HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 16:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 97 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 01:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
I to bez omiljenog broja 3 samo glava za glavu.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 07:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Ne ne tri puta treba sad vas, to Bošnjaci časte nećemo za jednog Bošnjaka 100 Srba nego *3 kao da se ti pitaš kolko će ti naroda poginuti, smiješan si i da pobiti sve muškarce od 18 godina pa do 60.

Uredu je sivi vuče vi nama naplaćuje o zulumima Osmanskog carstva mi ćemo vama od istrage Muslimani pa do devedesetih.
Pa ko živ ko mrtav u ovom životinjskom svijetu.
Nikad neće ni biti budućnosti ali i ne mora Srbi ratuju sa Hrvatima obadvoje kršćani, ratuju sa Bošnjacima dobro Muslimani, ratuju sa Šiptarima, dobro i to Muslimani Arbanas i i Arnauti,pa onda se Bugarima pravoslavnim.
Jedno je sigurno sa Srbima postupati kao Šiptar i Hrvat tj napravili im Oluju očistili Liku Hrvatsku cijelu, Šiptari im oduzeli Kosovo, Bošnjaka politika je bila loša prema Srbima treba biti agresivnija, Aliji Beogradskoj Muslimani dignite spomenik u Banjoj Luci.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 08:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
korrisnik je napisao/la:
Ne ne tri puta treba sad vas, to Bošnjaci časte nećemo za jednog Bošnjaka 100 Srba nego *3 kao da se ti pitaš kolko će ti naroda poginuti, smiješan si i da pobiti sve muškarce od 18 godina pa do 60.

Uredu je sivi vuče vi nama naplaćuje o zulumima Osmanskog carstva mi ćemo vama od istrage Muslimani pa do devedesetih.
Pa ko živ ko mrtav u ovom životinjskom svijetu.
Nikad neće ni biti budućnosti ali i ne mora Srbi ratuju sa Hrvatima obadvoje kršćani, ratuju sa Bošnjacima dobro Muslimani, ratuju sa Šiptarima, dobro i to Muslimani Arbanas i i Arnauti,pa onda se Bugarima pravoslavnim.
Jedno je sigurno sa Srbima postupati kao Šiptar i Hrvat tj napravili im Oluju očistili Liku Hrvatsku cijelu, Šiptari im oduzeli Kosovo, Bošnjaka politika je bila loša prema Srbima treba biti agresivnija, Aliji Beogradskoj Muslimani dignite spomenik u Banjoj Luci.


Eto vidis, svi nekako izadju na kraj sa Srbima osim vas Muslimani. Zamisli kakvi ste degeni kad je rahitični Šiptar sposobniji od vas? Oni uz pomoć Amerike nama oteli Kosovo a vi uz pomoć Amerike ostali bez "Istočne Bosne". Malo je na ovom svijetu debila ko sto ste vi.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 10:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Mi smo degeni zato što nismo znali skim imamo posla sad slušam gusle čitam Njegoša čitam o onome šta Savo misli o Muhamedu a.s , to se u komunizmu nije moglo, sve srpske mitove čitam da znam sa čim dušmanin raspolaže i šta osjeca.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 10:50 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 06:20
Postovi: 372
korrisnik


Citat:
Sve je to fino ali otkud moja krivica što je moj čukun čukin djed askurđela išao i sjekao glave po Slavoniji i tamo Vojvodini, i možda i poginuo negdje.
Kakve ja veze imam sa time.
Jasno se zna fetva kod Bošnjaka iako bi volili pobiti 24000 Srba za neko stoljeće Islam to zabranjuje zašto 24000 Srba pa oni su 8000 Bošnjaka i pomnoži sa tri koji je omiljeni srpski broj dobili bi 24000 eto to je za mene balkanska pravda, boli mene briga šta smo mi njima radili prije 300-400 godina mene interesuje moje rane, nek oni osvećuju svoje.
Et vidiš da nema Islama ja bi lahko ovo mogao opravdati ali kakve veze imaju buduća srpska pokoljenja sa Srebrenicom ,kako to moze biti normalno?
I jel to naša balkanštvina sigurno ni judaizam ni kršćanstvo ovakvu osvetu ne dozvoljavaju.

Jako dobro si to opisao,potpuno se slažem sa tobom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 10:58 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 06:20
Postovi: 372
Citat:
sivi vuk
Koje vaše stoljeće i osveta jarče brabonjavi?Koje vaše rane?Briga te šta su tvoji preci radili?Ne ide to tako.Dok otplatite ceo dug,još će vas i faliti.

Koji dug?Što je ON konkretno tebi loše učinio?Što bi ga ti trebao ubiti jer su prije 500 g neki ubijali tvoje?A vi,jadni niste nikoga od njegovih smaknuli.Ma daj.Ti bi trebao ( a očito nisi) biti kršćanin,Kristov sljedbenik,onog Krista koji prašta i uči nas da praštamo.
I priznamo svoje zlo,svoje grijehe.Uzmi malo Bibliju u ruke,možda te učini čovjekom,to zasad nisi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 11:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
korrisnik je napisao/la:
Mi smo degeni zato što nismo znali skim imamo posla sad slušam gusle čitam Njegoša čitam o onome šta Savo misli o Muhamedu a.s , to se u komunizmu nije moglo, sve srpske mitove čitam da znam sa čim dušmanin raspolaže i šta osjeca.


Ne znate vi ni sad jer ste degeni.
Eto nama na proljeće Bošnja sa novom turom multietniĆarenja.
Eto nije uspjelo 101 put al 102 možda i uspjedne jah ba.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 11:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
patriot_1 je napisao/la:
Koji dug?Što je ON konkretno tebi loše učinio?


Nastavio je tradiciju svojih predaka izdajica.
Ko god ima obraza da sebe naziva "Bosnjakom, muslimanom, islamistom" iako dobro zna da su mu korijeni srpski i hrvatski, sebe odredio neprijatelja srpskog naroda (a vjerovatno i hrvatskog samo sto Hrvati tradicionalno muljaju pa neće da kažu šta misle). To je jednostavno tako i nikakvo multietniĆko patetisanje ne pomaže, samo dodatno nervira. Ko odbaci okupatorsku vjeru i tradiciju kao npr. Emir Kusturica dobrodosao je nazad.
Srbi, Hrvati i "Bosnjaci" su vjekovni neprijatelji, malo je takvih neprijateljstava na svijetu. Podjela, dobra granica, apsolutno razdvajanje, mogu (a ne moraju) kroz nekoliko decenija ublaziti neprijateljstva. BiH kao neprirodni eksperiment ce ih samo povećavati dok ne eksplodira.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 11:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Tako je.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 14:11 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 06:20
Postovi: 372
novovrijeme je napisao/la:
patriot_1 je napisao/la:
Koji dug?Što je ON konkretno tebi loše učinio?


Nastavio je tradiciju svojih predaka izdajica.
Ko god ima obraza da sebe naziva "Bosnjakom, muslimanom, islamistom" iako dobro zna da su mu korijeni srpski i hrvatski, sebe odredio neprijatelja srpskog naroda (a vjerovatno i hrvatskog samo sto Hrvati tradicionalno muljaju pa neće da kažu šta misle). To je jednostavno tako i nikakvo multietniĆko patetisanje ne pomaže, samo dodatno nervira. Ko odbaci okupatorsku vjeru i tradiciju kao npr. Emir Kusturica dobrodosao je nazad.
Srbi, Hrvati i "Bosnjaci" su vjekovni neprijatelji, malo je takvih neprijateljstava na svijetu. Podjela, dobra granica, apsolutno razdvajanje, mogu (a ne moraju) kroz nekoliko decenija ublaziti neprijateljstva. BiH kao neprirodni eksperiment ce ih samo povećavati dok ne eksplodira.

Ja ne doživljavam vas Srbe kao neprijatelje.A čitao si vjerujem da su mi Srbi ubili mamu i sestru 91-e.Pa nemogu bre čoveče tebe krivit zbog nekih mamlaza.Imao sam dosta Srba za prijatelje,i još ih imam.I imat ću dok sam živ.Ne mislim da smo mi Hrvati najbolji narod na Balkanu ali niste ni vi.Ni Muslimani nisu,ni najbolji ni najgori.Primio je ovaj "korisnik" Islam(jer su njegovi prihvatili isti prije njega) pa što?Da smo ja i ti bili u koži njegovih predaka,vjerovatno bi i mi postali Muslimani.Meni je isti Srbin nevjernik,Hrvat nevjernik
kao i Bošnjak nevjernik.Mogu moliti za njih,mogu im probati govoriti o Bogu,ali ih neću mrziti.Malo bi je bliže ipak Bošnjak vjernik(ako je iskren vjernik) i Srbin i Hrvat od Hrvata nevjernika ili Srbina.Ti očito nisi vjernik,jer da jesi znao bi da Kršćanin treba ovo što rekoh,moliti za druge,govoritiim o Bogu ali nesmije mrziti.Potonut ćeš pred Bogom.Jebao te nacionalizam.Ja volim svoj narod ali ne libim se reći da su mnogi Hrvati ***.Možeš li ti to reći za neke Srbe?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
patriot_1 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Nastavio je tradiciju svojih predaka izdajica.
Ko god ima obraza da sebe naziva "Bosnjakom, muslimanom, islamistom" iako dobro zna da su mu korijeni srpski i hrvatski, sebe odredio neprijatelja srpskog naroda (a vjerovatno i hrvatskog samo sto Hrvati tradicionalno muljaju pa neće da kažu šta misle). To je jednostavno tako i nikakvo multietniĆko patetisanje ne pomaže, samo dodatno nervira. Ko odbaci okupatorsku vjeru i tradiciju kao npr. Emir Kusturica dobrodosao je nazad.
Srbi, Hrvati i "Bosnjaci" su vjekovni neprijatelji, malo je takvih neprijateljstava na svijetu. Podjela, dobra granica, apsolutno razdvajanje, mogu (a ne moraju) kroz nekoliko decenija ublaziti neprijateljstva. BiH kao neprirodni eksperiment ce ih samo povećavati dok ne eksplodira.

Ja ne doživljavam vas Srbe kao neprijatelje.A čitao si vjerujem da su mi Srbi ubili mamu i sestru 91-e.Pa nemogu bre čoveče tebe krivit zbog nekih mamlaza.Imao sam dosta Srba za prijatelje,i još ih imam.I imat ću dok sam živ.Ne mislim da smo mi Hrvati najbolji narod na Balkanu ali niste ni vi.Ni Muslimani nisu,ni najbolji ni najgori.Primio je ovaj "korisnik" Islam(jer su njegovi prihvatili isti prije njega) pa što?Da smo ja i ti bili u koži njegovih predaka,vjerovatno bi i mi postali Muslimani.Meni je isti Srbin nevjernik,Hrvat nevjernik
kao i Bošnjak nevjernik.Mogu moliti za njih,mogu im probati govoriti o Bogu,ali ih neću mrziti.Malo bi je bliže ipak Bošnjak vjernik(ako je iskren vjernik) i Srbin i Hrvat od Hrvata nevjernika ili Srbina.Ti očito nisi vjernik,jer da jesi znao bi da Kršćanin treba ovo što rekoh,moliti za druge,govoritiim o Bogu ali nesmije mrziti.Potonut ćeš pred Bogom.Jebao te nacionalizam.Ja volim svoj narod ali ne libim se reći da su mnogi Hrvati ***.Možeš li ti to reći za neke Srbe?


Nemas ti ni jednog Srbina kao prijatelja. Samo ti se čini da imaš.
U slučaju da se zarati tvoji Srbi "prijatelji" će biti sa druge strane nišana. Nema tu prijateljstva.

Sto se tice nevjerstva, 99,9% Srba su nevjernici. Onih 0,1% sto vjeruje da covjek nije nastao od majmuna nego od nekog čuda je u ludnici. Kod Srba je vjera prije svega tradicija i narodni običaj.
Kod Hrvata je ista stvar tj. kod hriscana generalno je danas to tako.
Jedini istinski vjerski fanatici su "Bosnjaci" i muslimani generalno. Zato se i raznose očekujući 40 djevica i stado koza.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 kol 2017, 04:40
Postovi: 114
Ako u BiH su 3 naroda, koji jedna je rasa , zašto bi nijm nije biti u jednoj državi? zajedno jače je

Ili čak i jedan narod, tri vjere
http://www.magazinplus.eu/historijski-g ... crnogorci/


Ako podrijetlo nije isto, onda da


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 14:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
WL Ukraine je napisao/la:
Ako u BiH su 3 naroda, koji jedna je rasa , zašto bi nijm nije biti u jednoj državi? zajedno jače je

Ili čak i jedan narod, tri vjere
http://www.magazinplus.eu/historijski-g ... crnogorci/


Ako podrijetlo nije isto, onda da


15 feninga je bez PDVa, kad se doda PDV bice 18 feninga poskupljenje.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 14:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21673
Kakve veze ima porijeklo?
U SADu imaš svakakvog porijekla, pa je jedna nacija.
U Nizozemskoj i Njemačkoj je isto porijeklo, pa su 2 države.

Ovo što kaže novovrijeme, čovjek ima pravo (minus objašnjavanja s nišanima).
Ako se ne možete složiti, jbg. razlaz.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 15:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Ceha je napisao/la:
(minus objašnjavanja s nišanima).


Ne prste jedne ruke se mogu prebrojati medjunacionalana prijateljstva koja su opstala nakon proslog rata. Kumstva su se raspala a kum je na Balkanu ko brat. Sto je najgore prvo su se kumovi i prijatelji poklali.
Nema mudjuetnickih prijateljstava. Saradnja, zajebancija, provod... to da. Al istinsko prijateljstvo nikad.
To je moglo jedno vrijeme dok je alternativa bio Goli otok i nikad više.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 kol 2017, 04:40
Postovi: 114
Kaže Varg Vikernes
99% se slaže

prevoditelj

U Bergenu još uvijek imamo puno toga poganskog osjećaja jedinstva, ali imam dojam da je mnogo manji u drugim norveškim selima i selima. Kad susretnemo nekoga s istog mjesta, osjećamo da ga poznajemo, lakše mu se pouzdati i olakšati mu u borbi . Mi smo s istog mjesta, imamo nešto zajedničko.
Kada smo u inozemstvu i upoznavamo druge Norvežane, to je nacionalizam koji uzrokuje osjećaje koji se pojavljuju u ovom slučaju. Ako zadovolji Šveđani, iznenada postati Skandinavci, a ako se sretnemo Germanca u Africi i drugim dijelovima svijeta, onda smo Germanci (Jasno mi je da, na žalost, pojam „Europljani” su prikladniji, ali zbog Germanca sam potisnuti taj osjećaj Europsko jedinstvo). Imamo nešto zajedničko.
Kako zajednica postaje manje osobna i obuhvaća više ljudi, osjećaj jedinstva se smanjuje, ali ipak ostaje. Najjači jedinstvo je vrsta i obitelj. Izvrstan je i pozitivan da naučimo razlikovati one kojima trebamo pomoć i povjerenje. Oni koji su najbliži nama trebali bi biti najdostojnija zaštita. Većina dostojan zaštite prema opadajućem redoslijedu: obitelj, vrsta, sunarodnjake, Norvežani, Skandinavci ili Sjevernjaci, Germanci, bijela rasa, a onda ostatak rase! Naravno, to je drugačije za sve nacije, jer su Šveđani Šveđani su više vrijedni zaštite od ljudi drugih nacionalnosti, i tako dalje.
Ne bismo trebali biti samo kozmopolitski, ili samo Europljani, ili samo Norvežani, važno je biti sve odjednom; ali još je važnije identificirati one koji su vam najbliži!

vaš izbor, slažete se ili ne


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 15:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
WL Ukraine je napisao/la:
Ako u BiH su 3 naroda, koji jedna je rasa , zašto bi nijm nije biti u jednoj državi? zajedno jače je

Ili čak i jedan narod, tri vjere
http://www.magazinplus.eu/historijski-g ... crnogorci/


Ako podrijetlo nije isto, onda da

A zašto su Rusi, Ukrajinci i Belorusi rasturili SSSR, a isto su jedna rasa i govore jednim jezikom? Ne pravi se blesav, BiH na okupu drži samo strana sila i ništa više od toga. Da ti narodi mogu da žive zajedno, ne bi se ni Jugoslavija raspala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 16:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Mi smo isti narod zeza nas samo to koji smo jesmol svi Srbi ili smo Bošnjaci ili smo Hrvati, i živimo u dobu prije 1000 godina nije 500 , dakle nacionalni fašisti odbacili smo kršćanstvo koje je Slavenie opismenilo jer pogani neisu umjeli ni čitati ni pisati tako piše u starocrkvenoslavenskiom pod odbacili mislim ignorisati ne promijenili vjeru nacionalizacija kršćanstva i svođenje na nacije i torove ,Abrahamove vjere su svjetske ne vole one da se ti odvajao u pleme, ja mislim da smo mi Slavenska pogan koja samo koristi Abrahamove religije, niko ne drzi do vjere ni kod Bošnjaka opet si na marginama ako si vjernik.
I Bošnjaci su Islam nacionalizovao kao Srbi Hrvati svoje vjere i to je tačno.
Vino piju nane vino piju nane age Sarajlije i fataju curu za sisu, pa ona odgovara ako moram nane ako moram nane vama biti sluga..
Poenta je što ovakvi mogu se lahko iskupiti pokolje 50 Bošnjaka sruši dzamiju ode u crkvu ispovijedi se i to je to.
Isto tako pokolje 50 kršćana sruši kršćansku bogomoljku ode u dzamiju uplati pare za vakuf i napravi još jednu svojim novcem, i on je miran i kad umre
Dakle problem je u nama samima, najlakše svaliti i oni su meni pobili, cim kazes oni su meni, znaci zelis i ti njima.
Ko djeca on mene čvokom i ja ću njega, nije to za dijaloga samo krhanja klanja.


Moji korijeni nisu Srpski ni Hrvatski nego Bošnjana, nebitno koje vjere oni bili bitno je da je Tvrtko ratovao sa Dušanom a nije bio musliman, znaci da agresorom.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 16:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Mi smo hteli da se odreknemo svog nacionalnog identiteta u korist jugoslovenskog. Vi niste i zato ne vidim razlog da kukate nad sadašnjom podeljenošću. Inače, po jeziku i kulturi, bliži je Bugarin Slovencu, nego Bavarac Šlezvig-Holhštajneru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 16:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Bolja je podijeljenost nacionalna nego zagušena nacionalnost, moj djed se izjasnio 1947 ko Musliman smatran buntovnikom, ne bi se mi ni klali da nas komunisti nisu zagušili tu mržnju ne bi se ovoliko klali, najgore kad se šuti kad je zatišje kad se laprda onda je super jer pas koji laje ne ujeda.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 16:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
korrisnik je napisao/la:
ne bi se mi ni klali da nas komunisti nisu zagušili tu mržnju ne bi se ovoliko klali, najgore kad se šuti kad je zatišje kad se laprda onda je super jer pas koji laje ne ujeda.

Da, sa ovim se slažem. Zato će Šiptari jednog dana biti likvidirani, a vi nećete.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 17:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21673
novovrijeme je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
(minus objašnjavanja s nišanima).

Ne prste jedne ruke se mogu prebrojati medjunacionalana prijateljstva koja su opstala nakon proslog rata. Kumstva su se raspala a kum je na Balkanu ko brat. Sto je najgore prvo su se kumovi i prijatelji poklali.
Nema mudjuetnickih prijateljstava. Saradnja, zajebancija, provod... to da. Al istinsko prijateljstvo nikad.
To je moglo jedno vrijeme dok je alternativa bio Goli otok i nikad više.

Ma sve 5, stvar je samo u stilu.
Čemu naglašavati očito ? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 17:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Carmello Šešelj je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:
ne bi se mi ni klali da nas komunisti nisu zagušili tu mržnju ne bi se ovoliko klali, najgore kad se šuti kad je zatišje kad se laprda onda je super jer pas koji laje ne ujeda.

Da, sa ovim se slažem. Zato će Šiptari jednog dana biti likvidirani, a vi nećete.



Oni imaju neke svoje običaje besu i Albansku vjeru,
Da smo se ponašali nacionalno ko Albanci da li bi Jugoslavija opstala, problem je ko ćemo biti opet nije ni u religijama problem, one su samo sredstva za moć vladanje narodom jednog tora ko se da izmanipulisati, i ko ne provjerava šta mu ko propovijeda ko ne čita izvorne zapise neke Svete Knjige.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 17:54 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 06:20
Postovi: 372
Citat:
"novovrijeme"

Nemas ti ni jednog Srbina kao prijatelja. Samo ti se čini da imaš.
U slučaju da se zarati tvoji Srbi "prijatelji" će biti sa druge strane nišana. Nema tu prijateljstva.

Sto se tice nevjerstva, 99,9% Srba su nevjernici. Onih 0,1% sto vjeruje da covjek nije nastao od majmuna nego od nekog čuda je u ludnici. Kod Srba je vjera prije svega tradicija i narodni običaj.
Kod Hrvata je ista stvar tj. kod hriscana generalno je danas to tako.
Jedini istinski vjerski fanatici su "Bosnjaci" i muslimani generalno. Zato se i raznose očekujući 40 djevica i stado koza.

Ma nisi u pravu.Neki moji prijatelji Srbi i iz Rijeke i iz Like su se dobrovoljno javili za braniti Hrvatsku od srpskih ekstremista i bili su jako dobri borci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bosna ponosna!
PostPostano: 15 pro 2017, 17:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
patriot_1 je napisao/la:
Citat:
"novovrijeme"

Nemas ti ni jednog Srbina kao prijatelja. Samo ti se čini da imaš.
U slučaju da se zarati tvoji Srbi "prijatelji" će biti sa druge strane nišana. Nema tu prijateljstva.

Sto se tice nevjerstva, 99,9% Srba su nevjernici. Onih 0,1% sto vjeruje da covjek nije nastao od majmuna nego od nekog čuda je u ludnici. Kod Srba je vjera prije svega tradicija i narodni običaj.
Kod Hrvata je ista stvar tj. kod hriscana generalno je danas to tako.
Jedini istinski vjerski fanatici su "Bosnjaci" i muslimani generalno. Zato se i raznose očekujući 40 djevica i stado koza.

Ma nisi u pravu.Neki moji prijatelji Srbi i iz Rijeke i iz Like su se dobrovoljno javili za braniti Hrvatsku od srpskih ekstremista i bili su jako dobri borci.


To nisu Srbi nego hrvatska verzija Muslimani i izdajnika.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 97 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 100 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO