HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 19:37.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 03 vel 2021, 20:58 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Sad zadnje hapsenje,baca sumnju na oca djevojke koja je bila sa Dzenanom u vrijeme ubistva.Izgleda smisljeno i planirano ubistvo ali zasto,ko je imao motiv?Kako to obicno biva sumnja je ranije prvo pala na bivseg momka djevojke,bogatog koji ima lanac hotela,navodno tako je tvrdio otac ubijenog zbog ljubomore,a nedavnim hapsenjem sumnja se da je otac djevojke to mogao uraditi ako je bio protiv njihove veze,nije mu se svidjao taj Memic kao zet,mozda nisu bili dovoljno imucni.Ono stoje izgleda ocigledno da jrst ubijen,najvjerovatnije bejzbol palicom.Sumnja se da je njegova djevojka saucesnik,opet ne razumijem zasto bi to uradila i kakav treba razlog da neko ubije covjeka,a razlog se ne vidi?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 04 vel 2021, 19:41 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
Svi pričaju da ga je ubio bivši momak njegove cure zbog ljubomore. Sin je nekih bogotaša koji drže hotele. Opet mi nije jasno da bi na to neko spao od tih bogataša. Kad imaš love i kapitala koliko on ,možeš da karaš pola Sarajki...a ne da ubijaš nekog zbog bivše cure koju sutra možeš istu takvu naći. Eventualno ako nije lik psihopata ili šizofreničar pa da je na taj čin bio spreman.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 04 vel 2021, 20:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Očito je da je otac djevojke glavni osumnjičeni! Zašto bi ga inače privodili!? Pročitala sam negdje da su mu pronašli u bilježnici podatke o kretanju oca ubijenog mladića, što navodi na zaključak da je bio spreman i njega ubiti u slučaju da otkrije nešto što bi ga ugrozilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 05 vel 2021, 01:00 
Offline

Pridružen/a: 16 kol 2019, 12:29
Postovi: 20
Lutorčina je napisao/la:
Svi pričaju da ga je ubio bivši momak njegove cure zbog ljubomore. Sin je nekih bogotaša koji drže hotele. Opet mi nije jasno da bi na to neko spao od tih bogataša. Kad imaš love i kapitala koliko on ,možeš da karaš pola Sarajki...a ne da ubijaš nekog zbog bivše cure koju sutra možeš istu takvu naći. Eventualno ako nije lik psihopata ili šizofreničar pa da je na taj čin bio spreman.


Čak i da je to istina ti tatini sinovi bogataši ne razmišljaju tako. Već ono "ko je on da on meni jebe malu, ne zna on ko sam ja".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 05 vel 2021, 02:31 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Neki od onih primitivnih mozda,nije mu se svidio zet od tih Memica,radije jd bio zato da ostane s onim bogatasem,pa je prijetio da ce ga ubit.Mozda ih je pratio cak licno pa ga nekom palicom otreso po glavi,mozda ga nije tjeo ubit al se to desilo,pa su zataskali on i cerka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 05 vel 2021, 05:40 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Oni cigani ko iz filma "Ko to tamo peva" :) jesu uopste bili na mjestu zlocina?Otac je od djevojke mogo i i pistoljem udarit tog Memica,vjerovatno ce istraga pokazat,ako prizna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 06 vel 2021, 22:01 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
WhiteTree je napisao/la:
Lutorčina je napisao/la:
Svi pričaju da ga je ubio bivši momak njegove cure zbog ljubomore. Sin je nekih bogotaša koji drže hotele. Opet mi nije jasno da bi na to neko spao od tih bogataša. Kad imaš love i kapitala koliko on ,možeš da karaš pola Sarajki...a ne da ubijaš nekog zbog bivše cure koju sutra možeš istu takvu naći. Eventualno ako nije lik psihopata ili šizofreničar pa da je na taj čin bio spreman.


Čak i da je to istina ti tatini sinovi bogataši ne razmišljaju tako. Već ono "ko je on da on meni jebe malu, ne zna on ko sam ja".

Ne znam sto je otac ubijenog,tog optuzivo sina bogatasa,ako nije imo dokaze pogledajte vikendicu ili kucu tog Zije

https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... sla/405254

sve su to neki seljani koji su medjusobno dosli u sukob,za ovog Ziju kazu da se izdrzavo od novca familije iz inostranstva.Kolko vidim niko nije iz grada Sarajeva nego okolna mjesta,iako mozda neko i ima stan u centrz grada.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 06 vel 2021, 22:08 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Pljacka koja se kazu desila u isto vrijeme kad je nestalo 200000bkm moze imat veze sa slucajem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 06 vel 2021, 23:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Ubio ga Bakir osobno


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 06 vel 2021, 23:44 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Ako je uzase imao veliku kolicinu novca,to moze biti takodje realan motiv napada.Kuca ovih Memica izgleda velka dvospratnica,skup automobil ispred kuce,imali su neku privatnu firmu.Opasno je imati puno para.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 07 vel 2021, 10:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pozivamo vas na novo bošnjaćko prolječe. Narode uzmi stvar u svoje ruke!!

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 07 vel 2021, 20:02 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Bas sam gledo na netu,ovi Memici bi mogli biti albanci porijeklom,to su oni sto prave bureke i kolace haha,mozda je tu postojala neka mrznja prema njima kao porodici.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 07 vel 2021, 20:19 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
spliter1 je napisao/la:
Bas sam gledo na netu,ovi Memici bi mogli biti albanci porijeklom,to su oni sto prave bureke i kolace haha,mozda je tu postojala neka mrznja prema njima kao porodici.


:stupid

To prezime nije albansko i njima prezimena ne završavaju na -ić. Ne znam kakvi bureki i kolači, a toliko si duhovit da moraš napisati ha-ha. :smajl007

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 07 vel 2021, 21:09 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Nema to veze,pise na internetu da sa tim prezimenom vode porijeklo iz Albanije,mozda su dodali ic da se bolje uklope.A i lice po izgledu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 14 vel 2021, 12:14 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Bio je stari Alija Budjo na TV nocas i Muriz na TV Face djeluje stari OK veoma je ljubazan prema Murizu,Muriz nesto mu dobacuje nepovezano haha,jadan covjek izludio,nema dokaza da je to uradio sin bogatasa Alije Budnje i tesko ce biti otkriti koje to sve uradio,iako Muriz sviju optuzuje i Hitnu da su kasnili,da otac djevojke ubrzo nosio telefon od Dzenana.Desila se pljacka i neko je Dzenana i djevojku odalamio po glavi mozda su igrom slucaja bili nezeljeni svjedoci pljacke,toga sam se uvjek bojo i sam slucajno se zadesiti na takvom mjestu,kriminalci se nebi libili ubiti svjedoke.Alisa je mozda ipak prezivjela,imala vise srece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 24 lip 2021, 18:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27394
Citat:
Memić će pozvati građane na revoluciju

Kako je kazao, ukoliko ne uspiju doći do nalogodavca na ovaj način putem dokaza ili naredne godine stavljanjem “iksa” na papir, pozvat će građane na revoluciju.


Dvije godine su iz kotline podjarivali da se to u BL desi.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 25 lip 2021, 12:48 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Pohapsise ih sve i njegovu curu,koja je navodno imala amneziju,da nebude da su ih pustili sve na kraju,kozna koga je mlatnuo mozda i onaj sa recepcije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 10 srp 2021, 16:20 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Mogu ih sve pohapsit,tesko da ce iko u zatvoru zavrsit,samo se vrte u krug,isti slucaj sa Davidom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 30 srp 2021, 16:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27394
Citat:
SARAJEVO

Pucano na kuću Muriza Memića
https://hms.ba/pucano-na-kucu-muriza-memica/

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 31 srp 2021, 13:14 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Mozda neko iz SDA.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 03 kol 2021, 01:17 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Izgleda lazna uzbuna bezveze,pokusavaju skrenut paznju valjd svatovi pa neko puco na ulici pored kuce iz plinskog pistolja,lijepa Arijana se prepala,kako im se da stalno prijave podnosit,bas su napast.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 08 kol 2021, 12:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Muslimani ne mogu spasiti same sebe.
Naizgled moderna žena tužiteljica. Jebeš zakon, jebeš državu, Alisa je išla u džamiju i pričala sa hodžama.

Citat:
Porodica Memić od samog početka tvrdi da je Dženan ubijen te da je riječ o lažnoj optužnici. Traže odgovornost i tadašnje glavne tužiteljice Dalide Burzić koja je ocu mladića Muriza Memića i advokatu Ifetu Feragetu rekla: „To je bila tuča koja je eskalirala, nije on njega htio ubiti. Ja ne dam Alisu, ona je išla hodžama“.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 29 kol 2021, 13:07 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Sta ima u vezi slucaja,ko je u zatvoru?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 08 ruj 2021, 23:16 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Nista jos nisu rjesili,protesti za Dzenana i Davida najavljeni u Sarajevu.Izgleda Davor jos nesmije u BL.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ko je mogao ubiti Memica?
PostPostano: 12 ruj 2021, 02:13 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Ove niko vise ne benda 100 ljudi doslo na skup u Sarajevo,neka na sudu traze svoja prava,imaju ljudi svojih problema.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 26 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO