HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 16:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 12 sij 2012, 11:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Citat:
Okrugli stol HSPF: „Rješenje Hrvatskog pitanja u BiH - Teorija i praksa“


U petak 13. siječnja 2012. godine s početkom u 13 sati, u Galeriji Hrvatskog doma herceg Stjepan Kosača, održati će se okrugli stol Udruge „Hrvatski studentski politološki forum“ pod nazivom „Rješenje Hrvatskog pitanja u BiH - Teorija i praksa“.

Na okruglom stolu će se govoriti o mogućim rješenjima hrvatskog, pa i svakog drugog nacionalnog pitanja u BiH, te o uzrocima neravnopravnog položaja hrvatskog naroda u BiH, s obzirom da za to postoji opći konsenzus. Okrugli stol se sastoji od dva dijela, u prvom bi gosti imali svoja izlaganja, a u drugom bi uslijedila rasprava, odnosno pitanja iz publike.

Sudjeluju:

Prof.dr.sc. Ugo Vlaisavljević - Sveučilišni profesor i politički analitičar iz Sarajeva, profesor je ontologije na sarajevskom Filozofskom fakultetu i prevoditelj s njemačkog i francuskog jezika, autor je knjige "Rat kao najveći kulturni događaj", a preveo je i napisao niz drugih djela.

Doc.dr.sc. Dražen Pehar - Docent u oblastima: filozofija prava, politologija i sociologija, doktorirao u Londonu 2006. iz politike i međunarodnih odnosa. Autor je knjige Diplomatic ambiguity (na engleskom jeziku), kao i knjige o Aliji Izetbegoviću i ratu u BiH (dvojezično izdanje). Autor je mnogih ogleda objavljenih kod nas i u inozemstvu.

Ivan Anđelić – Ravnatelj Hrvatskog leksikografskog instituta (HLI), iz Mostara

Milan Šutalo - Urednik i kolumnist bosanskohercegovačkog portala Dnevnik.ba

Marin Topić - Akademski slikar i arhitekt iz Mostara, komentator društvenih zbivanja

Tvrtko Milović – Novinar i kolumnist portala Poskok.info, iz Kiseljaka

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 10 tra 2012, 17:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Klapa Intrade s gostima u Mostaru

slika

Za sve ljubitelje klapske glazbe (i one koji će to tek postati), donosimo radosnu vijest! Nakon velikog uspjeha na svojim nastupima u Hrvatskoj i diljem svijeta, Tomislav Bralić & Klapa Intrade počastit će Hercegovce svojim nastupom u okviru klapske večeri koja će se održati u dvorani Bijeli Brijeg u Mostaru, 20.04.2012. godine s početkom u 20 sati.

Obzirom da klapska glazba iz godine u godinu postaje sve popularnija u našim krajevima, interes medija i javnosti za ovaj kulturni događaj je jako velik, a organizator najavljuje dobar ugođaj i mnogo iznenađenja.



Inače, Klapa “Intrade” najstarija je zadarska klapa koja neprekidno djeluje sada već 25 godina . U prvim godinama svog djelovanja redovito su nastupali na omiškom Festivalu dalmatinskih klapa, te nekoliko puta bili nagrađivani. Do danas , ova klapa je ostvarila brojne uspjehe u cijeloj Hrvatskoj i inozemstvu. Klapa je do sada uspješno gostovala u Austriji, Belgiji, Švicarskoj, Češkoj, BiH te više puta u Italiji.

Kreirala je sebi prepoznatljiv zvuk, postali su prepoznatljivi po komornom tonu i pomno izrađenoj interpretaciji, a osim poznatih klapskih “šansona” oni njeguju autorske pjesme koje predvođene baritonom, Tomislavom Bralićem, ostaju prepoznate i cijenjene od publike diljem svijeta.

Uz dalmatinske pjesme okušali su se i u interpretaciji skladbi starih majstora moteta i madrigala iz vremena renesanse. Rado pjevaju dalmatinske šansone, prerađuju i skladaju nove.

Vole animirati uz gitare i mandoline iako najviše interpretiraju a capella.
U posljednjih nekoliko godina nastupaju na festivalima zabavne glazbe na kojima, zbog specifične interpretacije dalmatinske pjesme njihovog člana Tomislava Bralića i klape u cijelosti, dobivaju laskava priznanja i nagrade.

Uz Tomislava Bralića & Intrade, na ovom koncertu nastupit će i 3 klape iz Hercegovine i to:

Klapa Krš
Klapa Drača
Klapa Neum

Ulaznice za ovaj koncert po cijeni od 10,00 KM bit će puštene u prodaju od 11.04., a možete ih kupiti na slijedećim prodajnim mjestima u Mostaru: Caffe Carpe, Caffe Langkawi i Lounge bar Katra.

Ovaj koncert ima i svoj humanitarni karakter jer će dio prihoda biti darovan Majčinom selu u Međugorju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 10 tra 2012, 19:53 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
Ibar je napisao/la:
Klapa Intrade s gostima u Mostaru

slika

Za sve ljubitelje klapske glazbe (i one koji će to tek postati), donosimo radosnu vijest! Nakon velikog uspjeha na svojim nastupima u Hrvatskoj i diljem svijeta, Tomislav Bralić & Klapa Intrade počastit će Hercegovce svojim nastupom u okviru klapske večeri koja će se održati u dvorani Bijeli Brijeg u Mostaru, 20.04.2012. godine s početkom u 20 sati.

Obzirom da klapska glazba iz godine u godinu postaje sve popularnija u našim krajevima, interes medija i javnosti za ovaj kulturni događaj je jako velik, a organizator najavljuje dobar ugođaj i mnogo iznenađenja.



Inače, Klapa “Intrade” najstarija je zadarska klapa koja neprekidno djeluje sada već 25 godina . U prvim godinama svog djelovanja redovito su nastupali na omiškom Festivalu dalmatinskih klapa, te nekoliko puta bili nagrađivani. Do danas , ova klapa je ostvarila brojne uspjehe u cijeloj Hrvatskoj i inozemstvu. Klapa je do sada uspješno gostovala u Austriji, Belgiji, Švicarskoj, Češkoj, BiH te više puta u Italiji.

Kreirala je sebi prepoznatljiv zvuk, postali su prepoznatljivi po komornom tonu i pomno izrađenoj interpretaciji, a osim poznatih klapskih “šansona” oni njeguju autorske pjesme koje predvođene baritonom, Tomislavom Bralićem, ostaju prepoznate i cijenjene od publike diljem svijeta.

Uz dalmatinske pjesme okušali su se i u interpretaciji skladbi starih majstora moteta i madrigala iz vremena renesanse. Rado pjevaju dalmatinske šansone, prerađuju i skladaju nove.

Vole animirati uz gitare i mandoline iako najviše interpretiraju a capella.
U posljednjih nekoliko godina nastupaju na festivalima zabavne glazbe na kojima, zbog specifične interpretacije dalmatinske pjesme njihovog člana Tomislava Bralića i klape u cijelosti, dobivaju laskava priznanja i nagrade.

Uz Tomislava Bralića & Intrade, na ovom koncertu nastupit će i 3 klape iz Hercegovine i to:

Klapa Krš
Klapa Drača
Klapa Neum

Ulaznice za ovaj koncert po cijeni od 10,00 KM bit će puštene u prodaju od 11.04., a možete ih kupiti na slijedećim prodajnim mjestima u Mostaru: Caffe Carpe, Caffe Langkawi i Lounge bar Katra.

Ovaj koncert ima i svoj humanitarni karakter jer će dio prihoda biti darovan Majčinom selu u Međugorju.


Kad ji čujem srićan sam i ponosit rvat, ikavac! :HercegBosanac
Kraljevi...



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 10 tra 2012, 20:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Ako vas ima tamo ikavaca gori u Vojvodini, osnujte klapu , da oživite korijene još jače ! :palacgore1

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 10 tra 2012, 20:25 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
Zadar1993 je napisao/la:
Ako vas ima tamo ikavaca gori u Vojvodini, osnujte klapu , da oživite korijene još jače ! :palacgore1


Evo u pripremi je po prvi puta teren za boćanje, što prije nismo imali... bit će i klapa rođaci, bit će! :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 10 tra 2012, 20:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Ja san vam tenor u svojoj klapi , vježbam dijafragmu još da mogu postati prvi tenor , pa ako triba gostovati zovite :zubati .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 10 tra 2012, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Nema do Tomislava Bralica i Intrade

sjecam se jos kad su bili gosti na thompsonovom koncertu kad zapivaju croatio iz duse te jubin covjece nebo se spaja sa zemljom


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 11 tra 2012, 03:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
Pessimus dux je napisao/la:
Uvijek vjerni HNS-u, Markoviću, Biliću i ostalim grobarima hrvatskog nogometa? :smajl007

Da se vratimo na temu: "Događanja u Mostaru i okolini":

- U Mostaru održano županijsko natjecanje iz turskog jezika
Bljesak.info, S.S.
Utorak, 10. travnja 2012. 23:32

- Mostar: ‘Ultrasi’ slave 18 godina postojanja
Poskok.info, By zr On Utorak, Travanj 10th, 2012
Tradicionalnom prigodnom proslavom, najavljenom za večeras u ‘Klubu navijača’, te sutrašnjom utakmicom protiv Borca, navijačka skupina “Ultras Zrinjski Mostar” slavi 18 godina postojanja.

- PUHOVSKI: Fašističku ideologiju treba zabraniti, ali obilaženje grobišta nikako!
Poskok.info, By zr On Utorak, Travanj 10th, 2012
Hrvatska čista stranka prava posljednjih dana plijeni pozornost potezima koje vuče, a na granici su fašistoidnog ponašanja. Pozvali su u Zagreb radikalne desne grupacije iz Europe, od kojih neke imaju ideju zauzimanja dijela hrvatskog teritorija, a na današnji dan odlučili su obilježiti dan uspostave Nezavisne Države Hrvatske.

- Pessimus dux, nije bio nešto raspoložen, 10-tog travnja 2012 (?)
Grupa građana održalo je mirne prosvjede sa upaljenim svijećama u znak brige i potpore.
Radio Mileva, 10. travnja 2012
:smijeh :smijeh :smijeh

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 11 tra 2012, 20:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
I ove dvije duše(gume)
Z.S.
Srijeda, 11. travnja 2012. 9:04
Bljesak.info

Vulkanizeri i prodavači automobilskih guma posljednjih dana u Mostaru zadovoljno trljaju ruke.
''Rat'' između pojedinih stanara Splitske ulice i vlasnika automobila koji se parkiraju na parkingu zgrade Uglovnice iz dana u dan ''uzima žrtve''.
Žrtve su za sada gume na automobila koje buše pojedini stanari iz obližnjih ulaza uz prijeteće poruke vlasnicima da se tu više ne parkira.
Tko je u pravu i dokle će ići ovaj ''sukob niskog intenziteta'' za sada je teško procijeniti. Jedno je sigurno. Bušenjem guma problem se neće riješiti.
* * *
Ipak, kako nam je danas "Pessimus dux"? Valjda je preživio ... ?

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 11 tra 2012, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
Džidić ostavio Zrinjski u utrci!
M.U.
Srijeda, 11. travnja 2012. 19:10
Bljesak.info
Nogometaši Zrinjskog pobijedili su Borac s 1:0 u derbi susretu 21. kola nogometne Premier lige. Pogodak koji ostavlja Mostarce u borbi za izlazak u europska natjecanja postigao je Damir Džidić u 45. minuti.
Tako se Zrinjski dostojno pridružio proslavi Ultraša Zrinjskog iz Mostara na 18 godina postojanja!

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 12 tra 2012, 20:21 
Offline

Pridružen/a: 23 vel 2012, 22:11
Postovi: 29
Lokacija: Zagreb
Evo da ne otvaram novu temu, dolazim u stolni grad prvi put,dolje mi je cura, koliko mi je po nekoj racunici potrebno novaca za dan i pol sto bi proveo s njom, razumnog trosenja... kakve su cijene po kaficima,diskootekama, za pojest, ima li neki restoran di je povoljno. Hvala

:HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 12 tra 2012, 21:21 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Crni1950 je napisao/la:
Evo da ne otvaram novu temu, dolazim u stolni grad prvi put,dolje mi je cura, koliko mi je po nekoj racunici potrebno novaca za dan i pol sto bi proveo s njom, razumnog trosenja... kakve su cijene po kaficima,diskootekama, za pojest, ima li neki restoran di je povoljno. Hvala

:HercegBosanac


Vidio sam na drugoj temi da pitaš jeli ti dosta 500 kuna za dan i po.I više nego dovoljno ako ne misliš ništa kupovat.

Cijene:Kava 4-5 kuna, piva 8-10, sokovi isto tu negdje, u restoranu ćeš sa malom teško potrošit više od 150 kuna,osim naravno ako ne izmišljaš.

Predlažem posjet Mepasovom prodajnom centru (najveći u regiji, sutra otvara)

slika

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 16 tra 2012, 20:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3462
Citat:
Nestala 17-godišnjakinja!

Nakon prijave o nestanku maloljetnice, policija u Mostaru i Sarajevu jučer se dala u potragu za Ramajanom T., 17-godišnjom učenicom mostarskog Međunarodnog koledža. Naime, mlada Sarajka se preksinoć nije pojavila u spavaonici ovog koledža u naselju Bijeli brijeg pa je naknadno alarmirana policija, koja je u međuvremenu raspisala potragu, piše Večernji list.

Pronašli su njenog vršnjaka, inače štićenika iz Sarajeva, koji je potvrdio da je s njim provela čitavu noć te da su se rastali oko 8 sati ujutro. Nešto kasnije na njenom profilu Facebooka pojavila se poruka upućena školskoj kolegici u kojoj se prenosi odgajateljici na koledžu da se ne brine što se nije pojavila i prijavila na vrijeme jer je otišla roditeljima u Sarajevo te da će se vratiti sljedećeg tjedna. Međutim, i dalje nije odgovarala na brojne pozive. Mobitel joj je isključen pa je se nije moglo locirati. Sati su odmicali, a ona se više nikome nije javljala.

Zabrinuti roditelji, nastanjeni u naselju Čengić Vila, nisu znali reći gdje im se nalazi 17-godišnja kći, kao također i njeni školski poznanici. Ranije nikada nije na ovaj način ‘nestajala bez glasa’.

- Raspisali smo potragu i stalnom smo kontaktu s kolegama iz Sarajeva. Nadamo se da ćemo uskoro doći do izgubljene maloljetne djevojke. Pozivamo i medije da skrenu pozornost javnost i ako netko nešto zna o ovoj 17-godišnjakinji da nam se što prije javi na besplatni broj telefona 122 - kažu iz MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 21 tra 2012, 15:48 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
Zadar1993 je napisao/la:
Ja san vam tenor u svojoj klapi , vježbam dijafragmu još da mogu postati prvi tenor , pa ako triba gostovati zovite :zubati .


Kako sam i najavio... počelo boćanje u Subotici. :)
http://www.subotica.com/vesti/turnir-tolerancije-u-bocanju-id10767.html
Zadar, štimaj ti glas lagano! :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 21 tra 2012, 16:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:
Ja san vam tenor u svojoj klapi , vježbam dijafragmu još da mogu postati prvi tenor , pa ako triba gostovati zovite :zubati .


Kako sam i najavio... počelo boćanje u Subotici. :)
http://www.subotica.com/vesti/turnir-tolerancije-u-bocanju-id10767.html
Zadar, štimaj ti glas lagano! :zubati


Jasno . Već štimam :D .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 19 lip 2012, 14:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
I ja imam želju skočit. Ali, moj rekord visine skoka na glavu je 7 m, i to star 17 godina :D , a ovo je puno više.

E zato je fakat hrabro skočit sa Starog, čak i u ovo vrijeme kad je Neretva malo dublja nego ljeti.



Nešto se mislim, pa ti Australci skaču i u Dubrovniku s onih stijena, izgleda to sve opaljeno...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 25 lip 2012, 03:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Citat:
Peugeot Road Show u Mostaru

MOSTAR - Kompanija Vermont, generalni uvoznik i distributer Peugeot proizvoda u BiH, i ove godine počela je s organizacijom već tradicionalne manifestacije Peugeot Road Show po bosanskohercegovačkim gradovima.
Tako je jučer, nakon Banja Luke, Doboja, Prnjavora i Tuzle, manifestacija održana i u Mostaru, točnije na Rondou. Kako nam je kazao Denis Mašić, direktor marketinga kompanije Vermont, novitet na ovogodišnjem Road Showu je Peugeot 208 koji je nedavno predstavljen na bh. tržištu te se nada kako će, kao što je u svijetu, i kod nas ovaj model ostvariti odlične rezultate, odnosno nastaviti one uspješne od modela 207. - Posjetitelji imaju priliku testirati najnovije modele, a posebno su građani zainteresirani za novu 208-icu, dodaje Mašić koji kaže kako su na Peugeot Road Showu pripremljeni specijalni popusti i Road Show cijene. Osim toga, posjetitelji mogu sudjelovati u nagradnim igrama. Podsjetimo, ova manifestacija se održava već dvije godine za redom, a organizira se s namjerom da se građani diljem BiH cijeli dan druže s Peugeotom.
Danas se Peugeot Road Show održava u Sarajevu na Trgu Oslobođenja, a u Bihaću će se održati 28. lipnja ispred hotela Park te u Brčkom 29. lipnja ispred hotela Jelena.

Niska potrošnja 208-ice
Inače, novi model 208 se ističe jer ima nisku potrošnju, odnosno troši od 3,4 litara goriva u uvjetima vožnje izvan grada i emitira u prosjeku 34 g/km CO2 manje u odnosu na 207. Peugeot 208 nudi veliki izbor motora, a verzija s 3-cilindričnim benzinskim motorom nove generacije 1.0 sa 68 konjskih snaga i paketom opreme Access bit će dostupna od 19.630 maraka.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 06 srp 2012, 07:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Gradonačelnik Bešlić na prijemu u veleposlanstvu SAD-a

http://mostar.ba/vijesti_citanje/items/ ... sad-a.html

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 08 kol 2012, 07:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 08 kol 2012, 07:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 19 lis 2012, 16:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
FOTO: Otok svijeta otvorio 2. Tropletove dane kulture

http://pogled.ba/mostar/kultura/29156


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 21 lis 2012, 23:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 21 lis 2012, 23:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 27 lis 2012, 16:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Citat:
Na Župnoj kancelariji Svetog Ivana u Mostaru ispisan grafit "Jedan je Allah"

Na zidovima Župne kancelarije Svetog Ivana u Mostaru nacrtani su islamski simboli polumjesec i zvijezda i ispisan grafit "Jedan je Alhah".

slika

O ovom događaju obaviještena je Policijska uprava Mostar i za sada nije poznato ko je počinilac, javljaju lokalni mediji.

Župna kancelarija nalazi se pored tržnog centra "Orka", koji se nalazi u zapadnom dijelu Mostara.

slika

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /121027067

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Mostaru
PostPostano: 27 lis 2012, 17:31 
Offline

Pridružen/a: 10 lis 2012, 09:36
Postovi: 608
Lokacija: Bošnjački institut
POL_GASOL je napisao/la:
Citat:
Na Župnoj kancelariji Svetog Ivana u Mostaru ispisan grafit "Jedan je Allah"

Na zidovima Župne kancelarije Svetog Ivana u Mostaru nacrtani su islamski simboli polumjesec i zvijezda i ispisan grafit "Jedan je Alhah".

slika

O ovom događaju obaviještena je Policijska uprava Mostar i za sada nije poznato ko je počinilac, javljaju lokalni mediji.

Župna kancelarija nalazi se pored tržnog centra "Orka", koji se nalazi u zapadnom dijelu Mostara.

slika

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /121027067



Ma to je hrvatska mladez, jerbo Bosnjaci pisu "Ustase" a ne samo "U", kako neko rece na jednoj temi na politickom podforumu.


:D

_________________
˝Ovdje leži div, hb.org-in stid i sram, što bijaše kriv, jer bijaše Bošnjak"


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 35 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO