HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 21 srp 2024, 18:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 00:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13038
Lokacija: Zagreb
Vujadin je napisao/la:
volvoks je napisao/la:
Pa pojasni mi to, kako može biti pravoslavna dok pravoslavlja nema? Ako se priznaje papa za poglavara to pravoslavlje nije.
Ovo je kao da kažeš da je netko 1979. bio Bošnjak.


Volvoks, koji ti je u ove kasne sate. :yawn
Raskol je poceo znatno prije 1054. Tada je prakticno zavrsen.
Od samih pocetaka hriscanstva razlicite su tradicije, razlicite filozofije Istoka i Zapada itd...

To se onda kaže okrenuta grčkoj tradiciji kršćanstva u odnosu na latinsku, no pravoslavlje do konačnog raskola ne postoji. Da je po tvom, unijati bi bili pravoslavci.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 00:58 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
Nego, granicaru, ima hrpa Cecena po Austriji, koliko Cecenki znas da su posle za nekog ne-Cecena, a kamoli ne-muslimana. 100% ni jednu. Jel' moze bit'?

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 00:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13038
Lokacija: Zagreb
granica je napisao/la:
Old Fridolin je napisao/la:
Pa nema potrebe da dvije jeftine radne snage preplave evropu.



To je vec argument! Ali tezi otprilike kao i kad se migrant, dosao ranije, pocne protiviti dolasku drugih migranata.

A i sta fali..da se jos malo vise izmijesamo..meni je to fakat super. Slavenske zene jesu prosjecno bolje od Svabica, barem dok su mlade i dok se ne zapuste (a nekako sam skonto da mnoge uhvati upravo ta faza cim se udaju), a i Arapkinja ima ..mashallah.

I zasto niko ovdje ne cestita bajram (sem onog sto mi je danas reko da sam prljavo muslimansko pseto i da mi jebe bajram)? Bogami tako nece biti nista od dobrosusjedskih odnosa. :P

Mislim, ne sad meni, ja ga ionako ne slavim, ali ono..opCenito.

Zato što mi nije prirodno čestitati, ne osjećam neku blagdansku atmosferu niti taj blagdan osjećam dijelom svoje kulture. Čestitka bi bila neiskrena.
A osim toga, nemam volje svako malo guglati čestitke na turskom.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 00:59 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6025
Vizantijskoj. To je imperija 1200 g. Tu je stolovao glavni za istočni obred.
Padom pijemont je prebačen u Moskvu kao Treći Rim.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 01:01 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Sation je napisao/la:
granica je napisao/la:
Zoombie, necemo valjda opet istu pricu o tome ko je gori, islamisti ili nacisti. Meni su oni ista *** a drugo pakovanje. Tebi..eh, vec sumLJAam.

Nego, da li zaista slusas to sranje iz ranih devedesetih ili si stavio cisto zbog nekog samo tebi objasnjivog osjecaja koji te spopadne kad pomislis na herojsku borbu daleke i nikad nevidjene brace u SI?


Broto, ako se već misliš raspravljati i deset puta ponavljati jednu te istu budalaštinu, barem ostani časno uzdignute glave kada dobiješ po nosu, a ne kao hinja se povući.

P.S Nemoj raspravljati o glazbi, rekao hodža to je haram



Ha ha ha pa ti fakat mislis da si ti meni dao po nosu. =)) Sta da ti kazem. Zaprepasten sam. Volio bih vidjeti kako onako izgledas u real life-u. :D

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 01:04 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
puntar2.0 je napisao/la:
Nego, granicaru, ima hrpa Cecena po Austriji, koliko Cecenki znas da su posle za nekog ne-Cecena, a kamoli ne-muslimana. 100% ni jednu. Jel' moze bit'?



Eh, Ceceni su jebeni igraci. Imaju veoma mnogo zena, prelijepih zena. Mislim da ljepsih zena od Cecenki nisam vidio, svega mi, a uopste nisam neko ko se pali na nesto sto bi eto sad trebalo biti egzoticno..bioloski sam ono sta ste vi politicki hehe..ako kontas sta hocu reci hehe..

Ali, imaju problem posto na 6 Cecenki dolazi samo 1 Cecen. Imao sam poslvno veze s jednom grupom Cecena, jedno vrijeme, i jasno sam ih pitao. Rekli su, iskreno: Prvo Cecenac, dakle nebitno da li je musliman, ali samo u slucaju da nema Cecenac, a cesto i nema, onda neki drugi musliman.

Hm ne zelis valjda ozbiljno uzimati Cecene kao neku vrstu muslimanskog prototipa? Pa to su najotkaceniji likovi ever.

RIJEC "MOLIM" UOPSTE NE POSTOJI U CECENSKOM JEZIKU :D :D :D

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 01:06 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Ovo nije fora, zaista nemaju tu rijec.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 01:12 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
Ma nemoj, otkaceni likovi? A di je onda ta ''pomijesanost'' o kojoj ti kao pristasa crnog bloka pricas. Ono, zbunjujes me, trazis multiulti, a sa svime branis one koji su prave pravcate nacike sto se tice ''multikultiralnosti'', znaci, ne dolazi u obzir.

Arapi su slicnog kova, znas pajdo meni je malo smisno koga ti hoces prati, a kao sto Beclija rece, ima nas par koji operiramo po zapadu. Arapkinje ne idu za Svabu, Poljaka, Hrvata, Srbina u toj drzavi Austriji, valjda ne i za vas, jer ste mekusasti za njih.

Ti ljudi nisu za multikulti, nikad bili. Ostaje pitanje sto hoce onda po zapadu? I zbog cega ih ti branis?

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 01:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
granica je napisao/la:
Ha ha ha pa ti fakat mislis da si ti meni dao po nosu. =)) Sta da ti kazem. Zaprepasten sam. Volio bih vidjeti kako onako izgledas u real life-u. :D

Nemoj biti, sve je za ljude ;) Samo da znaš za ubuduće, prije nego nešto napišeš, budi siguran ta laprdanja možeš nekako potkrijepiti. Lako je laprdati broto, lako…

Sorry, kako izgledam je moja stvar, ne bih želio da me sanjaš kao što si sanjao BBCa.
Mislim, nemam ništa protiv homoseksualaca, ali neka ti je kuća daleko od moje :wink

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 01:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 21:26
Postovi: 1431
http://www.vecernji.hr/svijet/angela-merkel-namece-svoj-moralni-imperijalizam-imamo-pravo-na-drugaciji-pristup-1026552

Toliko o Orbanu kao Merkelicinoj pudlici. Mađarski pristup ovoj krizi je pametan. Izgradili su reputaciju zemlje koja izbjeglice ne propušta, iako ih zapravo propušta, ali preko RH. I stvorili si mogućnost prebaciti rutu potpuno van Mađarske u bilo kojem trenutku.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 01:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
Citat:
AUSTRIJA VRAĆA MIGRANTE U SLOVENIJU I HRVATSKU 'Migranti ne traže sigurnost, već biraju gospodarski najprivlačnije države'

​Austrija je drugim zemljama EU vratila više od 5000 migranata te će u Sloveniju i Hrvatsku, koje su sigurne zemlje, vratiti migrante koji njima prolaze, a u njima ne zatraže azil, rekla je u četvrtak ministrica vanjskih poslova Johanna Mikl-Leitner.

Prije tri tjedna Austrija i Njemačka privremeno su suspendirale propise EU o azilu i propuštale sve izbjeglice iz Sirije, čime su razgnjevile susjedne zemlje poput Mađarske, koja je poručila da će time samo potaknuti novi val migranata.

"Ako se dobro sjećam, vratili smo više od 5000 ili 5500 ljudi iz Austrije, napose u Bugarsku i Rumunjsku", rekla je Mikl-Leitner.

Dodala je da je "za funkcioniranje sustava azila potrebna učinkovita politika o vraćanju" migranata, no da u tome još ima mnogo posla.

Mikl-Leitner je naglasila kako je u sigurnim zemljama poput Hrvatske ili Slovenije podnesen tek pokoji zahtjev za azilom, što govori da migranti koji njima prolaze ne traže sigurnost, već biraju gospodarski najprivlačnije države.


Prosto ne mogu vjerovati da jedna uređena država kao Austrija može za ministricu imati osobu koja daje ovakve izjave. Mislim, fašizam at its finest!

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 01:23 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
puntar2.0 je napisao/la:
Ma nemoj, otkaceni likovi? A di je onda ta ''pomijesanost'' o kojoj ti kao pristasa crnog bloka pricas. Ono, zbunjujes me, trazis multiulti, a sa svime branis one koji su prave pravcate nacike sto se tice ''multikultiralnosti'', znaci, ne dolazi u obzir.

Arapi su slicnog kova, znas pajdo meni je malo smisno koga ti hoces prati, a kao sto Beclija rece, ima nas par koji operiramo po zapadu. Arapkinje ne idu za Svabu, Poljaka, Hrvata, Srbina u toj drzavi Austriji, valjda ne i za vas, jer ste mekusasti za njih.

Ti ljudi nisu za multikulti, nikad bili. Ostaje pitanje sto hoce onda po zapadu? I zbog cega ih ti branis?


Citat:
Ma nemoj, otkaceni likovi? A di je onda ta ''pomijesanost'' o kojoj ti kao pristasa crnog bloka pricas. Ono, zbunjujes me, trazis multiulti, a sa svime branis one koji su prave pravcate nacike sto se tice ''multikultiralnosti'', znaci, ne dolazi u obzir.


Ko ih brani?

Ne. Ali itekako razumijem okolnosti koje su dovele do toga da su takvi kakvi su. Kad prodju tri, cetiri generacije, i to ce se istopiti. Pa samo 70 godina komunizma je od njih napravilo cudo - a kakvi su tek bili prije?!

Citat:
Arapi su slicnog kova, znas pajdo meni je malo smisno koga ti hoces prati, a kao sto Beclija rece, ima nas par koji operiramo po zapadu. Arapkinje ne idu za Svabu, Poljaka, Hrvata, Srbina u toj drzavi Austriji, valjda ne i za vas, jer ste mekusasti za njih.


Meni svejedno, ne volim te tamnopute, ali kontam sta hoces reci. Iskreno da ti kazem, libu me, isto tako kao kad vidim trebu zamotanu a da joj samo oci vire. Ali, i u to sam siguran, mogu raditi sta god hoce, ako ove drzave ostanu iole normalne, tj. ako ne odu u *** privredno uglavnom, najkasnije treca, cetvrta, pa makar da je i peta (ali sta je to u povijesti covjecanstva) generacija, se mogu oprostiti od svog konzervativnog sranja.


Citat:
Ma nemoj, otkaceni likovi? A di je onda ta ''pomijesanost'' o kojoj ti kao pristasa crnog bloka pricas. Ono, zbunjujes me, trazis multiulti, a sa svime branis one koji su prave pravcate nacike sto se tice ''multikultiralnosti'', znaci, ne dolazi u obzir.


U tome i lezi fora. Ja njih uopste ne branim ali ih trenutno smatram, jer su nebitna manjina, manjom opasnoscu za ono sto ja smatram svojim identitetom, iliti identitetima, nego ove sto se slomise napadajuci ih.
Znam ja tu vrstu islamoskepticizma (bolje reci, jer ne mislim da se tu radi u klasicnom smislu o ksenofobiji), itekako mi je poznata, od ljudi koji fakat ne mrze ali su iz ovog ili onog razloga zabrinuti za ono sto smatraju svojim way of life-om. Ali najkasnije tu dolazi statistika u igru koja je neumoljiva. Arapi, na svu srecu, ovdje nece postati vecina ni za hiljadu godina. I jednostavno mi se gadi, gadi mi se i neizmjerno mi je zao kad vidim da radi takvih skepticizama, a prije svega radi mrznje jednog dijela tih ljudi koji se protive migrantima (evo npr. BBC, taj lik jednostavno mrzi..pa sve da sutra neko udari carobnim stapicem i napravi EU jos boljom zemljom dolaskom izbjeglica taj bi bio protiv jer mrzi..mrzi sve muslimansko), masa ljudi trenutno pati. Znam, dosadilo vam je vec ali kad moze onaj srati po hiljadu puta o takiji mogu i ja jos jednom napomenuti: Zamislite se samo sa svojom djecom u narucju u tim ***..samo se na trenutak zamislite..ili makar pokusajte dostici na sekund taj nivo empatije.

Evo, zasto Markan, primjera radi, ne sere o izbjeglicama? Tip je vjernik i meni se licno cini jednostavno nece da se ogrijesi.

A najsmijesnije mi je kad mi desnicar kaze da on ustvari samo brani moju slobodu..ili prava zena..ili..ma nebitno..tu vec pocinje surealizam i automatski mi nadrealisti padnu na pamet.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 01:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 21:26
Postovi: 1431
U kolonama izbjeglica ne nalaze se pored Sirijaca samo Afganistanci i Afrikanci, nego i Albanci, a u sve većem broju i balkanski muslimani iz BiH i Srbije.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 01:26 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Sation je napisao/la:
granica je napisao/la:
Ha ha ha pa ti fakat mislis da si ti meni dao po nosu. =)) Sta da ti kazem. Zaprepasten sam. Volio bih vidjeti kako onako izgledas u real life-u. :D

Nemoj biti, sve je za ljude ;) Samo da znaš za ubuduće, prije nego nešto napišeš, budi siguran ta laprdanja možeš nekako potkrijepiti. Lako je laprdati broto, lako…

Sorry, kako izgledam je moja stvar, ne bih želio da me sanjaš kao što si sanjao BBCa.
Mislim, nemam ništa protiv homoseksualaca, ali neka ti je kuća daleko od moje :wink



*zijev* *gähn*

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 01:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
granica je napisao/la:
Sation je napisao/la:
Nemoj biti, sve je za ljude ;) Samo da znaš za ubuduće, prije nego nešto napišeš, budi siguran ta laprdanja možeš nekako potkrijepiti. Lako je laprdati broto, lako…

Sorry, kako izgledam je moja stvar, ne bih želio da me sanjaš kao što si sanjao BBCa.
Mislim, nemam ništa protiv homoseksualaca, ali neka ti je kuća daleko od moje :wink



*zijev* *gähn*


slika

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 01:31 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
protein je napisao/la:
U kolonama izbjeglica ne nalaze se pored Sirijaca samo Afganistanci i Afrikanci, nego i Albanci, a u sve većem broju i balkanski muslimani iz BiH i Srbije.



I vecina njih ce biti vraceni. Ne kaze se da li su muslimani, bar u vijestima ovdje, vec se kaze da je negdje oko pola tih ljudi iz balkanskih drzava i da ce biti vraceni jer nemaju apsolutno nikakve sanse za azil. Meni licno uopste nije jasno zbog cega uopste i probaju i seru se u cejf onim sirijskim jadnicima.

A sto se Afganistanaca tice, svakom od njih bi dao azil. Svakom, a pogotovo onima sto bjeze od svakoraznih Talibana.

Afrikanci su opet prica za sebe. Ali uglavnom sam protiv zbog puke cinjenice da taj dolazak nebi imao kraja da se ne zaustavi iako ce konstantno curiti jedan dio Afrikanaca u Evropu. Isto tako se trebamo prisjetiti i toga da su se donedavno Evropljani u zemljama tih Afrikanaca ponasali kao najgore evropske svinje. I to stoljecima.

Pa samo 2.SR. kao primjer uzeti i nista ti drugo ne treba. Svabe i Englezi i Talijani se degenisu po Egiptu, Libiji, Tunisu, a usput stradaju desetine i stotine hiljada civila koji s tim istim Evropljanima veze s vezom nemaju..ovo samo kao jedan mali primjer. Pa jebote, vi se vadite jos uvijek na Turke i njima opravdavate vlastiti primitivizam i nekulturu, zaostalost, a sad zamisli da te neko karo jos prije 40 godina..ili 50 u vrh glave, kad su poceli da se povlace iz Maroka, itd..

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 02:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 21:26
Postovi: 1431
granica je napisao/la:
protein je napisao/la:
U kolonama izbjeglica ne nalaze se pored Sirijaca samo Afganistanci i Afrikanci, nego i Albanci, a u sve većem broju i balkanski muslimani iz BiH i Srbije.


A sto se Afganistanaca tice, svakom od njih bi dao azil. Svakom, a pogotovo onima sto bjeze od svakoraznih Talibana.

Afrikanci su opet prica za sebe. Ali uglavnom sam protiv zbog puke cinjenice da taj dolazak nebi imao kraja da se ne zaustavi iako ce konstantno curiti jedan dio Afrikanaca u Evropu. Isto tako se trebamo prisjetiti i toga da su se donedavno Evropljani u zemljama tih Afrikanaca ponasali kao najgore evropske svinje. I to stoljecima.

Pa samo 2.SR. kao primjer uzeti i nista ti drugo ne treba. Svabe i Englezi i Talijani se degenisu po Egiptu, Libiji, Tunisu, a usput stradaju desetine i stotine hiljada civila koji s tim istim Evropljanima veze s vezom nemaju..ovo samo kao jedan mali primjer. Pa jebote, vi se vadite jos uvijek na Turke i njima opravdavate vlastiti primitivizam i nekulturu, zaostalost, a sad zamisli da te neko karo jos prije 40 godina..ili 50 u vrh glave, kad su poceli da se povlace iz Maroka, itd..


Nije novost da bi ti tuđim novcima financirao naseljavanje Europe pripadnicima kojekakvih Europi stranih i neprijateljski nastrojenih nacija, samo nek su muslimani, nek se islam širi. Problem je što slično zazivaju pojedini kratkovidni europski ljevičari-cvjećari, iz potpuno drugih razloga. Onih razloga kojima si sklon pribjegavati da maskiraš svoje snove o šerijatu i minaretima u Europi.

Turci su Hrvate unazadili stotinama godina, držali istrgnute iz kršćanske Europe koje su dio. Europljani su Afrikancima donijeli civilizaciju, ali su bili prečesto brutalni. Turci nama nisu donijeli ništa dobroga (rat, ubojstva, paljevinu, protjerivanje, zaostalost, islam), dok su Europljani koloniziranim nacijama ipak donijeli nešto i dobroga.

I da, ti što se s Balkana pridružuju kolonama izbjeglica su gotovo isključivo Albanci i Muslimani (iz Srbije i BiH) koji su skontali da bi im to mogla biti prilika za lagodan život na socijali u Njemačkoj.

Čudi me kako u našim medijima nema bombastičnih naslova o muslimanima iz BiH koji se odlučuju iskušati sreću na taj način. O tome se šuti.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 02:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
Zanimljivo kako jedan anti-nacionalista tipa Ograničenog prilazi idejama nacionalizma kada je u pitanju 'kontribucija' za europska 'zlodjela' učinjena Arapima i crncima. Pa gospodine Ograničeni, kako to da za tebe kao anti-nacionalistu odjednom postoje kolektivne krivnje i kolektivne zasluge? Kako to da postoje kolektivne obveze novih generacija za dugove koje su napravile prošle? Opet islamišeš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 03:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13038
Lokacija: Zagreb
Također, zgodno mu je promakla činjenica da su Turci tim prostorom vladali 400 godina, a Europljani 40, recimo u slučaju Libije.
Afrika se kolonizira krajem 19. Stoljeća, a počinje oslobađati sredinom pedesetig, je li taj kratki period glavni razlog sadašnjega stanja?

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 03:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
volvoks je napisao/la:
Također, zgodno mu je promakla činjenica da su Turci tim prostorom vladali 400 godina, a Europljani 40, recimo u slučaju Libije.
Afrika se kolonizira krajem 19. Stoljeća, a počinje oslobađati sredinom pedesetig, je li taj kratki period glavni razlog sadašnjega stanja?


Situacija je još smješnija kada se uzme u obzir da refjuđis sele u Njemačku, a Njemačka imala dva-tri duluma zemlje dole u Africi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 07:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
U Nizozemskoj ( da ne povjerujete) opce negodovanje u opcinama
Gdje su odlucili trpati migrante. U azilskom centru blizu Utrechta veliki
neredi nocas (migranti medjusobno) pa je policija intervenirala.
Uglavnom atmosfera je antiimigrantska...

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 08:06 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6025
Tuki jel beše tamo velika autopijaca utorkom ujutru. Nekada sam stalno dolazio.
Tamo dilaju većinom cokoladirani. Sada će biti u još većem procentu.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 08:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
Je, evo kod Bife benzinske crpke. Taman na uscu Usore u Bosnu.
Puno raje iz Federacije i iz RS..
Salim se. Nisam u svercerskim vodama ali znam da najvise Litvanci Poljaci i Bugari
vuku auta u svoje zemlje. Ima i Srba Rumunja.. i nisu vise te pijace u fazonu. Vecinom
Sve ide preko interneta.. dogovoris se i to je to..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 08:37 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 10:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
Tulkas je napisao/la:
Je, evo kod Bife benzinske crpke. Taman na uscu Usore u Bosnu.
Puno raje iz Federacije i iz RS..
Salim se. Nisam u svercerskim vodama ali znam da najvise Litvanci Poljaci i Bugari
vuku auta u svoje zemlje. Ima i Srba Rumunja.. i nisu vise te pijace u fazonu. Vecinom
Sve ide preko interneta.. dogovoris se i to je to..


Šteta. Buvljak je akademija života. Čuješ svašta, naučiš svašta. Nekad te nasamare, nekad ti namakneš malo više... Rulja na pijaci iz daleka izgleda kao stado ovaca, a kad uđeš u nju to je zapravo košnica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 09:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37083
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ova ljigava kampanja hrvatskih medija u stranom vlasništvu o humanosti, prihvatanju raznolikosti i obogaćivanju društva nije ništa drugo nego priprema hrvatske javnosti da se pomire sa sudbinom da će Hrvatska biti prihvatilište i sabirni centar za nove "Europljane".

'Migranti se nama smiju vraćati, ali Srbiji i Grčkoj ne'
http://www.vecernji.hr/hrvatska/migrant ... ne-1026559

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: lider30, Naša Kvačica i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO