HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 11:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9620 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 385  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 07:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 1756
Lokacija: Strateška autonomija
Kada reakcionari poput Velebita počnu braniti Srbe...koliko bi neki Hrvat izdržao na Krstarici da tamo stavi npr.kartu na kojoj je Srijem pod hrvatskom vlašću ili na Sarajevo-x stane u obranu Praljka?

A rigidna moderatura na srpskim i muslimanskim forumima nije nikakav pokazatelj etnocentrizma?How yes no...

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 07:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Flamel je napisao/la:
Kada reakcionari poput Velebita počnu braniti Srbe...koliko bi neki Hrvat izdržao na Krstarici da tamo stavi npr.kartu na kojoj je Srijem pod hrvatskom vlašću ili na Sarajevo-x stane u obranu Praljka?

A rigidna moderatura na srpskim i muslimanskim forumima nije nikakav pokazatelj etnocentrizma?How yes no...

Kolega, ta nećemo se sa tim opskurnim,
fašističkim općilištima uspoređivati. Gde je crnjak i mrak.

Ođe je luča slobode, demokracije, pluralizma.

Zar nisu Hrv najjuljudbeniji narod naših jezika....
lučonoše ideja, progresa, napretka....

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 08:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30048
Flamel je napisao/la:
Kada reakcionari poput Velebita počnu braniti Srbe...koliko bi neki Hrvat izdržao na Krstarici da tamo stavi npr.kartu na kojoj je Srijem pod hrvatskom vlašću ili na Sarajevo-x stane u obranu Praljka?

A rigidna moderatura na srpskim i muslimanskim forumima nije nikakav pokazatelj etnocentrizma?How yes no...


Neće Muslimani i Srbi prestati postojati ako mi zatvorimo oči. Dok god civilizirano razgovaraju potrebni su i oni nama i mi njima za bolje razumjeti situaciju, da razumijemo mi njih i oni nas, zašto je nešto takvo kako jest.

Npr razgovor sa muslimanom je najbolji način za osvjestiti cvjećara koji bi s njima pravio državu.

Razgovor sa Srbima je koristan za vidjeti potrebu nabavke modernog naoružanja za HV, što bi inače pojedinci smatrali kao nepotreban trošak itd.

Korisno je otvoriti oči i znati što se događa u susjedstvu. Od poricanja problema nikakve koristi.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 08:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Znači karte Ikija u meme fazonu, služe za ispumpavanje hrv vojnog proračuna, u korist liferanata, ljudi bliskim vlastima.

Da ne precjenjujete značaj općilišta i likova koji ovde "okopavaju, pleve i zalivaju".... ta nije trust mozgova iz tajnih organizacija ođe.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 08:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30048
K:M je napisao/la:
Znači karte Ikija u meme fazonu, služe za ispumpavanje hrv vojnog proračuna, u korist liferanata, ljudi bliskim vlastima.

Da ne precjenjujete značaj općilišta i likova koji ovde "okopavaju, pleve i zalivaju".... ta nije trust mozgova iz tajnih organizacija ođe.


Mozgovi su svugdje otprilike isti. Nemoj misliti da u vladi ili institucijama sjede neki posebno pametni mozgovi. Sve ti je to u pet deka kao u kavanu da odeš. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 08:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Naša Kvačica je napisao/la:
K:M je napisao/la:
Znači karte Ikija u meme fazonu, služe za ispumpavanje hrv vojnog proračuna, u korist liferanata, ljudi bliskim vlastima.

Da ne precjenjujete značaj općilišta i likova koji ovde "okopavaju, pleve i zalivaju".... ta nije trust mozgova iz tajnih organizacija ođe.


Mozgovi su svugdje otprilike isti. Nemoj misliti da u vladi ili institucijama sjede neki posebno pametni mozgovi. Sve ti je to u pet deka kao u kavanu da odeš. :zubati

Da, za ministre i te političke postavljene stranačke uhljube.

Ali ima i stručnih, mudrih i inteligentnih ljudi u sustavu.
U kavani odlaze druželjubivi, vedri, i bar srednjeg ili višeg staleža.

Osobno mislim da ste Vi, jedan iz sustava, visoko rangirani čimbenik u obavještajno-sigurnosnom sustavu.
Koji voli i često pohodi kavane, kao izvor informiranja i pulsa naroda.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 09:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Vidim da me se pominje pa da se oglasim! :zubati

Dakle, ja ne znam kakvo je stanje na srpskim Forumima. Bio sam član jednog ženskog :zubati (i napravio totalni Haos na njemu zasipajući njihova krhka Ega navikla na Superlative NEOBORIVIM ČINJENICAMA, STATISTIKAMA I PODACIMA) sa kog sam izbačen, jednog Vojnog (na kome sam ispodprosečan učesnik sa retkim upisima) i jednog Stripskog (na kome sam bukvalno ispisao par Postova da se zahvalim i to je sve). Na još 2 sam se učlanio samo da bih skinuo neke stvari koje su mi potrebne bile, bez ijednog Posta. I to je sve.

Ako su naši Forumi isti ovakvi, tj. ako vama psuju "majke ustaške", pozivaju na "paljenje Katoličkih crkava", najprizemnije vređaju, pljuju i traže Ban samo zato što ste ispisali opšte znane Činjenice, priznali Stvarnost i konstatovali Istinu - onda su i oni bedne Snowlakes, kukavna slabotinja i infantilna mizerija kao i vi koji to ovde radite meni. Ako oni sami pišu Fašističke i Rasističke *** a vama brane i najelementarnije navođenje Činjenica i Šalu - onda su isto tako jadni kao ovi koji ovde to rade (navodio sam već citate tih NESKRIVENIH I OTVORENIH Rasista i Fašista Moderaciji).

Ja sam svestan da će uskoro broj članova koji žele moje uklanjanje dostići kritičnu masu ali meni je savest mirna (ne ona voditeljka sa HRT :zubati ). Mene su učili da je ružno krasti, lagati, podmetati, izvrtati - ne pisati Istinu. A čak nisam ni Licemer - otvoreno sam razmatrao mogućnosti grabljenja srpske teritorije od strane komšija i stavljao karte npr. "Velike Makedonije" u kojima su obuhvaćeni srpski krajevi - tad niko nije skočio i pomahnitao? Neki ovde TOTALNO POHISTERIŠU na samu konstataciju da se možda neko u Mađarskoj ili Žabariji oblizuje na delove Hrvatske a mrtvi 'ladni crtaju karte na kojima grabe tuđe teritorije i prisvajaju ih. Zamislite taj nivo Hipokrizije... :rigam

No, tu se ne završava. Osim beskonačnog Licemerstva, tu je i šizofreno cepanje gde istovremeno imate izricaj parališućeg Straha i pomahnitale Kurčevitosti... sećate se ovog mog Mima od prošle godine:


ikmandvaradtist je napisao/la:
U enciklopediji Psihologije pod "Kognitivna disonanca" stoji samo jedna reč: "Hrvati"... :zubati

slika



Kakvih sam se ja ovde načitao izliva Mržnje, najprizemnijih pljuvanja, najogavnijih pičkaranja, likovanja nad žrtvama, slavljenja tuđih patnji, najgroznijih pretnji,... i neko poziva na Banovanje MENE, koji sam bez lažne skromnosti jedan od najkulturnijih, najfinijih i najuljudnijih Forumaša?! Neverovatno.

Ljudi Život i sebe shvataju preozbiljno. Ja sebi laskam da sam forumski Željko Malnar. A "gorivo" su mi vaši PRETERIVAČI, da nema njih - ja ne bih imao Inspiracije... :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 09:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Trolaš temu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 10:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Naša Kvačica je napisao/la:
Flamel je napisao/la:
Kada reakcionari poput Velebita počnu braniti Srbe...koliko bi neki Hrvat izdržao na Krstarici da tamo stavi npr.kartu na kojoj je Srijem pod hrvatskom vlašću ili na Sarajevo-x stane u obranu Praljka?

A rigidna moderatura na srpskim i muslimanskim forumima nije nikakav pokazatelj etnocentrizma?How yes no...


Neće Muslimani i Srbi prestati postojati ako mi zatvorimo oči. Dok god civilizirano razgovaraju potrebni su i oni nama i mi njima za bolje razumjeti situaciju, da razumijemo mi njih i oni nas, zašto je nešto takvo kako jest.

Npr razgovor sa muslimanom je najbolji način za osvjestiti cvjećara koji bi s njima pravio državu.

Razgovor sa Srbima je koristan za vidjeti potrebu nabavke modernog naoružanja za HV, što bi inače pojedinci smatrali kao nepotreban trošak itd.

Korisno je otvoriti oči i znati što se događa u susjedstvu. Od poricanja problema nikakve koristi.


Mislim da većina hrvatskih forumaša nije protiv toga. Ono o čemu govorimo je čisti trol, glupo provociranje koje dovodi teme u off topic, bot "propagandisanje", itd.

Treba nać pravi omjer. Ne bi vam bio u koži. :D

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 10:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16105
..godinama sam luta po srpskim bosanskim forumima bosanski osim klixa su tolerantniji a klix je tesko *** baniran sam prvi dan.. :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 10:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sve vas bih ja banirao. I poslao na forum . hr. Ovdje ste na krivoj adresi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 10:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
laganini je napisao/la:
..godinama sam luta po srpskim bosanskim forumima bosanski osim klixa su tolerantniji a klix je tesko *** baniran sam prvi dan.. :smijeh


baš me čudi... :D

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 11:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
weasel je napisao/la:
neki četnikuju dan noć i ništa... ujeo vuk magare...



Ko "četnikuje", Freyu? Kako? Gde? Daj jedan Post da vidim kako to izgleda! :confused1 Od trenutka dolaska slušam da sam "Četnik", da "četnikujem", "četničim", psuje mi se "četnička majka", poziva se da mene "četnika neko banuje"... daj pokaži mi da vidim to, možda i uvidim gde grešim... :neznam

Ti si došao malo posle mene i ispočetka si bio sasvim OK forumaš i moglo se sa tobom lepo i razumno divaniti... ali u međuvremenu te POJELA Paranoja, Vučićevština, Četništvo, Dodrinaštvo i Ustaštvo! NDH i Pavelić ti se ne vade iz Postova! Prs'o si načisto... :001_unsure


BBC je napisao/la:
Trolaš temu.



Let me fix it for you:


BBC je napisao/la:
Džamijaš, Trolaš temu.



Fixed! :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 11:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
ovdje bez prepucavanja i chatanja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
De zaključaj ovu temu ako Boga znaš, i sve slične.
Jebe nam se za Crnu Goru i stvara se slika da ih mrzimo zbog nekih trolera.

ex-yu/dogadjanja-u-cg-t7136.html

Srbi vam koriste forum da šire mržnju protiv Crnogoraca. Vama račun dolazi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 16:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovaj perecki debil svaki temu zatrola na nešto što veze nema sa njom.

memberlist.php?mode=viewprofile&u=7770

Tema otišla na crkve, ustaše, WWII i probleme Hrvatske. Vrijeme je prekinuti ovo sranje.

politika/izetbegovic-radije-bih-umro-nego-dopustio-da-genocidasi-zavladaju-dijelom-bih-t19498.html

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 16:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20459
Nije ju zatrolao perec već Aleksije sa svojom kmekom o divljim ustašama i ugroženosti, pročitaj malo pa ćeš vidjeti kako je započeo offtopic.

Ako mogu oni divljat po forumu sa svojim temama onda im se valjda smije i odbrusit na izgovorene laži :kava

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 16:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nebitno ko je počeo, ti debilu si u svakoj od njih i odvlačiš teme u skroz drugom smjeru.
Kao da treba prevelika inteligencija za obilaziti teme i vrebati nečiji komentar da namjerno uletiš u offtopic. To i majmun zna raditi, kamoli tek Perec.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 16:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20459
BBC je napisao/la:
Nebitno ko je počeo, ti debilu si u svakoj od njih i odvlačiš teme u skroz drugom smjeru.



Jesi ti u moderaciji?

NISI

Dakle gledaj svoja posla, da im smeta pobrisali bi razgovor.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 16:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ti si Perec na ovom forumu, gost. I zloupotrebljavaš gostoprimstvo,

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Ja sam zapoceo offtopic danas.
A ustvari bio je zapocet ranije, ne znam od strane koga. Ja sam se nadovezao kad sam uvatio vremena. Tako weasel nije kriv.
Ionako, nije nam prvi put da skrenemo s teme, nije to nista strasno, traje neko vreme i prestane.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 21:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7952
Aleksije, ti kao najveći rojalista na forumu braniš forumske ustaše a skoro si prijavljivao Srbe nerojaliste/vučićevce.
Ta tradicija rojalista sa čudnim saradnjama izgleda ne prestaje. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 21:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
bezimeni12 je napisao/la:
Aleksije, ti kao najveći rojalista na forumu braniš forumske ustaše a skoro si prijavljivao Srbe nerojaliste/vučićevce.
Ta tradicija rojalista sa čudnim saradnjama izgleda ne prestaje. :zubati


Ja se sa ustasama borima na temama, posteno, pa kom opanci kom obojci! Ovde je situacija da covek moze da strada zbog neceg sto sam ja skrivio. Makar taj covek bio ustasa, nije u redu da ga nosim na dusi! Junastvo je braniti sebe od drugoga, a cojstvo je braniti drugoga od sebe!
Sto se tice prijavljivanja nerojalista, "prijavio" sam Jussija Polu_Gasolu, coveku koji nije moderator. Zbog toga ne bi trebalo da je tesko da se shvati da je rec o sprdnji!

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Pročistite malo temu ne zbog nas,zbog vas,vide čitaoci kako pereci dobijaju sraćkalicu na nervnoj bazi od straha.
ex-yu/vojska-srbije-t15855-2000.html
ex-yu/vojska-srbije-t15855-2025.html
ex-yu/vojska-srbije-t15855-1975.html

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 tra 2021, 22:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4683
BBC je napisao/la:
Nebitno ko je počeo, ti debilu si u svakoj od njih i odvlačiš teme u skroz drugom smjeru.
Kao da treba prevelika inteligencija za obilaziti teme i vrebati nečiji komentar da namjerno uletiš u offtopic. To i majmun zna raditi, kamoli tek Perec.


U ovom slučaju bodeš weasela. Nazvao si ga debilon, a na jednon drugon mistu mene si nazva kretenon. Biraj riči i ne diraj se u Perece. Upristoji se. Idi se ispovidit, ako nisi sam u stanju obuzdat poganu jezičinu. Naruči egzorcista ako triba.

BBC je napisao/la:
Ti si Perec na ovom forumu, gost. I zloupotrebljavaš gostoprimstvo,


Nemoj da ti Pereci spočitadu tko je di gost i tko je zloporabia gostoprimstvo.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9620 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 385  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 27 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO