HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 08:02.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Islam nije religija?
PostPostano: 01 kol 2016, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69259
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Francuska oduzima status religije islamu?

Francuski premijer Manuel Valls zaprijetio zabranom islama u Francuskoj:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/vall ... 909966.asp

Odnosno svrstat ce ga u specijalnu kategoriju.
Islam na jednu stranu, sve druge religije na drugu stranu.

Ako islam nije religija, u koju kategoriju ce se svrstati?
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_p ... ideologies
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_mental_disorders

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 01 kol 2016, 13:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To je on mislio da će Le Pen to uraditi, on je previše PC pa ne bi prljao ruke sa tim iako ima tu želju.

U biti i Austrijanci su potvrdili to tvoje iz naslova. Kad je njihovog ministra engleski novinar upitao zašto novi paket zakona vrijedi samo za islam a ne druge religije, odgovorio im da će vrijediti i za druge religije kad budu pravile probleme kao islam. Tako jednostavno. God bless nedostatak političke korektnosti, bezumlje koje ubija doslovce.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 01 kol 2016, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Sumnjam da će to Francuzi samo za islam, nemaju oni muda za to.
Inače se Francuska Republika temelji na sekularnosti i isključivosti religija, tako da ako se oni počnu baviti religijima mora da im je došla voda do grla i da ih islam dobrano guši.

Ako igdje trebaju svrstati to je tamo gdje i pripada u ideologiju i to u rangu s fašizmom, nacizmom i komunizmom, nimalo manje štetan za Europu i njenju stabilnost i sigurnost.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 01 kol 2016, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nije tu u igri samo terorizam i islam. Kad budu pometeni na izborima eto referenduma o ostanku u EU vrlo brzo.
Oni sad ne znaju kud udaraju. Desetljeća teškog posla furanja naroda Europe na EU ublehu im se doslovce ruši pred očima. A nemaju rješenje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 01 kol 2016, 13:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69259
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Austrija ima poseban Zakon u islamu, kako rece BBC. Donijela ga prosle ili pretprosle godine.

Islam se moze staviti i u kategoriju droga.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 01 kol 2016, 13:15 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13485
Lokacija: ZG
Robbie MO je napisao/la:
Francuska oduzima status religije islamu?

Francuski premijer Manuel Valls zaprijetio zabranom islama u Francuskoj:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/vall ... 909966.asp

Odnosno svrstat ce ga u specijalnu kategoriju.
Islam na jednu stranu, sve druge religije na drugu stranu.

Ako islam nije religija, u koju kategoriju ce se svrstati?
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_p ... ideologies
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_mental_disorders


Ako ćemo suditi po njihovu Proroku (najvećem uzoru svim muslimanima), onda definitivno u ovu drugu kategoriju.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 01 kol 2016, 13:29 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Islam je ideologija zla.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 01 kol 2016, 15:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Sam monoteizam je u osnovi ideološki konstrukt tj."duhovni" fašizam.

U bibliji lepo kaže "Nemoj imati drugih bogova osim mene" , i svako onaj koji tvrdi da ima drugih bogova su nevernici koje nije šteta pobiti i osvojiti , a šta su drugo radili svi starozavetni proroci nego upravo to.

Muhamed i njegov duhovni fašizam je isti *** , samo još tupaviji i još drskiji , i daleko direktniji jer je prosto mlađi i samim time iskusniji po pitanju stvaranja tih ideološko-duhovnih tvorevina i zakona ratom i nasiljem.

Nijedne druge religije osim judaizma,hrišćanstva i islama nema tako opak i zao koncept kao što oni imaju , a samim time to je najveći dokaz da je religija(isključivo monoteizma) najveća podla izmišljotina fašisoidnih tzv.harizmatika.

Mislim da nažalost neću doživeti taj dan kad će te zle "religije" biti tretirane na način kako zaslužuju a to je da su u osnovi FAŠISTIČKE.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 01 kol 2016, 15:03 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
KiM je napisao/la:
Islam je ideologija zla.

Ideologija ZLA ista kao komunizam, nacizam, koja sluzi da ubija ljude, nanosi bol, patnju, razaranje, progon....

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 01 kol 2016, 15:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mislim da je po broju žrtava puno efikasniji od nacizma i komunizma. I samo muslimani ili ne-muslimani gledano.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 01 kol 2016, 15:33 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Da. Ove su ideologije kratkog veka. Brzo ispuhane. Islam uzima najbolje sinove Alaha.dz.s vec 1.300 godina.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 01 kol 2016, 15:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
+290 million victims of Islamic terror.

120 million Africans, according to Woman’s Presbyterian Board of Missions, David Livingstone, page 62, in 1888.

80 million Hindus, according to Koenard Elst, in Negationism in India, page 34. also Tarikh-i-Yamini , al-Utbi, Mahmud al-Ghazni's secretary and Ibn Battuta memoirshttp://www.scribd.com/doc/280141 ... ill-Durant

60 million Christians, according to David Barrett and Todd Johnson, in World Christian Trends AD 30 to AD 2200, page 230. and by RaphaelMoore in History of Asia Minor

10 million Buddhists. [David B. Barrett, Todd M.Johnson, World Christian Trends AD 30-AD 2200, William Carey Library, 2001, p. 230, table 4-1.

And 220,000 Jews, just in one year, 1146, in Morocco, according to H. Z. Hirschberg, A History of the Jews of North Africa, 1974, page 127-28

Adding 17 million of Slave trade done and shipped to Islamic countries, Thomas Sowell [Thomas Sowell, Race and Culture, BasicBooks, 1994, p. 188] Historical survey> Slave-owning societies ". Encyclopædia Britannica.[ http://www.britannica.com/blackhistory/article-24156

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 01 kol 2016, 15:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To su cifre bez muslimana koji su pobijeni jedni od drugih.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 17 kol 2016, 20:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Islam je din, nacin zivita za koji se placa cijena jod Boga, da je musliman biti lako musliman bi bio svako, nije ono tesko reci Bog je jedan i Da je Muamed a.s pislanikнж, to nema funkcije ako je samo na jeziku . Valja din odrzavat.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 17 kol 2016, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Normalno da nije lako kad radi toga načina života zaostaješ 600 godina za ostatkom svijeta.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 17 kol 2016, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Ne kontas, sko si vjernik moras imati iskusenja, veci vjernik veca iskusenjs, a razlog za nazadovanje muslimsna je zabacivanje Kuranskog nacela "Uci citaj u ime Gosopodara koji stvara"

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 18 kol 2016, 21:51 
Offline

Pridružen/a: 12 lis 2012, 21:38
Postovi: 2005
korrisnik je napisao/la:
Ne kontas, sko si vjernik moras imati iskusenja, veci vjernik veca iskusenjs, a razlog za nazadovanje muslimsna je zabacivanje Kuranskog nacela "Uci citaj u ime Gosopodara koji stvara"


Nisu ljudi vise toliko glupi.
Gospodar koji je bio Hubal zvani Al-ilah/Allah, imao znak mjeseca i "stanovao" u kabi.
Dosao Muhamed (nepismen!), ostavio kabu, ostavio mjesec, ostavio kruzenje medju stjena/kamena/brda, ostavio paganske obicaje.
A poruka Muhamedova je "Mi kazemo istinu a drugi lazu". Dokazi mu netrebaju.

A 20% meni.............

_________________
Dobar moto za sve nas: BiH je sredstvo a ne cilj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 19 kol 2016, 03:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
A jel mislis da ce ateisti preci na jrscanstvo ako pljujes po islamu.
Oni musrici su prepisivali Bogu da su meleki njegove kcerke neuzubillah, da jesu obozavalu kipove i dodavali Bogu svojstva koja su izmisljali u svojoj glavi, pucas sam sebi u nogu dok pljujes islam ateizam kolo vodi u krscanskom svijetu, upitaj se malo kako krscani danas ifu u crkve.
Vidis u islamu trn a kod sebe ne vidis balvan.
Krscanskom svijetu ce Bog dati i gore ako ne prestane ciniti zulume nad muslimanima.
A Bog je najpeavedniji pa nek on sudi i muslimanima i krscanima na ovom i na buducem svijetu.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 19 kol 2016, 11:20 
Offline

Pridružen/a: 12 lis 2012, 21:38
Postovi: 2005
Bog sudi na onome svijetu. Islam na ovome i tako siri mrznju

_________________
Dobar moto za sve nas: BiH je sredstvo a ne cilj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 19 kol 2016, 17:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Jel to Bog nemocan da kaznjajevna ovom i na onom.
Ja znam da sam za tebe anzikrist, samo mi to neces kazat mazes mi oci sa ljubavlju i mirom.a parabola Isusova" nece ni kamen na kamenu ostati a da se nece razmetnuti crkva ce to tumaciti kako zeli i kako joj se cefne.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 19 kol 2016, 21:16 
Offline

Pridružen/a: 12 lis 2012, 21:38
Postovi: 2005
Antikrist radi na tome da se ljudi mrze i ubijaju, da se covjecanstvo unisti.
Neznam kako si mozes umisliti da ja to o tebi mislim.Mozda si cak bolja osoba od mene.

Vidim da imas predrasudu "Crkva,krscani,zidovi, pagani, itd".........ne prijateljuj s njima (to ti mora biti poznato)

_________________
Dobar moto za sve nas: BiH je sredstvo a ne cilj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 19 kol 2016, 22:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Vidi ako zbrojis 2+2 tako dobijes islam nijece sina, ako krscanstvo kaze da onaj ko nijece sina je antikrist onda jrscsnstvo to vjeruje da je tako.
Dalje meni je glupa ona" islam je los ti si dobar covjek, jer mi onds indirektno kazes da sam glup, sto slijedim islam, to je ovako npr, dobar si ti covjek ali eto krscanstvo ratuje nacionalno i odvodi dusu u dzehenem

Temelji sukoba krscana jevreja i muslimana su sto se boje Boga pa postupaju kao Ibrahim a.s Abraham tako sto ekskomunisu jedni druge i misle da insj drugi odvodi covjecanstvo u srdzbu Boziju.
Evo ti primjer.
Krscani kazu muslimanima, e vi muslimani imate Kabu i okrecete se njoj, i krscani i muslimani ce zadluziti Boziju srdzbu zbog tog vadeg cina, ili ee vi muslimani imate nakaradno shvatanje vjere pa se ubijate pi Bliskom istoku, musliman sad njeg ekskonunise , ee vi krscani sto se nolite drvetu ikonama i kipovima kad je nas dalji prefak Ibrahim a.s rusio slicne takvim kipovina, antikrist vam z jjedrima zapada izjeda krscanstvo a vi opet slabo se Bogu molite i nered na zemlji cinite ,ubiste jehudije u u 2 svjetskom ratu u spaniji ih otjeraste d ih mi ne prihvatismo zbog Ibrahima as sigurno bi im Bog jekako pomogo.
Judaizam kaze vi muslimani niste od izaka vi ste ishmaelovci Bog he nsma dao ovlast nad vjerom Abrahamovom i svi se moraju pokoriti Izraeku kad dodje smak svijets i vi muslimNi i krscani.
Nemoj dalje ici od poimanja Bog i Abrahama a.s i shvatiti ces zasto su dve tri religije u sukobu
Sve tri misle da onaj drugi pravi na temlji sodomu i gomoru pa se Boga plase i iz neznanja se pobise.
Dok se oni tuku vraziji ateizam sano vreba i napada kad su nesprembi, on i ima osobine vraga, samo idi kontra Boga i biti ces ateista, napadaj vjernike kad su nespremni.Kad je nejak ateizam se proda jeftino kad ojaca ogrne se komunizmom i onda vjetu sputava.
Muslimani vidr prefznake sudnjeg dana i vide gdje bi antikrist tj dedzal mogao poceti preuzimazi vlast, Irak je samo pocetak egzodusa muslimans jer ce ih antikrist polahko smicati zato sto.mu ce se suprostavljati.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 19 kol 2016, 23:44 
Offline

Pridružen/a: 12 lis 2012, 21:38
Postovi: 2005
Najsumnjivija stvar kurana je masivno osvrcanje na krscane i zidove. Zasto to? Zasto nema samo svoja pravila a da ne spominje,optuzuje i omalovazava druge?

Pogledaj sto se propovijeda sa glavnih islamskih fakulteta, totalna mrznja prema nama.
Pogledaj sto rade (neki) muslimani po Europi. Jasno da je to vjerski motivirano.
Zar se nepitas, zasto ima nasilne elemente u kuranu na koje se neki danas pozivaju.Cemu to sluzi i kuda to vodi?

_________________
Dobar moto za sve nas: BiH je sredstvo a ne cilj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 20 kol 2016, 00:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Osvrce se on i na muslimane, Kuran ti je knjiga koja ti daje sto mislis o njoj jer ti se tako "otvara" ako mislis lose nadjes se zbunjen sa ajetima zapetljas se.
Imas pocetak sure Bekare koja je upustvo za razumijevanhe Kur'ana.
Prvih Sedam ajjeta du upustvo bez njih ne mozes ici dalje citati Kuran da bih nesto shvatio.
Da po pravilu da bi se citao Kuran covjek treba imati abdest i ne smije biti dzunuv ako je dzunub onda je grijeh uzimati Kuranto necist covjek poslije odnosa sa zenom ili mastrubacijom

Kao npr reci ako sumnjate to ti se on obraca i muslimanima tj onome ko cita Kuran, cesto se obraca i osobi koja ga je uzela samo to treba imati nijet tj nanjeru ja u Starom Zavjetu vidin ono sto je pade kao sto i ti vidis u Starom zavjeti
U, jevrej opet drugacije gleda na to.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Islam nije religija?
PostPostano: 20 kol 2016, 02:18 
Offline

Pridružen/a: 12 lis 2012, 21:38
Postovi: 2005
Naravno da se kuran osvrce na Muslimane, jasna stvar. Meni smeta "oni lazu mi kazemo istinu" ili "mi smo prva klase, ostali su druga klasa" itd

_________________
Dobar moto za sve nas: BiH je sredstvo a ne cilj


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 52 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO