HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 14:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1561 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 28 svi 2022, 01:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
BBC je napisao/la:
Ludi svećenik, završit će sa optužbama za "pedofiliju". Nemam pojma jel katolik ali svejedno.



:klanjam

Što moj svećenik nije ovaki.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 28 svi 2022, 07:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2017, 18:23
Postovi: 3443
BBC je napisao/la:
Ludi svećenik, završit će sa optužbama za "pedofiliju". Nemam pojma jel katolik ali svejedno.


Ovo je biskup Richard Williamson. Već je bio nastradao radi nekih drugih stvari.
Čak je bio i ekskomuniciran jedno vrijeme.
https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Williamson_(bishop)

_________________
Hrvatska Hrvatom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 30 svi 2022, 09:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 10:30
Postovi: 5132
Williamson je iskljucen iz Bratstva sv. PiaX 2012. godine zbog pregovora od 2009. koje je Bratstvo pocelo s Rimom za pontifikata Benedikta XVI. Pripadao je struji koja kategoricki odbija bilo kakve pregovore odnosno sporazum s Rimom tj. Svetom Stolicom.

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 21 stu 2022, 08:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 10:30
Postovi: 5132
Popularni protestant na društvenim mrežama postaje katolik - a Franjo?

Cameron Bertuzzi, otac dvoje djece i protestantski YouTube aktivist, objavio je 17. studenoga da je odlučio postati katolik: "Trenutno sam u RCIA programu i bit ću potvrđen za predstojeći Uskrs".

Njegovo obraćenje "došlo je na kraju duboke studije o dokazima za i protiv papinstva". Njegovi prijatelji protestanti bili su "vrlo uvjereni" da će njegovo proučavanje samo potvrditi njegovu protestantsku vjeru, "no bili su u krivu".

"Ono što sam otkrio jest da dokazi snažno upućuju na to da je papinstvo istinito." Malo je vjerojatno da bi Franjo bio jako sretan s ovim obraćenjem.

Papinstvo, koje je utemeljio Krist, nužan je, ali ne i središnji dio katoličke religije čija istina i ljepota leži u liturgiji (sakramentima) kojoj je podložan svaki papa.

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 01 vel 2023, 20:18 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Je li Vatikan katolički halifat a rimski biskup katolički halifa?

Ne mogu se oteti "dojmu"...

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 02 vel 2023, 07:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 10:30
Postovi: 5132
Amiđa je napisao/la:
Je li Vatikan katolički halifat a rimski biskup katolički halifa?

Ne mogu se oteti "dojmu"...


U duhovnom smislu da, u politickom tipa pravljenja velikog katolickog carstva pod upravom pape, ne.

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 02 vel 2023, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
krstjanin je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:
Je li Vatikan katolički halifat a rimski biskup katolički halifa?

Ne mogu se oteti "dojmu"...


U duhovnom smislu da, u politickom tipa pravljenja velikog katolickog carstva pod upravom pape, ne.


Delimično tačno , jer bez pape nema ni kraljevske niti carske krune na glavama , a na papu niko ne može bar zakonski uticati za njegove odluke a pogotovo ga niko svetovni ne može smeniti.
Kod pravoslavnih je drugačije , oni imaju tzv.Cezaropapizam iliti Cezaropatrijahat gde car je na čelu crkve i on postavlja i smenjuje tj.bolje reći aminuje odluke svetog sinoda , to je po uzoru na Konstantina i posle Justinijana koji je to i ozakonio.
Rimski biskupi su se odmah počeli buniti i nisu priznavali dekrete iz Carigrada , za šta se može reći da je jedan od puteva za početak onoga što danas zovemo papstvo.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 29 lip 2023, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Moja škola mijenja ime. U jednoj presudi se na školu referiralo kao "house of horrors". U njoj je od strane dvojice svećenika počinjeno čak 57 slučajeva seksualnog zlostavljanja (ne znam na koliko se to djece odnosi). Na moju sreću, zadnji slučaj je bio otprilike pet godina prije nego što sam ja krenuo u školu.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 29 lip 2023, 20:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4910
Ministry of Sound je napisao/la:
Moja škola mijenja ime. U jednoj presudi se na školu referiralo kao "house of horrors". U njoj je od strane dvojice svećenika počinjeno čak 57 slučajeva seksualnog zlostavljanja (ne znam na koliko se to djece odnosi). Na moju sreću, zadnji slučaj je bio otprilike pet godina prije nego što sam ja krenuo u školu.

Spasio si guzu ministre aaa :zubati

Ja sam imao jedan puno gori slučaj s poznanikom obitelji.
Zatvorio me u njihovu bračnu sobu i spustio rolete i počeo me lovit i izvadio kitu...
A ubiti kako se on moto oko mene tako je došo sa strane di je prozor, ja sam se bacio na krevet, pa sam mu reko samo da me malo pusti da ću bit dobar i da ću se sam skinut.
To mu se svidilo...

Naravno čim me pustio skočio sam do vrata zgrabio kvaku (al ih je zaključo)
Onda sam nogom lupio par puta u vrata da ga isprovociram.
On se bacio sa kreveta za mnom prema vratima i to je točno ono što sam htio.

Ja sam potrčo i skočio na prag od prozora i otvorio ga u sekundi digno rolete i skočio sa drugog kata.
Sigurno je bilo 4-5 metara visine, uz kuću je bila staza 1m širine, ali srećom odma do staze je bila trava di sam i skočio
Šprinto sam oko 1km do šume, znao sam da me u šumi nemere nać i tako se spasio :dragobojic

Fala Bogu!

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 30 lip 2023, 04:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Brane je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Moja škola mijenja ime. U jednoj presudi se na školu referiralo kao "house of horrors". U njoj je od strane dvojice svećenika počinjeno čak 57 slučajeva seksualnog zlostavljanja (ne znam na koliko se to djece odnosi). Na moju sreću, zadnji slučaj je bio otprilike pet godina prije nego što sam ja krenuo u školu.

Spasio si guzu ministre aaa :zubati

Ja sam imao jedan puno gori slučaj s poznanikom obitelji.
Zatvorio me u njihovu bračnu sobu i spustio rolete i počeo me lovit i izvadio kitu...
A ubiti kako se on moto oko mene tako je došo sa strane di je prozor, ja sam se bacio na krevet, pa sam mu reko samo da me malo pusti da ću bit dobar i da ću se sam skinut.
To mu se svidilo...

Naravno čim me pustio skočio sam do vrata zgrabio kvaku (al ih je zaključo)
Onda sam nogom lupio par puta u vrata da ga isprovociram.
On se bacio sa kreveta za mnom prema vratima i to je točno ono što sam htio.

Ja sam potrčo i skočio na prag od prozora i otvorio ga u sekundi digno rolete i skočio sa drugog kata.
Sigurno je bilo 4-5 metara visine, uz kuću je bila staza 1m širine, ali srećom odma do staze je bila trava di sam i skočio
Šprinto sam oko 1km do šume, znao sam da me u šumi nemere nać i tako se spasio :dragobojic

Fala Bogu!


Drago mi je što nisi napisao što se dogodilo liku jer želim vjerovati da je par dana nakon toga totalno nesretno ili spontano nestao u lovu, ili počinio samoubojstvo sa tri metka u potiljak.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 06 srp 2023, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 10:30
Postovi: 5132
6. srpnja 1348. – papa izdao bulu u kojoj je osudio nasilje nad Židovima

Na današnji dan 1348. papa Klement VI. izdao je bulu u kojoj je osudio nasilje nad Židovima. Naime, mnogi su Europljani u to vrijeme optuživali Židove da su uzrokovali veliku epidemiju kuge, tzv. „Crnu smrt”. To je bila najveća epidemija u europskoj povijesti i procjenjuje se da je ubila od 30 posto do 60 posto čitavog europskog stanovništva. Vrhunac epidemije bio je od 1348. do 1350. godine. Papa je u buli rekao da su oni koji optužuju Židove za kugu zavedeni od lažljivca Sotone.

Urgirao je da svećenstvo zaštiti Židove, kao što je i on činio. Inače, Klement VI. bio je četvrti avignonski papa i po nacionalnosti bio je Francuz, rođenog imena Pierre Roger. Kugu, dakako, nisu uzrokovali Židovi, nego bakterija latinskog naziva Yersinia pestis.

Bolest je izvorište, izgleda, imala u Kini ili Središnjoj Aziji, odakle se Putem svile proširila prema Crnom moru, a zatim pomoću genovskih galija po cijeloj Europi. Pretpostavlja se da su bacile kuge prenosile buhe koje su živjele na crnim štakorima. Ti su štakori, naime, bili redoviti slijepi putnici na trgovačkim brodovima i time su osigurali širenje najstrašnije bolesti u povijesti Europe.

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 13 srp 2023, 03:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Moćno, nešto najbolje što sam vidio u ko zna koliko.

mindsethealer._ #mindsethealer._

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 24 srp 2023, 14:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 13:21
Postovi: 4112
krstjanin je napisao/la:
6. srpnja 1348. – papa izdao bulu u kojoj je osudio nasilje nad Židovima

Na današnji dan 1348. papa Klement VI. izdao je bulu u kojoj je osudio nasilje nad Židovima. Naime, mnogi su Europljani u to vrijeme optuživali Židove da su uzrokovali veliku epidemiju kuge, tzv. „Crnu smrt”. To je bila najveća epidemija u europskoj povijesti i procjenjuje se da je ubila od 30 posto do 60 posto čitavog europskog stanovništva. Vrhunac epidemije bio je od 1348. do 1350. godine. Papa je u buli rekao da su oni koji optužuju Židove za kugu zavedeni od lažljivca Sotone.

Urgirao je da svećenstvo zaštiti Židove, kao što je i on činio. Inače, Klement VI. bio je četvrti avignonski papa i po nacionalnosti bio je Francuz, rođenog imena Pierre Roger. Kugu, dakako, nisu uzrokovali Židovi, nego bakterija latinskog naziva Yersinia pestis.

Bolest je izvorište, izgleda, imala u Kini ili Središnjoj Aziji, odakle se Putem svile proširila prema Crnom moru, a zatim pomoću genovskih galija po cijeloj Europi. Pretpostavlja se da su bacile kuge prenosile buhe koje su živjele na crnim štakorima. Ti su štakori, naime, bili redoviti slijepi putnici na trgovačkim brodovima i time su osigurali širenje najstrašnije bolesti u povijesti Europe.


Židovi su držali do higijene i zato su puno manje oboljevali od crne kuge, a tad ljudima to nikako nije bilo jasno.

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 24 srp 2023, 14:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 13:21
Postovi: 4112
Baš me zanima kako su časne reagirale na ponudu :aleale
Seks sa časnama-tabu, ali intrigantno možda zbog toga što je tabu.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/sv ... se-1309226

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 20 ruj 2023, 22:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
:rigam

slika

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 18 lis 2023, 08:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 10:30
Postovi: 5132
Vrlo korisno Prümmerovo djelo moralne teologije napokon ugledalo hrvatski prijevod. Ispod link i link na objasnjenje

U današnjem vremenu moralne pomutnje, potreban nam je siguran vodič kroz katolički moral. Danas smo napokon dobili jedno djelo koje na čvrstim tomističkim temeljima donosi jasan pregled katoličkog moralnog nauka. Naime, preveo sam jedan od klasičnih vodiča tradicionalne moralne teologije: Prümmerov Vademecum theologiae moralis, izvorno objavljen 1921. godine. Možete ga preuzeti na kraju ovog teksta. I odmah vas upozoravam da će ovaj uvodni tekst biti dosta opširan, jer moram objasniti neke stvari kako biste lakše razumjeli i koristili Prümmerovo djelo.

https://ia800501.us.archive.org/18/item ... oralis.pdf

https://murusinexpugnabilis.blogspot.co ... ogiae.html

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 18 lis 2023, 13:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Bergoglio na aparatima.

https://www.axios.com/2023/10/17/israel-university-presidents-letter

Citat:
Exclusive: University presidents unite in support of Israel

A multifaith coalition of U.S. colleges and universities has issued a public statement supporting Israel and opposing Hamas, it tells Axios exclusively.

Why it matters: Several top schools have been criticized for how they've communicated about last week's terrorist attacks.

The statement:

We are horrified and sickened by the brutality and inhumanity of Hamas. Murdering innocent civilians including babies and children, raping women and taking the elderly as hostages are not the actions of political disagreement but the actions of hate and terrorism. The basis of all universities is a pursuit of truth, and it is times like these that require moral clarity. Like the fight against ISIS, the fight against Hamas is a fight against evil. We, the presidents and chancellors of universities and colleges across the United States of America and the world, stand with Israel, with the Palestinians who suffer under Hamas' cruel rule in Gaza and with all people of moral conscience.

Founding signees include the presidents of Jewish schools (Yeshiva University), Catholic schools (University of Notre Dame), HBCUs (Dillard University), Christian schools (Baylor University), and public systems (SUNY and CUNY).

Plus the presidents of the Association of Catholic Colleges and Universities, the Council for Christian Colleges and Universities and the United Negro College Fund.

What they're saying: "We are building a broad coalition that can articulate inhumanity when we see it," says Rabbi Ari Berman, president of Yeshiva University. "This is the greatest atrocity against the Jewish people since the Holocaust, and one of the most significant attacks of international terrorism."

Berman declined to specifically address the impact Israel's military response is having on Palestinian civilians in Gaza, except to reiterate the statement's mention of suffering "under Hamas' cruel rule."

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 18 lis 2023, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 10:30
Postovi: 5132
Ma nije. Bergoglio se cesto na brzinu izbrblja ali kad mu dodju naputci odozgor prekonoci promjeni plocu.
Uskoro mozes ocekivati demant

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 24 pro 2023, 13:46 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2019, 16:53
Postovi: 2193
Citat:
Josip Manolić (103) se ispovjedio i dobio odrješenje grijeha

Večernji list doznaje kako je Manolić pozvao svećenika ranije ovoga tjedna. To je, kako se dodaje, napravio na vlastiti zahtjev, pri punoj svijesti. On se ispovjedio te dobio odrješenje grijeha.


https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/j ... o-20231224

:D

Mislim da spada u ovu temu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 24 pro 2023, 17:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
dunno je napisao/la:
Citat:
Josip Manolić (103) se ispovjedio i dobio odrješenje grijeha

Večernji list doznaje kako je Manolić pozvao svećenika ranije ovoga tjedna. To je, kako se dodaje, napravio na vlastiti zahtjev, pri punoj svijesti. On se ispovjedio te dobio odrješenje grijeha.


https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/j ... o-20231224

:D

Mislim da spada u ovu temu.


I to ga je izpoviedio svećenik kojemu su partizani ubili i otca i djeda.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 24 pro 2023, 19:06 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2019, 16:53
Postovi: 2193
Manolić je očigledan primjer kalvinističke predestinacije.

Neki mladić iz uzorne katoličke obitelji pogine pijan u prometu i ode u pakao, a staru komunjaru Bog čekao 100 godina neće li se obratit. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 24 pro 2023, 19:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16117
dane-croatia je napisao/la:
dunno je napisao/la:


I to ga je izpoviedio svećenik kojemu su partizani ubili i otca i djeda.

…u tome je poanta i veličina katolicizma..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 24 pro 2023, 20:28 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
dunno je napisao/la:
Manolić je očigledan primjer kalvinističke predestinacije.

Neki mladić iz uzorne katoličke obitelji pogine pijan u prometu i ode u pakao, a staru komunjaru Bog čekao 100 godina neće li se obratit. :zubati


otkud ti znaš ko je otišao u pakao?

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 24 pro 2023, 20:53 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16117
..a kako nebi znao desničari su se postavili u ulogu boga..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jednom katolik, uvijek katolik - zašto volimo RKC
PostPostano: 24 pro 2023, 21:03 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2019, 16:53
Postovi: 2193
divizija je napisao/la:
dunno je napisao/la:
Manolić je očigledan primjer kalvinističke predestinacije.

Neki mladić iz uzorne katoličke obitelji pogine pijan u prometu i ode u pakao, a staru komunjaru Bog čekao 100 godina neće li se obratit. :zubati


otkud ti znaš ko je otišao u pakao?


Uvijek ista priča...

Kažem "neki mladić", nisam ga imenovao. Postoji bezbroj pojedinaca na koje se može odnositi, a crkveni nauk je jasan po pitanju uvjeta za pakao (hint - vrlo je lako u njemu završiti).

Poanta je u tome da netko tko je nenadano poginuo izazvavši prometnu nesreću nakon pijanke ima puno manje šanse za spasenje od Jože Manolića danas. Lik je prekucao igricu. =))


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1561 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 44 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO