HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 09:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 52 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: U Sarajevu kukasti križevi
PostPostano: 10 sij 2010, 13:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
RajvoSa je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Dane dušu dao za Jehovinog svjedoka ili prodavača Tupperware posuđa.
Uporan, i ne pokazuje znakove odustajanja. :zubati


Ovo bih i ja rekao, ovaj nakon 99 odbijenica i na stotu moguću mušteriju (ili curu u noćnom klubu) ide istim intenzitetom :zubati

Čovjek ne zna značenje riječi "NE". Zadivljujuće :zivili


Na žalost, stvari su upravo obrnute.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu kukasti križevi
PostPostano: 14 sij 2010, 19:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 11:13
Postovi: 567
Lokacija: Hrvatska; Osijek, Zadar
Agathonikos je napisao/la:
dane-croatia je napisao/la:

Ja također, zahvaljujući znanju bosančice, makar uz dosta muke mogu pročitati srbsku ćirilicu. Inače, žalostno je što ovom Žepče Jugendu ne smeta tvoja srbska ćirilica, ali ova hrvatsko-bosanska ćirlica mu bode oči.


G. Dane, liepo je što se mi možemo sporazumit unatoč stanovitomu različju naših političkih motrišta. Nu, ti bi do Drine a ja ne bih do Karlovca. I u tomu se zrcali naša različnost. Meni je sasma dovoljna R. Srbska kao garant opztojnosti srbskoga puka s lieve obale srbske rieke Drine a ti se pak gubiš u puztim snovima umiesto da se spuztiš na zemlju i razmotriš što je za hrvatski puk u ovomu sadanjemu odnošaju snaga mogućno. Za apztrakciju ja niti nemam volje a ti je izgleda imaš kao da živiš u vrieme vojujuće Neodvisne Države Hrvatske i hrvatskoga cvieća koje je odavna poprimilo sve značajke kaktusa a ne ukraznoga bilja :D


Mogao bih i ja sa Danetom da malo popričam s tobom kao bih te uvjerio da Drina nije srpska rijeka. Građani Nezavisne Države Hrvatske srpske nacionalnosti ne moraju se brinuti za svoju opstojnost ukoliko će biti odani građani te države i uredno plaćati poreze kao i svi ostali građani. Ukoliko se zbilja ti, Dane i ja nađemo negdje na razgovoru, ja ću ti u znak dobre volje sa naše strane pokloniti hrvatsku zastavu tako da ju možeš izvjesiti pred kućom na deseti travnja.

_________________
VIVE LA LIBERTE!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 52 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Naša Kvačica i 155 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO