HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 11:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 05 kol 2009, 23:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
frane je napisao/la:
Sultan je napisao/la:

E sada vam ni matica nevalja :rolleyes

A kakav odnos hrvati žele sa bošnjacima može se vidjeti i na izborima za predsjednika Hrvatske gdje je Stipe Mesić u dva mandata izabran za predsjednika te iste države :hrvatinic A znamo kakva je Stipina politika prema BIH :zivili :palacgore1
I ne treba stvari generalizirati like : Bošnjaci na sve što nije muslimansko gledaju kao neprijateljsko...bla bla


kad pola biraca nisu izlazila na izbore


Ma jarane, da se Stipe može kandidovati i za treći mandat opet bi on pobjedio.On jednostavno nema kvalitetne konkurencije.Npr. na parlamentarnim izborima hdz osvoji 55% glasova, a kandidat za predsjednika te iste stranke na izborima osvoji 25% glasova ako se ne varam.Zar to dovoljno ne govori.
Trenutno jedini kvalitetan protukandidat Mesiću jeste Sanader al on je out iz politike.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 05 kol 2009, 23:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
Croat je napisao/la:
Sultan je napisao/la:

Ovo prvo ne želim da komentarišem jer zaista nema smisla :ucelo

A što se tiče nevjernika, samo da kažem da se po Kur'anu kršćani ne tretiraju kao nevjernici, već kao "sljedbenici Knjige" iliti "Ehlu-l-kitab" :wink

a zašto ne želiš komentirati ovo prvo u vezi Tuđmana? danas se u RH slavi Dan pobjede (Oluja), mislim da bi i vi Bošnjaci mogli biti zahvalni HV-o i Tuđmanu, jer je Olujom spašen Bihać, koji je trebao postati nova Srebrenica, a vi se neznate ni zahvaliti Tuđmanu, samo pljujete po njemu...

neprijatelji tzv. A BIH su bili svi nemuslimani, nebitno bio Hrvat ili Srbin.


Ma poznata je ta priča, da nije bilo hvo-a čitava Bosna bi pala :ucelo
I kakav Bihać i 5. korpus i kakva nova Srebrenica.To su priče za malu djecu.Ne kažem ja da nisu pomogli, al isto tako je i armija kolko-toliko pomogla u razbijanju sao krajine.
Što se tiče Tuđmana, sve je već davno rečeno...Karađorđevo :cursing


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 06 kol 2009, 00:18 
Offline

Pridružen/a: 05 lip 2009, 16:25
Postovi: 1055
Hebalo nanu, pazi sultan :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 06 kol 2009, 06:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 lip 2009, 05:17
Postovi: 330
[/quote]
a zašto ne želiš komentirati ovo prvo u vezi Tuđmana? danas se u RH slavi Dan pobjede (Oluja), mislim da bi i vi Bošnjaci mogli biti zahvalni HV-o i Tuđmanu, jer je Olujom spašen Bihać, koji je trebao postati nova Srebrenica, a vi se neznate ni zahvaliti Tuđmanu, samo pljujete po njemu.. [/quote]

Kako ce se oni zahvaliti kad "oluja" napravi manjinu od njih u bih ? Zato ih je strah popisa.

Zastave isticati manje, a malo pojacati :ujko .

_________________
Right


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 06 kol 2009, 15:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
markozzz je napisao/la:
zato vas je i najviše poklano u istočnoj bosni gdje nije bilo HVO-a, koji vas je 1992god. i obranio od općeg pokolja u ostalim djelovima BIH, dok ste se vi branili s titovim slikama iznad glave (i kao što edo maajka kaže: ma neće ba nas, mi smo jugosloveni)..vidjeli smo kako neće


A jesu ispali budale sa titinim slikama i zastavama pokojne jugoslavije.

Budale.

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 06 kol 2009, 16:06 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
Sultan je napisao/la:
Croat je napisao/la:
a zašto ne želiš komentirati ovo prvo u vezi Tuđmana? danas se u RH slavi Dan pobjede (Oluja), mislim da bi i vi Bošnjaci mogli biti zahvalni HV-o i Tuđmanu, jer je Olujom spašen Bihać, koji je trebao postati nova Srebrenica, a vi se neznate ni zahvaliti Tuđmanu, samo pljujete po njemu...

neprijatelji tzv. A BIH su bili svi nemuslimani, nebitno bio Hrvat ili Srbin.


Ma poznata je ta priča, da nije bilo hvo-a čitava Bosna bi pala :ucelo
I kakav Bihać i 5. korpus i kakva nova Srebrenica.To su priče za malu djecu.Ne kažem ja da nisu pomogli, al isto tako je i armija kolko-toliko pomogla u razbijanju sao krajine.
Što se tiče Tuđmana, sve je već davno rečeno...Karađorđevo :cursing

ma ne, trebali smo slušati vas: "JNA neće ništa", HVO je prvi branio BiH dok ste se vi nadali da će bravar uskrsnuti.

Karađorđevo je mit za neznalice, vi Bošnjaci to shvaćate kao aksinom, o tome se ne raspravlja, to je činjenica, koji to događaj poslije tog "dogovora" upućuje na to da su se Tuđman i Milošević dogovorili o podjeli BiH? ja znam desetke događaja koji upućuju na suprotno, imaš i ovdje o tome: http://www.hercegbosna.org/ostalo/mitovi.html

bilo je baš suprotno, Srbi i Bošnjaci su se dogovorili oko toga (npr primirje između A BiH i VRS) Alija je želio da BiH ostane u krnjoj YU, da ima posebne odnose s Srbijom, bio je protiv priznanja RH, nije ni čudo kada je sam Alija poislamizirani Srbin, a znaš koji je bio cilj akcije "Neretva '93"?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 06 kol 2009, 18:52 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
sjebaste temu , u principu , drugi put istaknut zastave i ako sudac prekine i insistira da se maknu , napustiti teren i pokrenuti se ka 3 entitetu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 06 kol 2009, 21:59 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Betandwin je napisao/la:
sjebaste temu , u principu , drugi put istaknut zastave i ako sudac prekine i insistira da se maknu , napustiti teren i pokrenuti se ka 3 entitetu


Zabranjen je unos zastave na tribinu,osim toga navijači JESU za Herceg-Bosnu,ali ne mogu sami.

Ovo nitko nije objavio i za ovo se nebi ni znalo da ekipa sa portala Zrinjski info nije objavila ovu vjest,tek su je kasnije pokupili lokalni ( mostarski ),dok se u globalu za ovu stvar niti ne zna.

Jednostavno,kada se dogode ovakve situacije,nema vajde slat na Bljesak,Monet i sl.Mislim da je puno važnije kada bi se poslao dopis renomiranim hrvatskim portalima koji izađu u susret.Tako je bilo i kad je zapaljena zastava RH na Grbavici,te su navijači Zrinjskoga slali E-mailove na hrvatske portale koji su to sljedeći dan objavili.


Da pojasnimo,za nas je dobra stvar kada nam zabrane zastave,pa Herceg-Bosne,HVO-a ili nečeg trećeg.Ali kada se ovakve stvari dogodo,onda se mi trebamo potrudit da šira javnost sazna.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 06 kol 2009, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 00:25
Postovi: 595
Je, sve to stoji... samo problem je u tome što nikoga s tih "renomiranih hrvatskih portala" takve stvari ne zanimaju. A sve ako nekoga i zanimaju, objaviti takve stvari nije valjda "politički korektno", što li već.

_________________
Hercegbosnizacija budućeg većinskog hrvatskog entiteta u BIH osnovni je preduvjet nastanka Trećeg!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 07 kol 2009, 18:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23303
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Vuco je napisao/la:
Je, sve to stoji... samo problem je u tome što nikoga s tih "renomiranih hrvatskih portala" takve stvari ne zanimaju. A sve ako nekoga i zanimaju, objaviti takve stvari nije valjda "politički korektno", što li već.


A čuj komercijalan i nacionalan su međusobno suprotne stvari. Recimo bljesak je ipak prvenstveno komercijalan portal.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 07 kol 2009, 23:10 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Kolumna: Nek se čuje, nek se zna

Svaki narod na svijetu ima svoje svetinje, a jedna od najvećih ako ne i najveća je zastava. Zastava je od davnih vremena bila simbol naroda i vjerujem da ste svi gledali povijesne filmove sa ratnom tematikom u kojima po cijenu života zastava nije smjela pasti u ruke neprijatelju. I dan danas ako hoćete nekoga osramotiti, omalovažiti, ali i razbjesniti prvo mu spalite i uklonite zastavu.

Nažalost takvo nešto se desilo prije nekoliko dana u Gradačcu kada je policija skupa sa osiguranjem utakmice zabranila navijačima Zrinjskog da istaknu Hrvatsku zastavu bez ikakvog objašnjenja. Taj gnusan čin prošao je gotovo nezapaženo i osim Udruge prijatelja športske obitelji Zrinjski niko zbog toga nije prosvjedovao. BiH je ravnopravna država konstruktivnih naroda koji u njoj žive, ali samo na papiru.

Ovaj posljednji čin samo je još jedan u nizu kojim se pokazuje koliko su Hrvati ravnopravni u državi BiH, u kojoj izgleda nemaju prava ni na svoju zastavu, tv kanal, i još mnogo toga, a na koncu i na svoga člana predsjedništva. Današnji član predsjedništva koji ponosno ističe da je raja sa sarajevskih ulica i da navija za Želju nije se oglasio zbog zastave hrvatskog naroda iz prostog razloga - što je protiv iste i ratovao.

Zastava koja jednom narodu znači slobodu i demokraciju za koju su mnogi pali tako se jednostavno zabrani u multietničkoj, demokratskoj i jednakopravnoj državi zvanoj BiH. Ne znam može li se zamisliti kakve bi reakcije izazvalo sklanjanje bošnjačke zastave u Mostaru ili Širokom Brijegu? Sigurno bi centralni dnevnici zajedničkih tv postaja stacioniranih u glavnom gradu takvoj vijesti posvetili dosta svoga prostora, dok bi razni avazi, glasovi ili oslobođenja pisali o avetima prošlosti i povampirenim fašistima koji prizivaju tamo neku davnu državu.

Sa druge strane hrvatski mediji (premda sumnjam da postoje) stidljivo su prenijeli par rečenica iz priopćenja Udruge prijatelja i radi mora u kući prešutjeli taj čin kojim je omalovažen svaki pripadnik hrvatskog naroda koji ima nesreću da bude ovako ravnopravan u ovakvoj državi. Ovo nije prvi ovakav čin, bilo je toga i na našem stadionu kada se prijetilo prekidom utakmice ukoliko se ne uklone zastave koje su smetale nekome od gostiju za vrijeme nogometne utakmice.

Ukoliko sve ovo ne vrijeđa političare, to je njihova osobna stvar, ali ovaj čin je duboko uvrijedio sve navijače Zrinjskog, ali i sve pripadnike hrvatskog korpusa u BiH. Ovo nije kako neki žele prikazati navijački nesporazum ili neznanje službenih osoba, nego dugoročna politika kojom se želi ukinuti i zabraniti sve hrvatsko, te nametnuti hrvatskom narodu simbole koji nisu njihovi. Izgleda da je to sličan scenarij onom iz 1945 kada su uz sve simbole tadašnje vlasti ukinule i HŠK Zrinjski. Kako kažu stihovi iz posljednje navijačke pjesme Zrinjskog !“Ukinuli sveto ime mi ga vratili“ na znanje i ravnanje svima koji misle da će ukinuti i zabraniti ono što je sveto to im neće uspjeti, jer previše se krvi prolilo da bi se to olako pustilo. Dok je Ultrasa i svih ostalih navijača Zrinjskog u BiH, a i šire bit će i Zrinjskog i hrvatskih zastava.

I za kraj riječi iz pjesme našeg velikog pjevača i domoljuba Marka Perkovića Thompsona koji govore o svemu gore napisanom.

Istok, Zapad, svatko brani svoje,

a ja ne smijem ono što je moje oduvijek.

Jedini moj svijet. I samo zato,

za njih sam fašista, a nikad nisam htio tuđe ništa,

samo nju, zemlju slobodnu.

Mirno živim ponosan na svome,

makar nije uvijek sve po mome.

Napadaju ta sluganska pera, k'o da oni branili su sela.

Miševi, iz rupa izišli!

Eh, što im se povampire lica kad se vije naša šahovnica.

Sveta zastava. Mirno živim ponosan na svome,

makar nije uvijek sve po mome.

Nek' se čuje, nek' se zna, nek' vijori zastava,

neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira.


U eteru lažu, obmanjuju ljude,

tako lako pravednima sude.

Jesam kriv, zato što sam živ!

Domoljublje prozvali fašizam,

tako brane njihov komunizam.

Prozirna demagogija!

Mirno živim ponosan na svome,

makar nije uvijek sve po mome.

Nek' se čuje, nek' se zna, nek' vijori zastava,

neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira.



( Kolumna sa Zrinjski.info )

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 07 kol 2009, 23:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
Croat je napisao/la:
Sultan je napisao/la:

Ma poznata je ta priča, da nije bilo hvo-a čitava Bosna bi pala :ucelo
I kakav Bihać i 5. korpus i kakva nova Srebrenica.To su priče za malu djecu.Ne kažem ja da nisu pomogli, al isto tako je i armija kolko-toliko pomogla u razbijanju sao krajine.
Što se tiče Tuđmana, sve je već davno rečeno...Karađorđevo :cursing

ma ne, trebali smo slušati vas: "JNA neće ništa", HVO je prvi branio BiH dok ste se vi nadali da će bravar uskrsnuti.

Karađorđevo je mit za neznalice, vi Bošnjaci to shvaćate kao aksinom, o tome se ne raspravlja, to je činjenica, koji to događaj poslije tog "dogovora" upućuje na to da su se Tuđman i Milošević dogovorili o podjeli BiH? ja znam desetke događaja koji upućuju na suprotno, imaš i ovdje o tome: http://www.hercegbosna.org/ostalo/mitovi.html

bilo je baš suprotno, Srbi i Bošnjaci su se dogovorili oko toga (npr primirje između A BiH i VRS) Alija je želio da BiH ostane u krnjoj YU, da ima posebne odnose s Srbijom, bio je protiv priznanja RH, nije ni čudo kada je sam Alija poislamizirani Srbin, a znaš koji je bio cilj akcije "Neretva '93"?


(...)

MOD: Pokušaj ponovno.
Ovaj put bez deranja velikim slovima, s manje mitova a s više diskusije, argumenata i dokaza.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 10 kol 2009, 12:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Sultan je napisao/la:
Ma poznata je ta priča, da nije bilo hvo-a čitava Bosna bi pala :ucelo
I kakav Bihać i 5. korpus i kakva nova Srebrenica.To su priče za malu djecu.Ne kažem ja da nisu pomogli, al isto tako je i armija kolko-toliko pomogla u razbijanju sao krajine.
Što se tiče Tuđmana, sve je već davno rečeno...Karađorđevo :cursing

Da je barem bilo tog Karađorđeva, kad gledam s današnje pozicije. Ovakvi Sultani bili bi u tom slučaju hrvatski građani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 10 kol 2009, 14:48 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:34
Postovi: 574
Pessimus dux je napisao/la:
Sultan je napisao/la:
Ma poznata je ta priča, da nije bilo hvo-a čitava Bosna bi pala :ucelo
I kakav Bihać i 5. korpus i kakva nova Srebrenica.To su priče za malu djecu.Ne kažem ja da nisu pomogli, al isto tako je i armija kolko-toliko pomogla u razbijanju sao krajine.
Što se tiče Tuđmana, sve je već davno rečeno...Karađorđevo :cursing

Da je barem bilo tog Karađorđeva, kad gledam s današnje pozicije. Ovakvi Sultani bili bi u tom slučaju hrvatski građani.


Ne bi bili hrvatski građani, bili bi Švedski ili Švicarski građani. :laugh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 15 kol 2009, 13:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32129
Croat je napisao/la:
Sultan je napisao/la:

Ovo prvo ne želim da komentarišem jer zaista nema smisla :ucelo

A što se tiče nevjernika, samo da kažem da se po Kur'anu kršćani ne tretiraju kao nevjernici, već kao "sljedbenici Knjige" iliti "Ehlu-l-kitab" :wink

a zašto ne želiš komentirati ovo prvo u vezi Tuđmana? danas se u RH slavi Dan pobjede (Oluja), mislim da bi i vi Bošnjaci mogli biti zahvalni HV-o i Tuđmanu, jer je Olujom spašen Bihać, koji je trebao postati nova Srebrenica, a vi se neznate ni zahvaliti Tuđmanu, samo pljujete po njemu...

neprijatelji tzv. A BIH su bili svi nemuslimani, nebitno bio Hrvat ili Srbin.



Ne samo Olujom , bile su 2 bihaćke krize , prvi put je Bihać spašen operacijom ZIMA'94.
Biće o tome riječi na pdf Rat 91-95.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 23 kol 2009, 22:53 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
I opet...

Na Grbavici u susretu između Želje i Zrinjskog,navijačima Zrinjskom zabranjen unos zastave BH Hrvata te transparent na kojem stoji grb herceg Stjepan Kosače


Samo nastavite osmanlije,još vam je dobro što vam srbi ruše državu,a kad krenu Hrvati ili kako ih vi volite nazivat Fašisti iz Hercegovine koji slušaju Thompsona i viore šahare u rušenje.

Ta zna se koji je narod specijaliziran za rušenje zločinačkih tvorevina :ujko

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 24 kol 2009, 08:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32129
Samo jako! je napisao/la:
I opet...

Na Grbavici u susretu između Želje i Zrinjskog,navijačima Zrinjskom zabranjen unos zastave BH Hrvata te transparent na kojem stoji grb herceg Stjepan Kosače


Samo nastavite osmanlije,još vam je dobro što vam srbi ruše državu,a kad krenu Hrvati ili kako ih vi volite nazivat Fašisti iz Hercegovine koji slušaju Thompsona i viore šahare u rušenje.

Ta zna se koji je narod specijaliziran za rušenje zločinačkih tvorevina :ujko


Tko je zabranio - policija , redari ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 24 kol 2009, 09:24 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:27
Postovi: 4240
Izgleda zaštitari (redari), na forum.zrinjski.info neki je momak napisao:



" zastava herceg bosne je pokazana..
ali drama su se specijalci pogubili kad su došli po nju..zastave niđe
marijane,marijane,ća barjak ne viješ "


Znači i specijalci (službene osobe) skidaju zastave !!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 24 kol 2009, 17:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23303
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Pa to su i službene zastave Zapadnohercegovačke i Hercegbosanske županije. Nek me netko ispravi, ako griješim.
Ima li tu elemenata tužbe? Ove zabrane prelaze granice dobrog ukusa. Po Sarajevu, Zenici na javnim mjestima i manifestacijama, možeš vidjeti i turske i saudijske i vjerske i ratne zastave ABiH, a naše zastave su zabranjene. :ucelo

Nevjerojatno.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 25 kol 2009, 11:59 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Priopćenje za javnost

Kap je očito prelila čašu i morali smo reagirati, postaviti cjelokupnoj javnosti nekoliko pitanja koja se nameću sama po sebi. Kako se samo i jedino u Sarajevu može zabraniti isticanje simbola koji se može vidjeti na na tisućama stadiona po svijetu, pa i na desetcima državnih zastava? Taj križ dio je grba koji je povijest Bosne i Hercegovine, zemlje na kojoj Hrvati preživljavaju više od 13 stoljeća.

Kako je moguće da je već postala praksa zabranjivati zastavu jednog u ovoj državi konstitutivnog, negdje napisaše i ravnopravnog, naroda? Na kraju krajeva, tko je i kojim zakonom u ovoj državi odredio što se smije, a što ne smije isticati na tribinama? Živimo li u državi u kojoj vrijede neki zakoni ili državi u kojoj kojekakvi, kako rekoše, 'komesari' i 'komandiri', prema svom nahođenju određuju što je legalno, a što nije?

Navijači Željezničara prošle sezone su uz blagonaklone poglede policije na tribini zapalili hrvatsku zastavu. Vjerojatno su pri ulasku na stadion kazali da zastavu unose radi paljenja, pa su u 'glavnom gradu svih nas', naišli na odobravanje. Jer je valjda, ako zaključujemo nekom logikom, drukčije ne bi mogli unijeti na tribinu?

Ako drukčije ne možemo, sami ćemo, kao i u nedjelju, zastavu za koju je proliveno puno krvi naših očeva i djedova nositi 'skrivećki', kako se to činilo u najcrnjim povijesnim razdobljima.

Na koncu, naše zastave ne vijore se i ne brane se samo pred izbore radi puke forme, niti se vijore se da bi bilo koga vrijeđale.

Naše zastave su na ogradama, na rukama, zato što predstavljaju nas kao navijačku skupinu, ljude svjesne vlastitog porijekla, vlastite povijesti i pripadnosti.

Naše zastave predstavljale su, i bez obzira na nastojanja nekih, i dalje će predstavljati nas i naš klub!

Ili će se viti, il' nas neće biti!"

Klub navijača ULTRAS-ZRINJSKI Mostar

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabranili im zastave bh Hrvata
PostPostano: 25 kol 2009, 15:46 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
Zanimljivo da je unosenje hrvatske zastave dopusteno navijacima Zeljeznicara, nakon cega je oni spale, i to dva metra od redara koji sve nijemo gledaju.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: mrnjav, Naša Kvačica, Navodni Poslanik i 408 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO