HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 12:37.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9501 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 381  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 19:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41107
laganini je napisao/la:
..a luda foruma..jesam baniran il nisam…vjerojatno greškom ulogiran..il imam andjela čuvara..


Baniran si bio na jedan dan.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1607 of 2558 - 62.82%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 19:45 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 5651
Lokacija: Herceg-Bosna
Flamel je napisao/la:
Dutch01 je napisao/la:
Moram reći da mi je promaklo zašto su točno bobanovski i jednoumlje dobili ban.
Bobanovski je imao ekstremne nazore posebice od početka rata u Ukrajini, a jednoumlje stari boljševik koji je pljuvao po zapadnim medijima. laganini je vjerojatno imao moždani udar što najbolje objašnjava njegove poruke.
Objektivno govoreći forum njihovim gubitkom i nije izgubio na kvaliteti.


Jednoumlje je čak bio zanimljiv sugovornik na svoj način, ali bobanovski je bio neviđeni pacijent.(Izgleda da je jučer opet izvirio pod drugim nickom)

Iako sam za Ruse jer podržavaju nas u HB , moram iskazati žalopojke za bobanovskim jer je bio stvarno ispravan čovjek ali se nije znao izrazit .

Možda su mu Srbi nešto baš loše napravili u ratu a pošto se ovdje na balkanu gleda Rusi=Srbi , možda od toga onolika ekstremizacija .


Svakako treba ga odbanati isto kao i jednoumlje iako je musliman a bobanovski na suprotnoj strani nego ja .

laganija stvarno treba vječno banat jer baš zagađuje forum .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 19:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
Naša Kvačica je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..a luda foruma..jesam baniran il nisam…vjerojatno greškom ulogiran..il imam andjela čuvara..


Baniran si bio na jedan dan.

..aj nek sam i to doživio..pa makar i nezasluženo..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 19:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
Th1950 je napisao/la:
Flamel je napisao/la:

Jednoumlje je čak bio zanimljiv sugovornik na svoj način, ali bobanovski je bio neviđeni pacijent.(Izgleda da je jučer opet izvirio pod drugim nickom)

Iako sam za Ruse jer podržavaju nas u HB , moram iskazati žalopojke za bobanovskim jer je bio stvarno ispravan čovjek ali se nije znao izrazit .

Možda su mu Srbi nešto baš loše napravili u ratu a pošto se ovdje na balkanu gleda Rusi=Srbi , možda od toga onolika ekstremizacija .
..mali retardu oces da nesto spomenem..al necu imam respect prema invalidima..mrs..

Svakako treba ga odbanati isto kao i jednoumlje iako je musliman a bobanovski na suprotnoj strani nego ja .

laganija stvarno treba vječno banat jer baš zagađuje forum .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 20:05 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 5651
Lokacija: Herceg-Bosna
Uzorni katolik vrijeđa mater po 100-ti put na forumu ovog puta u pp .


Privitak/ci:
Vrijeđanje majke.png
Vrijeđanje majke.png [ 53.44 KiB | Pogledano 1767 put/a. ]

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 20:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
..kako vridjam..spomenuo sam madež imali il nema..ajde lafe istinu reci..nikog nisam psovao..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 20:13 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 5651
Lokacija: Herceg-Bosna
laganini je napisao/la:
..kako vridjam..spomenuo sam madež imali il nema..ajde lafe istinu reci..nikog nisam psovao..

" s kim ti majka ima mladež " , znači napisa si da si je je** .

Vidjet ćemo kako će moderacija reagirat .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 20:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
..ma daj komoleksasu samo se kupamo u istoj plaži..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 20:15 
Offline

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 2347
Lokacija: Cetina-Vrbas, Mosor-Vranica
Th1950 je napisao/la:
Iako sam za Ruse jer podržavaju nas u HB , moram iskazati žalopojke za bobanovskim jer je bio stvarno ispravan čovjek ali se nije znao izrazit .

Možda su mu Srbi nešto baš loše napravili u ratu a pošto se ovdje na balkanu gleda Rusi=Srbi , možda od toga onolika ekstremizacija .


Svakako treba ga odbanati isto kao i jednoumlje iako je musliman a bobanovski na suprotnoj strani nego ja .




Nisam baš primjetio da je bobanovski bio specijalno nabrušen na Srbe, štoviše, iskazivao je morbidno divljenje prema njima kako su očistili Muslimane.
Više je rigao vatru na Mađare i Nijemce.

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 20:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41107
Laganini, moram reći male su ti šanse u ovom slučaju.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1607 of 2558 - 62.82%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 20:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
..ma ovdje nitko ne čita postove nego se postave po nekakvoj empatiji ..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 20:22 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 5651
Lokacija: Herceg-Bosna
laganini je napisao/la:
..ma daj komoleksasu samo se kupamo u istoj plaži..

Brate možda imamo suprotne stavove , imam i s drugim forumašima , evo recimo Dudu je za HDZ ali čovjek piše razumno trezveno bez vrijeđanja bez glupih fora svakih drugi post tima " 9 je sati ajde u krevet " kad god te nešto pitam , bez spominjanja majke svaki tjedan po par puta iako je IZRIČITO zabranjeno po pravilima foruma i još si na forumu Hrvata BIH a sereš protiv nas godinama na ovom forumu . ( na kojim forumima sam te zapazio neću komentirat ) .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 20:23 
Offline

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 2347
Lokacija: Cetina-Vrbas, Mosor-Vranica
laganini je napisao/la:
..ma ovdje nitko ne čita postove nego se postave po nekakvoj empatiji ..


A što ćeš...kad su jezik i srce brže od pameti.

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
Th1950 je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..ma daj komoleksasu samo se kupamo u istoj plaži..

Brate možda imamo suprotne stavove , imam i s drugim forumašima , evo recimo Dudu je za HDZ ali čovjek piše razumno trezveno bez vrijeđanja bez glupih fora svakih drugi post tima " 9 je sati ajde u krevet " kad god te nešto pitam , bez spominjanja majke svaki tjedan po par puta iako je IZRIČITO zabranjeno po pravilima foruma i još si na forumu Hrvata BIH a sereš protiv nas godinama na ovom forumu . ( na kojim forumima sam te zapazio neću komentirat ) .

..necu raspravljati s klincem ..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 20:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
Flamel je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..ma ovdje nitko ne čita postove nego se postave po nekakvoj empatiji ..


A što ćeš...kad su jezik i srce brže od pameti.

..sa to umanjuje vrijednost rasprava..al dobro navikne se covik..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 20:26 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 5651
Lokacija: Herceg-Bosna
laganini je napisao/la:
Th1950 je napisao/la:
Brate možda imamo suprotne stavove , imam i s drugim forumašima , evo recimo Dudu je za HDZ ali čovjek piše razumno trezveno bez vrijeđanja bez glupih fora svakih drugi post tima " 9 je sati ajde u krevet " kad god te nešto pitam , bez spominjanja majke svaki tjedan po par puta iako je IZRIČITO zabranjeno po pravilima foruma i još si na forumu Hrvata BIH a sereš protiv nas godinama na ovom forumu . ( na kojim forumima sam te zapazio neću komentirat ) .

..necu raspravljati s klincem ..

Onda mi nemoj ni meni mater spominjat non stop i ko ju je je** .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9751
Lokacija: HR HB
lagani, jel ti znaš razumljivo i čitko napisati post bez tih točkastih egzibicija?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
bumbar92 je napisao/la:
lagani, jel ti znaš razumljivo i čitko napisati post bez tih točkastih egzibicija?

..sto je tebi to iritantno …nes me opet banirat..??


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 21:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9751
Lokacija: HR HB
laganini je napisao/la:
bumbar92 je napisao/la:
lagani, jel ti znaš razumljivo i čitko napisati post bez tih točkastih egzibicija?

..sto je tebi to iritantno …nes me opet banirat..??


hoću,...nečitljiv si, jednorečeničan i chater, iritantan za svakog tko te pokuša čitati, ne samo ja.

skoro da nemaš posta dužeg od jedne rečenice koja to tehnički i nije, jer kao da ti tipkovnica nema <enter> ili zarez.
ali neću ulaziti u tu analizu, mijenjaj naviku ili forum, jednostavno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 21:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
..forum ima zadanu formu pisanja.?? ..nista proza nista price samo romani ..meni draže sto ubsvijo tri rivi stane..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 21:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9751
Lokacija: HR HB
pa vidi se čoeče, kao da si pjan lego na tipkovnicu
treba dekripter da te čoek čita


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9751
Lokacija: HR HB
rekao sam ti kako dalje, oš-neš


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2022, 23:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12337
zasto se srbima pušta da orgijaju na svakoj temi?

politika/dogadjanja-u-republici-srpskoj-t7191-28075.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 10 lip 2022, 00:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 13251
Lokacija: 🇮🇷
Lebowski je napisao/la:
zasto se srbima pušta da orgijaju na svakoj temi?

politika/dogadjanja-u-republici-srpskoj-t7191-28075.html

Najjača je teranovica, 3 dana se ibreti kad joj nešto ružno kažeš a jezičina do poda. Bože sačuvaj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 10 lip 2022, 01:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9751
Lokacija: HR HB
de unormalite se, ono za naše bh prilike uobičajena spika, za sad brisačina, a ako nastavite ide grupno hlađenje


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9501 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 381  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO