HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH

Sada je: uto sij 31, 2023 5:02 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00

Započni novu temu Odgovori  [ 60 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ko je Zoran Oštrić ?
PostPostano: sub tra 30, 2022 8:49 am 

Pitao sam ga zašto želi da Slovenija blokira Hrvatsku u pristupanju Schengenu, odgovorio mi je da ga je baš briga za to.

Vrh

PostPostano: pon svi 09, 2022 12:38 pm 

Ccc

Vrh

PostPostano: uto svi 17, 2022 12:24 pm 

Flamel je napisao/la:
Pitao sam ga zašto želi da Slovenija blokira Hrvatsku u pristupanju Schengenu, odgovorio mi je da ga je baš briga za to.

Zoran Oštrić nije psihički zdrava osoba, ni ostali moderatori na forumu.hr nisu puno bolji od njega, ali Oštrić je posebna sorta antipatičnog ljevičarskog moderatora, a u to se i pretvorio i forum.hr.

Vrh

PostPostano: uto svi 17, 2022 1:35 pm 

Forum hr je uvijek bio jugolevicarska jazbina, samo su se vremenom profilirali u jugodesnicarsku. Sad, ko ne kuzi razliku, jbg.

Vrh

PostPostano: uto svi 17, 2022 2:11 pm 

Jean Luc Picard je napisao/la:
Flamel je napisao/la:

Zoran Oštrić nije psihički zdrava osoba, ni ostali moderatori na forumu.hr nisu puno bolji od njega, ali Oštrić je posebna sorta antipatičnog ljevičarskog moderatora, a u to se i pretvorio i forum.hr.

Zoki je frustrirani starkelja, pa mu pozicija moderatora na forumu hr sluzi kao terapija, jel treba kompenzirat tu mrznju prema Hrvatskoj.
Vidi mu se na postovima da se cesto izgubi pa zapjeni od muke.
Protiv takvih se ljudi inace ne bori, nego ih se kupi!

Vrh

PostPostano: pet kol 12, 2022 3:19 pm 

Oho, vidim da ovdje ima tema o ovoj spodobi sa forum.hr. :palacgore1 Pročitao sam postove ovdje i sad mi je postalo posve jasno kakav je to forum i zašto me svako malo tamo baniraju i daju mi kartone. U prošlu nedjelju sam dobio karton od 500 bodova jer sam komentirao u vezi Matijanića da su i novinari sad počeli kusati plodove svog rada i karma is a bitch. I to je po moderatorici Zla majkee za tjedan dana bana?

Nadam se da je ovdje ekipa normalnija od tih leftarda tamo.

U vezi Oštrića, evo tema o njegovoj moderaturi na forum.hr. :

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1300965

Forumaš Saguaro ga je baš dobro poklopio. Oštrić nema pojma o povijesti no ide se praviti pametan, a kad ga poklopi netko tko zbilja zna e onda mu udjeli ban.

Inače taj Oštrić i onaj Anderlončić mi baš nekako sliče, obojca izgledaju ko neki otužni klošari. Da ih vidim kako sjede na klupi u parku najvjerojatnije bih im bacio kunu - dvije jer bih mislio da su prosjaci. Anderlon je kao završio neki računalni faks a forum mu je još iz pretpotopnog razdoblja, star 20ak godina. Uopće ne ulaže u njegovo poboljšanje pa svako malo trokira. Mislim da bi neki informatički nadareni klinac iz viših razreda osnovne škole bolje radio posao od tog "stručnjaka".

Vrh

PostPostano: uto kol 23, 2022 12:55 pm 

Lik je mladomarksist, pasionirani ekolog, šahist,...

Kao i svaki ljevičar ne ide istinom do cilja, nego je zaljubljen u taj svoj ljevičarski nazovi viši cilj, pa po istom savija svoju istinu, uvjeren da viši cilj opravdava sredstvo. "Viši cilj" je raj na zemlji, stoga po njemu sve dalje opravdano, koristi što može, a može malo, može moderirati. Taj put k višem cilju naravno je pogrešan, put svakog ljevičara. Dakle pogrešno u osnovi, jer sredstvo uvijek udaljuje od cilja. Pogrešno jer i taj zamišljeni raj je zapravo pakao, prokrustova postelja.

Kao moderator onda kroji kapu drugima, igra se malog boga, filtrira na način da njegova istina na kraju izdominira. Imao sam njim svježu raspravu na forum.hr, pa je napisao: "znam što je istina" o jednoj složenoj i kontroverznoj temi, zapravo možda najkontroverznijoj. Dalje, piše da je (za razliku od drugih) on pročitao prave knjige pa eto zna. Pitao sam ga je li mu te knjige preporučio Zoran Oštrić. Kad lik o takvim jakim kontroverzama drži da "zna istinu" u mjeri da može tako nešto javno napisati, čemu dalje s njim o ičemu. To je budalaština ranga da ne znam što bih dalje. Samo otvorena usta i upitnik mi ostaje.
Tamo sam napisao: postaviti takvog lika da moderira, to kao da lisicu staviš da čuva kokošinjac. Na kraju, taj cijeli forum.hr je joke, baš koliko je Anderlon woke, a je.

Sve to radi na način da sebi i drugima stvori sliku pravednika, poštanjaka, pisbradrs, neutralca i sl.
Ti mladomarksisti misle da su u otklonu od tvrdih marksista, ali i od desničara, pa eto kao ispravni u nekoj zamišljenoj zlatnoj sredini. To im je brija. No meni se čini da im je baza narcizam, ja u središtu, ja sunce.

Vrh

PostPostano: čet kol 25, 2022 6:44 pm 

saguaro je također gnjida!

Vrh

PostPostano: pet kol 26, 2022 8:18 am 

Čovjek je, a je li kada postupio kao gnjida, ne bih znao.
No kao svaki ljevičar, da mu se da vlast/moć, rekao bih da ima potencijala. No kibidabi.

Vrh

PostPostano: sri ruj 14, 2022 11:34 pm 

Th1950 je napisao/la:
Sve što znate napišite na ovoj temi .

Da saznamo ko je taj ekstremni ljevičar jer on ovaj forum počesto spominje :

"Ovo više nije zajebancija, pa prekidam. Rad protiv Bošnjaka planirajte na sajtu hercegbosna i drugim desničarskim sajtovima, bar ih ima puno."

Isusati, guglam Zoran Oštrić, i ova tema prvi rezultat.

Šta si ti njegov profil pa sam sebe promoviraš?

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 60 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Forum(o)Bir: