HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 23:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 270 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 05 ožu 2016, 19:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bistrik ba ne seri.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 05 ožu 2016, 19:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 vel 2016, 19:33
Postovi: 115
:ucelo

.


Privitak/ci:
images (1).jpg
images (1).jpg [ 7.69 KiB | Pogledano 4404 put/a. ]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 05 ožu 2016, 19:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vama Bošnjacima samo neka sodomija i homoseksualizam u glavi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 05 ožu 2016, 19:58 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
joe enter je napisao/la:
Heero je napisao/la:


pazi ovo srbi su sacuvali pjesmu o odlasku u rat sa turcima,RESPECT!

mi nismo nista tako staro kolko ja znam osim mozda nekih guslackih!
al to i je ta razlika srba i hrvata,oni su sacuvali starine i mitove,kultove,autohtona slav imena,to i je osobina istocnjackih naroda dok smo se mi nekako bolje prilagodili svim nadolazecim vremenima imali humanizam,renesnsu cak je jedan nas 16. vjekovni mislim, svecenik utemeljio jednu lingvisticku znanost di je covjek skuzio da se srodnost jezika moze provjeriti po tome kako istoznacne rijeci imaju prvo i zadnje pocetno slovo,coviku je bilo zanimljivo kako sanskrt i latinski dosta imaju slicnosti i eto ti otkrio indoeuropljanstvo!!

kotromanici spadaju u ovu nasu sferu,ni za njima nebi ostao mit niti da je bosna kao drzava imala kontinuitet!


Šza ovo bi sunce ti jebem?!

OK , shvatili smo da ste moderni i da ste ******** , i zato nema razloga da se više petljaš u srednji vek i nekog kurca ovde pišeš jer ovde vladaju ognjištarske navike.

Kad pitaš sve ljude sa ovih prostora ko je od svih naroda najskloniji ******** , svi će reći da su to Hrvati.
Znači želja ti se ispunila , i zato FUCK OFF što bi rekli ovi moderni i civilizovani ljudi.

Idi brate gradi sigurnu kuću za trandže! :zubati




Tu si tico jugoslavenska. Eto vidis Srbine, zbog toga smo vas rijesili u Hrvatskoj i tu smrdljivu drzavu Smradoslaviju razjurili, jer sa vama nema suzivota. Nikad vise takve krmace cetnicke kao ti nece odlucivati o Hrvatima, hrvatskon jeziku, jos cemo van poslati onoga smrada Kurcovca i zbogon.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 05 ožu 2016, 20:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 vel 2016, 19:33
Postovi: 115
BBC je napisao/la:
Vama Bošnjacima samo neka sodomija i homoseksualizam u glavi.

.


Privitak/ci:
preuzmi.jpg
preuzmi.jpg [ 9.73 KiB | Pogledano 4382 put/a. ]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 05 ožu 2016, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
BBC je napisao/la:
Vama Bošnjacima samo neka sodomija i homoseksualizam u glavi.

tanak 19,1 Kad oba anđela uvečer dođoše u Sodomu, upravo je tada sjedio Lot na vratima sodomskim, čim ih Lot ugleda, ustade pred njima, pokloni se sve do zemlje,
Postanak 19,2 I reče: "Molim vas, gospodo, svratite se u kuću sluge svojega, da prenoćite, i operite noge svoje! Sutra rano možete onda uraniti i put svoj nastaviti." A oni rekoše: "Ne, mi ćemo prenoćiti vani."
Postanak 19,3 Ali on navali i primora ih, pa se oni navratiše k njemu i dođoše u kuću njegovu. On im tada ugotovi večeru i dade ispeći nekvasnih pogača, i oni jedoše.
Postanak 19,4 Ali prije nego još otidoše da legnu, opkoliše ljudi grada Sodome kuću mlado i staro, sav narod do posljednjega čovjeka.
Postanak 19,5 Oni pozvaše Lota i rekoše mu: "Gdje su ljudi, što večeras dođoše k tebi? Izvedi nam ih, da ih upoznamo!"
Postanak 19,6 Tada Lot izađe k njima van pred vrata, a zatvori vrata za sobom;
Postanak 19,7 I reče: "Ne činite takva zla, braćo moja!
Postanak 19,8 Evo, imam još dvije kćeri koje ne spoznaše muža: njih ću vam izvesti, pa činite s njima što vam je drago; samo ne dirajte u ove ljude; jer uđoše u sjenu krova mojega!"
Postanak 19,9 Ali oni viknuše: "Odstupi odatle!" i rekoše: "Ovaj dođe ovamo kao došljak i sad hoće da nam sudi. Sad ćemo učiniti tebi još gore nego njima!" I navališe silom na čovjeka, na Lota, i primicali su se sve bliže, da razbiju vrata.
Postanak 19,10 Tada ona dva čovjeka pružiše ruke svoje i uvukoše Lota k sebi u kuću i zatvoriše vrata.
Postanak 19,11 A ljude pred kućnim vratima, malo i veliko, udariše sljepoćom, tako da su se uzalud mučili da nađu vrata.
Postanak 19,12 Nato dva čovjeka rekoše Lotu: "Ako imaš ovdje još koga svojega, zeta, svoje sinove i kćer, ili koga još drugoga u gradu, izvedi ih iz ovoga mjesta!
Postanak 19,13 Jer mi ćemo zatrti ovo mjesto; jer teška se tužba digla proti njima pred Gospodom, zato nas posla Gospod, da ih zatremo."
Postanak 19,14 Tada Lot izađe van i porazgovori se sa zetovima svojim, koji su se bili oženili kćerima njegovim, i reče: "Ustajte! Izađite iz mjesta ovoga, jer će Gospod zatrti grad ovaj!" Ali su zetovi njegovi mislili, da se on samo šali.
Postanak 19,15 Kad osvanula zora, navališe anđeli na Lota, da se požuri, i rekoše: "Ustani! Uzmi ženu svoju i dvije kćeri svoje, što su još kod kuće, da i ti ne pogineš zbog krivnje grada toga!"
Postanak 19,16 Kad se je on još uvijek skanjivao, uzeše ljudi za ruku njega, ženu njegovu i obje kćeri njegove i izvedoše ih izvan grada; jer mu je Gospod bio milostiv.
Postanak 19,17 Oni ga izvedoše van i pustiše ga istom pred gradom, i rekoše mu: "Bježi, jer ti se radi o životu, ne ogledaj se natrag i ne ustavljaj se nigdje u toj nizini Jordana; bježi u goru, da i ti ne pogineš!"
Postanak 19,18 Lot im odgovori: "Nemoj tako, Gospode!
Postanak 19,19 Evo, sluga tvoj nađe milost u očima tvojim i veliko mi iskazuješ milosrđe, kad hoćeš da mi spasiš život. Ali ja ne smijem bježati u goru; mogla bi me pri tom lako zadesiti nesreća, pa bih poginuo.
Postanak 19,20 Eno, tamo je grad dosta blizu, kamo bih mogao uteći, a malen je. Tamo bih htio uteći, jer je malen, pa da ostanem na životu,"
Postanak 19,21 On odgovori: "Evo, neka ti bude, i u tom ću te poslušati, da ne razorim grad, o kojem govoriš.
Postanak 19,22 Bježi brze tamo; jer ne mogu ništa činiti, dok ne stigneš onamo!" Zato se prozva taj grad Soar.
Postanak 19,23 Sunce je upravio ogranulo, kad je Lot došao u Soar.
Postanak 19,24 Tada pusti Gospod na Sodomu i Gomoru dažd sumpora i ognja od Gospoda, s neba.
Postanak 19,25 I uništi te gradove, svu nizinu sa svima stanovnicima tih gradova i sve, što je raslo na poljima.
Postanak 19,26 A kad se je žena njegova iza njega ogledala natrag postade stup od soli.
Postanak 19,27 Rano drugoga jutra otide Abraham na mjesto, gdje je bio stajao pred Gospodom.
Postanak 19,28 Kad se zagleda dolje na Sodomu i Gomoru i na svu pokrajinu one nizine, vidje, kako se dim dizao od zemlje kao dim iz peći.
Postanak 19,29 Bog će dakle spomenu Abrahama, kad je Bog zatirao gradove one nizine, i izvede Lota iz, propasti, a uništi gradove, u kojima je bio Lot prebivao.
Postanak 19,30 Lot otide od Soara dalje gore i nastani se s kćerima svojim u gori; jer se je bojao ostati u Soaru. I stanovao je u jednoj pećini s obje kćeri svoje.
Postanak 19,31 Tada reče starija mlađoj: "Naš je otac star, a nema više nijednog čovjeka u zemlji, koji bi htio općiti s nama, kako je to običaj po svemu svijetu.
Postanak 19,32 Hajde da dadnemo ocu svojemu vina, neka pije, pa da legnemo s njim, da po ocu svojemu dobijemo djecu!"
Postanak 19,33 I dadoše onu noć ocu svojemu vina da pije; tada ode starija unutra i leže uz oca svojega, a on ne opazi ni kako ona leže, ni kako ustade.
Postanak 19,34 Drugo jutro reče starija mlađoj: "Eto, ležala sam noćas uz oca svojega. Dajmo mu da pije vina i ovu noć, pa onda pođi ti unutra i lezi uz njega, da po ocu svojemu dobijemo djecu!"
Postanak 19,35 Tako dadoše i ovu noć ocu svojemu vina da pije, te pođe mlađa i leže uz njega, a on ne opazi ni kako ona leže, ni kako ustade.

Stari Zavjet Postanak

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 05 ožu 2016, 20:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Došao som do poglavlja kad Izak dobije dva sina, valjda su ti sinovi metafora za kršćane i židove. Kasnije Izaka žena pevari tako što mu Muslimani drugog sina i on ne blagosivlja onog što je htio sina. :zubati

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 05 ožu 2016, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Jesi ti siguran da si dobro shvatio?
Priča o Izaku spada u stari jahvistički dio Biblije i period od 9. st. do 7. st. prije Krista u doba Izraelskog kraljevstva i ti misliš da je to metafora o kršćanima i Židovima?

Takvo čitanje Starog Zavjeta bez poznavanja povijesne pozadine nema smisla.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 05 ožu 2016, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Tulkas je napisao/la:
A nemoj ni ti ikada zaboraviti ovo:

To ti kao meni :zubati
Slusaj. Koliko god da me Srbi zivcirali, provocirali i trabunjali gluposti ne prihvacam te tvoje pizdarije koje pises o njima.
Ne interesira me toliko opterecenost pojedinih Srba o njihovoj (i nasoj) povijesti i pokusaja prekrajanja iste na racun nas Hrvata, jer
ovo ovdje ne forumu shvacam kao jednu vrstu, ajmo reci, i zezanja i rasprave (uz argumente naravno), ali ti ga pretjerujes.

Niti su oni cisti, nismo ni mi.
Sojim iza svojih rijeci uvijek i ako cu njima reci da su idioti sto smatraju sve srpskim tako i tebi porucujem da si lud ako mislis da je sve hrvatsko. Nama nicije nije potrebno. Mi ne treba da negiramo tudje da bi svoje imali ili legalizirali ili sta vec.
Nama nase dovoljno i jedino argumentima i logikom treba da se suprostavimo onima koji laprdaju gluposti.
A ti se trebas sramiti sto na takav nacin pises. Nemam rijeci, i bolje da prestanem jer cu jos svasta da ti opletem


djelomicno je u pravu torlaci i jesu bugari

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 05 ožu 2016, 23:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Nostro Uomo je napisao/la:
Tulkas je napisao/la:
A nemoj ni ti ikada zaboraviti ovo:

To ti kao meni :zubati
Slusaj. Koliko god da me Srbi zivcirali, provocirali i trabunjali gluposti ne prihvacam te tvoje pizdarije koje pises o njima.
Ne interesira me toliko opterecenost pojedinih Srba o njihovoj (i nasoj) povijesti i pokusaja prekrajanja iste na racun nas Hrvata, jer
ovo ovdje ne forumu shvacam kao jednu vrstu, ajmo reci, i zezanja i rasprave (uz argumente naravno), ali ti ga pretjerujes.

Niti su oni cisti, nismo ni mi.
Sojim iza svojih rijeci uvijek i ako cu njima reci da su idioti sto smatraju sve srpskim tako i tebi porucujem da si lud ako mislis da je sve hrvatsko. Nama nicije nije potrebno. Mi ne treba da negiramo tudje da bi svoje imali ili legalizirali ili sta vec.
Nama nase dovoljno i jedino argumentima i logikom treba da se suprostavimo onima koji laprdaju gluposti.
A ti se trebas sramiti sto na takav nacin pises. Nemam rijeci, i bolje da prestanem jer cu jos svasta da ti opletem


Da, to ja tebi jer je ovdje očito da se ja ne mogu ni približno glupo izraziti koliko još gluplje ti to možeš jedva dočekajuć komentirati.

Što se tiče čistoće, govori u svoje ime jer se Hrvari i Srbi nikako ne mogu uspoređivati, to su dva različita svijeta a što se tiče tvoje čistoće u glavi ti i nije baš sve čisto jer mi implemetiraš teze koje nikada nisam niti pomislio a kamoli napisao. Npr. "ako mislim da je sve hrvatsko" ...

Hrvatsko je samo ono što je uistinu hrvatsko i to smo si Olujom oslobodili!

Hrvati nikada neće priznati velikosrpsku ideju o primjerice granici umišljene tzv velike Srbije linijom Virovitica-Karlovac-Karlobag i slična "srpska posla", Srbima priznajemo samo ono što srpsko uistinu i jeste a to još uopće nije definirano jer još uvijek Srbi nisu priznali Republiku Kosovo i protive se ukidanju fantomske tzv. RS na legitimnom teritoriju nezavisne BiH.

Nikada se neću sramiti što ovako pišem. Sramio bih se da sam srbofil kao ti.

I ponavljam ti jer vidim da ti to treba: Hrvati su sve što je hrvatsko oslobodili od Srba Olujom i tu je kraj priče. Hrvati nikada neće priznati tzv. velikosrpsku hegemoniju na tuđem teritoriju i nikada neće priznati da je tuđe srpsko kao što to ti ovdje želiš "priznati srpsko".
Ja sam sudjelovao u vojno-redarstvenoj akciji "Oluja" i ponosim se time. Tada smo si mogli uzeti koliko smo htjeli a samo smo si vratili naše. Gdje si ti tada bio? Tko si ti da Srbima priznaješ baš sve što im se sprdne?
Hrvatsko je ono što je hrvatsko, ni manje ni više jer nama Prokletije a pogotovo ada ciganlija ne treba, to ne bi htjeli niti na poklon uzeti.

Braneći velikosrpsku, agresorsko hegemonističku politiku kojom su se Srbi jasno odredili nedavnim zločinačko-genocidnim ratom a naknadno su postali još zlotvorniji npr. rehabilitacijom četništva kao zločinaštva (odlukom Narodne skupštine Srbije 2004.g.), ti neminovno postaješ srbofilski srbobran srpskog zločinaštva.

Podržavanjem velikosrpske agresije koja je očita i danas sebi si uzeo za pravo meni prigovarati što njihovu genocidnost osuđujem? Da čak se i sprdam ovdje s njihovim umišljenim "srpskim junaštvom", uzimam si to pravo jer sam svojim očima u Oluji pratio njihovu traktorijadu od Knina do Grahova (koja je išla i dalje, sve do Drine).

A na osnovu čega si ti uzimaš pravo to meni spočitavati ovdje?

Gnjušam se tvoje bolesne srbofilije jer srpsko agresorsko zločinaštvo pokušavaš opravdati i relativizirati usporedbom sa Hrvatskom žrtvom tog istog zločinaštva.

Hrvati su Srbima sve oprostili ali ne i zaboravili. Neće nikada ... Baš svaki i najmanji oblačak na nebu bi itekako mogao biti nagovještaj slijedeće Oluje ...



:sega
ajde da docekam i to da me neko srbofilom nazove.
De ti decko jednu plavu zvrkni da dodjes sebi

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 05 ožu 2016, 23:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Nostro Uomo je napisao/la:
A nemoj ni ti ikada zaboraviti ovo:

Kada se uzmu u obzir činjenice: bugarsko porijeklo Nemanjića po ženskoj liniji (majke, bake itd) i naknadni prodor Turaka u sklopu Osmanlijskog Carstva, neminovno se nameće logičan zaključak da su Srbi nastali od Bugarkinja i Turčina. SRBIMA SU MAJKE BUGARKINJE A OČEVI TURCI!
Obzirom da se današnji Srbi uvijek i svugdje neopravdano osjećaju ugroženim, što je i razumljivo s obzirom na ovakvo porijeklo, te kontinuirani srpski ratni zločini obilježeni genocidnošću, ... abortusi kao takvi ne samo da nisu poželjni, već su u potpunosti prihvatljivo rješenje, barem u srpskom slučaju, koji se na žalost nisu dogodili.
No, što je - tu je. Srbi su takvi kakvi jesu ...
Sada jedino što možemo učiniti jeste predložiti vladi Republike Hrvatske da uvjetuju Srbiji ulazak u Europu promjenom naziva tzv. Srba u u neki svijetu prihvatljiv naziv istih, primjerice, da se Srbi nazovu "TURBURZI", Srbin = Turbug (turčin otac a bugarkinja majka) ...

Srbe treba početi nazivati pravim imenom kako bi ljudima bilo omogućeno razumijevanje njihovih bezumnih postupaka i ponašanja u cilju da se, shodno tome, i odredimo prema takvima na način kako takvi to i zaslužuju!

Moj prijedlog:

Srbin = Turbug (Srbi=Turbuzi, Srbija=Turbugistan, i tome slično ...)

Ovom prigodom bih također zamolio nesrbsko forumaštvo da se pokušaju dosjetiti nekakvog barem malo prihvatljivijeg naziva za ovu bastardsku živalj koja sebe sada naziva "Srbi" a sve u ime humanosti neizbježnog suživota sa tim i takvim življem.

Hvala unaprijed!

Pazi ovog giganta jbt.
Važi prika, eto menjamo ime u Turbuzi ali pod jednim uslovom. Da ti svaki od nas jebe mater ili da svakom od nas popušiš turbušku kurčekanju. Jel pošteno? Evo ruke :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 05 ožu 2016, 23:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Hajde Nostro Uomo ne kenjaj jos ces pojedince navesti na ideju
da je pivo Tuborg po njima ime dobio

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 06 ožu 2016, 00:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
daramo je napisao/la:
Jesi ti siguran da si dobro shvatio?
Priča o Izaku spada u stari jahvistički dio Biblije i period od 9. st. do 7. st. prije Krista u doba Izraelskog kraljevstva i ti misliš da je to metafora o kršćanima i Židovima?

Takvo čitanje Starog Zavjeta bez poznavanja povijesne pozadine nema smisla.


Ko su potomci Išmaela.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 06 ožu 2016, 01:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Agathonikos je napisao/la:
Nostro Uomo je napisao/la:
A nemoj ni ti ikada zaboraviti ovo:

Kada se uzmu u obzir činjenice: bugarsko porijeklo Nemanjića po ženskoj liniji (majke, bake itd) i naknadni prodor Turaka u sklopu Osmanlijskog Carstva, neminovno se nameće logičan zaključak da su Srbi nastali od Bugarkinja i Turčina. SRBIMA SU MAJKE BUGARKINJE A OČEVI TURCI!
Obzirom da se današnji Srbi uvijek i svugdje neopravdano osjećaju ugroženim, što je i razumljivo s obzirom na ovakvo porijeklo, te kontinuirani srpski ratni zločini obilježeni genocidnošću, ... abortusi kao takvi ne samo da nisu poželjni, već su u potpunosti prihvatljivo rješenje, barem u srpskom slučaju, koji se na žalost nisu dogodili.
No, što je - tu je. Srbi su takvi kakvi jesu ...
Sada jedino što možemo učiniti jeste predložiti vladi Republike Hrvatske da uvjetuju Srbiji ulazak u Europu promjenom naziva tzv. Srba u u neki svijetu prihvatljiv naziv istih, primjerice, da se Srbi nazovu "TURBURZI", Srbin = Turbug (turčin otac a bugarkinja majka) ...

Srbe treba početi nazivati pravim imenom kako bi ljudima bilo omogućeno razumijevanje njihovih bezumnih postupaka i ponašanja u cilju da se, shodno tome, i odredimo prema takvima na način kako takvi to i zaslužuju!

Moj prijedlog:

Srbin = Turbug (Srbi=Turbuzi, Srbija=Turbugistan, i tome slično ...)

Ovom prigodom bih također zamolio nesrbsko forumaštvo da se pokušaju dosjetiti nekakvog barem malo prihvatljivijeg naziva za ovu bastardsku živalj koja sebe sada naziva "Srbi" a sve u ime humanosti neizbježnog suživota sa tim i takvim življem.

Hvala unaprijed!

Pazi ovog giganta jbt.
Važi prika, eto menjamo ime u Turbuzi ali pod jednim uslovom. Da ti svaki od nas jebe mater ili da svakom od nas popušiš turbušku kurčekanju. Jel pošteno? Evo ruke :D

jebote promjeni tu sliku gadi mi se hahahahahahah

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 06 ožu 2016, 09:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
korrisnik je napisao/la:

Ko su potomci Išmaela.


Opet si nešto zbrkao kakve veze kršćani imaju sa semitskim narodima?

Ovo je kasnije postao temelj za legendu o postanku semitskih naroda, Židovi vjeruju da vuku porijeklo od Izaka od kojega nastaje 12 židovskih plemena.
Priču prilagođavaju Arapi i vide svoje porijeklo u Ismaelu i da od njega nastaje 12 arapskih plemena.
I eto ti bratobilačkog rata oko toga tko je izabrani narod.

Muslimani su prepravili hebrejsko sveto pismo tisuću godina poslije, umjesto Izaka Abraham eto žrtvovao Ismaela i odjednom postaneš izabrani narod.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 06 ožu 2016, 11:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Heero je napisao/la:
jebote promjeni tu sliku gadi mi se hahahahahahah


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 06 ožu 2016, 13:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
bahahahahahahha

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 24 kol 2019, 13:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jel postoji negdje statistika konvertiranja ne-muslimana na islam u BiH ? Zadnjih 30 godina recimo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 24 pro 2020, 17:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 kol 2014, 01:08
Postovi: 731
što historićari kažu na ovaj comeback bogumila :zubati
idem pogledati do kraja, izgleda da nije sprdnja, da brat borislava i sestra blanšeflor ozbiljno furaju ovu priču




Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako su "Bogumili" primali radosno islam časni, zašto danas nitko u BiH ne konvertira na islam ?
PostPostano: 26 pro 2020, 22:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2020, 18:06
Postovi: 328
Lokacija: Obečano zemljište
Nema ozbiljnih pokušaja širenja vjere. Zašto se protestantizam/pravoslavlje isto ne širi? Jedino gdje se šire je gdje su hiperaktivni u ulaganju u širenje poput Afrike, J. Amerike, Koreje s tim da protestantizam i prav. imaju tendenciju ka nacionalnim crkvama a ne kao mi.

_________________
القوة تكمن في التفاني


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 270 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 111 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO