HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 10:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Evo čitam...
PostPostano: 10 lis 2009, 23:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
Na "Avazu" jedan članak o tome kako bi sarajevski navijači trebali biti "razumni" jer "ako tamo neki u Širokom mogu nositi slovo U podkojim je nad jednimnarodom počinjen genocid a nad drugim negiran identitet" da ne morajuoni isti biti...


Šta reći...


Od tog genocida spontano mi se javlja riječ *** jer, jebem ja genocid nakon kojeg niti jedno srpsko selo ne nestane a jebe mi se i za "negiranje identiteta" onih koji su činili najelitnije postrojbe tih "genocidlija" kojisu, a gle zajeba bili popunjavani na-dobrovoljačkoj bazi...

Žika živac je dežurni krivac... E Ust5aše,ustaše, svaki vas *** sad optužuje...

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evo čitam...
PostPostano: 10 lis 2009, 23:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Avaz?

:zubati

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evo čitam...
PostPostano: 10 lis 2009, 23:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Ja više ne znam ko kod njih što pili. Ne zna čovjek više jesu li talibani, partizani ili neki mix.

No to i njima pravi problem jer razbija homogenost. A kao dodatak tome jedna od stvari zbog kojeg se boje popisa jest raslojavanje na Muslimane, Bošnjake, Bosance, Bosancohercegovce a vjerojatno ima i Srba i Hrvata...

Zapravo ih mi i Srbi i držimo na okupu.

Koliko god nama nije lako mislim da kad bi se odvojili mi i Srbi da bi ubrzo imali građanski rat između tih njihovih skupina. Kao u Palestini, kad su ih ostavili same, poklali se.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evo čitam...
PostPostano: 11 lis 2009, 07:53 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ja više ne znam ko kod njih što pili. Ne zna čovjek više jesu li talibani, partizani ili neki mix.

No to i njima pravi problem jer razbija homogenost. A kao dodatak tome jedna od stvari zbog kojeg se boje popisa jest raslojavanje na Muslimane, Bošnjake, Bosance, Bosancohercegovce a vjerojatno ima i Srba i Hrvata...

Zapravo ih mi i Srbi i držimo na okupu.

Koliko god nama nije lako mislim da kad bi se odvojili mi i Srbi da bi ubrzo imali građanski rat između tih njihovih skupina. Kao u Palestini, kad su ih ostavili same, poklali se.


Upravo tako, dok imaju Srbe i Hrvate, nemaju vremena za klati se izmedju sebe.

Mada si zaboravio, vec su se oni tukli, babini i alijini u Krajini. Tuci ce se opet, kad ostanu sami.

Ono prvo sto si sam sebe pitao, to je ona prica sa dva lica. Moze bosnjo biti sve, i ustaski unuk, i partizanski sin, i babin i alijin, i komunista i nacionalista, i lijevo i desno, jedno misli ujutro a drugo poslijepodne kako rece precjednik Aljo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evo čitam...
PostPostano: 11 lis 2009, 10:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 12:36
Postovi: 2103
Lokacija: grad
Njih treba namjerno stalno podsjećati da su im djedovi bili Hrvati islamske vjere i najvjernija Pavelićeva vojska.

Neka barem priznaju da su suncokreti, i pola im se prašta...

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evo čitam...
PostPostano: 11 lis 2009, 13:10 
Offline

Pridružen/a: 07 svi 2009, 12:19
Postovi: 596
Hrvat je napisao/la:
Njih treba namjerno stalno podsjećati da su im djedovi bili Hrvati islamske vjere i najvjernija Pavelićeva vojska.

Neka barem priznaju da su suncokreti, i pola im se prašta...

A zašto ih na to podsjećati?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evo čitam...
PostPostano: 11 lis 2009, 13:23 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2009, 13:07
Postovi: 4
Hrvat je napisao/la:
Njih treba namjerno stalno podsjećati da su im djedovi bili Hrvati islamske vjere i najvjernija Pavelićeva vojska.

Neka barem priznaju da su suncokreti, i pola im se prašta...


''Bili'' je prošlost, a koliko su ''vjerni'' sadašnjost. :ujko


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evo čitam...
PostPostano: 11 lis 2009, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 12:36
Postovi: 2103
Lokacija: grad
Zepce Jugend je napisao/la:
Hrvat je napisao/la:
Njih treba namjerno stalno podsjećati da su im djedovi bili Hrvati islamske vjere i najvjernija Pavelićeva vojska.

Neka barem priznaju da su suncokreti, i pola im se prašta...

A zašto ih na to podsjećati?
Da ne pričaju gluposti tipa "da su oni tisućljetna nacija"... kad svi znamo da sve donedavno nitko od njih nije ni čuo za riječ "Bošnjak" (osim kod hrvatskih prezimena :zubati).

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evo čitam...
PostPostano: 11 lis 2009, 16:52 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2009, 15:13
Postovi: 199
Ma to je bez veze. Oni imaju osobinu takozvane samoamnezije. Ono sto im se ne sviđa, to ne postoji. I možeš ti pričati koliko hoćeš.

Činjenica je da smo mi i oni u svojevrsnom ratnom sukobu. Trenutno nije oružani, ali ne znamo što nosi budućnost. Po meni oružani sukob u budućnosti između nas i njih je izvjestan, kad tad. Isto tako, činjenica je da su oni već 13 godina u stalnoj ofenzivi i oni stalno biraju poteze, gdje će i kako udariti. I sve sa pripremljenim propagandnom mašinerijom koju mi nemamo, naši političari su ucijenjeni i ne smiju da pisnu. Situacija izgleda jako loša. Ali i Milošević od kojega oni uče je bio u još jačoj poziciji pa je izgubio.
Mi se moramo organizirati, jebeš HDZa obadva. Hrvatska je blokirana jer ima druge prioritete ili barem misli tako. NA nju ne treba mnogo računati i ne treba je uvaljivati u probleme. Ali ne treba više ni slijepo slijediti politiku iz Zagreba. Dobro kaže Montgomery, bivši USA veleposlanik. Treba djelovati. Na svakom planu. Upregnuti i Puljića i Crkvu, osnivati medije, ove majmune iz stranaka dovesti pred zid - ili će raditi za naš narod ili im se crno piše. Dosta su nas razjebavali uživajuci na dobrima koja su stekli krađama i malverzacijama.
I udarati po osmanlijskim ineteresima na sve strane i na sve načine. Iskoristiti svoj zemljopisni položaj. Pokrenuti nemilosrdni propagandni pa i ekonomski rat. Udarati. Bez skrupula i milosti. Jer oni isto to rade još od 1990 pa i ranije. I nikada ne zaboraviti da žele da nas unište i srozaju na nulu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evo čitam...
PostPostano: 11 lis 2009, 18:46 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2009, 13:07
Postovi: 4
Ringo59 je napisao/la:
Ma to je bez veze. Oni imaju osobinu takozvane samoamnezije. Ono sto im se ne sviđa, to ne postoji. I možeš ti pričati koliko hoćeš.

Činjenica je da smo mi i oni u svojevrsnom ratnom sukobu. Trenutno nije oružani, ali ne znamo što nosi budućnost. Po meni oružani sukob u budućnosti između nas i njih je izvjestan, kad tad. Isto tako, činjenica je da su oni već 13 godina u stalnoj ofenzivi i oni stalno biraju poteze, gdje će i kako udariti. I sve sa pripremljenim propagandnom mašinerijom koju mi nemamo, naši političari su ucijenjeni i ne smiju da pisnu. Situacija izgleda jako loša. Ali i Milošević od kojega oni uče je bio u još jačoj poziciji pa je izgubio.
Mi se moramo organizirati, jebeš HDZa obadva. Hrvatska je blokirana jer ima druge prioritete ili barem misli tako. NA nju ne treba mnogo računati i ne treba je uvaljivati u probleme. Ali ne treba više ni slijepo slijediti politiku iz Zagreba. Dobro kaže Montgomery, bivši USA veleposlanik. Treba djelovati. Na svakom planu. Upregnuti i Puljića i Crkvu, osnivati medije, ove majmune iz stranaka dovesti pred zid - ili će raditi za naš narod ili im se crno piše. Dosta su nas razjebavali uživajuci na dobrima koja su stekli krađama i malverzacijama.
I udarati po osmanlijskim ineteresima na sve strane i na sve načine. Iskoristiti svoj zemljopisni položaj. Pokrenuti nemilosrdni propagandni pa i ekonomski rat. Udarati. Bez skrupula i milosti. Jer oni isto to rade još od 1990 pa i ranije. I nikada ne zaboraviti da žele da nas unište i srozaju na nulu.



A kako to misliš da se organiziramo, to ti je ''Nemoguća misija 10''. Vidiš da su tu naši čelnici da nas razorganiziraju, što im godinama uspješno polazi za rukom. Već je bilo pokušaja ''organiziranja'', ali oni odmah organizatoru dadnu jednu skromnu cifricu i taj se odmah uvuče u..... i na kraju ti otme sve što si uložio u ''organiziranje'', i to iskoristi za stvaranje neke svoje takonazovi ''karijere''. Nisu naši političari ucjenjeni, to ti je samo nus produkt trgovine tuđim pravima kao i ostale kriminalne radnje..... ne može te niko ucijeniti s ničim ako si čist. Možemo jedino svi u škripare!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evo čitam...
PostPostano: 11 lis 2009, 22:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 12:36
Postovi: 2103
Lokacija: grad
Zadnji događaji su pokazali da i navijačke skupine imaju određen utjecaj u društvu.
Malo više angažmana Škripara i Ultrasa ne bi škodilo :HercegBosanac :HercegBosanac

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica, nesorta, Tomba17 i 413 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO