HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 01:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 26 lip 2009, 09:39 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 08:53
Postovi: 609
http://www.net.hr/zvijezde/page/2009/06 ... tml?pos=n1

Michael Joseph Jackson, američki glazbenik koji je se pravom nosio titulu kralja popa i čiji je kontroverzni osobni život plijenio pažnju medija posljednjih dvadesetak godina, umro je od posljedica srčanog udara u Medicinskom centru UCLA u Los Angelesu, izvijestile su američke TV-mreže prenoseći službene izvještaje o smrti.

ode kralj popa ,jedna od najvecih glazbenih legenda ikada,bija je pjevac i pol, a tek plesac.. :(

_________________
Zadar glavni grad Hrvatske


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 26 lip 2009, 14:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5909
frane je napisao/la:
http://www.net.hr/zvijezde/page/2009/06/26/0002006.html?pos=n1

Michael Joseph Jackson, američki glazbenik koji je se pravom nosio titulu kralja popa i čiji je kontroverzni osobni život plijenio pažnju medija posljednjih dvadesetak godina, umro je od posljedica srčanog udara u Medicinskom centru UCLA u Los Angelesu, izvijestile su američke TV-mreže prenoseći službene izvještaje o smrti.

ode kralj popa ,jedna od najvecih glazbenih legenda ikada,bija je pjevac i pol, a tek plesac.. :(


Na stranu što nisam nikad šljivio njegovu "glazbu"- mislim
da je dobro što je umro i riješio se muka. Umro je na vrijeme, kroz
koju godinu bi se sav raspao u komade i komadićke.

Sad ga mogu fino mumificirati i ostvariti mu životni san: da
trajno bude bijelac.

Usput- evo primjera licemjerja: američki crnci stalno diplaju
o rasnom ponosu i sl., no Jackson, mali crnčić koji je kroz
operacije i kozmetiku "pobijelio", nije nikada izazvao kritike ni
oštre osude crnačke zajednice zbog "rasne izdaje".

Možda to pokazuje da bi crnci intimno htjeli što i on, samo
si ne mogu priuštiti: postati bijelcima. Toliko o ponosu, rasnoj
svijesti itd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 26 lip 2009, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Šteta što je poludeo, bio je dobar muzičar i zabavljač.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 26 lip 2009, 14:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9554
Lokacija: HR HB
Vrijeme je za moonwalk:


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 28 lip 2009, 15:21 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
pedofil.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 28 lip 2009, 17:18 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40
Postovi: 264
Mislim ne mogu vjerovat da sad policija traži njeovog liječnika,po mom mišljenju mogli bi ga samo upitat kako je uspio tog manijaka i narkomana dosad održavat na životu :-kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 28 lip 2009, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 13:10
Postovi: 336
puntar je napisao/la:
pedofil.



Po cemu si uvjeren da je pedofil ? :roll: po demokratskom sranju stampe ili te silovao kad si bio mali? :-neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 28 lip 2009, 18:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 13:10
Postovi: 336
Viper gts je napisao/la:
Mislim ne mogu vjerovat da sad policija traži njeovog liječnika,po mom mišljenju mogli bi ga samo upitat kako je uspio tog manijaka i narkomana dosad održavat na životu :-kava




Cula sam da ce ga izloziti potrbuske s guzicom u zraku da mu svi ovi zlotvori svjeta mogu izljubiti cmar za posljednji oprostaj :-oleole

Nitko ga vise nece moci maltretirati :-evotigana


Bio je genije i neka mu konacno bude vjecni mir kojeg na zemlji nije imao :-klanjam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 28 lip 2009, 18:39 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
chichonina je napisao/la:
puntar je napisao/la:
pedofil.



Po cemu si uvjeren da je pedofil ? :roll: po demokratskom sranju stampe ili te silovao kad si bio mali? :-neznam

po demokratskom sranju stampe?jeli taj michal jackson bija neki politicki leader,ili neka vaznija osoba da su cak i o njemu pisali lazi.znas zasto san siguran?zato sto mu je vlastita sestra svjedocila protiv njega u vezi toga,i zato sto su neke obitelji mladica koji su stali kod njega odjedanputa dobili hrpu novaca a sudski procesi oko te teme su ukinuti.malo cudno,ha?sto se ovog zadnjeg tice,malo skrati jezicinu,dosta puta se pitan di su odlutale hrvatske cure a ostale neke lajave zvakuce.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 28 lip 2009, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 13:10
Postovi: 336
puntar je napisao/la:

Po cemu si uvjeren da je pedofil ? :roll: po demokratskom sranju stampe ili te silovao kad si bio mali? :-neznam

po demokratskom sranju stampe?jeli taj michal jackson bija neki politicki leader,ili neka vaznija osoba da su cak i o njemu pisali lazi.znas zasto san siguran?zato sto mu je vlastita sestra svjedocila protiv njega u vezi toga,i zato sto su neke obitelji mladica koji su stali kod njega odjedanputa dobili hrpu novaca a sudski procesi oko te teme su ukinuti.malo cudno,ha?sto se ovog zadnjeg tice,malo skrati jezicinu,dosta puta se pitan di su odlutale hrvatske cure a ostale neke lajave zvakuce.[/quote]


=)) =)) znaci da je istina kako je Licki Tudjman silovao onu garavusu prstom u supak :-neznam =)) =))

Ja ipak nisam tolika tracibaba ko pojedini mi decki iz lijepe nase :-bicedobro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 28 lip 2009, 19:03 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
chichonina je napisao/la:
puntar je napisao/la:

Po cemu si uvjeren da je pedofil ? :roll: po demokratskom sranju stampe ili te silovao kad si bio mali? :-neznam

po demokratskom sranju stampe?jeli taj michal jackson bija neki politicki leader,ili neka vaznija osoba da su cak i o njemu pisali lazi.znas zasto san siguran?zato sto mu je vlastita sestra svjedocila protiv njega u vezi toga,i zato sto su neke obitelji mladica koji su stali kod njega odjedanputa dobili hrpu novaca a sudski procesi oko te teme su ukinuti.malo cudno,ha?sto se ovog zadnjeg tice,malo skrati jezicinu,dosta puta se pitan di su odlutale hrvatske cure a ostale neke lajave zvakuce.



=)) =)) znaci da je istina kako je Licki Tudjman silovao onu garavusu prstom u supak :-neznam =)) =))

Ja ipak nisam tolika tracibaba ko pojedini mi decki iz lijepe nase :-bicedobro[/quote]

ja neznan cemu se ti smijes,sto mislis ako je to bilo tako,da je to kao neka sala?i sto ima jedno sa drugime?jel ti sad zelis reci da je michael jackson bija neka cestita,normalna osoba?kako tumacit onda svjedocenje la toye jackson?jel ona lagala?i zbog cega su placene toliko svote obiteljima nesretnih mladica,sigurno zbog dobrog srca wacko jacko-a?ovaj lik je jedino dokaz za to,da se bogatima i slavnima svasta prasta,i mogu se izkupiti iz svega.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 28 lip 2009, 19:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 13:10
Postovi: 336
puntar je napisao/la:

ja neznan cemu se ti smijes,sto mislis ako je to bilo tako,da je to kao neka sala?i sto ima jedno sa drugime?jel ti sad zelis reci da je michael jackson bija neka cestita,normalna osoba?kako tumacit onda svjedocenje la toye jackson?jel ona lagala?i zbog cega su placene toliko svote obiteljima nesretnih mladica,sigurno zbog dobrog srca wacko jacko-a?ovaj lik je jedino dokaz za to,da se bogatima i slavnima svasta prasta,i mogu se izkupiti iz svega.


Tebi jos nije dovoljno jasan DEMOKRATSKI sistem a nedaj Boze da upadnes u sistem lesinara :-rigam jesi li ikad cuo kako se na demokratski nacin PLJACKA? :-neznam Jesi li ikad cuo kako se na DEMOKRATSKI nacin skida s polozaja narocito ako nekome smeta :-neznam

Jesi li ikad cuo o toj familiji i tom djecaku i njegovim roditeljima koji su iskoristili Jaksenovu dobrotu,moleci ga da im pomogne financijski jer im sin boluje od raka a nemaju novac za ljecnika a kamo li bolnicu i ljecenje.Pa kad im je pomogao neki dobri advokat nagovorio roditelje da im je sad sansa da se obogate i nek tuze Jeksona za zlostavljanje deckica.Jesi li cuo da su ti isti roditelji trazili istu pomoc od Jay Lenno ali on ih je odbio?

U demokraciji se tako pljacka ako ne vjerujes imas se vremena uvjeriti :-neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 28 lip 2009, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 13:10
Postovi: 336
I na kraju cjelog cirkusa jesi li ti upoznat sa cinjenicom da Jekson nije kriv :-neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 28 lip 2009, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 13:10
Postovi: 336
chichonina je napisao/la:
I na kraju cjelog cirkusa jesi li ti upoznat sa cinjenicom da Jekson nije kriv :-neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 28 lip 2009, 19:28 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
chichonina je napisao/la:
puntar je napisao/la:

ja neznan cemu se ti smijes,sto mislis ako je to bilo tako,da je to kao neka sala?i sto ima jedno sa drugime?jel ti sad zelis reci da je michael jackson bija neka cestita,normalna osoba?kako tumacit onda svjedocenje la toye jackson?jel ona lagala?i zbog cega su placene toliko svote obiteljima nesretnih mladica,sigurno zbog dobrog srca wacko jacko-a?ovaj lik je jedino dokaz za to,da se bogatima i slavnima svasta prasta,i mogu se izkupiti iz svega.


Tebi jos nije dovoljno jasan DEMOKRATSKI sistem a nedaj Boze da upadnes u sistem lesinara :-rigam jesi li ikad cuo kako se na demokratski nacin PLJACKA? :-neznam Jesi li ikad cuo kako se na DEMOKRATSKI nacin skida s polozaja narocito ako nekome smeta :-neznam

Jesi li ikad cuo o toj familiji i tom djecaku i njegovim roditeljima koji su iskoristili Jaksenovu dobrotu,moleci ga da im pomogne financijski jer im sin boluje od raka a nemaju novac za ljecnika a kamo li bolnicu i ljecenje.Pa kad im je pomogao neki dobri advokat nagovorio roditelje da im je sad sansa da se obogate i nek tuze Jeksona za zlostavljanje deckica.Jesi li cuo da su ti isti roditelji trazili istu pomoc od Jay Lenno ali on ih je odbio?

U demokraciji se tako pljacka ako ne vjerujes imas se vremena uvjeriti :-neznam

nije taj mali jedini slucaj pedofilije jacksona. ali viruj ti i dalje u dobrog ciku.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 28 lip 2009, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 19:55
Postovi: 174
Lokacija: Herceg Bosna
chichonina je napisao/la:

Cula sam da ce ga izloziti potrbuske s guzicom u zraku da mu svi ovi zlotvori svjeta mogu izljubiti cmar za posljednji oprostaj :-oleole

Nitko ga vise nece moci maltretirati :-evotigana


Bio je genije i neka mu konacno bude vjecni mir kojeg na zemlji nije imao :-klanjam


Oprosti ali o čemu ti??? Netko je njega maltretirao??? Maltretirao je on sve oko sebe svojim ludilom.......... :roll: :roll:


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 28 lip 2009, 20:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5909
Zanimljivo je kako je bio u središtu pažnje tako dugo.
A pjesme su dosadne i nezapamtljive- makni hopa-cupa iz video
prezentacije, i malo ostane. Ne mogu mentalno odzviždati
nijednu njegovu pjesmu, tj. oveći dio- samo slijed nekoliko nota.

On i Ciccioneica/Madona- gimnastičari i đipavci, nikakve pjesme,
kao neki ritam, melodike nema,... sve u svemu slabo, čak i za
tako jadnu stvar kao što je pop glazbe.

Hebemu, Toše je za njega Mozart.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 05 srp 2009, 00:04 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:34
Postovi: 574
Ja ne znam zašto ljudi toliko tuguju za njim, pa pogledajte ga lik je bio nakaza.
Znam samo jednu njegovu pjesmu Billie Jean i to samo zato što je bila na GTA: Vice City.
Mislim svaka čast na plesanju ali tip je bio nakaza iz crnca u bijelca jbt. :ymsick:


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 05 srp 2009, 08:45 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
chichonina je napisao/la:
I na kraju cjelog cirkusa jesi li ti upoznat sa cinjenicom da Jekson nije kriv :-neznam


Naravno da nije osudjen, samo, je li tebi poznat pojam "vansudsko poravnanje"? i zasto nevin covjek ide platiti 25 miljuna dolara tuziteljima odnosno obitelji koja ga je tuzila?
Vansudskom poravnanju tuzeni pristupa samo onda kada je kriv i zna da nece dobiti slucaj, pa se odvjetnici dogovore oko visine isplate a bez sudske presude.

A to je samo jedan slucaj, bilo je jos tuzitelja sa kojima Michael "voli spavati u istom krevetu". Pazi kad tip pred kamerama kaze da voli spavati sa malom djecom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 10 srp 2009, 16:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 13:10
Postovi: 336
Tesko onima koje zavidni i prokleti osude,a jos su jadniji oni koji tim prokletima vjeruju :-neznam

Nisu izabrali da slome nekog bogatog mrgu,nego bogatog komarca koji je bio slomljen od djetinjstva :-rigam toliko o svijetu u kojem zivimo :-rigam




MJ.....pocivaj u miru jer sad te stoka vise ne moze povrijediti :-klanjam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 10 srp 2009, 16:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 13:10
Postovi: 336
vanjushka je napisao/la:
chichonina je napisao/la:
I na kraju cjelog cirkusa jesi li ti upoznat sa cinjenicom da Jekson nije kriv :-neznam


Naravno da nije osudjen, samo, je li tebi poznat pojam "vansudsko poravnanje"? i zasto nevin covjek ide platiti 25 miljuna dolara tuziteljima odnosno obitelji koja ga je tuzila?
Vansudskom poravnanju tuzeni pristupa samo onda kada je kriv i zna da nece dobiti slucaj, pa se odvjetnici dogovore oko visine isplate a bez sudske presude.

A to je samo jedan slucaj, bilo je jos tuzitelja sa kojima Michael "voli spavati u istom krevetu". Pazi kad tip pred kamerama kaze da voli spavati sa malom djecom.



Ti nikad nisi s nikim spavao u krevetu bez da si bio jeben?????? :-neznam Jebiga ja sudim po sebi pa tako valjda i ti :-neznam Prosli vikend nas je osmero islo na kampovanje i svi smo spavali u istom satoru i nitko nije bio jeben :-neznam to garantiram zivotom jer sam jedina dezurala jer se bojim kukaca :-neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Umro Michael Jackson !
PostPostano: 11 srp 2009, 19:32 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
Oprosti ali ako je tebi normalno da neko voli spavati u krevetu sa djecom... meni nije.

Pazi, "ja volim spavati u krevetu sa djecom" kaze Michael u toku sudskog procesa u kojem je optuzen za pedofiliju, zatim ode i nagodi se sa djecakovom obitelji, isplati im 25 milijuna dolara, i ja trebam aplauduirati i reci "bravo majstore"?

ajde.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 60 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO