HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 20:44.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 157 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 11 lis 2009, 21:25 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2009, 13:50
Postovi: 26
Ceha je napisao/la:
markosplit je napisao/la:
Ja nisam prebrojavao nego sam dao hrvatski link gdje tako pise, evo opet ako nisi vidio http://hr.wikipedia.org/wiki/Hrvatska_R ... rceg-Bosna
Tako da to nije moje bubanje kao sto ti kazes nego su to podatci sa interneta.


Nisam vidio, a to je podatak s wikipedije, koji mi se čini krivim. Hvala za ukazanje na istu, bit će provjereno i promijenjeno. Imaš paralelu sa Bosanskom posavinom i 18 tisuća muslimana koje sam skinuo odtamo. A ovo je sigurno krivo.
Imaš u Tuđmanovim transkriptima jednu rečenicu u kojoj Boban govori da je na području HB-a preko 55% Hrvata.


Sve je to u redu sta ti kazes samo daj ti meni neki link ili nesto vjerodostojno jer dosada nista nisi dokazao.
Tebi je pokazana greska za posavinu, sad ti meni pokazi gresku za herceg bosnu (koju ja ne iskljucujem)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 11 lis 2009, 21:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
markosplit je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
U Busovači je 91 bilo 9.093 (48,16%) Hrvata i 8.451 (44,76%) muslimana
U Fojnici je 91 bilo 6.623 (40,64%) Hrvata i 8.024 (49,23%) muslimana
Ukupno 15716 Hrvata i 16475 muslimana. Dakle u ukupnom broju ima 700 muslimana više nego Hrvata. Evo ipak je moguće. Trebao bi priključiti 700 muslimana Busovači. Svaka čast, našao si jedan primjer u kojem nije postupljeno na hrvatsku štetu, već je ostavljeno stanje na terenu. A primjera na hrvatsku štetu ima čekaj malo, Ljubija, Ivanjska, Derventa, Žepče, Vareš, Uskoplje, Bugojno, Mostar, Ravno, Doljani.. da još nabrajam? Da te podsjetim(ako si uopce znao) vareš je i 90 bio hrvatski
Dakle ipak vi jugići niste toliko loši :zubati
Jednu općinu niste dirali. Kako velikodušno. Nemam riječi.

Tocno sam zna da ces ovo napisat.
Upocetku toliko samouvjereno govoris kako nema takve opcine, kad se nađe (sto bi svatko iole normalan mogao zakljuciti) onda neces rec, ajde u pravu si nego ono tipicno seljacki, "a sta si ostale dira"


Sorry, nisam znao da pričam s prorokom :smajl010
Sam si rekao da to nisu mogli napraviti zato jer je između ogromna planina a nema ceste. Da toga nema vjerojatno bi i napravili. Ne znam što si očekivao, pljesak jer jednu općinu nisu dirali ?
U biti, čekaj, možda su mogli i Neum priključit Trebinju, to su već dvje.
Da su priključili Šamac Gradačcu to bi već bile 3 (ali u Šamcu je 81 bila srpska većina, pa se nije smatralo potrebnim).
Mogli su i Vitez priključit Zenici to bi već bile 4.
A Novi Travnik Bugojnu pa bi to već bilo 5.
Kreševo Hadžićima to je već 6.
Kiseljak Visokom to je već 7.
A povezivanjem Prnjavora sa sjevernim djelom općine Derventa i Bosanskim Brodom to ispada 8 općina.
Ali ne misliš nakon što ukineš 10ak općina da bi dodatnih 8 bio mali overkill?
A pričaš o bratstvu i jedinstvu.
Gdje se god moglo, a da nije bilo fizički nemoguće (planina, rijeka, ili štogod već) postupalo se na štetu Hrvata. To su ionako bile ustaške općine, to nikom nije smetalo.
A sad ti evo link da malo pogledaš koje su sve hrvatske općine i ugašene, koliko se smanjivao broj Hrvata i koliko je bilo iseljavanje iz svake.
P.S. Granice općine Vareš su se promijenile na štetu Hrvata tako da su ona dva sela isključena iz općine Vareš i priključena muslimanskoj općini Olovo. Ali vidovnjak je to sigurno znao. Samo je imao problema sa izražavanjem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 11 lis 2009, 21:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
Kad smo već kod toga svega, evo 2 zanimljiva linka:
HB Hrvati 91 http://hr.wikipedia.org/wiki/Hrvati_u_BiH_1991.
demografske promjene u 2.jugoslaviji http://hr.wikipedia.org/wiki/Demografske_promjene_Hrvata_u_BiH_u_razdoblju_druge_Jugoslavije


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 12 lis 2009, 03:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Dobro, o čemu se ovdje uopće diskutira i zašto samo Hrvati imaju nesreću da među svojim (načelno "svojim") imaju odvjetnike za druge narode, opet neka inačica famoznog konjušarskog, kmetovskog ili orjunaškog mentaliteta? Postoji li na netu neki "ahmedsarajevo" ili "jovanbanjaluka" koji se sa ovoliko energije i zanosa posvete dokazivanju da Muslimanima realno pripada nekih 25%, ili da se recimo RS treba odreći Podrinja i Posavine? :neznam

Naravno da će doći do neslaganja sa obzirom da se tu preklapa cijeli niz povijesnih, etničkih, zemljopisnih, gospodarskih, prometnih i drugih bitnih kriterija, ali ono što je jasno je da se u pregovore mora ući sa maksimalističkim zahtjevima, jer je to svakako kako će se i druga strana postaviti.

A i glupo je kritizirati navodne "granice" HZ (naglašavam HZ a ne HR) Herceg Bosna, sa obzirom da ona nije zamišljena ni kao republika niti entitet.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 12 lis 2009, 06:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
markosplit je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Nisam vidio, a to je podatak s wikipedije, koji mi se čini krivim. Hvala za ukazanje na istu, bit će provjereno i promijenjeno. Imaš paralelu sa Bosanskom posavinom i 18 tisuća muslimana koje sam skinuo odtamo. A ovo je sigurno krivo.
Imaš u Tuđmanovim transkriptima jednu rečenicu u kojoj Boban govori da je na području HB-a preko 55% Hrvata.

Sve je to u redu sta ti kazes samo daj ti meni neki link ili nesto vjerodostojno jer dosada nista nisi dokazao.
Tebi je pokazana greska za posavinu, sad ti meni pokazi gresku za herceg bosnu (koju ja ne iskljucujem)

Ako tijekom dana stignem pobacat ću one brojke u excell. To bi trebalo biti dosta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 12 lis 2009, 06:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
Ministry of Sound je napisao/la:
Dobro, o čemu se ovdje uopće diskutira i zašto samo Hrvati imaju nesreću da među svojim (načelno "svojim") imaju odvjetnike za druge narode, opet neka inačica famoznog konjušarskog, kmetovskog ili orjunaškog mentaliteta? Postoji li na netu neki "ahmedsarajevo" ili "jovanbanjaluka" koji se sa ovoliko energije i zanosa posvete dokazivanju da Muslimanima realno pripada nekih 25%, ili da se recimo RS treba odreći Podrinja i Posavine? :neznam
Naravno da će doći do neslaganja sa obzirom da se tu preklapa cijeli niz povijesnih, etničkih, zemljopisnih, gospodarskih, prometnih i drugih bitnih kriterija, ali ono što je jasno je da se u pregovore mora ući sa maksimalističkim zahtjevima, jer je to svakako kako će se i druga strana postaviti.
A i glupo je kritizirati navodne "granice" HZ (naglašavam HZ a ne HR) Herceg Bosna, sa obzirom da ona nije zamišljena ni kao republika niti entitet.

Upravo tako. To je neko hrvatsko prokletstvo. Fakat mi nisu jasni takvi tipovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 12 lis 2009, 08:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
ali ono što je jasno je da se u pregovore mora ući sa maksimalističkim zahtjevima

E pa u ovim maksimalističkim zahtjevima i jest problem što se ništa ne mijenja već godinama.

Pa evo zar vam nije dovoljno 14 godina neuspješne politike maksimalističke (jer će takvi i drugi bit)?

Srbi nam ne žele ništa pomoći u strahu da im se RS ne dira, pa se ljudi ne vraćaju jer nema škola na hr jeziku ni posla za ljude.

Bošnjaci nam ne žele dat podršku jer se boje da želimo isto što je i RS. I ljudi nam cure iz Federacije. I to je ta "maksimalistička politika".

Bez podrške i jednih i dugih ne možemo promijeniti ništa.

A zapravo mi i ne želimo ni odcjepljenje, niti državu u državi, zapravo samo zaštićenost kulturnu i ekonomsku što sad nije slučaj.

Primijetio sam da kad lijepo objasnim Bošnjacima da ih ima koji reagiraju pozitivno na hrvatski kanton, ali taj kanton mora imat jasne kriterije po kojima se uspostavlja. Ne možemo ni mi ni iko drugi igrat se ovdje mi paše ovo ovdje ono.

Isto vrijedi i za općinu oko Dervente. Srbi u načelu nemaju ništa protiv.

A na kraju krajeva kad imaš vrapca u ruci, i golub na grani je malo bliže nego sad.

Primarni cilj moraju bit Hrvati a ne postotci, kao i najvažniji, ulazak u EU i brisanje granice i zajednička valuta sa Hrvatskom.

Šta to nije dovoljno?

Šaljite vi svoju djecu da ostvaruju maksimalizam, moju nećete...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 12 lis 2009, 08:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Fulao si bit poruke. Ja mogu i sam staviti potpis na ovo što si napisao, ali se ovdje govori o hipotetskoj situaciji gdje će se razgovarati o razgraničenju (valjda će i to doći na dnevni red), što je u biti najteži dio posla. Tu će se čupati za svako naselje, svaku općinu, i ne želimo fijasko kao u Daytonu gdje se općenito užasno loše trgovalo jer su za nas pregovarali ljudi koji nisu imali potrebnog znanja o naseljima i općinama ili imali "ležeran" stav gdje smo mi bili jedina strana u pregovorima koja ne pokušava izvući maksimum za sebe. Dužnost pregovarača je hrvatskom narodu, a ne načelu pravičnosti za sve. O tome se radi.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 12 lis 2009, 08:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Pa nas svi razoružaju sa pitanjem: A što vi zapravo hoćete?

Hrvatska podržava BiH sa 3 ravnopravna naroda sa po 33 % sudjelovanja u vlasti, bez unutarnjih granica. To je službeni stav. Što je najgore i imamo nešto slično samo raspoređeno na dva entiteta i funkcionalno samo u teoriji.

BH Hrvati su donijeli Kreševsku deklaraciju koja je opet malo nejasna i konfuzna i u kojoj nisu navedeni kriteriji kako izgleda taj kanton ili što su već zamislili.

Crkva je izišla sa svojim prijedlogom.

HSP nasljednici i pobornici kao i Lijanovići još uvijek sniju o Hrvatskoj do Drine.

Sve je zbrkano i nejasno i nama a kako je tek drugima koji nisu Hrvati.

Ostvarivo je: nacrtat kartu hrvatskog kantona po jednom prethodno utvrđenom kriteriju.

I kad bi svi: Hrvatska, Hrvati BiH, Crkva; kad god neko pita tu kartu i pokazali, brzo bi se mi izborili za to.

Ja sam uvjeren da će tako i bit na kraju, samo što će za desetak godina puno manje mjesta bit u tom kantonu.

Treba izbjeći optužbe za secesiju, optužbe za reinkarnaciju HB jer nam ni jedno ni drugo kako sad stvari stoje neće niko dozvolit.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 12 lis 2009, 08:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
Ministry of Sound je napisao/la:
Fulao si bit poruke. Ja mogu i sam staviti potpis na ovo što si napisao, ali se ovdje govori o hipotetskoj situaciji gdje će se razgovarati o razgraničenju (valjda će i to doći na dnevni red), što je u biti najteži dio posla. Tu će se čupati za svako naselje, svaku općinu, i ne želimo fijasko kao u Daytonu gdje se općenito užasno loše trgovalo jer su za nas pregovarali ljudi koji nisu imali potrebnog znanja o naseljima i općinama ili imali "ležeran" stav gdje smo mi bili jedina strana u pregovorima koja ne pokušava izvući maksimum za sebe. Dužnost pregovarača je hrvatskom narodu, a ne načelu pravičnosti za sve. O tome se radi.

Tako nekako. Dayton nam svima mora biti poduka.
Iz njega smo dobili dio Odžak-a (i djelić Šamca), a dali 5% BiH gdje god se trebalo, a među njima i masu hrv. naselja.
A i poslje Daytona smo se povukli iz mase mjesta.
A još poslije nas i muslimani preglasavaju u masi općina.
Svi smo za dogovor. Ali da ne bude na našu štetu. Mi smo dali već i previše ustupaka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 12 lis 2009, 08:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Redoslijed događaja je prilično jasan, to je potvrđeno u Prudu. Dakle, prvi korak je definiranje razina vlasti i njihovih ovlasti (pogotovo ovlasti srednje razine vlasti), a samo su priznali da su granice "zapaljivo" pitanje i da će se to zadnje riješiti. A glede kriterija, sam biraj...popis 91, ratno stanje 95, trenutna "situacija" na terenu, ili možda tek obično spajanje kantona.

Ja se sa tobom u mnogo čega slažem, ali zašto misliš da je drugoj strani u interesu dogovor? Sam tvrdiš da Hrvati cure, i da se teritorij smanjuje (mada se ne bih baš složio), a sa druge strane ispada da Muslimani jedna čekaju da se sa nama dogovor, čim budemo imali jedinstven stav.

Pa cijela muslimanska multietniĆko-demografska politika se zasniva na njihovom ubjeđenju da je status-quo idealan i da vrijeme radi za njih :neznam

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 12 lis 2009, 08:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ceha je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Fulao si bit poruke. Ja mogu i sam staviti potpis na ovo što si napisao, ali se ovdje govori o hipotetskoj situaciji gdje će se razgovarati o razgraničenju (valjda će i to doći na dnevni red), što je u biti najteži dio posla. Tu će se čupati za svako naselje, svaku općinu, i ne želimo fijasko kao u Daytonu gdje se općenito užasno loše trgovalo jer su za nas pregovarali ljudi koji nisu imali potrebnog znanja o naseljima i općinama ili imali "ležeran" stav gdje smo mi bili jedina strana u pregovorima koja ne pokušava izvući maksimum za sebe. Dužnost pregovarača je hrvatskom narodu, a ne načelu pravičnosti za sve. O tome se radi.

Tako nekako. Dayton nam svima mora biti poduka.
Iz njega smo dobili dio Odžak-a (i djelić Šamca), a dali 5% BiH gdje god se trebalo, a među njima i masu hrv. naselja.
A i poslje Daytona smo se povukli iz mase mjesta.
A još poslije nas i muslimani preglasavaju u masi općina.
Svi smo za dogovor. Ali da ne bude na našu štetu. Mi smo dali već i previše ustupaka.


Na stranu što smo dali "previše", no tu je bila i hrpa "sitnih" previda koji su se desili samo jer su sa naše strane pregovarale neznalice ili "darežljivi" ljudi kao "markosplit". Pogledaj samo dio općine Dobretići, dio općine Mrkonjić Grad, pa Komušina, Stjepan Krst...sva rubna naselja koja su vrlo lako mogla biti rješena jer Srbima nisu predstavljala ništa.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 12 lis 2009, 09:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Ministry of Sound je napisao/la:
Redoslijed događaja je prilično jasan, to je potvrđeno u Prudu. Dakle, prvi korak je definiranje razina vlasti i njihovih ovlasti (pogotovo ovlasti srednje razine vlasti), a samo su priznali da su granice "zapaljivo" pitanje i da će se to zadnje riješiti. A glede kriterija, sam biraj...popis 91, ratno stanje 95, trenutna "situacija" na terenu, ili možda tek obično spajanje kantona.

Ja se sa tobom u mnogo čega slažem, ali zašto misliš da je drugoj strani u interesu dogovor? Sam tvrdiš da Hrvati cure, i da se teritorij smanjuje (mada se ne bih baš složio), a sa druge strane ispada da Muslimani jedna čekaju da se sa nama dogovor, čim budemo imali jedinstven stav.

Pa cijela muslimanska multietniĆko-demografska politika se zasniva na njihovom ubjeđenju da je status-quo idealan i da vrijeme radi za njih :neznam


Vrijeme je radilo za njih. Evo imamo temu i o ekonomskom stanju u bošnjačkom dijelu Federacije. Pa puknut će BiH kao i Federacija ko kokica. Kakva je država u kojoj jurišaju njeni "heroji" i zauzimaju parlament zbog smanjenja sadake za u prosjeku 20 KM.

A dogovorom bi se dali stvari poboljšat, napravit funkcionalna i održiva država. A to im je cilj, bar tako mantraju.


Ako ovako nastavi doista bi MZ mogla reći ajde pola u Srbiju a pola u Hrvatsku. Jasno je to njima.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 12 lis 2009, 09:46 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 08:53
Postovi: 609
Ceha je napisao/la:
Kad smo već kod toga svega, evo 2 zanimljiva linka:
HB Hrvati 91 [url]http://hr.wikipedia.org/wiki/Hrvati_u_BiH_1991.[/url]
demografske promjene u 2.jugoslaviji http://hr.wikipedia.org/wiki/Demografske_promjene_Hrvata_u_BiH_u_razdoblju_druge_Jugoslavije


neznan ko je crtao ovu prvu kartu o vecinskim hr podrucjima ali nije tocna .
u mnogim nekim mjestima su ofarbali u plavo neka srpska i bosnjacka sela .
to je u grubo ofarbano .

_________________
Zadar glavni grad Hrvatske


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 12 lis 2009, 17:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
Ako se zbroje samo cijele općine u excelu (dakle bez dodataka hrv sela) ispada
sveskupa Hrvata muslim srba jugića ostalih
Ukupno 990.439 487.775 280.838 260.479 42.542 18.309
Posto 100,00% 49,25% 28,35% 26,30% 4,30% 1,85%
A ostatak je barem 80% hrvatski.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 12 lis 2009, 17:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
frane je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Kad smo već kod toga svega, evo 2 zanimljiva linka:
HB Hrvati 91 [url]http://hr.wikipedia.org/wiki/Hrvati_u_BiH_1991.[/url]
demografske promjene u 2.jugoslaviji http://hr.wikipedia.org/wiki/Demografske_promjene_Hrvata_u_BiH_u_razdoblju_druge_Jugoslavije

neznan ko je crtao ovu prvu kartu o vecinskim hr podrucjima ali nije tocna .
u mnogim nekim mjestima su ofarbali u plavo neka srpska i bosnjacka sela .
to je u grubo ofarbano .

91? Da tu je bilo grešaka, zato što sam kao izvor uzeo jednu ne provjerenu kartu :biceovodobro
Ali načelno je dobra. Malo nas je podebljala, al nema veza :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 13 lis 2009, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 12:21
Postovi: 66
frane je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Kad smo već kod toga svega, evo 2 zanimljiva linka:
HB Hrvati 91 [url]http://hr.wikipedia.org/wiki/Hrvati_u_BiH_1991.[/url]
demografske promjene u 2.jugoslaviji http://hr.wikipedia.org/wiki/Demografske_promjene_Hrvata_u_BiH_u_razdoblju_druge_Jugoslavije


neznan ko je crtao ovu prvu kartu o vecinskim hr podrucjima ali nije tocna .
u mnogim nekim mjestima su ofarbali u plavo neka srpska i bosnjacka sela .
to je u grubo ofarbano .


A ko je nego Ceha... :zubati Napravio je više falsifikata nego baba štrikanih džempera ... :sega

_________________
Куд ког да кренем теби се враћам поново, ко да ми отме из моје душе.....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 13 lis 2009, 17:08 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2009, 13:50
Postovi: 26
Herc_ je napisao/la:
frane je napisao/la:

neznan ko je crtao ovu prvu kartu o vecinskim hr podrucjima ali nije tocna .
u mnogim nekim mjestima su ofarbali u plavo neka srpska i bosnjacka sela .
to je u grubo ofarbano .


A ko je nego Ceha... :zubati Napravio je više falsifikata nego baba štrikanih džempera ... :sega


Lik laže čim zine.

Sada je sve lijepo zbrojio pa mu je ispalo 260 000 srba :klanjam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 13 lis 2009, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 12:21
Postovi: 66
markosplit je napisao/la:
Herc_ je napisao/la:

A ko je nego Ceha... :zubati Napravio je više falsifikata nego baba štrikanih džempera ... :sega


Lik laže čim zine.

Sada je sve lijepo zbrojio pa mu je ispalo 260 000 srba :klanjam


To je samo zato što se njegov pojam Herceg Bosne razlikuje od tvog.... sigurno da nije "dodao" drugima na štetu Hrvata... jel da .... :001_unsure :001_rolleyes

Ko zna šta je on sve brojao.... :sega

_________________
Куд ког да кренем теби се враћам поново, ко да ми отме из моје душе.....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 13 lis 2009, 17:34 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2009, 13:50
Postovi: 26
Herc_ je napisao/la:
markosplit je napisao/la:

Lik laže čim zine.

Sada je sve lijepo zbrojio pa mu je ispalo 260 000 srba :klanjam


To je samo zato što se njegov pojam Herceg Bosne razlikuje od tvog.... sigurno da nije "dodao" drugima na štetu Hrvata... jel da .... :001_unsure :001_rolleyes

Ko zna šta je on sve brojao.... :sega


Ma cudna je to biljka...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 13 lis 2009, 18:32 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
markosplit je napisao/la:
Herc_ je napisao/la:

To je samo zato što se njegov pojam Herceg Bosne razlikuje od tvog.... sigurno da nije "dodao" drugima na štetu Hrvata... jel da .... :001_unsure :001_rolleyes

Ko zna šta je on sve brojao.... :sega


Ma cudna je to biljka...


našli se srbin i orjuna likovat.....

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 15 lis 2009, 17:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
Herc_ je napisao/la:
frane je napisao/la:

neznan ko je crtao ovu prvu kartu o vecinskim hr podrucjima ali nije tocna .
u mnogim nekim mjestima su ofarbali u plavo neka srpska i bosnjacka sela .
to je u grubo ofarbano .


A ko je nego Ceha... :zubati Napravio je više falsifikata nego baba štrikanih džempera ... :sega


Ti još nisi banan ? Baš čudno :smajl007
Idi sanjaj Viroviticu il Karlobag :biceovodobro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 15 lis 2009, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
markosplit je napisao/la:
Herc_ je napisao/la:

A ko je nego Ceha... :zubati Napravio je više falsifikata nego baba štrikanih džempera ... :sega


Lik laže čim zine.

Sada je sve lijepo zbrojio pa mu je ispalo 260 000 srba :klanjam


Bar znam zbrajat, za razliku od tu nekih jugića :ujko
Ajd daj priznaj da si iz Kragujevca, a ne iz Splita, bit će ti lakše :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 15 lis 2009, 18:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 12:21
Postovi: 66
Ceha je napisao/la:
Herc_ je napisao/la:

A ko je nego Ceha... :zubati Napravio je više falsifikata nego baba štrikanih džempera ... :sega


Ti još nisi banan ? Baš čudno :smajl007
Idi sanjaj Viroviticu il Karlobag :biceovodobro



Što bi bio banovan ? :whistling
Mene su pozvali na ovaj forum.... :yes

A šta sam ja pogrešno rekao ? Jel ih nisi napravio milion ?... šta se time vređaš... :neznam to treba da ti imponuje... da se zna ko najviše falsifikuje ... :smijeh

Sanjam ja neke druge stvari... neke devojke možda ili položene ispite.... :tt2

Ne mučim sebe tolko važnim državnim pitanjima ko ti.... :smajl049

_________________
Куд ког да кренем теби се враћам поново, ко да ми отме из моје душе.....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Regije cijele Bosne i Hercegovine
PostPostano: 15 lis 2009, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Ukinite smalije, mozda bude konstruktivnije rasprave

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 157 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 33 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO