HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 06:49.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 104 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 14:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Činjenica je da je u onom čisto moderatorskom poslu gospodin bumbar neprikosnoven. :zivili

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 14:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Bobovac je napisao/la:
Moram priznati da je ovakvomu stanju kumovalo i nebrisanje trolerskih postova. Treba malo češće mesti.


Jeste, ali znaš da smo razasuti na sve strane, pa se slabo prati forum. A svaka diskusija ima onaj ključni moment (jedan post ili komentar) koji uništi temu jer sve krene u nekom drugom pravcu, i dok se to uhvati, već se nakači par stranica niđe-veze postova i trolanja. To bi mogao suzbiti uz samo profi moderatore koji doslovno prate forum u stvarnom vremenu i reagiraju na svaki post po potrebi.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Ne bi bilo loše napraviti forum s dvije trake. Da se dobije i kvaliteta i kvantiteta.

Neke podforume ili teme ograničiti, a na drugima pustiti klasično forumašenje.

A općenito bi se na osobno vrijeđanje i bacanje kletvi nazovi ateista i sličnih trebalo reagirati. Kakvog to smisla ima.

U zadnje vrijeme se previše toga dopušta i onda ne znaš jel bi reagirao, ne bi. Ne zbog kočijaša nego zbog drugih.

5. Forum uopće ne može ni čitati (dok je logiran) - ovo mi nije ni jasno.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 14:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
5. Ako se logiraš na forum, uopće ne vidiš forum Politika, no to je besmislena kazna ako ga mogu čitati i neregistrirani. Možda pomalo zlobno za ove koji su isključeni sa politike. Ostavio bih im mogućnost čitanja i glasanja u anketama (možda ovo zadnje otvoriti i za neregistrirane ako je moguće) i to je to.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 14:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Samo sujetni ljudi doživljavaju stres zbog foruma. Isto tako svi bi da budu linvisti i naučnici. Moderacija je uvijek u pravu i ja zastupam taj stav na svakom forumu na kome pišem,a ni na jednom nisam moderator. Dakle, svi koji su dojadili i Bogu i narodu, svi koji imaju klonove i svi koji sa nekoliko nikova istovremeno pišu nek budu kažnjeni. Tolerantnost je kao i kreativnost, što je veća to su problemi za nadležne i vrhovne veći.

Što se mene tiče, ja temu o popisu shvatam kao popis u ovoj tvorevini u kojoj živimo, pa možda pretjeram sa lokalom, ali i taj lokal je dio tvorevine,barem formalno. Što se otalih tiče, moderacija će narednih dana itekako imati problema, jer cijenim da je jedno 20 i kusur novih klonova na forumu, stil pisanja ih odaje već posle drugog posta.

I da, ja sam najgore dijete na forumu, kriv sam što se drznuh protiv krivde!

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 14:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Gospodina Joea bi trebalo isključiti s podforuma Religija, pored Politike. :D

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 14:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8156
Mislim da će forum lagano opustjeti i postati nezanimljiv ako se zabranjuje pristup određenim podforumima.
Predlažem da se postovi koje moderatori smatraju lošima jednostavno brišu.
Druga mjera je upozorenje pa baniranje (mislim ako se radi o trolanju i sl.)
Treća mjera je ban bez upozorenja jer je očit.

Znači nisam za nove mjere niti etiketiranje forumaša, nisu svi lumeni,
treba čuti mišljenje različitih skupina i profila ljudi jer takvo je i društvo u cjelini.

p.s.
Naravno nisam moderator i moje mišljenje je samo prijedlog.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 14:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Problem ovog foruma je što nema dovoljno ljudi koji ne mrze nekoga a da su za dotičnu ideju na kojoj ovaj forum i počiva.

I šta se desilo?" , pa desilo se to da je dopušteno raznoraznim ustašama i četnicima koji mrze i decu u utrobama da se razmašu jer bar jednim svojim segmentom svoga jadnoga života doprinose ideji , a ideja nije samo buduća HB već i očuvanje RS.
Znači vodilja je ona narodna "Naš je pa nek' je vas od govana" , a taj naš ne mora biti iste nacionalnosti sve dok trubi u istu mrziteljsku trubu kao i ovi.

Zato imamo katoličko-pravoslavnu koaliciju , ili sprskohrvatsku iliti hrvatskosrpsku koaliciju koja samo iskopava leševe i razbacuje kosti , a da ne govorim o njihovo licemerju,laganju i posezanju za svime da bi onoga drugog oblatili.

Poenta je , ovde vlada čisti HEJT!!

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 15:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
SDB je napisao/la:
Gospodina Joea bi trebalo isključiti s podforuma Religija, pored Politike. :D


Đoletu bi baš trebalo dopusiti samo pisanje na forumu Religija, jer mu je to u biti i jedino zanimanje na forumu. Ostavio bih mu i svijet da se bori protiv rasnih ideologa. Njegovi upisi na ostalim forumima ionako imaju religiju u korijenu.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 15:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
i_jopet je napisao/la:
Mislim da će forum lagano opustjeti i postati nezanimljiv ako se zabranjuje pristup određenim podforumima.
Predlažem da se postovi koje moderatori smatraju lošima jednostavno brišu.
Druga mjera je upozorenje pa baniranje (mislim ako se radi o trolanju i sl.)
Treća mjera je ban bez upozorenja jer je očit.

Znači nisam za nove mjere niti etiketiranje forumaša, nisu svi lumeni,
treba čuti mišljenje različitih skupina i profila ljudi jer takvo je i društvo u cjelini.

p.s.
Naravno nisam moderator i moje mišljenje je samo prijedlog.


Moderacija je uvidjela da ne možemo kvalitetno pokrivati forum 24/7 u realnom vremenu, a samo i određen period nepažnje i odsutnosti je dovoljan da se uništi diskusija i da se obeshrabri ljude koji bi napisali koju pametnu. Zaboravih pridodati da mi ne smetaju samo crtači karti, nego i raznorazni "geostratezi", no te su dvije boljke često povezane.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 15:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Ministry of Sound je napisao/la:
SDB je napisao/la:
Gospodina Joea bi trebalo isključiti s podforuma Religija, pored Politike. :D


Đoletu bi baš trebalo dopusiti samo pisanje na forumu Religija, jer mu je to u biti i jedino zanimanje na forumu. Ostavio bih mu i svijet da se bori protiv rasnih ideologa. Njegovi upisi na ostalim forumima ionako imaju religiju u korijenu.


Dobro, to je bila zajebancija, ali problem je što lupa ko Maxim po diviziji bez individualizacije krivnje (pa su tako svi popovi po njemu pedofili i ne znam što), a to nije fer prema iskreno religioznim ljudima koji bi konstruktivno pisali na tom podforumu.

Najbolje da mu se otvori posebni podforum "Joletov religijski kutak". :zubati

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 15:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
SDB je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Đoletu bi baš trebalo dopusiti samo pisanje na forumu Religija, jer mu je to u biti i jedino zanimanje na forumu. Ostavio bih mu i svijet da se bori protiv rasnih ideologa. Njegovi upisi na ostalim forumima ionako imaju religiju u korijenu.


Dobro, to je bila zajebancija, ali problem je što lupa ko Maxim po diviziji bez individualizacije krivnje (pa su tako svi popovi po njemu pedofili i ne znam što), a to nije fer prema iskreno religioznim ljudima koji bi konstruktivno pisali na tom podforumu.

Najbolje da mu se otvori posebni podforum "Joletov religijski kutak". :zubati


Najbolje da preuzme chat nickov spomenar temu, i nadoveže se sa monolozima.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 15:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Podrzavam sve napore usmjerene ka dizanju foruma na njegovu nekadasnju intelektualnu visinu, pa ako to znaci i odvajanje pojedinih segmenata od ostatka nekad trolerske forumske populacije.

Mini, dakle puna podrska, sad o modus operandi se da raspravljati, no nadam se da ne ce ostati samo na raspravi.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 15:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
SDB je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Đoletu bi baš trebalo dopusiti samo pisanje na forumu Religija, jer mu je to u biti i jedino zanimanje na forumu. Ostavio bih mu i svijet da se bori protiv rasnih ideologa. Njegovi upisi na ostalim forumima ionako imaju religiju u korijenu.


Dobro, to je bila zajebancija, ali problem je što lupa ko Maxim po diviziji bez individualizacije krivnje (pa su tako svi popovi po njemu pedofili i ne znam što), a to nije fer prema iskreno religioznim ljudima koji bi konstruktivno pisali na tom podforumu.

Najbolje da mu se otvori posebni podforum "Joletov religijski kutak". :zubati


Nisam ja nikad rekao da su svi popovi pedofili , već da su sami sebe u njih svrstali sve dok ćute,prikrivaju i nemaju javnog suosećanja , a to iste rade i većina vernika koja takođe ćuti i uvek kažu "ali".
I to sam 1000 puta objasnio i 1000 primera naveo , ali su mi zalepili etiketu i to je što je , ali iskreno zabole me za tu etiketu kad znam od koga dolazi.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 15:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Ministry of Sound je napisao/la:
5. Ako se logiraš na forum, uopće ne vidiš forum Politika, no to je besmislena kazna ako ga mogu čitati i neregistrirani. Možda pomalo zlobno za ove koji su isključeni sa politike. Ostavio bih im mogućnost čitanja i glasanja u anketama (možda ovo zadnje otvoriti i za neregistrirane ako je moguće) i to je to.


:laugh

I kažeš časnik na obuci bez (vidljivog) razloga kaže da si zloban. :zubati

Po meni je najbezbolniji način stvoriti teme i podforume posebne državne skrbi.

A za ostatak pustiti ljude da se zabavljaju, Ipak je ovo i razbibriga. A i treba privuć ljude.

Spojit i jedno i drugo. I masovnost i čuvat dio foruma gdje se može ozbiljno diskutirati. Onda bi se možda i neki drugi ljudi tamo pojavili. Kojima je ispod časti valjati se u blatu s nama ostalima.

Mislim da je ipak loše skrivati dio foruma od ikog. Ipak treba promocije. Što više ljudi pročita, to bolje. Pogotovo ovo kvalitetno.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 sij 2012, 02:15
Postovi: 5115
Lokacija: Mali noćni razgovori
Jagnjeca brigada je napisao/la:
Šalu na stranu, i ja podržavam. Ministre, možda bi se na čitavom forumu mogla uvesti i veća disciplina po pitanju vređanja ličnosti forumaša i čitavih naroda. Primećujem da je sve manje normalnih forumaša, a sve više jebača svega po spisku.


Ovo posebno kad su u pitanju novi forumaši jer kad neko novi počne pisati, a budale ga zalijepe na svakoj temi onda normalno da će napustiti.

Citat:
I bilo bi korisno malo osmisliti "politiku" sa manje tema. Ovako kad se otvara nova tema čim neko prdne, one bitne padnu negde na drugu, treću stranu, a diskusija se razbija.


I s ovim se slažem. Možda bi najbolje bilo da se otvori poseban pdf Vijesti gdje će se otvarati te tema-vijesti i gdje će biti dopušteno trolanja, a bitne teme da ostanu u politici i da su tu puno strožiji kriteriji.

Ministry of Sound je napisao/la:

Lebowski je počeo samo trolati jer je brojčano u podređenom položaju, a od njega imam velika očekivanja. Šeha je kapacitet, samo što se njeno trolanje uklopi u opću atmosferu koja bi bila drukčija bez likova sa popisa.



Istina. Kad neko piše gluposti normalni tj pametni forumaši izgube volju za diskusijom, pa i oni počnu lupati. Tako i Enter koji je po meni super forumaš.

PS samo dajem komentar. Ja ionako nemam veze s politikom.

_________________
Pomozite mi da vas ne ubijem!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 16:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Ovo mi je jako drago za pročitati.

A sad da ne trolam, odlični prijedlozi.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 16:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Eto radite nešto konkretno. 3 muslimana dođu na forum i odmah trolaju i nered naprave.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 16:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Forum se poprilično srozao pa podržavam sve napore i ideje koji bi ga mogli unaprijediti, s naglaskom na dosljednu provedbu forumskih pravila, odnosno davanje upozorenja, baniranje, te brisanje trolerskih i uvredljivih upisa.

Također, neki moderatori imaju svoje forumske simpatije i favorite, ali već ste ih imenovali ovdje pa nema potrebe za ponavljanjem.

Bumbar najdosljedniji moderator. :palacgore2


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 16:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12342
Apsolutno se slažem, trolovima nije mjesto na forumu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 17:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8179
Lokacija: Na rubu egzistencije
Meni je najdosljedniji Robie MU. Žao mi je što nije više pristutan u obavljanju svojih moderatorskih dužnosti.

iako sam uvijek podržavao baniranje trolera i provokatora, mislim da se se s tim ništa neće postić. pogotovu sada. i to zbog entuzijazma pojedinaca. kada njega nestane nema tog čim se može nadoknaditi.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 17:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 pro 2012, 07:07
Postovi: 608
A što da kažem...

Ako sam ja problem, a očigledno je da nekima poput RobbieMo i Ministry of Sound nisam po guštu, onda radite šta hoćete (ali da mi metaforički stavite natpis crnac ili židov pod nick i zabranite mi pristup dijelovima foruma to sigurno trpiti neću, nego ću prestati biti sudionikom ovoga foruma).

Ali da ću prestati preispitivati hrvatske novostvorene "mitove" i da ću prestati iznositi stvari koje nisu dobre po hrvatski narod u BiH i povijesne greške, a koje ljudi ne žele izreći, ili stvaraju balone od sapunice u kojima je sve super, a realnost je dijametralno suprotna, tako što sigurno neću činiti.

Hrvata se rađa i ima minimalno 4 puta manje od muslimana i politički su potlačeni u FBiH, nisu uspjeli pohrvatiti DGG, te se hrvatski "lebensraum" smanjuje prema 13-14 posto teritorija BiH, koliko nas usput otprilike i ima u BiH, usput hrvatski političari su kako bi ostvarili etnički čistu RH žrtvovali autonomiju Hrvata BiH, odnosno sporazumom sa muslimanima dokinuli HRHB.

Eto, to su iz moje perspektive neke činjenice iza kojih stojim, tako da, ako želite imati svoj "idealan" forum, onda me slobodno odmah banirajte i riješen veeeliki problem kvalitete ovoga foruma koju ja eto narušavam.

A onda neka vam ostane na forumu par četnika, ovaj muslimanski troll Lebowski i par "velikoumnih" Hrvata koji sve vide kroz ružičaste naočale, onda će sve biti super i Hrvatima u BiH će krenuti sve nabolje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 17:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8156
Ovakvih slučajeva kao na pr. sa ČikaBožo će biti i više i nije dobro po forum da se ospe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 19:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Protiv sam zabrana, treba uvesti opciju međusobnog ocjenjivanje postova. To bio diglo razinu diskusije i potaklo autocenzuru.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana pisanja na pojedinim forumima/podforumima
PostPostano: 28 kol 2013, 19:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69051
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Ja sam već dulje vremena za uvođenje Ozbiljne i manje ozbiljne politike. (nazivi su nebitni)

Na ozbiljnu politiku dobijali bi pozivnicu svi iole ozbiljni forumaši, koji su željni analitičkih diskusija. Ne bi bilo mjesta offtopic i trollanje, i vladao bi svojevrsni kreativni akademski (ne)red.

Posebno kvalitetne političke teme bi tamo bile, a na specijalan zahtjev bi se i pojedine kvalitetne teme s Neozbiljne politike (podforum "Vijesti", "Politika bez Cenzure" ili kako već) mogle prebacivati, nakon minimalnog čišćenja.

Mislim da treba postojati podforum gdje će se jednostavno komentirati dnevne političke vijesti i gdje će i manje posvećeni diskutanti naći svoje mjesto.

Možda 2 podforuma:

VIP Politika (samo uz pozivnicu, ali za koju bi se trebali ispuniti tek blagi kriteriji)
Na ovaj način bi se izbjeglo "izbacivanje".

Dnevne vijesti i ostale političke teme

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 104 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 24 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO