HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 14:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 566 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 16:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
Talijana danas nema.
Si ikad bio u Italiji?
Si vidio koliko ima crnaca dole?
Njihovo jedino može biti komad Nigerije.
Respektabilna nacija? =))
Većina ih zove "američkim pudlicama".
No za Srbe je to respektabilno.
Vjerojatno su i uzor junaštva.
Spremaš novu traktorijadu? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 16:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
U odnosu na vas jesu respektabilna nacija, sa slavnom istorijom i kulturom.
Cijela Hrvatska stane u aglomeraciju Milana.

Evo čekam izbore u BiH da vas Muslimani opet ponize sa izborom gospodina Komšića. Treća sreća :winkiss


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 17:00 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Vujadin je napisao/la:
Italijani su uzeli ono što je njihovo, nisu im Srbi ništa dali, kad to nisu ni držali.
Respektabilna nacija od 60 miliona će kad-tad povratiti svoje prostore od sluganske banana-državice od nepunih 4 miliona stanovnika. U to ni malo ne sumnjam.


Kme kme vujo, od trsta do boke sve kockasto, mnogo kilometara lepe obale i otoka, ne treba nista da radimo samo da iznajmljujemo i plata ko 10 serbijanskih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 18:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
s one strane dinare je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:
Italijani su uzeli ono što je njihovo, nisu im Srbi ništa dali, kad to nisu ni držali.
Respektabilna nacija od 60 miliona će kad-tad povratiti svoje prostore od sluganske banana-državice od nepunih 4 miliona stanovnika. U to ni malo ne sumnjam.


Kme kme vujo, od trsta do boke sve kockasto, mnogo kilometara lepe obale i otoka, ne treba nista da radimo samo da iznajmljujemo i plata ko 10 serbijanskih.


Prorokuje tu propast Hrvata već valjda 10 godina.

Butthurt Vujine razine se stvarno rijetko nađe i na svemreškim bespućima:
slika

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 19:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18538
Bogami, čitao sam na fhr temu o demografiji. Kaže jedan vaš: ljudi, nas između Kupe i Zadra ima samo oko 50 hiljada.

Pa to je idealno da mi upadnemo tu, pogotovo sad kad smo se utvrdili u DGGP. :D A imamo i grudobran u vidu Lapca, Srba i još ponekih mesta.
Onda uzmemo Gorski Kotar, spojimo se sa braćom Slovencima i Istranima. Ili Italijanima. A od jedne kifle, napravimo dve manje. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 19:22 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13472
Lokacija: ZG
Teško je isprati gorčinu truckanja traktorom od Đevrska do Beograda.
Kad već nemaju muda za išta više, preostaju vlažni snovi, i online bitke za bolju prošlost na forumu :)

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 20:12 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
aleksije radicevic je napisao/la:
Bogami, čitao sam na fhr temu o demografiji. Kaže jedan vaš: ljudi, nas između Kupe i Zadra ima samo oko 50 hiljada.

Pa to je idealno da mi upadnemo tu, pogotovo sad kad smo se utvrdili u DGGP. :D A imamo i grudobran u vidu Lapca, Srba i još ponekih mesta.
Onda uzmemo Gorski Kotar, spojimo se sa braćom Slovencima i Istranima. Ili Italijanima. A od jedne kifle, napravimo dve manje. :D

Pa živjeli ste vi tu ali više ne živite budući da smo vas protjerali na tom području, tu mogu živjeti životinje tj možemo napraviti nekakav park ali vi ne.

to ti je tako jebiga :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 20:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18538
PCM je napisao/la:
Teško je isprati gorčinu truckanja traktorom od Đevrska do Beograda.
Kad već nemaju muda za išta više, preostaju vlažni snovi, i online bitke za bolju prošlost na forumu :)


Valjda je teško tisuću godina sanjati i ne puštati glasa o sebi, pa onda se zbog toga vaćati nekakvih traktora kojima se objašnjava sve, i šta je bilo i šta će biti. ;) Moj PCM... :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 20:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18538
bobanovski je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Bogami, čitao sam na fhr temu o demografiji. Kaže jedan vaš: ljudi, nas između Kupe i Zadra ima samo oko 50 hiljada.

Pa to je idealno da mi upadnemo tu, pogotovo sad kad smo se utvrdili u DGGP. :D A imamo i grudobran u vidu Lapca, Srba i još ponekih mesta.
Onda uzmemo Gorski Kotar, spojimo se sa braćom Slovencima i Istranima. Ili Italijanima. A od jedne kifle, napravimo dve manje. :D

Pa živjeli ste vi tu ali više ne živite budući da smo vas protjerali na tom području, tu mogu živjeti životinje tj možemo napraviti nekakav park ali vi ne.

to ti je tako jebiga :D


Jes, proterali ste, ali nešto je ostalo.
slika

A ostalo je na području koje je najmanje naseljeno Hrvatima od cele Hrvatske. ;)
Ja bih se zabrinuo, moj bobanovski. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 20:42 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13472
Lokacija: ZG
aleksije radicevic je napisao/la:
PCM je napisao/la:
Teško je isprati gorčinu truckanja traktorom od Đevrska do Beograda.
Kad već nemaju muda za išta više, preostaju vlažni snovi, i online bitke za bolju prošlost na forumu :)


Valjda je teško tisuću godina sanjati i ne puštati glasa o sebi, pa onda se zbog toga vaćati nekakvih traktora kojima se objašnjava sve, i šta je bilo i šta će biti. ;) Moj PCM... :D


Bolje 500 godina stenjati pod Turcima nego 800 godina sanjati pod Mađarima i Austrijancima.
Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna.

Ma odlični ste sve u svemu, čudo, samo nastavite s pobjedama. Mi samo aplaudiramo.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 20:46 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
aleksije radicevic je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Pa živjeli ste vi tu ali više ne živite budući da smo vas protjerali na tom području, tu mogu živjeti životinje tj možemo napraviti nekakav park ali vi ne.

to ti je tako jebiga :D


Jes, proterali ste, ali nešto je ostalo.
slika

A ostalo je na području koje je najmanje naseljeno Hrvatima od cele Hrvatske. ;)
Ja bih se zabrinuo, moj bobanovski. :D

Pa prošla je tu jednom hrvatska vojska i zatrla sve, ostali su ti starci a Hrvatima se tu neda živjeti.
Ionako nemamo šta od poklapanja toga, taj kraj nakon šta odu ti zadnji starci treba ostati spomenik na Hrvate koji su stradali pod turskom okupacijom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 20:50 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Ionako ćemo to pokatoličiti kroz par godina, biti će još koji Mirko Filipović, Petrović, Pršo, Subašić ili Šarić budući da su svi iz tog kraja tj svaki Srbin je kompletan nakon što postane Hrvat :D

Jedini problem je što nema hrane da ih pokatoličimo budući da je teško ove koji su bili u Srbiji a ovih drugih i nema..inače ja sam ti iz tog kraja. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 20:57 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
bobanovski je napisao/la:
Ionako ćemo to pokatoličiti kroz par godina, biti će još koji Mirko Filipović, Petrović, Pršo, Subašić ili Šarić budući da su svi iz tog kraja tj svaki Srbin je kompletan nakon što postane Hrvat :D

Jedini problem je što nema hrane da ih pokatoličimo budući da je teško ove koji su bili u Srbiji a ovih drugih i nema..inače ja sam ti iz tog kraja. :D



Jesu li tvoji drito u papizam ili su ipak prvo presjedali u uniji?

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 20:59 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13472
Lokacija: ZG
Summa summarum:

Italija samo što nije uzela pola Hrvatske pitanje vremena jasno.
Na drugoj polovici RH samo što nije uskrsla Olujom upokojena Krajina.
U BiH, RS ovjerena na 49% teritorija i Srbi su čudo, a naših 25% sa de facto istim ovlastima ko RS - to ne postoji.
Uopće nismo apsolutna većina u 4 županije (HNŽ, ZHŽ, HBŽ, PŽ) od 10, i nezaobilazan faktor u SBŽ u svakom pogledu.
Srbiji se nije otcijepilo Kosovo niti se spremaju još predat i Preševsku dolinu da ovjere to.
Crna Gora nije u NATO-u i u njoj nikad manje Srba, potpuno politički marginaliziranih a srednjeročno i potpuno asimiliranih. Ima ih u relativnom iznosu duplo više nego Hrvata u BiH, a ne predstavljaju apsolutno ništa.
Hrvatska nije duplo jača po BDP-u, standardu, infrastrukturi, svemu. Hrvatska nije u EU i NATO.

Mijenjajte dilera momci ili u protivnom ćemo vjerovatno čitati o fantastičnim srpskim uspjesima - srpskom Nišu i Čačku koji su junačkim i vizionarskim djelovanjem srpske politike ipak nekako uspjeli ostati 90-ih u sastavu Srbije.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 21:03 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Amiđa je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Ionako ćemo to pokatoličiti kroz par godina, biti će još koji Mirko Filipović, Petrović, Pršo, Subašić ili Šarić budući da su svi iz tog kraja tj svaki Srbin je kompletan nakon što postane Hrvat :D

Jedini problem je što nema hrane da ih pokatoličimo budući da je teško ove koji su bili u Srbiji a ovih drugih i nema..inače ja sam ti iz tog kraja. :D



Jesu li tvoji drito u papizam ili su ipak prvo presjedali u uniji?

Ne, činjenica je da čim Hrvat oženi Srpkinju ili Srbin Hrvaticu u Hrvatskoj sin/kćer automatski postaju Hrvati od stoljeća 7 i budu dobri u sportu tj rasturaju.

Vi trokutistanci ste jedino dobri za hrkljuš i to je to


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 21:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58711
Lokacija: DAZP HQ
PCM je napisao/la:
Summa summarum:

Italija samo što nije uzela pola Hrvatske pitanje vremena jasno.
Na drugoj polovici RH samo što nije uskrsla Olujom upokojena Krajina.
U BiH, RS ovjerena na 49% teritorija i Srbi su čudo, a naših 25% sa de facto istim ovlastima ko RS - to ne postoji.
Uopće nismo apsolutna većina u 4 županije (HNŽ, ZHŽ, HBŽ, PŽ) od 10, i nezaobilazan faktor u SBŽ u svakom pogledu.
Srbiji se nije otcijepilo Kosovo niti se spremaju još predat i Preševsku dolinu da ovjere to.
Crna Gora nije u NATO-u i u njoj nikad manje Srba, potpuno politički marginaliziranih a srednjeročno i potpuno asimiliranih. Ima ih u relativnom iznosu duplo više nego Hrvata u BiH, a ne predstavljaju apsolutno ništa.
Hrvatska nije duplo jača po BDP-u, standardu, infrastrukturi, svemu. Hrvatska nije u EU i NATO.

Mijenjajte dilera momci ili u protivnom ćemo vjerovatno čitati o fantastičnim srpskim uspjesima - srpskom Nišu i Čačku koji su junačkim i vizionarskim djelovanjem srpske politike ipak nekako uspjeli ostati 90-ih u sastavu Srbije.


slažem se s Vujadinom da nam je 60-milijunta Italija al pari i protivnik po mjeri, bez daljnjeg, morali bi se oznojiti.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 21:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58711
Lokacija: DAZP HQ
Citat:
Ravnateljica supetarske osnovne škole Dubravka Menjak, jedna od žena u mjestu nadaleko poznatome upravo po tome što gotova sva ključna upravljačka mjesta drže pripadnice ljepšega spola, ovu je dužnost preuzela prije tri godine. Samo u tom razdoblju broj učenika njezine škole, u čijem su sastavu i područne škole "Nerežišća" te "Sutivan", porastao je za gotovo 50!

U školskoj godini 2015./2016. škola je imala 377 učenika, sljedeće godine njih 391, lani ih je već bilo 410, a ove školske godine 425. Imamo više učenika nego neke splitske osnovne škole! Iduće školske godine najvjerojatnije ćemo premašiti brojku od 500 učenika jer su predviđanja da ćemo upisati čak 54 prvašića (ove godine imamo ih 31), i to samo u matičnoj školi u Supetru, u Područnoj školi "Nerežišća" 10, kao i ove godine, a u PŠ "Sutivan" 13, dok ih je ove godine bilo osam – precizno nam iznosi podatke ravnateljica Menjak.


legu se tići Hrvatići i grupiraju za odlučnu invaziju na italsku obalu, naš vjekovni san o ponovnom dolasku Hrvata u Bari.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 19 ruj 2018, 22:12 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
dudu je napisao/la:
Citat:
Ravnateljica supetarske osnovne škole Dubravka Menjak, jedna od žena u mjestu nadaleko poznatome upravo po tome što gotova sva ključna upravljačka mjesta drže pripadnice ljepšega spola, ovu je dužnost preuzela prije tri godine. Samo u tom razdoblju broj učenika njezine škole, u čijem su sastavu i područne škole "Nerežišća" te "Sutivan", porastao je za gotovo 50!

U školskoj godini 2015./2016. škola je imala 377 učenika, sljedeće godine njih 391, lani ih je već bilo 410, a ove školske godine 425. Imamo više učenika nego neke splitske osnovne škole! Iduće školske godine najvjerojatnije ćemo premašiti brojku od 500 učenika jer su predviđanja da ćemo upisati čak 54 prvašića (ove godine imamo ih 31), i to samo u matičnoj školi u Supetru, u Područnoj školi "Nerežišća" 10, kao i ove godine, a u PŠ "Sutivan" 13, dok ih je ove godine bilo osam – precizno nam iznosi podatke ravnateljica Menjak.


legu se tići Hrvatići i grupiraju za odlučnu invaziju na italsku obalu, naš vjekovni san o ponovnom dolasku Hrvata u Bari.


Citat:
U hrvatskom dijelu Jadrana ima 698 otoka, 389 otočića i 78 grebena,[1] što hrvatske otoke čini najbrojnijim u Jadranskom moru i drugim po brojnosti na Sredozemlju (grčko otočje je najbrojnije).


a fala Bogu otoka nam ne fali, iznajmljuj i vataj ribu, kud ćeš bolje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 20 ruj 2018, 00:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
dudu je napisao/la:
Citat:
Ravnateljica supetarske osnovne škole Dubravka Menjak, jedna od žena u mjestu nadaleko poznatome upravo po tome što gotova sva ključna upravljačka mjesta drže pripadnice ljepšega spola, ovu je dužnost preuzela prije tri godine. Samo u tom razdoblju broj učenika njezine škole, u čijem su sastavu i područne škole "Nerežišća" te "Sutivan", porastao je za gotovo 50!

U školskoj godini 2015./2016. škola je imala 377 učenika, sljedeće godine njih 391, lani ih je već bilo 410, a ove školske godine 425. Imamo više učenika nego neke splitske osnovne škole! Iduće školske godine najvjerojatnije ćemo premašiti brojku od 500 učenika jer su predviđanja da ćemo upisati čak 54 prvašića (ove godine imamo ih 31), i to samo u matičnoj školi u Supetru, u Područnoj školi "Nerežišća" 10, kao i ove godine, a u PŠ "Sutivan" 13, dok ih je ove godine bilo osam – precizno nam iznosi podatke ravnateljica Menjak.


legu se tići Hrvatići i grupiraju za odlučnu invaziju na otetu hrvatsku obalu, našu vjekovnu zemlju.Ponovnom dolasku Hrvata u stari stolni grad Bari gde su franjevci iz Bosne još u V vijeku otvorili tvornicu vafli od limuna..
Nikad od tebe Srbin.Mislim Hrvat.Hoću reći..grešiš sinko,silno grešiš.Evo sad ću da ti editujem post da vidiš kako to treba da izgleda.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 20 ruj 2018, 00:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
s one strane dinare je napisao/la:
dudu je napisao/la:

legu se tići Hrvatići i grupiraju za odlučnu invaziju na italsku obalu, naš vjekovni san o ponovnom dolasku Hrvata u Bari.


Citat:
U hrvatskom dijelu Jadrana ima 698 otoka, 389 otočića i 78 grebena,[1] što hrvatske otoke čini najbrojnijim u Jadranskom moru i drugim po brojnosti na Sredozemlju (grčko otočje je najbrojnije).


a fala Bogu otoka nam ne fali, iznajmljuj i vataj ribu, kud ćeš bolje
Uuueeeehhhhh,baš se vidi da ne jedeš često ribu.Jedi ribu.Hajde jedi samo ribu mesec dana.Jedi je.Pojedi je.Da vidimo kako si jak.Daaa..Jedi ribu.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 20 ruj 2018, 07:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Nikad od tebe Srbin...grešiš sinko,silno grešiš. Evo sad ću da ti editujem post da vidiš kako to treba da izgleda.
Kačamak je napisao/la:
Legu se Srbende četnici i grupiraju za odlučnu invaziju na otetu srpsku obalu, našu vekovnu zemlju. Ponovnom dolasku Srba u stari stolni grad Bari, tamo gde je FK Crvena Zvezda iz Beograda još 1991. osvojila titiulu Kupa Evropskih Šampiona.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 29 ruj 2018, 18:19 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
pa dabome da je tako, hrvati štokavci su pokatoličeni srbi, to je opšte poznato.
drago mi je da si okačio i za split, još jedan stari srpski grad, neverovatno kako je splet istorijskih okolnosti uspeo da ostavi srbe bez jadranskog mora pored svega toga...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 29 ruj 2018, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
s one strane dinare je napisao/la:
pa dabome da je tako, hrvati štokavci su pokatoličeni srbi, to je opšte poznato.
drago mi je da si okačio i za split, još jedan stari srpski grad, neverovatno kako je splet istorijskih okolnosti uspeo da ostavi srbe bez jadranskog mora pored svega toga...

Srbi, pušioničari stari, uskoro seoba natrag u Sibir :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 29 ruj 2018, 22:39 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13472
Lokacija: ZG
Pozdrav Bjeka zao mi je sto se necemo vise citati.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ista prezimena u Hrvata i Srba
PostPostano: 30 ruj 2018, 09:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 svi 2018, 12:18
Postovi: 9
Lokacija: Banja Luka
PCM je napisao/la:
Pozdrav Bjeka zao mi je sto se necemo vise citati.


Ha ha vazi, nije frka ;-)


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 566 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 62 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO