HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 21 srp 2024, 16:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 18:44
Postovi: 8293
U Hrvatskoj nakon izuzetno uspješne turističke sezone podbacila podsezona,
dosta je otkaza rezervacija za jadran u 10. mjesecu.

Znamo i sami da ovo nije nešto strašno jer je 10. mjesec za turizam minoran,
ali nam pokazuje što bi se moglo dogoditi sljedeću sezonu, a ovo stanje s
izbjeglicama neće prestati pritiskom na dugme.
A čujem još i glasove kako će ih smjestiti na Prevlaci :ucelo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 18:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 22:01
Postovi: 1588
Kara-marko Milanovića. :)

Milanović: Vučić je u talu, prodaje finte
Hrvatski premijer Zoran Milanović istakao je da Vučić tajno razgovara sa Budimpeštom i Karamarkom u Zagrebu, jer su oni svi "ekipica", prenosi "zabranjeni".
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1043816

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 18:26 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 16:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
protein je napisao/la:
U kolonama izbjeglica ne nalaze se pored Sirijaca samo Afganistanci i Afrikanci, nego i Albanci, a u sve većem broju i balkanski muslimani iz BiH i Srbije.



Lazes. Albanaca da. Bosnjaka ne. :kava

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
Moguce je da ima Sandzaklija. Samo nek idu, sto dalje iz Srbije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 18:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 22:01
Postovi: 1588
Za SNS botove na ovom forumu, ima ih nažalost i u RS.
slika

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 18:54 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
granica je napisao/la:
puntar2.0 je napisao/la:
Ma nemoj, otkaceni likovi? A di je onda ta ''pomijesanost'' o kojoj ti kao pristasa crnog bloka pricas. Ono, zbunjujes me, trazis multiulti, a sa svime branis one koji su prave pravcate nacike sto se tice ''multikultiralnosti'', znaci, ne dolazi u obzir.

Arapi su slicnog kova, znas pajdo meni je malo smisno koga ti hoces prati, a kao sto Beclija rece, ima nas par koji operiramo po zapadu. Arapkinje ne idu za Svabu, Poljaka, Hrvata, Srbina u toj drzavi Austriji, valjda ne i za vas, jer ste mekusasti za njih.

Ti ljudi nisu za multikulti, nikad bili. Ostaje pitanje sto hoce onda po zapadu? I zbog cega ih ti branis?


Citat:
Ma nemoj, otkaceni likovi? A di je onda ta ''pomijesanost'' o kojoj ti kao pristasa crnog bloka pricas. Ono, zbunjujes me, trazis multiulti, a sa svime branis one koji su prave pravcate nacike sto se tice ''multikultiralnosti'', znaci, ne dolazi u obzir.


Ko ih brani?

Ne. Ali itekako razumijem okolnosti koje su dovele do toga da su takvi kakvi su. Kad prodju tri, cetiri generacije, i to ce se istopiti. Pa samo 70 godina komunizma je od njih napravilo cudo - a kakvi su tek bili prije?!

Citat:
Arapi su slicnog kova, znas pajdo meni je malo smisno koga ti hoces prati, a kao sto Beclija rece, ima nas par koji operiramo po zapadu. Arapkinje ne idu za Svabu, Poljaka, Hrvata, Srbina u toj drzavi Austriji, valjda ne i za vas, jer ste mekusasti za njih.


Meni svejedno, ne volim te tamnopute, ali kontam sta hoces reci. Iskreno da ti kazem, libu me, isto tako kao kad vidim trebu zamotanu a da joj samo oci vire. Ali, i u to sam siguran, mogu raditi sta god hoce, ako ove drzave ostanu iole normalne, tj. ako ne odu u *** privredno uglavnom, najkasnije treca, cetvrta, pa makar da je i peta (ali sta je to u povijesti covjecanstva) generacija, se mogu oprostiti od svog konzervativnog sranja.


Citat:
Ma nemoj, otkaceni likovi? A di je onda ta ''pomijesanost'' o kojoj ti kao pristasa crnog bloka pricas. Ono, zbunjujes me, trazis multiulti, a sa svime branis one koji su prave pravcate nacike sto se tice ''multikultiralnosti'', znaci, ne dolazi u obzir.


U tome i lezi fora. Ja njih uopste ne branim ali ih trenutno smatram, jer su nebitna manjina, manjom opasnoscu za ono sto ja smatram svojim identitetom, iliti identitetima, nego ove sto se slomise napadajuci ih.
Znam ja tu vrstu islamoskepticizma (bolje reci, jer ne mislim da se tu radi u klasicnom smislu o ksenofobiji), itekako mi je poznata, od ljudi koji fakat ne mrze ali su iz ovog ili onog razloga zabrinuti za ono sto smatraju svojim way of life-om. Ali najkasnije tu dolazi statistika u igru koja je neumoljiva. Arapi, na svu srecu, ovdje nece postati vecina ni za hiljadu godina. I jednostavno mi se gadi, gadi mi se i neizmjerno mi je zao kad vidim da radi takvih skepticizama, a prije svega radi mrznje jednog dijela tih ljudi koji se protive migrantima (evo npr. BBC, taj lik jednostavno mrzi..pa sve da sutra neko udari carobnim stapicem i napravi EU jos boljom zemljom dolaskom izbjeglica taj bi bio protiv jer mrzi..mrzi sve muslimansko), masa ljudi trenutno pati. Znam, dosadilo vam je vec ali kad moze onaj srati po hiljadu puta o takiji mogu i ja jos jednom napomenuti: Zamislite se samo sa svojom djecom u narucju u tim ***..samo se na trenutak zamislite..ili makar pokusajte dostici na sekund taj nivo empatije.

Evo, zasto Markan, primjera radi, ne sere o izbjeglicama? Tip je vjernik i meni se licno cini jednostavno nece da se ogrijesi.

A najsmijesnije mi je kad mi desnicar kaze da on ustvari samo brani moju slobodu..ili prava zena..ili..ma nebitno..tu vec pocinje surealizam i automatski mi nadrealisti padnu na pamet.


Kazes samo 70 godina u komunizmu. Socijalizam je represivan do boli. demokracija je *** od tovara za socijalizam. Stasi, usutkivanje, likvidaciije, udba, to je socijalizam.

Empatija je fina stvar, ostaje cinjencia da su Ceceni, Arapi i slicni nesto ''najzajebanije'' sto puza po Europi, njihovi krimosi su daleko od nekog Ljube Zemunca, iltii danasnjeg Frankfurtskog miljea. Jedino da njima jos mozda Albanci pariraju donekle sto se tice ponasanja.

Uz to su skloni getoiziranju, te su fundamentalisti.

Neka idu nazad.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 19:06 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
Ili kako mi rece jednon jedna alevitkinja Turkinja, inace biracko tjelo CHP, a i u njih se razocarala, rece ona sve je to djubrad, misleci na njemacke Turke, tu biraju SDP Njemacka, a doma navijaju za sive vukove i Erdogana. E, to bi bilo to.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 19:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
U jebote.. pa na srpskoj strani ni satora nema. Ljudi na groblju spavali.
eto sta se desi kad se protok uspori. Toliko o organiziranosti tamo daleko

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 19:37 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 10:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
puntar2.0 je napisao/la:
Ili kako mi rece jednon jedna alevitkinja Turkinja, inace biracko tjelo CHP, a i u njih se razocarala, rece ona sve je to djubrad, misleci na njemacke Turke, tu biraju SDP Njemacka, a doma navijaju za sive vukove i Erdogana. E, to bi bilo to.


Poznato. Žive među nemuslimanima kao Clark Kent...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 19:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
Kulturno obogaćivanje je krenulo.

Citat:
Krvavi bajram među imigrantima na istoku Njemačke

20 imigranata iz Albanije i Tunisa, radili noževi, 4 osobe ozlijeđene.
slika
https://mopo24.de/#!nachrichten/chemnitz-messerstecherei-luetzowstrasse-vier-verletzte-15200

Masovna tuča imigranata (Sirijci i Afganistanci) u Leipzigu, sudjelovalo 200 ljudi
slika
https://mopo24.de/nachrichten/massenschlaegerei-100-asylbewerber-leipzig-messe-15205


Jadni, a tek došli... Biti će toga još kada ih Švabo fino smjesti i nahrani, ne valjda se tući na prazan želudac.

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 19:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
Vucko tek u 21 h pusta hrvatske kamione i robu na tlo Srbije. :biceovodobro

Samo strpljenja, ko ceka taj i doceka. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 19:51 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 10:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
Nije mi jasno nešto, stalno histerišu da se kršćani okrenu islamu, a ni sami među sobom se ne mogu podnijeti...
Muslimani su braća, jes' vala. Ko i kršćani...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 20:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
Vujadin je napisao/la:
Vucko tek u 21 h pusta hrvatske kamione i robu na tlo Srbije. :biceovodobro

Samo strpljenja, ko ceka taj i doceka. :zubati


Jel prestao kmecati pred euro šefovima

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 20:41 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6025
Nema kod nas logora kako nam Zoki savetuje. Te tradicije su svojstvene drugima.
Mi nikada nismo baštini takvu tradiciju u našoj istoriji. Uvek čovečnosti i humanosti.
Ima samo dečji kutak.
Slikovnice bojce promocija dobrote. Ulizivanje Arapima da incestiraju.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 21:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 lip 2012, 00:09
Postovi: 15562
Tulkas je napisao/la:
U jebote.. pa na srpskoj strani ni satora nema. Ljudi na groblju spavali.
eto sta se desi kad se protok uspori. Toliko o organiziranosti tamo daleko


http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=169088

Rvacka.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 21:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37083
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Opet lažete to nije u Hrvatskoj, groblje je na ničijoj zemlji, šta treba da ih rastjera hrvatska policija pa da urličete agresija, vi ste ih tu usmjerili i smijestili.
Da imate poštovanja prema svome groblju ne bi ih tu istovarali.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
Citat:
DOZNAJEMO Kreće uređenje Prevlake za prihvat 5 tisuća izbjeglica!

Za nekoliko dana Prevlaka bi trebala biti spremna za prihvat 3 do 5 tisuća sirijskih izbjeglica.

Naime, kako ekskluzivno doznajemo u petak ujutro započinju radovi na uređenju bivših vojnih hangara i baraka za smještaj vojske na Prevlaci za eventualni prihvat izbjeglica. Na teren izlaze djelatnici Hrvatskih cesta, Elektrojuga i Vodovoda, a uređenje prostora financirat će država. Kako doznajemo Grad Dubrovnik i Dubrovačko-neretvanska županija s mjerodavnim institucijama započet će s uređenjem bivšeg vojnog kompleksa samoinicijativno kako nas možebitni val izbjeglica ne bi uhvatio nespremne. S obzirom da je riječ o području u blizini državne granice te izvan naseljenih mjesta Prevlaka je vrlo logičan izbor.

Pretpostavlja se kako bi u iduće tri godine u Europu moglo doći 5 milijuna izbjeglica pa je vrlo moguće da će se, pogotovo s dolaskom zime aktivirati tzv. jadranska ruta, kojom bi izbjeglice u Hrvatsku počele stizati morem, dakle na jug Hrvatske. Na to je upozorio i dr. Anđelko Milardović.

– Ako Turska da zeleno svjetlo da dva milijuna izbjeglica iz Sirije mogu slobodno na Zapad, nastat će stampedo. Osim toga, ne treba odbaciti ni mogućnost da se, dolaskom zime, aktivira nova, jadranska ruta, kojom bi izbjeglice u Hrvatsku počele stizati morem. U tom bi slučaju Lastovo moglo postati hrvatska Lampedusa – izjavio je ovih dana Milardović za Slobodnu Dalmaciju.


http://www.dulist.hr/doznajemo-krece-ur ... ca/269619/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 21:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 11:48
Postovi: 618
daramo je napisao/la:
Opet lažete to nije u Hrvatskoj, groblje je na ničijoj zemlji, šta treba da ih rastjera hrvatska policija pa da urličete agresija, vi ste ih tu usmjerili i smijestili.
Da imate poštovanja prema svome groblju ne bi ih tu istovarali.



Ajde,sta si zapenio.Proslo je.Rekli su sta su rekli,Zoki je gostovao na RTS-u,a Vucko na HRT-u.Ko da su se dogovorili jbt.A ti i dalje ratujes

Idemo dalje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 21:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
daramo je napisao/la:
Opet lažete to nije u Hrvatskoj, groblje je na ničijoj zemlji, šta treba da ih rastjera hrvatska policija pa da urličete agresija, vi ste ih tu usmjerili i smijestili.
Da imate poštovanja prema svome groblju ne bi ih tu istovarali.


Groblje je u Hrvatskoj.

https://www.google.com/maps/@45.1559659 ... a=!3m1!1e3


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37083
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Čovjek laže što nije fino napisao da je na ničijoj zemlji ovako inscinira da ih je hrvatska policija tu smjestila, nisam ja to postavio.

Tu se slažem treba smiriti strasti, dobro nam se na BBC-u smiju ponašamo se kao djeca, ustvari ove nakarade koje nas predstavljaju.
Vaši su odigrali prljavo sklapajući savez s jednom zemljom protiv druge, ali naši da su pametni ne bi obraćali pažnju na vas nego samo trpali Mađarima koji su i najviše krivi za ovu dječju prepirku.

Izgubljeni Milanović umjesto da ih samo kupi na granici i vozi Mađarima on pravi neke centre za odmor i prehranu, baca pare na sve strane, uvodi neke bespotrebne blokade trgovine, čovjek totalno izgubljen a vlada nepripremljena.
Ovima nije do nikakve hrane, kupanja i odmora oni samo žele što brzi prijevoz do Đermani da pokupe socijalu i dobiju smiještaj dok ga ima.

Što je najgore ni Karamarko nije ništa bolji tip tako da ne možemo očekivati ništa pametnije.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 21:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37083
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Vujadin je napisao/la:


Pa pogledaj gdje je granični prijelaz, zašto bi hrvatski policajci išli ispred graničnog prijelaza i rastjerivali ljude s groblja nazad u Srbiju, znam da bi vi to voljeli pa da pravite skandal ali ništa od toga.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 21:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
daramo je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:


Pa pogledaj gdje je granični prijelaz, zašto bi hrvatski policajci išli ispred graničnog prijelaza i rastjerivali ljude s groblja nazad u Srbiju, znam da bi vi to voljeli pa da pravite skandal ali ništa od toga.


Ma mogli ste vi da stavite tu granicnu kucicu na ulazu u Tovarnik, to nista ne mijenja.
Zna se tacno u metar gdje je granica i to je oznaceno i na google maps.

Dopustili ste da se na teritoriji Hrvatske azilanti izivljavaju na pravoslavnom groblju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37083
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Želiš reći da smo trebali srušiti groblje i na njemu napraviti prijelaz?
Gdje su vaši policajci što ih fino nisu usmjerili ovo se samo može riješiti zajedničkim radom hrvatske i srpske policije ali vaše nema na vidiku.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 21:52 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6025
Neće valjda ko na KiM one oodgurne scene sa skrnavljenjem.

Stvarno Srpsku nejač niko ne štiti. Svi se urotili kontra nebeskih Srba.
zavide nam što smo lepi pametni potentni. I žene nam najlepše.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 ruj 2015, 21:54 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6025
Neće valjda ko na KiM one oodgurne scene sa skrnavljenjem da gledamo.

Stvarno Srpsku nejač niko ne štiti. Svi se urotili kontra nebeskih Srba.
zavide nam što smo lepi pametni potentni. I žene nam najlepše.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO