HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 01 lis 2024, 23:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8424 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 337  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 14:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
KiM je napisao/la:
Javili da Madjarima ste juče isporučili 10.500 azijata plus Kekecima.

.


Kekecima gotovo uopste ne isporucuju. Mozda su ih ovi ucijenili sa isporukom struje iz NE Krsko.

Ako Madjari totalno zatvore i blokiraju granice, pa ovi nagrnu u Sloveniju, ZG ce biti u mraku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 14:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32855
i_jopet je napisao/la:
Da je ovih migranata bilo za vrijeme SFRJ graničari bi otvorili vatru pa ti uđi druže ako smiješ.


Prvo te vučko ujede :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 14:37 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
i_jopet je napisao/la:
Da je ovih migranata bilo za vrijeme SFRJ graničari bi otvorili vatru pa ti uđi druže ako smiješ.


Eeeh da su babi muda...


Ne moze sve, i demokratija i sahovnica, a da imas nabrijane granicare koji bi prvo pucali pa tek onda pitali. :kava

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13041
Lokacija: Zagreb
Vujadin je napisao/la:
KiM je napisao/la:
Javili da Madjarima ste juče isporučili 10.500 azijata plus Kekecima.

.


Kekecima gotovo uopste ne isporucuju. Mozda su ih ovi ucijenili sa isporukom struje iz NE Krsko.

Ako Madjari totalno zatvore i blokiraju granice, pa ovi nagrnu u Sloveniju, ZG ce biti u mraku.

Krško je u hrvatskom vlasništvu također, a u tom slučaju mi blokiramo Koper.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
Vujadin je napisao/la:
KiM je napisao/la:
Javili da Madjarima ste juče isporučili 10.500 azijata plus Kekecima.

.


Kekecima gotovo uopste ne isporucuju. Mozda su ih ovi ucijenili sa isporukom struje iz NE Krsko.

Ako Madjari totalno zatvore i blokiraju granice, pa ovi nagrnu u Sloveniju, ZG ce biti u mraku.



Ne nadaj se bez veze ugrozeni.. nece

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 14:47 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 10:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
i_jopet je napisao/la:
Da je ovih migranata bilo za vrijeme SFRJ graničari bi otvorili vatru pa ti uđi druže ako smiješ.




:zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
Tulkas je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:

Kekecima gotovo uopste ne isporucuju. Mozda su ih ovi ucijenili sa isporukom struje iz NE Krsko.

Ako Madjari totalno zatvore i blokiraju granice, pa ovi nagrnu u Sloveniju, ZG ce biti u mraku.



Ne nadaj se bez veze ugrozeni.. nece


Pa ne znam. Slovenci su vam do sada bili bas dobronamjerni susjedi. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
volvoks je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:

Kekecima gotovo uopste ne isporucuju. Mozda su ih ovi ucijenili sa isporukom struje iz NE Krsko.

Ako Madjari totalno zatvore i blokiraju granice, pa ovi nagrnu u Sloveniju, ZG ce biti u mraku.

Krško je u hrvatskom vlasništvu također, a u tom slučaju mi blokiramo Koper.


Nema s kim se niste posvadjali u komsiluku. :closedeyes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 14:55 
Offline

Pridružen/a: 23 svi 2014, 17:55
Postovi: 1053
Citat:
Vučić: Nijedan hrvatski građanin neće biti zaustavljen, nećemo odgovarati na nove mjere Hrvatske

Premijer je kazao da su građani Hrvatske dobrodošli u Srbiju i da će uvijek biti dobrodošli, bez obzira na mjere hrvatske vlade.

Vučić je istakao i da ne razumije mjere hrvatske vlade, dodajući da je mislio da su davno prošla vremena kada je neko ulazio u autobus i probirao putnike, tjerao ih da napuštaju vozilo zato što imaju neki pasoš.

Nijedan hrvatski građanin, naglasio je, neće biti zaustavljan.

"Mi na nove mere nemamo odgovor", ponovio je Vučić i dodao da ovako kako se ponaša Hrvatska, niko u Evropi ne radi.
On je istakao da izbjeglice nisu krompir i paradajz, već su to ljudi, i da mi njih nigde ne šaljemo. On je naglasio da neće biti novih mera protiv Hrvatske i da se samo čeka da otvore granice

“Za nas izbeglice nisu krompir i paradajz, već su to ljudi, i mi njih nigde ne šaljemo - rekao je premijer Srbije Aleksandar Vučić

Ja da dajem izjave o šaranju, muvama... Meni ništa tu nije smešno. Srbija je odgovorna zemlja i mi se ponašamo kao članica EU iako to još nismo”, rekao je Vučić.

Ni kod mene nema te pameti da znamo šta treba uraditi. Mi smo uradili sve što je bilo moguće. Samo čekamo da otvore granice”, rekao je premijer.

On je još dodao da je primjetio da u Hrvatskoj postoji moda "distribucije ljudi", i rekao da "mi distribuiramo električnu energiju, a ne ljude


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Veselo Zoki.

Citat:
14.50 sati - Johanna Mikl-Leitner, austrijska glasnogovornica unutarnjih poslova, danas je rekla da je Austrija vratila više od 5000 migranata u zemlje Europske unije koje su prošli na putu do Austrije, prenosi Reuters.

- Ako se dobro sjećam, vratili smo više od 5000 ili 5500, pogotovo u Bugarsku i Rumunjsku - rekla je Johanna Mikl-Leitner. Dodala je da u sigurnim zemljama poput Hrvatske i Slovenije skoro nitko nije tražio azil, što znači da oni koji su prošli kroz te zemlje više nisu tražili sigurnost već su birali zemlju s najatraktivnijom gospodarskom situacijom.

- Ako izbjeglice dođu iz Slovenije i Hrvatske u Austriju i zatraže azil u Austriji, onda ćemo ih vratiti u Hrvatsku i Sloveniju - rekla je, ne spominjući Mađarsku, čije je ponašanje austrijski kancelar usporedio s nacističkim deportacijama tijekom holokausta.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 15:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
Sve mi se cini da ce Hrvatska postati hotspot, tj odlagaliste za izbjeglice, iz koga ce Merkel uzimati na kapaljku sta joj valja.

Protiv uspostavljene koalicije Budimpesta-Beograd (mozda joj se prikljuci Ljubljana) sama ne moze. Evo sad i Austrijanci hoce da vam vracaju izbjeglice.

I da izgradi zid na granici sa Srbijom, time ce de fakto i de jure priznati srpsku verziju granice na Dunavu, jer zid nece vijugati po starim meandrima rijeke, a nece ni zaustaviti izbjeglice koji ce prodirati iz Bosne i Hercegovine.

Danke Deutschland! =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 15:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne brini neće. Imaju velik blagoslov da nemaju ono što ovi traže. Socijale i lagodan život.

Ali i sa tim je Zoki veliku štetu napravio.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 16:31 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 10:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
Red Member je napisao/la:
Citat:
Vučić: Nijedan hrvatski građanin neće biti zaustavljen, nećemo odgovarati na nove mjere Hrvatske

Premijer je kazao da su građani Hrvatske dobrodošli u Srbiju i da će uvijek biti dobrodošli, bez obzira na mjere hrvatske vlade.

Vučić je istakao i da ne razumije mjere hrvatske vlade, dodajući da je mislio da su davno prošla vremena kada je neko ulazio u autobus i probirao putnike, tjerao ih da napuštaju vozilo zato što imaju neki pasoš.

Nijedan hrvatski građanin, naglasio je, neće biti zaustavljan.

"Mi na nove mere nemamo odgovor", ponovio je Vučić i dodao da ovako kako se ponaša Hrvatska, niko u Evropi ne radi.
On je istakao da izbjeglice nisu krompir i paradajz, već su to ljudi, i da mi njih nigde ne šaljemo. On je naglasio da neće biti novih mera protiv Hrvatske i da se samo čeka da otvore granice

“Za nas izbeglice nisu krompir i paradajz, već su to ljudi, i mi njih nigde ne šaljemo - rekao je premijer Srbije Aleksandar Vučić

Ja da dajem izjave o šaranju, muvama... Meni ništa tu nije smešno. Srbija je odgovorna zemlja i mi se ponašamo kao članica EU iako to još nismo”, rekao je Vučić.

Ni kod mene nema te pameti da znamo šta treba uraditi. Mi smo uradili sve što je bilo moguće. Samo čekamo da otvore granice”, rekao je premijer.

On je još dodao da je primjetio da u Hrvatskoj postoji moda "distribucije ljudi", i rekao da "mi distribuiramo električnu energiju, a ne ljude


Vučkov polički otac je pripadnike nacionalnih manjina nudio sendvičima i besplatnim prijevozom u matične države. Je li na to vrijeme mislio? Ja ga se dobro sjećam. Prilično degutantno čitati ovakve izlive skrušenosti od nekoga tko je kačio table "Bulevar Ratka Mladića". Ali čini se kao da je nekima došlo iz... Mada znam da nije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 17:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38278
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ovo je totalno ludilo jeste gledali današnj sastanak EU.
Orban odgovara novinarima du su naši djedovi dugo ulagali u međusobne odnose da bi mi sad to kvarili i nabacuje kao jadni ljudi u Hrvatskoj tko ih to predstavlja.

Poslije toga izlazi Milanović a Orban prolazi autom a Milanče mu vojno salutira

Totalna ludnica SDP se zaklinje u Papu, Merkelicu i Njemačku a HDZ u Dačića, Orbana i regijon.

video
http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/svije ... ece-proci/

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 17:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
Vujadin je napisao/la:
Sve mi se cini da ce Hrvatska postati hotspot, tj odlagaliste za izbjeglice, iz koga ce Merkel uzimati na kapaljku sta joj valja.

Protiv uspostavljene koalicije Budimpesta-Beograd (mozda joj se prikljuci Ljubljana) sama ne moze. Evo sad i Austrijanci hoce da vam vracaju izbjeglice.

I da izgradi zid na granici sa Srbijom, time ce de fakto i de jure priznati srpsku verziju granice na Dunavu, jer zid nece vijugati po starim meandrima rijeke, a nece ni zaustaviti izbjeglice koji ce prodirati iz Bosne i Hercegovine.

Danke Deutschland! =))


I ti si glup... tko kaže da bi gradnjom zida išta priznao? Ako bi izgradio zid u osijeku, bi li prizao srbiju do osijeka? Vratit će vam izbjeglice, to će bit.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 17:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38278
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Izviri četnik uvijek na kraju ma koliko se dobro prikrivao kao i islamist:

Vučić se žestoko posvađao s Piculom, spominjao i fašizam: 'Bio je agresivan, upadao je u riječ, bilo je jako neugodno'
Vučić pred europarlamentarcima spominjao ustaše, fašizam...

Na sastanku je bio i Tonino Picula:

- Bila je jako neugodna atmosfera. Vučić je uglavnom kritizirao Hrvatsku, spominjao je ustaše i fašizam... I ja sam se javio za riječ, ali stalno mi je upadao... Tek poslije se smirio

Ovdje sjede ljudi koji su imali fašističku epizodu u svom životu - rekao je Picula. Nakon toga je Vučić počeo govoriti kako su njemu ustaše ubili djeda.

- Vučić mi je stalno upadao u riječ, zamolio sam ga za pristojnost, a na kraju se sve nekako smirilo. Očito, kada on govori o fašizmu, onda misli samo na ono zbog čega on ima traume, a ne i na druge događaje - rekao nam je Picula u telefonskom razgovoru.

Picula je Jutarnjem listu rekao kako je cijela atmosfera bila prilično neugodna a da su ostali zastupnici bili iznenađeni, ali da atmosfera među ostalim zastupnicima Europskog parlamenta nije bila Hrvatskoj baš naklonjena.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 17:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
SDP je predizborne pizdarije uspio prebaciti na susjede i čitavu EU. Nikakve kontrole sami nad sobom i svojim jezicima nemaju.
Gledam sinoć u HRT uživo emisiji onu budalu Joška Klisovića. Milanovićev vjenčani kum, ognjištarci, rodijačke veze i ta spika. Uništio čitavu emisiju. Na zapadu bi poslije nekoliko opomena pozvali redare da ga izvedu van studija.

Inače ih ne razumijem. Ne bi trebali tako tvrdo kopirati Milanovića i biti gori od njega. Ako se grebu za funkcije i karijeru moraju kopirati riječku SDP skupinu. Ona će poslije izbora Milanovića naglavačke izbaciti iz stranke.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38278
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Krasni susjedi nema i veoma medijski kulturni.
Ako ovo govore komunistima i ako su se uspjeli posvađati s vladom u kojoj je pola Srba nek se dobro zapitaju i pogledaju u ogledalo.

slika

Premijer Zoran Milanović našao se na naslovnicama niza novina, a posebno su žestoki tabloidi s naslovima kao što su "Banda ustaška" (Informer), "Hrvatski premijer je idiot" (Kurir) i "Luđak vodi Hrvate u rat!" (Alo).

Najradikalniji je Informer koji je jučer izašao s naslovom "Hrvati nas siluju, EU podržava", a danas "Banda ustaška – uvode nam blokadu, a žive od nas". Osim Milanovića, čiju su fotografiju postavili na naslovnicu s potpisom "Lud", napali su i ministra unutarnjih poslova Ranka Ostojića za kojeg kažu da "divlja".

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 17:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
Naslovi više govore o razini novinarstva u Srbiji, nego o Milanoviću. U Hrvatskoj se ovako debilni naslovi ne mogu očekivati niti kod Dnevno.hr-a.

Novinarstvo level: Sirijska Arapska Republika, Libija u vrijeme Gadafija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 17:34 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
daramo je napisao/la:
Krasni susjedi nema i veoma medijski kulturni.
Ako ovo govore komunistima i ako su se uspjeli posvađati s vladom u kojoj je pola Srba nek se dobro zapitaju i pogledaju u ogledalo.

slika

Premijer Zoran Milanović našao se na naslovnicama niza novina, a posebno su žestoki tabloidi s naslovima kao što su "Banda ustaška" (Informer), "Hrvatski premijer je idiot" (Kurir) i "Luđak vodi Hrvate u rat!" (Alo).

Najradikalniji je Informer koji je jučer izašao s naslovom "Hrvati nas siluju, EU podržava", a danas "Banda ustaška – uvode nam blokadu, a žive od nas". Osim Milanovića, čiju su fotografiju postavili na naslovnicu s potpisom "Lud", napali su i ministra unutarnjih poslova Ranka Ostojića za kojeg kažu da "divlja".



Meni je ovaj komentar nekako najiskreniji bio.

Citat:
Svi znamo da se Hrvati lože na pljuvanje po Srbiji i na ničim izazvan osećaj superiornosti u odnosu na nas, a u suštini su mnogo gora seljačka prćija, što se pokazuje u punom sjaju u kampanji. U Srbiji u kampanji političari maze telad, u Americi obećavaju smanjenje poreza, a Hrvati na ustaštvo. To je loše za njih kao društvo, ali je i to danas kad tamo Srba uopšte nema samo i isključivo njihov problem.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 17:44 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
slika

:klanjam =))

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ako ne očekujete ništa iz Beograda nećete biti ni razočarani. Čini mi se da je SDP razočaran tretmanom prijatelja iz Beograda. Da niste krenuli u regiJon vode i neke furke imali.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 18:44
Postovi: 8390
BBC je napisao/la:
SDP je predizborne pizdarije uspio prebaciti na susjede i čitavu EU.


Ne živi narod od parola i odnosa spram izbjeglicama,
narod živi od posla ili ga ima ili ga nema i gleda tko
će obećat manje poreze. Ne može Milanović prezimiti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 22:01
Postovi: 1588
Puna podrška Hrvatskoj u nadi da će Kolinda poslati vojsku, zatvoriti totalno granicu i oterati tu komustičku kukuriku barabu u 3pm.

Narod Srbije ne predstavlja neki žvalavko koga podržava 18 % Srba, on predstavlja samo islamski lobi i interese S.A.D.

Bolesnik bi da zarati sa svim susedima, zato što je plaćen od strane islamista.


A sad malo da okrenemo i na šalu. :zubati
slika

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 24 ruj 2015, 18:08 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2010, 07:28
Postovi: 913
Vujadin je napisao/la:
Sve mi se cini da ce Hrvatska postati hotspot, tj odlagaliste za izbjeglice, iz koga ce Merkel uzimati na kapaljku sta joj valja.

Protiv uspostavljene koalicije Budimpesta-Beograd (mozda joj se prikljuci Ljubljana) sama ne moze. Evo sad i Austrijanci hoce da vam vracaju izbjeglice.

I da izgradi zid na granici sa Srbijom, time ce de fakto i de jure priznati srpsku verziju granice na Dunavu, jer zid nece vijugati po starim meandrima rijeke, a nece ni zaustaviti izbjeglice koji ce prodirati iz Bosne i Hercegovine.

Danke Deutschland! =))


Da se nebi vi iznenadili, da se mene pita brzo bi žica spojila dunav i savu, ako nisi zna nemoš zid ni radit na tuđeme teritoriju nego na svome, granica je poznata i priznata, srpska verzija je VKK, i od nje nema ništa. Brzo bi napravija barijeru, stavija jedan stol na prelazu i jedno 100 na dan obrađiva, ako i tolko.
Nebi me srbi zahebavali ni dana više, a ni mađari. A priko BiH put je ipak malo teži, tu nema šanse da bi veće skupine mogle prilazit, tu sve šta uđe bi elegantno ispratija. Brzo bi se vi tamo najili govana.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8424 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 337  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Google Feedfetcher, Robbie MO i 56 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO