HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 srp 2024, 14:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 lis 2015, 20:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25070
Lokacija: Heartbreak Hotel
Prvi plodovi imigracije pristižu

http://informativa.ba/2015/10/19/vicars ... a-izborima

Citat:
Antiimigranska Švicarska narodna stranka (SVP) osvojila je najviše glasova na nedjeljnim parlamentarnim izborima, vršeći pritisak na vladu u Bernu da uvede kvote za ljude koji pokušavaju ući u Evropsku uniju.

Uspjeh SVP-a, skupa s pomacima koje je zabilježila prokapitalistička Liberalna stranka (FDP), naveli su političke komentatore na razgovore o "Rechtsrutsch" - "okretanju udesno" - u švicarskoj politici.

Imigracija je bila centralna tema za glasače u vrijeme kada bujice tražilaca azila s Bliskog istoka i iz sjeverne Afrike hrle prema Evropi.

"Glasanje je bilo jasno. Ljudi su zabrinuti masovnom migracijom prema Evropi" izjavio je čelnik SVP-a Toni Brunner za švicarsku televiziju, prenosi Reuters.

Rezultati nedjeljnih izbora zacementirali su poziciju SVP-a kao dominantne političke snage u Švicarskoj.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 lis 2015, 21:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Hrvatska vlada opet radi isto sranje. Postavili šaku policajaca naspram nekoliko tisuća migranata. Dogodili se nešto bilo kom policajcu te budale treba pod hitno na sud poslati. Kao Sanadera.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 lis 2015, 21:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Slovenci ih danas tukli pendrecima i prskali suzavcem. Ali i kod njih je granica otvorena. Pa će se i oni sjetiti Orbana.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 lis 2015, 21:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Fercera mađarska ograda. Danas cijeli dan samo 41 migranta ušla u schengen zonu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 lis 2015, 22:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mali resume kompletne situacije. Koje vlade i koje zemlje ne žele muslimane u svom društvu i probleme koji idu sa tim.

- Grčka - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Makedonija - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Srbija - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Mađarska - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Hrvatska - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Slovenija - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Austrija - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Njemačka - ne žele ih ni vlada ni narod (nisam siguran što bi narodni referendum pokazao, i bi li išlo preko 51% i koliko preko u tom slučaju). Sklon sam vjerovati da ih narod ne želi u velikoj većini.
- Italija - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Francuska - čini mi se da je vlada neodlučna, narod ih ne želi.
- UK - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Danska - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Norveška - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Švedska - želi i vlada jako, za narod nisam siguran. Možda ih čak i oni žele.
- Finska - vlada ih želi, reklo bi se bar, narod ne.
- Nizozemska - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Španjolska - ne poznajem situaciju ali lako pretpostaviti.
- Bugarska, Rumunjska - ne žele ih ni vlada ni narod.

Itd.....itd....

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 lis 2015, 22:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Citat:
Fotoreporteri: Hrvatska policija nas napala na teritoriji Srbije

Hrvatski policajci prešli su danas oko 12.30 sati kod sremskog sela Berkasovo na teritoriju Srbije i napali više novinarskih ekipa, što je potvrdio i ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović.

slika

Fotoreporteru AFP-a Andreju Isakoviću oteli su dve kamere i bacili ih u voćnjak na hrvatskoj teritoriji. Hrvatski policajci napali su i snimatelja Al Džazire Boška Brankovića, snimatelja Rojtersa Branka Filipovića, kao i Aleksa Farela iz Engleske, koji je snimao dokumentarac.

- Stajao sam na brežuljku, u oranicama, odakle se vidi grupa migranata u jednom bagrenjaku na srpskoj teritoriji. Nisam ni fotografisao, a dvojica hrvatskih policajaca iz su krenula ka meni i počeli da viču: “Evo ga još jedan! Šta ti tu tražiš?” Bilo je i psovki. Izvadio sam legitimaciju i rekao im da radim za AFP, a oni su mi tražili da izvadim kartice iz kamere. Počeo sam da bežim, a oni su potrčali za mnom, oborili me i oteli kamere. Jedan od njih je kamere bacio u voćnjak na hrvatskoj teritoriji - priča Andrej Isaković za “Blic”.

On dodaje i da su napadači odmah na lice stavili zaštitne maske, kako ih kasnije ne bi eventualno prepoznao.

- Pokušao sam kasnije da od hrvatskih policajaca dobijem kamere nazad, ali bezuspešno. Svi, pa i njihov komandir, pravili su se ludi - priča Isaković.

Aleks Farel, koji je snimao dokumentarni film, kaže za “Blic” da je napad usledio dok je snimao kako hrvatski policajci tuku migrante.

- Snimao sam hrvatsku policiju kako tuče migrante, a jedan od njih je prešao granicu, skinuo mi kameru sa ramena i bacio je u polje sa hrvatske strane, a onda me uhvatio s leđa i počeo da me udara - svedoči Farel.

MUP Hrvatske saopštio je da su se “dvojica novinara stranih agencija pridružili migracijskom talasu ljudi koji traže zaštitu i na taj način u Republiku Hrvatsku ušli na ilegalnom graničnom prelazu”.

- Uvažavajući i ceneći rad mnogobrojnih novinarskih ekipa koje prate migracijski talas u Republici Hrvatskoj, zahvaljujemo na objektivnom i korektnom izveštavanju, međutim, u navedenom slučaju nema mesta negodovanju i kritkovanju policijskog postupanja, s obzirom da su novinari upozoreni i s pripadajućom fotoreporterskom opremom vraćeni na područje Republike Srbije - navodi se u saopštenju objavljenom na sajtu MUP-a Hrvatske.

Stefanović: Sledeći put ćemo reagovati

Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović najoštrije je osudio ulazak više hrvatskih policajaca na teritoriju Srbije kod graničnog prelaza Berkasovo. Stefanović je rekao da će tražiti objašnjenje hrvatske strane, a ako se nešto slično bude ponovilo, kako je rekao, "policija Srbije će morati da reaguje".

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/599590 ... iji-Srbije


:biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 lis 2015, 22:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Citat:
INCIDENT Hrvatska policija napala i psovala fotoreportere na granici sa Srbijom VIDEO

Na granici Srbije i Hrvatske, Bapska - Berkasovo, oko 12:30 sati dogodio se incident kada je hrvatska policija oduzela opremu jednom fotoreporteru AFP-a iz Srbije, Andreju Isakoviću, kao i jednom britanskom frilenseru.

slika

Osim njih dvojice, hrvatski policajci napali su i snimatelja Al Džazire Boška Brankovića i ekipu Rojtersa, kao i jednog frilensera iz Engleske.

Napad hrvatskih polcajaca, kako za “Blic” priča Isaković, došao je iznenada i bez ikakvog povoda.

- Sve se odigralo na brežuljku, u oranicama, odakle se vidi grupa migranata u jednom bagrenjaku na srpskoj teritoriji. Stajao sam tamo, čak nisam ni fotografisao. Aparat sam držao ispred sebe i pokrio sam ga kako bih ga zaštitio od kiše. Dvojica hrvatskih policajaca iz kordona koji je stajao desetak metara dalje, krenula su ka meni i počeli da viču: “Evo ga još jedan! Šta ti tu tražiš?” Bilo je i psovki. Dok sam izvadio legitimaciju i rekao im da radim za AFP, oni su mi već tražili da izvadim kartice iz kamere. Krenuo sam da se udaljavam, ali su oni potrčali za mnom. Proklizao sam po blatu, oni su me stigli, uhvatili, oborili i oteli mi kamere. Mislim da su nameravali da ih polome, ali su one pale u blato. Ustao sam i krenuo ka kamerama, ali ih je jedan od policajaca dohvatio pre mene i bacio u voćnjak na hrvatskoj teritoriji - priča Isaković za “Blic”.

On dodaje i da su napadači odmah brže-bolje na lice stavili zaštitne maske, kako ih kasnije ne bi eventualno prepoznao. Pokušao sam kasnije da od hrvatskih policajaca dobijem kamere nazad, ali bezuspešno.

- Svi, pa i njihov komandir, pravili su se ludi. On je čak rekao da to sigurno nisu “njegovi momci” uradili, ali da će mi pomoći ako ih prepoznam, što je bilo nemoguće - priča Isaković.

Posle izvesnog vremena, na licu mesta pojavila se i srpska granična policija. Zamolili su Isakovića da ih odvede tačno na mesto gde je bio napadnut.

- Odveo sam ih na taj brežuljak i pokazao im gde su me oborili. U neverici su me pitali da li sam siguran da je to tačno to mesto. Kada sam im potvrdio, samo su kratko prokomentarsiali: “Pa to je naša teritorija” - nastavlja Isaković.

Hrvastki policajci su čak i tada bili prilično bezobzirni, pa su, bez obzira na prisustvo srpske granične policije prelazili graničnu liniju i kontrolisali neke migrante, zbog čega je reagovao i komandir srpske patrole, poručivši im da se vrate na svoju teritoriju.

I Branković iz Al Džazire kaže za “Blic” da ničim nije provocirao policajce i da ne zna šta ih je izrevoltiralo da napardnu prvo fotoreportere AFP-a i Rojtersa, a zatim i njega.

- Stajali smo sa grupom migranata kada su hrvatski policajci iskočili iz šiblja koje se tu nalazi. Prvo su oborili na zemlju fotoreportera Isakovića iz AFP-a, zatim su jurili i udarili kolegu iz Rojtersa i na kraju su krenuli ka meni - priča Branković.

On ističe da je čuo “Hvataj ga”, nakon čega je hrvatski policajac počeo da ga gura ka hrvatskoj teritoriji. Pokušao je, kaže, da se uhvati za drvo kako ga na silu ne bi prebacila u Hrvatsku, ali nije uspeo.

- Kada su me preveli na svoj deo, rekli su mi da mogu da me uhapse za ilegalan ulazak, iako je svima jasno da to nije moja volja, za šta postoje i svedoci - ističe on.

Prepirka je trajala dugo. Branković navodi da je policija tražila da izvadi kartice iz kamere, baci ih u blato i uništi, što nije hteo da uradi.

- Onda su me naterali da dignem ruke i izvadili su mi kartice iz džepa - tvrdi on.
Potom su ga, kako kaže, odveli u kućicu pretpostavljenog.

- On je rekao da mi vrate kartice i isprate me na teritoriju Srbije. Tokom prebacivanja u Srbiju, jedan od policajaca je ponovo pokušao da me natera da uništim kartice, pošto je bio svestan da on to ne sme da uradi. Nisam ga ni ovog puta poslušao - ističe Brankoviić.

Milanović: Držimo stvari pod kontrolom; UNHCR :Scene na granici neverovatne

Hrvatski premijer Zoran Milanović izjavio je danas da vlada drži pod kontrolom izbegličku krizu, bez obzira na sporiji prihvat izbeglica u Sloveniji i Austriji i poručio da njegova vlada čini sve kako kriza ne bi uticala na život gradjana, prenela je Hina.

"Činimo i činićemo sve da naši ljudi budu mirni, sigurni, da im ovo čak ni ne utiče na dnevnu rutinu, a kamoli nešto gore od toga. Za sada je tako i ostaće tako", rekao je premijer novinarima u Saboru.

Portparolka UNHCR kaže da je na srpskoj strani granice s Hrvatskom, u mestu Berkasovo, trenutno ima između 2.000 i 3.000 ljudi koji na kiši i hladnoći čekaju da uđu u Hrvatsku a broj izbeglica koje dolaze se ne smanjuje.

"Scene ispred mojih očiju su neverovatne. Hladno je, kiša pada, nekima se raspadaju cipele od te vlage, a blato je. Ljudi su čekali satima nadajući se da će proći", rekla je Melita Šunjić, koja se nalazi u Berkasovu, kod Šida.

UNHCR je, kako je dodala, raspodelio izbeglicama sve što je imao i sada čeka kamione da donesu još hrane, vode, kabanica.

"Mi i sve druge organizacije činimo što možemo, ali sve skupa nije rešenje jer mi ne možemo zbrinuti te ljude ovde, između polja, u blatu. Tu nema uslova da se zbrinu ti ljudi", kazala je Šunjić.

Prema njenim rečima, priliv izbeglica je mnogo veći nego odliv, "tako da se tu stovrio jedan čep". Broj izbeglica se ne može sa preciznošću utvrditi, pošto, kako je rekla, stalno dolaze nove izbeglice, a neke odlaze, a neki ljudi čak pokušavaju da nađu neki drugi put, preko polja, ka Hrvatskoj.

"Hrvatska nema drugog izbora"

slika

Hrvatska nema drugog izbora nego da izbeglice upućuje prema šengenskoj granici, odnosno Sloveniji, izjavio je danas potpredsednik hrvatske vlade i ministar unutrašnjih poslova Ranko Ostojić.

On je ponovio da se ključ rešenja izbegličke krize nalazi u Grčkoj koja, kako ističe, prva koja treba da uspostavi kontrolu priliva izbeglica i migranata.

"Ako neko želi doneti odluku da Hrvatska bude zid - nema problema, ali neka se donese na nivou EU. To znači da onda priznajemo da Grčka nije sposobna da bude članica Šengena i da ne može poštovati pravila EU", kazao je novinarima Ostojić u Opatovcu.

On je rekao da onda treba da kažu da će se graditi zid na hrvatsko-srpskoj granici, ali je dodao da je sigurno da se nijedna žica nije pokazala efikasnom.
Ostojić je naveo da se izbeglice prevoze prema Sloveniji odbacivši tvrdnje da Hrvatska nema kontrolu nad celom situacijom, prenosi Hina.

NUNS: Neprimereno ponašanje hrvatskog policajca prema fotoreporterima

Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) protestovalo je danas zbog, kako se navodi, neprimerenog ponašanja hrvatske policije prema fotoreporteru AFP Andreju Isakoviću i jednog britanskom fotografu i zatražilo od nadležnih organa Hrvatske da vrate oduzetu opremu.

NUNS je u saopštenju zatražio i da se povede istraga i kazni policajac koji je nasrnuo na Isakovića i kolegu iz Velike Britanije."NUNS poziva Hrvatsku da omogući normalne uslove za rad svim novinarima koji izveštavaju sa ovog područja", navodi se u saopštenju.

MUP Hrvatske: Fotoreporteri ilegalno ušli u Hrvatsku

MUP Hrvatske saopštio je juče da su se tokom jučerašnjeg dana “dvojica novinara stranih agencija pridružili migracijskom talasu ljudi koji traže zaštitu i na taj način u Republiku Hrvatsku ušli na ilegalnom graničnom prelazu”.
- Navedeno je bilo nepotrebno i predstavlja povredu pravnih propisa Republike Hrvatske kao i nepoštovanje pravila krizne komunikacij. Upravo kako se ne bi ometao rad policije i ostalih službi na terenu svaki novinar mora poštovati dogovoren način rada na obostranu korist. Rad novinarskih ekipa omogućen je uz poštovanje policijskih upustava i upozorenja na terenu, uz predstavljanje novinarskim legitimacijama, a prelaz državne granice moguć je samo na legalnim graničnim prelazima s urednom dokumentacijom. Uvažavajući i ceneći rad mnogobrojnih novinarskih ekipa koji prate migracijski talas u Republici Hrvatskoj, zahvaljujemo na objektivnom i korektnom izveštavanju, međutim, u navedenom slučaju nema mesta negodovanju i kiritkovanju policijskog postupanja, s obzirom da su novinari upozoreni i s pripadajućom fotoreporterskom opremom vraćeni na područje Republike Srbije - navodi se u saopštenju objavljenom na sajtu MUP-a Hrvatske.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/599496 ... sa-Srbijom


:biceovodobro

Citat:
Stefanović: Hrvatski policajci ugrozili teritorijalni suverenitet Srbije

Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović najoštrije je danas osudio ulazak više hrvatskih policajaca na teritoriju Srbije kod graničnog prelaza Berkasovo.

slika

Policajci su tom prilikom napali novinare dok su izveštavali o migrantskoj krizi, a čime je bio ugrožen teritorijalni suverenitet Srbije.

Osim osude ovog incidenta, Stefanović je rekao da će tražiti objašnjenje hrvatske strane, a ako se nešto slično bude ponovilo, kako je rekao, "policija Srbije će morati da reaguje".

On je na konferenciji za novinare naveo da su napadnuti fotoreporter Andrej Isaković iz Frans presa, snimatelj Rojtersa Branko Filipović, kamerman Al Džazire Boško Branković i slobodni novinar iz Velike Britanije, kojima su oduzeti fotoaparati, dok je Filipović dobio više udaraca.

Stefanović je ponovio da Srbija želi normalne odnose sa Hrvatskom, ali da takvo ponašanje Hrvatske nije dobrosusedsko i da ne može doprineti poboljšanju situacije sa migrantima.

Ministar je rekao da će zbog ovog incidenta Srbija uputiti protestnu notu Hrvatskoj, ali je istakao da je i po zaključcima srpske policije, ali i snimcima koje su napravili mediji, jasno da su hrvatski policajci bili na srpskoj teritoriji.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/599570 ... tet-Srbije


:biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 lis 2015, 03:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
BBC je napisao/la:
Hrvatska vlada opet radi isto sranje. Postavili šaku policajaca naspram nekoliko tisuća migranata. Dogodili se nešto bilo kom policajcu te budale treba pod hitno na sud poslati. Kao Sanadera.


Nekoliko pandura je povređeno prilikom stampeda u tovarniku kada je masa rušila i gazila sve pred sobom i mislim da niko zbog toga nije bio priveden :kava

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 lis 2015, 10:01 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 3952
BBC je napisao/la:
Mali resume kompletne situacije. Koje vlade i koje zemlje ne žele muslimane u svom društvu i probleme koji idu sa tim.

- Grčka - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Makedonija - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Srbija - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Mađarska - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Hrvatska - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Slovenija - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Austrija - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Njemačka - ne žele ih ni vlada ni narod (nisam siguran što bi narodni referendum pokazao, i bi li išlo preko 51% i koliko preko u tom slučaju). Sklon sam vjerovati da ih narod ne želi u velikoj većini.
- Italija - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Francuska - čini mi se da je vlada neodlučna, narod ih ne želi.
- UK - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Danska - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Norveška - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Švedska - želi i vlada jako, za narod nisam siguran. Možda ih čak i oni žele.
- Finska - vlada ih želi, reklo bi se bar, narod ne.
- Nizozemska - ne žele ih ni vlada ni narod.
- Španjolska - ne poznajem situaciju ali lako pretpostaviti.
- Bugarska, Rumunjska - ne žele ih ni vlada ni narod.

Itd.....itd....



Nisam siguran da je u Europi situacija tako blistava s narodom jer evo u Dresdenu izađe oko 20 000 prosvjednika protiv nekontrolirane imigracije, a s druge strane 250 000 protiv trgovinskog sporazuma s Amerikom. Što znači poanta je da se narod može izvesti na ulice, ali očito imigracija još uvijek nije tema koja bi ih dovoljno zainteresirala, a kad bude onda će biti kasno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 lis 2015, 11:15 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
Iskreno jebe mi se za Evropu.Totalno me ne zanima.Neka ih iskidaju i pojedu tamo.Želim samo da se napravi ograda bilo kakve vrste oko SR RS CG HR HB + delovi MK.Ostalo,može da gori.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 lis 2015, 23:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 lip 2012, 00:09
Postovi: 15562
chat nick je napisao/la:
Iskreno jebe mi se za Evropu.Totalno me ne zanima.Neka ih iskidaju i pojedu tamo.Želim samo da se napravi ograda bilo kakve vrste oko SR RS CG HR HB + delovi MK.Ostalo,može da gori.


Bratstvo i jedinstvo :smijeh

Kakvi likovi ovde obitavaju...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 lis 2015, 23:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
Metemma je napisao/la:
chat nick je napisao/la:
Iskreno jebe mi se za Evropu.Totalno me ne zanima.Neka ih iskidaju i pojedu tamo.Želim samo da se napravi ograda bilo kakve vrste oko SR RS CG HR HB + delovi MK.Ostalo,može da gori.


Bratstvo i jedinstvo :smijeh

Kakvi likovi ovde obitavaju...


Prolupao. Jos kaci neke vitezove sa sahovnicama u svojoj temi na chatu. LOL


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 lis 2015, 23:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 01:05
Postovi: 22976
Vujadin je napisao/la:
Metemma je napisao/la:

Bratstvo i jedinstvo :smijeh

Kakvi likovi ovde obitavaju...


Prolupao. Jos kaci neke vitezove sa sahovnicama u svojoj temi na chatu. LOL

Nije prolupao, oduvek je takav.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 lis 2015, 23:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37068
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Preko 200 000 novih “Nijemaca" protutnjalo kroz Hrvatsku, Slovenci izveli vojsku, ovdje se stvarno ne zna tko koga, po prognozama kreće ih još više prema Europi.

Hrvatska ima plan gradnje ograde valjda je to Ž, predviđa se da treba 2 tjedna za podizanje.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 lis 2015, 23:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37068
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Vučić kaže da nema šanse da Srbija gradi ogradu, promijeniti će on brzo mišljenje kao i Milanović kad se rulja nakupi.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 lis 2015, 23:48 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Carmello Šešelj je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:

Prolupao. Jos kaci neke vitezove sa sahovnicama u svojoj temi na chatu. LOL

Nije prolupao, oduvek je takav.



:zubati

istina

ali u svemu tome / da ne konkretiziram / zna biti itekako sarmantan i duhovit. ja i dan danas medju rajom citiram njegovo doskocicu o "degenerisanim telima iz eu" koje je posmatrao na pijaci u beogradu

i na svapskom odlicno funkcionise

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 lis 2015, 00:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32460


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 lis 2015, 00:05 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
Metemma je napisao/la:
chat nick je napisao/la:
Iskreno jebe mi se za Evropu.Totalno me ne zanima.Neka ih iskidaju i pojedu tamo.Želim samo da se napravi ograda bilo kakve vrste oko SR RS CG HR HB + delovi MK.Ostalo,može da gori.


Bratstvo i jedinstvo :smijeh

Kakvi likovi ovde obitavaju...

Koje qrčevo bratstvo i jedinstvo.Daleko od toga.
Jel u EU vlada bratstvo i jedinstvo?Ili u NATO?Ili u ЕАУ?Itd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 lis 2015, 00:13 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
Vujadin je napisao/la:
Metemma je napisao/la:

Bratstvo i jedinstvo :smijeh

Kakvi likovi ovde obitavaju...


Prolupao. Jos kaci neke vitezove sa sahovnicama u svojoj temi na chatu. LOL

https://youtu.be/tEsV8qDqQSM
Simpatični mladiću.Ja mogu da kačim i pišem šta hoću.Ja sam svoje pokazao kad je trebalo.A ti slinavko?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 lis 2015, 11:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
daramo je napisao/la:
Vučić kaže da nema šanse da Srbija gradi ogradu, promijeniti će on brzo mišljenje kao i Milanović kad se rulja nakupi.


Podii će on ogradu 111 % ali oko svoje kuće pošto mu je Srbija poslednja rupa na svirali :kava

daramo je napisao/la:
Preko 200 000 novih “Nijemaca" protutnjalo kroz Hrvatsku, Slovenci izveli vojsku, ovdje se stvarno ne zna tko koga, po prognozama kreće ih još više prema Europi.

Hrvatska ima plan gradnje ograde valjda je to Ž, predviđa se da treba 2 tjedna za podizanje.


Kod nas je neka budaleina iz vlade rekla da će ih do kraja godine biti +500.000 :kava

Dve nedelje je premalo da bi se podigla ograda, a i to će samo preusmeriti imigrante na BiH :kava

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 lis 2015, 11:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Citat:
GAZILI JEDNI PREKO DRUGIH Hiljade migranata probilo kordon na granici sa Hrvatskom

slika

Oko 3.000 migranata na graničnom prelazu Berkasovo probilo je kordon hrvatske policije oko 10 i 15 sati ujutru i ušlo na teritoriju Hrvatske, saznaje Blic.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/599996 ... -Hrvatskom


:biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 lis 2015, 11:50 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 3952
Pa u pravu je ovaj chetnick 100% , što ste ga napali, da smo mi ex-Yu pametni napravili bi jednu ogradu prema Grčkoj i Albaniji pa onda neka ovi plivaju u Italiju, Bugarska ionako ima ogradu, a oni i pucaju ako treba.

Još bi nam pomogli i ostali Slaveni, ako budemo čekali da nas zapad spasi kao što Zoki čeka onda smo sigurno naj...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 lis 2015, 12:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Zapaljen izbeglički kamp u sloveniji :biceovodobro

Vatru su podmetnule izbeglice u znak protesta :biceovodobro


_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 lis 2015, 12:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ta bagra divljaka i primitivaca je u stanju uništiti sve ono što se u Europi stoljećima stvaralo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 lis 2015, 12:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Mislim da će im slovenci nadoknaditi svu štetu i besplatno im popušiti da ih cnn & co. ne bi prikazao kao rasiste :biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: invisible i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO