HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 10:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9661 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 387  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 ruj 2019, 18:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Peko rakiju juce i danas, jedan dio mi nije ispao bas najbolje pa sam nervozan i ljut, dosao sam zato ovdje da se verbalno obracunam ... :laugh

Sve vi vidite, razumijem da ponekad svjesno pustate zbog foruma, ali ako su pravila pravila daj da budu ista za sve, nista vise ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 ruj 2019, 19:07 
Offline

Pridružen/a: 13 vel 2019, 11:58
Postovi: 187
Isterao me neki lik sa katanom jer sam u vezi pada Banja Luke rekao da ker može samo dotle dokle gazda pusti lanac, istina je istina i kada vređa...

_________________
Zarada bitcoina: https://freebitco.in/?r=3063997


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 ruj 2019, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32128
ccaterpillar je napisao/la:
Isterao me neki lik sa katanom jer sam u vezi pada Banja Luke rekao da ker može samo dotle dokle gazda pusti lanac, istina je istina i kada vređa...

Ovdje nećeš tako razgovarati. Nemaš staža za takav kredit. Briga me jesi srbin ili eskim, provokator ili koji već quraz palac.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 23 ruj 2019, 02:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Niti trazim od tebe. Znaci i u Austriji mrka kapa po pitanju sljive. Sitna sljiva je za zamrzivaca ili pekmeza. Nije za rakije. Za rakiju treba kolicina, osim ako ne peces za sebe. U tom slucaju i nekoliko litara rakije je previse.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 23 ruj 2019, 07:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9544
Lokacija: HR HB
Malo o rakiji, malo o kavi... onako hladno i bez obveze.

Zachatavanje i ostali lafo marifetluci se kažnjavaju, ovaj put bez upozorenja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 24 ruj 2019, 16:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ljetos ste mi uređivali cijele postove do neprepoznatljivosti, nakon toga brisali ste cijele postove na temi politika a sada ste poceli i da mijenjate nazive tema koje otvorim, onako kako se vama sviđa i kako vam odgovara, što je meni van svake pameti, a radi se o cistoj "estetici" jer u svemu tome nikoga nisam ni vrijeđao, omalovažavao a ni psovao ...

Dio takvog foruma neću biti, dosta od mene za ovaj period, pozdrav Srpskoj forumskoj brigadi i svim ostalim forumašima

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 ruj 2019, 14:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ja sam promijenio naslov teme i mijenjat ću bilo što ako procjenim da nanosi tešku štetu forumu. Onaj naslov je imao jednu moguću vrlo gadnu implikaciju i interpretaciju.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 ruj 2019, 19:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Opet besmisleno spamanje teme.
politika/klinac-u-getu-t16466-5050.html

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 ruj 2019, 19:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
slika

:D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 ruj 2019, 20:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
ja sam mislila da si ti bio na nekoj rehabilitaciji u proteklih mjesec ili dva, ali očito sam bila uzalud pozitivno nastrojena :blink

edit: btw, gdje je analiza? ona čudom nestane kad se vladimir pojavi :sleep


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 27 ruj 2019, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Rehabilitacija i lijecenje ovog oblika bolesti je jako skupo, cak se i " bensedin" poodavno nalazi na listi A i izdaje na recept...
Nadati se samo da SZO skine sa liste bolesti kao i homoseksualnost i ******** pa ovakve prihvatiti kao ravnopravne clanove drustva


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 29 ruj 2019, 15:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
nema veze je napisao/la:
ja sam mislila da si ti bio na nekoj rehabilitaciji u proteklih mjesec ili dva, ali očito sam bila uzalud pozitivno nastrojena :blink

edit: btw, gdje je analiza? ona čudom nestane kad se vladimir pojavi :sleep

Ono sto je vama pozitivno, drugima van vaseg partijskog svjetonazora je skroz obrnuto, tako da toplo ti preporucujem da se presaltas iz AC u DC ili samo smanjis voltazu na jednoj temi Tesle ti. :D

Mi djelujemo u paru, kao Boni i Klajd. Ona je tu kad sam ja negdje drugdje. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 29 ruj 2019, 15:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
stratilat je napisao/la:
Rehabilitacija i lijecenje ovog oblika bolesti je jako skupo, cak se i " bensedin" poodavno nalazi na listi A i izdaje na recept...
Nadati se samo da SZO skine sa liste bolesti kao i homoseksualnost i ******** pa ovakve prihvatiti kao ravnopravne clanove drustva

Dobro bi bilo kada bi se uveo nadzor na ovom forumu nad nekim likovima, koji ovdje pisu aktivno preko najmanje nekoliko profila. To cak nije ni trolovanje i botovanje, pa cak ni najozbiljnije vrijedjanje, to se zove dijagnoza, koja zahtijeva hospitalizaciju. Valjda frajer misli da ga nece niko skontati, a zapravo su ga svi vec odavno skontali, a narocito moderacija, koja nije mi jasna zasto ga tolerise? :neznam

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 02 lis 2019, 00:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Predmet prijave: forumas Kacamak
Razlog prijave: objava identiteta na forumu (ime i prezime) tj. najgrublje moguce krsenje pravila foruma. Slucaj ce uskoro biti prijavljen moderaciji, te ocekujem odgovor iste sutra ujutru dokle se doslo i sta je preduzeto povodom tog slucaja?

P.S. Doticni ima nekoliko nikova, preko kojih je sumarno nekoliko puta objavio identitet forumasa, sto jasno govori o tome da za neke forumase, usljed nekoliko puta najgrubljeg krsenja pravila foruma, potreban je trajni ban, kao i ban svih njegovih klonova, kao i ip adrese doticnog, sto je svega par klikova posla da bi se vidjelo da jedan lik, na ovom forumu i na jednoj ip adresi, ima nekoliko nickova, te stoga pozivam administraciju da djeluje spomocu trajnog bana prema Kacamaku i svim njegovim klonovima, kako nebi ovaj forum izrastao u platformu za obracune i van cyber prostora, a sto, cvrsto vjerujem, niko ne zeli.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 02 lis 2019, 13:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Trajni ban za forumaša Kamačak, objavljivanje identiteta forumaša. Koliko znam, nastupao je samo pod "chat nick" i možda "sivi vuk" (oba trajno banirana).

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 02 lis 2019, 16:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Opet besmisleno spamanje teme.
politika/klinac-u-getu-t16466-5050.html


Itd....itd...

post1226623.html#p1226623

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 02 lis 2019, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Sta cu, znas mene, uspjesno koracam ka 100 hiljada postova. :zubati

Pogledaj svoj dnevni prosjek, pa onda moj i sve ce ti biti jasno. Moj je nekoliko puta manji od tvog, kad vec pricamo o spamu.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 02 lis 2019, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ministry of Sound je napisao/la:
Trajni ban za forumaša Kamačak, objavljivanje identiteta forumaša. Koliko znam, nastupao je samo pod "chat nick" i možda "sivi vuk" (oba trajno banirana).


Jednostavno niste dosljedni u određenim stvarima, i time narušavate forum u svakom mogućem smislu, ako tebi licno nije u interesu da se na forumu normalno piše, diskutuje ne znam onda kome jeste i cemu istovremeno tolerisanje određenih stvari sa jedne a sa druge zažmirivanje na iste ...

Prošle godine Vladimir je sam objavio svoj identitet, jasno i glasno, nakon toga jedan forumaš je sve ponovio pa ste mu samo izbrisali postove, poslije sam ja ucinio isto pa sam dobio mjesec dana odmora, a sada Kačamaku trajni ni za šta, zbog koga? čega? forumaša koji svjesno trola, manipuliše i ruši sve moguce normalne diskusije na forumu a pri tome ima još nekoliko profila u rezervi, na kraju i sami priznate da određeni forumaši imaju i po nekoliko klonova tako u startu rušite kucni red koji ste samo uspostavili ...

Drugo prije desetak dana sam Kvačici pisao za forumaša Sarajlija Bosanac alias Dobri Bosanac, a on me uvjerovao da se radi o "nesporazumu" i sada dotični banovan sa obadva profila, toliko o tome

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 02 lis 2019, 20:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30428
LakePlacid je napisao/la:
Drugo prije desetak dana sam Kvačici pisao za forumaša Sarajlija Bosanac alias Dobri Bosanac, a on me uvjerovao da se radi o "nesporazumu" i sada dotični banovan sa obadva profila, toliko o tome


Tada i jest bio manji prekršaj, ali poslije toga je napravio veći prekršaj.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 02 lis 2019, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Navlacenje postova na forumu ima ekvivalent kriptovalutama?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 02 lis 2019, 21:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Lake Placid, slazem se da nisu dosljedni. Trebali su i tebe trajno banovati, posto i ti si mi objavio identitet i to takodje vise puta, tako da budi sretan sto su na tebe zazmirili i sto tebe nisu trajno banovali, a trebali su, jer mozda cak si i zasluzniji od Kacamaka za takvu akciju od strane moderacije. Srecom, ovaj put sam screenshotovao slucaj i prijavio ga moderaciji, zajedno sa screenshotom, tako da ko god mi i dalje bude objavljivao ID, ovaj put dobice trajni ban, ne 30 dana.

Kada sam ja to objavio svoj identitet? Da nisi nesto pobrkao, posto ocigledno je da jesi. Ja nikada nisam objavio svoj ID na ovom forumu, niti sam javna licnost. Jedini javni podatak je moje ime, koje stoji u mom nicku, dok sve ostalo, sto se tice mog ID-ja je privatna stvar, tako da svako drugo tumacenje dovesce onog ko to radi, u nezgodnu situaciju, a narocito onog ko to bude vise puta radio, poput Kacamaka, kojem usput ovo nije prvi put da objavljuje moj ID, ali je zato prvi put da sam u potpunosti dokumentovao slucaj i zato je tek sada trajno banovan, tako da neka svako zna ko hoce da objavi moj ID da sada sve u potpunosti dokumentujem.

Ako mislis na mene, ja samo pisem sa ovog profila. Imao sam jedan profil do prosle godine, koji je bio skoro pa potpuno neaktivan i imam jedan profil u kojeg sam zaboravio i mail i password od maila i password od nicka, tako da njega sam jos manje koristio od skoro nikako (dakle nikako, posto sutradan tj. nakon nekoliko dana nekoristenja od registracije istog sam zaboravio), tako da ovo je moj profil jos od godine osnivanja ovog foruma. Preko 99.99 odsto mog pisanja na ovom forumu je preko ovog profila, dok za tebe ne znam, s obzirom da si me ti napadao i preko jos jednog profila, a koliko jos profila imas, mogu samo da nagadjam, kao sto ti nagadjas, tako da, ako imas dokaz, screenshotuj. Ja sam screenshotovao objavu ID-ja, tako da sad neces moci proci kao i dosad sto si prolazio, kad si mi objavio ID, s tim da i tad si snosio sankcije u vidu bana, dok sljedeci put je trajni.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 06 lis 2019, 14:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Molim birokratiju foruma da Horusu da pravu bananu. Ona ga usmena nije opametila.
I sto sam boldirana? Neko me predlozio za ban?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 06 lis 2019, 16:27 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
hercegbosna forum ovo cenzurirano

slika

vi stvarno niste normalni


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 06 lis 2019, 16:43 
Offline

Pridružen/a: 02 lis 2019, 22:51
Postovi: 62
halal forum


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 06 lis 2019, 19:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Prijavljujem se sama za ban. Nisam mogla da odolim da onom Horusu ne lanem. Budite pravedni, za oboje ban, on i onako ima drugi profil.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9661 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 387  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 32 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO