HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 22 srp 2024, 10:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37084
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Nije samo to, previše im se dopušta u Hrvatskoj, ovo je sramota, ne poštivanje kršćanskog groblja, dokle više glumiti humaniste.
Drmni suzavac i rastjeraj gamad.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37084
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
dupli

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 11:48
Postovi: 618
daramo je napisao/la:
Nije samo to, previše im se dopušta u Hrvatskoj, ovo je sramota, ne poštivanje kršćanskog groblja, dokle više glumiti humaniste.
Drmni suzavac i rastjeraj gamad.



Ne znam sto je to tako kod vas

Presevo je skoro celo albansko,pa su se valjda osecali kao kod kuce.U Bgd su bili samo po parkovima,al da jesu usrali okolne ulice jesu.Znam da su pravili gluposti po Kanjizi,krali sa njiva itd...al ovakvih drasticnih slika kao kod vas...nije bilo

Mozda im zaista previse dopustate


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
More li ubuduće bez slika tog izasranog, izflitanog i izroljanog WC-a... imajte obzira, molim vas, da neki ljudi jedu, ili piju kavu, ili jednostavno im se ne da gledat posrane WC-ove u vlakovima. Hvala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Normalno da previše popuštaju. U stanju su primiti na desetke i stotine tisuća njih za stalno, da im svijet ne bi rekao da su Balkanci. Kompleksi su to neki čudni.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
ISIL za kratko vrijeme napravio 9 propagandnih videa i pozivaju migrante da ne idu u Europu, da dođu kod njih. Čude se zašto nitko neće kod njih.
Jel ti retardirani tipovi imaju mozak uopće.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:22 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
Tuta je napisao/la:
volvoks je napisao/la:
Imigranti se utaborili na pravoslavnom groblju u Tovarniku, snimku pogledajte na Facebook grupi Islamist refugees not welcome in Croatia. Ne razumijem zašto policija ne reagira jer za to ima uporišta u zakonu.


Treba pitat načelnika.

Nisan bas popratija, ali zar nije bila nacelnica. Naravno, najbolje bi bilo da sitne lokalne slage otvore rat protiv ovih debila, dok Pusicka i Miki glume frajle i ne salju vojsku, jer sto bi vojska tamo radila?

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
Evo, mene više brine što će od 00:00 Vučić primijeit neka tri paketa - kaže on - političke, pravne i ekonomičeske naravi. Imamo nekih 37 minuta.

Ja se nadam da će mog premijera podržat stari saveznici - Britanci i SAD - da ne ostane sam protiv ovog napada iz EU. Za sve je kriv Vučić jer nije šarao...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
puntar2.0 je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Treba pitat načelnika.

Nisan bas popratija, ali zar nije bila nacelnica. Naravno, najbolje bi bilo da sitne lokalne slage otvore rat protiv ovih debila, dok Pusicka i Miki glume frajle i ne salju vojsku, jer sto bi vojska tamo radila?


Ajde ti meni reci, od kada to vlada daje naredbe na terenu općinskoj policiji? Od kada to neka vlada govori policiji u Tovarniku ili Ljutom Docu da se maknu s groblja?

Strašno je to što se dogodilo, i naravno, glavna krivnja je na šefu policije koji zapovjeda tim odredom, u krajnjoj liiniji na načelniku policije. Neka srede to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 11:48
Postovi: 618
Jos 32 minuta i zvanicno cemo i mi vama drmnuti blokadu.Naravno,ako Vucic nije blefirao.Medjutim,znajuci koliko bi ga nasi ispljuvali verovatno ce i on da zategne,ako vec nije ovo njegova fora sa besnim kamiondzijama koji blokiraju granicne prelaze

Samo me zanima Zoranova faca kad skonta da mu je propao argument da mi ne mozemo zatvarati granu,jer je Hrvatska EU

Inace,skroz sam protiv ovoga.Nit nam je bilo potrebno,nit je pametno da gubimo lovu i mi i vi.A odnosi jos vise pogorsani.Al kao i uvek...nikad kod nas pameti


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
Inkognito je napisao/la:
Jos 32 minuta i zvanicno cemo i mi vama drmnuti blokadu.Naravno,ako Vucic nije blefirao.Medjutim,znajuci koliko bi ga nasi ispljuvali verovatno ce i on da zategne,ako vec nije ovo njegova fora sa besnim kamiondzijama koji blokiraju granicne prelaze

Samo me zanima Zoranova faca kad skonta da mu je propao argument da mi ne mozemo zatvarati granu,jer je Hrvatska EU

Inace,skroz sam protiv ovoga.Nit nam je bilo potrebno,nit je pametno da gubimo lovu i mi i vi.A odnosi jos vise pogorsani.Al kao i uvek...nikad kod nas pameti


Radi se o zatvaranju granica ipak? Jao, pa to će baš bit cool i zanimljivo. :D Izbjeglice prolaze, a Milanović i Vučić parlaju... iliti, psi laju, a karavani prolaze. Ali ako bude tako, znači da Milanovićeva blokada puteva i ne će roditi plodom da se smanji priljev izbjeglica. Mislim da će Vučić sada samo ubrzati primjenu Plana C - tj. vraćanje izbjeglica u Srbiju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37084
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Tako je kad nudite svoju imovinu da napakosite Hrvatima, nudili ste kuće pa ovi možda pomislili da mogu koristiti i groblja.
Vidiš kako se vrati kad pod susjedom jamu kopaš sam u nju upadneš.
‘Sirijcima dajemo naše kuće… Hrvati, evo vam komšije s kojima ćete se više mučiti!’

Meni stvarno nije jasno šta naša policija radi, ovo je užas, zar smo mi toliko nisko pali, postali smo poput zapadnjaka koji žmire na muslimanska sranja.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
daramo je napisao/la:
Tako je kad nudite svoju imovinu da napakosite Hrvatima, nudili ste kuće pa ovi možda pomislili da mogu koristiti i groblja.
Vidiš kako se vrati kad pod susjedom jamu kopaš sam u nju upadneš.
‘Sirijcima dajemo naše kuće… Hrvati, evo vam komšije s kojima ćete se više mučiti!’

Meni stvarno nije jasno šta naša policija radi, ovo je užas, zar smo mi toliko nisko pali, postali smo poput zapadnjaka koji žmire na muslimanska sranja.


A i taj šljam od ljudi, nevezano za religiju, imaju li oni išta sveto u svojim životima? Samo potvrđuju moju pretpostavku da Europa dobiva ljude najnižih kvaliteta. Kad bi se bar radilo o nekim nadobudnim izbjeglicama, koji baš traže bolji život i koji žele radit, to bi bilo super... ali baš dolazi običan šljam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37084
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Da dolaze raditi ne bi gledali koja zemlja ima najbolju socijalu.
Kakvi su to ljudi koji ostavljaju svoje obitelji u ratu i dezertiraju, otimaju djecu i koriste ih kao pomagalo da se dočepaju brzog transporta, ne poštivaju nikakve norme normalnog ljudskog ponašanja i suradnje, poznaju samo nasilje i s nasiljem žele sve postići.
Dolazi nam najveći šljam, tu ima uvrh glave 10% normalnih kulturnih ljudi ostalo je obična barbarska bagra.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:47 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
http://www.kurir.rs/vesti/politika/stef ... ak-1946243

Spašavaj se ko može.U ponoć počinje armagedon.

Samo da ne umrem od smeha.

Nego jel ima neki plan d ili ž ili barem ђ ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
chat nick je napisao/la:
http://www.kurir.rs/vesti/politika/stefanovic-u-o-ponoc-saopstava-kontramere-protiv-hrvatske-obracanje-medijima-na-batrovcima-clanak-1946243

Spašavaj se ko može.U ponoć počinje armagedon.

Samo da ne umrem od smeha.

Nego jel ima neki plan d ili ž ili barem ђ ?


Boga mi, Milanović ima planova koliko hoćeš... kad završi s abecedom, prelazi na азбуку, a poslije toga na arebicu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
Jao ljudi, ja se usro... sedam minuta... gori mi pod nogama. Šta će bit?!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37084
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
mađarski ministar vanjskih poslova Peter Szijjarto
'Grčka i RH uzrokuju nam velike probleme, uvjeren sam da Srbija i Mađarska imaju blistavu zajedničku budućnost'

Protumjere Srbije: Zabrana uvoza hrvatske hrane, zatvaranje granica i prestanak komunikacije

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 23 ruj 2015, 23:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
daramo je napisao/la:
mađarski ministar vanjskih poslova Peter Szijjarto
'Grčka i RH uzrokuju nam velike probleme, uvjeren sam da Srbija i Mađarska imaju blistavu zajedničku budućnost'

Protumjere Srbije: Zabrana uvoza hrvatske hrane, zatvaranje granica i prestanak komunikacije


Oho... :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 00:06 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 10:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
Tuta je napisao/la:
daramo je napisao/la:
mađarski ministar vanjskih poslova Peter Szijjarto
'Grčka i RH uzrokuju nam velike probleme, uvjeren sam da Srbija i Mađarska imaju blistavu zajedničku budućnost'

Protumjere Srbije: Zabrana uvoza hrvatske hrane, zatvaranje granica i prestanak komunikacije


Oho... :D


Pravim zalihe Cedevite još koliko sutra, đavo odnio šalu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 00:08 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 10:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
daramo je napisao/la:
mađarski ministar vanjskih poslova Peter Szijjarto
'Grčka i RH uzrokuju nam velike probleme, uvjeren sam da Srbija i Mađarska imaju blistavu zajedničku budućnost'

Protumjere Srbije: Zabrana uvoza hrvatske hrane, zatvaranje granica i prestanak komunikacije


"E pa više nenju da pričam s tobom..."

Kauntermežrs bre!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 00:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13038
Lokacija: Zagreb
Kakav je Milanović idiot, ma to jednostavno nisu istine. Štete za gospodarstvo nenormalne, do kraja nas zakrvio sa Srbijom i Mađarskom, ugrozio koridorski položaj Hrvatske, troši gomilu novaca za državno organizirani šverc izbjeglica, umjesto da to barem da u ruke privatnom sektoru kao Srbija.

Ja ne znam što je mislio postići ucjenjivanjem Srbije, iako je u neku ruku i bio u pravu. Umjesto da je uzrokovao gospodarsku štetu trebao se ugledati na Cerara koji je šaranje, da iskoristim taj odvratni Milanovićev termin, postigao kontrolom granice i postepenim propuštanjem, baš onim što je HDZ predlagao. Samo što je to u Milanovićevoj glavi ravno klanju izbjeglica.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 00:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
Tuta je napisao/la:
daramo je napisao/la:
mađarski ministar vanjskih poslova Peter Szijjarto
'Grčka i RH uzrokuju nam velike probleme, uvjeren sam da Srbija i Mađarska imaju blistavu zajedničku budućnost'

Protumjere Srbije: Zabrana uvoza hrvatske hrane, zatvaranje granica i prestanak komunikacije


Oho... :D


slika

slika

slika

slika

:001_tongue

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 00:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13038
Lokacija: Zagreb
slika
:zubati

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 00:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
Dospili smo i na RT kao breaking news... :D

EU refugee & migrant crisis: Serbia bans all cargo vehicles, goods from Croatia

slika

http://www.rt.com/news/316339-serbia-ba ... -migrants/


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO