HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 srp 2024, 20:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 10 pro 2015, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Grci se zajebavali dok je trajao prvi kredit od banaka. Sad kad je pri kraju frka. Uvijek ta stara mediteranska boljka "hajde da ostavimo za sutra", pa se čude zašto su u kurcu i krizu imaju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 10 pro 2015, 16:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Aj da je samo Grčka. Ceo Balkan je u kurcu, samo što je nama uvek lakše da umesto da rešavamo svoje, zabijamo nos u tuđe probleme :kava

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 10 pro 2015, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Apsurdno je da je mala i siromašna Makedonija napravila prvi korak. Ono što su Mađari napravili je korisno njima ali nije usporilo kolone.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 01:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Citat:
UTOPILO SE ŠESTORO DECE: Potonuo čamac sa izbeglicama kod Grčke, traga se za nestalima! (FOTO)

http://www.telegraf.rs/vesti/1897503-ut ... alima-foto


:biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 02:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 pro 2015, 23:50
Postovi: 684
Lokacija: Okupirani teritorij
"izbjeglice" ili "migranti" .. istina je jeftina radna snaga za "gornju klasu" europskog kapitalizma .. UK nije vise krscanska zemlja iliti "ne boje" se vise "onog jednog" odozgo (sto moze da im da otkaz i posalje u pakao, sto na ovom, sto na onom svijetu) .. odnosno .. nece ljudi vise da rade za nehumane nadnice .. fliessband-u trebaju fanaticniji radnici ..

laž i obmane su svakodnevnica.

čistka je prijeko nužna :zastava_Hrvata

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yBEVC-YZTVU
pax tibi marce evangelista meus

Non bene pro toto libertas venditur auro!

Srbi RAUS!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 02:28 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 16:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
BahamutNS je napisao/la:
Citat:
UTOPILO SE ŠESTORO DECE: Potonuo čamac sa izbeglicama kod Grčke, traga se za nestalima! (FOTO)

http://www.telegraf.rs/vesti/1897503-ut ... alima-foto


:biceovodobro



Stvarno trebas biti patoloski pacenik pa da zbog ovakvog dogadaja likujes... Bolesno.

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 03:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Najviše likuju oni koji su im razjebali države. Njima kenjaj do mile volje, a mene zaobiđi :kava

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 13:26 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 01:24
Postovi: 154
Lokacija: Drkam na džamije i svšim hodži u usta
cvv35 je napisao/la:
"izbjeglice" ili "migranti" .. istina je jeftina radna snaga za "gornju klasu" europskog kapitalizma

Socijalnu pomoć po Europi, SAD-u te drugim sličnim krajevima najviše traže i koriste crnci, Arapi, muhamedanci te slični. Nikakva radna snaga to nije. Izbjeglica pobjegne u prvu sigurnu državu, a onaj tko napravi više 1000 kilometara da bi došao do Njemačke/Švedske nije izbjeglica, nego ekonomski migrant / socijalni turist.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 13:48 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 18:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Koliko je samo ljudi odavde pobeglo dalje od najbliže države.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 15:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Puna je Europa ovakvih. Narednih godina će biti cirkus kakav Europa do sad nije vidjela.

Citat:
Iraqi twin brothers accused of taking part in one of ISIS's biggest massacres are held by police - after having travelled all the way to Finland
Iraqi twin brothers detained in Finland on suspicion of killing 11 people

PUBLISHED: 12:51 GMT, 12 December 2015 | UPDATED: 13:53 GMT, 12 December 2015

A Finnish court remanded in custody Iraqi twin brothers suspected of killing 11 people in a massacre by the Islamic State group in Iraq in 2014.
'The Tampere district court has remanded in custody, upon the National Bureau of Investigation's (NBI) request, two men who are suspected of 11 murders with terrorist intent,' the NBI said in a statement after the court's hearing.

The two men, both 23, pleaded not guilty on suspicion of shooting dead 11 unarmed captives during a massacre in the Iraqi city of Tikrit in June 2014.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 23:11
Postovi: 8172
Besplatni pasosi, dnevnice,.....
Citat:
Michael Springmann, a high level State Department official, spilled the beans on this years ago.
“In Saudi Arabia I was repeatedly ordered by high level State Dept officials to issue visas to unqualified applicants,” Springmann told the BBC prior to the 9/11 attack. “These were, essentially, people who had no ties either to Saudi Arabia or to their own country. I complained bitterly at the time there. I returned to the US, I complained to the State Dept here, to the General Accounting Office, to the Bureau of Diplomatic Security and to the Inspector General’s office. I was met with silence.”
Thirteen of the fifteen supposed Saudi hijackers were issued visas to the United States, 10 of them at the US Consulate in Jeddah, US officials told The Boston Globe in March, 2002.
The op was run by the CIA and Springmann was told “If you want a job in the State Department in future, you will change your mind” about refusing to issue visas to terrorists.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 18:51 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Dvojica izbjeglica iz Sirije. Jedan musliman iz Damaska, 27 godina, svijetlo smedja kosa, svijetlo smedje oci. Drugi krscanin iz Damaska, nisam pitao kakav, 23 godine - tamnoput. Zajedno rade u jednom ovdasnjem lokalu, na poziv, dakle ne stalno. Smiju se i vele da ovaj mladji, krscanin, vazda sa sobom pasos nosi, jer "im je sumnjiv", pa ga cesto policija zna upitati da se legitimise, dok ga ovaj drugi, musliman, nikad za sobom ne nosi - nikad ga niko nista i ne pita..dok ne otvori usta, obicno u svakodnevnom razgovoru, ali se onda cesto javljaju sumnje..pa i strah.

Pametnom dovoljno.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 18:56 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Brat od ovog muslimana (ustvari ateiste) je regrutovan u Asadovu vojsku. Normala, jel. Pobjegao, krije se negdje po Damasku. Kaze da je u kontaktu s njim ali - ako sam dobro razumio - samo dva sata dnevno je moguce jer u medjuvremenu cak i glavni grad ima samo dva sata dnevno struju.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 18:59 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Onako neki facit nakon duzeg razgovora uz poprilicnu dozu alkohola, ako sam uspio skontati: Mnogi su od revolucije ocekivali mnogo toga. Neki, njih dvojica ne jer su iz imucnijih porodica, da ce im se poboljsati zivotni standard. Njih dvojica, "mehr Freiheit" ("vise slobode"). Kad sam upitao: "A sta je to za tebe sloboda?" Dobio sam odgovor u smislu: "Da mogu reci ono sta mislim."

Ali kad sam pitao da li su se ocekivanja ispunila, samo se nasmijao.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 20:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37057
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Očekivali više slobode uvezene iz Arabije, baš neki pametni likovi.
Znaš onu revolucija guta revolucionare, tako to obično bude.
Nego graničar što tvoji "fašisti" grade ogradu od 2m, šta kažeš na to?

Kroz Hrvatsku prošlo pola miljuna migranata a zapadnjaci i dalje seruckaju kao i prije, nešto nisam čuo da je stigla pomoć i sredstva bačenog novca na ove na proputovanju.

Odlična ironija =))

slika

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 21:03 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 18:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
granica je napisao/la:
Brat od ovog muslimana (ustvari ateiste) je regrutovan u Asadovu vojsku. Normala, jel. Pobjegao, krije se negdje po Damasku. Kaze da je u kontaktu s njim ali - ako sam dobro razumio - samo dva sata dnevno je moguce jer u medjuvremenu cak i glavni grad ima samo dva sata dnevno struju.


To je i meni rekao moj kolega Sirijac. Deo familije su mu regrutovali Asadovi deo revolucionari.
Kaže da je ta revolucija stvarno počela s razlogom, jer su ljudi nestajali bez da je vlast objašnjavala sta se dešava sa njima, a da se posle pretvorilo u običnu klaonicu, ko i svaki rat.
A Sirijaca ima brdo svetih, ono plave oči plava kosa.
Ja se secam da je drugom mom kolegi koji liči više na Amerikanca nego na Arapina neki taksista objašnjavao kako bi trebalo sve Sirijce vratiti na Bliski Istok jer će nas sve preplaviti. Toliko o raspoznavanju i "sumnjivim muslimanima" koje sugradjani prijavljuju.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 21:31 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Leeroy Jenkins je napisao/la:
granica je napisao/la:
Brat od ovog muslimana (ustvari ateiste) je regrutovan u Asadovu vojsku. Normala, jel. Pobjegao, krije se negdje po Damasku. Kaze da je u kontaktu s njim ali - ako sam dobro razumio - samo dva sata dnevno je moguce jer u medjuvremenu cak i glavni grad ima samo dva sata dnevno struju.


To je i meni rekao moj kolega Sirijac. Deo familije su mu regrutovali Asadovi deo revolucionari.
Kaže da je ta revolucija stvarno počela s razlogom, jer su ljudi nestajali bez da je vlast objašnjavala sta se dešava sa njima, a da se posle pretvorilo u običnu klaonicu, ko i svaki rat.
A Sirijaca ima brdo svetih, ono plave oči plava kosa.
Ja se secam da je drugom mom kolegi koji liči više na Amerikanca nego na Arapina neki taksista objašnjavao kako bi trebalo sve Sirijce vratiti na Bliski Istok jer će nas sve preplaviti. Toliko o raspoznavanju i "sumnjivim muslimanima" koje sugradjani prijavljuju.


Ma golo sranje. Nema, niti ce ikad biti, znacajnijih drustvenih promjena tek tako. Samo na rusevinama. E sad, da im je to tad neko tako rekao, mislim da bi dva put razmislili prije nego sto bi se digli na pobunu. Ali nije jebiga..znas ono.."ta ce oni nama, Amerika je uz nas" a onda kuku Lord Karingtoni i pizde materine bjelosvjetske hulje i svakorazni burzoazijski matori otpad..da te miri i civilizuje. Fuj.

Rekao sam im da su gotovi. Da ih nema. Niti da ce ih vise ikad biti. Mozda u nekoj formi, potpuno drugacijoj, za pedeset, stotinu, a mozda i najvjerovatnije, i vise godina.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 21:39 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 18:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Jbg, pitanje je, tu pobunu su počele porodice nestalih. Da tebi neko odvede nekoga iz kuće i ne kaže ti sta mu je, ne bi sigurno sedeo skrštenih ruku. Posle se tu prikacio i Kurta i Murta.
Za ostalo se slažem, to je bilo i moje mišljenje.

Gradjanski rat je trista puta veća jebada od okupacije.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 21:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37057
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
građanski rat, da u istoj mjeri koliko je i naš bio :ucelo

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 21:55 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Ne znam. Sta znaci "odvede"? I u SFRJ ti se moglo desiti da te "odvede" kad seresh protiv Tita i partije. I opet, kakve pobune?

Meni je to sve suhveli. Licno mislim da su podobro nasjeli - bez obzira sto je Asad jedno *** veliko, iako ne tako veliko kao sto je bio Sadam, na foru koja im je Muslimani od Zapada...i sad su tu gdje su.


Ali ko nebi nasjeo? Nasjeli su ba ljudi i kod nas onomad...svako je nesto ocekivao od "slobode", tj. "demokratije". Imamo je sad. Mashallah. (iako postoji sigurno i masa stvari koje su danas bolje nego nekad..ali je placena cijena jednostavno prevelika)

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 23:04 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 18:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
daramo je napisao/la:
građanski rat, da u istoj mjeri koliko je i naš bio :ucelo


A nego sta je?
Tu ima uticaja sa strane koliko hoćeš (uostalom gde nije bilo), ali rat u Siriji se vodi medju njenim gradjanima na tlu.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 pro 2015, 23:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37057
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Daj granica znaš ti dobro šta su narodi u bivšoj Jugi očekivali.

Tolika zemlja a tvoji libići ne mogu naći 100 normalnih pobunjenika i boraca za demokraciju.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 13 pro 2015, 00:28 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 01:24
Postovi: 154
Lokacija: Drkam na džamije i svšim hodži u usta
Sirijske pobunjeničke frakcije i ISIS su pune stranih boraca, i ne radi se o običnim plaćenicima kojih ima u svakom ratu, kakav crni građanski rat. Možda je stvar počela kao građanski rat, ali sada se definitivno radi o agresiji. Na Siriju su nasrnule razne bolesti poput radikalnog muhamedanstva te američke demokracije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 14 pro 2015, 12:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ibn al-Ghul je napisao/la:
Sirijske pobunjeničke frakcije i ISIS su pune stranih boraca, i ne radi se o običnim plaćenicima kojih ima u svakom ratu, kakav crni građanski rat. Možda je stvar počela kao građanski rat, ali sada se definitivno radi o agresiji. Na Siriju su nasrnule razne bolesti poput radikalnog muhamedanstva te američke demokracije.


Nema velike filozofije. Pokušaj sunni genocida nad shia, jezidima, alavitima, kršćanima i ostalim. Sve je do tog koliko im dozvoliš.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 16 pro 2015, 00:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Citat:
Evo šta će EU uraditi da ojača granice

http://www.telegraf.rs/vesti/1906799-ev ... ca-granice

JEZIVO: U telefonima izbeglica pronađene slike egzekucija, odrubljenih glava i zastave ISIS-a

http://www.telegraf.rs/vesti/1907705-je ... ave-isis-a


:biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica, pakovic i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO