HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 17:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 129 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 15 kol 2015, 16:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
Preuvelicavacu maksimalno tvoje atribute

Obecavam :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 15 kol 2015, 16:17 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Ministry of Sound je napisao/la:
Nikome ne računam lifestyle/chat/humor/glazba postove u ukupnom zbroju postova (kriterij je otprilike koliko postova koji se tiču BiH vs Hrvatska/Ex-YU/Svijet/Religija/Povijest itd). Čak i kada isključim to, u zadnjih 50-ak postova, Puntaru pronađoh jedva 6-7 postova koji imaju veze s BiH (ali i tu sam velikodušan jer računam srpsko-hrvatske okršaje koji se tu i tamo dodirnu BiH).

Puntare, bi li ostao na ovom forumu, diskutirati s nama o BiH kada bi preko noći odavde nestali svi Srbi ili bi krenuo za njima?

Mogao si barem nešto odglumiti, bezze uletiti na par tema o FBiH čisto forme radi.

Idemo dalje.



Aj' ti mene lipo baniraj, pa ljuljakaj forum sa Srbima i podguzima istih, pa postavljaj njima glupava pitanja.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 15 kol 2015, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
puntar2.0 je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Nikome ne računam lifestyle/chat/humor/glazba postove u ukupnom zbroju postova (kriterij je otprilike koliko postova koji se tiču BiH vs Hrvatska/Ex-YU/Svijet/Religija/Povijest itd). Čak i kada isključim to, u zadnjih 50-ak postova, Puntaru pronađoh jedva 6-7 postova koji imaju veze s BiH (ali i tu sam velikodušan jer računam srpsko-hrvatske okršaje koji se tu i tamo dodirnu BiH).

Puntare, bi li ostao na ovom forumu, diskutirati s nama o BiH kada bi preko noći odavde nestali svi Srbi ili bi krenuo za njima?

Mogao si barem nešto odglumiti, bezze uletiti na par tema o FBiH čisto forme radi.

Idemo dalje.



Aj' ti mene lipo baniraj, pa ljuljakaj forum sa Srbima i podguzima istih, pa postavljaj njima glupava pitanja.


Mogo si fino o RS-u raspravljat... dva u jedan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 15 kol 2015, 16:25 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Ma ne, neka me fino banira,najozbiljnije govorin, ocerase covik fino desnicare iz RH i dijaspore, pa ostali mu najaktivniji forumasi BBC, chatnick, KiM i ostali Srbi. Good luck, mate.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 15 kol 2015, 16:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
puntar2.0 je napisao/la:
Ma ne, neka me fino banira,najozbiljnije govorin, ocerase covik fino desnicare iz RH i dijaspore, pa ostali mu najaktivniji forumasi BBC, chatnick, KiM i ostali Srbi. Good luck, mate.


Ko taka desnica... da nema Srba ne bi bilo ni vas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 15 kol 2015, 16:33 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Slusaj, podguzna muvcetino, ne vidin da tebi ili epikurcu ili slicnin fukarama ista smeta sto Srbaljija tu bljuje na RH, pa ako ti ne smeta nisi ni pozvan da je branis, ali bar zacepi onda. Jel' to tako tesko za razumit, likovi poput tebe ili debila iz Beca bi bili prvi koji bi se ubili da oni pokupe prnje i odsetaju.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 15 kol 2015, 17:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Ministre, pod uvjetom da napisem erotsku pricu u kojoj ces biti glavni sudionik, zanima me hocu dobiti dozivotno pravo na trolanje svih podcoruma?
Bez sankcija od bilo koga?
:D

Vjerujem da bi ti to koristila ooo. Dugorocno :D

Malo tražite, gospođice Saro.
Ugradite u vaš zahtev i našu zajedničku želju da forum pored hrvatskog, krasi i grb naše države, barem minijaturni, milimetarskih dimenzija. To bi nama koji je volimo mnogo značilo.
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Preuvelicavacu maksimalno tvoje atribute

:D

Pritiskajte ga malo sa ovom naknadnom ponudom, možda pristane :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 15 kol 2015, 17:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ministry of Sound je napisao/la:
yayo/Forumašš postade most improved player u novom ruhu, čak 50% postova od zadnjih 50-ak se tiču BiH. Čestitam.


Majke ti ne hrabri ga. Nek se prepucava sa Srbima, popizdim od njegovih nebo je plavo i voda je mokra komentara.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 15 kol 2015, 19:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Preuvelicavacu maksimalno tvoje atribute

Obecavam :D

Ne ne, ništa mu ne obećavajte već ga sa ovom ponudom pomalo lomite dok ga ne slomite. Znači ništa obećanje, samo nagoveštaj.
I pustite da vreme uradi svoje, sam će vam se ponuditi da vam ispuni želje.
Hajde pa javite kako napredujemo :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 15 kol 2015, 22:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
D[quote="aga“]
Hajde pa javite kako napredujemo :D[/quote]

A gdje sam tu ja (mojih 10 procenta). Nije lose imati PR u moderaciji.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 15 kol 2015, 22:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
puntar2.0 je napisao/la:
Ma ne, neka me fino banira,najozbiljnije govorin, ocerase covik fino desnicare iz RH i dijaspore, pa ostali mu najaktivniji forumasi BBC, chatnick, KiM i ostali Srbi. Good luck, mate.


Pa zato se ovaj forum od milja i zove HercegSrpska.Jugovici i antikristi kolo vode. Vene bi si presjekli da im ovi leteći četnici štogod zamjere.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 15 kol 2015, 22:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tako ga zovu muslimani. A vaši komentari počesto u dlaku isti kao njihovi. Pa sad, što da iz toga skužimo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 15 kol 2015, 22:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
Hvala gospođice Gabrijel na tako lijepim riječima. Prešli smo sa nebeskog naroda na leteće četnike.

Pozdrav od letećih četnika :)

slika

Kako Vi znate da inspirišete

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 16 kol 2015, 00:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Mislim da ce cak i 5% minimalna zastupljenost postova na Politici BiH, medju ukupnom broju postova napisanih od strane pojedinacnog forumasa na slijedecim podforumima:

Politika
Povijest
Svijet
Ex Yu
Hrvatska

proizvesti cuda, jer mnogi padaju i taj niski 5% prag. Poslije ako bude premalo moze se dici na takodjer velikodusnih 10%.

554 je tisuce postova na gornjim forumima, od toga Politika zauzima 344 tisuce ili 63% i to je skoro sve o BiH jer ono sto nije prebacujemo na druge podforume. Naravno, statisticki je nemoguce da svatko bude blizu ili iznad prosjeka, ali ako prosjecan forumas napise 63% postova o BiH unutar gornjih podforuma, onda mislim da je doprinos od 1% ili 2% jednostavno nedovoljno pokazivanje interesa, odnosno prakticki znaci izbjegavanje te teme, kao kad u trgovini hrane izbjegavate meso ako ste vegetarijanac.

Ovo ne treba shvatiti kao neku vrstu "poreza", nego jednostavno nasu zelju da prije svega
a) svaki aktivni forumas zna odgovoriti na slijedece pitanje: "navedi jedan od 20-ak glavnih politickih dogadjaja u BiH u zadnja 3 mjeseca (nesto specificno i konkretno), ili navedi bar jednog ministra na zupanijskom, entitetskom ili drzavnom nivou"
b) da se forum ne pretvori u pijacu "Arizona" u Brckome. Naravno svaka cast Arizoni, dosta smo (Hrvati) zaradili tamo.


Isto tako, nisam za kazne nego jednostavno privatno (ne javno) obavijestiti doticne forumase da daju simbolicku mrvu doprinosa na temama o BiH, potpuno po volji, mogu to biti antisrpski postovi vezani za BiH, antimuslimanski vezani za BiH, antihrvatski vezani za BiH, neutralni vezani za BiH, whatever, i onda zajedno popricati nakon par mjeseci i vidjeti je li ikakav napredak u postotku BH tema vidljiv i pohvaliti ako jest a pokuditi ako nije.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 16 kol 2015, 01:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Vidiš kako naš Dane zadovoljava sve kriterije.

Od 7 grbova u potpisu, 4 su iz BiH, 2 iz Hrvatske i 1 iz Srbije. :D

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 16 kol 2015, 01:42 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Cinjenicno stanje je ovo, forum je podijeljen na pet frakcije1.neaktivni stariji forumasi, sporadicno navrate, sve manje, 2.Srbi i muve BBC, epikur, Tuta i slicni, 3. saka ostalih Hrvata iz RH, 4.te citaj i pazi dva Muslimana, zadnja grupa su noviji clanovi, ili vise aktivni clanovi, daramo na primjer.

Grupa dva ili napada silu od dva Muslimana, silu od sake broj 3 i to bi bilo to. Grupa dva ima sljedece omiljene ciljeve: Bosnjaci, RH, ''pereci''. Pri tome se ne biraju sredstva, medjusobno se podrzava i valjda si medjusobno i puse kurcice.

Ja sad pojma neman sto je tocno cilj ovog foruma, ali ovo je malo promaseno ako mene pitate. Ja pojma neman jel' ova ekipa dva nije kadra obracunivati se pojedinacno sa onima sa kojima se ne slazu, ili zbog cega se kao copor vucekaj kroz forum, ili su tolike picketurine pa samo tako mogu?

Ali bogme, dok ja oden na forum pa otvorin podforum navijaci i gledan petsto slika cetnickih zastava i poludebilnih navijacica u Totenkop shirtovima, iz svake pripizdurine RS, podjen na chat pa citan thread debilnog cetnika u kojeme pljuje RH i Hrvate u njoj na najgrdji nacin, dok se na politici izderuje na ''genocidnoj Oluji'' , ako vas to ne zanima, u redu, ne brine vas sto ko kaze o RH, u redu, ali sigurno necete onda meni brojati ''Bosanskohercegovacke postove'', to u startu zajebite. Ako to nije prihvatljivo, brisite moj nalog.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 16 kol 2015, 01:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Dobro, ima istine u priči o prioritetima nekih hrvatskih članova, no broj srpskih (i onih koji se predstavljaju kao takvi, ali i ostalih) degenerika je postao takav da jednostavno nema smisla više pisati na gornjem dijelu foruma. Ovo se ne tiče mene osobno, budući da sam ja svoje ozbiljne postove uglavnom ispisao, ali i oni mlađi i nadobudniji (i kvalitetniji, prema riječima moderatora) su mi rekli nekoliko puta da pisati s takvim retardima više nema smisla.

Uglavnom, kako hoćete, no balans između "hrvatstva" i "želimo uključiti i okolne narode i narodnosti" se malo izgubio.

S jedne strane je u redu da Srbi i Bošnjaci/Muslimani ispadnu krkančine u odnosu na Hrvate, ali u jednom trenutku se nikome (osim debila s hrvatske strane) neće više dati komunicirati s takvima.

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 16 kol 2015, 03:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
SDB je napisao/la:
Dobro, ima istine u priči o prioritetima nekih hrvatskih članova, no broj srpskih (i onih koji se predstavljaju kao takvi, ali i ostalih) degenerika je postao takav da jednostavno nema smisla više pisati na gornjem dijelu foruma. Ovo se ne tiče mene osobno, budući da sam ja svoje ozbiljne postove uglavnom ispisao, ali i oni mlađi i nadobudniji (i kvalitetniji, prema riječima moderatora) su mi rekli nekoliko puta da pisati s takvim retardima više nema smisla.

Uglavnom, kako hoćete, no balans između "hrvatstva" i "želimo uključiti i okolne narode i narodnosti" se malo izgubio.

S jedne strane je u redu da Srbi i Bošnjaci/Muslimani ispadnu krkančine u odnosu na Hrvate, ali u jednom trenutku se nikome (osim debila s hrvatske strane) neće više dati komunicirati s takvima.


Gospodine SDB, ako sam obuhvaćen ovim postom, ja sam nakon sankcija odlučio smanjit doživljaj. Što se mene tiče - pišite pametno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 16 kol 2015, 06:38 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Na koga konkretno forumaska elita oličena u SDB i Puntiju cilja.
Može li konkretnja imena te neprincipijelne multietnicke koalicije.

Zar cilj nije pomirenje i eventualno nova Yuga za par desetleća.
Bez Zlovenaca Makedonaca i Siptare.
Ako se pogleda takva karta ona je idealna. U svakom pogledu.

Kao konfederacija sa izvorno Dejtonskim ovlascenjima.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 16 kol 2015, 08:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
Tuta je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:

Pa zato se ovaj forum od milja i zove HercegSrpska.Jugovici i antikristi kolo vode. Vene bi si presjekli da im ovi leteći četnici štogod zamjere.


ostavi se turskog rječnika.



Evo SDB-a svi smatraju ozbiljnim forumasem a rekao je isto što i ja, samo s više riječi.


Boksnamnik, nisu svi Srbi četnici.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 16 kol 2015, 08:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Ali nisu ni svi četnici Srbi! :smijeh

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 16 kol 2015, 09:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Da sam vlasnik foruma, image foruma bi bio takav da bi glavnu pokretačku snagu činili hrvatski ajnštajni pisanje reči i nositelji zapadnouljudbenih vrednota iz Hrvatske, dok bih broj Srba i Bošnjaka drastično smanjio i držao konstantnim, po 3 s obe strane pri čemu bih Srbima ograničio zonu interesovanja na poslednjih 20 godina, bez zadiranja u prošlost.
Ako bi koji od njih skliznuo van strogo određenih regula, dozvolio bih formiranje i dežurnih ekipa naslađivača traktorskim kolonama koji bi stvar držali pod kontrolom i vraćali ih strogo utvrđenim pravilima a i služili bi za održavanje forumske dinamike, jer bi glavni nosioci foruma svojim ajnštajnovskim pristupom verovatno forum nakon kraćeg vremena učinili monotonim za širi krug čitaoca koje vidimo kao goste.
Nakon izvesnog vremena, dozvolio bih im i pristup i u prošlost, ali samo ekskurzijski jer bi forumski fokus bio na neposrednoj prošlosti, sadašnjosti i budućnosti a srpsku megamitomaniju bih sekao u korenima ili bih dežurnim ekipama dopuštao da je uspešno suzbijaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 16 kol 2015, 09:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Agathonikos je napisao/la:
Da sam vlasnik foruma, image foruma bi bio takav da bi glavnu pokretačku snagu činili hrvatski ajnštajni pisanje reči i nositelji zapadnouljudbenih vrednota iz Hrvatske, dok bih broj Srba i Bošnjaka drastično smanjio i držao konstantnim, po 3 s obe strane pri čemu bih Srbima ograničio zonu interesovanja na poslednjih 20 godina, bez zadiranja u prošlost.
Ako bi koji od njih skliznuo van strogo određenih regula, dozvolio bih formiranje i dežurnih ekipa naslađivača traktorskim kolonama koji bi stvar držali pod kontrolom i vraćali ih strogo utvrđenim pravilima a i služili bi za održavanje forumske dinamike, jer bi glavni nosioci foruma svojim ajnštajnovskim pristupom verovatno forum nakon kraćeg vremena učinili monotonim za širi krug čitaoca koje vidimo kao goste.
Nakon izvesnog vremena, dozvolio bih im i pristup i u prošlost, ali samo ekskurzijski jer bi forumski fokus bio na neposrednoj prošlosti, sadašnjosti i budućnosti a srpsku megamitomaniju bih sekao u korenima ili bih dežurnim ekipama dopuštao da je uspešno suzbijaju.


Da je babi ona stvar,bila bi deda... :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 16 kol 2015, 09:25 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Nije skupo uraditi takvo sta. Oko 500 eura za on line , vesti, forum.

Mnogo vaznije je naci 10 jakih forumasa sa sirokim dijapazonom i spektrom interesovanja iz vise antagonizovanih etnija.

Ja bih im dozvolio sve freee. Pljuvanje, psovacine da lece sve frustracije, zenina varanja, decija nepostovanja. Osim poziva na linc.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Minimalna bosanskohercegovačka zastupljenost
PostPostano: 16 kol 2015, 09:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Mar-kan je napisao/la:

Da je babi ona stvar,bila bi deda... :zubati

Često nailazim na ovu narodnu izreku ali nikako da ukapiram o kojoj stvari se radi. Probao sam umetati različite pojmove ali bezuspešno, gospodine Markane :D


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 129 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO