HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ruj 2024, 19:37.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8419 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 337  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 sij 2016, 10:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
master_mind_ je napisao/la:
Inače malo pozitive. Zemlje Višegradske skupine i Ex-Yua (s iznimkom BiH i mislim CG) su poslale pomoć Makedoniji u ljudstvu i tehnologiji. Češka čak nudi slanje vojnika ako Makedonija to zaželi, a prema Makedonskim izvorima tamo je oko 30 hrvatskih specijalaca zasada.


Imaš neki link ? Treba se samoorganizirati i pokazati Makedoncima da nisu usamljeni, hebeš glupi Brisel. Jel im Orban ponudio pomoć u ljudstvu ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 sij 2016, 11:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
The European Commission estimates that three million more migrants — many of them ill-educated Muslim males who are illiterate even in their own Arab language — will arrive in the EU this year. The chances of successfully integrating them is next to nil.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 sij 2016, 11:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
EDUARD LIMONOV: Spremite se za pogrome, glupi Nemci!


Neko vreme sam se kolebao kako da naslovim ovaj članak. Moji favoriti su bili: Kelnski užas za devojke i Ima li u Nemačkoj dovoljno zatvora za sve migrante? Razmislivši, ipak sam izabrao naslov sa pogromima – zvuči zlokobno, kao što i treba u ovom slučaju. Pogromi će najverovatnije uslediti. Dajući takav naslov, pročitao sam članak i poželeo da mu dam novi – Vukovi i ovce, ali ipak nisam. Neka budu „pogromi“, na kraju krajeva, sve ide ka tome.



slika

gospodin Eduard



Evo suštine:

Prvog januara na ulicama Kelna oko stotinu nemačkih žena napale su izbeglice migranti u blizini lokalne železničke stanice, pored katedrale – tradicionalnog mesta dočeka Nove godine u ovom starom nemačkom gradu. Izbeglice, mladi ljudi, od tinejdžera pa naviše, kako izveštavaju mediji: „okružili su devojke, maltretirali ih, kidali im odeću i pljačkali ih“.
Ovo je sterilno nemačko prepričavanje. Ustvari, već postoji nekoliko izjava o silovanju, i vrlo često ne sasvim obične stvari kao: „hvatali za polne organe“.


Zamislite migrante, crnooke, tamnopute, raspaljene alkoholom, koji kao vukovi opkoljavaju plavokose nemačke gospođice i cepaju im odeću. I nigde naokolo ni jednog jedinog veterana, vermahtovskog strelca sa oružjem. Policija je saopštila da se ništa nije čulo od buke petardi, a od dima se ništa nije videlo.


DISTANCA DUŽA OD ISPRUŽENE RUKE


„Zelena“ gradonačelnica Kelna Henrijeta Reker, u potpuno perverznoj logici „zelenih“, ovih dana savetuje Nemice (citiram po magazinu Der Spiegel): „Uvek postoji mogućnost da se održi određena distanca, veća od dužine ispružene ruke. I vlastitom inicijativom ne tražite zbližavanje sa nepoznatim osobama, s kojima nemate odnos poverenja“.
I još „zelena“ gradonačelnica savetuje: „držite se u grupama, ne delite se ni u svečanom raspoloženju“.

Zamislimo još jednom ono što se dogodilo u Kelnu 1. januara. Prema izjavama očevidaca, u sprovođenju tog užasa nad nemačkim frojlajn učestvovalo je oko hiljadu migranata. Opkolili su žrtve, napali ih. Ovo je januar, zima, nemačke frojlajn nisu obučene u provokativne šorceve iz kojih ispadaju zadnjice, nego u zimsku garderobu. Da bi stigli do tela, neophodno je da pocepaju kaput, haljinu i tako dalje. Ukratko, tamo se dešavala tiha jeza.


Zbog pomenute izjave Henrijetu Reker trebalo bi odmah ukloniti sa položaja gradonačelnice grada Kelna. Nju je osudio ministar pravde Nemačke Maas, istina ne u sudnici, nego na njegovom mikroblogu: „Nisu odgovorne žene, već prestupnici“.

Odlično, ministre, ali gradonačelnica nije smenjena, počinioci nisu pronađeni i uhapšeni. Ustvari, policija je morala da puca u migrante, koji su se pretvorili u kriminalce.

„Rastojanje ispružene ruke? Pa onda to više nije moja zemlja…“, napisao je na svom mikroblogu korisnik Riffmaster.
U ćeliji norveškog zatvora od jednog do drugog zida nervozno hoda Brejvik, i mrmlja: „Ja sam vam govorio… ja sam vas upozoravao. Rekao sam vam, a niste me slušali, niste razumeli moju poruku. A rekao sam vam…“

I tako, u Kelnu je 1. januara na otvorenom prostoru odigran komad Vukovi i ovce, gde su vukovi mladi migranti, a ovce bele nemačke gospođice.



Kao rezultat smo dobili zlokobnu ilustraciju sadašnje očito već nepopravljive tragedije. U državu su pustili oko milion tuđih, divljih vatrenih ljudi, vukova sa uzavrelom krvlju, i dali im priliku da šetaju među ovcama. Prvog januara, uspaljeni alkoholom, oni su pokazali svoju pravu prirodu, surovu, kriminalnu, požudnu, moglo bi se reći „zversku“, ali uz rizik da uvredite životinje.

MLADI, JAKI AGRESIVNI DEZERTERI

U zemlju u kojoj starac sa ogorčenim krikom trči za tobom ako si parče papira bacio pored kante za đubre – stigli su vukovi. Da li je onda čudno što oni pružaju šape prema vašim ženama, i s njih „kidaju odeću“?

A šta ste vi očekivali?
Do vas su se probili sebičnjaci i dezerteri, pobegli iz svojih ratova; umesto da brane svoju zemlju, nagrnuli su u tuđu, ugojenu…

Šta se drugo moglo očekivati?
Heroji i žrtve ostale su tamo. Heroji treba da izvrše podvig oslobođenja svoje zemlje, oni su tamo. Žrtve – ili su već pale ili su toliko iscrpljene da nigde ne mogu pobeći.
Kod vas su stigli mladi, jaki, preduzmljivi, agresivni dezerteri.

Nemci, spremite se za nemačke pogrome! Uništavaće vas.

Pa ili ćete sazreti i očvrsnuti u toj borbi ne na život nego na smrt, i nadljudskim naporima oterati vukove iz vaše zemlje, ili će vas pregaziti i vaše žene pustiti u promet.
To je strašna istina.
U Kelnu je odigran samo prvi čin nemačke nacionalne tragedije.
Vaš položaj je očajan.
Takav da vaši veterani sad vade staro ordenje i požutele novine, i liju suze nad starim fotografijama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 sij 2016, 13:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38199
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
BBC je napisao/la:
Na Korzici muslimani namjerno vatrometnim raketama ozlijedili 2 vatrogasca koji su izašli gasiti požar. Oko 600 Korzikanaca se okupilo, demolirali džamiju i spalili kurane. Neki narodi znaju kako se treba postaviti prema toj primitivnoj i divljoj stoci.

Inače to sa napadima raketama na vatrogasce i policajce se događa u čitavoj Europi gdje muslimana ima, otkad su puštene u prodaju za doček Nove.
Idu da ozlijede i ubiju ljude. Zamisli da te to pogodi u glavu.


Nije krv voda, geni kameni :zubati

slika

Šta su Arapi očekivali kad dolaze u zemlju gdje se viore zastava na kojima je motiv 4 dekapitirane maurske glave.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 sij 2016, 13:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 04:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
Citat:
EDUARD LIMONOV: Spremite se za pogrome, glupi Nemci!


Zaboravio hristo-fašista Limonov da spomene 2 milijuna silovanja nedužnih njemačkih žena od strane Crvene Armije 1945 u sovjetskoj okupacionoj zoni, i to uglavnom od strane azijskih monogoloidnih divizija.

Pravoslavno rusko pašče !

Zaboravio i protjerivanje i zatriranje ruskih Nijemaca u Sibir, progon iz Vojvodine itd. itd.

Ne branim arapsku i crnačku islamističku žgadiju, al ruski krvolok nema što da brani njemački narod, jer nas ima dovoljno koji ćemo to činiti kad vrijeme dođe, ali i protiv takvih kao što je Limonov ...

slika

slika

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 sij 2016, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
I Bistrik bi malo silovao izgleda.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 sij 2016, 15:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Slovačka za koji dan donosi zakon koji zabranjuje primanje muslimanskih migranata.
Europa se probudila. Tko hoće sebi dobro, tko neće neka se muči sa tim.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 sij 2016, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Bistrik je napisao/la:
Citat:
EDUARD LIMONOV: Spremite se za pogrome, glupi Nemci!


Zaboravio hristo-fašista Limonov da spomene 2 milijuna silovanja nedužnih njemačkih žena od strane Crvene Armije 1945 u sovjetskoj okupacionoj zoni, i to uglavnom od strane azijskih monogoloidnih divizija.


S obzirom da su im muževi, braća i očevi iza sebe ostavili milione ruskih leševa svih dobi, tih par dana je lahor u odnosu na pakao kroz koje su prolazile ruske žene. Zato, miran.

A i ne brani ih, mislim da ga zaboli racku i za Švabama i za migrantima, i sve što je napisao, napisao je iz čiste dosade a ne zabrinutosti, baš kao što bih o tome pisao i ja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 sij 2016, 15:45 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 16:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Nisam znao da muslimani slave novu godinu.

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 sij 2016, 16:26 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 22:05
Postovi: 2993
BBC je napisao/la:
master_mind_ je napisao/la:
Inače malo pozitive. Zemlje Višegradske skupine i Ex-Yua (s iznimkom BiH i mislim CG) su poslale pomoć Makedoniji u ljudstvu i tehnologiji. Češka čak nudi slanje vojnika ako Makedonija to zaželi, a prema Makedonskim izvorima tamo je oko 30 hrvatskih specijalaca zasada.


Imaš neki link ? Treba se samoorganizirati i pokazati Makedoncima da nisu usamljeni, hebeš glupi Brisel. Jel im Orban ponudio pomoć u ljudstvu ?

http://www.mkd.mk/makedonija/politika/c ... omognat-na

Za ovo ostalo moram još potražiti link. Ne znam jeli u ljudstvu ili u materijalnom smislu no svakako već je nešto poduzeto.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 sij 2016, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Bivši češki predsjednik upozorava: "Neki u Europi misle da je gotovo, ali tek počinje... pravi migracijski tsunami tek stiže"


Bivši češki predsjednik Vaclav Klaus rekao je kako će se Europi uskoro desiti novi "veliki migracijski tsunami".
"Izgleda kako nova velika migracija nacija stiže. Neki u Europi misle da je gotovo, ali tek počinje... pravi migracijski tsunami tek stiže", rekao je Klaus u razgovoru za televizijski kanal Prima TV.


slika

gospodin Vaclav



Nadalje, ističe kako se migracijski val ne može zaustaviti u centru Europe već kako se s njime treba suočiti na vanjskim granicama Europske Unije.
Također je rekao kako sistem kvota neće biti održiv te kako taj sistem neće riješiti izbjegličku krizu.
Podsjetimo, Vaclav Klaus slovi za euroskeptika i njegove kritike na račun EU administracije stoga ne čude.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 sij 2016, 18:53 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
Nikidan susret Camerona i Orbana, ki brata dva. E da se braca Europljani slozu, bez fige u dzepu.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 sij 2016, 19:06 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
Agathonikos je napisao/la:
Bistrik je napisao/la:

Zaboravio hristo-fašista Limonov da spomene 2 milijuna silovanja nedužnih njemačkih žena od strane Crvene Armije 1945 u sovjetskoj okupacionoj zoni, i to uglavnom od strane azijskih monogoloidnih divizija.


S obzirom da su im muževi, braća i očevi iza sebe ostavili milione ruskih leševa svih dobi, tih par dana je lahor u odnosu na pakao kroz koje su prolazile ruske žene. Zato, miran.

A i ne brani ih, mislim da ga zaboli racku i za Švabama i za migrantima, i sve što je napisao, napisao je iz čiste dosade a ne zabrinutosti, baš kao što bih o tome pisao i ja.


Jedno je siroka ruska dusa sjora Limuna, a drugo je vasa uskogrudnost, gospon Al Aga. :zubati

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 sij 2016, 20:11 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 02:19
Postovi: 2148
a šta reći na ovakve

Fischer: porast nacionalizma i ekstremizma prijeti razvijenoj Europi

http://narod.hr/eu/fischer-porast-nacio ... noj-europi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 sij 2016, 20:27 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
Pa taj je primejr zvakonje, od lijevo-radikalnog bacaca kamenja na murju, do kasnije ministra sdp vlade, primjer privilegiranog salonskog komuniste. Samo bla bla bla.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 09 sij 2016, 21:56 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 02:19
Postovi: 2148
koliko njemaca podržava to njegovo bla bla bla?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 10 sij 2016, 03:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Citat:
PEGIDA rally to meet counter-protest in Cologne following sexual assault allegations



PEGIDA rally & counter-protest in Cologne following NYE assaults



:biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 10 sij 2016, 06:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Bobovac je napisao/la:
........................Em vam logiku vašu! :001_rolleyes


Zakon akcije i reakcije, kako radiš, tako ti se vraća :biceovodobro

Dopustili su da im preko milion štetočina za manje od godinu dana uđe u kuću, i sad nema nazad :biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 11 sij 2016, 00:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 kol 2015, 05:49
Postovi: 521
Bistrik je napisao/la:

hristo-fašista Limonov

Pravoslavno rusko pašče !

ruski krvolok

takvih kao što je Limonov ...



Vidim, neko je pogledao film umesto da pročita lektiru. Ja sam pročitala par stvari od Limonova i to pre nego što sam čula da je naš čovek. Ako se dobro sećam... Autoportret bandita u mladosti. To sam ja, Edička. Imali smo veliko doba. Stranac u rodnom gradu.

To sve pršti od ekcentričnosti, šokantnih scena, seksualnih iskustava sa muškarcima. Osim toga, taj čovek je napisao stvari i stvari o WWII koje ne mogu a da svakom poštenom Rusu ne zaparaju uši. Ono manje prijatno i pohvalno, o čemu se ne priča.

Ne kapiraš ti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 11 sij 2016, 13:46 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Dr Who je napisao/la:
Bistrik je napisao/la:

hristo-fašista Limonov

Pravoslavno rusko pašče !

ruski krvolok

takvih kao što je Limonov ...



Vidim, neko je pogledao film umesto da pročita lektiru. Ja sam pročitala par stvari od Limonova i to pre nego što sam čula da je naš čovek. Ako se dobro sećam... Autoportret bandita u mladosti. To sam ja, Edička. Imali smo veliko doba. Stranac u rodnom gradu.

To sve pršti od ekcentričnosti, šokantnih scena, seksualnih iskustava sa muškarcima. Osim toga, taj čovek je napisao stvari i stvari o WWII koje ne mogu a da svakom poštenom Rusu ne zaparaju uši. Ono manje prijatno i pohvalno, o čemu se ne priča.

Ne kapiraš ti.


Ma da, nadjimo neceg pozitivnog u ***, doduse nasem.. Umetnik.

Bas me interesuje sta ti prvo padne na pamet kad cujes ime..primjera radi..Mile Budak.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 11 sij 2016, 13:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Dr Who je napisao/la:
Ako se dobro sećam... Autoportret bandita u mladosti. To sam ja, Edička. Imali smo veliko doba. Stranac u rodnom gradu.


Imam to, najprije sam nabavio skraćenu verziju "To sam ja, Edička", a onda kompletnu a zatim i ostalo. Jedinstven stil pisanja.


*Nastavimo s temom o migrantima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 11 sij 2016, 19:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 04:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
Obojeni muslimani Arapi, Turci i crnci napadaju žene ... :cursing



Sinoć građani Kelna pretukli i hospitalizirali 6 Pakistanaca i 1 Sirijca zbog nedoličnog ponašanja prema bijelim njemačkim ženama ...

Danke Deutschland !

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 11 sij 2016, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
Citat:
Papa pozvao Evropu da i dalje prima izbeglice

Papa Franja je apelovao na vlade evropskih zemalja da i dalje nastave da primaju izbeglice, uprkos zabrinutosti u vezi bezbednosti i terorizma, za koje on ističe da ugrožavaju status Evrope kao "svetionika za čovečanstvo".

"Aktuelni talas izbeglištva uzrokuje potkopavanje temelja tog 'humanističkog duha', koji je Evropa uvek volela i branila", istakao je poglavar Katoličke crkve, a prenela agencija AFP.
"Ipak, ne bi trebalo odustajati od vrednosti i principa humanosti i poštovanja dostojanstva svake osobe... koliko god se može činiti, u nekim trenucima kroz istoriju, da su oni teret koji se teško podnosi", rekao je papa.


http://www.rts.rs/page/stories/sr/story ... glice.html

Sad se katolici sirom Evrope, pa i u regionu, trebaju pokazati u praksi, a ne samo na rijecima. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 11 sij 2016, 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Treba te muslimanske majmune preodgajati. Tako dalje ne ide.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 11 sij 2016, 19:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38199
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Vujadin je napisao/la:

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story ... glice.html

Sad se katolici sirom Evrope, pa i u regionu, trebaju pokazati u praksi, a ne samo na rijecima. :zubati


To nek ih on primi u Argentinu a vrati nama one prave Europljane.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8419 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 337  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Adler1, daramo, iprodano i 58 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO