HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 18:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 137 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Podrska Dodika- cijena ?
PostPostano: 13 stu 2009, 21:14 
Offline

Pridružen/a: 08 stu 2009, 13:17
Postovi: 322
dudu je napisao/la:
oliver je napisao/la:

I u pravi si imate treci u kantonima gdje imate vecinu ali ne tamo gdje i zelite :kava

Koliko vidim ne dolaze ni ovdje bih hrvati vec iz Zagreba :sega


ja sam jedan od onih koji su ti trn u oku. živi u hrvatskoj, a na popisu kad ga bude, uredno jedan hrvat više u BIH. samo još gledam, gdje da se rasporedim :zubati



Mozes u Laktase kod Dodika, ionako ga volis :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrska Dodika- cijena ?
PostPostano: 13 stu 2009, 21:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58771
Lokacija: DAZP HQ
oliver je napisao/la:
dudu je napisao/la:

ja sam jedan od onih koji su ti trn u oku. živi u hrvatskoj, a na popisu kad ga bude, uredno jedan hrvat više u BIH. samo još gledam, gdje da se rasporedim :zubati



Mozes u Laktase kod Dodika, ionako ga volis :zubati


ljubav je obostrana :ujko

POJI MILE VOLOVE NA RAŽNJU
(iz pjesmarice Milorada Dodika)


Ej bosanski Hrvati,
Jebo li vas hodža,
Niko od vas da shvati
Da vam treba vođa.

Nestade Sanadera,
Mesić vas ne jebe,
Za hrvatskog lidera
Kandidujem sebe.

Vodiće vas Mile brat
Protiv cijelog svijeta,
Bosna neka bira: rat
Il’ tri entiteta!

Ostvariću vaše sne,
Cijelog svijeta protiv,
Mirna Bosna bez Bosne
Jedini mi motiv.

Vaši snovi bajati,
Stare sanje naše,
Križ će s krstom spajati,
Mostar i Laktaše.

Za razvod od ******
Našli ste adresu:
Ja ću Kordić Darija
Dočekat na Plesu!

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrska Dodika- cijena ?
PostPostano: 13 stu 2009, 21:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Ova je pesma odlična!
Ko je to smislio?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrska Dodika- cijena ?
PostPostano: 13 stu 2009, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58771
Lokacija: DAZP HQ
teranova je napisao/la:
Ova je pesma odlična!
Ko je to smislio?

Piše: Predrag Lucić

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrska Dodika- cijena ?
PostPostano: 13 stu 2009, 21:42 
Offline

Pridružen/a: 08 stu 2009, 13:17
Postovi: 322
dudu je napisao/la:
oliver je napisao/la:


Mozes u Laktase kod Dodika, ionako ga volis :zubati


ljubav je obostrana :ujko

POJI MILE VOLOVE NA RAŽNJU
(iz pjesmarice Milorada Dodika)


Ej bosanski Hrvati,
Jebo li vas hodža,
Niko od vas da shvati
Da vam treba vođa.

Nestade Sanadera,
Mesić vas ne jebe,
Za hrvatskog lidera
Kandidujem sebe.

Vodiće vas Mile brat
Protiv cijelog svijeta,
Bosna neka bira: rat
Il’ tri entiteta!

Ostvariću vaše sne,
Cijelog svijeta protiv,
Mirna Bosna bez Bosne
Jedini mi motiv.

Vaši snovi bajati,
Stare sanje naše,
Križ će s krstom spajati,
Mostar i Laktaše.

Za razvod od ******
Našli ste adresu:
Ja ću Kordić Darija
Dočekat na Plesu!



Super . Onda mozes da pitas Dodika da ne rusi onaj spomenik za pripadnike 108-e za koji se brine onaj iz Brckog da ce ga cetnici razbiti. Kad je ljubav nije fer da tebe Dodik g*zi a da ti ne da nista zauzvrat :smajl016
I usput mozes tom Brcaku da objasnis da je cijena treceg nije samo Neretva vec i Brcko u RS .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrska Dodika- cijena ?
PostPostano: 13 stu 2009, 21:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58771
Lokacija: DAZP HQ
oliver je napisao/la:
dudu je napisao/la:

ljubav je obostrana :ujko

POJI MILE VOLOVE NA RAŽNJU
(iz pjesmarice Milorada Dodika)


Ej bosanski Hrvati,
Jebo li vas hodža,
Niko od vas da shvati
Da vam treba vođa.

Nestade Sanadera,
Mesić vas ne jebe,
Za hrvatskog lidera
Kandidujem sebe.

Vodiće vas Mile brat
Protiv cijelog svijeta,
Bosna neka bira: rat
Il’ tri entiteta!

Ostvariću vaše sne,
Cijelog svijeta protiv,
Mirna Bosna bez Bosne
Jedini mi motiv.

Vaši snovi bajati,
Stare sanje naše,
Križ će s krstom spajati,
Mostar i Laktaše.

Za razvod od ******
Našli ste adresu:
Ja ću Kordić Darija
Dočekat na Plesu!



Super . Onda mozes da pitas Dodika da ne rusi onaj spomenik za pripadnike 108-e zakoji se brine onaj iz Brckog da ce ga cetnici razbiti. Kad je ljubav nije fer da tebe Dodik g*zi a da ti ne da nista zauzvrat :smajl016
I usput mozes tom Brcaku da objasnis da je cijena treceg nije samo Neretva vec i Brcko u RS .


ne brini, zna srbin gdje mu je granica :tank

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrska Dodika- cijena ?
PostPostano: 13 stu 2009, 21:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
oliver je napisao/la:
Bosnjacki primarni interes je pravo zivota u cijeloj drzavi, a posebno RS. Sta Bosnjaci imaju od preglasavanja Hrvata, i sta to mogu preko Hrvata namiriti sto su izgubili od cetnika? Rat je ucinio svoje i ljudi su raseljeni, sljedece generacije ce zivjeti u zemlji sa boljim putevima i infrastrukutrom, pa ce ko i milioni drugih u EVropi ljudi se seliti zbog posla - ko dobar dan. Bosnjacki interes je mogucnost zivota i perspektiva na prostoru cijele BiH, a tu trenutno zapinje zbog srpske politike i moze se slobodno reci i hrvatske koja pomaze srpsku. Jer ako dva igraca u BiH priznaju "drzavnost" RS, treci tu ne moze nista uciniti osim silom prilika prihvatiti kako jeste - a to je Federacija kao okvir zivotnog prostora za vjeke vjekov. I tu je naravno nemoguce povuci liniju nize Konjica i getoizirati najbrojniji narod u BiH - opiranje trecem entitetu nije zbog velikog apetita i sto je guza zinula za napr Capljinom ili Medugorjem. Opiranje trecem entitetu je opiranje getoizaciji i laganom umiranju, jer ni vi ni cetnici ne mozete nista ponuditi Bosnjacima osim zatvaranja na 20 i kusur % BiH. Kada bi se pravio treci uz korekciju svih granica i totalne prekompenzacije teritorija i da RS nije nedodirljiva - to bi bila druga prica.
Ali ovako hrvatska politika samo ukopava i svoj i bosnjacki narod. Mislim da je krajnje vrijeme da se mozda preokrene list i proba nesto novo. Hajmo realno - i Srbi i Bosnjaci su od rata naovamo probali vise razlicitih politickih opcija uglavnom istog cilja ali drugacijih pristupa pa su se izredali i radikali, SDA, SNSD, SDA, SDP, SBiH,... jedino Hrvati jos guraju prevazidjenu bobanovu opciju istog i cilja i metoda,....
I definitovno su emocije, strahovi, islamofobija, predrasude,.. glavni motiv hrvatske politike i birackog tijela,.. Razumio bih teznje za ogradjivanjem od Bosnjaka, ali po ovu cijenu koaliranja sa Djavlom(velikosrpskom politikom) se moze samo gubiti. I to je ono sto i sami vidite citavo vrijeme,od Posavine pa do Neretve, cetnici gledaju samo svoju korist ali u tome Hrvati nemaju nista sto njima moze da pomogne vec samo imaju stetu od toga.


S obzirom da je vaša priča usmjerena protiv Srba a djela protiv Hrvata teško ćete biti na prostoru cijele BiH. Sami ste si skuhali. "Smrt" Bošnjaka u slučaju getoizacije i da zato treba se borit za cjelovitost BiH je najveća laž koju sam ikada čuo. Stvar je samo u veličini teritorija, ne vidim što bi bili manje getoizirani i da je cijela BiH vaša. Ova priča valjda ni vama samima nije jasna. teritorij bi sada bio skoro ko slovenski pa zar je to malo.

A imali ste priliku pokazat da se može s vama zadnjih godina i pokazali ste preglasavanjem Hrvata Srbima što ih čeka. Pa nisu ludi. Nema niti jednog naroda koji su vezani za svoju Bosnu ili Hercegovinu (ne BiH) kap što su Hrvati, pa ste uspjeli čak i od onih iz recimo Tuzle napraviti ljude koji podržavaju treći entitet.

Što se tiče nepromjenjivosti granica RS-a, pokazuju Srbi zadnje vrijeme volju za blagu korekciju kakva nama i odgovara, poglavito u Posavini i Komušini, dakle nije da se ne može dogovorit. Tu nema ljubavi, čista trgovina i borba za opstojnost i jednih i drugih.

E sad kako ćete se dogovorit vi s njima vaš problem, mi bi htjeli iskočit iz toga i ići ka ekonomiji i EU. Ne znam baš da bi vratili Ilijaš za Srebrenicu ili Vogošću za Žepu. Pustite se šuplje priče. Vrijeme je da dođe do raspleta i da svi znamo na čemu smo a ne da i ti doživiš sudbinu da ti dijete čeka samo da dovoljno poraste i klisne negdje odavde.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrska Dodika- cijena ?
PostPostano: 15 stu 2009, 12:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Izgleda da se Dodo i Soko ni o čemu nisu ni dogovorili, ove kozmetičke promjene su definitivno na tragu Butmir 2 :evotigana

Citat:
BANJA LUKA - Predsjednik Vlade RS-a i SNSD-a Milorad Dodik izrazio je danas spremnost da u ovom trenutku dođe do oko osam promjena Ustava BiH da bi se deblokirao daljnji proces europskih integracija.

Te promjene odnosile bi se na povećanje broja zastupnika u Zastupničkom domu, kao i Domu naroda Parlamentarne skupštine BiH, zatim da se izbor zastupnika u Dom naroda vrši s prostora cijele BiH, odnosno da se isključi nacionalni ekskluzivitet prilikom izbora u zajedničke organe, što znači, pojasnio je, da se ne bi birao Srbin iz RS-a ili Hrvat i Bošnjak iz Federacije, već bi u Ustavu stajalo da se bira jedan predstavnik iz RS-a, odnosno dva iz Federacije BiH.

Dodik je izrazio spremnost da dođe do promjene Ustava BiH i u dijelu koji regulira rotaciju u Predsjedništvu BiH, koja se ne bi vršila svakih osam kao do sada, već svakih 16 mjeseci, zatim da bi se iz nadležnosti Predsjedništva BiH isključilo pitanje odlučivanja o proračunu i prebacilo u nadležnost Vijeća ministara BiH i, kako je dodao, postoji spremnost za još neke promjene državnih ustava.

On je u izjavi novinarima u Banja Luci ponovio da je RS privržena europskom putu BiH i iskazao spremnost da se radi na ispunjavanju triju preostalih važnih pitanja za viznu liberalizaciju kako bi polovinom iduće godine i građani BiH bili na „bijeloj šengen listi”.

Tijekom razgovora u Banja Luci Dodika s europskim parlamentarcem Hanesom Svobodom postignuta je i suglasnost da je portebno transformirati OHR da bi naša zemlja mogla da aplicira za kandidatski status u EU.

Razgovoru je prisustvovala i novoimenovani izvjestitelj Europskog parlamenta za viznu liberalizaciju za zapadni Balkan Tanja Fajon.

bitno.ba | Fena

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrska Dodika- cijena ?
PostPostano: 15 stu 2009, 12:38 
Offline

Pridružen/a: 07 svi 2009, 12:19
Postovi: 596
teranova je napisao/la:
Ova je pesma odlična!
Ko je to smislio?

hahahahahha :D :D
kako močna stvar :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrska Dodika- cijena ?
PostPostano: 16 stu 2009, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 16:38
Postovi: 1522
Junuz Djipalo je napisao/la:

Što se tiče nepromjenjivosti granica RS-a, pokazuju Srbi zadnje vrijeme volju za blagu korekciju kakva nama i odgovara, poglavito u Posavini i Komušini, dakle nije da se ne može dogovorit. Tu nema ljubavi, čista trgovina i borba za opstojnost i jednih i drugih.


Junuz slažem se. Nama je u interesu povratak, opstanak, i napredak Hrvata u BiH. Ako možemo razmijeniti teritoriju i na neki način stvoriti neki uvijet za povratak onda zašto ne? Osobito ako Srbi nemaju što protiv toga. Naravno da sa Posavinom i Komušinom možemo vratiti potencijalnih 20,000+ Hrvata ali ima i mjesta koji isto pomažu poput Liskovice kod Jajca ili Stjepan Krst.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrska Dodika- cijena ?
PostPostano: 16 stu 2009, 20:41 
Offline

Pridružen/a: 08 stu 2009, 13:17
Postovi: 322
Junuz Djipalo je napisao/la:
oliver je napisao/la:
Bosnjacki primarni interes je pravo zivota u cijeloj drzavi, a posebno RS. Sta Bosnjaci imaju od preglasavanja Hrvata, i sta to mogu preko Hrvata namiriti sto su izgubili od cetnika? Rat je ucinio svoje i ljudi su raseljeni, sljedece generacije ce zivjeti u zemlji sa boljim putevima i infrastrukutrom, pa ce ko i milioni drugih u EVropi ljudi se seliti zbog posla - ko dobar dan. Bosnjacki interes je mogucnost zivota i perspektiva na prostoru cijele BiH, a tu trenutno zapinje zbog srpske politike i moze se slobodno reci i hrvatske koja pomaze srpsku. Jer ako dva igraca u BiH priznaju "drzavnost" RS, treci tu ne moze nista uciniti osim silom prilika prihvatiti kako jeste - a to je Federacija kao okvir zivotnog prostora za vjeke vjekov. I tu je naravno nemoguce povuci liniju nize Konjica i getoizirati najbrojniji narod u BiH - opiranje trecem entitetu nije zbog velikog apetita i sto je guza zinula za napr Capljinom ili Medugorjem. Opiranje trecem entitetu je opiranje getoizaciji i laganom umiranju, jer ni vi ni cetnici ne mozete nista ponuditi Bosnjacima osim zatvaranja na 20 i kusur % BiH. Kada bi se pravio treci uz korekciju svih granica i totalne prekompenzacije teritorija i da RS nije nedodirljiva - to bi bila druga prica.
Ali ovako hrvatska politika samo ukopava i svoj i bosnjacki narod. Mislim da je krajnje vrijeme da se mozda preokrene list i proba nesto novo. Hajmo realno - i Srbi i Bosnjaci su od rata naovamo probali vise razlicitih politickih opcija uglavnom istog cilja ali drugacijih pristupa pa su se izredali i radikali, SDA, SNSD, SDA, SDP, SBiH,... jedino Hrvati jos guraju prevazidjenu bobanovu opciju istog i cilja i metoda,....
I definitovno su emocije, strahovi, islamofobija, predrasude,.. glavni motiv hrvatske politike i birackog tijela,.. Razumio bih teznje za ogradjivanjem od Bosnjaka, ali po ovu cijenu koaliranja sa Djavlom(velikosrpskom politikom) se moze samo gubiti. I to je ono sto i sami vidite citavo vrijeme,od Posavine pa do Neretve, cetnici gledaju samo svoju korist ali u tome Hrvati nemaju nista sto njima moze da pomogne vec samo imaju stetu od toga.


S obzirom da je vaša priča usmjerena protiv Srba a djela protiv Hrvata teško ćete biti na prostoru cijele BiH. Sami ste si skuhali. "Smrt" Bošnjaka u slučaju getoizacije i da zato treba se borit za cjelovitost BiH je najveća laž koju sam ikada čuo. Stvar je samo u veličini teritorija, ne vidim što bi bili manje getoizirani i da je cijela BiH vaša. Ova priča valjda ni vama samima nije jasna. teritorij bi sada bio skoro ko slovenski pa zar je to malo.

A imali ste priliku pokazat da se može s vama zadnjih godina i pokazali ste preglasavanjem Hrvata Srbima što ih čeka. Pa nisu ludi. Nema niti jednog naroda koji su vezani za svoju Bosnu ili Hercegovinu (ne BiH) kap što su Hrvati, pa ste uspjeli čak i od onih iz recimo Tuzle napraviti ljude koji podržavaju treći entitet.

Što se tiče nepromjenjivosti granica RS-a, pokazuju Srbi zadnje vrijeme volju za blagu korekciju kakva nama i odgovara, poglavito u Posavini i Komušini, dakle nije da se ne može dogovorit. Tu nema ljubavi, čista trgovina i borba za opstojnost i jednih i drugih.

E sad kako ćete se dogovorit vi s njima vaš problem, mi bi htjeli iskočit iz toga i ići ka ekonomiji i EU. Ne znam baš da bi vratili Ilijaš za Srebrenicu ili Vogošću za Žepu. Pustite se šuplje priče. Vrijeme je da dođe do raspleta i da svi znamo na čemu smo a ne da i ti doživiš sudbinu da ti dijete čeka samo da dovoljno poraste i klisne negdje odavde.


Ako je Bosnjacima dovoljna teritorija velicine Slovenije sto se vi ne zadovolite sa jednom cetvrtinom od toga ? Kad budes spreman na to javi se pa cu i ja zagovarati Sloveniju :aleale


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrska Dodika- cijena ?
PostPostano: 16 stu 2009, 22:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
oliver je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

S obzirom da je vaša priča usmjerena protiv Srba a djela protiv Hrvata teško ćete biti na prostoru cijele BiH. Sami ste si skuhali. "Smrt" Bošnjaka u slučaju getoizacije i da zato treba se borit za cjelovitost BiH je najveća laž koju sam ikada čuo. Stvar je samo u veličini teritorija, ne vidim što bi bili manje getoizirani i da je cijela BiH vaša. Ova priča valjda ni vama samima nije jasna. teritorij bi sada bio skoro ko slovenski pa zar je to malo.

A imali ste priliku pokazat da se može s vama zadnjih godina i pokazali ste preglasavanjem Hrvata Srbima što ih čeka. Pa nisu ludi. Nema niti jednog naroda koji su vezani za svoju Bosnu ili Hercegovinu (ne BiH) kap što su Hrvati, pa ste uspjeli čak i od onih iz recimo Tuzle napraviti ljude koji podržavaju treći entitet.

Što se tiče nepromjenjivosti granica RS-a, pokazuju Srbi zadnje vrijeme volju za blagu korekciju kakva nama i odgovara, poglavito u Posavini i Komušini, dakle nije da se ne može dogovorit. Tu nema ljubavi, čista trgovina i borba za opstojnost i jednih i drugih.

E sad kako ćete se dogovorit vi s njima vaš problem, mi bi htjeli iskočit iz toga i ići ka ekonomiji i EU. Ne znam baš da bi vratili Ilijaš za Srebrenicu ili Vogošću za Žepu. Pustite se šuplje priče. Vrijeme je da dođe do raspleta i da svi znamo na čemu smo a ne da i ti doživiš sudbinu da ti dijete čeka samo da dovoljno poraste i klisne negdje odavde.


Ako je Bosnjacima dovoljna teritorija velicine Slovenije sto se vi ne zadovolite sa jednom cetvrtinom od toga ? Kad budes spreman na to javi se pa cu i ja zagovarati Sloveniju :aleale


He he znao sam da ću navući kojeg trokutaša sa Slovenijom... :zubati

Znači slažeš se sa iznesenim prije toga:

"Smrt" Bošnjaka u slučaju getoizacije i da zato treba se borit za cjelovitost BiH je najveća laž koju sam ikada čuo. Stvar je samo u veličini teritorija, ne vidim što bi bili manje getoizirani i da je cijela BiH vaša.

Ne znam otkud ta glad za teritorijem kadvam lijepo neki dan Turčin ponudi zemlje u Anadoliji koliko hoćeš tj. pridruživanje ostalim Bošnjacima.

Vidiš tu se razlikujemo, nas zanimaju ljudi, Hrvati, htjeli bi kantonom ili entitetom obuhvatit ljude naše, što više, nebitno koliko je to Km2. I da jednom izađemo iz ovog srednjovjekovnog pakla. I da idemo za maticom u EU i Europu gdje nam je i mjesto.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 137 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_ i 397 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO