HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 07:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 103 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 21 vel 2023, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Ceha je napisao/la:
Jean Luc Picard je napisao/la:

Ja zbog vlastitog psihičkog zdravlja više ne odlazim na forum.hr, zbog blago rečeno čudnih forumaša i bezobraznih moderatora, Oštrić je samo jedan od takvih, na kraju će po forumu pisati sam sa par svojih istomišljenika, do pred par godina je forum.hr bio koliko toliko dobar, iako je i tada na njemu bilo čudaka, ali sad je jednostavno nepodnošljiv, Oštrić je samo jedan od krivaca za takvo stanje.


Neke dijelove (npr. politiku) je bolje preskočiti.

Zna biti dobrih materijala na pdf-u o Ukrajini, npr.

Glede Hukrajine su katrastrofalni .

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 22 vel 2023, 05:17 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 09:07
Postovi: 1574
Ko god da jeste, prvo što će mi biti kada dođem u Hrvatsku je da tog kretena dobro išamaram da mu tri dana zuji u ušima. To sam se zakleo djecom svojom. Znači Zorane, mogu to odradit jednim telefonskim pozivom jer imam ljudi koji bi ruku za mene dali a iz tvog su kvarta ali čekam taj gušt da te lično šamaram i klempe ti palim. Nisam zaboravio na tebe niti ću. Znam da čitaš ovaj topik pa da ti kažem, stvarno će mi biti gušt kad te kucnem po ramenu i predstavim ti se punim imenom i prezimenom.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 22 vel 2023, 06:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4801
tetejac je napisao/la:
Ko god da jeste, prvo što će mi biti kada dođem u Hrvatsku je da tog kretena dobro išamaram da mu tri dana zuji u ušima. To sam se zakleo djecom svojom. Znači Zorane, mogu to odradit jednim telefonskim pozivom jer imam ljudi koji bi ruku za mene dali a iz tvog su kvarta ali čekam taj gušt da te lično šamaram i klempe ti palim. Nisam zaboravio na tebe niti ću. Znam da čitaš ovaj topik pa da ti kažem, stvarno će mi biti gušt kad te kucnem po ramenu i predstavim ti se punim imenom i prezimenom.


Molim te ne piši takve stvari. Nemoj sugerirat ni insinuirat fizičke napade na nj. Ako ništa, ispadaš ka' agent provokator, čovjek od slame,... koji kompromitira ovaj forum. Koji škodi forumu, moderatorima, ostalim forumašima jer se takve poruke širidu a nitko ne reagira. Takve su poruke utužive a budi siguran da se hrvatsko krivosuđe ne će izmotavat ka' kad leftardi pritidu fizičkin napadiman na hrvatske domoljube.

Smiš napisat da ti je odvratan, da ga smatraš lošin i nepoštenin moderatoron, ideološki zadrtin, promašenin, redikuloznin zbog njegovih shvaćanja društvene zbilje koja su još 1980-ih opravdano bila pridmetom podsmihivanja i poruge, čovika koji je uz njemu slične upropastia onin forum pa umisto dijaloga imaš samo leftardsko-neojugoslavenske-antisuverenističke-dženderističke pamfletiće i referatiće u sivernokorejskoj maniri. Ondi samo još fali da plješćedu po 10 minuta, i to u skladnon ritmu i kliču, ka' na partijskin kongresiman ranih 1960—ih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 22 vel 2023, 07:04 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 09:07
Postovi: 1574
Ja sam ovo njemu rekao u 4 oka i on ovo zna. A i zvao sam ga na mobitel da mu kažem samo se pička ne javlja čim vidi moj broj. Ma ustvari taj kreten se treba meni zahvaliti jer sam doslovno sa njegovih vrata vratio čovjeka da ga ne spremi u bolnicu kojeg sam poslao da ga malo prevaspita. Taj čovjek bi mu polomio i noge i ruke, ovako će od mene imat par šljiva ispod oka. Neka me slobodno tuži. Nabijem ga na *** i njega i krivosuđe. Imam sve isprintane privatne poruke i prepiske s njim. Kad neće fino može i malo zajebanije. Pa neka tuži slobodno. I ja ću njega. Nakon što ga išamaram.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 22 vel 2023, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 ruj 2022, 12:17
Postovi: 748
tetejac je napisao/la:
Ja sam ovo njemu rekao u 4 oka i on ovo zna. A i zvao sam ga na mobitel da mu kažem samo se pička ne javlja čim vidi moj broj. Ma ustvari taj kreten se treba meni zahvaliti jer sam doslovno sa njegovih vrata vratio čovjeka da ga ne spremi u bolnicu kojeg sam poslao da ga malo prevaspita. Taj čovjek bi mu polomio i noge i ruke, ovako će od mene imat par šljiva ispod oka. Neka me slobodno tuži. Nabijem ga na *** i njega i krivosuđe. Imam sve isprintane privatne poruke i prepiske s njim. Kad neće fino može i malo zajebanije. Pa neka tuži slobodno. I ja ću njega. Nakon što ga išamaram.


Tebi je potrebna profesionalna pomoć, i to što prije!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 22 vel 2023, 10:55 
Offline

Pridružen/a: 01 vel 2023, 09:36
Postovi: 425
Oštić je psihički bolesnik koji je banirao 90 posto foruma u obrani trgovaca djecom kao i Cuka ili onaj treći degenerik.

Doslovno iživljavanje zbog toga što ljudi ne žele prihvatiti pedofiliju i trgovinu djecom


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 22 vel 2023, 11:37 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 09:07
Postovi: 1574
Kronos je napisao/la:
tetejac je napisao/la:
Ja sam ovo njemu rekao u 4 oka i on ovo zna. A i zvao sam ga na mobitel da mu kažem samo se pička ne javlja čim vidi moj broj. Ma ustvari taj kreten se treba meni zahvaliti jer sam doslovno sa njegovih vrata vratio čovjeka da ga ne spremi u bolnicu kojeg sam poslao da ga malo prevaspita. Taj čovjek bi mu polomio i noge i ruke, ovako će od mene imat par šljiva ispod oka. Neka me slobodno tuži. Nabijem ga na *** i njega i krivosuđe. Imam sve isprintane privatne poruke i prepiske s njim. Kad neće fino može i malo zajebanije. Pa neka tuži slobodno. I ja ću njega. Nakon što ga išamaram.


Tebi je potrebna profesionalna pomoć, i to što prije!

To mi je za tužbu. Ali prvo pepanje. :pepam

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 22 vel 2023, 11:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 ruj 2022, 12:17
Postovi: 748
gdje te je bocnuo pa toliko pjeniš, i nemoj mi reć da ti je brisao komentare!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 22 vel 2023, 11:53 
Offline

Pridružen/a: 31 kol 2021, 12:35
Postovi: 349
Zanar je napisao/la:
Oštić je psihički bolesnik koji je banirao 90 posto foruma u obrani trgovaca djecom kao i Cuka ili onaj treći degenerik.

Doslovno iživljavanje zbog toga što ljudi ne žele prihvatiti pedofiliju i trgovinu djecom


Oštrić je odavno za psihijatrijsko vještačenje, KLCCLK ili kako se već zove se ponaša kao neki boljševički komesar i još prijeti ako se slučajno žališ na njegove kartone, a onaj Cuka mi djeluje kao neki stari napušeni anarhomarksist.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 22 vel 2023, 13:11 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 09:07
Postovi: 1574
Kronos je napisao/la:
gdje te je bocnuo pa toliko pjeniš, i nemoj mi reć da ti je brisao komentare!

Ne volim kad neko prosipa silu po internetu i glumi bez razloga. Osjetljiv sam na takve kretene a mene je lično par puta kartonirao, opominjao, banirao itd. bez valjanog razloga. Htio sam mu normalno objasniti da me tretira kao i sve druge ali jok on pametuje i filozofira pa onda ok. Na mob mi se ne javlja glumac a dobro, vidit ćemo kakav će biti kad ga po ramenu potapšem. Stavit ću ovdje na topik prepisku sa frendom iz Sesveta gdje mi govori da je Oštrić završena priča, na kraju sam se predomislio jer bi ga ovaj doslovno razmontirao ja ću ipak biti blaži a i hoću da ga lično išamaram. Taj čovjek nije ni svjestan da sam mu ustvari pomogao a par šamarčina i šljiva nije ništa. Neka sačeka dok dođem. A šta si mu ti, odvjetnik?

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 22 vel 2023, 13:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 ruj 2022, 12:17
Postovi: 748
tetejac je napisao/la:
Kronos je napisao/la:
gdje te je bocnuo pa toliko pjeniš, i nemoj mi reć da ti je brisao komentare!

Ne volim kad neko prosipa silu po internetu i glumi bez razloga. Osjetljiv sam na takve kretene a mene je lično par puta kartonirao, opominjao, banirao itd. bez valjanog razloga. Htio sam mu normalno objasniti da me tretira kao i sve druge ali jok on pametuje i filozofira pa onda ok. Na mob mi se ne javlja glumac a dobro, vidit ćemo kakav će biti kad ga po ramenu potapšem. Stavit ću ovdje na topik prepisku sa frendom iz Sesveta gdje mi govori da je Oštrić završena priča, na kraju sam se predomislio jer bi ga ovaj doslovno razmontirao ja ću ipak biti blaži a i hoću da ga lično išamaram. Taj čovjek nije ni svjestan da sam mu ustvari pomogao a par šamarčina i šljiva nije ništa. Neka sačeka dok dođem. A šta si mu ti, odvjetnik?


Stari moj, nije ni tebi lako!
A da jednostavno zaobidjes Oštrića i forume koji ti neodgovaraju?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 22 vel 2023, 13:21 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 09:07
Postovi: 1574
Kronos je napisao/la:
tetejac je napisao/la:
Ne volim kad neko prosipa silu po internetu i glumi bez razloga. Osjetljiv sam na takve kretene a mene je lično par puta kartonirao, opominjao, banirao itd. bez valjanog razloga. Htio sam mu normalno objasniti da me tretira kao i sve druge ali jok on pametuje i filozofira pa onda ok. Na mob mi se ne javlja glumac a dobro, vidit ćemo kakav će biti kad ga po ramenu potapšem. Stavit ću ovdje na topik prepisku sa frendom iz Sesveta gdje mi govori da je Oštrić završena priča, na kraju sam se predomislio jer bi ga ovaj doslovno razmontirao ja ću ipak biti blaži a i hoću da ga lično išamaram. Taj čovjek nije ni svjestan da sam mu ustvari pomogao a par šamarčina i šljiva nije ništa. Neka sačeka dok dođem. A šta si mu ti, odvjetnik?


Stari moj, nije ni tebi lako!
A da jednostavno zaobidjes Oštrića i forume koji ti neodgovaraju?

Njega sigurno zaobići neću a na taj forum više ne idem. Pozdravi ga i reci mu da se javi na telefon.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 22 vel 2023, 13:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Zanar je napisao/la:
Oštić je psihički bolesnik koji je banirao 90 posto foruma u obrani trgovaca djecom kao i Cuka ili onaj treći degenerik.

Doslovno iživljavanje zbog toga što ljudi ne žele prihvatiti pedofiliju i trgovinu djecom



To je definicija čistog zla.

Ni djeca više nisu sveta.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 22 vel 2023, 14:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9275
Koliko normalan moze biti stari prdonja koji se po stare dane lozi na drvece i zeleno lisce, vodi ljubav sa bukvom u prvom parku.

To je primjereno neizviljneoj retardiranoj leftardskoj mladezi, ne i ozbiljnom covjeku.

Uostalom, ako je itko za samara, to je ono smece od Anderlona. I kakvo je to uopce prezime, Anderlon. Pretpostavljam kao i Sprajc, zgodno skrivanje kozarskih korijena i prezimena Jovanovic.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 23 vel 2023, 02:05 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 09:07
Postovi: 1574
Jean Luc Picard je napisao/la:
Zanar je napisao/la:
Oštić je psihički bolesnik koji je banirao 90 posto foruma u obrani trgovaca djecom kao i Cuka ili onaj treći degenerik.

Doslovno iživljavanje zbog toga što ljudi ne žele prihvatiti pedofiliju i trgovinu djecom


Oštrić je odavno za psihijatrijsko vještačenje, KLCCLK ili kako se već zove se ponaša kao neki boljševički komesar i još prijeti ako se slučajno žališ na njegove kartone, a onaj Cuka mi djeluje kao neki stari napušeni anarhomarksist.

Da ti pravo kažem, nisam od onih zlopamtila koji internet uzima k srcu ali taj Oštrić se na mene okomio bez ikakvog razloga. Zato sam isprintao sve njegove poruke, tako da imam kao dokaz da me je šikanirao, provocirao, kartonirao, prozivao, uskraćivao mi osnovno ljudsko pravo-slobodu govora, bez da sam prekšio ijedno pravilo foruma. Pa kad mu kažeš ljudski da prestane, da te ne tretira drukčije od ostalih forumaša, dobiješ s visoka prozivku, nekakve kartone, opomene… To može tako na internetu, ok. U stvarnom životu kod mene tako ne ide i rekao sam mu da ću ga išamarat zbog toga. On meni karton, ja njemu šaku u glavu. Pa ćemo na kraju poravnat ‘ko je bolje prošao.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 23 vel 2023, 11:28 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Koliko buke zbog nebitnog PSIHIČKOG BOLESNIKA.

Samo mu dođete ego i dajete na POZORNOSTI I ZNAČAJU.

PROSIM da se ova tema OBRIŠE.

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 23 vel 2023, 11:51 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 09:07
Postovi: 1574
K..M je napisao/la:
Koliko buke zbog nebitnog PSIHIČKOG BOLESNIKA.

Samo mu dođete ego i dajete na POZORNOSTI I ZNAČAJU.

PROSIM da se ova tema OBRIŠE.

Nisam vidio ovaj topik ranije i sada sam odgovorio. Niti je buka niti me taj čovjek uopće posebno zanima osim što sam se zarekao da ću ga posjetiti kad budem u Hrvatskoj. Što se mene tiče može se topik obrisati.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 23 vel 2023, 17:17 
Offline

Pridružen/a: 01 vel 2023, 09:36
Postovi: 425
Oštrić brani glavnog trgovca djecom, svjestan je kako je povezana i Dalija Orešković s otimanjem djece tj ljudi iz njezine stranke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 23 vel 2023, 22:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4801
Oštrić, KLCCLK i slični tribali bi bit pridmeton SOA-ina nadzora.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 04 ožu 2023, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2022, 17:09
Postovi: 395
Svi koji Ostrica smatraju komunjarom i ljevicarom nista apsolutno nista shvatili. Ostric je stari operativac po zadatku, neradnik koji je "mirovinu" zaradio kao strani (zapadni) placenik. Takvi su korisni samo kada treba izazivati kaos i nered i kada treba rusiti. Takvi nikada nista nisu stvorili niti su za to sposobni, no zato su trostruko sposobni za unistavanje. Nisam znao da je, pored toga sto je veliki simpatizer ukrajinskih neonacista, i degenerik sa pedofilskim sklonostima. Tu temu o trgovcima djece koje neki smatraju humanitarcima uopce nisam pratio. Cinjenica je da Ostric i slicni ne trpe dobro argumentiranu raspravu. Njegovo sprovodjenje cenzure i baniranje na temama o Ukrajini je davno doseglo granice psihijatrijskog slucaja. Samozvani eko aktivist je fakticki liberaski operativac koji se hrani od mrvica koje mu nude zapadni NGO provokatori nemira. Siguran sam da je stara zagrebacka milicija imala vrlo dobar dosije o ovom petokolonasu koji za sebe voli tvrditi da se "borio za demokratizaciju" drustva. To su tvrdili i Paragini i Paradzikovi crnokosuljasi. Boriti se za demokraciju i gradjanska prava je jedna stvar, biti strani agent sasvim druga i od takvih Putin danas cisti Rusiju. Nema sumnje da je Rusija puna korupcije, da ta drzava jos uvijek mnogo zaostaje po pitanju ljudskih prava koja se cesto krse na razini lokalne samovolje (kao npr. u Ceceniji). O tome se da raspravljati, ali Ostric nista od toga ne dozvoljava i svaki razuman stav o pozadini rata u Ukrajini kaznjava baniranjem i naziva "proputinovskim." Ostricu, ako ovo citas, a citas, tebe izlijeciti mogu samo Vrapce ili potpuni poraz tvojih sponzora koji sirom svijeta financiraju puciste i kaoticare, bili oni nacisticki huligani na Majdanu 2014 ili "ekoloski aktivisti" koji lijepe dupe o asfalt i otezavaju zivot premorenim ljudima pod stresom koji posteno zaradjuju kruh i koji ne mogu na vrijeme kucama zbog placenickih parazita.

Za one koji se pitaju, koji su kriteriji za postajanjem moderatorom na forumu.hr, trebaju samo znati da problem nisu Ostric i pojedini moderatori. To je sve sastavni dio forumske politike. Ja sam prosle godine, na samom pocetku rata u Ukrajini dobio permanentni ban za citav pdf o tom ratu samo nakon jednog posta u kojem nije bilo nikakvog vrijedjanja i krsenja pravila. Jedino krsenje (nepisanog) pravila je stav koji se njima kao proukrajinskim ratnim huskacima nije svidio. Nisam nista drugo napisao sto ne tvrde mnogi ljudi u zapadnom mainstream-u. Ako su oni proputinovski propagandisti, onda sam i ja.

Ipak osudjujem bilo kakav poziv na nasilje protiv ovog degenerika. Njega ni milicijsko (i policijsko) pendrecenje nije izlijecilo kao ni Seselja. On je tako kruh zaradjivao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 04 ožu 2023, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9275
Forum hr je jasan odavno, ko je ikada pratio isti.
Kako se tamo dobija moderatorska palica.

Nikada mi nece biti jasno kako su inkvizitor i ... eto zaboravio sam mu nick u pm, jel bjese herceg ili tako nesto... elem, kako su njih dva tamo dobili moderatorsku palicu. Brzo su je izgubili ali imali su priliku svjedociti podlim prljavim radnjama Anderlonovih uguz aga.

Meni su tamo neki nudili moderatorsku palicu, dok sam im jos bio "dovoljno lijevo", uz neke podle instrukcije koga treba kartonirati i banirati i uzeti na zub. Ali niti sam ja zelio niti je ponuda dugo trajala, cim su vidjeli da sam ipak desni, odmah sam i baniran.

Ostric je idiot, i to je to. Kao i vecina tog foruma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 06 ožu 2023, 08:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4801
Davno pru ondi su se vodile lipe priče. Blokiralo se samo psovače.
Sad komesari gori nego u Sivernoj Koreji. Čim je drugačije mišljenje od narativa, trajni blok.
Pusto judih su blokirali po zadaći. Za stvoritvsvoj lažni svit, odnosno po miri svojih gospodara.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 06 ožu 2023, 13:54 
Offline

Pridružen/a: 31 kol 2021, 12:35
Postovi: 349
Sokolić je napisao/la:
Davno pru ondi su se vodile lipe priče. Blokiralo se samo psovače.
Sad komesari gori nego u Sivernoj Koreji. Čim je drugačije mišljenje od narativa, trajni blok.
Pusto judih su blokirali po zadaći. Za stvoritvsvoj lažni svit, odnosno po miri svojih gospodara.


Ja sam nedavno na temi koja nema veze sa politikom jednom forumašu koji je koristio iritantan stil pisanja pun anaglizama napisao da nek piše hrvatski, ali mi je naravno drug komesar obrisao post, da ne govorim što mi je znao raditi KCLLCK, dobio sam ban zbog neslaganja sa narativom, i još mi je prijetio kad sam se žalio na karton i kriterije moderiranja. Kao da ih je učila KP Sjeverne Koreje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 07 ožu 2023, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9275
Sokolić je napisao/la:
Davno pru ondi su se vodile lipe priče. Blokiralo se samo psovače.
Sad komesari gori nego u Sivernoj Koreji. Čim je drugačije mišljenje od narativa, trajni blok.
Pusto judih su blokirali po zadaći. Za stvoritvsvoj lažni svit, odnosno po miri svojih gospodara.


Prije 20ak godina, inace prvi forum koji sam posjecivao, dakle prije 20 godina jbt zar je vec toliko proslo, tamo se moglo pisati i nije bilo leftardsko leglo diktature kao danas.

Sjecam se brkatih drugarica iz Londona i Svice, penix Suvarev drug jurisnik, inkvizitor i prija iz Splita, da ne nabrajam dalje jedna solidna ekipa gdje je svatko imao sto pametno za reci. I internet je tada bio lisen danasnjeg mora polupismenih budala, jer danas svatko ima pristup istome, cak su i drugovi crveni pisali suvisle postove sa izuzetkom Oranga i slicnih mrsmiudana. I penix je bio ako nista konzistentan.

Kasnije je sve islo svojim tokom, vjerojatno su Zerljku sponzori zahtjevali cistku "desnicara" pa je i pocisceno, a forum mu je odavno stjeciste leftardskih idiota bez mozga. Mislim i ne znam kako je danas, tamo ne ulazim godinama vec.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: 08 ožu 2023, 21:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4801
Sad je forum.hr ka' istočni Berlin 1980ih. Sve pametno je pobiglo ća ili su ih pokokali pravovirni leftardi. Onim priostaliman u otemu pustemu gradu bez judih ispiredu mozak pričaman kako je njima u ist.Berlinu boje nego onin "natražnin" iz zap.Berlina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 103 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO