti na nove pozicije niko nije ni razgovarao, smatrajući da je to unutarnja stvar svake stranke potpisnice platforme. Prema onome što se u kuloarima moglo čuti, "platformaši" će se opet uskoro sastati kako bi i preostalih 100-tinjak pozicija, kada su javna poduzeća u pitanju, "pošteno" i bratski podijelili.



http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/iz-min ... posta.html


Jesu li podijelili pozicije u diplomatsko-konzularnoj mreži?

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Navodni Poslanik i 419 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO