HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 ruj 2024, 16:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 157 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 13:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 15:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
aleksije radicevic je napisao/la:
Cort0 Maltese je napisao/la:
Čedomire Jovanoviću, jeste li to vi? :zubati
Ovakvo ustrajanje na jednoj rečenicu koja je izvađena iz konteksta stvarno nema smisla. Pogotovo kad se zna da Sneža nikad nije imala problema s banovima, a da je riječ o nekome tko toliko mrzi Šiptare iz dna duše, sigurno bi imala problema s banovima. Ja, koji nikad nisam izjavio ništa s ni približnom težinom kao što je "Šiptari nisu ljudi", sam dobio karton za govor mržnje jer sam napisao da mi je draže da iredentisti crknu nego da ostvare svoj cilj, a Sneža, koja je navodno teški ektremist, nije nikad imala problema zbog stava o Šiptarima. To može značiti samo jedno, njen stav o Šiptarima si krivo protumačio. :kava


Što bih ja morao da slušam ova tvoje objašnjenja kad imam direktno objašnjenja od gospojice u kojem kaže, da ima šovinistički stav, pa otuda je za poverovati da ipak ono "da nisu ljudi" jeste sasvim korektno preneseno s moje strane. :donatello

Pa i ja imam šovinistički stav o Šiptarima, i što sad s tim. Znači li to da bi svi ovdje trebali biti protiv mene jer nisam baš ljubitelj Šiptara? :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 13:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19726
Upozorenja: 1
Cort0 Maltese je napisao/la:
Boogy nekorektan? Pa napisala je da su on i Zagi cigani, ako se ne varam. I to ne cigani u navijačkom smislu. :kava Još je bio i korektan, nije dodao teže termine u svoju analizu, iako i za njih ima mjesta... :biceovodobro


Pa šta ima loše u tome biti ciganin. Eto i ja sam pomalo garav a o ocu i đedu da i ne govorim. Možda sam imam ciganske krvi. :neznam

Nije reč o Bugijevoj nekorektnosti. :kava

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 13:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19726
Upozorenja: 1
Cort0 Maltese je napisao/la:
Pa i ja imam šovinistički stav o Šiptarima, i što sad s tim. Znači li to da bi svi ovdje trebali biti protiv mene jer nisam baš ljubitelj Šiptara? :kava


To znači nešto drugo. Da njima kada prozivaju Maru i ne smetaju "šovinistički stavovi" nego to što nije u istom čoporu. Jer da im smetaju šovinistički stavovi bili bi i protiv tebe i Deve. :neznam

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 13:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 15:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
aleksije radicevic je napisao/la:
Cort0 Maltese je napisao/la:
Pa i ja imam šovinistički stav o Šiptarima, i što sad s tim. Znači li to da bi svi ovdje trebali biti protiv mene jer nisam baš ljubitelj Šiptara? :kava


To znači nešto drugo. Da njima kada prozivaju Maru i ne smetaju "šovinistički stavovi" nego to što nije u istom čoporu. Jer da im smetaju šovinistički stavovi bili bi i protiv tebe i Deve. :neznam


Razlika je, Sneža i ja ne spominjemo u svakom drugom postu Šiptare. Odnosno, gotovo da ih uopće i ne spominjemo. Također, nijedno od nas nije aplaudiralo etničkom čišćenju Šiptara, ubojstvima Šiptara, ne isprdavamo se Šiptarima stalno, ne omalovažavamo ih i tako dalje. Moglo bi se reći da smo hladni prema njima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 srp 2009, 13:03
Postovi: 3
aleksije radicevic je napisao/la:
Cort0 Maltese je napisao/la:
Pa i ja imam šovinistički stav o Šiptarima, i što sad s tim. Znači li to da bi svi ovdje trebali biti protiv mene jer nisam baš ljubitelj Šiptara? :kava


To znači nešto drugo. Da njima kada prozivaju Maru i ne smetaju "šovinistički stavovi" nego to što nije u istom čoporu. Jer da im smetaju šovinistički stavovi bili bi i protiv tebe i Deve. :neznam


meni smetaju šovinistički stavovi Mare zato jer takvim ''deklariranjem'' hrvatstva nanosi sramotu našem čoporu....i ne okreći temu na izgubljene pokrajine jer je tema o Mari i primitivizmu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19726
Upozorenja: 1
Cort0 Maltese je napisao/la:
Razlika je, Sneža i ja ne spominjemo u svakom drugom postu Šiptare. Odnosno, gotovo da ih uopće i ne spominjemo. Također, nijedno od nas nije aplaudiralo etničkom čišćenju Šiptara, ubojstvima Šiptara, ne isprdavamo se Šiptarima stalno, ne omalovažavamo ih i tako dalje. Moglo bi se reći da smo hladni prema njima.


Prvo kažeš da imate štovinističke stavove, a zatim mi govoriš da je birtan način kako ih iskazujete. Dobro je da smo utvrdili da ipak postoje... (... što kaže Bugi ...bio bi onaj (smajlić) koji puši, ali pokušavam da batalim... :zubati )

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:03 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 21:11
Postovi: 622
ovako...ovo će biti jedan od mojih posljednjih postova ovdje vjerojatno,a i nije da suze ronim....

Nabijem na *** svo licemjerje ovog svijeta,svu glupost i uski pogled očajnika.Imam razumjevanja za sve, osim za one koji vlastitu bijedu kompenziraju mržnjom i prezirom,a da pritom nisu niti svjesni koliko su mali i patetični u tim svojim pokušajima.Nabijem i kukavice,hodajuće vagine čiji se iscjedak mjeri visinom kukuruza ili dužinom brade.Sve vas nabijem na svoj crveni, hrvatski, antifašistički ***!!!

Jebem vas komunističke,fašističke i nacionalističke...sve u isto vrijeme!
Ovo je forum stoko neiživljena,ovdje se razgovara,svađa,podjebava ali i druži.Ovdje smo pod nickovima s razlogom.Svaki bijednik tko ovo pretvori u vlastitu cyber životnu scenu je vrijedan žaljenja i ništa drugo.

Pitaš se Radičeviću zašto unosim osobnu komponentu u raspravu?Zato što itekako osobno shvačam spominjanje vlastite supruge u ovim virtualnim raspravama,zato što smatram osobnom uvredom kad me međumrežna sjena bez karaktera nazove ciganom tj. još gore tako nazove sve moje suregionalce.Niti jedan post do tada nisam ovdje napisao,ali kako to već biva, tko se jednom na mlijeko opeče...zar ne Radičeviću,pa ti to najbolje znaš!
Ova patološka opsesija nickom Snežana Mk je nešto čime bi se svaki liječnik volio pozabaviti jer bi iz toga mogli nastati kvalitetni radovi na još uvijek dovoljno neistražen fenomen "virtualnog stockinga"....

Svaka čast stavovima za koje ti misliš da ih imaš,ali stav je nešto što se izražava i živi,a ne samo nešto što služi kao izgovor za ništavnost....
Iako smiješne,ova tvoje virtualne intrige koje izvodiš,većini su ipak nedokučiva sposobnost i ja sam toga svjestan.I zato oprosti Aleksije na grubim riječima, jer iako mi se tvoja vodena usta često čine preopterećenima tuđim dojmom,inteligenciju ti nemogu zanijekati.

I vjeruj mi Aleksije...ovo nije tek puka percepcija.....

_________________
....dosta sranja s potpisima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19726
Upozorenja: 1
superman je napisao/la:
meni smetaju šovinistički stavovi Mare zato jer takvim ''deklariranjem'' hrvatstva nanosi sramotu našem čoporu....i ne okreći temu na izgubljene pokrajine jer je tema o Mari i primitivizmu


Primitivizam je malo širi fenomen da bi se mogao vezati za jednu osobu. Ovde ljudi sami navode kako istoj vrsti primitivizma i sami podležu, a ti ni glasa o tome. :zubati

Očekivao sam malo univerzalnog čistunstva, bitno je da svaki čovek bude čist a ne samo Hrvat, ne? :zubati

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:17 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 21:11
Postovi: 622
aleksije radicevic je napisao/la:
superman je napisao/la:
meni smetaju šovinistički stavovi Mare zato jer takvim ''deklariranjem'' hrvatstva nanosi sramotu našem čoporu....i ne okreći temu na izgubljene pokrajine jer je tema o Mari i primitivizmu


Primitivizam je malo širi fenomen da bi se mogao vezati za jednu osobu. Ovde ljudi sami navode kako istoj vrsti primitivizma i sami podležu, a ti ni glasa o tome. :zubati

Očekivao sam malo univerzalnog čistunstva, bitno je da svaki čovek bude čist a ne samo Hrvat, ne? :zubati



Univerzalnog!?...Ja ću ti pričati o univerzalnom "čistunstvu"...moj prvi kontakt sa Snežom je protekao upravo u prepucavanju oko njenih stavova naspram Albanaca,pa čak i Bugara...Cortu sam tisuću puta zamjerio korištenje termina Šiptar....
Imam tisuću mana,ali nedosljednost oko ovih stvari nije jedna od njih,a takav,ako ne i jači od mene iz mnoštva drugih okolnosti za koje ti možda i neznaš, je čovjek kojem se obračaš!

Percepcija,Aleksije...gadna stvar percepcija...ali sad sam i ja ovdje,a ja znam da si apsolutno svjestan gluposti koje sad drobiš i jedini razlog ovih priča,tj. branjenja neobranjivog je tvoja "neprincipijelna(samo za laike i naivce) koalicija"
U Mari moj Aleksije tvoj je odraz....sirov i manje pronicljiv,ali ipak tvoj....i apsolutno mi je jasno kako se virtualni likovi Mara i Aleksije Radičević trebaju!.....

_________________
....dosta sranja s potpisima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19726
Upozorenja: 1
boogyman je napisao/la:
ovako...ovo će biti jedan od mojih posljednjih postova ovdje vjerojatno,a i nije da suze ronim....

Nabijem na *** svo licemjerje ovog svijeta,svu glupost i uski pogled očajnika.Imam razumjevanja za sve, osim za one koji vlastitu bijedu kompenziraju mržnjom i prezirom,a da pritom nisu niti svjesni koliko su mali i patetični u tim svojim pokušajima.Nabijem i kukavice,hodajuće vagine čiji se iscjedak mjeri visinom kukuruza ili dužinom brade.Sve vas nabijem na svoj crveni, hrvatski, antifašistički ***!!!

Jebem vas komunističke,fašističke i nacionalističke...sve u isto vrijeme!
Ovo je forum stoko neiživljena,ovdje se razgovara,svađa,podjebava ali i druži.Ovdje smo pod nickovima s razlogom.Svaki bijednik tko ovo pretvori u vlastitu cyber životnu scenu je vrijedan žaljenja i ništa drugo.

Pitaš se Radičeviću zašto unosim osobnu komponentu u raspravu?Zato što itekako osobno shvačam spominjanje vlastite supruge u ovim virtualnim raspravama,zato što smatram osobnom uvredom kad me međumrežna sjena bez karaktera nazove ciganom tj. još gore tako nazove sve moje suregionalce.Niti jedan post do tada nisam ovdje napisao,ali kako to već biva, tko se jednom na mlijeko opeče...zar ne Radičeviću,pa ti to najbolje znaš!
Ova patološka opsesija nickom Snežana Mk je nešto čime bi se svaki liječnik volio pozabaviti jer bi iz toga mogli nastati kvalitetni radovi na još uvijek dovoljno neistražen fenomen "virtualnog stockinga"....

Svaka čast stavovima za koje ti misliš da ih imaš,ali stav je nešto što se izražava i živi,a ne samo nešto što služi kao izgovor za ništavnost....
Iako smiješne,ova tvoje virtualne intrige koje izvodiš,većini su ipak nedokučiva sposobnost i ja sam toga svjestan.I zato oprosti Aleksije na grubim riječima, jer iako mi se tvoja vodena usta često čine preopterećenima tuđim dojmom,inteligenciju ti nemogu zanijekati.

I vjeruj mi Aleksije...ovo nije tek puka percepcija.....


Bugi, dobar tekst. I tačno, radi se o forumu i ne treba sve primati k srcu, pa zato ne znam zašto se toliko uzbuđuješ. Pa ja sam ovde vodio najteže polemike i uvek sam ostajao hladan, baš zato što se radi o forumu.

Što se tiče mog sukoba sa snežanom mk, to je običan lični sukob, koji je ona započela i vodila na svoj način u cilju da pobedi u njemu. I ja sam ga vodio sa istim ciljem ali na svoj način. Ne znam zašto to nekog drugog mora da iritira toliko.

Zato nemoj da odeš. Ipak ćemo se mi lepo zezati kada bude priča o Crkvi i Isusu, Narcisovoj narcisoidnosti i sl. :zivili

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 srp 2009, 13:03
Postovi: 3
sad sam malo čital okolo i ostal paf.....sprdaju se sa Ćele kulom :rigam ....takvima je i Jasenovac radni logor ...ali nedaj bože reći nešto o Bleiburgu....to čak nije ni nacionalizam....to je bolest....meni kroz glavu prođe kad vidim Ćele kulu slika lubanja koje su ostale iza Crvenih Kmera....izgleda slično....kad vidiš bijelu lubanju ne znaš tko je to bio...a kad se kreneš sprdati s tim :neznam mislim da je bolest....a još je bolesnije kaj moderatura ovog foruma to ,ne da podržava,nego na neki način čak i potiče i štiti....to je ono Corto o čemu smo pričali da bi tebe banali....jad i bijeda neoustaškog orgijanja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 srp 2009, 13:03
Postovi: 3
a pridružio nam se i glavni ustaša :ujko


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 11:27
Postovi: 1958
Lokacija: Tel Aviv
Netko spomenuo Ćele kulu pa dođe begović, gledaj vlahadije što se časte, gluho bilo :smajl007

_________________
slika

Broj forumaša na ignore : 5


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 11:27
Postovi: 1958
Lokacija: Tel Aviv
Ovdje se sastali svi likovi kao iz one srpske drame, Selo gori a begović se češlja. Bože sačuvaj.

_________________
slika

Broj forumaša na ignore : 5


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:36 
Offline

Pridružen/a: 19 lip 2009, 16:41
Postovi: 54
Što se ovdi svi nešto ljute???


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19726
Upozorenja: 1
anđelko je napisao/la:
Što se ovdi svi nešto ljute???


I ja se pitam? :zivili :zubati

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19726
Upozorenja: 1
Ernani je napisao/la:
Netko spomenuo Ćele kulu pa dođe begović, gledaj vlahadije što se časte, gluho bilo :smajl007


Šta misliš o Holokaustu, Ernani?

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 srp 2009, 13:03
Postovi: 3
Ernani je napisao/la:
Netko spomenuo Ćele kulu pa dođe begović, gledaj vlahadije što se časte, gluho bilo :smajl007



evo nam i Inkvizitora ....kaj sad imaš klona da razjebeš pa bannaš....još djeliš IP adrese okolo?? :neznam :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:38 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 21:11
Postovi: 622
Ernani je napisao/la:
Netko spomenuo Ćele kulu pa dođe begović, gledaj vlahadije što se časte, gluho bilo :smajl007



alo prdežu....sajam gluposti i bioloških apsurda je niže desno....
...samo prati tekst u pjesmi.....

_________________
....dosta sranja s potpisima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 15:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
superman je napisao/la:
sad sam malo čital okolo i ostal paf.....sprdaju se sa Ćele kulom :rigam ....takvima je i Jasenovac radni logor ...ali nedaj bože reći nešto o Bleiburgu....to čak nije ni nacionalizam....to je bolest....meni kroz glavu prođe kad vidim Ćele kulu slika lubanja koje su ostale iza Crvenih Kmera....izgleda slično....kad vidiš bijelu lubanju ne znaš tko je to bio...a kad se kreneš sprdati s tim :neznam mislim da je bolest....a još je bolesnije kaj moderatura ovog foruma to ,ne da podržava,nego na neki način čak i potiče i štiti....to je ono Corto o čemu smo pričali da bi tebe banali....jad i bijeda neoustaškog orgijanja


Bolesnici. :ujko


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 15:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
superman je napisao/la:
Ernani je napisao/la:
Netko spomenuo Ćele kulu pa dođe begović, gledaj vlahadije što se časte, gluho bilo :smajl007



evo nam i Inkvizitora ....kaj sad imaš klona da razjebeš pa bannaš....još djeliš IP adrese okolo?? :neznam :zubati

To je naš stari poznanik johnny21. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19726
Upozorenja: 1
boogyman je napisao/la:
Univerzalnog!?...Ja ću ti pričati o univerzalnom "čistunstvu"...moj prvi kontakt sa Snežom je protekao upravo u prepucavanju oko njenih stavova naspram Albanaca,pa čak i Bugara...Cortu sam tisuću puta zamjerio korištenje termina Šiptar....
Imam tisuću mana,ali nedosljednost oko ovih stvari nije jedna od njih,a takav,ako ne i jači od mene iz mnoštva drugih okolnosti za koje ti možda i neznaš, je čovjek kojem se obračaš!

Percepcija,Aleksije...gadna stvar percepcija...ali sad sam i ja ovdje,a ja znam da si apsolutno svjestan gluposti koje sad drobiš i jedini razlog ovih priča,tj. branjenja neobranjivog je tvoja "neprincipijelna(samo za laike i naivce) koalicija"
U Mari moj Aleksije tvoj je odraz....sirov i manje pronicljiv,ali ipak tvoj....i apsolutno mi je jasno kako se virtualni likovi Mara i Aleksije Radičević trebaju!.....


Precepcija, da! Kao što ti znaš da Zagi nije ne principijelan, tako i ja znam da Mara nije šovinista. Mada ja za Zagija i ne bih tvrdio tako nešto. Sve što sam insinuirao odnosilo se na ovaj konkretni problem.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 11:27
Postovi: 1958
Lokacija: Tel Aviv
aleksije radicevic je napisao/la:
Ernani je napisao/la:
Netko spomenuo Ćele kulu pa dođe begović, gledaj vlahadije što se časte, gluho bilo :smajl007


Šta misliš o Holokaustu, Ernani?


Što bi trebao misliti, desio se, nije trebao, volim Eretz Yisra'el i podržavam narod. Ali srbi, uh, to je druga priča :zubati

_________________
slika

Broj forumaša na ignore : 5


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:42 
Offline

Pridružen/a: 19 lip 2009, 16:41
Postovi: 54
Vi svi nešto protiv Mare....a ja bi nju i dalje na čevap izveo :smajl013


Vrh
   
 
 Naslov: Re: foROM
PostPostano: 21 srp 2009, 14:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19726
Upozorenja: 1
Ernani je napisao/la:
Što bi trebao misliti, desio se, nije trebao, volim Eretz Yisra'el i podržavam narod. Ali srbi, uh, to je druga priča :zubati


Slučajno podržavaš narod, ili? :zubati

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 157 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO