HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 02:43.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 712 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 29  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 01:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Za Kvačicu:

Moj odgovor ti se nalazi na hrhb.


http://www.hrhb.info/showthread.php?t=7 ... post488504


Svrati pa repliciraj :) ne bi u zvjerinjaku da razvijam diskusiju. :D

Slobodno me poplavite. I uživajte u zvjerinjaku.
Tako si ucenjivala i Robija da obriše temu
politika/1995-2019-krah-multietni-arsko-demografske-politike-baznian-muzlims-t252.html

Sad si se namerila na Kvačicu.Hoćeš njega da uplašiš,ucenjuješ.
Svi smo mi @Naša Kvačica.Izuzev Vujadina i Daneta. :D

A na mene si posebno besna jer smo te ja i @Tuta tu pred celim forumom izkarindzali u bukvalnom smislu.

Hrvatski narod ima pravo na svoju slobodu.
Hrvatski narod ima pravo da bira svoje predstavnike a ne da mu ih vi birate.
Hrvatski narod ima pravo na samoopredeljenje baš kao i srpski narod i vi to nećete uspeti da onemogućite ni u virtuali ni u stvarnosti.
Veze između srpskog i hrvatskog naroda biće sve bolje uprkos svim opterećujućim okolnostima proisteklim iz teške zajedničke prošlosti.
Živela Republika Srpska živela HRHB.Živela sloboda !

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 03:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Pročitah par stranica one jadne teme.
Žalosni skup sluđenih srbofobičara,jadnika i nesuđenih propalih pokušaja ustaša.Izgubljenih u vremenu.Sve nekakve samoproklamovane intelektualne veličine a svi drugi glupi zaostali ljudoliki stvorovi.

Grunfe banovali su te zato što te narod hrvatski i događanja ni ne zanimaju nego si dolazio samo da se svađaš sa Srbima.

Što se tebe virtualni Inkvizitore tiče.Da slažem se sa tobom.Upravu si.Sem Aleksija na tvom forumu nema Srba niti se može čuti srpsko mišljenje.Držiš ti to strogo.Tako i treba.Neće tebi četnici da pišu šta oni misle.Samo ćeš ti sam sebi da pišeš šta ti misliš jer tvoje je mišljenje jedino važno.Ali samo tebi.Eto imaš uglavnom nekoliko forumaša istomišljenika otpalih od ovog foruma.Kao bosnian muslims od Srba.Kao kal sa čelika.Imaš Aleksija prezrenog od drugih Srba.Opet kal. :D
Aleksije ti ne smeta iako je Srbin?
Imaš i tu ucenjivačku bolesnu qrvetinu koja ti prodaje najjeftinije takije na koje samo teško zakinute osobe mogu da padnu i samo produbljuje razdor između Hrvata.Lešinari na vama tamo.Hrani se.
Jako je ružno što vređaš pripadnike sopstvenog naroda.
To što si ti propali pokušaj ustaše to je samo tvoj problem.Za to ti normalni ljudi nisu krivi i nemoj da ih vređaš.Ako si ti bolestan ne moraju svi biti bolesni samo zato što si ti bolestan.
Što se nas Srba tiče.Ti nas ne interesuješ.Ni tvoj forum.Sve i da nas zoveš niko ti ne bi došao.Dosadan si.Pišeš pizdarije.Nerealan.Arogantan.Umišljen.Nebitan.
Na ovom forumu nema teme o tvom forumu.Jel znaš zašto?Jer si nebitan.
A pogotovu nema tako bolesne teme kao na tvom forumu.Jel znaš zašto?Jer su ovde normalni ljudi.
Eto posvetih ti malo pažnje.Smatraj to velikom čašću.Sada padaš u zaborav.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 05:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69288
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Spomenut ću Inkvizitora i Sarajku samo zato što su me prozvali. Inkvizitora 10 godina mislim da nisam uzeo u usta jer mi je lik nebitan i naporan. Rigidna osoba koja stalno misli da je u pravu, to se bez greške kažnjava u stvarnom životu samotnošću. Ajde da bar iza sebe ima neke rezultate koji ga uvjeravaju da je on stalno u pravu, ali samo neka priča, priča, priča. Nemam neke volje za ovo pisati, ne vjerujem da je neka investicija dati staroj djevici potpuno neprimjetnoj na ulici, i jadnom starom didu potpuno neprimjetnom u random zagrebackom kvartu, vrijeme, ali eto.

Prvo, yala je arapska postapalica i prakticki najcesca rijec u arapskom ulicnom govoru. Netko tko prati temu Religije i Povijesti mogao je primjetiti da mi je arapski zanimljiv jezik (između mnogih drugih stvari) i da znam recimo citati arapski, nije to neka mudrost, abeceda ko i svaka druga, možda mrvicu kompliciranije zbog samoglasnika i spajanja. Debil Stinger je u svojim halucinacijama mene optuzio da u svom potpisu slavim neko srpsko streljanje muslimana sa nekog videa, na kojem kao srbi uzvikuju nesto slicno, iako izraz jala ne postoji u srpskom jeziku barem koliko je meni poznato, i iako takav video vjerojatno ni ne postoji (nije ga pokazao, niti sam ja ikada takvo sto vidio), a i da postoji nema veze s mojim potpisom. Tu debilnu optuzbu koja se pojavila na jednom mjestu na forumu na nekoj bezveznoj temi Inkvizitor preuzima i ponavlja (što je inače dokaz da ekstremno detaljno prati ovaj forum). Sama kleveta je ekstremno gadljiva, uvredljiva prema meni, a samo budaletina može pomisliti da je to moj način razmišljanja ili stil. Pa i ako je uslijed nečije gluposti, previše je.

Dalje.

Forumi su mjesta za diskusije. Virtualni svijet. Ljudi dolaze pričati o čemu god hoće. No postoji zapanjujuća sličnost između Inkvizitora i Sarajke, a to je da su oboje shvatili forume kao stvarni život, sukobljavaju se na osobnoj razini, zaljubljuju se u nickove do razine fatalnosti i očaja (kako čujem, i jedno i drugo), bave se psihoanalizama, konstantno se rugaju nekome (Inkvizitor je ruganje usavršio do razine poezije), godine uložili u kreiranje svoje virtualne ličnosti. Ok, netko treba i to. Neka im, ako ih veseli. :neznam Meni iskreno ne smeta, i nikad se ne bih ni sprdao s time, ne volim se rugati. Svatko traži svoj komad sreće onako kako zna i umije. Inkvizitor tako gradi avatar kojekakvog značajnog lika i lidera koji drugima naređuje kakvi trebaju biti, a Sarajka imidž lijepe i fatalne žene. Na internetu i pod avatarom.

No, test i jedne i druge tvrdnje (lik koji sebe vidi kao lidera, te fatalna žena) je stvarni život.

-U stvarnosti je inkvizitor olinjali dida samotnjak, pitaj boga od čega i kako i živi. Kakvu profesiju je Inkvizitor napravio od te silne mudrosti i discipline? S kime inkvizitor upravlja i menadžira u stvarnom životu kao što na svom forumu gvozdenom rukom vlada? Da je baba, odgovor bi bio "mačkama". To najbolje zna on, a kao suptilno hvalisav čovjek sigurno bi se pohvalio da ima išta reći ili pokazati.
-Sarajka s druge strane, koja je opsjednuta time da na internetu netko misli da je lijepa, kako se ispostavilo kod onih koji su vidjeli sliku, nećete ju primjetiti pored reklame za 10% popusta iza nje

Dosadni ste, nebitni ste, čak ni kad mi netko kaže da me spominjete ne da mi se gledati jebote. Ovo je stvarno izuzetak da sam isprovociran da odgovaram, prije svega zbog ovih gnjusnih komentara na moj potpis da demantiram boleštinu.

Da se malo igram matchmakera, mogu primjetiti mnoge slicnosti izmedju ove dvije "važne" internetske osobe, mislim da postoji karakterna kompatibilnost (stidljivost u stvarnom zivotu, virtualna važnost, neprimjetni u gradu a mesije na internetu, zajednicka obrana od napada SPC koja stalno vreba, kasno sazrijevanje i 0 prethodnih seksualnih partnera, "zlatne" godine (40-e za žene, 50-e za muškarce), samotnost, depresija) mislim da bi im trebalo namjestiti da se sretnu i dati priliku da ljubav plane.


Koliko god me mrzila i bila dosadna, Sarajki zelim sve najbolje i da se zaista uda tako da ne mora lagati.
I Inkvizitoru želim mirnu i ugodnu penziju, i da nađe neku babu koja zna kuvati i koja ga može trpiti.
Inače nije uopće loša ideja tražiti ljubav (ili "ljubav") na internetu, to danas rade skoro svi, nego je krivo mjesto na internetu: forumi i mjesta gdje se skupljaju trollovi, raspravljaju teme poput politike i religije nisu mjesta za "romanticne" susrete. Imaju aplikacije za to, zaboga.

Vaša je zadnja, i vjerojatno je neću ni tražiti ni pročitati. Taman posla jos jedan sat izgubiti na vas. Nebitni ste i smarate, stari i vjerojatno smrdite.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 05:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
Ne može čovjek više ništa napisat da se ne zakuha. :zubati

Samo par ispravki netočnog navoda. Ne budi mi lijeno, sad sam provjerio, ni Ostrožac ni Grunf nisu banirani, i nemaju aktivnih upozorenja.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 05:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Za Kvačicu:

Moj odgovor ti se nalazi na hrhb.


http://www.hrhb.info/showthread.php?t=7 ... post488504


Svrati pa repliciraj :) ne bi u zvjerinjaku da razvijam diskusiju. :D

Slobodno me poplavite. I uživajte u zvjerinjaku.


Ali ja se nisam tebi obraćao pa ne znam zašto "odgovor".

Za raspravu ne vidim svrhu, raspravljati se može s ljudima koji imaju karakter. A ti ćeš Srbima plakati o Jasenovcu, Hrvatima o Vukovaru. Sa Srbima tugovati o žrtvama Oluje a sa Hrvatima slaviti Oluju. :rolleyes

Sve u smislu neke lukavosti valjda, tko će to znati. I kako onda raspravljati s nekim tko stalno mijenja oblik ovisno o situaciji a nikad nije iskren.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 05:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69288
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Kad smo kod potpisa, Kvačice tvoj.


Nije putopisac Tarihi Ali nego se djelo zove Khunu el-ahbar: Ali Tarihi

a turski povjesničar koji je to napisao je Mustafa Ali Gelibolulu (1541-1600).

Tarih na turskom znaci povijest, “tarihi” = povijesni

Originalno djelo je pisano otomanskim turskim, arapskim pismom, preveo ga Safvet beg Basagic prije 100 godina, još dok je u Zagrebu držao katedru za arapski, farsi i turski.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 05:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
Robbie MO je napisao/la:
Kad smo kod potpisa, Kvačice tvoj.


Nije putopisac Tarihi Ali nego se djelo zove Khunu el-ahbar: Ali Tarihi

a turski povjesničar koji je to napisao je Mustafa Ali Gelibolulu (1541-1600).

Tarih na turskom znaci povijest, “tarihi” = povijesni

Originalno djelo je pisano otomanskim turskim, arapskim pismom, preveo ga Safvet beg Basagic prije 100 godina, još dok je u Zagrebu držao katedru za arapski, farsi i turski.


Čime se ti baviš. :zubati

Robbie najozbiljnije ti govorim treba ti fokus. Bit će ti žao kasnije ako nisi napravio razliku u oblastima koje su ti bitne.

Ne sumnjam da si u pravu, što ću onda staviti? Samo putopisac Mustafa Ali Gelibolulu?

A i taj Safvet suncokret bio, ovamo piše pjesme nema Hrvata pa onda svi smo Hrvati.... Nije Sarajka ni kriva, rodila se tu, to kod njih traje odavno. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 06:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Citat:
Grunfe banovali su te zato što te narod hrvatski i događanja ni ne zanimaju nego si dolazio samo da se svađaš sa Srbima.


Priča lik okićen sa dva upozorenja. Verovatno zbog primerenog ponašanja.

Šta reći...

Luda kuća.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 07:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69288
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Naša Kvačica je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Kad smo kod potpisa, Kvačice tvoj.


Nije putopisac Tarihi Ali nego se djelo zove Khunu el-ahbar: Ali Tarihi

a turski povjesničar koji je to napisao je Mustafa Ali Gelibolulu (1541-1600).

Tarih na turskom znaci povijest, “tarihi” = povijesni

Originalno djelo je pisano otomanskim turskim, arapskim pismom, preveo ga Safvet beg Basagic prije 100 godina, još dok je u Zagrebu držao katedru za arapski, farsi i turski.


Čime se ti baviš. :zubati

Robbie najozbiljnije ti govorim treba ti fokus. Bit će ti žao kasnije ako nisi napravio razliku u oblastima koje su ti bitne.


Fokusiran sam ja, ne brini, nisam baš toliko loš u menadžiranju vremena, nemoj ozbiljno shvaćati moje kratkoročne hobije, a i nije meni loše.

Ali hvala na podsijećanju.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 07:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69288
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Naša Kvačica je napisao/la:
A i taj Safvet suncokret bio, ovamo piše pjesme nema Hrvata pa onda svi smo Hrvati.... Nije Sarajka ni kriva, rodila se tu, to kod njih traje odavno. :zubati


Bitna je ipak kronologija. Tu pjesmu je napisao prije nego je proučio otomanske povijesne izvore i kopao po turskim bibiolotekama, on sam je iskopao ova spominjanja Hrvata itd.

Umro je kao uvjereni Hrvat, očito pod utjecajem akumuliranog materijala od istraživanja.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 07:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Za Kvačicu:

Moj odgovor ti se nalazi na hrhb.


http://www.hrhb.info/showthread.php?t=7 ... post488504


Svrati pa repliciraj :) ne bi u zvjerinjaku da razvijam diskusiju. :D

Slobodno me poplavite. I uživajte u zvjerinjaku.


Koji si ti bolesnik u pm.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 08:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24669
Lokacija: Heartbreak Hotel
@Sarajka je, nema sumnje, jedna duševno bolesna osoba. Izbezumljena od mržnje, opsjednuta egom, izgradila neku svoju "logiku" i virtualni svijet u kojemu ima svoje mjesto.
I zato ju je možda teško i mrzjeti, jer takove osobe treba žaliti i nadati se da će se jednoga dana i za njih naći lijek. Ja ću se za nju moliti, ništa drugo učiniti ne mogu.
Mislim da je za ovaj forum najbolja potpuna izolacija dotične kako svojim psihozama ne bi remetila isti.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 09:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Fata koja ima previše novca za kaHve i zero životnih hobija i interesa. Nuklearna kombinacija.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 09:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Robbie MO je napisao/la:
-Sarajka s druge strane, koja je opsjednuta time da na internetu netko misli da je lijepa, kako se ispostavilo kod onih koji su vidjeli sliku, nećete ju primjetiti pored reklame za 10% popusta iza nje


:zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 10:06 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
SarajkaDjevojka je zenska verzija bbca.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 10:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Ne znam sad detalje i necu se mijesat al bi mi ona k mogla pisati po forumu da na nekom drugom mjestu spominje DORH za neke stavove koji joj se ne svidjaju. To vise nema veze s ikakvim raspravama nego je dno dna za trajni izgon.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 10:43 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
NiceBoyZg je napisao/la:
Ne znam sad detalje i necu se mijesat al bi mi ona k mogla pisati po forumu da na nekom drugom mjestu spominje DORH za neke stavove koji joj se ne svidjaju, to vise nema veze s ikakvim raspravama nego je dno dna za trajni izgon.



Ima na ovom forumu i gorih. Recimo citava brigada srpskih padobranaca, kojoj se dozvoljava sve i svasta (i na racun Hrvata, pogledati temu Drvar) samo jer pljuju i sire mrznju prema Bosnjacima. Jadno na sta ste spali kao forumska zajednica ali i kao zajednica u BiH.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 10:50 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Amiđa je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
Ne znam sad detalje i necu se mijesat al bi mi ona k mogla pisati po forumu da na nekom drugom mjestu spominje DORH za neke stavove koji joj se ne svidjaju, to vise nema veze s ikakvim raspravama nego je dno dna za trajni izgon.



Ima na ovom forumu i gorih. Recimo citava brigada srpskih padobranaca, kojoj se dozvoljava sve i svasta (i na racun Hrvata, pogledati temu Drvar) samo jer pljuju i sire mrznju prema Bosnjacima. Jadno na sta ste spali kao forumska zajednica ali i kao zajednica u BiH.


tolerira se svašta ovde, i četnike i talibane kao ti, valjda zato jer gazde ne žele da forum bude kao taj inkvijev.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 10:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10043
Kačamak je napisao/la:
Pročitah par stranica one jadne teme.
Žalosni skup sluđenih srbofobičara,jadnika i nesuđenih propalih pokušaja ustaša.Izgubljenih u vremenu.Sve nekakve samoproklamovane intelektualne veličine a svi drugi glupi zaostali ljudoliki stvorovi.

Grunfe banovali su te zato što te narod hrvatski i događanja ni ne zanimaju nego si dolazio samo da se svađaš sa Srbima.

Što se tebe virtualni Inkvizitore tiče.Da slažem se sa tobom.Upravu si.Sem Aleksija na tvom forumu nema Srba niti se može čuti srpsko mišljenje.Držiš ti to strogo.Tako i treba.Neće tebi četnici da pišu šta oni misle.Samo ćeš ti sam sebi da pišeš šta ti misliš jer tvoje je mišljenje jedino važno.Ali samo tebi.Eto imaš uglavnom nekoliko forumaša istomišljenika otpalih od ovog foruma.Kao bosnian muslims od Srba.Kao kal sa čelika.Imaš Aleksija prezrenog od drugih Srba.Opet kal. :D
Aleksije ti ne smeta iako je Srbin?
Imaš i tu ucenjivačku bolesnu qrvetinu koja ti prodaje najjeftinije takije na koje samo teško zakinute osobe mogu da padnu i samo produbljuje razdor između Hrvata.Lešinari na vama tamo.Hrani se.
Jako je ružno što vređaš pripadnike sopstvenog naroda.
To što si ti propali pokušaj ustaše to je samo tvoj problem.Za to ti normalni ljudi nisu krivi i nemoj da ih vređaš.Ako si ti bolestan ne moraju svi biti bolesni samo zato što si ti bolestan.
Što se nas Srba tiče.Ti nas ne interesuješ.Ni tvoj forum.Sve i da nas zoveš niko ti ne bi došao.Dosadan si.Pišeš pizdarije.Nerealan.Arogantan.Umišljen.Nebitan.
Na ovom forumu nema teme o tvom forumu.Jel znaš zašto?Jer si nebitan.
A pogotovu nema tako bolesne teme kao na tvom forumu.Jel znaš zašto?Jer su ovde normalni ljudi.
Eto posvetih ti malo pažnje.Smatraj to velikom čašću.Sada padaš u zaborav.

Jbt.kakva tema na onom forumu. Grunf okači moj post gdje se ja protivim turbo Srbima koji bi Srbiju do Karlobaga
kao nepobitan dokaz da ja zavađam Hrvate.
Administratoru foruma smetaju četnici,a na forumu mu piše Aleksa četnik na kvadrat. Seoskudjevojku je suvišno i komentarisat.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 10:53 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
s one strane dinare je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:


Ima na ovom forumu i gorih. Recimo citava brigada srpskih padobranaca, kojoj se dozvoljava sve i svasta (i na racun Hrvata, pogledati temu Drvar) samo jer pljuju i sire mrznju prema Bosnjacima. Jadno na sta ste spali kao forumska zajednica ali i kao zajednica u BiH.


tolerira se svašta ovde, i četnike i talibane kao ti, valjda zato jer gazde ne žele da forum bude kao taj inkvijev.


Ja sam bio u Banovicima mjesec dana, ali sam pomno pratio divljastvo sizmatika.

Nego ti meni reci, jesi li jos uvijek srpskog etnickog oprijedjeljenja?

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 10:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10043
Amiđa je napisao/la:
Ja sam bio u Banovicima mjesec dana, ali sam pomno pratio divljastvo sizmatika.

A divljaštvo svojih saplemenika nisi pratio ?

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 10:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Graničar18 je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:
Ja sam bio u Banovicima mjesec dana, ali sam pomno pratio divljastvo sizmatika.

A divljaštvo svojih saplemenika nisi pratio ?


Pustili Amidzu nakon pisanja fasistickih grafita.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 10:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To se zove islam, ne "divljaštvo". Amidža nema kapacitet da uoči razliku. Nije nikad bio van toga.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 11:00 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
amidža eto vidiš koliki si taliban. kad ovde uspiješ popit ban.
što se tiče oprijedjeljenja, nisu ni srbi što sam mislio. puno laju a akcije nula. a bez hrvatine dodika ne bi bilo ni lajanja. loše, loše...
može bit da se osunetim na kraju. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 ruj 2019, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Amiđa je napisao/la:
SarajkaDjevojka je zenska verzija bbca.


Jedna pametna od nekog muje. :zubati


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 712 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 29  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 44 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO