HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 10:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 388 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klajn: Srbi i Hrvati govore istim jezikom
PostPostano: 08 ožu 2016, 18:32 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Ovo je peta aktivna tema hrvati vs srbi. Nebi bilo lose da sve objedinite u jednu i da se tamo nadjebavate do zore.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klajn: Srbi i Hrvati govore istim jezikom
PostPostano: 08 ožu 2016, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Ceha je napisao/la:
Ksenija je napisao/la:
A štoooo? slika


Pa mislim da je većinom jasno da svatko ima svoj jezik.
Mogu biti i braća blizanci, ali smo svejedno odvojeni :D
To je po meni ok stav. Možemo se sporazumjeti, trebamo se poštovati, ali svatko ima svoje...

Inače će bit kao što kaže Protein, dominacija jednih od Alpa do Grka :zubati

I da, dobre kečke :D


Odnose treba svesti na minimum, izgraditi zicu na granici poput one ka Madjarskoj, a vasim tajkunima zabraniti poslovanje u Srbiji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klajn: Srbi i Hrvati govore istim jezikom
PostPostano: 08 ožu 2016, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58279
Lokacija: DAZP HQ
Prosto pršti inteligencija i razboritost iz tebe.

Još jedan kojem se nabijaju kompleksi 0-24.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klajn: Srbi i Hrvati govore istim jezikom
PostPostano: 08 ožu 2016, 21:39 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Covek u pravu 100 %. Samo RECIPROCITET. Nis licno. Biznis je dvostrana ulica. Ne slepa, da nam uvaljujete Vasu krs robu, namenjenu zemljama treceg sveta.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klajn: Srbi i Hrvati govore istim jezikom
PostPostano: 08 ožu 2016, 21:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58279
Lokacija: DAZP HQ
Robna razmjena je malo u korist Hrvatske, a to što naši imaju više vlasništva u Srbiji nego obrnuto je samo posljedica toga što su hrvatske firme poklopile prehrambenu industriju u Srbiji i Sloveniji i izvan toga nema ničeg značajnog.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klajn: Srbi i Hrvati govore istim jezikom
PostPostano: 08 ožu 2016, 23:02 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
Pantagana je napisao/la:
u kom smislu "što"? zna se šta je čije na svim frontovima, i obe strane se tu slažu, nema pretenzija
s Muslimani to nije slučaj i kako stvari stoje niti će biti, kolektivno spržen i ispran narod


U svakom smislu samo ne u onom o čemu si pisao u postu nakon čega je usledilo moje pitanje. Kakve haubice, pucnji, zar svaka tema mora biti začinjena pričom o ratu? Dosadilo!

A vidi šta sada pišeš /boldovala/. Ako je tako, čemu bojazan ili jednostavno ne možeš a da iz sebe ne izbaciš gorčinu čak i na temi koja se ne tiče rata. Odurno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klajn: Srbi i Hrvati govore istim jezikom
PostPostano: 09 ožu 2016, 00:20 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
nemam pojma o čemu pričaš, moj prvotni post je bio usmjeren mirvu koji je prvi iznio haubice :D
ja sam ga samo pokušao urazumit da nema te situacije u kojoj će haubice pucat na srbe ko što je on sugerirao, te dodao da se nadam da neće ni na koga uopće pucat
đe zapelo :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klajn: Srbi i Hrvati govore istim jezikom
PostPostano: 09 ožu 2016, 11:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
KiM je napisao/la:
Od Alpa Planinskih Hrvata do usca delte Dunava u Crno more po caci nacije Anti Starcevicu. E Ceha, Ceha, odrasti vec jednom.

Gle mi ne želimo ni da ovi ISILOvci u BiH postanu Hrvati, a to je teritorij kaj nam je bliži, kaj bi s Carigradom?
KiM je napisao/la:
Dobices mirovinu od forumaskog opcilista.

Imama ja dosta svoje love, ne trebaju mi donacije.
KiM je napisao/la:
Slusaj lika, Bugari nas svojataju, ali mi njih ne.Imas slika kartica i OKUPACIJE Srbije.

To baš i nije točno. Nekad ste svojatali zapadnu bugarsku, ili bar neke
KiM je napisao/la:
https://www.facebook.com/JuznaRepublika ... 91/?ref=hl
Izbacio sam sliku koju sam nasao. Susret Nemackog Cara Vilhelma II i Bugarslog Cara Nis 1916. Mesto Pantelej, gde je Stefan Nemanja POTPISAO sporazum sa krizarima i Fridrihu Barbarosi omogucio put na istok.

I koja je poanta toga?
Da vas Zapad dijeli na Bugare i neBugare?

@Tuta, Bugare....
dudu je napisao/la:
Robna razmjena je malo u korist Hrvatske, a to što naši imaju više vlasništva u Srbiji nego obrnuto je samo posljedica toga što su hrvatske firme poklopile prehrambenu industriju u Srbiji i Sloveniji i izvan toga nema ničeg značajnog.

"Naši" kreditiraju razvitak Srbije i skrbe se za radnu snagu tamo.
Big deal.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klajn: Srbi i Hrvati govore istim jezikom
PostPostano: 09 ožu 2016, 11:48 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Vidi se kontinuitet ZLOCINACKE POLITIKE zapada. Sa podelom Srbije 1941.

Zato 90% Srba VOLI Putina i majku Rusiju, nece u NATO nikad, a nadam se ni u EU. Vidimo na vasem primeru, 100 tisuca zbrisalo za 2 god.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klajn: Srbi i Hrvati govore istim jezikom
PostPostano: 09 ožu 2016, 21:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
dudu je napisao/la:
Prosto pršti inteligencija i razboritost iz tebe.

Još jedan kojem se nabijaju kompleksi 0-24.


Inteligencija, nego sta. Ne znam na osnovu cega bi vi bili privilegovani i zastupljeni na srpskom trzistu, na srpskim medijima itd. To je bolest nekog proslog jugo-vremena. To treba sasjeci u korijenu. Vi ste samo jedan od osam susjeda Srbije, mozda cak i najnebitniji od svih.

Cak ni saradnja u BiH ne treba ici vise od onoga sto odgovara srpskim interesima. Kako i da li cete dobiti entitet ili cete sa muslimanima ostati u Federaciji do sudnjeg dana, nije srpska briga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klajn: Srbi i Hrvati govore istim jezikom
PostPostano: 09 ožu 2016, 22:24 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
Pantagana je napisao/la:
nemam pojma o čemu pričaš, moj prvotni post je bio usmjeren mirvu koji je prvi iznio haubice :D
ja sam ga samo pokušao urazumit da nema te situacije u kojoj će haubice pucat na srbe ko što je on sugerirao, te dodao da se nadam da neće ni na koga uopće pucat
đe zapelo :neznam


Valjda kod člana mirv. Vidim da mu je završnica snažna.

Ako je npr. New York New York, zbog čega je Sremska Mitrovica Srijemska Mitrovica?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klajn: Srbi i Hrvati govore istim jezikom
PostPostano: 09 ožu 2016, 23:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1446
KiM je napisao/la:
Vidi se kontinuitet ZLOCINACKE POLITIKE zapada. Sa podelom Srbije 1941.

Zato 90% Srba VOLI Putina i majku Rusiju, nece u NATO nikad, a nadam se ni u EU. Vidimo na vasem primeru, 100 tisuca zbrisalo za 2 god.


Taj Zapad je u ključnom trenutku kada je HV bila gola i bosa Hrvatskoj uveo sankcije na uvoz oružja i održavao pomorsku blokadu Jadrana da ga ne možemo nabaviti morskim putem. Kina je jedina bila voljna staviti veto na tu odluku u slučaju da nas određeno pojugoslavljeno *** ne izda, ali nas je izdao. U tom trenutku uskočili su naši prijatelji Čileanci, Argentinci te Rusija koja nas je naoružala za sljedećih 300 godina. Više je letova s pošiljkama oružja doletjelo iz Rusije nego zrakoplova u Beograd u zadnjih 10 godina a odobrili su i nabavku nepotpunog S-300 s kojim smo prestravili vašu vojsku pred Oluju. A kako je ovo jezikoslovno-politička tema treba se sjetiti i gdje je izašla knjiga imenom "Velikaja Horvatija" a gdje dejstvuje Kordićka.

Prema tome, spasiba braćo Rusi!

Zapamtit ćemo sve to, i vama a i ovim našim današnjim "prijateljima". Pamti pa vrati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klajn: Srbi i Hrvati govore istim jezikom
PostPostano: 10 ožu 2016, 07:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
dudu je napisao/la:
Prosto pršti inteligencija i razboritost iz tebe.

Još jedan kojem se nabijaju kompleksi 0-24.


Nije mu za zamjerit.
Taj se "šljego" u BL..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 388 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 64 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO