HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 21 srp 2024, 08:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 19:24 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
volvoks je napisao/la:
granica je napisao/la:
Najjace izrazen rasizam i mrznja prema strancima i izbjeglicama tamo gdje ih gotovo da i nema, ili ih nema nikako.

U ovim opstinama su pobjedili desnicari (pokrajinski izbori Gornja Austrija):

slika

http://derstandard.at/2000022918551/Bla ... echtlingen

Sta nam to govori o tim ljudima (mislim, osim da su glupi ko ***)?

Da nema dovoljno imigranata koji bi glasali za SPÖ?

Inače, ovo trubljenje o lošim uvjetima je postalo konstanta, a često znaju i lagati. Recimo o uvjetima u hrvatskom kampu gdje su bili zatvoreni 9 dana dok je kamp postojao svega dvije noći.



Citat:
Da nema dovoljno imigranata koji bi glasali za SPÖ?


Ne razumijem.

Ali ako te interesuje ja licno cu glasati za KPÖ. Kod Zelenih mi feministicka diktatura ide zestoko na ***. I ok su mi oni ali ih nekako organski ne podnosim. Hocu reci, gade mi se. I kad vidim one ekopicke kako seru odmah mi se povraca.

Citat:
Inače, ovo trubljenje o lošim uvjetima je postalo konstanta, a često znaju i lagati. Recimo o uvjetima u hrvatskom kampu gdje su bili zatvoreni 9 dana dok je kamp postojao svega dvije noći.


Vidio sam video nekog novinara koji se uvukao u neki kamp u Hrvatskoj. Meni dovoljno. No, nije Hrvatska tu nista kriva. To je jedna mala balkanska banana drzavica, do guse u sopstvenim problemima (iako ih je bolio naravno *** sta ce biti sa Sirijom kad su im liferovali oruzje za "demokratsku opoziciju" protiv "diktatora Asada"), koju je zbog geografskog polozaja zapalo da bude to sto jest, privremeni prihvatni centar, dok Njemacka logisticno ne bude spremna da primi novu turu.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 19:25 
Offline

Pridružen/a: 21 svi 2013, 17:03
Postovi: 970
Lokacija: Hilafet, Sarajevo
Upozorenja: -2
Ovadia Yosef dugogodisnji vjerski lider sefardske zajednice u Izraelu i politicki saveznik Benjamina Netanyahua je kazao da je jedina svrha goyima(nejevreja) da sluze Jevrejima.

Mogu vam pronaci hiljade izjava uglednih jevrejskih lidera kako zagovaraju masovnu migraciju iz zemalja treceg svijeta u zemlje sa Europskom. vecinom.

_________________
"Allah je naš cilj, Kur'an je naš zakon, Poslanik je naš lider, Džihad je naš način, a smrt na Allahovom putu naša najveća težnja."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 19:26 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
BBC je napisao/la:
Može netko banirati ovog retarda. Osim ako nadležni na forumu ne žele da privuče tajne službe pa da i njima telefone snimaju.



Iskreno, da li duvas?

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 19:26 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Ko drugi nego ja je napisao/la:
U Talmudu pise da i najbolji medu nevjernicima zasluzuju smrt..
@


To uopste nije istina. Ako vec nesto tvrdis onda daj izvor za to a ne ovako rekla kazala.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 19:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
CBS News.

Odvojite koji minut. Tip je kirurški precizno secirao švedski problem sa (muslimanskom) migracijom. Bit će vam puno stvari jasno iz prošlosti, sadašnjost i kuda to društvo ide.


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 19:30 
Offline

Pridružen/a: 21 svi 2013, 17:03
Postovi: 970
Lokacija: Hilafet, Sarajevo
Upozorenja: -2
David Miliband(jevrej i vazan politicar u Britaniji) lobira da Britanija primi najmanje 150000 sirijskih izbjeglica u isto vrijeme podrzava Izrael samo za Jevreje.

_________________
"Allah je naš cilj, Kur'an je naš zakon, Poslanik je naš lider, Džihad je naš način, a smrt na Allahovom putu naša najveća težnja."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 19:40 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 10:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
Ko drugi nego ja je napisao/la:
David Miliband(jevrej i vazan politicar u Britaniji) lobira da Britanija primi najmanje 150000 sirijskih izbjeglica u isto vrijeme podrzava Izrael samo za Jevreje.


Čitali koješta pa bulazne...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 20:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To je naše ustaško cvijeće. Još ih puca toliko godina poslije WWII.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 20:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To je razlog zašto Bošnjamisti toliko vole migrante. Da su shia navijali bi da ih Mađari zatuku motikama.

United Nations Human Rights Council finds 83 percent of the migrants questioned were Arab Sunni men, with 71 percent between the ages of 18 and 35.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 20:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
Crash course integracije u (nekada) mirnom gradiću Stadtallendorf



Još jedan primjer kulturnog obogaćivanja Njemačke, masovna tučnjava Albanaca i Pakistanaca (70ak ljudi).
Radile su boce, štapovi… a ozlijeđeno je 6 ljudi. Po neslužbenim informacijama, razlog tuče su oprečna mišljenja oko rješavanja zadataka na državnom natjecanju iz c++ programiranja (kao što jedan na klikslamovom forumu reče).
http://www.focus.de/politik/deutschland ... 75737.html

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 21:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jako "hrabar" ministar kad zna da dolje nitko neće ni doći. Zašto bi kad ih u Slavoniji čeka smještaj i besplatan prijevoz dalje.

"Kukurikavci" lažu više od Bijele Kuće, a muda i resursa ni blizu za pokriće.

Citat:
Hrvatska neće dopustiti da se za ulazak izbjeglica u Hrvatsku otvore “dvije fronte” te će sve izbjeglice koje s juga pokušaju ući u Hrvatsku biti vraćene tamo odakle su došle, poručio je u ponedjeljak navečer iz Opatovca potpredsjednik Vlade i ministar unutarnjih poslova Ranko Ostojić i potvrdio kako se na prostoru Prevlake uređuju vojni objekti, ali ne za smještaj izbjeglica već pripadnika policije.

“Svima šaljem istu poruku. Ne dolazite, bit ćete vraćeni tamo odakle ste došli”, rekao je Ostojić na konferenciji za novinare dodavši kako tako misli i premijer Zoran Milanović.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Koliko slovenski lideri mudrije i zrelije pristupaju toj situaciji za razliku od HR vlade.

Citat:

Slovenija i Mađarska dogovorile suradnju oko izbjeglica!
Autor: M. Berić/Hina
Ponedjeljak, 28. Rujan 2015. u 15:25

"Ubuduće ćemo biti obaviješteni o svim mjerama Mađarske na njenoj granici s Hrvatskom u pogledu dozvola za prijelaz izbjeglica i migranata", kazala je slovenska ministrica nakon susreta s Pinterom.

Prošlotjedno postavljanje ograde i žičane barijere na dijelu granice između Slovenije i Mađarske bio je nesporazum koji neće utjecati na bilateralnu suradnju, a Mađarska će ubuduće obavještavati Sloveniju o protoku izbjeglica koji u nju dolaze iz Hrvatske, složili su se u ponedjeljak slovenska ministrica unutarnjih poslova Vesna Gjerkeš Žnidar i njen mađarski kolega Sandor Pinter na sastanku na graničnom prijelazu Dolga Vas.

U razgovorima je bilo riječi o budućoj koordinaciji za slučaj budućeg dolaska migranata u Mađarsku i prolaska kroz njen teritorij, a slovenska je ministrica nakon sastanka rekla kako su se složili da je postavljanje ograde na dijelu granice sa Slovenijom, što su mađarske vlasti bile započele pa potom od toga odustale, bio “izvanredan događaj” koji neće utjecati na buduću suradnju dviju država.

“Ubuduće ćemo biti obaviješteni o svim mjerama Mađarske na njenoj granici s Hrvatskom u pogledu dozvola za prijelaz izbjeglica i migranata”, kazala je slovenska ministrica nakon susreta s Pinterom.

Dodala je da između dviju država, koje su u schengenskom području, neće biti žice, nego da će u pograničnom području radi kontrole izbjegličkih tokova biti formirane mješovite policijske patrole, o čemu je također postignut dogovor.

Slovenska je ministrica rekla bi se njena zemlja susrela s velikim teškoćama ako bi u nju došao velik broj migranata koji putuju na sjever Europe, kako se to dogodilo u Mađarskoj i Hrvatskoj, a da bi u slučaju da svoje granice zatvore Njemačka i Austrija kao izbjegličke destinacije, stanje za Sloveniju moglo postati neodrživo.

“Ako bi došlo do iznenadnog i neočekivanog dolaska desetak tisuća migranata dnevno, kako je to bilo u Mađarskoj, to bi za nas bila izuzetno teška situacija”, rekla je Gjerkeš Žnidar.

Prema njenim riječima, još opasnija situacija nastala bi ako bi svoje granice za migrante zatvorile Austrija i Njemačka.

“Ako dođe do toga, Slovenija bi se mogla naći u bezizlaznoj situaciji”, kazala je Gjerkeš Žnidar.

Na opasnost da u novom valu u Sloveniju pristigne velik broj izbjeglica osvrnuo se u ponedjeljak i slovenski predsjednik Borut Pahor, rekavši da bi drugi izbjeglički val mogao biti izazovniji za zemlje kroz koje izbjeglice prelaze u središnju Europu od prijašnjeg, u kojemu je kroz Sloveniju iz Hrvatske prošlo nešto manje od 4000 ljudi u nekoliko dana.

“Doći ćemo u jednom trenutku do točke kad nijedna država neće moći izdržati bez pooštrenog nadzora granica i kontrole izbjegličkog vala”, kazao je Pahor. Zato će u budućnosti biti potrebne kooordinirane europske mjere za kontrolu dolaska izbjeglica, ocjenjuje slovenski predsjednik koji neprilike očekuje vrlo skoro.

“Ovaj će tjedan u pogledu izbjeglica biti vrlo zahtjevan. Osim brige za izbjeglice moramo uvažiti i zabrinutost koju legitimnim pitanjima izražavaju naši ljudi”, kazao je Pahor.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 21:17 
Offline

Pridružen/a: 18 ruj 2015, 20:38
Postovi: 152


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 23:06 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
BBC je napisao/la:
I kako vidimo promjenili se i naučili lekcije. Za razilku od muslimana koji su toliko zatucani kao da ih vremeplov izbacio direktno iz Muhammadovog vremena.



Nista takvi kao sto si ti nisu naucili, niti ce ikad. Neprijatelj je samo zamjenjen drugim. Novi zidov vam je musliman. Predrasude idu cesto cak i u istom pravcu a argumentacija je haman pa identicna.

Ovom papi danasnjem svaka cast jer u svom ovom talogu zla i govana to je lik koji ako nista barem spusta loptu i odnosi se s respektom prema drugima.

No, i njega ste uspjeli popljuvati (vec sam vidio na nekoliko tema). Takvom Hrvatu kao sto si ti cak ni papa ne valja.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 23:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vidiš da si musliman sa dna kace. Inače te uopće ne bi vrijeđalo to napisano.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 23:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Ibn Kathir on 3:28—Allah said next, (unless you indeed fear a danger from them) meaning, except those believers who in some areas or times fear for their safety from the disbelievers. In this case, such believers are allowed to show friendship to the disbelievers outwardly, but never inwardly. For instance, Al-Bukhari recorded that Abu Ad-Darda' said, "We smile in the face of some people although our hearts curse them.'' Al-Bukhari said that Al-Hasan said, "The Tuqyah is allowed until the Day of Resurrection.''

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 23:15 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
BBC je napisao/la:
Vidiš da si musliman sa dna kace. Inače te uopće ne bi vrijeđalo to napisano.


Ko kaze da to mene vrijedja? Pa budalo, nije moj motiv odbrana necega, moj motiv je napad na nesto.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 23:30 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
granica je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Vidiš da si musliman sa dna kace. Inače te uopće ne bi vrijeđalo to napisano.


Ko kaze da to mene vrijedja? Pa budalo, nije moj motiv odbrana necega, moj motiv je napad na nesto.

Kontroliši se.Nisi ni prvi ni poslednji koji će završiti kao virtuelni mudzahedin.
Šta tebi nije jasno?!
Šta sereš?
Jel muslimani vole hrišćane??
Ko na Svetu voli muslimane osim muslimana?
Gde to muslimani i hrišćani zajedno žive u miru?!Pogotovu ako su muslimani većina!!?
I kad su manjina prave probleme u državi.
Jel ovo sve tačno????
Kako te više nije sramota da svakom ko se stobom ne slaže lepiš etikete?
Jesi vernik?
Nisi.
Što ti je bio problem da odgovoriš i da se zakuneš u Alaha da nisi za šerijat?
Koga ti braniš?Sa kime se identifikuješ??Sa kime?Sa ovim životinjama što prave deponije smeća i seru pored WC šolje i po stepeništu?Siluju decu i žene?Žive od hrišćanskog sistema socijalne zaštite?Pa jel se sa tim *** identifikuješ?Jesi tu našao uporište?Nadu?Šta?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 23:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
Što se ovdje na forumu ne pojavi ovakav Bošnjo nego samo dolaze radikalci, neprilagođeni dijasporčići i blago poremećeni teoretičari zavjera :glare


_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 23:43 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
Takav se nikad neće pojaviti niti sam ga ja video i upoznao.Potpuno odsustvo bilo kakvog svisla za objektivnost.
Hrvati su isti takvi ali u manjoj meri.
Ne znam šta je problem..kvar u mentalnom sklopu i kod jednih i kod drugih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 23:46 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
chat nick je napisao/la:
granica je napisao/la:

Ko kaze da to mene vrijedja? Pa budalo, nije moj motiv odbrana necega, moj motiv je napad na nesto.

Kontroliši se.Nisi ni prvi ni poslednji koji će završiti kao virtuelni mudzahedin.
Šta tebi nije jasno?!
Šta sereš?
Jel muslimani vole hrišćane??
Ko na Svetu voli muslimane osim muslimana?
Gde to muslimani i hrišćani zajedno žive u miru?!Pogotovu ako su muslimani većina!!?
I kad su manjina prave probleme u državi.
Jel ovo sve tačno????
Kako te više nije sramota da svakom ko se stobom ne slaže lepiš etikete?
Jesi vernik?
Nisi.
Što ti je bio problem da odgovoriš i da se zakuneš u Alaha da nisi za šerijat?
Koga ti braniš?Sa kime se identifikuješ??Sa kime?Sa ovim životinjama što prave deponije smeća i seru pored WC šolje i po stepeništu?Siluju decu i žene?Žive od hrišćanskog sistema socijalne zaštite?Pa jel se sa tim *** identifikuješ?Jesi tu našao uporište?Nadu?Šta?


Darthe, tvoj najveci problem, od mnostva problema koje imas, je to sto pausaliziras. Jedna familija pa nisu svi isti a kamoli da milion ili milijarda ljudi mogu biti isti.

Da, ne postoji hriscanski sistem socijalne zastite. Socijalna zastita je produkt novijeg vremena. Hriscanstvo ga nije poznavalo preko 1900 stotina godina.


Citat:
Gde to muslimani i hrišćani zajedno žive u miru?!Pogotovu ako su muslimani većina!!?


Imas Tursku i Albaniju. A kako stvari stoje uskoro i Rusiju. :D

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 23:54 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
granica je napisao/la:
chat nick je napisao/la:
Kontroliši se.Nisi ni prvi ni poslednji koji će završiti kao virtuelni mudzahedin.
Šta tebi nije jasno?!
Šta sereš?
Jel muslimani vole hrišćane??
Ko na Svetu voli muslimane osim muslimana?
Gde to muslimani i hrišćani zajedno žive u miru?!Pogotovu ako su muslimani većina!!?
I kad su manjina prave probleme u državi.
Jel ovo sve tačno????
Kako te više nije sramota da svakom ko se stobom ne slaže lepiš etikete?
Jesi vernik?
Nisi.
Što ti je bio problem da odgovoriš i da se zakuneš u Alaha da nisi za šerijat?
Koga ti braniš?Sa kime se identifikuješ??Sa kime?Sa ovim životinjama što prave deponije smeća i seru pored WC šolje i po stepeništu?Siluju decu i žene?Žive od hrišćanskog sistema socijalne zaštite?Pa jel se sa tim *** identifikuješ?Jesi tu našao uporište?Nadu?Šta?


Darthe, tvoj najveci problem, od mnostva problema koje imas, je to sto pausaliziras. Jedna familija pa nisu svi isti a kamoli da milion ili milijarda ljudi mogu biti isti.

Da, ne postoji hriscanski sistem socijalne zastite. Socijalna zastita je produkt novijeg vremena. Hriscanstvo ga nije poznavalo preko 1900 stotina godina.


Citat:
Gde to muslimani i hrišćani zajedno žive u miru?!Pogotovu ako su muslimani većina!!?


Imas Tursku i Albaniju. A kako stvari stoje uskoro i Rusiju. :D

Gde si doktore nisam te prepoznao.
Hteo si da kažeš da generalizujem?
Da.Generalizujem.Šta mene boli ona stvar što od njih 10 trojica ili ne bitno 5 imaju eventualno časne namere kad drugih 5 ili 7 će sutra praviti probleme?
Ne želim ih ni jedne ni druge.Jesam li ja zbog toga loš?
Zašto se identifikuješ sa njima?
Šta te povezuje?
Islam?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 ruj 2015, 23:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
chat nick je napisao/la:
Takav se nikad neće pojaviti niti sam ga ja video i upoznao.Potpuno odsustvo bilo kakvog svisla za objektivnost.
Hrvati su isti takvi ali u manjoj meri.
Ne znam šta je problem..kvar u mentalnom sklopu i kod jednih i kod drugih.


Ja relativno često upoznajem brote iz Sarajeva/Tuzle/Zenice i sa svima je apsolutno ista priča. Prije par mjeseci pijemo sa par likova iz Sarajeva (lafo intelektualci, urbana raja, pravi bosanci) i kako to obično biva, na kraju se dohvati o politici pričati.
Nekako dođosmo na temu uhićenja vehabija u RSu, i lik na to mrtav hladan govori “Majku im četničku, što hapse muslimane”…
Što na to reći, kako sa takvom urbanom gradskom rajom voditi raspravu...

Što se tiče tog dijela “Hrvati su takvi ali u manjoj mjeri”, bolje da ti to ne komentiram.

granica je napisao/la:
Mozda zato sto Safeta Babica zaboli *** za forum Hercegbosna.
https://www.youtube.com/watch?v=AHkegiXRbiY

=))


Mujaga, budi fin, kulturan i probaj normalno sudjelovati u raspravi. Ukoliko nemaš što reći o dotičnom, nemoj gubiti vrijeme na forumu nego pravac kod onih Poljakinja od 50 evrića :wink

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 29 ruj 2015, 13:37 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6025
http://www.nspm.rs/hronika/becki-prese- ... icama.html

Немачка канцеларка Ангела Меркел врши притисак на Аустрију у вези са избеглицама, тврди бечки дневник „Пресе“, наводећи да немачке власти већ дуже прете да неће пропустити возове са избеглицама из Аустрије.

Према бечком листу, Меркелова је о томе разговарала телефоном са аустријским канцеларом Вернером Фајманом.

Кабинет канцелара Фајмана пренео је да тренутно обустављање ванредних возова није на дневном реду.

Међутим, „Пресе“ истиче да је очигледно само питање времена када ће Немачка зауставити возове, односно смањити фреквентност.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 29 ruj 2015, 13:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
Priča je jebeno tužna i morbidna a ide nekako ovako.

slika
Elin Krantz je Šveđanka, djevojka od 27 godina koja se zalagala za prava arapa i crnaca te povećanu imigraciju.
Jedna od glumica u spotu "Blanda Upp”, financiranom od strane Švedske vlade, u kojem pjeva iskrivljenu verziju Švedske himne "jašući" tamnoputog pastuha, sve u svrhu promoviranja rasnog miješanja.
slika
Pravi prototip left wing aktivistice iz bogate obitelji koja je sebe nazivala multikulturalnom i tolerantnom osobom.

Jednu kasnu noć, nakon izlaska u grad, Elin se tramvajem vraća kući.
Osim nje i par drugih ljudi, tu je i Ephrem Tadele Yohannes, izbjeglica iz Etiopije koji je prvo emigrirao u Ameriku gdje je zatvoren radi brojnih kriminalnih prijestupa da bi ubrzo dobio azil u Švedskoj radi "rasne diskriminacije".
slika

Nakon što je izašla iz tramvaja, lik ju je slijedio, oteo i odvukao u šumicu u blizini. Cijelo vrijeme dok ju je silovao, udarao ju je tolikom silom da joj je mozak pretrpio teška oštećenja usljed nedostatka kisika a vrat, ruke i noke su joj bili prekriveni podljevima i modricama.Nije joj bilo pomoći i na mjestu je umrla.
Sliku neću embeddati jer je prebrutalna i sjebana, no link je ovdje

http://3.bp.blogspot.com/-eA3FTA7THE8/U ... terbig.jpg

Lika su uhitili i dobio je 16 godina zatvora a vjerovatno će izaći nakon odsluženih 8.

Što se dogodi u čovjeku, da dok ti zemlja propada i biva nazivana silovateljskim centrom svijeta, ti daješ sve od sebe da ih što više dođe. Kako će reagirati primitivni kozojeb kada vidi visoku plavu Šveđanku u miniću, a zadnjih 30 godina je gledao zamotane hanume i jebao koze...

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO