HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 13:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 553 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 17 lip 2012, 21:58 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
Aztec je napisao/la:
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:

Recimo aspartam...

http://www.youtube.com/watch?v=kn5slnNB8h0

Prirodni aditivi... :ucelo


Ej, ajde ne seri... rekao sam vecina. A ako i nije prirodan, ne znaci odmah da je stetan... joj sto volim ove teoreticare zavjera...


Forget it.
Nemam živaca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 17 lip 2012, 22:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Aztec je napisao/la:
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:

Recimo aspartam...

http://www.youtube.com/watch?v=kn5slnNB8h0

Prirodni aditivi... :ucelo


Ej, ajde ne seri... rekao sam vecina. A ako i nije prirodan, ne znaci odmah da je stetan... joj sto volim ove teoreticare zavjera...


Joj neki dan sam bio u Sarajevu sa jednim takvim, srao mi pola sata o aspartanu i da ne smijem zbog njega zvakati ORBIT , da je to bojni otrov i da je zbog njega 6 mejseci bio nepokretan. Tip uvijek sa sobom nosi knjigu - Što Oni ne žele da znate o hrani!

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 17 lip 2012, 22:12 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
Google 'Codex Alimentarius' i 'population reduction', teletabisi...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 17 lip 2012, 22:16 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:
Aztec je napisao/la:

Ej, ajde ne seri... rekao sam vecina. A ako i nije prirodan, ne znaci odmah da je stetan... joj sto volim ove teoreticare zavjera...


Forget it.
Nemam živaca.


Pa nemam ni ja vise... Rekao sam "vecina"... ti "light" proizvodi su poznati kao prica za sebe, ja te proizvode isto izbjegavam. Sta je prava pozadina oko toga tesko je reci, al Wiki sigurno nije tu nikakvo mjerilo... Al da, vecina tih aditiva je potpuno prirodna, opet kazem, VECINA.

Ja recimo izbjegavam light proizvode upravo iz tog razloga... Al skoro da nema proizvoda... od vina, sladoleda, cokolade, bilo koje sunke, salame, kreme za lice, brijanje, dezodoransi... itd. a da je bez aditiva... NEMA. Cak i dimljeno meso ima aditive koji su potencijalno kancerogeni, i koji nastaju "prirodno", dok se meso susi. Ti te stvari skoro da i ne mozes izbjeci, osim ako neces ici loviti divljeg vepra nakon posla i pojesti ga onako svjezeg (ali i sirovog, jer ako ga peces, eto ti opet kancerogenih tvari). :zubati

Al svakako ih mozes svesti na minimum, i malo procitati sta pise na proizvodu, i znati sta ces uzeti, a sta neces...

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 17 lip 2012, 22:19 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Na stranu Wiki, evo sta kaze Americki FDA o aspartamu:

Citat:
FDA Statement on European Aspartame Study
CFSAN/Office of Food Additive Safety
April 20, 2007

FDA has completed its review concerning the long-term carcinogenicity study of aspartame entitled, "Long-Term Carcinogenicity Bioassays to Evaluate the Potential Biological Effects, in Particular Carcinogenic, of Aspartame Administered in Feed to Sprague-Dawley Rats," conducted by the European Ramazzini Foundation (ERF), located in Bologna, Italy. FDA reviewed the study data made available to them by ERF and finds that it does not support ERF's conclusion that aspartame is a carcinogen. Additionally, these data do not provide evidence to alter FDA's conclusion that the use of aspartame is safe.

Aspartame was first approved in the United States in 1981 and is one of the most widely used artificial sweeteners. When metabolized by the body, aspartame is broken down into two common amino acids, aspartic acid and phenylalanine, and a third substance, methanol. These three substances are available in similar or greater amounts from eating common foods.

Upon first learning of the ERF study results, FDA requested the data from ERF to evaluate the findings. On February 28, 2006, the agency received only a portion of the study data requested. In June 2006, FDA asked ERF to provide the remainder of the study data initially requested and also offered to review pathology slides from the study. ERF did not submit additional data to FDA and did not agree to FDA's review of the pathology slides.

FDA could not conduct a complete and definitive review of the study because ERF did not provide the full study data. Based on the available data, however, we have identified significant shortcomings in the design, conduct, reporting, and interpretation of this study. FDA finds that the reliability and interpretation of the study outcome is compromised by these shortcomings and uncontrolled variables, such as the presence of infection in the test animals.

Additionally, the data that were provided to FDA do not appear to support the aspartame-related findings reported by ERF. Based on our review, pathological changes were incidental and appeared spontaneously in the study animals, and none of the histopathological changes reported appear to be related to treatment with aspartame. FDA believes that additional insight on the study findings could be provided by an internationally-sponsored pathology working group examination of appropriate tissue slides from the study.

Considering results from the large number of studies on aspartame's safety, including five previously conducted negative chronic carcinogenicity studies, a recently reported large epidemiology study with negative associations between the use of aspartame and the occurrence of tumors, and negative findings from a series of three transgenic mouse assays, FDA finds no reason to alter its previous conclusion that aspartame is safe as a general purpose sweetener in food.


http://www.fda.gov/Food/FoodIngredients ... 208580.htm

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 17 lip 2012, 22:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 ožu 2012, 21:55
Postovi: 645
Lokacija: dijaspora
Ja se upravo najeo lubenice kao svinja.Ne znam ima li aditiva u njoj i odakle je (pretpostavljam iz Turske) ali bila je socna i slatka,bas kako treba. :thumbup

_________________
Za svako rjesenje postoji problem


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 17 lip 2012, 22:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Sada uopšte nije vreme lubenicama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 17 lip 2012, 22:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 ožu 2012, 21:55
Postovi: 645
Lokacija: dijaspora
teranova je napisao/la:
Sada uopšte nije vreme lubenicama.


Zasto?Ovdje ih mozes u svakom supermarketu kupiti.Ne mozes se ravnati po Vojvodini jer postoje zemlje koje se bave uzgojem lubenica a imaju topliju klimu! Mislim da i one u dolini Neretve puno ranije od vojvodjanskih sazrijevaju.

_________________
Za svako rjesenje postoji problem


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 17 lip 2012, 23:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
lirik je napisao/la:
teranova je napisao/la:
Sada uopšte nije vreme lubenicama.


Zasto?Ovdje ih mozes u svakom supermarketu kupiti.Ne mozes se ravnati po Vojvodini jer postoje zemlje koje se bave uzgojem lubenica a imaju topliju klimu! Mislim da i one u dolini Neretve puno ranije od vojvodjanskih sazrijevaju.


Viđam ih i ja po pijaci, samo kažem da im sada nije vreme. Pre jula, avgusta, ranije ih nije bilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 17 lip 2012, 23:07 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
Aztec je napisao/la:
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:

Forget it.
Nemam živaca.


Pa nemam ni ja vise... Rekao sam "vecina"... ti "light" proizvodi su poznati kao prica za sebe, ja te proizvode isto izbjegavam. Sta je prava pozadina oko toga tesko je reci, al Wiki sigurno nije tu nikakvo mjerilo... Al da, vecina tih aditiva je potpuno prirodna, opet kazem, VECINA.

Ja recimo izbjegavam light proizvode upravo iz tog razloga... Al skoro da nema proizvoda... od vina, sladoleda, cokolade, bilo koje sunke, salame, kreme za lice, brijanje, dezodoransi... itd. a da je bez aditiva... NEMA. Cak i dimljeno meso ima aditive koji su potencijalno kancerogeni, i koji nastaju "prirodno", dok se meso susi. Ti te stvari skoro da i ne mozes izbjeci, osim ako neces ici loviti divljeg vepra nakon posla i pojesti ga onako svjezeg (ali i sirovog, jer ako ga peces, eto ti opet kancerogenih tvari). :zubati

Al svakako ih mozes svesti na minimum, i malo procitati sta pise na proizvodu, i znati sta ces uzeti, a sta neces...


Nemam namjeru poljuljati tvoj 'consumer confidence', jer imam dojam da bi ti pojeo i cipelu, da na njoj stoji deklaracija za prehrambeni proizvod.
Ako sadržaj piše na ambalaži, it must be true... well, duh!
Not really.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 17 lip 2012, 23:15 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:
Aztec je napisao/la:

Pa nemam ni ja vise... Rekao sam "vecina"... ti "light" proizvodi su poznati kao prica za sebe, ja te proizvode isto izbjegavam. Sta je prava pozadina oko toga tesko je reci, al Wiki sigurno nije tu nikakvo mjerilo... Al da, vecina tih aditiva je potpuno prirodna, opet kazem, VECINA.

Ja recimo izbjegavam light proizvode upravo iz tog razloga... Al skoro da nema proizvoda... od vina, sladoleda, cokolade, bilo koje sunke, salame, kreme za lice, brijanje, dezodoransi... itd. a da je bez aditiva... NEMA. Cak i dimljeno meso ima aditive koji su potencijalno kancerogeni, i koji nastaju "prirodno", dok se meso susi. Ti te stvari skoro da i ne mozes izbjeci, osim ako neces ici loviti divljeg vepra nakon posla i pojesti ga onako svjezeg (ali i sirovog, jer ako ga peces, eto ti opet kancerogenih tvari). :zubati

Al svakako ih mozes svesti na minimum, i malo procitati sta pise na proizvodu, i znati sta ces uzeti, a sta neces...


Nemam namjeru poljuljati tvoj 'consumer confidence', jer imam dojam da bi ti pojeo i cipelu, da na njoj stoji deklaracija za prehrambeni proizvod.
Ako sadržaj piše na ambalaži, it must be true... well, duh!
Not really.


Britney, jesi to ti? :zubati

Alo, pricas gluposti... ne znam kakve to vezu ima s ovim trenutno, a i ne zanima me, iskreno da ti kazem...

Ne, u pravu si, sve je to jedna velika zavjera & urota, i bolje je poslusati sta neko pise na Wikipediji i onda sta se copy/pajesta unedogled (kao sad ti), nego sta kaze jedna ugledna agencija koja nadgleda ispravnost svega toga... Al naravno, ja ni to nisam govorio nego nesto sasvim drugo... al nema veze.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 17 lip 2012, 23:20 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
Pa nije čovjek sasvim u krivu, bilo je dosad puno nezakonitih radnji i nepravilnosti, često i uz suradnju državnih organa, kako bi se zaobišli propisi i ostvarila korist. Multinacionalne kompanije su tu posebno jake.

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 17 lip 2012, 23:29 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Divlja svinja5 je napisao/la:
Pa nije čovjek sasvim u krivu, bilo je dosad puno nezakonitih radnji i nepravilnosti, često i uz suradnju državnih organa, kako bi se zaobišli propisi i ostvarila korist. Multinacionalne kompanije su tu posebno jake.


A ma... covjek prica o necemu sto ja uopce nisam ni govorio, pa mi se uopce ne da... ako me ista zivcira to su ljudi koji ne prate tok price, nego izvode neke svoje konstrukcije iz postova ljudi, na necemu sto oni uopce nisu rekli...

Rade multinacionalne kompanije, al da se ljude sustavno truje, i da to presucuju toliki znanstvenici i ustanove diljem svijeta mi je jednostavno tesko za vjerovati. Ima li ijedna zemlja koja je zabranila taj secer, i jedna? Pa povlace se lijekovi itd., a ne umjetni secer... Sto ja uostalom nisam uopce branio, nego sam samo rekao da je malo povelika histerija oko tih aditiva, al eto... tu smo, di smo...

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 17 lip 2012, 23:35 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
Aztec je napisao/la:
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:

Nemam namjeru poljuljati tvoj 'consumer confidence', jer imam dojam da bi ti pojeo i cipelu, da na njoj stoji deklaracija za prehrambeni proizvod.
Ako sadržaj piše na ambalaži, it must be true... well, duh!
Not really.


Britney, jesi to ti? :zubati

Alo, pricas gluposti... ne znam kakve to vezu ima s ovim trenutno, a i ne zanima me, iskreno da ti kazem...

Ne, u pravu si, sve je to jedna velika zavjera & urota, i bolje je poslusati sta neko pise na Wikipediji i onda sta se copy/pajesta unedogled (kao sad ti), nego sta kaze jedna ugledna agencija koja nadgleda ispravnost svega toga... Al naravno, ja ni to nisam govorio nego nesto sasvim drugo... al nema veze.



Outstanding arguments. :kava
Ugledna agencija može mi reći i da mi je stric Zorro osvjetnik, glavom i bradom. Jebe mi se je li ugledna ili neugledna, već što su činjenice. Prouči malo kakvim se sve stvarima bavila recimo jedna 'ugledna agencija', Baxter Pharmaceuticals. Ever heard of a great swine flu swindle? Tamiflu se prodavao kao alva, WHO je proglasila pandemiju koja objektivno nije ni postojala. Još jedna 'ugledna agencija' koja brine za tvoje zdravlje... Čemu razmišljanje i zaključci, kad postoje ugledne agencije. Consume and obey.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 17 lip 2012, 23:49 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
Nezdrava hrana, puna najblaže rečeno, kontraverznih hemikalija, skraćuje životni vijek čovjeka (u nekim slučajevima izaziva i trajni sterilitet) i povećava mogućnost bolesti koju sam konzumer genetski nosi kao predispoziciju (koji se ne bi aktivirao uz zdravu, prirodnu hranu). Takva nezdrava hrana (GMO i ostala sranja) ima trigger effect, i sama po sebi nije klasično trovanje. Jer klasično trovanje izaziva paniku. Ovako postiže željeni efekt. Jer ti nitko neće pasti mrtav pod nos. Kao što i Srbija danas direktno i uglavnom umire od malignih bolesti, a ne od NATO-vog osiromašenog uranijuma? Superb logic.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 18 lip 2012, 00:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 tra 2011, 00:49
Postovi: 808
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:
Nezdrava hrana, puna najblaže rečeno, kontraverznih hemikalija, skraćuje životni vijek čovjeka (u nekim slučajevima izaziva i trajni sterilitet) i povećava mogućnost bolesti koju sam konzumer genetski nosi kao predispoziciju (koji se ne bi aktivirao uz zdravu, prirodnu hranu). Takva nezdrava hrana (GMO i ostala sranja) ima trigger effect, i sama po sebi nije klasično trovanje. Jer klasično trovanje izaziva paniku. Ovako postiže željeni efekt. Jer ti nitko neće pasti mrtav pod nos. Kao što i Srbija danas direktno i uglavnom umire od malignih bolesti, a ne od NATO-vog osiromašenog uranijuma? Superb logic.



Ma....nije tooo.... :cool
Ma....više se to napumpa...:cool
´naš....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 18 lip 2012, 10:09 
Offline

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 15:05
Postovi: 1295
Jedem šta mi se jede u datom trenutku,bez obzira bilo to zdravo ili nezdravo.
Sinoć na roštilju,raspričali se kako je meso uopće ne treba ljudskom organizmu,kako je povrće,voće,soja ono šta je uistinu zdravo.
I tako,riječ po riječ,nestade bataka i ćevapa za tren :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 18 lip 2012, 12:28 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
zmajček je napisao/la:
Jedem šta mi se jede u datom trenutku,bez obzira bilo to zdravo ili nezdravo.
Sinoć na roštilju,raspričali se kako je meso uopće ne treba ljudskom organizmu,kako je povrće,voće,soja ono šta je uistinu zdravo.
I tako,riječ po riječ,nestade bataka i ćevapa za tren :zubati


Ko ti to reče da meso uopće ne treba ljudskom organizmu?
Meso sadrži bjelančevine koje se nikako ne mogu nadomjesti voćem, povrćem, sojom i sl.
A i ja ne mogu zamislit svoju prehranu bez mesa( najmanje 3 puta u tjednu), naravno govorim o pravom mesu , a ne o salamama, paštetama, ćevapima, pljeskavicama i sličnim sranjima koja su živi otrov.
Stvarno ne mogu smislit čime bih to nadomjestio piletinu ili teletinu., ne bih ih se odrekao da mi držiš pištolj na čelu. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 18 lip 2012, 12:47 
Offline

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 15:05
Postovi: 1295
Neki nutricionisti,pobornici zdravog života.
Vele da soja može nadomjestiti meso.
Ipak,ne zanima me,ljepši mi je batak na roštilju od soje na kiselo :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 18 lip 2012, 13:28 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Te nutricioniste treba zaobilaziti u sirokom luku...

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 18 lip 2012, 13:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Aztec je napisao/la:
Te nutricioniste treba zaobilaziti u sirokom luku...


Odosmo sa teme...kvaka je što prehrambena industrija radi da bi povećala profit,a na uštrb kvaliteta i zdravlja...Kemija je preuzela primat u toj grani.Posljedice vidimo na zdravlju "pučanstva".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 18 lip 2012, 14:12 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Mar-kan je napisao/la:
Aztec je napisao/la:
Te nutricioniste treba zaobilaziti u sirokom luku...


Odosmo sa teme...kvaka je što prehrambena industrija radi da bi povećala profit,a na uštrb kvaliteta i zdravlja...Kemija je preuzela primat u toj grani.Posljedice vidimo na zdravlju "pučanstva".


Pa ne mora biti nuzno na ustrb ni kvalitete, ni zdravlja... stvar je kao sto rekoh da losije namirnice kostaju manje. Moze potpuno prirodna namirnica biti nezdrava, Nema tu nikakvog mudrovanja.

Proslo je vrijeme klasicnog uzgoja zivotinja i sl., treba sav svijet prehraniti... i danas su mnogi ljudi gladni...

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 18 lip 2012, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Aztec je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Odosmo sa teme...kvaka je što prehrambena industrija radi da bi povećala profit,a na uštrb kvaliteta i zdravlja...Kemija je preuzela primat u toj grani.Posljedice vidimo na zdravlju "pučanstva".


Pa ne mora biti nuzno na ustrb ni kvalitete, ni zdravlja... stvar je kao sto rekoh da losije namirnice kostaju manje. Moze potpuno prirodna namirnica biti nezdrava, Nema tu nikakvog mudrovanja.

Proslo je vrijeme klasicnog uzgoja zivotinja i sl., treba sav svijet prehraniti... i danas su mnogi ljudi gladni...


Kako objašnjavaš nezdravu prehranu kao 1. uzrok smrti,prije alkohola i pušenja?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 27 lip 2012, 23:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 sij 2012, 02:15
Postovi: 5115
Lokacija: Mali noćni razgovori
Ojjjjjjj dragi markane voljela bih da ovo nisam pročitala. Ukrast ću ti ovaj tekst. Ja ti pojma nisam imala kako se pravi stočno brašno.
Jednom sam gledala dokumentarac o kokošima negdje u SAD. Sve skupa u jednoj kao sali, sve bijele boje, rasčupane, a toliko ih je onako zbijenih da neke nikako ne dodiruju pod. I onda kad se razbole i krepaju niko ih ne izbacuje, nego ostaju tu među "zdravim" kokama. Užas. Nešto slično je i sa puranima koji se na silu tove pred Dan zahvalnosti.

Što se tiče moje porodice, meso kupujemo u mesarama Husić. Oni imaju svoje stado u Podveležju i meso je zdravo.

_________________
Pomozite mi da vas ne ubijem!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Znate li što jedete?
PostPostano: 28 lip 2012, 04:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Nije jedan dio prehrambene industrije jedini koji stavlja sve i svasta u svoje proizvode. I duvanska industrija trpa svasta u svoje proizvode, izmedju ostalog i stvari koje ne da su stetne, vec kancerogeno otrovne i stetne, kao sto su to sumporna kiselina, olovo, katran i kozna sta sve drugo ne.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 553 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 22 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO