HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 10 lip 2026, 14:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4566 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 179, 180, 181, 182, 183  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 lip 2026, 17:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8771
Za Baturinu je odlična stvar što je otišao u Como, tu ima punu minutažu a igra su Serie A.
Razvija se u solidnog igrača.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 lip 2026, 17:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47006
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Imat će još više prostora kad Paz ode u Real.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 lip 2026, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 9048
Lokacija: Na rubu egzistencije
Bezveze utakmica.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal, It's probably me...

Ej viteže graničaru, na razmeđi dvaju svjetova...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 lip 2026, 19:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9536
Lokacija: Herceg-Bosna
Biješe loše.

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 lip 2026, 19:12 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47006
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Nije toliko loše, klasična pripremna.
U napadu smo strašno slabi.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 lip 2026, 19:31 
Offline

Pridružen/a: 14 tra 2026, 12:06
Postovi: 203
Zesca truba.
Napadaci ne bi zabili do sutra. Obrana isto kriminal. Budu nas Englezi isprobijali s ovom taktikom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 lip 2026, 19:31 
Offline

Pridružen/a: 26 ožu 2024, 22:43
Postovi: 2140
Fali okomitosti. Po meni Marco Pašalić mora igrati desno, bilo kao wingback desni ili desno krilo kad su 4 nazad. Gvardiol se vraća iz teške ozljede i bit će masu sporiji, ogroman peh, Perišić od 40 godina najprodorniji igrač.
Moro zalutao u reprezentaciju, Milan Badelj je Busquets za njega.

_________________
A sad je mrak i zaraza, a ti i ja od asfalta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 03 lip 2026, 03:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 6357
Boje da smo izgubili. Da smo pobidili, udrila bi nan slava i snovi u glavu, protivnici bidu nas shvatili vrlo ozbiljno i svak bi griza protiv nas 120%.
Ovako ćedu nas gledat ka' na smušene bezveznjake i uć u dvoboj protiv nas spuštena garda.

Sićate li se onin put kako smo prid SP tukli Argentinu 3:2, prva reprezentativna utakmica Modriću i Messiju? Mi već počeli razmišjat kako ćemo daleko doć, a ono svi protiv nas se bacili na glavu dok smo mi još sanjali na terenu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 03 lip 2026, 09:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47006
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ma nije Belgija bila bolja, više me brinu kiksevi u obrani gdje bi trebali biti najjači.
Pobjedili iz greške Šutala, ali smo prema naprijed totalno slabi, jedino gdje smo zaprijetili je nabačajima na Budimira.
Protuv Engleza imamo šansu samo ako nas podcijene i loše uđu u prvenstvo.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 03 lip 2026, 14:52 
Online

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 10556
Na EP smo otisli grandioznom pobjedom protiv Portugala.

Neka hvala, bolje ovako, igralo se rekreativno i drugo poluvrijeme ekipa koja vise nikad nece igrati skupa.

Jedina zamjerka sto je poveo toliko igraca na koje nece racunati, a uporno tvrdoglavo izbjegava Stojkovica i Belju. Ali ko ga jebe, neka mu Vlasic spasava glavu, ako je u stanju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 03 lip 2026, 17:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 9048
Lokacija: Na rubu egzistencije
daramo je napisao/la:
Ma nije Belgija bila bolja, više me brinu kiksevi u obrani gdje bi trebali biti najjači.
Pobjedili iz greške Šutala, ali smo prema naprijed totalno slabi, jedino gdje smo zaprijetili je nabačajima na Budimira.
Protuv Engleza imamo šansu samo ako nas podcijene i loše uđu u prvenstvo.


Čini mi se da i kod drugog gola bio faul na Mori.

Utakmica nije pokazala baš ništa, osim da igra s tri nazad i nije tako loša. Možda Belgija (u prijateljskoj) nije mjerilo.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal, It's probably me...

Ej viteže graničaru, na razmeđi dvaju svjetova...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 03 lip 2026, 17:53 
Online
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8771
crni_bombarder je napisao/la:
Na EP smo otisli grandioznom pobjedom protiv Portugala.

Neka hvala, bolje ovako, igralo se rekreativno i drugo poluvrijeme ekipa koja vise nikad nece igrati skupa.

Jedina zamjerka sto je poveo toliko igraca na koje nece racunati, a uporno tvrdoglavo izbjegava Stojkovica i Belju. Ali ko ga jebe, neka mu Vlasic spasava glavu, ako je u stanju.


Stojković i Beljo su dobri za HNL ali nemaju iskustvo liga petice, mislim da stručni stožer bolje zna od nas na koga se može računati.
Glavno pravilo je da pola momčadi na velikim natjecanjima mora biti sastavljeno od iskusnih igrača (bili u formi ili ne),
ostalo je na treneru hoće li pogoditi sa mladim igračima koje se stavlja u pripremnim utakmicama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 03 lip 2026, 17:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8771
Graničar Jozo je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Ma nije Belgija bila bolja, više me brinu kiksevi u obrani gdje bi trebali biti najjači.
Pobjedili iz greške Šutala, ali smo prema naprijed totalno slabi, jedino gdje smo zaprijetili je nabačajima na Budimira.
Protuv Engleza imamo šansu samo ako nas podcijene i loše uđu u prvenstvo.


Čini mi se da i kod drugog gola bio faul na Mori.

Utakmica nije pokazala baš ništa, osim da igra s tri nazad i nije tako loša. Možda Belgija (u prijateljskoj) nije mjerilo.


Točno, a ne bi bilo ni pametno odigrati na punu trku i angažman zbog otkrivanja aduta i mogućim ozljedama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 03 lip 2026, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 7614
Šteta što nije uzeo barem Segečića, da imamo na klupi nekog Jokera u napadu.

Volim te hrvate iz Australie, jednostavni su, pristojni, uvijek daju 200%

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 03 lip 2026, 21:10 
Online

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 10556
Ma neka je klupirani igrac Bolonje i ovaj sto takodje grije klubu u Augsburgu, iskusan i dobar.

Izbjegava igrace Dinama i to je to. Moro Jakic i Vlasic su toliko losi da se sinoc najbolje vidjelo, ali Vlajo je brat iz bilog dresa pa se gura i gura vec godinama a nikad nista nije uradio u reprezentaciji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 03 lip 2026, 21:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 7038
Livaković igra u Dinamu, a osim njega nijedan nema mjesto u ovoj ekipi jer ima boljih na tim pozicijama.
Kao sto se prije nije guralo igrače dinama tako ih se danas ne izbjegava, to je lupetanje bilo i ostalo. Hajdukove se je lagano guralo da se smiri tenzija iz Dalmacije, i ukupno gledano to je i korisno. Izbornik se dokazao, savez se dokazao i nema nikakvog razloga sumnjati u niih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 03 lip 2026, 21:58 
Offline

Pridružen/a: 26 ožu 2024, 22:43
Postovi: 2140
crni_bombarder je napisao/la:
Ma neka je klupirani igrac Bolonje i ovaj sto takodje grije klubu u Augsburgu, iskusan i dobar.

Izbjegava igrace Dinama i to je to. Moro Jakic i Vlasic su toliko losi da se sinoc najbolje vidjelo, ali Vlajo je brat iz bilog dresa pa se gura i gura vec godinama a nikad nista nije uradio u reprezentaciji.


Vlašić i Mario Pašalić su svojevremeno bili vrlo zahvalni igrači u reprezentaciji, po meni nije sporan Vlašić na popisu. Kako god okreneš ova Hrvatska je prilično spora i limitirana ekipa, a dodatni problem je što se dvojica od nekoliko najelitnijih igrača vraćaju od od ozljede, dok su druga dvojica u poznim igračkim godinama.

_________________
A sad je mrak i zaraza, a ti i ja od asfalta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 04 lip 2026, 00:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 13084
Lokacija: 🇮🇷
Hrvatska najslabija u zadnjih 12 godina ali opet ide do četvrtfinala. Ima tu par jako dobrih igrača, ima Modrić i ima mentalitet.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 04 lip 2026, 08:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47006
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Do četvrtfinala teško preko Portugala ili Španjolske.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 04 lip 2026, 09:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64200
Lokacija: DAZP HQ
Nemam praktički nikakva očekivanja, igra se na drugom kontinentu što nije naša forca, prespora smo ekipa, dosta igrača s nejasnim ulogama, tu su samo zato što igraju lige petica (Moro, Vlašić, Jakić), da je poveo trojac Ivanović, Stojković, Segečić značajno bi se ubrzala ekipa i imao bi neke opcije na klupi za preokret. S ulascima Kramarića, Pašalića, Vlašića nećeš nikad nikog preokrenut.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 04 lip 2026, 09:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47006
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Samo da prođemo skupinu, da ne završi kao na prošlom EP i zadovoljan.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 04 lip 2026, 09:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lip 2019, 15:42
Postovi: 3040
Lokacija: Negdi na granici svitova
Ove godine ne očekujem ni prolazak skupine. Jednostavno nije moment. Iduće euro bi trebalo biti nešto zanimljivije ali svejedno nas više ne vidim u vrhu kao prije. Jednostavno nemam igrače

_________________
Čujem iz daljine glas domovine, čuvaj Tuta Mostar nikom ne daj me!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 04 lip 2026, 09:40 
Online
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9536
Lokacija: Herceg-Bosna
saskia je napisao/la:
Ove godine ne očekujem ni prolazak skupine. Jednostavno nije moment. Iduće euro bi trebalo biti nešto zanimljivije ali svejedno nas više ne vidim u vrhu kao prije. Jednostavno nemam igrače


Skupinu nije teško proći, većina trećih prolaze.

Ali razumijem što misliš, da je po starom formatu imali bismo slabije šanse.

Svakako ni meni ekipa nije kao prethodnih godina, ali ima to nešto s Hrvatskom i Svjetskim prvenstvom, izvučemo nekad nešto neočekivano. Događalo grači koji igraju po Rusiji, ili Turskoj, u klubovima koji nisu ni na vrhu, podignu svoj nivo u reprezentaciji na neobjašnjiv način.

Ima i ona anomalija Grčke kada su, s gorom ekipom od naše sada, napravili čudo. Uvijek se treba nadati pozitivnom rezultatu, iako sve upućuje na dosta lošije Svjetsko prvenstvo za nas u odnosu na prethodna dva.

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 04 lip 2026, 09:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47006
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Da ne prođemo skupinu to bio baš neuspjeh i kraj Dalićeve ere.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 04 lip 2026, 10:40 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 18934
Jako smo loši. Najbitnije je da se ne osramotimo katastrofalnom antinogomet igrom a bojim se da će se upravo to desit.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4566 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 179, 180, 181, 182, 183  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO