HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 13:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 656 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Čobanska 42%
PostPostano: 12 stu 2011, 17:48 
Offline

Pridružen/a: 12 stu 2011, 09:57
Postovi: 147
Zadar1993 je napisao/la:
Ma pustite čoeka vidite da mu nije lako, bit će da je u Švedskoj na vlast došla stranka koja prijeti da će sve muslimane potjerat odozgo. Došo se on malo nad nama istresti u obliku pripovjesti o junačkoj Harmiji :D . Baš mi je falila ovakva maskota :zubati , od kada Jacka nema meni teško :crying .

ko kaže da nema
evo ti jarana PROGNOZIRA HercegBosnu i hrvate kako će nestati
pazi debilskog naslova
Sustinsko pitanje tzv Herceg Bosne i nekih Hrvata u Bosni
http://bosanskehistorije.forumotion.com ... ta-u-bosni

ali mora se priznat da vas razvaljuje

pazi zadnji post
Citat:
Saznao sam da je vise od 100 duluma zemlje kupljeno od ''Hrvata'' u ustaskoj Kostajnici u zadnjih godinu dana .U Konjicu kaze mi narod, da je sve jos malo uzeto od ustasha, prodaju masovno zemlju dole.Neki idu za Mostara, ali vecina ide ka matici.Superiska

Nije mala stvar, toliko zemlje uzeti.Uzimajte im zemlju, doseljavajte se u njihova sela.Kraj price.Kad mi promjenimo etnicku strukturu dole.Oni i sami znaju da je to njihov kraj, price bablje ostavimo po strani


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Čobanska 42%
PostPostano: 12 stu 2011, 17:52 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52
Postovi: 2769
Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
forumotion, freephpbb, freewebs... Pa jbt zar je problem izdvojit 30 maraka za pristojni hosting i nekakvu domenu?

_________________
Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la:
Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Čobanska 42%
PostPostano: 12 stu 2011, 17:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Medo je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:
Ma pustite čoeka vidite da mu nije lako, bit će da je u Švedskoj na vlast došla stranka koja prijeti da će sve muslimane potjerat odozgo. Došo se on malo nad nama istresti u obliku pripovjesti o junačkoj Harmiji :D . Baš mi je falila ovakva maskota :zubati , od kada Jacka nema meni teško :crying .

ko kaže da nema
evo ti jarana PROGNOZIRA HercegBosnu i hrvate kako će nestati
pazi debilskog naslova
Sustinsko pitanje tzv Herceg Bosne i nekih Hrvata u Bosni
http://bosanskehistorije.forumotion.com ... ta-u-bosni

ali mora se priznat da vas razvaljuje

pazi zadnji post
Citat:
Saznao sam da je vise od 100 duluma zemlje kupljeno od ''Hrvata'' u ustaskoj Kostajnici u zadnjih godinu dana .U Konjicu kaze mi narod, da je sve jos malo uzeto od ustasha, prodaju masovno zemlju dole.Neki idu za Mostara, ali vecina ide ka matici.Superiska

Nije mala stvar, toliko zemlje uzeti.Uzimajte im zemlju, doseljavajte se u njihova sela.Kraj price.Kad mi promjenimo etnicku strukturu dole.Oni i sami znaju da je to njihov kraj, price bablje ostavimo po strani


Ma vjerujem ja tebi Medo Pedo da je teško ostvariti u Platformistanu okružen vehabijama svoja gay-prava , ne brini doći će vrijeme kada ćeš moći ponosno marširati ulicama Sarajeva i izraziti ono što uistinu jesi , vjerujem ti da moraš svoju ljutnju i nervozu nad nama ovdje otresti i Freud je tvrdio da nije čovjeku lako kada je seksualno ugrožen :zubati .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Čobanska 42%
PostPostano: 12 stu 2011, 17:56 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52
Postovi: 2769
Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
Nemojte biti ko Cristiano Ronaldo, ne dajte da vas zeleni isprovociraju kao njega jučer.
slika

_________________
Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la:
Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Čobanska 42%
PostPostano: 12 stu 2011, 18:00 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
emt je napisao/la:
MRSHO je napisao/la:
Nemaš šupe u BiH, nemaš metra kvadratnog u svom vlasništvu, i to mi je najveće zadovoljstvo... još da vas Portugal razvali...



:smajl006

Za Portugal.

Medu :ban

Zasto ban...covjek je jedan od normalnijih Bosnjaka koji se pojavio u posljenje vrijeme...
Tebe treba banovati...napadas na forumu sve pripadnike vlastitog naroda...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Čobanska 42%
PostPostano: 12 stu 2011, 18:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Al što jest jest, demografski preuzimate samske domove slovenskih građevinskih poduzeća :bih

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Čobanska 42%
PostPostano: 12 stu 2011, 18:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
NoviSeer je napisao/la:
Nemojte biti ko Cristiano Ronaldo, ne dajte da vas zeleni isprovociraju kao njega jučer.
slika


Ma kakve provokacije, naprotiv, ja čovjeka tješim. Medo Pedo morao gore u Švedsku jer nije mogao u Trokutistanu izraziti svoje gay sklonosti, s takvim izbjeglicama jednostavno moraš suosjećati :crying .

Osim toga ne provociram ga jer bi mogao otići . Napisao sam maloprije da nam fali jedna ovakva maskota od kada je Jack otišao :zubati .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Čobanska 42%
PostPostano: 12 stu 2011, 18:07 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52
Postovi: 2769
Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
Zadar1993 je napisao/la:
Ma kakve provokacije, naprotiv, ja čovjeka tješim. Medo Pedo morao gore u Švedsku jer nije mogao u Trokutistanu izraziti svoje gay sklonosti, s takvim izbjeglicama jednostavno moraš suosjećati :crying .

Osim toga ne provociram ga jer bi mogao otići . Napisao sam maloprije da nam fali jedna ovakva maskota od kada je Jack otišao :zubati .


Ma to se prvenstveno odnosilo na Crnog i njegove nepotrebne uvrede, ali se odnosi i na one koji se osjećaju isprovociranim bez opravdanog razloga.

_________________
Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la:
Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Čobanska 42%
PostPostano: 12 stu 2011, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Gdje Medo Pedo pošo? Vidiš sada ste ga potjerali vi barbari jedni ! :zubati

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Čobanska 42%
PostPostano: 12 stu 2011, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Croat je napisao/la:
žalosno da su neki hrvatski forumaši banirani (Inkvizitor, Juda), a ovaj trol vrijeđa i širi propagandu i ništa.


Inkvi nije baniran...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Čobanska 42%
PostPostano: 12 stu 2011, 18:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
Agathonikos je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Slavonija je ista država kao i Hrvatska, RS nije ista država kao i Srbija. Rekoh, neovisna Banja Luka u konačnici RH neće niti puno smetati. Što fali Austriji?
S time da to ipak ne ovisi o nama. Vidjet ćemo :zivili

Pa šta ako nije, gospodine Čeha :D
Nije ni Herceg-Bosna ista država kao i Hrvatska pa nikog od nas nećete čuti da bi je trebalo prepoloviti, jedan dio pripojiti Hrvatskoj a drugi dio da bude svoj =))
Mada, s obzirom na ove tendencije s vaše strane, nije nemoguće da i mi počnemo tako razmišljati :D
Mislim, otkud vam ideja da bi se kao mi trebali šteliti interesima Hrvatske, zar niste malo pretjerali u svemu tome? Ona ima svoje interese, mi svoje i ciao :D

Da se većina Hercegbosne pripoji Hrvatskoj a da Žepče, Usora, Soli i Sutjeska-Vareš ostanu samostalni, to bi moglo proć :zivili
Ja sam rekao koji je interes RH. Što ćete vi raditi, ovisi samo o vama :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Čobanska 42%
PostPostano: 12 stu 2011, 18:55 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
Junuz Djipalo je napisao/la:
Croat je napisao/la:
žalosno da su neki hrvatski forumaši banirani (Inkvizitor, Juda), a ovaj trol vrijeđa i širi propagandu i ništa.


Inkvi nije baniran...

ispričavam se, ali ostajem pri svome mišljenju o medi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Čobanska 42%
PostPostano: 12 stu 2011, 19:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
Medo je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Mogu i ja napraviti Nato kartu s bosniainfo centra :zubati
Rekao sam ti di su greške. Ajd malo pogledaj. Ili misliš da je Usora danas 100% muslimanska općina koju je držala ABiH cijeli rat? :zubati

nisi ti dobar nikako
onoliki logo linka sa kojeg je karta UCRTAN na samoj karti, a bosnainfocentar je obični ofrum na kojem je karta postavljena, baš ko evo što je sad ovdje postavljena
plus uputio te na karte CIA iz knjige "Balkan buterfield"
stavrno ti nije dobro
ta mala greška za usoru je minorna, zašto su je oni propustili ne znam, uglavnom u globalu karta je TAČNA

Sori, ali zbilja si glup. Nisam ti nabrojao jednu grešku, nego njih 5.
I daj poslušaj DUdu-a. Na ovoj karti prije Daytona (sa svim greškama) HVO drži preko 1/4 BiH. Samo Mrkonjićki džep obuhvaća 5% BiH. HBŽ je 10%, a ZBŽ malo manje od 3%. Po tebi je onda ABiH prije Daytona držala Međugorje i cijelu HBŽ, kao i cijelu SBŽ, a Orašje i Domaljevac su držali Srbi?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Čobanska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 00:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
NoviSeer je napisao/la:
Nemojte biti ko Cristiano Ronaldo, ne dajte da vas zeleni isprovociraju kao njega jučer.
slika


zna ćoek s kakvom tarabom ima posla.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Čobanska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 00:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Ceha je napisao/la:
Medo je napisao/la:
Mogu i ja napraviti Nato kartu s bosniainfo centra :zubati
Rekao sam ti di su greške. Ajd malo pogledaj. Ili misliš da je Usora danas 100% muslimanska općina koju je držala ABiH cijeli rat? :zubati

nisi ti dobar nikako
onoliki logo linka sa kojeg je karta UCRTAN na samoj karti, a bosnainfocentar je obični ofrum na kojem je karta postavljena, baš ko evo što je sad ovdje postavljena
plus uputio te na karte CIA iz knjige "Balkan buterfield"
stavrno ti nije dobro
ta mala greška za usoru je minorna, zašto su je oni propustili ne znam, uglavnom u globalu karta je TAČNA


Balkan buterfield?! pa jel me zajebavaš. :smijeh =))

poštaru, za ubuduće Balkan Battlegrounds.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 08:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Valjda battlefields... :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Čobanska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 09:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
Medo je napisao/la:


PONOVO pitanje
zašto nije tvoj gotovina krenuo 92 ili 93 ili 94
zašto je krenuo 95 kad su četnici već bili sjebani, i kad je GOTOVINA došao na GOTOVO !!!!


od čega sjebani, bišćani skiče, dovedeni pred pad, istočna bosna očišćena, sarajlije probale par proboja, popušili na kvadrat, probali 94. nešto i oko veleža, rezultat strahota, dečko o čemu ti pričaš, o kojim sjebanim "četnicima"....

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Čobanska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 10:01 
Offline

Pridružen/a: 12 stu 2011, 09:57
Postovi: 147
osa je napisao/la:
Medo je napisao/la:


PONOVO pitanje
zašto nije tvoj gotovina krenuo 92 ili 93 ili 94
zašto je krenuo 95 kad su četnici već bili sjebani, i kad je GOTOVINA došao na GOTOVO !!!!


od čega sjebani, bišćani skiče, dovedeni pred pad, istočna bosna očišćena, sarajlije probale par proboja, popušili na kvadrat, probali 94. nešto i oko veleža, rezultat strahota, dečko o čemu ti pričaš, o kojim sjebanim "četnicima"....



evo o ovome
slika
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 10:05 
Offline

Pridružen/a: 12 stu 2011, 09:57
Postovi: 147
Dino Merlin napunio 3 Beogradske arene, sprski četnički extremisti pizde



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 10:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
i šta je to značilo u kontekstu toga što ste dovedeno pred totalni poraz, na svim bojišnicama, od bihaća, veleža, istočne bosne nadalje, nigdje niste imali incijativu, skičali cijelo vrijeme i zvali u pomoć nato i međunarodnu zajednicu, e vidiš jedina se odazvala hrvatska, a ti sad pričaš o postotcima, kako te nije sram....

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 10:19 
Offline

Pridružen/a: 12 stu 2011, 09:57
Postovi: 147
osa je napisao/la:
i šta je to značilo u kontekstu toga što ste dovedeno pred totalni poraz, na svim bojišnicama, od bihaća, veleža, istočne bosne nadalje, nigdje niste imali incijativu, skičali cijelo vrijeme i zvali u pomoć nato i međunarodnu zajednicu, e vidiš jedina se odazvala hrvatska, a ti sad pričaš o postotcima, kako te nije sram....


očemu ti bolan pričaš
nagore je bilo 93 i prva polovina 94, kada smo morali ratovat i protiv HVO i kada nam ni tada sa udruženim snagama niste mogli ništa
od Washintosnkog sporazuma, dolazi do primirja između ARBH i HVO, što razbija blokadu i dovodi do bolje logistike ARBH što opet rezultira OFANZIVNE akcije ARBH od jeseni 94, dok u isto vrijeme četnici od tog vremena imaju konstantni pad,
Vlašić je bio prvi ZNAK
slika
ti pojma nemaš o hronologiji ratnih događaja
četnici su od tada u stalnoj defanzivi, očajno drže ono što im je JNA još 92 zauzeo, normalno da nije bilo odmah lako zauzeti ono u što su se dobro ukopali, ali pitanje je bilo samo KADA, akcija HV "Oluja" koju su oni dobro tempirali i iskoristili početak rasula četnika, SAMO JE UBRZALA PROCES raspada srpskih fašista


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 10:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
eto bio sam zerka u ratu, za razliku od tebe, čini mi se, u jesen 94. armija pokušava napadno djelovanje kod bihaća, nakon početnih uspjeha, srbi ih vraćaju na početne položaje i dolazi do teže situacije nego pred oluju, bihać je pred padom, dudaković skuči i traži pomoć od???koga, sarajeva možda, ne dečko od zagreba, od strane države, koju uzgred većina njegovih sunarodnjaka mrzi. ipak hv, napad livanjskom dolinom, razbija srbe, preijeti grahovu, srbu obustavljaju napade, bihać biva spašen.
slično armija 94, pokušava na veležu, rezlutat katastrofa.
o srebrenici ne vrijedi ni pričati, dok srbi doslovno kolju nekoliko tisuća bošnjaka, armijski korpusi ne mrdaju ni malim prstom, zašto, a tako jaki, spremni otjerati srbe u srbiju.

zapamti dečko, da ne bi ulaska hv u bih, do danas vi ne biste oslobodili ni omanju mahalu......

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 10:32 
Offline

Pridružen/a: 12 stu 2011, 09:57
Postovi: 147
pusti bolan Bihać, četnička *** i smradovi su jedino i imali uspjeha protiv jadnih ljudi u IZOLOVANIM ENKLAVAMA poput Bihaća i Srebenice, bilo gdje drugo gdje su pokušali smradovi su pušili, Bihać nikako nije mogao pasti i pred sve volje i izdajnika Abdića i njegovih jarana
slika
slika

zapamti dečko da ARBH nije 3 godine vodila bitke sa četnicima, dok se za cijelo to vrijeme HV i HVO držali po strani i naoružavali imali bi vi četnike pod nosom pod Zagrebom i NIKAD ne bi povratili SAO Krajine !!

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 10:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
dudu je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
nisi ti dobar nikako
onoliki logo linka sa kojeg je karta UCRTAN na samoj karti, a bosnainfocentar je obični ofrum na kojem je karta postavljena, baš ko evo što je sad ovdje postavljena
plus uputio te na karte CIA iz knjige "Balkan buterfield"
stavrno ti nije dobro
ta mala greška za usoru je minorna, zašto su je oni propustili ne znam, uglavnom u globalu karta je TAČNA


Balkan buterfield?! pa jel me zajebavaš. :smijeh =))

poštaru, za ubuduće Balkan Battlegrounds.


slika

:smijeh

PS: Junuze, ipak je Battlegrounds, imam obje.

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 10:37 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
ABIH omogućila Hrvatskoj "Oluju", šta sve čovjek neće pročitati =))



Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 656 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica, Patriota i 283 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO