HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 10:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Riječanin ubijen u Vrhbosni
PostPostano: 11 lis 2016, 23:53 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2843
Vijest od 11. listopada.

http://vijesti.hrt.hr/355858/u-sarajevu ... -iz-rijeke

U Vrhbosni ubijen Mladen Ambrožić iz Rijeke

Vrhbosanska policija potvrdila je da je u tom gradu ubijen Mladen Ambrožić iz Rijeke kojega su navodno tri osobe pretukle bejzbolskim palicama. Načelnik Sektora kriminalističke policije Kantona Sarajevo Džafer Hrvat kazao je da su privedene tri osobe osumnjičene za smrt Ambrožića.

Policijska ophodnja koja je upućena zatekla je samo oštećeni automobil Golf V i tragove krvi, a tek naknadno je od dispečera hitne pomoći primiljena obavijest da se u obližnjem stanu nalazi muškarac s ozljedama glave i leđa koji je preminuo oko ponoći.

Vrhbosanski portal Source.ba objavio je presliku evidencije MUP-a KS u kojoj stoji da je Ambrožić bio povremeno angažiran na poslovima održavanja u Policijskoj upravi Centar. Također se navodi da je bio meta napada zaštitara koji su bili angažirani na osiguranju nogometne utakmice između "Željezničara" i "Sarajeva" odigrane u listpadu 2015. na stadionu Grbavica. Ambrožić je zbog tog napada podnio kaznenu prijavu protiv zaštitara zbog nasilničkog ponašanja i nanošenja tjelesnih ozljeda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Riječanin ubijen u Vrhbosni
PostPostano: 13 lis 2016, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ožu 2013, 10:16
Postovi: 1254
Unatoč priopćenjima iz županijskog MUP-a Sarajevo, kako je stanje sigurnosti u gradu normalno, uz redovite svakodnevne aktivnosti policije, čak i površan promatrač ne može se oteti dojmu da nakon bijega osobe, koja je motornim vozilom ubila dvije djevojke na pješačkom prijelazu u Sarajevu, nešto se ipak događa.
Ne velika grupa građana je prosvjedovala pred županijskim MUP-om tražeći odgovornost onih koji nisu sve učinili da do ovakvih užasavajućih pogibija na sarajevskim ulicama više ne dolazi.
U svezi sa ovim premijer Konaković se očitovao pred medijima da će se odgovornost tražiti u redovima policije, posebice u svezi sa pogibijom dviju studentica.
Policija zadnjih godina nije obavljala pozorno-patrolnu službu, nego je izlazila na intervencije isključivo po pozivima građana, radi čega se očekuju pojačane mjere sarajevskih policajaca kroz racije i kontrolu vozila, što se već uveliko najavljuje i kroz izjave članova županijske Vladešto ide u javnost i zorno govori da se nešto ipak događa.
Nakon hapšenja počinitelja teške prometne nesreće sa smrtnim ishodom u Srbiji, kamo je osumnjičeni pobjegao, nakon procedure ekstradicije očekuje se dovršetag istražnih radnji i pokretanje kaznenog postupka, koji će zasigurno biti pod lupom regionalnih medija.

_________________
I svjetlost sviječe je jača od potpune tame...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Riječanin ubijen u Vrhbosni
PostPostano: 15 lis 2016, 23:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 pro 2015, 22:50
Postovi: 684
Lokacija: Okupirani teritorij
"Trg Heroja" je najbolje u sto sirem krugu zaobilaziti. Pa cak i pogranicna podrucja susjednih naselja.

Ne vjerujem da je Mladen znao s kim ima posla.

RIP

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yBEVC-YZTVU
pax tibi marce evangelista meus

Non bene pro toto libertas venditur auro!

Srbi RAUS!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Riječanin ubijen u Vrhbosni
PostPostano: 15 lis 2016, 23:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ako mi vjerujete ne žalim ga ni sekunde. Koliko idiot moraš biti pa u tučnjavi policajaca i navijača kluba, u gradu u kojem si poslovno kratko vrijeme, ideš snimati na smartphone i petljati se u tu tučnjavu. Što je htio, slati helsinškom odboru, ili koji ***. To mi govori da je inače tip koji je gurao nos u stvari koje ga se ne bi trebale ticati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Riječanin ubijen u Vrhbosni
PostPostano: 15 lis 2016, 23:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 pro 2015, 22:50
Postovi: 684
Lokacija: Okupirani teritorij
BBC je napisao/la:
Ako mi vjerujete ne žalim ga ni sekunde. Koliko idiot moraš biti pa u tučnjavi policajaca i navijača kluba, u gradu u kojem si poslovno kratko vrijeme, ideš snimati na smartphone i petljati se u tu tučnjavu. Što je htio, slati helsinškom odboru, ili koji ***. To mi govori da je inače tip koji je gurao nos u stvari koje ga se ne bi trebale ticati.


Pa vjeruj mi da sam samo ovo cekao da ti napisem odgovor .. iako g nisam poznavao osobno mislim da je nastradao jer je "ganjao pravdu" iliti "pravnu drzavu" i dozivio je nasilje koje ga je odvelo u smrt. Demonstrativno.

Ja cu rado odati identitet veze s napadacima, ukoliko me neko od obitelji zrtve kontaktira putem ove platforme.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yBEVC-YZTVU
pax tibi marce evangelista meus

Non bene pro toto libertas venditur auro!

Srbi RAUS!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Riječanin ubijen u Vrhbosni
PostPostano: 16 lis 2016, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bilo je javno, ali nekako ne vjerujem izjavi osobe optužene ua ubojstvo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO