HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 08:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9673 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 387  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 25 pro 2018, 03:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Hvala na poklonu i bombonjeri :palacgore1

I pošto nemate posebnu temu "Želje i pozdravi", čestitam vam svima Srećan Božić, da ga provedete kako dolikuje u krugu najmilijih, posebno jurišniku i tlačitelju slabijih @BBC-u

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2018, 09:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
De smirite Vladmira. Opet je podivljao. Ono uopće nije normalno ponašanje.
(Za ovu navalu spama si ti Markane odgovoran. Čim si spomenuo zaključavanje teme odmah je pojačao spam da "te nagovori". Pa vi samo idite crtom manjeg otpora dok od vas pravi budale.)

politika/klinac-u-getu-t16466-3375.html

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2018, 12:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32141
BBC je napisao/la:
De smirite Vladmira. Opet je podivljao. Ono uopće nije normalno ponašanje.
(Za ovu navalu spama si ti Markane odgovoran. Čim si spomenuo zaključavanje teme odmah je pojačao spam da "te nagovori". Pa vi samo idite crtom manjeg otpora dok od vas pravi budale.)

politika/klinac-u-getu-t16466-3375.html


Nije ni vaše maslo za ramazana :zubati

Ako si već otvorio temu i stalo ti je da bude aktualna, onda pokušaj da je održiš čitkom, a ne prepucavanjima i prozivkama...

Smanjite osobne doživljaje i prepucavanja, držite se teme. Ni slučajno više spominjanje i otkrivanje osobnih podataka, fotografija i sl.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2018, 12:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nemam ja alat da je držim normalnom i čistom.
Jedini alat je da prijavim ovdje. Rezultat je da taj spam i dalje stoji iako vas košta klika po komentaru da to za primjer izbrišete.

(Na toj prijavljenoj podstranici imaš njegovih 13 spam komentara skoro zaredom. 13 klikova za delete i drugi put će se misliti hoće li gubiti svoje vrijeme na spam.)

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2018, 12:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospodine Markane, ta tema je izuzetno čitka i lišena bilo kakvog prepucavanja dok se ne pojavi kloc iz Brčkog koji je uz moderatorsku dozvolu stalno uništava, od njenog otvaranja pa do danas. Ako vam kao moderatorima ta tema smeta i želite da bude što nečitljivija, zašto je jednostavno ne uklonite s foruma a nas poštedite stalnog ponavljanja razloga zašto je ta tema postala najproblematičnija u istoriji ovog foruma, a takva je zbog pomenutog kloca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2018, 12:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ili kao što su uradili na Banja Luka forumu. Vladimiru zabraniti pisanje na toj temi. Oni su to uradili nakon 2 dana njegovog spama i uništavanja teme.

Ja kao autor teme sam protiv ključanja jer sam uložio puno svog vremena i energije na istraživanje, čitanje i slično. Ključanjem se podstiče površnost.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2018, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
I danas se pojavio. Omjer spam:ontopic nekih 70% : 30%.
Edit: prije neki omjer 90%-10%. I to se i dalje nastavlja. Uništavanje teme koje kaže "(Cijenjena) Moderacijo ko vas jebe kad ste budale".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2018, 13:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
BBC je napisao/la:
Ili kao što su uradili na Banja Luka forumu. Vladimiru zabraniti pisanje na toj temi. Oni su to uradili nakon 2 dana njegovog spama i uništavanja teme.

Ja kao autor teme sam protiv ključanja jer sam uložio puno svog vremena i energije na istraživanje, čitanje i slično. Ključanjem se podstiče površnost.

I ja sam, ali pošto ne volim da neko pravi budalu od mene pa da 100 puta moram ponavljati razlog zašto je ta tema postala takva kakava jeste, 100 puta bih je volio vidjeti uklonjenu nego da opet i opet svraćam na ovu pišljivu temu od koje nikakvu korist ne vidim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2018, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69241
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Podijeljeno upozorenje svima koji su napisali 5 komentara za redom.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 pro 2018, 02:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
E ajmo onda još jedan đir upozorenja, ili do kraja 'ebite ili ne počinjite nikako, tema o malom narkomanu musavi Vahidin stota klapa prvi put

A 'ebite meni sve po spisku ako sam ja ikada u životu na forumu sastavio tri posta za redom a ne pet, počinjete ici na živce igrom toplo hladno ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 pro 2018, 03:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Covjece, koja psihijstrija na temi Protestna nota moderacija unazad nekoliko postova, kao i na temi Klinac u getu, a narocito u posljednja dva-tri dana, a sto je najgore, najvise se zale najveci spameri koji ne mogu da razluce mrznju prema Davoru od mrznje prema pojedincu. Inace, nijedna ni drugs nije zdrava, a i krsenje je pravila u oba slucaja. Tu prije svega midl na one koji pozivaju na preuzimanje nasilnih koraka od strane policije prema demostrantima. Po tome se mozda i najvise istice LakePlacid koji je dva puta ozbiljno krsio pravila foruma kroz objavljivanje privatnih podataka: sto kroz nick LakePlacid, sto drugi put nedavno posredstvom svog kloniranog nicka pod imenom Mitar, a kojeg je specijalno kreirao za tu priliku i moderacija umjesto da uputi trajni ban LakePlacidu na osnovu nekoliko oblika krsenja pravila foruma od kojih su dva veoma ozbiljna (dva puta je objavljivao privatne podatke) on, kao ni njegov klon nisu dobili ni udaljenje sa foruma na 30 dana, a kamoli, zasluzeno, trajni ban. Dokle ce administracija da trpi cinjenicu da je doticni dva puta najgrublje prekrsio pravila foruma, ostaje nam da vidimo.

Drugi slucaj koji bih naveo jeste slucaj BBC-ja koji cesto napada ljude na licnoj osnovi na forumu, proziva, vrijedja, spominje cesto mi majku u zadnje vrijeme, omalovazava ljude i prenosi detalje iz mog privatnog virtuelnog zivota. Posto pouzdano znam da BBC-ja najvise tolerisete iako najvise krsi pravila foruma, sasvim sam siguran da isti ce proci bez upozorenja, a o banu na odredjeni vremenski period i da ne pricam s obzirom da ne pamtim kada je BBC zadnji put dobio ban. Sve mi se cini da je to bilo dali 2012, 2013 ili pak 2014, ne sjecam se, samo znam da sam tada bio stao u neku vrstu odbrane BBC-ja kroz javni zahtjev da se sto prije istom ukine ban, a sa ove tacke gledista razmisljam da bolje da sam tog dana slomio sebi prste ili tastaturu ili i prste i tastaturu nego sto sam stao u njegovu odbranu.

Treci slucaj kojem bih poklonio malo paznje jeste slucaj forumasa Agatonikosa. Naime i on cesto spominje mene, vrijedja na licnoj osnovi, cesto psuje i ponasa se kao neka histericna osoba koja se utrkuje sama sa sobom koliko ce napisati psovki u jednom tekstu punom psovki, uvrijeda i mrznje.

Postovani, a iz svega napisanog u ovom postu sasvim je jasno da vi ovdje imate posla sa citavom i sirokom lepezom bolesti koje bi trebalo da tretiraju psiholozi i psihijatri, ali mozete i vi taki sto biste doticne spamere doveli u red. Osim toga, neke postove doticnih likova sam vam i prijavio prekobopxije za prijavu kao i nesto preko privatnih poruka nekom od moderatora tako da dobro bi bilo kada biste kliknuli na profil ta doticna tri forumasa i vidjeli njihove postove unazad 2-3 dana. Imali biste sta i da vidite. Spominjanje cesto imena Vladimir izmedju ostalog, kao i razni drugi vec opisani folklor vezan tu trojicu spamera.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 pro 2018, 04:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Klocu, jesi li ovoliko kmečao na BL forumu ili su te šutnuli poslije dvije tri rečenice kad su vidjeli s kojim paćenikom imaju posla?
A pošto vidim i ja, ja ću uraditi nešto drugo. Tu temu prepuštam tebi i tvojoj bolesti i više se ne javljam na njoj.
Što se tiče moderatorskog pristupa toj temi, ocjenjujem je s jednom velikom nulom i u toj nuli sebe više ne želim da vidim. Klocu, ako ikad u životu ukapiraš da ti je zbog neviđene opsjednutošću nekim, a taj neko je u tvom slučaju Dodik, toliko ispran mozak da je to stvar medicine a ne politike, biće to mali korak za čovječanstvo a veliki za tebe. Uzdravlje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 pro 2018, 10:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne stvarno Robbie, sa 2 u nizu povećate na 5. I on to zlouporabi debelo, ne treba prevelika inteligencija za to.
Čak i to 2 je bilo glupo. Ili je neko zlonamjeran ili ne, niste budale da ne možete vidjeti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 pro 2018, 11:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Markane i ostala moderacijo , ovi lažovi i ostale lažovske gnjide opet rade svoje gadosti.

https://hercegbosna.org/forum/post1152841.html#p1152841

Za ovo bi trebao ići brisanje teme i ban za začetnika iste , jer to bi bilo isto Markane kao kad bi ja sad otvorio temu kako je neko iz tvoje familije pedofil bez ijednog dokaza.

Nadam se da ćeš ovo videti i reagovati jer ovakve lažovske gadosti je teško provariti.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 pro 2018, 11:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32141
joe enter je napisao/la:
Markane i ostala moderacijo , ovi lažovi i ostale lažovske gnjide opet rade svoje gadosti.

https://hercegbosna.org/forum/post1152841.html#p1152841

Za ovo bi trebao ići brisanje teme i ban za začetnika iste , jer to bi bilo isto Markane kao kad bi ja sad otvorio temu kako je neko iz tvoje familije pedofil bez ijednog dokaza.

Nadam se da ćeš ovo videti i reagovati jer ovakve lažovske gadosti je teško provariti.

Slažem se, insinuacije, nema javnih podataka o počinitelju, izbrisano.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 pro 2018, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Mar-kan je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Markane i ostala moderacijo , ovi lažovi i ostale lažovske gnjide opet rade svoje gadosti.

https://hercegbosna.org/forum/post1152841.html#p1152841

Za ovo bi trebao ići brisanje teme i ban za začetnika iste , jer to bi bilo isto Markane kao kad bi ja sad otvorio temu kako je neko iz tvoje familije pedofil bez ijednog dokaza.

Nadam se da ćeš ovo videti i reagovati jer ovakve lažovske gadosti je teško provariti.

Slažem se, insinuacije, nema javnih podataka o počinitelju, izbrisano.


OK , ali efekat brisanja teme je nažalost nikakav jer odmah LAŽOVI otvore nove , dakle šalji ih malo u Banovce da se dozovu pameti i tako ne postavljaju više lažne priče i insinuacije.

Oni nemaju obraza nimalo, njima je slagati kao dobar dan zarad političke borbe , tako da ih samo kazna može avertiti da poštuju osnovne demokratske civilziacijske standrade.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 pro 2018, 12:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Agathonikos je napisao/la:
Klocu, jesi li ovoliko kmečao na BL forumu ili su te šutnuli poslije dvije tri rečenice kad su vidjeli s kojim paćenikom imaju posla?
A pošto vidim i ja, ja ću uraditi nešto drugo. Tu temu prepuštam tebi i tvojoj bolesti i više se ne javljam na njoj.
Što se tiče moderatorskog pristupa toj temi, ocjenjujem je s jednom velikom nulom i u toj nuli sebe više ne želim da vidim. Klocu, ako ikad u životu ukapiraš da ti je zbog neviđene opsjednutošću nekim, a taj neko je u tvom slučaju Dodik, toliko ispran mozak da je to stvar medicine a ne politike, biće to mali korak za čovječanstvo a veliki za tebe. Uzdravlje.

Aga Biseru, prestani da lupas gluposti. Niko me nije otjerao odatle, a nisam ni otjeran vec ne pisem tamo. Nije mi primarni forum. Isao sam sinoc samo da se cujem sa nekim privatnih poruka kad te vec interesuje sitna crijevca.

Odoh ja i sa teme i sa ovog foruma . Prepusticu te da lupas gluposti i da se iseres kao foka kao sto to inace i cinis, u naletu mrznje prema citavom svijetu.

Ostavljam ti prostor da potones u mrznju ka nepoznatim ljudima, sto dovoljno govori o tebi i tvom stanju u kom se nalazis i nastojacu da ga ne pogorsavam jer vidim da si, kao i BBC, sa nekim kurslusom u glavim cim mnogo mozes da mrzis nekoga kome su ubili dijete.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 pro 2018, 13:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
BBC je napisao/la:
Ne stvarno Robbie, sa 2 u nizu povećate na 5. I on to zlouporabi debelo, ne treba prevelika inteligencija za to.
Čak i to 2 je bilo glupo. Ili je neko zlonamjeran ili ne, niste budale da ne možete vidjeti.

Forum je ziva matrica. Mene ako recimo prozove njih nekoliko i ili ako rasprava je u nekom danu zanimljivija nego inace nemoguce je napisati samo dva posta. Ne moze se odrediti kvotom ili cemu vec, nismo roboti, mada neki pisu kao da su na nekoj dnevnoj normi, a ja nisam kao da ssm programiran, za razliku od onih koji me komentarisu. Ja nekad citav dan nekad ne mogu da napisem vise od 3-4 posta, dok nekad i 30-40, i vise nekad. To ne zavisi od mojih projekcija aktivnosti vec od aktuelnosti tako da ne mogu ja pratiti i strshovati da li cu upasti u visak postova. Ja ne pisem kampanjski, ja pisem u skladu sa svojom inspiracijom. Vi trazite od mene da budem robot, da se digitalizujem na odredjenu brojku i da automatski stanem kada dosegnem neku brojku. Forum vec izgleda kao da je preplavljen botovima, jos samo fali digitalizacija i automatizacija istih pa da budu i programirani. Turn on, you reached your allowed limit, turn off. :zubatii

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 pro 2018, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Forumasu kolubara popustile kocnice.

https://hercegbosna.org/forum/politika/klinac-u-getu-t16466.html?start=3675

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 02 sij 2019, 03:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Nema smisla i nije uredu da budem banovan dva tri meseca zbog odkrivanja identiteta ovog gore padavičara.Čiji identitet i onako već svi znaju.Ban tako dugačak smatram trajnim banom tako da ću od sad nastaviti da se javljam jako retko.Ionako ovde nikome neću nedostajati.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 02 sij 2019, 09:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 stu 2018, 12:00
Postovi: 274
Prvi put kada sam banovana zasluzeno, svadja i ruzne rijeci sa BBC i LakePlacidom, ja kaznjena, oni naravno ne. Drugi put nije bilo apsolutno nikakvog razloga, napisala pola recenice i ban. Sada ne znam kako da se ponasam na forumu, da li mogu otvoriti temu, da li moram otrpjeti njihove provokacije, tj. zanemariti ili sta vec?

_________________
Ljudski rod preuveličava sve živo, svoje junake, svoje neprijatelje, svoj značaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 02 sij 2019, 10:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Kačamak je napisao/la:
Nema smisla i nije uredu da budem banovan dva tri meseca zbog odkrivanja identiteta ovog gore padavičara.Čiji identitet i onako već svi znaju.Ban tako dugačak smatram trajnim banom tako da ću od sad nastaviti da se javljam jako retko.Ionako ovde nikome neću nedostajati.


Ima smisla, treba ti dati plavi ban.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 02 sij 2019, 23:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Poštovana moderacijo sada obratite pažnju na novoregistrovane padobrance koji ce se pojaviti u dogledno vrijeme, da ne bude svaki put ista prica ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 05 sij 2019, 01:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4400
Korisnik na temi islam copypastao pola kur ana!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 05 sij 2019, 11:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Eminencija je napisao/la:
Korisnik na temi islam copypastao pola kur ana!!!


:laugh


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9673 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 387  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO