|
|
Stranica: 285/381.
|
[ 9501 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 19:44 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41107
|
laganini je napisao/la: ..a luda foruma..jesam baniran il nisam…vjerojatno greškom ulogiran..il imam andjela čuvara.. Baniran si bio na jedan dan.
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1607 of 2558 - 62.82%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Th1950
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 19:45 |
|
Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22 Postovi: 5651 Lokacija: Herceg-Bosna
|
Flamel je napisao/la: Dutch01 je napisao/la: Moram reći da mi je promaklo zašto su točno bobanovski i jednoumlje dobili ban. Bobanovski je imao ekstremne nazore posebice od početka rata u Ukrajini, a jednoumlje stari boljševik koji je pljuvao po zapadnim medijima. laganini je vjerojatno imao moždani udar što najbolje objašnjava njegove poruke. Objektivno govoreći forum njihovim gubitkom i nije izgubio na kvaliteti. Jednoumlje je čak bio zanimljiv sugovornik na svoj način, ali bobanovski je bio neviđeni pacijent.(Izgleda da je jučer opet izvirio pod drugim nickom) Iako sam za Ruse jer podržavaju nas u HB , moram iskazati žalopojke za bobanovskim jer je bio stvarno ispravan čovjek ali se nije znao izrazit . Možda su mu Srbi nešto baš loše napravili u ratu a pošto se ovdje na balkanu gleda Rusi=Srbi , možda od toga onolika ekstremizacija . Svakako treba ga odbanati isto kao i jednoumlje iako je musliman a bobanovski na suprotnoj strani nego ja . laganija stvarno treba vječno banat jer baš zagađuje forum .
_________________ Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .
"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
laganini
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 19:47 |
|
Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33 Postovi: 15397
|
Naša Kvačica je napisao/la: laganini je napisao/la: ..a luda foruma..jesam baniran il nisam…vjerojatno greškom ulogiran..il imam andjela čuvara.. Baniran si bio na jedan dan. ..aj nek sam i to doživio..pa makar i nezasluženo..
|
|
| Vrh |
|
 |
|
laganini
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 19:49 |
|
Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33 Postovi: 15397
|
Th1950 je napisao/la: Flamel je napisao/la: Jednoumlje je čak bio zanimljiv sugovornik na svoj način, ali bobanovski je bio neviđeni pacijent.(Izgleda da je jučer opet izvirio pod drugim nickom)
Iako sam za Ruse jer podržavaju nas u HB , moram iskazati žalopojke za bobanovskim jer je bio stvarno ispravan čovjek ali se nije znao izrazit . Možda su mu Srbi nešto baš loše napravili u ratu a pošto se ovdje na balkanu gleda Rusi=Srbi , možda od toga onolika ekstremizacija . ..mali retardu oces da nesto spomenem..al necu imam respect prema invalidima..mrs.. Svakako treba ga odbanati isto kao i jednoumlje iako je musliman a bobanovski na suprotnoj strani nego ja . laganija stvarno treba vječno banat jer baš zagađuje forum .
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Th1950
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 20:05 |
|
Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22 Postovi: 5651 Lokacija: Herceg-Bosna
|
|
Uzorni katolik vrijeđa mater po 100-ti put na forumu ovog puta u pp .
| Privitak/ci: |

Vrijeđanje majke.png [ 53.44 KiB | Pogledano 1767 put/a. ]
|
_________________ Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .
"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
laganini
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 20:07 |
|
Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33 Postovi: 15397
|
|
..kako vridjam..spomenuo sam madež imali il nema..ajde lafe istinu reci..nikog nisam psovao..
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Th1950
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 20:13 |
|
Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22 Postovi: 5651 Lokacija: Herceg-Bosna
|
laganini je napisao/la: ..kako vridjam..spomenuo sam madež imali il nema..ajde lafe istinu reci..nikog nisam psovao.. " s kim ti majka ima mladež " , znači napisa si da si je je** . Vidjet ćemo kako će moderacija reagirat .
_________________ Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .
"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
laganini
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 20:14 |
|
Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33 Postovi: 15397
|
|
..ma daj komoleksasu samo se kupamo u istoj plaži..
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Flamel
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 20:15 |
|
Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40 Postovi: 2347 Lokacija: Cetina-Vrbas, Mosor-Vranica
|
Th1950 je napisao/la: Iako sam za Ruse jer podržavaju nas u HB , moram iskazati žalopojke za bobanovskim jer je bio stvarno ispravan čovjek ali se nije znao izrazit .
Možda su mu Srbi nešto baš loše napravili u ratu a pošto se ovdje na balkanu gleda Rusi=Srbi , možda od toga onolika ekstremizacija .
Svakako treba ga odbanati isto kao i jednoumlje iako je musliman a bobanovski na suprotnoj strani nego ja . Nisam baš primjetio da je bobanovski bio specijalno nabrušen na Srbe, štoviše, iskazivao je morbidno divljenje prema njima kako su očistili Muslimane. Više je rigao vatru na Mađare i Nijemce.
_________________ Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma
HDZ=SKH
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 20:16 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41107
|
|
Laganini, moram reći male su ti šanse u ovom slučaju.
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1607 of 2558 - 62.82%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
laganini
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 20:17 |
|
Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33 Postovi: 15397
|
|
..ma ovdje nitko ne čita postove nego se postave po nekakvoj empatiji ..
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Th1950
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 20:22 |
|
Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22 Postovi: 5651 Lokacija: Herceg-Bosna
|
laganini je napisao/la: ..ma daj komoleksasu samo se kupamo u istoj plaži.. Brate možda imamo suprotne stavove , imam i s drugim forumašima , evo recimo Dudu je za HDZ ali čovjek piše razumno trezveno bez vrijeđanja bez glupih fora svakih drugi post tima " 9 je sati ajde u krevet " kad god te nešto pitam , bez spominjanja majke svaki tjedan po par puta iako je IZRIČITO zabranjeno po pravilima foruma i još si na forumu Hrvata BIH a sereš protiv nas godinama na ovom forumu . ( na kojim forumima sam te zapazio neću komentirat ) .
_________________ Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .
"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Flamel
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 20:23 |
|
Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40 Postovi: 2347 Lokacija: Cetina-Vrbas, Mosor-Vranica
|
laganini je napisao/la: ..ma ovdje nitko ne čita postove nego se postave po nekakvoj empatiji .. A što ćeš...kad su jezik i srce brže od pameti.
_________________ Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma
HDZ=SKH
|
|
| Vrh |
|
 |
|
laganini
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 20:25 |
|
Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33 Postovi: 15397
|
Th1950 je napisao/la: laganini je napisao/la: ..ma daj komoleksasu samo se kupamo u istoj plaži.. Brate možda imamo suprotne stavove , imam i s drugim forumašima , evo recimo Dudu je za HDZ ali čovjek piše razumno trezveno bez vrijeđanja bez glupih fora svakih drugi post tima " 9 je sati ajde u krevet " kad god te nešto pitam , bez spominjanja majke svaki tjedan po par puta iako je IZRIČITO zabranjeno po pravilima foruma i još si na forumu Hrvata BIH a sereš protiv nas godinama na ovom forumu . ( na kojim forumima sam te zapazio neću komentirat ) . ..necu raspravljati s klincem ..
|
|
| Vrh |
|
 |
|
laganini
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 20:26 |
|
Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33 Postovi: 15397
|
Flamel je napisao/la: laganini je napisao/la: ..ma ovdje nitko ne čita postove nego se postave po nekakvoj empatiji .. A što ćeš...kad su jezik i srce brže od pameti. ..sa to umanjuje vrijednost rasprava..al dobro navikne se covik..
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Th1950
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 20:26 |
|
Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22 Postovi: 5651 Lokacija: Herceg-Bosna
|
laganini je napisao/la: Th1950 je napisao/la: Brate možda imamo suprotne stavove , imam i s drugim forumašima , evo recimo Dudu je za HDZ ali čovjek piše razumno trezveno bez vrijeđanja bez glupih fora svakih drugi post tima " 9 je sati ajde u krevet " kad god te nešto pitam , bez spominjanja majke svaki tjedan po par puta iako je IZRIČITO zabranjeno po pravilima foruma i još si na forumu Hrvata BIH a sereš protiv nas godinama na ovom forumu . ( na kojim forumima sam te zapazio neću komentirat ) . ..necu raspravljati s klincem .. Onda mi nemoj ni meni mater spominjat non stop i ko ju je je** .
_________________ Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .
"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
bumbar92
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 20:56 |
|
Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57 Postovi: 9751 Lokacija: HR HB
|
|
lagani, jel ti znaš razumljivo i čitko napisati post bez tih točkastih egzibicija?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
laganini
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 20:59 |
|
Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33 Postovi: 15397
|
bumbar92 je napisao/la: lagani, jel ti znaš razumljivo i čitko napisati post bez tih točkastih egzibicija? ..sto je tebi to iritantno …nes me opet banirat..??
|
|
| Vrh |
|
 |
|
bumbar92
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 21:03 |
|
Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57 Postovi: 9751 Lokacija: HR HB
|
laganini je napisao/la: bumbar92 je napisao/la: lagani, jel ti znaš razumljivo i čitko napisati post bez tih točkastih egzibicija? ..sto je tebi to iritantno …nes me opet banirat..?? hoću,...nečitljiv si, jednorečeničan i chater, iritantan za svakog tko te pokuša čitati, ne samo ja. skoro da nemaš posta dužeg od jedne rečenice koja to tehnički i nije, jer kao da ti tipkovnica nema <enter> ili zarez. ali neću ulaziti u tu analizu, mijenjaj naviku ili forum, jednostavno.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
laganini
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 21:07 |
|
Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33 Postovi: 15397
|
|
..forum ima zadanu formu pisanja.?? ..nista proza nista price samo romani ..meni draže sto ubsvijo tri rivi stane..
|
|
| Vrh |
|
 |
|
bumbar92
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 21:08 |
|
Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57 Postovi: 9751 Lokacija: HR HB
|
|
pa vidi se čoeče, kao da si pjan lego na tipkovnicu treba dekripter da te čoek čita
|
|
| Vrh |
|
 |
|
bumbar92
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 21:12 |
|
Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57 Postovi: 9751 Lokacija: HR HB
|
|
rekao sam ti kako dalje, oš-neš
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Lebowski
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 09 lip 2022, 23:45 |
|
Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01 Postovi: 12337
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 10 lip 2022, 00:03 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13251 Lokacija: 🇮🇷
|
Lebowski je napisao/la: Najjača je teranovica, 3 dana se ibreti kad joj nešto ružno kažeš a jezičina do poda. Bože sačuvaj
|
|
| Vrh |
|
 |
|
bumbar92
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 10 lip 2022, 01:10 |
|
Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57 Postovi: 9751 Lokacija: HR HB
|
|
de unormalite se, ono za naše bh prilike uobičajena spika, za sad brisačina, a ako nastavite ide grupno hlađenje
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|