HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 srp 2024, 08:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 103 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 09 sij 2022, 01:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 13:46
Postovi: 1684
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Isto tako, ovo je kao grozni desničarski forum, a ima Srba i Bošnjaka toliko da meni više ni nije neki hrvatski forum nego više okupljalište jugovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 09 sij 2022, 01:41 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 18:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
NiceBoyZg je napisao/la:
Isto tako, ovo je kao grozni desničarski forum, a ima Srba i Bošnjaka toliko da meni više ni nije neki hrvatski forum nego više okupljalište Jugovića.

točno to , u sridu !

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 09 sij 2022, 03:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 23:25
Postovi: 5169
Niman visoko mišjenje o ovemu liku. Imam loše mišjenje.
Ideološki odnosno svitonazorski se ne slažen s njime, no poštujen njegovo pravo na drugačije mišjenje od mojeg, makar mi se ne sviđalo. Uz ostalo, ne sviđa mi se njegov pristup neistomišjenicima.

Akcije na forum.hr su mu užasne.

Odnos prema hrvatskoj Wikipediji i nacionalno osviještenim suradnicima mu je užasan. Još se hvali pozivanjem na lajkanje stranice na kojoj je bilo zakonski kažnjivog etiketiranja i poziva na nasilje.

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/ ... je-129313/

Citat:
A da stvar bude bolja, u ovu ekipicu koja želi srpskohrvatsku, politički korektnu, striktno antikatoličku i lgbtq aktivistički wikipediju, uključila se po svemu sudeći i vlada rh, koja to nipošto ne bi smjela raditi, naročito se ne bi smjela miješati u članke o sebi samoj. Naime, admini smatraju da web master vlade uređuje članke na wiki, što smatraju skandaloznim. Naime, u jednom od tekstova “Novog lista”, naslovljenog srednjevjekovnim naslovom “Djeco, ne baratajte hrvatskom Wikipedijom jer su sadržaji falsificirani” (dakle nije istina ono što je utvrđeno da je istina, jer svatko može korigirati upise na wiki jasno ako ima dokaze za svoje tvrdnje, nego je istina što “antifašisti” kažu da je istina) Jovanović kaže: “Administratori hrvatske Wikipedije brišu naknadne upise od strane Vladinih web mastera kao dupli upis.” Naravno da ih brišu, jer vladini Web masteri nemaju što uređivati wikipediju! Pa nije ovo Sjeverna Koreja! Ili ipak jest: DNRH.

Nad člankom o sad već bivšem ministru “dežurao” je fausto, a onda se pojavio i kao glasač protiv admina, te pod pravim imenom, Zoran Oštrić, objavio članak “Razotkrivanje sramotne hr wikipedije”, gdje je priznao da je on “fausto”. Tamo piše: “Pozivam moje čitatelje da lajkaju ovu facebook stranicu Razotkrivanje sramotne hr.wikipedije. Stranica je namijenjena razotkrivanju neoustaških članaka, tiranije admina koji je drže u šakama, laži i pristranih izvora koje koristi sramota zvana hr.wiki. Primitivizam i ideološka rigidnost ustašonostalgičara, koji vladaju hrvatskom wikipedijom, deprimirajuća je činjenica. Povezana je s općim antiintelektualizmom i zatucanošću, iako ima dobrih članaka u područjima koja izbjegnu pažnji ideoloških kerbera i loših đaka. Bio sam suradnik hr wikipedije do 2007., kad sam odustao, kao i brojni drugi. Vidi moju suradničku stranicu (Fausto).”

Fausto, dakle Zoran Oštrić, je tipičan član ovog “razotkrivanja sramotne hr wikipedije”: on je jedan od osnivača ARK-a (Antiratne kampanje 1991.) zajedno s Teršeličkom, te suradnik ARKzina i raznih zelenih udruga.

Dakle, to su manje-više ljudi koji bi provodili sanitizaciju hr.wikipedije.


https://www.forum.hr/showthread.php?p=83789057
Citat:
Zoran Oštrić kaže: Pogledaj post
Bacio sam pogled na članak Croatian Language. Meni se čini sasvim u redu. Da, to je standardizirani oblik zajedničkog jezika, koji se govori u Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Srbiji. U svijetu to uglavnom i dalje zovu srpsko-hrvatski ili hrvatsko-srpski. ...
Sve u svemu, korektan prikaz. Globalno napadanje s "NEEEEEEEE!!! Hrvatski i srpski su TOTALNO različiti jezici" itd. nema nikakvog smisla. Neće ga prihvatiti ni lingvisti, ni obični ljudi koji nešto znaju o našem (makro)jeziku i vide da se odlično razumijemo.


Oštrić i ekipa u ARK-u
https://www.legal-tools.org/doc/35243b/pdf/

str. 120. u pdf-u, a 119. u paginaciji.
Citat:
istoga dana na tribini ARKzina “Razvaljivanje Bosne”
... prijetio Zoranu Oštriću da ga “treba mo-
bilizirati, poslati na front i ... ”

Za navodneg izjavitelja i ostatak citata pogledajte sami i zaključke izvedite sami.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 09 sij 2022, 03:12 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 18:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
Da je država normalna ovaj bi još 90-tih bio proglašen za neprijatelja države i noga u guzicu pa tamo kmeči i promoviraj islamizam .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 09 sij 2022, 03:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Th1950 je napisao/la:
Sve što znate napišite na ovoj temi .

Da saznamo ko je taj ekstremni ljevičar jer on ovaj forum počesto spominje :

"Ovo više nije zajebancija, pa prekidam. Rad protiv Bošnjaka planirajte na sajtu hercegbosna i drugim desničarskim sajtovima, bar ih ima puno."

Kad se otvara tema trebas se potruditi da budes kreativan a da ima nekog znacaja, ovako samo vrijeđas forum i inteligenciju forumasa otvaranjem bezveznih tema o nebitnim likovima.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 09 sij 2022, 03:19 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 18:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
POL_GASOL je napisao/la:
Th1950 je napisao/la:
Sve što znate napišite na ovoj temi .

Da saznamo ko je taj ekstremni ljevičar jer on ovaj forum počesto spominje :

"Ovo više nije zajebancija, pa prekidam. Rad protiv Bošnjaka planirajte na sajtu hercegbosna i drugim desničarskim sajtovima, bar ih ima puno."

Kad se otvara tema trebas se potruditi da budes kreativan a da ima nekog znacaja, ovako samo vrijeđas forum i inteligenciju forumasa otvaranjem bezveznih tema o nebitnim likovima.

Upravo što se ovakvim likovima poput njega šuti gledamo da 1 % ekstremnih ljevičara vlada nad najvećim RH forumom pa moglo bi se reć i većinom medija u RH .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 09 sij 2022, 06:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 23:25
Postovi: 5169
Svitu, kad pišete o drugima, a to znači i ovakvima, pazite što pišete i birajte riči. Iz njegove rečenice vidi se da prati šta se piše na hercegbosninom forumu. Takvi (oni i/ili njihovi plaćenici) stojidu atento i samo čekadu kad će tko šta napisat za ga tužit. Ako ne njega, onda se okomit (i) na moderatore i na same stranice hercegbosna.org.
Leftardi volidu kontrolirat sve, sav medijski prostor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 09 sij 2022, 11:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44023
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Samo vi pišite dok se držite činjenica i osobnih mišljenja. Vjerojatno mu i imponira da mislite da je on neki važan faktor, a ne frustrirani umirući stari kenjac, koji je ostao bez svoje države i koji jedva da je relevantan i online, a kamoli u RL.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 09 sij 2022, 11:30 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 21:01
Postovi: 13619
Lokacija: ZG
Zasto nekakav degenerik sa forum.hr ima uopce svoju temu, onda samo vidim tko je autor teme...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 09 sij 2022, 22:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 14:26
Postovi: 7093
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
PCM je napisao/la:
Zasto nekakav degenerik sa forum.hr ima uopce svoju temu, onda samo vidim tko je autor teme...


Slažem se.
Tema je za brisanja,a ako se više ne može izbrisati onda je odavno bila za zaključati.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 09 sij 2022, 22:59 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 18:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
Ministry of Sound je napisao/la:
Samo vi pišite dok se držite činjenica i osobnih mišljenja. Vjerojatno mu i imponira da mislite da je on neki važan faktor, a ne frustrirani umirući stari kenjac, koji je ostao bez svoje države i koji jedva da je relevantan i online, a kamoli u RL.

Ministre ako me ponese nešto nedolično pobriši molim te .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 10 sij 2022, 19:35 
Offline

Pridružen/a: 31 kol 2021, 13:35
Postovi: 350
Ekstremni ljevičar, moderator na podofrumu povijest na forumu.hr, kojeg je u dobroj mjeri uspio uništiti sa brisanjem i baniranjem forumaša koji se sa njim ne slažu, inače ne zaslužuje previše pozornosti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 10 sij 2022, 20:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22368
Ravnozemljaš, kao što sam rekao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 11 sij 2022, 20:07 
Offline

Pridružen/a: 23 lis 2021, 16:13
Postovi: 827
Pa bolje da se otvorila tema o RIO Bosu , COD-u i ostalim bošnacistima .
Jer ipak oni nanose veće štete hrvatskom narodu od od strare olinjale pijandure .
Nanose štetu tako što glasaju za sejdagu , i još imaju obraza da se time i hvlae -

_________________
"Još jedno ljeto gospodnje nadvilo se nad ubogim crnogorskim kršem , kršem koje ljeto suši,a zima smrzne".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 11 sij 2022, 22:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22368
RioBoss je prijetio terorističkim napadima po obali ako RH u slučaju ako RH ne da muslimanima sve što žele.
Lik je rekao da je iz Uskoplja, ali da s njegovi porijeklom od Splita.

COD je rekao da je tri kćerke vodio da glasaju za Komšića.
Pričao je da je iz Sarajeva, a nekad i iz Travnika.
Po potrebi :D

Muslitrolovi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 12 sij 2022, 15:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9597
Lokacija: Usa
Forum hr je leglo jugolevicara, ili jugodesnicara posto su oni svi redom radikalni komunjarski desnicari, sve vodi Anderlon kao gazda i vjerujte mi da je to siroka prica. Tamo sam bio aktivan od 2002. godine i znam puno toga sta se dogadjalo, leglo leftardske bolesne ideologije.

_________________
[URL=https://meettomy.site] Womans in your city[/URL]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 12 sij 2022, 16:59 
Offline

Pridružen/a: 31 kol 2021, 13:35
Postovi: 350
Ceha je napisao/la:
RioBoss je prijetio terorističkim napadima po obali ako RH u slučaju ako RH ne da muslimanima sve što žele.
Lik je rekao da je iz Uskoplja, ali da s njegovi porijeklom od Splita.

COD je rekao da je tri kćerke vodio da glasaju za Komšića.
Pričao je da je iz Sarajeva, a nekad i iz Travnika.
Po potrebi :D

Muslitrolovi.


Islamofašisti talibanski, par izuzetno odvratnih tipova na forumu.hr, ali su meni osobno još gori tipovi iz Hrvatske koji ne razumiju ili ne žele razumjeti stanje u BIH, a još gledaju kroz prizmu "bratstvojedinstvo" i "naših naroda" kao da su prespavali zadnjih 30ak godina, kao da su malo napušeni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 13 sij 2022, 09:52 
Offline

Pridružen/a: 23 lis 2021, 16:13
Postovi: 827
I još imaju smelosti da napišu da želo dobroHrvatima .

_________________
"Još jedno ljeto gospodnje nadvilo se nad ubogim crnogorskim kršem , kršem koje ljeto suši,a zima smrzne".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 13 sij 2022, 09:53 
Offline

Pridružen/a: 23 lis 2021, 16:13
Postovi: 827
I još te ubeđuju kako oni ne mrze Hrvate , ali eto Čović je kriv

_________________
"Još jedno ljeto gospodnje nadvilo se nad ubogim crnogorskim kršem , kršem koje ljeto suši,a zima smrzne".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 13 sij 2022, 22:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22368
Jean Luc Picard je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
RioBoss je prijetio terorističkim napadima po obali ako RH u slučaju ako RH ne da muslimanima sve što žele.
Lik je rekao da je iz Uskoplja, ali da s njegovi porijeklom od Splita.

COD je rekao da je tri kćerke vodio da glasaju za Komšića.
Pričao je da je iz Sarajeva, a nekad i iz Travnika.
Po potrebi :D

Muslitrolovi.


Islamofašisti talibanski, par izuzetno odvratnih tipova na forumu.hr, ali su meni osobno još gori tipovi iz Hrvatske koji ne razumiju ili ne žele razumjeti stanje u BIH, a još gledaju kroz prizmu "bratstvojedinstvo" i "naših naroda" kao da su prespavali zadnjih 30ak godina, kao da su malo napušeni.


Znaš kak to ide...
Il su Srbi, il Muslimani, ili neki Yugići...
Obično likovi koji su kontra HBa imaju neko čudno porijeklo.
Mislim, besmisleno je brojatni krvna zrnca, ali točno znaš tko je i što je.

Hrvatska izgleda kao perec.
Kod Dubrovnika, rijeke Dubrovačke, je široka 2km.
Osobe kojima to ne smeta, a koji bi s našim novcem stvarali islamsku državu u BiH su poprilično mutavi likovi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 14 sij 2022, 04:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 09:55
Postovi: 628
zoran ostric je ravnozemljas? nesto kao BBC sa marsom?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 14 sij 2022, 23:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22368
nema veze je napisao/la:
zoran ostric je ravnozemljas? nesto kao BBC sa marsom?


Ne znam kaj BBC ima s Marsom, ali ovo ti je "ekolog" koji se "borio" protiv nuklearki za vrijeme Juge.
Bila je neka priča da je većinu Domovinskog rata prosjedio u Beogradu.
Glavnom gradu njegove nikad prežaljene Yuge.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 13 tra 2022, 15:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2012, 11:20
Postovi: 264
Z.O. je provjerena Budala


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 15 tra 2022, 06:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 23:25
Postovi: 5169
Simun{-.-} je napisao/la:


Misliš li na ovo?
Ovo tek tribaš pročitat


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 30 tra 2022, 09:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 13:46
Postovi: 1684
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Kako je samo "stručan" i nepristran u pm. Na nekom normalnom forumu bi da kaže da Hercegovci nisu Hrvati barem izgubio moderatorsku funkciju, ako ne bi snosio i veće sankcije, jer za to nema opravdanja ni u bijesu i pokazuje kakva je osoba. Na forumu.hr je on i dalje moderator i to će ostati. Koja tragedija od foruma.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 103 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO