HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 13:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 269 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 21 kol 2021, 14:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15484
Itekako ima smisla. Da takijate da je Sarajevo multikulturalan grad a u biti etnički očišćena kasaba s većim udjelom Muslimana nego Hrvata u Ljubuškom

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 21 kol 2021, 14:34 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Hajd dobro. Nije da nisam pokuso. Bog mi je svjedok, a i forumsko pucanstvo.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 21 kol 2021, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Pa dobro, ima multi-kulti sredina blizu. Tamo gdje su Hrvati većina.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 21 kol 2021, 15:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
turbotakija je napisao/la:
Hajd dobro. Nije da nisam pokuso. Bog mi je svjedok, a i forumsko pucanstvo.


Zakuni se u alaha ako zaista misliš da u Sarajevu ima 10.000 Srba.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 21 kol 2021, 15:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
turbotakija je napisao/la:
Sarajevo opet metropola kad usporedis s ostalim selendrama tamo.

Vecina ovih zamotanih su turisti. Bio bas proslog mjeseca i uvjerio se. Neka ih, nek donose pare. Arapi, Indonezani itd., njima je valjda interesantno vidjeti kulturnu bastinu koja u sebi objedinjuje sve tri monoteisticke religije.



Problem je u tomu što je iz godine u godinu sve više takvih nindži. Ne samo inozemnih. Bošnjaci se sve više i više vraćaju u svoje prirodno stanje u kojem su bili prije 1945.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 21 kol 2021, 15:35 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Ne znam kad si ti zadnji put vidio Bosnjaka uzivo ali ja kad sam bio u Gorazdu nisam vidio niti jednu jedinu zenu s maramom na ulici a kamoli u burkama.

Sarajevo je druga stvar ali u Sarajevu imas svega a pogotovo i dosta turista.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 21 kol 2021, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 22 kol 2021, 11:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 vel 2010, 02:15
Postovi: 780
Jučer bio poslovno na Ilidži, pa skoknuo malo i do IS, IS se baš lijepo izgradilo vidi se da su ljudi razmišljali, a Ilidža da Bog sačuva ni na šta ne liči, imaju li oni neke urbaniste?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 22 kol 2021, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Muslimani uređuju centar.

Citat:
Sarajlije neugodno iznenađene čudnim arhitektonskim zdanjem u centru grada
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajli ... /210822075


slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

Lepo :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 16 ruj 2021, 12:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15484
PRETUKLI DJEČAKA U PARKU KOD SARAJEVSKE VIJEĆNICE: ‘IZ MIJEŠANOG JE BRAKA – PSUJU MU ČETNIČKU MAJKU I GOVORE DA ĆE GA ZAKLATI’

https://crna-hronika.info/pretukli-djec ... ati/283634

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 16 ruj 2021, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kako artina Mlinarević komentira to ? I njena kćerka je iz kafirskog (iz muslimanske perspektive čak i ne miješanog ) braka.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 16 lis 2021, 16:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2018, 18:51
Postovi: 174
Jako zanimljivo.


Od 2:55 - 3:30




Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 22 lis 2021, 14:56 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
novovrijeme je napisao/la:
Muslimani uređuju centar.

Citat:
Sarajlije neugodno iznenađene čudnim arhitektonskim zdanjem u centru grada
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajli ... /210822075


slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

Lepo :zivili


Kakvih govana ima, to je nevjerovatno.

Tu dvojicu majmuna treba zatvoriti i tri godine svakog dana bicevati. Koje smece od ljudi, gmizavci zivota nevrijedni.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 27 lis 2021, 11:49 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Dok se u manjem BiH-entitetu Republika Srpska ratni zlocinci slave..


Citat:
Traži da 9. novembar bude Dan sjećanja na žrtve na Kazanima

Gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić zatražila je od Gradskog vijeća da se uvrsti na dnevni red današnje sjednice i hitno izjasni o danu sjećanja na žrtve na Kazanima, s obzirom na to da taj dan nije uvršten u službeni kalendar Grada Sarajeva.

Karić je predložila da se 9. novembar uvrsti kao Dan sjećanja na žrtve na Kazanima, prenosi Faktor.ba.

Gradsko vijeće je usvojilo ovu tačku dnevnog reda, te će se kasnije i izjasniti o tome, nakon čega će biti poznato da li će 9. novembar biti dan sjećanja.

Kao obrazloženje za ovakav prijedlog, Karić je navela da je na 9. novembar počela ekshumacija žrtava na tom lokalitetu.



slika

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 27 lis 2021, 12:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Biće vam vraćeno istom mjerom.
Ni ISILovci nisu pišali po mrtvim ljudima.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 29 lis 2021, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27123
Hanuma Benjamina se potrudila.

Citat:
29.10.2021. / 20:07

Sarajevska Vijećnica osvijetljena je večeras bojama zastave Republike Turske u povodu obilježavanja turskog nacionalnog praznika Dana Republike.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 31 lis 2021, 10:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
A još je graDŽanka sa dna kace, bar mislim,...

Al kad se obraza nema onda ni dno nije granica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 03 vel 2022, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27123
Citat:
Vikiću je mozak izlapio od alkohola; Miletić da kaže kako je nestalo 14.000.000 maraka namijenjenih Specijalnoj jedinici; Sarajevo nije grad muslimana od prije rata…

Ponedjeljak, 31.01.2022.

IZ ARHIVE: Intervju Zorana Čegara za Glas Srpske, 26.05.2012.

* GLAS: Zašto se 20 godina od početka rata u BiH i 16 od njegovog kraja ne završava priča o ratnim zločinima?

ČEGAR: Očigledno je da nekima nije stalo da stvari budu riješene ne samo u Sarajevu nego u cijeloj BiH i na svim stranama koje su bile u ratu. Ovdje je problem što se ništa nije desilo slučajno. Sve što se desilo u ratu desilo se ili po naredbi ili po dogovoru. Govorim o sve tri strane.

* GLAS: Rekoste da je sve što se dešavalo rađeno ponečijem nalogu. Čijem?

ČEGAR: To bih i ja volio da znam, ali da ima volje to se može objelodaniti. Jer, ako je rat i ako traju ratni sukobi i ako dođe naredba da sve mora stati i poslije sve i stane, sklone se barikade da prođu kamioni na jednu ili na drugu stranu kao što je i bilo tokom cijelog rata, onda je jasno da je sve bilo dirigovano.

* GLAS: Posljednjih dana ste na meti napada jer ste ponovili da su nad Srbima u Sarajevu činjeni zločini?

ČEGAR: Dešavali su se zločini nad sva tri naroda. Sve tri strane su činile zločin i nad sva tri naroda on je počinjen. To treba da se otkrije, da se kaže ko je to radio, zašto i da se odgovorni kazne.

* GLAS: A šta se u Sarajevu dešavalo tokom rata i ko ječinio zločine nad Srbima?

ČEGAR: Bilo je zločina u Sarajevu i zna se da su neke djevojčice silovane pa ubijene, a onda izbacivane na ulicu da bi se potom tvrdilo da su ih ubili srpski snajperisti. Ljudi su ubijani samo da bi se neka budala uselila u njihov stan. Pet silovanih djevojaka je preko Bistrika pobjeglo iz opkoljenog Sarajeva. Zna se i za silovane djevojčice koje su preko mosta kraj hotela “Bristol” kriminalci natjerali da idu pa im pucali u leđa. Ponovo kažem u Sarajevo od početka do kraja rata nisu ulazili četnici, međutim, sve u njemu je poharano i opljačkano. Postavio sam prvu noć liniju odbrane i takva je bila do Dejtona. Ja sam je postavio – Zoran Čegar Kaurin, kako me sada zovu. Sve metke što su opalili ovi što sad pričaju o ratu neka ih sad ispucaju na mene. Stojim i čekam.

*GLAS: U trenucima kada se i konstatuje da su zločiničinjeni i u Sarajevu nerijetko se to pripisuje Cacama, Ćelama, Pušinama…Da li su ih činili baš samokriminalci?

ČEGAR: Postoje organi koji to znaju. Postoje izjave ljudi, izjave silovanih djevojaka, izjave komšija. Zna se kako su nestajali i odvođeni ljudi da bi im neko drugi uselio u stanove. Postoje ljudi koji znaju kako se pljačkalo i odvlačilo, kako su išli šleperi preko Stupa, preko mosta Bratstva i jedinstva, preko Grbavice. O svemu postoje svjedoci i njihove izjave. Isto je u ratu bilo i u RS. Postoje stvari koje se nikada neće otkriti, jer nekome nije stalo da se to desi. Ljudi koji prije rata nisu imali za pereca sada su multimilioneri.

* GLAS: Kažete da su počeli trgovati u ratu? Trguju li idanas?

ČEGAR: Pogledajte samo koliko je djece i kod vas i kod nas na drogi, kocki.. Ovo nema kraja. Ako će biti bolje neka se i podijelimo samo da počnemo više normalno da živimo. Ostalo mi je još par godina života, a nisam počeo da živim. Ako je bolje da imamo RS i Herceg Bosnu i Federaciju, dajte da se podijelimo da ljudi mogu živjeti. Bosnu ne dijeli Milorad Dodik i RS kako ovi ovdje mašu – Bosnu dijele naši idioti iz Sarajeva.

* GLAS: Akter ste događaja u Dobrovoljačkoj. Da li se po Vama tamo desio ratni zločin?

ČEGAR: Naravno da se desio. Zločin se desio, a nije bilo potrebe da ljudi budu pobijeni. Bio sam tu i vidio mrtve, ubijene. Ne može niko pričati da nije.

* GLAS: Da li ste dali svoj iskaz o tome?

ČEGAR: Dao sam izjavu i za Hag, i za Kantonalno tužilaštvo i Tužilaštvo BiH. Opet ću dati ako treba i reći ono što sam vidio, jer me niko ne može nagovoriti da kažem drugačije.

* GLAS: A šta ste vidjeli?

ČEGAR: Vidio sam šest mrtvih ljudi koji su ubijeni bez potrebe. Ako je ljudima garantovano povlačenje i da će proći kroz Sarajevo i da ih niko neće dirati, to je trebalo da bude svetinja. Tako je dogovoreno, a ljudi su pobijeni. To što jedan iz grupe koja se povlačila nije dao svoj pištolj, a ovaj kreten mu sasuo rafal u glavu, ja bih ga objesio na Marin Dvoru za primjer svima. Svima bih rekao da je ubio čovjeka zbog pištolja bez potrebe. Naoružali su horde koje nisu mogli kontrolisati.

* GLAS: Osudili ste napad na porodice žrtava u Dobrovoljačkoj i sami postali meta napada u Sarajevu?

ČEGAR: Došle su srpske majke da zapale svijeće za svoje ubijene sinove, a fakini su im psovali mrtvu djecu. Onako lajati i urlati na ljude koji su došli da zapale svijeće je sramota za sve Sarajlije koji imaju trun karaktera i obraza. Ubiti majci sina pa je poslije 20 godina nazvati pogrdnim imenom i psovati joj mrtvog sina je sramota. Da se ja pitam ta grupa idiota i kriminalaca bi odgovarala, ali zato se i ne pitam i zato i ne valjam.

* GLAS: Da li je neko nagovorio fakine da to urade?

ČEGAR: Ovo je frizirano i napravljeno namjerno. Nekome je očigledno odgovaralo da tako bude. I to se može utvrditi i saznati. Treba dovesti fakine koji su tamo urlali neka kažu ko im je rekao da to naprave.

* GLAS: Došli ste i u sukob sa pojedinim članovima Udruženja “Žene žrtve rata” koji su rekli da će vas tužitijer pričate o silovanju srpskih djevojčica u Sarajevu. Jesu Vas tužile?

ČEGAR: Samo ih čekam da to učine. Neka iznesu sve što imaju a ja ću iznijeti za njih. Ne mogu meni žene koje se kriju iza različitih udruženja da “avaze” i drže predavanje šta je bilo u Sarajevu i ko je bio ko u ovom gradu. Nije imala da kupi pola kile krompira prije rata, a sada ima sedam kuća po Sarajevu i vozi auto od 260.000 KM. Svaka čast onima koje su ostale bez porodice, a onima koje se kriju iza različitih udruženja bolje je da ćute.

* GLAS: Zašto i koliko Srba ste uhapsili u ratu u Sarajevu da ih mijenjate za svoje roditelje? Je li to bio zločin?

ČEGAR: Jesam i ne znam tačno koliko ih je bilo, ali nikome nije falila dlaka sa glave. Ti ljudi su dali izjave tamo gdje su trebali. Jesam to uradio i opet bih za svoju porodicu. To što sam uzeo ljude za taoce za mene nije zločin. Sprovedena je istraga o tome. Saslušan sam i u Tužilaštvu, a pozivani su i ljudi iz Haga u vezi sa tim slučajem. To može potvrditi i Momčilo Mandić. Oni su zarobili moju porodicu – oca, majku i sestru i odveli ih u “Kulu”, a ja sam pustio taoce kada su njih pustili. Stvar je završena i zdravo.

* GLAS: Jesu li muslimanski snajperisti pucali po Grbavici i Nedžarićima i ubijali civile?

ČEGAR: Moji sigurno nisu, ali je činjenica da se na civile pucalo sa obje strane i da su ljudi pogađani iz snajpera. Svako ko je pucao na civile, ko je silovao i dirao u bilo čije dijete je zločinac i ništa ga ne može oprati.

* GLAS: Šta znate o zločinima na Kazanima?

ČEGAR: Znam da su tamo počinjeni strašni zločini. Znam da se tim zločinima bave i bavili su se i domaći i strani istražni organi. Kazani su najveći užas koji se dogodio.

* GLAS: Niste u dobrim odnosima sa svojim ratnim komandantom Draganom Vikićem?

ČEGAR: Ja o Vikiću znam sve živo i bolje mu je da ćuti. Bolje mu je da ćuti i da me ostavi na miru, jer ako to ne učini iznijeću u javnosti o njemu takvu bruku, takve audio i video-snimke da mu srce neće izdržati. To što su radili on i Zlatko Miletić i sva banda oko njih malo ko može izdržati. Vikiću je bolje da odgovori na pitanje ko se dogovarao sa Karišikom da se predaju Krtelji i da Srbi pređu u Policijsku akademiju, a da mi pređemo u Dom policije? Bolje mu je neka kažu i on i Miletić kako je nestalo 14.000.000 maraka namijenjenih Specijalnoj jedinici? Neka kaže kako to psi mogu pojesti 40.000 maraka mjesečno?

* GLAS: A kada ćete iznijeti u javnost te dokaze o Vikiću? Hoćete li sada poslije optužbi Udruženja”Bosna”?

ČEGAR: Nemam samo audio i video-snimke za njega nego za mnoge stvari koje su se ovdje dešavale. Ako me još neko jednom dirne ovdje će nastati haos, jer svako treba da odgovara za ono što je počinio. Ovdje ima još svjedoka i ne mogu nas sve pobiti. Došlo je vrijeme da se polažu računi i da se odgovara za stvari koje su ovdje učinjene u tom ratu. Taj njihov heroj Vikić je prvi naišao kada je Jašarević pucao po američkoj ambasadi i pobjegao. Toliko o herojima.

* GLAS: Znate li ko je i zašto ubio Jozu Leutara i zašto se tako dugo ne rješava ubistvo počinjeno u miru?

ČEGAR: Očigledno je da je nekome stalo da se to ubistvo ne riješi. Znam da je dva dana prije ubistva Jozo trebalo da putuje u Beč gdje je imao zakazan sastanak. Na taj sastanak je nosio aktovku dokumenta o tome ko radi sa drogom i ko radi kriminalne poslove ovdje. Znam i to da je ta aktovka nestala. Jozo je u Beču ta dokumenta trebalo da preda ljudima iz međunarodnih policijskih agencija i zbog toga je i ubijen.

* GLAS: Za Vas se tvrdi da ste u više navrata bili predviđeni za odstrel. Zašto?

ČEGAR: Zato što sam živi svjedok stvari koje su oni radili.

* GLAS: Rekli ste da su u ratu htjeli da Vas ubiju teroristi iz “Ševa”. Ko hoće da Vas ubije danas?

ČEGAR: Znam da mi je pripadnik “Ševa” postavio eksplozivnu napravu u stan. Ja sam ga zatekao. Imao sam dojavu da će me likvidirati i zato su me na prečac izbacili iz grada.

* GLAS: Zašto su Vam dali zlatnu policijsku značku, pa Vam je oduzeli?

ČEGAR: Zato što su kriminalci. Da sam htio da radim ono što su oni tražili od mene, da sam htio da radim prljave poslove u policiji kao što to rade pojedinci ja bih sada bio ministar policije.

Sarajevo je mahala

* GLAS: Kao čovjeku koji je rođen u Sarajevu i sada živiu njemu, na šta Vama ovaj grad danas liči?

ČEGAR: Liči mi na mahalu. Nema ni “M” od multietničnosti. U njemu žive ljudi koje mi ne poznajemo, ne poznajemo njihove kulture i običaje, ljudi koji nam nameću svoje običaje i kulture, od kulture oblačenja pa nadalje. Ovo više ne da nije multietnički, nego ovo više nije ni grad onih muslimana koje smo znali prije rata.

Udruženje “Bosna”
Udruženje veterana Odreda policije “Bosna” optužilo je prošle sedmice Čegara da je medijski manipulant koji se “destruktivno odnosi spram časnih boraca i specijalaca Odreda specijalne policije MUP-a RBiH i pripadnika Armije RBiH”.

Upitan za te optužbe, Čegar kaže da ga Odred “Bosna” ne interesuje, jer je to udruženje građana čiji član nikada nije bio.

– Mene niko ne može da upisuje ili da ispisuje iz udruženja građana. Po načinu pisanja više je nego očigledno da je to pisao Dragan Vikić, kome je mozak izlapio od alkohola – dodaje on.

Dragan Vikić, kome je mozak izlapio od alkohola – dodaje on.


_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 29 svi 2022, 11:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15484
KOMADI FASADE PADALI PO NAJPROMETNIJEM ŠETALIŠTU U GRADU.

slika

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 14 lip 2022, 14:44 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 20:24
Postovi: 1348
Šta zna Mujo šta je vječna vatra, zehleno mu se dopalo pa htio kući da ponese.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 19 lip 2022, 11:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 lip 2022, 13:35
Postovi: 42
https://www.klix.ba/biznis/investicije/ ... /220613037

Povezujemo šeher.

Nadam se da bi u budućnosti mogli i pričati o povezivanju Lukavice i Vojkovića sa gradskim prevozom glavnog grada.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 19 lip 2022, 11:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16121
..bio za vikend u Sarajevu nakon 44 godine neugodno iznenadjen ovim kako ih vi zovete zamotanim puno vise nego sam očekivao..moj dojam..druga stvar naeavno da sam iskoristio da prostudiram bascarsiju i na ciloj bascarsiji nigdje ne mozes popit pivo inalkohol..ej ok vjera je vjera respektiram al brate hrpetina je turista tu valjda je logicno da imaju ponudu..ispričavam na kraju jesam popio pivo i bas u centru u nekoj prciji “Hodžić” ..al na pedeset mista nula..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 19 lip 2022, 11:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15484
laganini je napisao/la:
..bio za vikend u Sarajevu nakon 44 godine neugodno iznenadjen ovim kako ih vi zovete zamotanim puno vise nego sam očekivao..moj dojam..druga stvar naeavno da sam iskoristio da prostudiram bascarsiju i na ciloj bascarsiji nigdje ne mozes popit pivo inalkohol..ej ok vjera je vjera respektiram al brate hrpetina je turista tu valjda je logicno da imaju ponudu..ispričavam na kraju jesam popio pivo i bas u centru u nekoj prciji “Hodžić” ..al na pedeset mista nula..


Zašto financiraš Muslimanski fašizam odlazeći u njihove kafiće?

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 19 lip 2022, 12:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16121
Rika sv Vida je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..bio za vikend u Sarajevu nakon 44 godine neugodno iznenadjen ovim kako ih vi zovete zamotanim puno vise nego sam očekivao..moj dojam..druga stvar naeavno da sam iskoristio da prostudiram bascarsiju i na ciloj bascarsiji nigdje ne mozes popit pivo inalkohol..ej ok vjera je vjera respektiram al brate hrpetina je turista tu valjda je logicno da imaju ponudu..ispričavam na kraju jesam popio pivo i bas u centru u nekoj prciji “Hodžić” ..al na pedeset mista nula..


Zašto financiraš Muslimanski fašizam odlazeći u njihove kafiće?

…mrs srpski fašistu.. :evotigana bio sam i gradskoj kavani austrougarskog stiha super perfektna i popio najgore crno vino u životu..dva deca 10 maraka..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo pod muslimanskom upravom
PostPostano: 19 lip 2022, 12:04 
Offline

Pridružen/a: 24 ožu 2019, 11:50
Postovi: 933
Lokacija: Mostar.......nekad
laganini je napisao/la:
..bio za vikend u Sarajevu nakon 44 godine neugodno iznenadjen ovim kako ih vi zovete zamotanim puno vise nego sam očekivao..moj dojam..druga stvar naeavno da sam iskoristio da prostudiram bascarsiju i na ciloj bascarsiji nigdje ne mozes popit pivo inalkohol..ej ok vjera je vjera respektiram al brate hrpetina je turista tu valjda je logicno da imaju ponudu..ispričavam na kraju jesam popio pivo i bas u centru u nekoj prciji “Hodžić” ..al na pedeset mista nula..

Sam si kriv, u istočnom dijelu šta ti duša želi.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 269 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO