HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 10:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 122 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 16:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
osa je napisao/la:
ima, kao što ih i kosovo ima, kontrolira li srbija granice, ne kontrolira, kao što ni kosovo ne kontrlira svoje, tko ne kontrolira veći komad svoje granice, definitivni srbija, naravno ako kosvo smatra svojim teritorijem, tko ne kontrlira veći dio svoje teritorije srbija ili kosovo, opet srbija, tko na većem dijelu nema svoju izvršnu i sudsku vlast opet srbija, jedina prednost je članstvo u u.n i međunarodnim organizacijama, ali s obzirom koliko je srbija duže država od kosova to i nije ništa čudno ni iznenađujuće...

i ne odgovori mi nitko koja država sa svojim teritorijem preegovara o graničnim prijelazima i carinama, dajte se uozbiljite, da srbija kosovo stvarno smatra svojim teritorijem svaki razgovor na ovu temu bi bio izlišan, i nitko iz srbije nikad ne bi sjeo za stol s bilo kim s kosova, osim da pregovara o mirnoj reintegraciji u ustavno-pravni poredak srbije...


Osa, ne znam zašto ne čitaš.

1) Ono što Srbija ne kontroliše je regulisano rezolucijom 1244. Šta, Hrvatska nije bila država dok su UN i RSK držali 30% teritorije? :neznam

2) Razgovori. Opet, da se pozovem da primer Hrvatske, pošto je to valjda blisko. Ja bih mogao skoro da se kladim da je Hrvatska pregovarala sa Martićem i ekipom oko otvaranja autoputa, taksi itd. Isto radi i Srbija sa Kosmetom. Uz malu razliku što je MZ tada bila na strani HR, a ovaj put je na strani Kosova, pa je Srbija primorana na veće ustupke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 16:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
Jagnjeca brigada je napisao/la:
osa je napisao/la:
ima, kao što ih i kosovo ima, kontrolira li srbija granice, ne kontrolira, kao što ni kosovo ne kontrlira svoje, tko ne kontrolira veći komad svoje granice, definitivni srbija, naravno ako kosvo smatra svojim teritorijem, tko ne kontrlira veći dio svoje teritorije srbija ili kosovo, opet srbija, tko na većem dijelu nema svoju izvršnu i sudsku vlast opet srbija, jedina prednost je članstvo u u.n i međunarodnim organizacijama, ali s obzirom koliko je srbija duže država od kosova to i nije ništa čudno ni iznenađujuće...

i ne odgovori mi nitko koja država sa svojim teritorijem preegovara o graničnim prijelazima i carinama, dajte se uozbiljite, da srbija kosovo stvarno smatra svojim teritorijem svaki razgovor na ovu temu bi bio izlišan, i nitko iz srbije nikad ne bi sjeo za stol s bilo kim s kosova, osim da pregovara o mirnoj reintegraciji u ustavno-pravni poredak srbije...


Osa, ne znam zašto ne čitaš.

1) Ono što Srbija ne kontroliše je regulisano rezolucijom 1244. Šta, Hrvatska nije bila država dok su UN i RSK držali 30% teritorije? :neznam

2) Razgovori. Opet, da se pozovem da primer Hrvatske, pošto je to valjda blisko. Ja bih mogao skoro da se kladim da je Hrvatska pregovarala sa Martićem i ekipom oko otvaranja autoputa, taksi itd. Isto radi i Srbija sa Kosmetom. Uz malu razliku što je MZ tada bila na strani HR, a ovaj put je na strani Kosova, pa je Srbija primorana na veće ustupke.


samo usporedih kosovu i srbiju, naravno moglo bi se uporediti i hrvatsku 91.-95., ne bi bilo velike razlike, osim one krucijalne, nikad hrvat nije sjeo s nikim za stol, pa taman to bilo iz usa ili neke druge svjetske sile i pregovarao o graničnim prijelazima i carinama, to rade države, ako nisi upoznat, iako mislim da jesi, nisi naivan, samo teško je to prevaliti preko usta....

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Lebowski je napisao/la:
SAD i saveznici nikad neće izgubiti ulogu koju imaju sada, u to sam siguran, dok je svijeta ovakvog.


A kakav je to svet? Je li to onaj isti svet od pre 10-15 godina? Da li EU ista? Da li je SAD ista? Rusija, Kina? Da li su Arapi oni isti? Da li su babaroge iste? Da li je uloga UN ista? Da li je na snazi isti ekonomski sistem i uverenja?

Ništa nije isto.

Lebowski je napisao/la:
Samo jedno pitanje: Šta Srbija ima od Kosova na kojem nema nikakvu moć i uticaj i gdje Srbi moraju trpiti eventualne napade Albanaca? Meni se čini da će prije Srbiji "dosaditi" to nego Albancima i da će Srbija Kosovo iskoristiti samo kao asa u rukavu za neke druge stvari tipa približavanje EU.


1) Srbija nema nikakvu moć i uticaj na Kosovu?

2) Albanci će prestati sa napadima na Srbe ako ih priznaju? Pa jbt, proteruju i ubijaju ljude i uz prisustvo hiljada i hiljada međunarodnih vojnika i policajaca. Šta misliš šta će biti kada ostanu sami? Da li možda znaš kakva prava imaju manjine u Albaniji? Ono, jezik, vera, izjašnjavanje, obrazovanje itd.

3) Ako KiM bude as u rukavu za nešto, to sigurno neće biti približavanje EU. Posebno sada kada je podrška EU posle prošlogodišnjih događaja na najnižem nivou u zadnjih 15 godina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 16:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
osa je napisao/la:
samo usporedih kosovu i srbiju, naravno moglo bi se uporediti i hrvatsku 91.-95., ne bi bilo velike razlike, osim one krucijalne, nikad hrvat nije sjeo s nikim za stol, pa taman to bilo iz usa ili neke druge svjetske sile i pregovarao o graničnim prijelazima i carinama, to rade države, ako nisi upoznat, iako mislim da jesi, nisi naivan, samo teško je to prevaliti preko usta....


Mislim da je sve već rečeno lepo. Ti možeš iskrivljivati i natezati kako hoćeš, ali Kosovo nema kapacitet države. Još jedna Krajina, Abhazija, Osetija itd. Primera je dosta.

Nikad Hrvat nije seo zato što mu nisu to tražili. Da su Ameri bombardovali Hrvate, a ne Srbe tokom Oluje, znaš kako bi pregovarali o modusima, fusnotama, zvezdicama itd. Da li bih ja više voleo da toga nema, naravno da bih. Međutim, shvatam da bi bez toga nastradali i Srbi dole i država. Na kraju je nađeno rešenje koje u praksi rešava problem administrativnih prelaza a formalno zadržava status quo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 16:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
Jagnjeca brigada je napisao/la:
osa je napisao/la:
samo usporedih kosovu i srbiju, naravno moglo bi se uporediti i hrvatsku 91.-95., ne bi bilo velike razlike, osim one krucijalne, nikad hrvat nije sjeo s nikim za stol, pa taman to bilo iz usa ili neke druge svjetske sile i pregovarao o graničnim prijelazima i carinama, to rade države, ako nisi upoznat, iako mislim da jesi, nisi naivan, samo teško je to prevaliti preko usta....


Mislim da je sve već rečeno lepo. Ti možeš iskrivljivati i natezati kako hoćeš, ali Kosovo nema kapacitet države. Još jedna Krajina, Abhazija, Osetija itd. Primera je dosta.

Nikad Hrvat nije seo zato što mu nisu to tražili. Da su Ameri bombardovali Hrvate, a ne Srbe tokom Oluje, znaš kako bi pregovarali o modusima, fusnotama, zvezdicama itd. Da li bih ja više voleo da toga nema, naravno da bih. Međutim, shvatam da bi bez toga nastradali i Srbi dole i država. Na kraju je nađeno rešenje koje u praksi rešava problem administrativnih prelaza a formalno zadržava status quo.


nisu tražili, pa nemamo svi amneziju, nisu li ameri na početku a englezi i francuzi i puno kasnije, bili na crti očuvanja juge, sjeti se samo zimermana i njegovih izjava, nije li hrvatskoj nametnutu embargo na uvoz oružja, da je hrvatska u svemu slušala međunarodnu zajednicu, danas bi bila država kao bih, a kakva je bih država kaži sam.
administrativni prelazi, a pokazuješ putovnicu na njima, daj nemoj me nasmijavati, ovo je preozbiljna stvar, ali ako želiš sam sebe zavaravati, o.k., tvoja volja....

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 16:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 18:37
Postovi: 3926
Lokacija: Τριβαλλοί
Taj dogovor s prelazima je skupo koštao Albance , ne kaže se džaba da je Europa stara kurva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 16:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2010, 18:33
Postovi: 4967
Lokacija: Capica curica kaze Tetovo
ZlatkoZG je napisao/la:
Taj dogovor s prelazima je skupo koštao Albance , ne kaže se džaba da je Europa stara kurva.




Znali su oni da su zajebani, samo nisu imali kud.

_________________
Gospodja ministarka, gdje li sam je vidio...Obozavam tu komediju, osobito kada je Seka Sabljic glumi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 16:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
totem je napisao/la:
Ma ok, samo kazem da je Srbija, uvijek kada se oslanjala na francuska i donekle engleska pleca, dobro prolazila. Koliko vidim, ide opet tim putem. Jes da polako, ali ide...


To je vrlo, vrlo paušalna ocena..

Britanija nam ni u čemu što je vredno pomena nije bila istorijski saveznik, a Francuska nam je toliko "pomagala" da je u okviru sedmogodišnjih pregovora o razgraničenju između SHS i Albanije na ambasadorskoj konferenciji zastupala stav da bi Sv. Naum (Ohrid) trebalo da pripadne Albaniji - (primer je dat namerno, kao tebi blizak, jel..). Tek nakon godinu dana teških pregovora, i hrpe zahteva i dokaza od strane Kraljevine SHS da na toj teritoriji ne živi većinsko albansko stanovništvo, Francuska je olabavila stav, ali su Britanci i Italijani i dalje ostali pri proalbanskom stavu. Sledeći koji je popustio je bio italijanski delegat..ali Britanci ostaju neumoljivi.
Na kraju, bez dogovora, su predmet prepustili Stalnom sudu međunarodne pravde u Hagu ( =)) , sve se menja, sem kamenja..), koji je naravno dao svoju savetodavnu notu u kojoj je potvrdio prvobitne odluke ambasadorske konferencije, u korist albanske strane.
1925...godinu dana nakon odluke haškog suda, SHS insistira na direktnim pregovorima sa Tiranom, i na tim pregovorima tadašnji američki ambasador u Albaniji, prenosi srpskom pregovaraču da albanska vlada ima čvrsto obećanje Velike Britanije da će dobiti svaku vrstu pomoći u pitanju razgraničenja sa Kraljevinom SHS, na Konferenciji ambasadora kao i po pitanju zajma kod Društva Naroda, ako se koncesije petroleuma ustupe Velikoj Britaniji ( :001_rolleyes ). Ti pregovori su, naravno propali.
Na kraju, na ponovo sazvanoj konferenciji u Parizu, vode se pregovori tri meseca, SHS dobija manastir Sv. Naum sa okolinom, ali za to daje neka okolna sela i celu dolinu Vrmoša (koja je ranije pripadala manastiru Dečani).
Potpisnici, uz predmetne države - engleski, francuski, italijanski i japanski ambasador.. :D


Zaključak - Sve što su stranci ikada radili na ovim, za njih perifernim prostorima, je borba za resurse i podelu kolača.
Priča se nastavlja, dok god bude bilo ovaca koji više cene strano govance, od svog zemljaka, suseda i na kraju krajeva - sebe.

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 16:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2010, 18:33
Postovi: 4967
Lokacija: Capica curica kaze Tetovo
E sada, uhvatila si se tog dijela makedonije(mada cemu briga za tudje :zubati ). Pa dala vam u prvom redu Francuska vlast nad ogromnom teritorijom, sa vaseg vladara na celu te drzave. Srpska teritorija se uvecala u to vrijeme za 300%. Sto bi ti jos htjela.

_________________
Gospodja ministarka, gdje li sam je vidio...Obozavam tu komediju, osobito kada je Seka Sabljic glumi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 16:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 18:37
Postovi: 3926
Lokacija: Τριβαλλοί
totem je napisao/la:
E sada, uhvatila si se tog dijela makedonije(mada cemu briga za tudje :zubati ). Pa dala vam u prvom redu Francuska vlast nad ogromnom teritorijom, sa vaseg vladara na celu te drzave. Srpska teritorija se uvecala u to vrijeme za 300%. Sto bi ti jos htjela.



Sv. Naum ima posebno mjesto u slavensko-pravoslavnom svijetu bez obzira što pripada Makedoniji ,nedopustivo je da to pripadne većinskoj muslimanskoj Albaniji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2010, 18:33
Postovi: 4967
Lokacija: Capica curica kaze Tetovo
ZlatkoZG je napisao/la:
totem je napisao/la:
E sada, uhvatila si se tog dijela makedonije(mada cemu briga za tudje :zubati ). Pa dala vam u prvom redu Francuska vlast nad ogromnom teritorijom, sa vaseg vladara na celu te drzave. Srpska teritorija se uvecala u to vrijeme za 300%. Sto bi ti jos htjela.



Sv. Naum ima posebno mjesto u slavensko-pravoslavnom svijetu bez obzira što pripada Makedoniji ,nedopustivo je da to pripadne većinskoj muslimanskoj Albaniji.





Ima u makedoniji svakojakih stvari, koje ostali pravoslavci nemaju. Odavdje je sve pocelo u pravoslavlju slavena. Ali to je sada druga prica. Vratimo se temi.

_________________
Gospodja ministarka, gdje li sam je vidio...Obozavam tu komediju, osobito kada je Seka Sabljic glumi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 17:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 18:37
Postovi: 3926
Lokacija: Τριβαλλοί
totem je napisao/la:
ZlatkoZG je napisao/la:
Ima u makedoniji svakojakih stvari, koje ostali pravoslavci nemaju. Odavdje je sve pocelo u pravoslavlju slavena. Ali to je sada druga prica. Vratimo se temi.



Zato i kažem , Sv. Naum i Makedonija moraju ostati u slavenskim rukama, u ovom slučaju u makedonskim. Kad bolje razmislim , Albanski muslimani i nemaju pojma u šta se upuštaju u Makedoniji, kakve duhove prizivaju ,ali kako siju tako i požnjet.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 17:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
totem je napisao/la:
E sada, uhvatila si se tog dijela makedonije(mada cemu briga za tudje :zubati ).


Umesto da mi popuješ, mogao bi da kažeš hvala i svaka čast, tadašnjoj srpskoj vladi :)

To je poenta onog o balkanskom selektivnom pamćenju što sam malopre napisala.

@Zlatko, :palacgore1

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 17:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
osa je napisao/la:
nisu tražili, pa nemamo svi amneziju, nisu li ameri na početku a englezi i francuzi i puno kasnije, bili na crti očuvanja juge, sjeti se samo zimermana i njegovih izjava, nije li hrvatskoj nametnutu embargo na uvoz oružja, da je hrvatska u svemu slušala međunarodnu zajednicu, danas bi bila država kao bih, a kakva je bih država kaži sam.
administrativni prelazi, a pokazuješ putovnicu na njima, daj nemoj me nasmijavati, ovo je preozbiljna stvar, ali ako želiš sam sebe zavaravati, o.k., tvoja volja....


Osa prijatelju, ajde nemoj da pričamo na taj način. Da nije naoružanje palo sa neba možda? I Hrvatima i Bošnjacima.

Ameri su bili i na stanovištu očuvanja suvereniteta SRJ, pa se ispostavilo da nije baš tako. Uostalom, Sloba je sa istim tim Amerima ugovorio da se ne mešaju oko Kosova. Samo 3-4 godine pre nego što je sve otišlo u k***c.

I uopšte se ne zavaravam. Ako smatraš da vodiš diskusiju sa jednim od onih "sveta srpska zemlja", "istorijsko pravo", "nikada se povijati nećemo", žestoko se varaš. A nemam ni neko visoko mišljenje o sadašnjoj vladi i ministru spoljnih poslova. Samo uviđam njihova ograničenja unutar kojih moraju raditi. Ako ništa, ne možeš Srbiji zameriti neistrajnost. Deset godina smo proveli pod sankcijama, dobar deo toga potpuno izolovani. Dve godine klanja sa teroristima, kopnena agresija iz Albanije, tri meseca danonoćne vazdušne agresije kompletnog NATO saveza. Nakon toga, 13 godina preganjanja po svim mogućim mestima da se sačuva šta se sačuvati može.

Zemlja je zemlja. Ova nam donosi više štete nego koristi. Ali zemlja i Albanci mogu da idu eventualno. Srpsko stanovništvo, njihova zemlja, imovina SPC i države Srbije, te uzurpirana privatna imovina mogu samo da ostanu u Republici Srbiji. Kraj priče.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 17:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2010, 18:33
Postovi: 4967
Lokacija: Capica curica kaze Tetovo
Real gone je napisao/la:
totem je napisao/la:
E sada, uhvatila si se tog dijela makedonije(mada cemu briga za tudje :zubati ).


Umesto da mi popuješ, mogao bi da kažeš hvala i svaka čast, tadašnjoj srpskoj vladi :)

To je poenta onog o balkanskom selektivnom pamćenju što sam malopre napisala.

@Zlatko, :palacgore1




Mozda ja mogu, ali oni ljudi koji su tada zivjeli, ne bi se zahvalili. I tema je druga. Ne navlaci vodu tamo gdje nije mjesto. Da se prvo zavrsi sa siptarima, pa onda ce se druge teme raspravljati.

_________________
Gospodja ministarka, gdje li sam je vidio...Obozavam tu komediju, osobito kada je Seka Sabljic glumi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 17:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
Jagnjeca brigada je napisao/la:
osa je napisao/la:
nisu tražili, pa nemamo svi amneziju, nisu li ameri na početku a englezi i francuzi i puno kasnije, bili na crti očuvanja juge, sjeti se samo zimermana i njegovih izjava, nije li hrvatskoj nametnutu embargo na uvoz oružja, da je hrvatska u svemu slušala međunarodnu zajednicu, danas bi bila država kao bih, a kakva je bih država kaži sam.
administrativni prelazi, a pokazuješ putovnicu na njima, daj nemoj me nasmijavati, ovo je preozbiljna stvar, ali ako želiš sam sebe zavaravati, o.k., tvoja volja....


Osa prijatelju, ajde nemoj da pričamo na taj način. Da nije naoružanje palo sa neba možda? I Hrvatima i Bošnjacima.

Ameri su bili i na stanovištu očuvanja suvereniteta SRJ, pa se ispostavilo da nije baš tako. Uostalom, Sloba je sa istim tim Amerima ugovorio da se ne mešaju oko Kosova. Samo 3-4 godine pre nego što je sve otišlo u k***c.

I uopšte se ne zavaravam. Ako smatraš da vodiš diskusiju sa jednim od onih "sveta srpska zemlja", "istorijsko pravo", "nikada se povijati nećemo", žestoko se varaš. Zemlja je zemlja. Ova nam donosi više štete nego koristi. Ali zemlja i Albanci mogu da idu eventualno. Srpsko stanovništvo, njihova zemlja, imovina SPC i države Srbije, te uzurpirana privatna imovina mogu samo da ostanu u Republici Srbiji. Kraj priče.


naravno da nije palo, kupovano je po tri puta skupljim cijenama na crnom tržištu, umjesto da je zakonski uvezeno već 91. godine, što bi definitivno po meni smanjilo trajanje rata i patnji, a moguće bi i hrvatski srbi imali nešto drukčije stavove u pregovorima, mekše. ali š.b.b.k.b.b.
to da albanci idu probano je, nije prošlo, a znaš i sam kako je završilo, odlaskom srba...

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 17:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
osa je napisao/la:
to da albanci idu probano je, nije prošlo, a znaš i sam kako je završilo, odlaskom srba...


Opet ne čitaš. :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 17:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
Jagnjeca brigada je napisao/la:
osa je napisao/la:
to da albanci idu probano je, nije prošlo, a znaš i sam kako je završilo, odlaskom srba...


Opet ne čitaš. :neznam


čitam ja , tvoje želje, a vidim da je realnost nešto drukčija.....

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 17:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
osa je napisao/la:
čitam ja , tvoje želje, a vidim da je realnost nešto drukčija.....


Oprosti, ali onda nemaš dobar uvid u realnost.

Ok, dosta priče. Ponavljamo se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 13 tra 2012, 17:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
pametna odluka, i onako izgledate kao komunikacija gluvih telefona.
kao što rekoh, @osa, kao ni bilo koji drugi učesnik DR-a u Hrvatskoj, ne može da se izmesti iz svoje kože i svojih pristrasno-herojskih tumačenja bliske prošlosti kada je njegov narod u pitanju, ali zato misli da može to da postigne kad su drugi narodi u pitanju (al najjači mi je mit o bezuslovnoj američkoj podršci opstanku Juge :zubati).

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 14 tra 2012, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
Real gone je napisao/la:
pametna odluka, i onako izgledate kao komunikacija gluvih telefona.
kao što rekoh, @osa, kao ni bilo koji drugi učesnik DR-a u Hrvatskoj, ne može da se izmesti iz svoje kože i svojih pristrasno-herojskih tumačenja bliske prošlosti kada je njegov narod u pitanju, ali zato misli da može to da postigne kad su drugi narodi u pitanju (al najjači mi je mit o bezuslovnoj američkoj podršci opstanku Juge :zubati).


osa je u 45. godini,bio je, proživio, učestvovao, sjeća se, dakle nema tu mita, samo istina...

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ponovna prijetnja velikoalbanskih paramilitarista
PostPostano: 15 tra 2012, 22:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
šta ja ono napričah o kosovu, prežaljeno, samo ne mogu to od jednom reći...



http://www.blic.rs/Vesti/Politika/317336/Bogdanovic-Necemo-organizovati-lokalne-izbore-na-Kosovu

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 122 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 94 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO