HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 13:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4858 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 195  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 lis 2009, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 lip 2009, 05:17
Postovi: 330
Hroboatos je napisao/la:

a) Srbi u BH (RS) zbog veće homogenosti i ustavnih okvira uspjeli su
izgraditi manevarski prostor takav da su gospodari svoje sudbine (u većem dijelu)

b) Srbima u RS to je, realno, darovano, i oni nisu pokazali neku veću homogenost, nego
su imali sreću, kao Tito 1948. (da je Staljin napao, Tito bi ispušio i ne bi bilo "povijesnog ne"). Njihova stabilnija pozicija nije rezultat njihove bolje politike, nego naklonosti
pravih čimbenika m.z. (SAD), dok je retorika oko ujedinjenja BH samo dimna zavjesa.

Ne iduću u ekstreme, osobno mislim da je opcija b) glavna, a da je a) kao neka dopuna.
Ili- Dodik ne bi ništa mogao da su ga odlučili pričepiti u bilo kojem trenutku. Da sada
SAD preko svojih pasa naprave agresiju u Banjoj Luci kao što je bila pljačka Hercegovačke banke, s trnspoerterima i dinamitom, te uhite Dodika- Srbi ne bi ništa poduzeli. Baš ništa.
Jer sljedeći korak je ulaz u rat, a to se nikomu ne će. Pogledajmo što je bilo nakon pravog pogroma Srba na Kosovu pred koju godinu ?
Ništa.

Dakle, iako cijenim primitivno-lukavu muljažu Dodikovum, držim da
bi bio brzo sređen da međunarodni ljigavci imaju oštar kurs prema RS.
A ne ovo cigančenje gdje se želi Kosovo "prelomiti" preko ustupaka u BH,
a s Muslimanima se ne zna ni što ni kako, nakon svih prijeloma
(SAD je podupirao, sjetimo se, i mudžahedine u Afganistanu).


Dojmi li ti se da je Dodik moguce jedini koji moze i ima petlju zaustaviti sirenje malignantnog tumora u Europi ? Mi ocigledno manjkamo takvog kadra, sta vise Matica nam odmaze. Razmisli.

_________________
Right


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 lis 2009, 19:17 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
NINO RASPUDIĆ ZA PREDSJEDNIKA HERCEG BOSNE!

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 lis 2009, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2009, 14:47
Postovi: 889
Croat je napisao/la:
NINO RASPUDIĆ ZA PREDSJEDNIKA HERCEG BOSNE!

slika


Pa po cemu bi taj krsni, pametni i obrazovani covjek imao manje sansi od UJDI-jevca Covica? Zar nije na nama samima da guramo takove ljude da nas oni predstavljaju?

Pa po cemu bi recimo jedan Kvacica ili hodajuca Enciklopedia-Croatica Hrobatos bili nespremni za politicke uloge u Herceg-Bosni? Samo primjer ( Ima naravno jos takvih).

Urednici i kolumnisti Poskoka? Pa ti ljudi su vanserijski, cak i u usporedbni sa sjeverno-americkim kolumnistima oni se drzat mogu. Nemate se cega bojat do samoga straha. ( you have nothing to fear but fear itself).

Morate se politicki aktivirat na terenu. Morate.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 lis 2009, 22:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009, 20:30
Postovi: 462
Lokacija: desno kod placa
Croat je napisao/la:
NINO RASPUDIĆ ZA PREDSJEDNIKA HERCEG BOSNE!

slika


:smajl007 :klanjam :palacgore1

Bolje za predsjednika RH.

_________________
Gotovina i Markač Hrvatski heroji domovinskog rata, p.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 lis 2009, 22:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5808
Frankopan je napisao/la:
Croat je napisao/la:
NINO RASPUDIĆ ZA PREDSJEDNIKA HERCEG BOSNE!

slika


Pa po cemu bi taj krsni, pametni i obrazovani covjek imao manje sansi od UJDI-jevca Covica? Zar nije na nama samima da guramo takove ljude da nas oni predstavljaju?

Pa po cemu bi recimo jedan Kvacica ili hodajuca Enciklopedia-Croatica Hrobatos bili nespremni za politicke uloge u Herceg-Bosni? Samo primjer ( Ima naravno jos takvih).

Urednici i kolumnisti Poskoka? Pa ti ljudi su vanserijski, cak i u usporedbni sa sjeverno-americkim kolumnistima oni se drzat mogu. Nemate se cega bojat do samoga straha. ( you have nothing to fear but fear itself).

Morate se politicki aktivirat na terenu. Morate.


Ljudi se aktiviraju kako znaju, po svojim preferencijama.
Npr., ovo je jedan od vidova aktivnosti. U malo ironičnome kontekstu, zove se agitprop.
Jesi li čuo za Karla Radeka ? Ukucaj Karl Radek u google i pročitaj.
Na stranu što je bio ljiga i sve ostalo.
Neki su za potuno bavljenje politikom, neki za parcijalno, neki uopće nisu.
Oni koji jesu, čine to na način sukladan njihovom habitusu.

Osobno, moj je stav sličan onom Groucha Marxa: Nikad ne bih postao
članom kluba koji bi primio za člana.
:sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 lis 2009, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1446
Nino je lijepo, kratko i jasno sažeo kakvo je stanje u BiH dok se svi prave glupi i skrivaju probleme pod tepih a svi znamo što onda slijedi. Jedino mi nije jasno kako se ovakav čovjek uspio pojaviti na jugoslaviziranom HRT-u a mislim i da su mu odbrojani dani na FF-u, tom leglu jugošljama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 07 lis 2009, 23:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 12:36
Postovi: 2103
Lokacija: grad
mirv je napisao/la:
Nino je lijepo, kratko i jasno sažeo kakvo je stanje u BiH dok se svi prave glupi i skrivaju probleme pod tepih a svi znamo što onda slijedi. Jedino mi nije jasno kako se ovakav čovjek uspio pojaviti na jugoslaviziranom HRT-u a mislim i da su mu odbrojani dani na FF-u, tom leglu jugošljama.
Ovo je i mene iznenadilo. Kad sam vidio da je s Filozofskog, isprva sam mislio da će počet s nekakvim jugo-multietničarskim kenjarijama... a ono ispao najveći :hrvatinic
Doduše, najveća *** na FF-u su na povijesti i sociologiji, a Nino je na talijanistici.

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 00:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Nino Raspudić je samo iskreno rekao ono što vi svi po forumima već odavno pišete.
On je, dakle, bio autentični glas naroda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 00:22 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:40
Postovi: 278
teranova je napisao/la:
Nino Raspudić je samo iskreno rekao ono što vi svi po forumima već odavno pišete.
On je, dakle, bio autentični glas naroda.



Što se mene tiće i budući predsjednik HercegBosne...već sam pokušao kontaktirat tog momka ali nikako da uspijem. Sutra se vraćam iz Berlina i onda se bacam u potragu...neki moji jarani iz Mostara su me obećali upoznat s njim ali ništa, ovaj vikend je moj i božji.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=wUvnedzHJqM&feature=channel_page


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 00:22 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:40
Postovi: 278
Easternborder je napisao/la:
teranova je napisao/la:
Nino Raspudić je samo iskreno rekao ono što vi svi po forumima već odavno pišete.
On je, dakle, bio autentični glas naroda.



Što se mene tiće i budući predsjednik HercegBosne...već sam pokušao kontaktirat tog momka ali nikako da uspijem. Sutra se vraćam iz Berlina i onda se bacam u potragu...neki moji jarani iz Mostara su me obećali upoznat s njim ali ništa, ovaj vikend je moj i božji. :palacgore1

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=wUvnedzHJqM&feature=channel_page


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 00:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Ja sam uživala gledajući emisiju Otvoreno, moram priznati.
Istina nasuprot šminkanju mrtvaca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 13:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Hrvat je napisao/la:
Ovo je i mene iznenadilo. Kad sam vidio da je s Filozofskog, isprva sam mislio da će počet s nekakvim jugo-multietničarskim kenjarijama... a ono ispao najveći :hrvatinic
Doduše, najveća *** na FF-u su na povijesti i sociologiji, a Nino je na talijanistici.

Iznenadilo? :huh
Pa zar ne znaš Ninu od onog legendarnog nastupa u Latinici?

http://www.youtube.com/watch?v=uhvyVEkoAv4

Najveća *** na zagrebačkom FF-u su prvenstveno na filozofiji (praxisovci i njihovi puleni), a zatim povijesti (Goldstein, Jakovina i ekipa) i sociologiji.
Eto, Nino je dokaz kako na zagrebačkom FF-u ima i vrlo svijetlih primjera. Tu je i Damir Pešorda na ukrajinistici, zatim Vlado Pandžić na kroatistici, da ne nabrajam dalje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
Pessimus dux je napisao/la:
Hrvat je napisao/la:
Ovo je i mene iznenadilo. Kad sam vidio da je s Filozofskog, isprva sam mislio da će počet s nekakvim jugo-multietničarskim kenjarijama... a ono ispao najveći :hrvatinic
Doduše, najveća *** na FF-u su na povijesti i sociologiji, a Nino je na talijanistici.

Iznenadilo? :huh
Pa zar ne znaš Ninu od onog legendarnog nastupa u Latinici?

http://www.youtube.com/watch?v=uhvyVEkoAv4

Najveća *** na zagrebačkom FF-u su prvenstveno na filozofiji (praxisovci i njihovi puleni), a zatim povijesti (Goldstein, Jakovina i ekipa) i sociologiji.
Eto, Nino je dokaz kako na zagrebačkom FF-u ima i vrlo svijetlih primjera. Tu je i Damir Pešorda na ukrajinistici, zatim Vlado Pandžić na kroatistici, da ne nabrajam dalje.


Mudro zbori. :palacgore2


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 13:56 
Offline

Pridružen/a: 11 kol 2009, 19:17
Postovi: 48
Ninina mater je uređivala mostarski park zrinjevac

obitelj intelektualaca i sposobnih ljudi :klanjam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Većina Hercegovaca zna za ovo, no vrijedi upoznati i druge ljude sa činjenicom da je Nino bio jedan od zaslužnih za postavljanje brončanog kipa Bruce Lee u Mostaru. Vijest koja je obišla svijet.

Citat:

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/4469414.stm

Bosnia to unveil Bruce Lee statue

Croatian sculptor Ivan Fijolic

Croatian sculptor Ivan Fijolic created the Bruce Lee bronze

The war-scarred city of Mostar in Bosnia may seem a surprise choice for a statue honouring a figure renowned for blood-curdling cries and lethal blows.

But the city's young people will see their dreams realised this weekend with the unveiling of a statue of martial arts hero and film legend Bruce Lee.

Organisers chose Lee as a symbol of the fight against ethnic divisions.

Another source of pride is that their statue will be erected before another in Hong Kong, where Lee died.

A bronze statue of Lee will be unveiled in Hong Kong, where he made action films Big Boss and Fist of Fury, on Sunday - which would have been Lee's 65th birthday.

He died aged 32 of a cerebral oedema - swelling of the brain - on 20 July 1973 in Hong Kong, a month before his Hollywood debut, Enter the Dragon, was released in the US.

The Mostar youth group Urban Movement Mostar will be unveiling their life-sized bronze at a ceremony in a city park on Saturday.


"We chose Bruce Lee for a reason. We want to honour him personally but also as a true symbol of the fight against injustice," Nino Raspudic of the Urban Movement of Mostar told the AFP news agency.

"It's cool that we will be the first and Hong Kong the second," he added.

Mostar was the scene of fierce fighting between ethnic factions in the 1992-95 war. The city remains ethnically split with Bosnian Muslims, Croats and Serbs divided since the war.

Ceremony

Ethnic Croat writer Veselin Gatalo, who came up with the idea, said he wanted Mostar to be known as the place with the Bruce Lee statue rather than the scene of ethnic rivalries.

He told the Efe news agency that ambassadors from Germany, China and other countries would be at the ceremony, as well as local Bruce Lee fans.

He said they had invited Lee's widow Linda Lee, but she is not expected to attend.

Asked whether the Lee statue would face the eastern Muslim side of the city or the western Catholic side, Nino Raspudic replied: "It will face north."

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 14:30 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Pessimus dux je napisao/la:
Iznenadilo? :huh
Najveća *** na zagrebačkom FF-u su prvenstveno na filozofiji (praxisovci i njihovi puleni), a zatim povijesti (Goldstein, Jakovina i ekipa) i sociologiji.
Eto, Nino je dokaz kako na zagrebačkom FF-u ima i vrlo svijetlih primjera. Tu je i Damir Pešorda na ukrajinistici, zatim Vlado Pandžić na kroatistici, da ne nabrajam dalje.


Vlado Pandzic je Hercegovac, iz Drinovaca, bio je direktor mojoj mami dok je radila u skoli u Drinovcima.

Hrvatina od glave do pete, mislim da je nakon prvih izbora bio zastupnik HDZ-a u parlamentu BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 12:36
Postovi: 2103
Lokacija: grad
Pessimus dux je napisao/la:
Hrvat je napisao/la:
Ovo je i mene iznenadilo. Kad sam vidio da je s Filozofskog, isprva sam mislio da će počet s nekakvim jugo-multietničarskim kenjarijama... a ono ispao najveći :hrvatinic
Doduše, najveća *** na FF-u su na povijesti i sociologiji, a Nino je na talijanistici.

Iznenadilo? :huh
Pa zar ne znaš Ninu od onog legendarnog nastupa u Latinici?

http://www.youtube.com/watch?v=uhvyVEkoAv4

Najveća *** na zagrebačkom FF-u su prvenstveno na filozofiji (praxisovci i njihovi puleni), a zatim povijesti (Goldstein, Jakovina i ekipa) i sociologiji.
Eto, Nino je dokaz kako na zagrebačkom FF-u ima i vrlo svijetlih primjera. Tu je i Damir Pešorda na ukrajinistici, zatim Vlado Pandžić na kroatistici, da ne nabrajam dalje.
Nisam gledao tu Latinicu. Mada sam se sad sjetio da sam čitao neke njegove tekstove u Glasu koncila.
zaboravio sam da je to on... :zubati

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 18:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Elokventan, ima dobre javne nastupe, jezgrovit i što je najvažnije u javnim nastupima cooler je.

Rekao je da prati forume i mislim da mu je to jedna velika pozitivna stvar i prednost. Većina vijesti i rasprava koje slušam vani u bilo kojoj situaciji, osjećam da sam informiraniji od njih i uvijek u sebi mislim, ajme koliko sam ja o tomu postova napisao ili dobrih pročitao.

Druga stvar, mislim da da se na forumu anticipiraju stvari u budućnosti u nekom političkom smislu. Na forumima se otvara puno javnih i raznovrsnih tema prije nego što se javnost o njima počne temeljitije baviti.

I gledam sada u ovdje svojoj okolici šokiranje sarajevskim fašizmom, a mi smo ga detektirali na forumima već prije nekoliko godina. Trovanje mitovima, izvrnutom povijesti, predstavljanje hegemonističkog ponašanje kao normalnog i prihvatljivog daje svoj danak.
Valjda je to što su ljudi na forumima anonimni, pa najčešće izađe ona prava priroda sugovornika i čitavih skupina.
Ili jednostavno brojne i duge diskusije te prije upoznaju sa ciljevima onih drugih.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Crni bombarder je napisao/la:
Pessimus dux je napisao/la:
Iznenadilo? :huh
Najveća *** na zagrebačkom FF-u su prvenstveno na filozofiji (praxisovci i njihovi puleni), a zatim povijesti (Goldstein, Jakovina i ekipa) i sociologiji.
Eto, Nino je dokaz kako na zagrebačkom FF-u ima i vrlo svijetlih primjera. Tu je i Damir Pešorda na ukrajinistici, zatim Vlado Pandžić na kroatistici, da ne nabrajam dalje.


Vlado Pandzic je Hercegovac, iz Drinovaca, bio je direktor mojoj mami dok je radila u skoli u Drinovcima.

Hrvatina od glave do pete, mislim da je nakon prvih izbora bio zastupnik HDZ-a u parlamentu BiH.

Točno, Vlado je također bio razrednik mome ocu u istoj školi u Drinovcima. :palacgore1 :hrvatinic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 18:51 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Da da, predavao je hrvatski jezik, zapravo srpskohrvatski, ali Vlado je (kaze mama) inzistirao da je to hrvatski jezik, i djecu je ucio hrvatski.

Pa je mama imala problema jer ona nije govorila cisto hrvatski, knjizevni jezik, s obzirom na tadasnje forsiranje srpskohrvatskog na fakultetima :zubati naime, njena djeca su po Vladinim instrukcijama govorili cisto hrvatski jezik, a mama recimo u pocetku nije kuzila sto znaci naprimjer "nazocni" :zubati

Ne znam koliko si star, odnosno tvoj otac kada je isao u skolu brace Simic, mozda je tvom ocu predavala i moja mama :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 18:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Crni bombarder je napisao/la:
Da da, predavao je hrvatski jezik, zapravo srpskohrvatski, ali Vlado je (kaze mama) inzistirao da je to hrvatski jezik, i djecu je ucio hrvatski.

Pa je mama imala problema jer ona nije govorila cisto hrvatski, knjizevni jezik, s obzirom na tadasnje forsiranje srpskohrvatskog na fakultetima :zubati naime, njena djeca su po Vladinim instrukcijama govorili cisto hrvatski jezik, a mama recimo u pocetku nije kuzila sto znaci naprimjer "nazocni" :zubati

Ne znam koliko si star, odnosno tvoj otac kada je isao u skolu brace Simic, mozda je tvom ocu predavala i moja mama :zubati

Moj je otac pohađao osnovnu školu u Drinovcima 60-ih godina. Vlado je tada bio mladi profesor hrvatskog jezika, tek završio, te mislim kako mu je generacija moga oca bila prva kojoj je bio razrednik. :palacgore1
Bolje da nastavimo na PM, da ne kvarimo temu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 19:00 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Mama je predavala pocetkom sedamdesetih.

Moze na pm, spamamo temu, da.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 19:02 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
Crni bombarder je napisao/la:
Pessimus dux je napisao/la:
Iznenadilo? :huh
Najveća *** na zagrebačkom FF-u su prvenstveno na filozofiji (praxisovci i njihovi puleni), a zatim povijesti (Goldstein, Jakovina i ekipa) i sociologiji.
Eto, Nino je dokaz kako na zagrebačkom FF-u ima i vrlo svijetlih primjera. Tu je i Damir Pešorda na ukrajinistici, zatim Vlado Pandžić na kroatistici, da ne nabrajam dalje.


Vlado Pandzic je Hercegovac, iz Drinovaca, bio je direktor mojoj mami dok je radila u skoli u Drinovcima.

Hrvatina od glave do pete, mislim da je nakon prvih izbora bio zastupnik HDZ-a u parlamentu BiH.


osobno upoznat s njegovim stavovima da se s muslimanima uvijek moglo i da smo mi krivi za rat s muslimanima.
riječi pamtim još od 94' na obiteljskom druženju kod zajedničkom nam rođaka.
ne mislim da je loš čovjek, naprotiv, ali mislim da je tada bio u ropstvu iluzija, izgleda da mu se može prodat fora.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 19:04 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
dobar je nino, dobar ali nema osjećaj pitbulla.
on dođe do biti ali nedovoljno iskoristi kad je protivnik stisnut uz zid i dadne mu prostora da se izvuče.
s obzirom s kim imamo posla mislim da nam fali netko tko je kadar iskasapit s argumenita protivnika, dovest ga do plača.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 08 lis 2009, 19:08 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
caporegime je napisao/la:

osobno upoznat s njegovim stavovima da se s muslimanima uvijek moglo i da smo mi krivi za rat s muslimanima.
riječi pamtim još od 94' na obiteljskom druženju kod zajedničkom nam rođaka.
ne mislim da je loš čovjek, naprotiv, ali mislim da je tada bio u ropstvu iluzija, izgleda da mu se može prodat fora.


Moguce da je sljedbenik cvjecarske politike.

Nije jedini, moj pokojni tetak recimo, on je bio intelektualac, profesor na jednom zagrebackom fakultetu dakle nije glup covjek, teski hrvat i sljedbenik pravastva, uvijek je muslimane gledao kao cvijece hrvatskog naroda... zabluda, jebiga.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4858 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 195  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica i 286 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO