HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 22 srp 2024, 18:37.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
BBC je napisao/la:
Tuta podržava Srbe, Milanovića, Vučića, Sabor, srpski parlament, zaustavljanje izbjeglica, dolazak izbjeglica, Merkel, ne njemačku politiku, Britance, ne UK, izbjeglice migrante, ne migrante izbjeglice, Orbana, ne mađarsku vladu, Grčku, ne grčku vladu, ostanak izbjeglica u Srbiji, ostanak izbjeglica u HR, propuštanje izbjeglica iz SR i HR, čišćenje HR od izbjeglica, blokiranje granice sa SR, slobodnu granicu sa SR.

Tako šizofreno bar meni zvuči.


Odvadi malo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Šta ja imam sa tim. Nemaš kontrolu sam nad sobom i dovodiš sam sebe u takve čudne situacije. Previše si se unijeo u ulogu branitelja Milanovića.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
BBC je napisao/la:
Šta ja imam sa tim. Nemaš kontrolu sam nad sobom i dovodiš sam sebe u takve čudne situacije. Previše si se unijeo u ulogu branitelja Milanovića.


Riješio sam da podržim svog premijera u njegovom nastojanju da doprinese destabilizaciji Njemačke. Ako to znači ulazak izbjeglica u Njemačku - podržavam to. Normalno da se moj premijer mora braniti od zatvaranja granica od strane Mađarske i Slovenije, jer će sve izbjeglice u tom slučaju past njemu na teret. Neka Srbi malo šalju u Hrvatsku, malo u Mađarsku, malo u Rumunjsku - neka šaraju malo. Sve ide na teret Nijemcima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:12 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Hrvatska blokirala granicni prelaz u Batrovcima.

Predlazem Vucic da kao protumjeru blokira prelaz u Karlobagu pa nek se onda Hrvati jebu i nek idu iz Zagreba u Spllit preko Trsta!

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
granica je napisao/la:
Hrvatska blokirala granicni prelaz u Batrovcima.

Predlazem Vucic da kao protumjeru blokira prelaz u Karlobagu pa nek se onda Hrvati jebu i nek idu iz Zagreba u Spllit preko Trsta!


Ja mu predlažem da šara malo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
Tuta je napisao/la:

Ja mu predlažem da šara malo.


slika

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
DzoniBG je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Ja mu predlažem da šara malo.


slika


Koliko god bilo teško zatvaranje granica? Koliko je pošteno što Srbija samo Hrvatskoj šalje imigrante, a 0 prema Mađarskoj, 0 prema Rumunjskoj?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:18 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
daramo je napisao/la:
Invaziju izbjeglica u Njemačku putem twittera organizirale SAD i Engleska:

Vladimir Shalak iz Ruske Akademije Znanosti analizirao je 19000 tvitova koji opisuju Njemačku kao raj za izbjeglice.

Također je istražio 5704 tvitova sa #RefugeesWelcome (u Njemačku). Otkrio je da potječu:

19,2% iz Velike Britanije
17% iz SAD
6,4% iz Njemačke

Dakle, skoro pola njih dolaze iz SAD, VB i Australije.
Također je otkrio da postoji čitava mreža botova koji prosljeđuju ove tvitere.


hrhrhhrhrhhrhrhrhrhrhhrhehedukurac =))

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
slika

slika

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:24 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Tuta je napisao/la:
granica je napisao/la:
Hrvatska blokirala granicni prelaz u Batrovcima.

Predlazem Vucic da kao protumjeru blokira prelaz u Karlobagu pa nek se onda Hrvati jebu i nek idu iz Zagreba u Spllit preko Trsta!


Ja mu predlažem da šara malo.



Problem je u tome sto Srbija nema tako vrsne geostratege i planere kao sto je to BBC. Da im malo kaze sta ce i kako i ustvari kako stvari stoje. Da ih malo utjera u red i zbije safove.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
granica je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Ja mu predlažem da šara malo.



Problem je u tome sto Srbija nema tako vrsne geostratege i planere kao sto je to BBC. Da im malo kaze sta ce i kako i ustvari kako stvari stoje. Da ih malo utjera u red i zbije safove.


Kakve veze ima BBC s ovim što ja pišem? Šta ga umećeš u svaki komentar?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
BBC je napisao/la:
slika


Srbin.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:28 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Dr Who je napisao/la:
Inkognito je napisao/la:
Granicar,svaka cast.Za 5 dana si nabrao vise postova nego ja za 5 meseci.I to sve na istoj temi.Malo smaras jer se non stop ponavljas,a i kad bi bila anketa koliki je uticaj tvojih postova na svest forumasa rezultat bi ti bio porazan...ali nema veze,samo tako nastavi

Pazi se samo visokog pritiska,mazi jagodice na rukama da ti ne prokrvare...i u nove radne pobede.Koliko pises,ne sumnjam da si placen po napisanom postu :D


Radi, upražnjava tai boks, kreše sve živo a ujedinjenih nacija prijatelja više nego Džeki Čen pratilaca na Twitteru. 317 postova za 5 dana. A od Evrope koja trpi i jedva toleriše muslimansku manjinu mu se pričinjava multikulti raj. Misterija rešena.

https://www.youtube.com/watch?v=2GJvgJrW7O8



A who the fuck si sad pa ti i odakle izroni odjedanpüut?

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:30 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Tuta je napisao/la:
granica je napisao/la:


Problem je u tome sto Srbija nema tako vrsne geostratege i planere kao sto je to BBC. Da im malo kaze sta ce i kako i ustvari kako stvari stoje. Da ih malo utjera u red i zbije safove.


Kakve veze ima BBC s ovim što ja pišem? Šta ga umećeš u svaki komentar?



Pa nema direktno, nego bi im pozelio nekog takvog za strucni tim da razradjuje i koordinira akcione planove.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tuta je napisao/la:
BBC je napisao/la:
slika


Srbin.


To je u Danskoj. Ne bi nikad rekao, zar ne ?
Bilo bar prije nego su zabranjene ISIL zastave.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37090
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ovako ti to rade braća i uzori moj granica.
Što jeste ovo se zove ograda, zna Švabo posao i napraviti ogradu, ta imaju iskustva u tome.

slika

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
BBC je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Srbin.


To je u Danskoj. Ne bi nikad rekao, zar ne ?
Bilo bar prije nego su zabranjene ISIL zastave.


Jao dobar si... ja već pomislio na Maldivima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nekad bili migranti kao ovi danas i vidi ih sad. Politički azilanti očito nisu jer nakaradne vjerske režime žele i tamo gdje dođu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
Citat:
13.40 sati - Mađarski ministar vanjskih poslova Peter Szijjarto iz Srbije je poručio je premijeru Zoranu Milanoviću i Vladi da bi bilo bolje da su se manje bavili napadima na Mađarsku i ostale susjedne zemlje jer se Hrvatskoj, u tom slučaju, možda sustav za migrante ne bi raspao u roku 24 sata, piše RTS. - U protekla dva tjedna Mađarska je izložena nezasluženim kritikama i napadima, a često je Hrvatska na čelu tih napada. Očito je da svoje dragocjeno vrijeme hrvatski premijer koristi da bi bez razloga kritizirao Mađarsku i Srbiju - rekao je Szijjarto te dodao da je Mađarska primila 230 tisuća izbjeglica i većinu registrirala, dok se hrvatski sustav raspao.


Eto Madjarska je primila 230.000, a Hrvatska do sad samo 45.000.
Kad se to izjednaci onda moze da se sara malo.

A mi sve ukupno 275.000, pa niko ne kuka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
granica je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Kakve veze ima BBC s ovim što ja pišem? Šta ga umećeš u svaki komentar?



Pa nema direktno, nego bi im pozelio nekog takvog za strucni tim da razradjuje i koordinira akcione planove.


Ti si podlac, baš ti smrdi priča.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
Tuta je napisao/la:

Koliko god bilo teško zatvaranje granica? Koliko je pošteno što Srbija samo Hrvatskoj šalje imigrante, a 0 prema Mađarskoj, 0 prema Rumunjskoj?


30.8.2015.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/milanov ... ic-1021924

Na pitanje kako će Hrvatska reagirati na mogući priljev izbjeglica iz susjednih zemalja, premijer je ocijenio da se stanje pomno prati i da je država spremna priskočiti u pomoć, jer su posrijedi 'ljudi koji traže bolji život'.

- Mislim da tim ljudima treba dati priliku da se zaposle, da stvaraju, da plaćaju porez, da pridonose jer vratit se sigurno neće i ne trebaju se vraćati, ocijenio je.

4.9.2015.

http://net.hr/danas/hrvatska/milanovic- ... am-pomoci/

Mađarski premijer priča o nekakvoj ugrozi kršćanskih vrijednosti u Europi, kao dolaze horde Muslimana i to je manje vrijedno. Kao prvo, dolazi valjda jedan promil europskog stanovništva, ljudi koji su izrazito visoko motivirani da uspiju i da budu tu. Oni ginu za šansu i za uspjeh i ne vjerujem u ograde i zidove te vrste. To nisu neprijatelji i prema tome Mađarskoj taj zid neće ništa pomoći”, izjavio je hrvatski premijer tijekom današnjeg posjeta Ludbregu.

16.9.2015.

http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hrvat ... smo-ljudi/

"Mi ćemo prije svega imati na umu interese Hrvatske, sigurnost Hrvatske, ali nećemo zaboraviti ni da smo ljudi, da su mnogi u Hrvatskoj kršćani, da je poglavar Katoličke Crkve pozvao da svaka župa primi barem jednu obitelj. Mnogi u Europi se busaju u prsa da su kršćani i da to žive, ali pokazuju sasvim suprotno. Srećom je više onih drugih", naglasio je.

22.9.2015.

"Saraj malo brate"

slika

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
Vujadin je napisao/la:
Citat:
13.40 sati - Mađarski ministar vanjskih poslova Peter Szijjarto iz Srbije je poručio je premijeru Zoranu Milanoviću i Vladi da bi bilo bolje da su se manje bavili napadima na Mađarsku i ostale susjedne zemlje jer se Hrvatskoj, u tom slučaju, možda sustav za migrante ne bi raspao u roku 24 sata, piše RTS. - U protekla dva tjedna Mađarska je izložena nezasluženim kritikama i napadima, a često je Hrvatska na čelu tih napada. Očito je da svoje dragocjeno vrijeme hrvatski premijer koristi da bi bez razloga kritizirao Mađarsku i Srbiju - rekao je Szijjarto te dodao da je Mađarska primila 230 tisuća izbjeglica i većinu registrirala, dok se hrvatski sustav raspao.


Eto Madjarska je primila 230.000, a Hrvatska do sad samo 45.000.
Kad se to izjednaci onda moze da se sara malo.

A mi sve ukupno 275.000, pa niko ne kuka.


Do tada se blokira granični prijelaz. Milanović ne može podnijet više od 50 000 prolaznika. A veli maksimalno 700 more božićevat.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:38 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
daramo je napisao/la:
Ovako ti to rade braća i uzori moj granica.
Što jeste ovo se zove ograda, zna Švabo posao i napraviti ogradu, ta imaju iskustva u tome.

slika



Koja braca? Odluci se, da li su mi IS-ilovci braca ili Saudijci...Iranci..itd. Ne moze obadvoje.

Nego, kakvo je vrijeme u Mostaru? Je li prehladno vec za skakanje u Neretvu s mosta?

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
DzoniBG je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Koliko god bilo teško zatvaranje granica? Koliko je pošteno što Srbija samo Hrvatskoj šalje imigrante, a 0 prema Mađarskoj, 0 prema Rumunjskoj?


30.8.2015.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/milanov ... ic-1021924

Na pitanje kako će Hrvatska reagirati na mogući priljev izbjeglica iz susjednih zemalja, premijer je ocijenio da se stanje pomno prati i da je država spremna priskočiti u pomoć, jer su posrijedi 'ljudi koji traže bolji život'.

- Mislim da tim ljudima treba dati priliku da se zaposle, da stvaraju, da plaćaju porez, da pridonose jer vratit se sigurno neće i ne trebaju se vraćati, ocijenio je.

4.9.2015.

http://net.hr/danas/hrvatska/milanovic- ... am-pomoci/

“Mađarski premijer priča o nekakvoj ugrozi kršćanskih vrijednosti u Europi, kao dolaze horde Muslimana i to je manje vrijedno. Kao prvo, dolazi valjda jedan promil europskog stanovništva, ljudi koji su izrazito visoko motivirani da uspiju i da budu tu. Oni ginu za šansu i za uspjeh i ne vjerujem u ograde i zidove te vrste. To nisu neprijatelji i prema tome Mađarskoj taj zid neće ništa pomoći”, izjavio je hrvatski premijer tijekom današnjeg posjeta Ludbregu.

16.9.2015.

http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hrvat ... smo-ljudi/

"Mi ćemo prije svega imati na umu interese Hrvatske, sigurnost Hrvatske, ali nećemo zaboraviti ni da smo ljudi, da su mnogi u Hrvatskoj kršćani, da je poglavar Katoličke Crkve pozvao da svaka župa primi barem jednu obitelj. Mnogi u Europi se busaju u prsa da su kršćani i da to žive, ali pokazuju sasvim suprotno. Srećom je više onih drugih", naglasio je.

22.9.2015.

"Saraj malo brate"

slika


To je bilo dok se nadao da ne će prolazit imigranti kroz Hrvatsku. Sada prolaze, a bome postoji i opasnost da tu i ostanu ako nam Mađari zatvore granice, kao i Slovenci. To se ne smije dopustit.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 14:39 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Tuta je napisao/la:
granica je napisao/la:


Pa nema direktno, nego bi im pozelio nekog takvog za strucni tim da razradjuje i koordinira akcione planove.


Ti si podlac, baš ti smrdi priča.



Tuta, nemoj preko mene ostriti BBC-iev haklamash. Ne valja ti to. U mojim ocima si ti jos veci ******** od njega.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO