HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 08:01.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2089 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 84  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 24 srp 2015, 23:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Amidza je napisao/la:
Federalizacija već federalizirane države i entiteta FBiH, začinjena s podvalom "distrikt Sarajevo".
A rs netaknuta.

Može to malo inventivnije, c'mon.


Baš su vas smutili... pa cijela EU podržava federalizaciju ovako labave federacije... DokleN?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 25 srp 2015, 00:05 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Prihvatiti cemo tu neobvezavajucu EU rezoluciju koju su opet inicirali hrvatski eurozastupnici kada Srbija prihvati rezoluciju tog istog EU parlamenta o genocidu u Srebrenici. Ili kada vsun donese istu.

Mi smo za istinsku federalizaciju, ali čitave države, a ne za kozmetičke izmjene na bošnjačku štetu.


Nama je dovoljno i ovako. FBiH se pretvorio u bošnjački entitet. Distrikt Brčko pod državnom ingerencijom s blagom bošnjačkom većinom.

Istina stagniramo demografski, i naši se sele. Ali opet ne u istoj mjeri kao i srbi i hrvati. Rahat patnja dok se boje ne istope. I to proljeće bošnjačko bbc najavljuje godinama, a nikako da dode. Još jedna u ubleha busted.

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 25 srp 2015, 00:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bošnjačko proljeće je već bilo jako gadno. Nije to nešto što će riješiti sudbinu Bejha ali vas bilo lijepo gledati uz čašu vina. I hvala Bogu opet če biti jer ste pokvaren narod.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 25 srp 2015, 09:29 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
BiH je konfederalna tvorevina. Sastavljena od RS i 10 saveznih federalnih država.

To ide ka rastakanju. Ja sam za miroljubivu varijantu. Pa makar još 10g trajalo.
Bolje nego rat. Mrcvarenje razvlačenje odugovlacenje najviše muslimane frustrira.

Oni nemaju maticu u komšiluku gde bi otišli. Njihove matice su Skandinavske zemlje.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 25 srp 2015, 09:31 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2014, 18:26
Postovi: 853
Lokacija: Hrvatska Republika Herceg-Bosna
Još jednom da napomenem, a uvijek moram - ovom gospodinu se divim.

_________________
Najljepše ga je sam sebi popušit. Pogotovo ako si crnac pa ti je dovoljno dug. Štrcni sebi u vlastito grlo i najedi se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 14 kol 2015, 12:07 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2014, 18:26
Postovi: 853
Lokacija: Hrvatska Republika Herceg-Bosna
Kralj. Samo nastavi tako. Ima se, može se. I ja bih na njegovom mjestu, ako ćemo realno.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/sve-nekr ... /150814014

_________________
Najljepše ga je sam sebi popušit. Pogotovo ako si crnac pa ti je dovoljno dug. Štrcni sebi u vlastito grlo i najedi se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 14 kol 2015, 12:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zanimljivo gledati vas Muslimane kako se koristitte propalim taktikama, tako već 20 godina. Kako naprijed tako, kako sabur da fercera.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 14 kol 2015, 12:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
BarackObama je napisao/la:
I ja bih na njegovom mjestu, ako ćemo realno.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/sve-nekr ... /150814014

A posebno ovi što seru po gospodinu Draganu. Guzice bi dali da imaju to što on ima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 14 kol 2015, 12:17 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Svi su oni isti. Ali ovdje se vodi onom "neka krade, bitno je da je naš".

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 14 kol 2015, 12:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Potreban je naravno hrvatski TV kanal da bi se Hrvati riješili Čovića. Muslimanima odgovara Čović pa ne daju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 14 kol 2015, 12:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
BBC je napisao/la:
Zanimljivo gledati vas muslije kako se koristitte propalim taktikama, tako već 20 godina. Kako naprijed tako, kako sabur da fercera.


cuj propalim! ako se mi iseljavamo vise nego oni...malo pomalo,ovdje malo rat ovdje malo prava cemo sasjec pomocu inzka itd. pa cemo malo proracun pohapat pa jos kojeg sirijca naselit i eto njih samih sa srbima

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 14 kol 2015, 12:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ti si iz Vojvodine pa ne kužim, ali nema veze.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 14 kol 2015, 15:57 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2014, 18:26
Postovi: 853
Lokacija: Hrvatska Republika Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Zanimljivo gledati vas Muslimane kako se koristitte propalim taktikama, tako već 20 godina. Kako naprijed tako, kako sabur da fercera.


De me prosvijetli Konjušaru, koja je to taktika?

Nek čovjek krade, ta i naš Bakir krade. O Dodiku da ne pričam. Meni ne smeta. Ja bih isto postupio na njegovom mjestu, bez imalo sarkazma. Ionako drži Tužilaštvo pa ga boli briga :smajl007

_________________
Najljepše ga je sam sebi popušit. Pogotovo ako si crnac pa ti je dovoljno dug. Štrcni sebi u vlastito grlo i najedi se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 14 kol 2015, 15:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ma ja...

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 14 kol 2015, 15:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68257
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Klislam ga je nazvao "vjerojatno najmocnijim politicarem u BiH".

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 14 kol 2015, 16:31 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Jadni su. Covek doktor nauka. Direktor visedecenijski. Predavac na 3 faksa.
Žena 30g advokat. Mesečno bar 8 hiljada evra inkasiraju. 100 h godišnje. Plus poznanstva lobiranje i ulizivanje tajkuna.

Ovim zlobnim islamistima komunizam je isprao mozak. Kao venis.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 14 kol 2015, 17:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Robbie MO je napisao/la:
Klislam ga je nazvao "vjerojatno najmocnijim politicarem u BiH".


Klixlam ili Klikslam vam je puno bolji nazivo od Klislam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 19 kol 2015, 15:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Čović na 25. obljetnici utemeljenja HDZ BiH: Očekuje nas reorganizacija države

Objavljeno 18.08. - 21:38

Svečanom akademijom u Hrvatskom domu “Herceg Stjepan Kosača” u Mostaru u utorak je obilježena 25. godišnjica osnivanja Hrvatske demokratske zajednice (HDZ) BiH.

– 25 godina je iznimno dugo razdoblje, posebno kad znamo kroz što je prošao naš narod i svi građani u BiH u tih 25 godina. Ovo je veliki dan za stožernu stranku hrvatskog naroda, za političku opciju koja je najorganiziranija politička opcija u BiH, bez koje je danas nemoguće voditi bilo kakve aktivnosti u političkom ili bilo kakvom drugom životu – kazao je prije početka svečane akademije predsjednik HDZ-a BiH i predsjedavajući Predsjedništva BiH Dragan Čović.

Dodao je kako je ponosan onim što danas predstavlja HDZ BiH i njegovih 40.000 članova, te je zahvalio ljudima koji su vodili tu stranku od njenog osnivanja do danas.

– BiH očekuje reorganizacija unutarnjih odnosa kako bi se osigurala ustavnopravna jednakopravnost sva tri naroda i građana. Vjerujem da smo u ovih 25 godina uspjeli poslati jasne poruke i internacionalizirati sve probleme koji danas stoje pred građanima BiH i na to sam posebno ponosan – dodao je Čović u izjavi za novinare.

Na pitanje da prokomentira odnose u vlasti na razini Federacije BiH, Čović je kazao kako se mora pronaći kompromis između pozicije i opozicije kako bi se vlast mogla uhvatiti u koštac s brojnim problemima.

– Federalnu vladu imamo, a hoće li ona biti drukčija vidjet ćemo uskoro. Nama je potreban puno kvalitetniji iskorak u izgradnji izvršne vlasti s obzirom na teške probleme ispred nas. Pokušavamo zajednički djelovanjem riješiti europski put BiH, riješiti stabilnost u ekonomskom i političkom smislu i reorganizirati državu. To je toliko složeno i teško da se može izvršiti manjinskom vladom – istaknuo je Čović.

Po njegovim riječima, ako se u Federaciji BiH urede odnosi onako kako bi trebalo, onda bi se mogle dogoditi određene promjene i u Vijeću ministara BiH koje bi mogle unaprijediti odnose u vlasti na razini BiH.

Govoreći o svojim skorim aktivnostima kao predsjedavajućeg Predsjedništva BiH, Čović je najavio, među ostalim, sastanak s predsjednikom Srbije Tomislavom Nikolićem, službeni posjet Kini, Turskoj i Njemačkoj.

– Predsjednik Francuske dolazi u BiH, kao i brojni drugi čelnici koji žele s nama rješavati probleme. Ono što je, po meni, najznačajnije je posjet BiH najužeg vodstva Europske unije, na čelu s potpredsjednicom Europske komisije BiH Federicom Mogherini sredinom devetog mjeseca – kazao je Čović, dodavši kako će se tada analizirati sve što je do sada urađeno na europskom putu BiH.

Dopredsjednik HDZ-a BiH i predsjednik Federacije BiH Marinko Čavara kazao je kako je HDZ BiH najviše pridonio uspostavi i odbrani BiH, a danas je HDZ BiH stranka predvodnica BiH na europskom putu BiH.

– Iza nas je 25 teških godina i svi mi iz HDZ-a možemo biti ponosni na sve ono što smo uradili u tom razdoblju. Na današnji dan moramo se prisjetiti i onih ljudi koji više nisu s nama – dodao je Čavara.

Na pitanje novinare da prokomentira nedavne napade na hrvatske povratnike u Republici Srpskoj, Čavara je kazao se da se i danas, 20 godina od završetka rata, povratnici svih nacija suočavaju s velikim problemima.

– Na žalost, povratnici u Republiku Srpsku i povratnici u svakom dijelu Federacije BiH imaju dosta problema. Sjetimo se samo brojnih ubistava i neotkrivenih počinitelja. Mislim da smo svi mi kao društvo premalo uradili na tom pitanju i mislim da moramo više napora uložiti na omogućavanju održivog povratka – kazao je Čavara./Fena/HMS/

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 19 kol 2015, 18:42 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
KAd pogledamo onaj klip "Centra za istraživačko novinarstvo" ili kako se već zove, jasno se vidi da je sve čisto kod Čovića. Jedini krimen je taj što je Hrvat koji ne igr po notnom zapisu sarajevskih "aga i begova"...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 21 kol 2015, 16:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Čova veliki cooler. A Bakir odbrojava dane kad će mu razjarena rulja doći u Poljine vilu zapaliti.

Citat:
Čović: Sljedeći korak reorganzacija države, ulazak HDZ 1990 u federalnu vlast nesvrsishodan
Objavljeno 21.08. - 17:05

Predsjednici HDZ BiH i SNSD Dragan Čović i Milorad Dodik. Foto: Avaz

-Federalna vlada jučer je usvojila koordinacijski mehanizam, kojeg je ranije usvojilo Vijeće ministara. Naredni korak je preustroj države, a preduvijet tome je usvajanje novog izbornog zakona. I to je ono čime ćemo se Izetbegović I ja baviti narednih mjeseci I ako ova dva pitanja riješimo riješili smo pitanje Bosne I Hercegovine, izjavio je predsjednik HDZ BiH dr Dragan Čović nakon današnjeg razgovora u Mostaru s čelnikom SNSD-a I predsjednikom RS-a Miloradom Dodikom, javlja Hrvatski Medijski Servis.

Govoreći o formiranju nove parlamentarne većine Čović je kazao kako je federalnoj vlasti za ozbiljne reforme potreban ozbiljan partner, aludirajući na SBB Fahrudina Radončića s kojim će Čović razgovarati sutra.

Upitan kako gleda na to da uz tri manje stranke; SBiH, A- SDA I BPS koaliciju pojača I HDZ 1990. Čović je kazao kako je to I dalje manjinska I nestabilna vlast te da “ne vidim svrsishodnost ulaska ni stranke koju ste spomenuli”.

Čović je izvijestio novinare kako je jučer s liderom SDA Bakirom Izetbegovićem razgovarao I o formiranju vlasti u Hercegovačko-neretvanskoj županiji.- Mi imao 11 ruku, SDA sedam, nedostaju nam dvije ruke za izbor Vlade u ovoj županiji. Jasno sam rekao gospodinu Izetbegoviću da me izvijesti ako SDA ne može osigurati ta dva glasa, onda ćemo ih mi osigurati, a onda će to značiti I promijenu odnosa u Vladi kazao je Čović.

Čović I Dodik iznijeli su svoja stajališta I o pitanju referendum u RS.

O tome u nasavku… /HMS/

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 22 kol 2015, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Dragan Čović... ah...

Najveća šteta za ovog čovjeka je što se rodio kao Hrvat iz Hercegovine. Da je kojim slučajem rođen kao Nijemac, Rus ili Amerikanac, bio bi veći državnik od Merkel ili Putina ili Obame.

Uspije li ubacit SBB u vlast, to će bit Bog zna koja dominacija po redu. Prvo je pokupio 5 ministarskih mjesta koja je zapikirao u Vladi FBiH, uz žestoko protivljenje DF-a, i mlitavost SDA. Uz to, neka se zna - dobio je manje glasova od dvije stranke (na stranu to što on predstavlja jedan narod - predstavlja ga i SDA i DF)

Onda je fino DF-u izbio pravo imenovanja dužnosnika u javnim poduzećima iz sfere ministarstva za energetiku (i još nekog kruca). To je sada u nadležnosti vlade, pa to ministarstvo i nema više neku cijenu koju je imalo).

Eh, sad... ako ubaci SBB u vlast, uz protivljenje SDA (najveće parlamentarne stranke, s najviše pristaša, predstavnika najbrojnijeg naroda), mene će bit sramota, a kamo li Izetbegovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 22 kol 2015, 21:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 srp 2015, 01:07
Postovi: 131
Lokacija: Праведна ХБ
Tuta je napisao/la:
Dragan Čović... ah...

Najveća šteta za ovog čovjeka je što se rodio kao Hrvat iz Hercegovine. Da je kojim slučajem rođen kao Nijemac, Rus ili Amerikanac, bio bi veći državnik od Merkel ili Putina ili Obame.

Uspije li ubacit SBB u vlast, to će bit Bog zna koja dominacija po redu. Prvo je pokupio 5 ministarskih mjesta koja je zapikirao u Vladi FBiH, uz žestoko protivljenje DF-a, i mlitavost SDA. Uz to, neka se zna - dobio je manje glasova od dvije stranke (na stranu to što on predstavlja jedan narod - predstavlja ga i SDA i DF)

Onda je fino DF-u izbio pravo imenovanja dužnosnika u javnim poduzećima iz sfere ministarstva za energetiku (i još nekog kruca). To je sada u nadležnosti vlade, pa to ministarstvo i nema više neku cijenu koju je imalo).

Eh, sad... ako ubaci SBB u vlast, uz protivljenje SDA (najveće parlamentarne stranke, s najviše pristaša, predstavnika najbrojnijeg naroda), mene će bit sramota, a kamo li Izetbegovića.


Kako je lagano izigrao Bakira, ovo je bilo lijepo vidjeti. Elegantno, suptilno. Vratio mu za sve što mu je ovaj u prošlosti uradio. Sastaviti će vlast bez najjače stranke. Enciklopedijski primjer.

_________________
„Da, Herceg-Bosna je hrvatska i po trećem pravu: po pravu pobjede hrvatskoga duha...”

...Antun Gustav Matoš...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 22 kol 2015, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Patak je napisao/la:
Tuta je napisao/la:
Dragan Čović... ah...

Najveća šteta za ovog čovjeka je što se rodio kao Hrvat iz Hercegovine. Da je kojim slučajem rođen kao Nijemac, Rus ili Amerikanac, bio bi veći državnik od Merkel ili Putina ili Obame.

Uspije li ubacit SBB u vlast, to će bit Bog zna koja dominacija po redu. Prvo je pokupio 5 ministarskih mjesta koja je zapikirao u Vladi FBiH, uz žestoko protivljenje DF-a, i mlitavost SDA. Uz to, neka se zna - dobio je manje glasova od dvije stranke (na stranu to što on predstavlja jedan narod - predstavlja ga i SDA i DF)

Onda je fino DF-u izbio pravo imenovanja dužnosnika u javnim poduzećima iz sfere ministarstva za energetiku (i još nekog kruca). To je sada u nadležnosti vlade, pa to ministarstvo i nema više neku cijenu koju je imalo).

Eh, sad... ako ubaci SBB u vlast, uz protivljenje SDA (najveće parlamentarne stranke, s najviše pristaša, predstavnika najbrojnijeg naroda), mene će bit sramota, a kamo li Izetbegovića.


Kako je lagano izigrao Bakira, ovo je bilo lijepo vidjeti. Elegantno, suptilno. Vratio mu za sve što mu je ovaj u prošlosti uradio. Sastaviti će vlast bez najjače stranke. Enciklopedijski primjer.


slika

Sveta Tojica, rekla bi braća pravoslavci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 22 kol 2015, 21:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 srp 2015, 01:07
Postovi: 131
Lokacija: Праведна ХБ
Ovaj Fahro me neodoljivo podsjeća na nekog ali nikako da odgonetnem na koga.
Pitati ću Čovicu, možda zna :D

_________________
„Da, Herceg-Bosna je hrvatska i po trećem pravu: po pravu pobjede hrvatskoga duha...”

...Antun Gustav Matoš...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr. Dragan Čović
PostPostano: 22 kol 2015, 21:40 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Aha, baš ga je nasukao, nema šta. Grohotom se smijem. :D

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2089 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 84  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 416 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO