HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 17:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 364 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 12:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
pozitivac je napisao/la:
slika


Ovi na stranici sami lajkaju svoje objave, WTF?

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 13:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Dobri su, grupa im ima 16 članova, od kojih su pola vlastiti klonovi.
Ako tako nastave za koji mjesec možda budu imali i cijelih 100 članova i budu u rangu renomiranih fb grupa tipa - Oni koji su za to da Marica iz IIIb sutra dobije peticu iz kontrolnog.
:D

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 13:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Dajem im savjet da probaju sa fotografijama guzatih i sisatih. Sve do limita pravila Facebook-a.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Ali najupečatljiviji nastup,izjavu je jučer imao jedan od dva potpredsjednika Željko zlatar Asić.On me se najviše dojmio,ima izjava koju je dao za FTV.
Nešto u rangu sa pomalo već zaboravljenom Lijanovićevom plavušicom,već sam joj ime zaboravio. :neznam

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 13:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Može li netko dati više detalja o "zlataru"? Je li doista bio osuđen i robijao u Italiji?

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 13:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ove HSP-ovce, Pravaše nisam šmekao ni u sred rata. Iz svih sela od mase dobrih i poštenih ljudi u HOS se uključivali najveći krkani i seljaci. Onakvi kao Ćane, jedva srednju školu završili, stalno bježali sa nastave.

Ali danas ih organski ne podnosim.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Što je pjesnik htio reći? Asić?

Citat:
Republika Hrvatska je peta zemlja u svijetu po količini pitke vode te je kao takva bitna u raspodjeli tog bitnog prirodnog resursa. Na svijetu živi previše ljudi pa su određene elite odavno razvile strategiju kako taj broj prepoloviti.

«Nemojte se zato čuditi pojavi AIDS-a, SARS-a, ptičje gripe jer su po mračnim laboratorijima već razvijeni virusi koji napadaju samo određene rase.»


:scared

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29
Postovi: 2574
Lokacija: Glavni stan
Ministry of Sound je napisao/la:
Što je pjesnik htio reći? Asić?

Citat:
Republika Hrvatska je peta zemlja u svijetu po količini pitke vode te je kao takva bitna u raspodjeli tog bitnog prirodnog resursa. Na svijetu živi previše ljudi pa su određene elite odavno razvile strategiju kako taj broj prepoloviti.

«Nemojte se zato čuditi pojavi AIDS-a, SARS-a, ptičje gripe jer su po mračnim laboratorijima već razvijeni virusi koji napadaju samo određene rase.»


:scared


Hrvatsku će napasti zbog vode

- Vidimo li da je hrvatska država izobličena do krajnjih granica, da su sve hrvatske institucije, osim Katoličke crkve, blokirane, lako ćemo zaključiti da je Hrvatska već dugo izložena tihoj agresiji. Da bi lakše razumeli događanja u svetu i da bi videli gdje će Evropa biti za 25 godina, analizirali smo preslagivanja geopolitičke karte Evrope i strateška predviđanja SAD-a, Rusije, Italije, Srbije, Slovenije, Bosne i Hercegovine i drugih zemalja. Sva predviđanja geostratega velikih svetskih sila govore da će svetom u 21. veku vladati onaj ko bude kontrolisao ‘troja vrata Evroazije’, odnosno, područje na kojem se nalazi i Hrvatska. To područje je među najbogatijima je pitkom vodom u svetu a znamo da će veoma brzo onaj ko bude kontrolisao izvore vode vladati celokupnim životom na Zemlji. Džon Rid, britanski ministar odbrane, još je 2006. godine izjavio da će ratovi za vodu početi za dvadesetak godina, odnosno oko 2026. godine. Mi ćutimo i gledamo kako nam žele uzeti i vodu i zemlju. Pad u ponor počeo je 2000. godine kada je hrvatska politika odlučila odbaciti pokroviteljstvo SAD-a, svetske velesile koja je prva dala zeleno svetlo za provođenje ‘Oluje’ i čiji se strateški interesi u ovom trenutku poklapaju s hrvatskim strateškim interesima. Tada smo prihvatili britansko pokroviteljstvo, dakle politiku zemlje koja nam nikada nije bila naklonjena, nakon čega je u Hrvatskoj svaka vlada bila lošija od prethodne i nakon čega se kriza iz godine u godinu sve više produbljavala- rekao je Domazet i nastavio.

http://www.zzh.hr/zagreb-26-02-2013-kad ... an-od-njih


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 15:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Creme de la Creme društva

Citat:
Željko Asić napao novinarku Večernjaka

Nakon nedavnog incidenta na jednom druženju gdje je Asić prijetio nekim medijima da će im se “napiti krvi”, jučer se nezadovoljan zbog teksta usred kafića raznim uvredama i prijetnjama obrušio na našu kolegicu Mariju Medić

Novinari neistomišljenici platformaša postali su omiljena meta verbalnih napada zastupnika u federalnom Parlamenta Željka Asića. Nakon nedavnog incidenta na jednom druženju gdje je Asić prijetio nekim medijima da će im se “napiti krvi”, jučer se nezadovoljan zbog teksta o federalnoj policiji usred kafića raznim uvredama i prijetnjama obrušio na našu kolegicu Mariju Medić.

Nakon glumljenja učtivog ponašanja federalni zastupnik Asić se obrušio na kolegicu uvredama poput “Što ono pišite po novinama? Kakvi su vam ono tekstovi?”, “Dosta je meni više vas iz Večernjeg lista”, “Vidjet ćete vi još...!”.


_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 15:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Citat:
Danas je u upravnoj zgradi EP HZ HB došlo do incidenta i tučnjave u kojoj se sudjelovalo 10tak osoba.

Skupina HSP-ovaca kojima su HSP kolege obećale posao u EP HZ HB a nekima i naplatitli , došli su po svoje. Došlo je do naguravanja između nekoliko HSPovaca u samoj zgradi ispred ureda generalnog direktora.Nastradala su dva člana nadzornog odbora , nekoliko hsp-ovaca. Drugi dio huligana HSP-a nalazio se u nekoliko vozila oko zgrade. Djelatnici su pozvali policiju.

Policija "pozvala" novinare. Tuga, kao u ratu, krv po stepenicama, po zidu. Ozlijeđen i jedan iz NSRzB.

Željko Asić je predvodio napad. Naravno iz zadnjih redova. Kasnije se sapleo niz stepenice.

Večeras su obećali jedini drugima da će nastaviti i da će glave padati i pištolji raditi. To vam je kulturan , obrazovan i respektabilan član HSP-a. Da su iz Hordi zla ili BBB ne bi se čudio ali HSP je stvarno okupio sav šljam. HSPovci povukli pištolje jedni na druge. Mogo je netko nevin nastradati. Generali pobjegao iz ureda prepao se. Čuvar/portir iz HSP-a sa svojih 50kg nije mogao spriječiti nikoga i sam dobio lakat u vugla i nekoliko šamara. Pored ovih Mile Andrića i Željka Asića tu je bio i poznati wannabe huligan Marijan Škegro.


:smijeh

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 15:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Asić - "Zlatni dečko":

Citat:
Zbog svoga iskaza na sudu, Ante Brajković i fizički je napadnut od strane tajnika Glavnog stana HSP-a BiH Željka Asića. Za nasilničko ponašanje i nanošenje duševnih i tjelesnih ozljeda, Željko Asić je od Općinskog suda kažnjen s 420 maraka.

„Nije njemu prvi put da pravi ovakve ili slične incidente. On je „obio“ u Italiji draguljarnicu i tu su ga Karabinjeri dobro „obradili“. Da bi poslije njegov otac plakao i tražio po Rodoču, nekakve ljude da ga spase zatvora. Nakon svega toga čovjek koji obija draguljarnice ne bi trebao biti politički participant, kaže Mario Miletić, dopredsjednik i glasnogovornik HČSP-a.

Brajković navodi da je Asić u Mostaru na Strelčevini imao zlatarsku radnju, pa je sam odnio zlato kući i prijavio krađu. „Tada ga je sutkinja Irena Pehar kaznila sa 6 mjeseci uvjetno, na dvije godine. On je također na smrt isprebijao Miju Glamuzinu, koji ga je tužio. Međutim, Asić je angažirao lažne svjedoke i pocijepao zapisnik, tako da je tužba odbijena. Podatke o Željku Asiću predočio sam Domu naroda FBiH, Skupštini HNŽ-a, SIPI i Središnjem izbornom povjerenstvu, ali reakcije još uvijek nema. U SIPI mi kažu ne možemo ti mi pomoći, njega je narod izabrao i jedino ga Sud može skinuti. U Središnjem izbornom povjerenstvu postoji zakon, prema kojemu ako je osoba kažnjena krivično ispod 6 mjeseci, može biti kandidat na izborima, ako je iznad 6 mjeseci, tek tada se SIP uključuje, ističe Brajković.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 15:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Citat:
Krvi ćemo vam se napiti, sav zajapuren zaprijeto je Željko Asić glavni tajnik HSP BiH, kad mu je ponestalo argumenata u raspravi koju smo sinoć na proslavi 50-tog broja tjednika "Republika" vodili u restoranu na Tensikom centru u Mostaru.

Vidiš, pokaza na Emila Karamatića, čovjek piše za nas i čeka ga mjesto veleposlanika u Crnoj Gori. Koga ne možemo potplatiti, mi kupimo taj medij, hvali se Asić.

U trenu se sjetih kave na koju me Asić zvao odmah nakon izbora i gdje mi je objašnjavao da su Željka Komšića izabrali Hrvati, da je veliki broj Hrvata glasao za SDP i za njih, a da je pobjeda HDZ BiH na izborima, Večernjakova propaganda. Uputio sam ga na web stranicu središnjeg izbornog povjerenstva (www.izbori.ba), nakon čega mi Asić prenio ponudu jednog navodnog splitskog poduzetnika da kupi Dnevnik.ba. Odgovorio sam mu kako sa mnom ne može razgovarati o kupovini portala jer ja nisam vlasnik portala. Kad me Asić nije uspio "potkupiti", ponudio je da kupi Dnevnik.ba.

Kaže Željko (Asić), kako će za četiri godine imati toliko para, da će na izborima oni dobiti 100.000 glasova. Nastavio je prijetiti. Veli kako će neke i na ražnju okretati.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 15:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29
Postovi: 2574
Lokacija: Glavni stan
Kakav lik, nevjerojatno :scared

Nego, mislim da oni sa tim pričama nemaju previše šanse u Herceg-Bosni, mogu računati samo na dio pravaških glasova, a moguće je i smanjivanje tog biračkog tijela na idućim izborima. Utjecaj mogu imati kao što je već rečeno u ZHŽ i HBŽ, ali opet se postavlja pitanje sa kime bi tamo koalirali ako žele na vlast? Bit će vjerojatno vječna opozicija, slabija no što je to bio HSP prije raskola.

Veći problem mogu napraviti u RH Lošo i ovi zagovornici "Oluje 2". Sada je njihova retorika već poprilično radikalna i kao da najavljuju neki budući sukob sa političkim neistomišljenicima, koje dehumaniziraju u maniri Goebbelsa. Bez obzira što nemaju politički utjecaj, širenje takve retorike može biti veoma opasno. To je pozivanje na unutarhrvatski sukob, pozivanje na obračun Hrvata različitih političkih opredjeljenja, pri čemu im volja hrvatskog naroda ništa ne znači, jer ako ne valjaju "komunisti" na vlasti, a ne valja ni najveća oporbena stranka HDZ, to znači da se oni žele obračunati sa onima koje su velika većina Hrvata birali na izborima.

Ipak, unatoč tome što mogu izazvati svakojaka sranja, njihovo stvarno pokretanje sukoba sa vodećim hrvatskim strankama značilo bi političko samoubojstvo i samog pokreta i svih njegovih članova. Jer nisu ni SDP-ovci ni HDZ-ovci vesla sisali, u sukobu koji se priziva protiv njih, Lošina ekipa se ne bi dobro provela...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 15:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Nisam primjetio da je Lošo previše demonizirao HDZ. Sve u svemu, ipak mislim da je pozitivan lik, i ako bih morao birati strane, u RH bih stao uz njega - ako se podrazumijeva da su na drugoj strani ortodoksne komunjare. Problematičan je njegov uplet u BiH.

Što se tiče Budimira, sa ovom novom strankom pokušava sjediti na dvije stolice, baš me zanima kako će se stranka postaviti po pitanjima gdje se doista mora odabrati strana. Hoće li se složiti Hrvati i Bošnjaci unutar te stranke o nečemu poput "Sejdić-Finci", reformi Federacije?!

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 15:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29
Postovi: 2574
Lokacija: Glavni stan
Ali tko bi uz Lošu stao u Hrvatskoj, to je veći problem. Kad im na skupu kao majstor ceremonije radi Bujanec, koji je nakon izbacivanja iz HDZ-a, postao vodeći Paragin omladinac, onda to gadno smrdi.

A HDZ u programu svode na istu ravan sa SDP-om:

Sagledavajući sveukupnost i smjer razvitka aktualnih društveno političkih odnosa u Republici Hrvatskoj, u Bosni i Hercegovini, u drugim državama iz našeg susjedstva, u Europskoj Uniji, a zatim i u ostalom dijelu za Republiku Hrvatsku politički, gospodarski relevantnog Svijeta, Zavjet za Hrvatsku (ZZH), kao nova politička stranka na hrvatskoj političkoj sceni, kadrovski je, planski, programski, materijalno, organizacijski i u svakom drugom pogledu potpuno osposobljena. Odlučna je ponuditi svim hrvatskim biračima nešto istinski novo i bolje, stvarnu alternativu dvjema još uvijek vodećim političkim strankama, HDZ-u i SDP-u, koji nemaju više hrvatskome društvu, državi i njenim građanima što drugo ponuditi osim daljnjeg naklapanja o Titu, Jasenovcu, Bleiburgu i ostalim njihovim – dimnim zavjesama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
BBC je napisao/la:
Ove HSP-ovce, Pravaše nisam šmekao ni u sred rata. Iz svih sela od mase dobrih i poštenih ljudi u HOS se uključivali najveći krkani i seljaci. Onakvi kao Ćane, jedva srednju školu završili, stalno bježali sa nastave.

Ali danas ih organski ne podnosim.



:kava


Citat:
Na skroman i dostojanstven način u nedjelju je u Vitezu obilježena 10. godišnjica formiranja postrojbe HVO-a za posebne namjene Vitezovi.
Ova je postrojba formirana od pripadnika HOS-a iz Viteza ali i drugih mjesta srednje Bosne i ostavila je dubok trag u obrani srednje Bosne najprije od srpske a kasnije i u obrani Lašvanske doline od muslimanske agresije. PPN Vitezovi imali su značajan udio i u vojnim akcijama 1995. godine kada su od srpskih paravojnih snaga oslobađani zapadni dijelovi BiH.
Kroz ovu postrojbu prošlo je više stotina boraca, a na ratištima Travnika, Stoca, Čapljine, Lašvanske doline, Kupresa, Glamoča, Jajca, Mrkonjić Grada..., zauvijek ih je ostalo više od 50. Doslovce, svi pripadnici PPN-a Vitezovi bili su jednom ili više puta lakše ili teže ranjeni. Muslimanske tajne službe pripadnike ove postrojbe pokušali su okriviti za pokolj u viteškome naselju Ahmići, no u tomu nisu uspjeli.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 17:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ovi ozbiljni ili se zezaju sa ovim dobrim Bošnjanom? Nisu skontali ni da ovaj predlaže 3 multi-kulti i 2 turbo-bošnjačke.

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mar-kan je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Ove HSP-ovce, Pravaše nisam šmekao ni u sred rata. Iz svih sela od mase dobrih i poštenih ljudi u HOS se uključivali najveći krkani i seljaci. Onakvi kao Ćane, jedva srednju školu završili, stalno bježali sa nastave.

Ali danas ih organski ne podnosim.



:kava


Citat:
Na skroman i dostojanstven način u nedjelju je u Vitezu obilježena 10. godišnjica formiranja postrojbe HVO-a za posebne namjene Vitezovi.
Ova je postrojba formirana od pripadnika HOS-a iz Viteza ali i drugih mjesta srednje Bosne i ostavila je dubok trag u obrani srednje Bosne najprije od srpske a kasnije i u obrani Lašvanske doline od muslimanske agresije. PPN Vitezovi imali su značajan udio i u vojnim akcijama 1995. godine kada su od srpskih paravojnih snaga oslobađani zapadni dijelovi BiH.
Kroz ovu postrojbu prošlo je više stotina boraca, a na ratištima Travnika, Stoca, Čapljine, Lašvanske doline, Kupresa, Glamoča, Jajca, Mrkonjić Grada..., zauvijek ih je ostalo više od 50. Doslovce, svi pripadnici PPN-a Vitezovi bili su jednom ili više puta lakše ili teže ranjeni. Muslimanske tajne službe pripadnike ove postrojbe pokušali su okriviti za pokolj u viteškome naselju Ahmići, no u tomu nisu uspjeli.



A šta im ja mogu. Postoje mirovine, ne da zajebavaju kompletan narod zbog većih plaća.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
BBC je napisao/la:
A šta im ja mogu. Postoje mirovine, ne da zajebavaju kompletan narod zbog većih plaća.


Reci im to u lice.Svi oni su krenuli u rat zbog plaća?E moj kolega....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 19:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mar-kan je napisao/la:
BBC je napisao/la:
A šta im ja mogu. Postoje mirovine, ne da zajebavaju kompletan narod zbog većih plaća.


Reci im to u lice.Svi oni su krenuli u rat zbog plaća?E moj kolega....


O čemu mi pričamo ? Pozovi ih doma i prepiši svoju imovinu na njih. Hrvati ih nisu birali da im kradu politički utjecaj.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 14 tra 2013, 20:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29
Postovi: 2574
Lokacija: Glavni stan
BBC je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Reci im to u lice.Svi oni su krenuli u rat zbog plaća?E moj kolega....


O čemu mi pričamo ? Pozovi ih doma i prepiši svoju imovinu na njih. Hrvati ih nisu birali da im kradu politički utjecaj.


Pa kao da oni glasaju za pravaše moj bibićko, pogle rezultate izbora, uostalom nije ni bitno, jer njihova uloga nije ama baš ničim kompromitirana, kao i nijedna HOS-ovska u srednjoj Bosni. Njima se od početka do kraja nema što prigovorit. Sasvim drugi politički kurs (ispravan) za razliku od nekih hercogovačkih jedinica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 15 tra 2013, 08:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
http://www.klix.ba/forum/stranka-pravde-i-povjerenja-spp-zivko-budimir-t111352.html

Citat:
Ne gledam na ovu stranku kao neku ozbiljnu političku opciju ali ako oduzme HDZ-ovcima i 1% glasova, čovjek je napravio nešto dobro za Bosnu i Hercegovinu. :palacgore1

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 15 tra 2013, 08:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
HR Svijet

Sinergija komunizma i fašizma u jednoj osobi.

Citat:
Živko Budimir je ucijenjen?

Analize je vrijedna vijest o novoj stranci u Bosni i Hercegovini, i to onoj na čijem je čelu podoficir Živko Budimir, a stranka se zove Stranka pravde i povjerenja (SPP). Kako stoji u medijima, Budimir je na osnivačkoj skupštini izjavio: "Bosna i Hercegovina ima šansu promijeniti dosadašnju političku praksu i krenuti putem razvoja, jačanja integriteta, kvaliteta života i kvaliteta odnosa među ljudima koji u njoj žive".

U prvom redu Budimirov pojavak na čelu stranke može se promatrati s više stajališta. Prvo, može se gledati njegova težnja za moć, za vladavinom, za nečim biti prvi. Drugo, Budimira se može promatrati i kao plesača s nečistom prošlosti koji pod svaku cijenu želi otkloniti od sebe svoj jugoslavenski, odnosno bolje rečeno jugopodoficirski rad. On nikad nije raščišćen! Rat je ubrzao procese, a u tim trenutcima Živko Budimir, Slavko Kukić, Zvonko Jurišić i njima slična ekipa shvatili su kako će biti, tj. već su bili izopćeni iz svoje zajednice. Nisu tu daleko i još poznata braća biznismeni Kukići, isto tako i Polići, Markote! Jasno je svima bilo da svaki Posušak koji je tamo bio - nije čist!

Gledajući s trećeg stajališta, u Posušju je bilo puno komunističkih suradnika – to dobro znade posljednji sekretar - Ante Kovač, Fiza! Prema statistici, svaki šesti stanovnik bio je u raljama i diktaturi koju je u to vrijeme zastupao Živko Budimir kao djelatna osoba, kasnije agresorske jugoslavenske vojske! Daljom analizom, logično je, da Budimir kad je vidio da nema drugog izbora mora stati na hrvatsku stranu poput Slavka Kukića koji je progonio učenike s križem na lančiću.

Svi ti, jugoslavenski orijentirani Posušani, nastojali su i nastoje uvući svoje noge poput stonoge, te dalje biti na tronu. To je formula Živka Budimira!

Svakom zdravom razumu logično je, ako je Budimiru i drugim bivšim jugoslavenskim Posušanima stalo do hrvatstva, stavit će se na obranu i jedinstvo hrvatskoga naroda koju zastupa jedna politička opcija. Svako razbijanje jedinstva nije ništa drugo nego ostvarivanje egoizma ili postupanje prema nekim ucjenama, bilo prijašnjim ili sadašnjim! Na to pitanje Živko Budimir bi trebao dati odgovor? Je li ucijenjen? Na to se automatizmom nameće prvo pitanje - Ima li veze s ratnim zločinima? Odgovor je – Ne! Nema ga na listama! A tko je Budimira ucijenio ili to ga ucjenjuje, na to bi on sam trebao dati odgovor, jer svaka druga analiza ide protiv njegove novoosnovane stranke!

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 20 tra 2013, 06:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Žile konačno izbio na Drinu!

U intervjuu Oslobođenju (koja mu je stranku prozvala strankom Pravde i "pomirenja") kaže da je Treći entitet nerealan politički cilj, ali se zato hvali zbog ponuda koje je dobio o osnivanju podružnica u Rogatici i Višegradu. Bravo Žile, što nije uspjelo poglavniku, uspjeva tebi!

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živko Budimir ("Stranka pravde i povjerenja")
PostPostano: 20 tra 2013, 06:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Trebao je formulirati ovo kao vic.

Narode, imam jednu dobru i jednu lošu vijest... :smijeh

Ništa od trećeg entiteta, zaboravite, pusti to

Ali zato,

Podružnice na Drini :ujko

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 364 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Naša Kvačica, Patriota, Robbie MO, Tomba17 i 294 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO