HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:51.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 590 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 20 sij 2013, 18:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Nagovještaj formiranja općine?

http://www.usora.com/images/audio/masat ... _usora.mp3


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 20 sij 2013, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2009, 20:15
Postovi: 914
Lokacija: Dobretići
nedo Bog veceg zla :herceg_bosna


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 05 vel 2013, 23:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Teslić - Komušina: Lokalna samouprava kao rješenje

http://www.hercegbosna.org/kolumne/poli ... -7158.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 06 vel 2013, 15:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Opet aktualizirana priča o putu Za N.Šeher i Žepče

"Načelnik opštine Teslić posjetu potpredsjednika Srpske i predstavnika Zeničko-dobojskog kantona okarakterisao je konstruktivnom, pri čemu je ukazao na važnost projekta izgradnje puta Crna rijeka–Novi Šeher koji je, po njemu, vrlo realan.

-To je putna komunikacija koja bi bila značajna i za opštinu Tesliću, jer skraćuje put prema Zenici za dvadesetak kilometara, a važna je i za povratničku populaciju koja živi na tom području, rekao je Miličević."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 16 vel 2013, 13:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Tijek radova na Gospinom Svetištu

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 01 ožu 2013, 22:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Prilog ELTA TV o izgradnji svetišta u Komušini

http://mrsici.wordpress.com/2013/03/01/ ... -komusini/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 09 ožu 2013, 13:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Stijena Marijine kuće – temelj povratka u Komušinu

slika

Prošla je godina dana od jednog od najvećih događaja u povijesti svetišta Gospe Kondžilske. 7. ožujka 2012. godine u dvorištu bazilike Navještenja u Nazaretu, pred oko 150 hodočasnika iz Bosne i Hercegovine te Hrvatske predvođenih vrhbosanskim nadbiskupom kardinalom Vinkom Puljićem, postavljen je i blagoslovljen mozaik Gospe Kondžilske. Time je mozaik Gospe Kondžilske postao jedan od četrdesetak mozaika koji predstavljaju svjetska marijanska svetišta u mjestu Marijina rođenja, u gradu Nazaretu.

Na mozaiku Gospe Kondžilske postavljenom u Nazaretu piše: “Gospo Kondžilska, moli za mir u Bosni i Hercegovini!” Tom prilikom kardinal Puljić je rekao: “Bosna i Hercegovina sada proživljava teške trenutke i izazove. Treba nam Marijin zagovor. Mi ćemo poći svojim kućama, a na ovaj način – kroz ovaj mozaik – bit ćemo trajno povezani s ovim svetištem. Zbog toga vapimo: Gospo Kondžilska, moli za mir u dušama i za mir u krvavoj zemlji BiH da možemo u njoj živjeti i preživjeti.”

slika

Kardinalu Puljiću tada je od strane fra Siniše Srebrenovića, gvardijana franjevačkog samostana koji vodi brigu o svetištu u Nazaretu, uručena stijena Marijine kuće u Nazaretu. Danas se ta stijena čuva u župnoj crkvi u Komušini uz samu sliku naše Gospe Kondžilske.

Godinu dana nakon tog povijesnog hodočašća u Svetu zemlju želimo skrenuti pozornost na tu izuzetnu čast koja je iskazana župi Komušina da u svojoj župnoj crkvi čuva stijenu Marijine kuće. Tom stijenom je u potpunoti povezano naše Gospino svetište Komušina – Kondžilo i Marijina kuća u Nazaretu te se može reći da je dio Komušine u Nazaretu, a dio Nazareta u Komušini.

Komušina je pretrpjela težak rat, ljudi su protjerani, domovi su uništeni, ali ipak ljudi se vraćaju. Istina teško i sporo. Danas se u Komušini gradi svetište na brdu Kondžilu. Iako je gradnja svetišta počela prije nego što je stijena Marijine kuće stigla u Komušinu, teško se oteti dojmu da je ta stijena upravo kamen temeljac, kamen zaglavni našeg novog svetišta odnosno, temeljac samog povratka i obnove župe. Stijena Marijine kuće i Gospa Kondžilska neodoljivo podsjećaju na sv. Petra i prispodobu o stijeni. Isus govori Petru: “Ti si Petar – Stijena i na toj stijeni sagradit ću Crkvu svoju, i Vrata paklena neće je nadvladati!” (Mt 16, 18). Stijena Marijine kuće tek je predmet, ali je simbol Djevice Marije, simbol koji nas podsjeća na našu nebesku majku Mariju koja je naša istinska stijena i u koju se moramo uzdati i oko koje moramo graditi naš povratak u Komušinu. Stijena je simbol temelja, a naš temelj je Djevica Marija, odnosno Gospa Kondžilska i njezino svetište, njezina slika. Kao što je uz Petra izgrađena Crkva, tako se i naša župa mora graditi i obnavljati uz našu Gospu Kondžilsku. Ova stijena je poruka da je naša nebeska majka Marija uz nas i da neće napustiti svoju Komušinu i Komušance. (ib/komusina-kondzilo.net)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 09 ožu 2013, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Načelnik općine Teslić dr. Miličević u radnoj posjeti općini Usora

slika

Usora, utorak, 05.03.2013. – Općinski načelnik Ilija Nikić ugostio je načelnika općine Teslić dr. Milana Milčević. Održani radni sastanak načelnika Usore i Teslića početak je izravne suradnje ovih dviju općina na svim dodirnim točkama i pitanjima za koje se ukaže potreba. Napominjemo i ranije je bilo kontakata i određenih oblika suradne ovih dviju općina na marginama drugih događaja ili na razinama suradnika načelnika, a ovo je prva zvanična posjeta jednoga načelnika drugoj Općini.

Povod za ovaj susret bio je potreba izavnog upoznavanja dvojice načelnika i otvaranje mogućnosti za konkretne oblike suradnju. Na to ih je ponukalo i ‘Pismo namjere’ upućeno od strane Hrvatske zajednice progananika-izbjeglica povratnika BiH i njenog Odbora za povratak u Republiku Srpsku sa sjedištem u Tesliću, potpisanog od strane predsjednika Štefe Masatovića, koji su ponudili domaćinstvo za zajedničko zakazivanje sastanka načelnika općina Teslić, Doboj i Usora na temu: “Održiv povratak u FBiH i RS kroz obnovu u ratu porušenih kuća i izgradnju komunalne infrastrukture”.

Načelnici su dogovorili da nema nikakve smetnje, niti drugih ograničenja da Hrvati općine Teslić svoje potrebe i zahtjeve za obnovom kuće i infrastrukture izravno podnesu u Ured načelnika općine Teslić, gosp. Milana dr. Miličevića.

Također, dvojica načelnika su dogovorili da i načelnik općine Usore Ilija Nikić pozove hrvatske Udruge povratnika i sve Hrvate koji imaju namjeru povratka u općinu Teslić da svoj zahtjev podnesu izravno u Ured načelnika Općine Teslić – dr. Milana Miličivić.

Pored navedenog, podsjećanja radi, jedna od otvorenih mogućnosti za povratnike je i Javni poziv u okviru Regionalnog stambenog programa, za koji je rok za podnošenje prijava do 07.05.2013. godine.

http://www.usora.com


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 11 ožu 2013, 07:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lip 2009, 08:42
Postovi: 2111
Lokacija: Beograd
Fino izgleda svetiliste, koji su rokovi za zavrsetak?

_________________
Čevo ravno, gnjijezdo junačko,
a krvavo ljudsko razbojište,
mnoge li si vojske zapamtilo,
mnoge li si majke ojadilo!
Ljudske su te kosti zatrpale,
ljudskom si se krvlju opjanilo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 11 ožu 2013, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Mislim da će se po predviđanjima u proljeće sljedeće godine završit radovi na objektima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 16 ožu 2013, 22:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Citat:
Delegacija Hrvata općine Teslić na sastanku s ministrom Ljubićem


slika

SARAJEVO/KOMUŠINA – Dana 15.3. ministar za ljudska prava i izbjeglice u Vijeću ministara BiH, Damir Ljubić primio je delegaciju predstavnika hrvatskog naroda općine Teslić, koju su sačinjavali Luka Babić, Pero Paurević, Igor Balukčić i Tomo Grgić.

Glavna tema sastanka bila je pomoć i suradnja u procesu obnove i povratka Hrvata na prostore općine Teslić, sa posebnim akcentom na registraciju i prijavu Hrvata sa tih prostora za povratak.

Tokom razgovora između ministra Ljubića i predstavnika hrvatskog naroda općine Teslić doneseni su sljedeći zaključci:

1. Nastaviti sa pozitivnim ozračjem kako bi se izvršila što brojnija registracija Hrvata za povratak na područje općine Teslić, a u rokovima koji su navedeni na stranicama ministarstva, kao i podnošenje prijava za obnovu i povratak.

2. Da se sagledaju i definiraju infrastrukturni nedostaci i problemi na našem području, koje bi se rješavalo apliciranjem na adekvatne programe za izgradnju.

3. Da se zaustavi dosadašnji način rada oko obnove i povratka, jer je očito da se u velikom dijelu u tim procesima radilo na koruptivan način.

4. Da se na prostoru općine Teslić organizira tribina sa akcentom na obnovi i povratku na kojoj bi ministar sa svojim suradnicima i stručnim službama objasnio ljudima postupak i procedure vezane za programe povratka i obnove.

5. Nastaviti komunikaciju između predstavnika Hrvata općine Teslić , i aktivno nastaviti rad sa ljudima na terenu (Teslić, Komušina, inozemstvo).

6. Da se izvrši registracija udruge za obnovu i povratak Hrvata na prostore općine Teslić koja neće raditi na diskriminaciji ljudi po političkoj ili bilo kojoj drugoj osnovi.

Navedene zaključke na što uspješniji način na terenu će implementirat prisutni predstavnici Hrvata općine Teslić zajedno ostalim aktivnim osobama sa tog područja, uz punu podršku ministra Ljubića i njegovog ministarstva.

| hb.org | D. Mršić/delegacija Hrvata općine Teslić|


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 21 ožu 2013, 02:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ožu 2013, 01:29
Postovi: 16
Pozzz svima na ovom forumu.Iskreno se nadam da cu biti dobro prihvacen i da cu proci bez drskih i niskih provokacija i uvreda.
Rođeni sam Teslicanin i moj je tata bio clan Komusanske bojne nekoliko mjeseci.Inace,mi smo Muslimani,ali moj tata je Komusinu uvijek smatrao "svojom" jer je tu odrastao.Dosta pravih prijatelja ima iz Komusine,ali i onih koje je stekao za vrijeme rata.Cini mi se da mu je zapovjednik bio Stefo Masatovic.Moram reci da je gosp.Masatovic veliki covjek i jednom rijecu ljudina :D
Iskreno se nadam da ce Komusina uskoro dobiti i status opcine jer je to definitivno zasluzila.Nadam se samo da ce kroz nekakva prekrajanja to i dobiti,ako nista barem neka se prikljuci Usori ili Zepcu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 21 ožu 2013, 09:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
LosChe je napisao/la:
Pozzz svima na ovom forumu.Iskreno se nadam da cu biti dobro prihvacen i da cu proci bez drskih i niskih provokacija i uvreda.
Rođeni sam Teslicanin i moj je tata bio clan Komusanske bojne nekoliko mjeseci.Inace,mi smo Muslimani,ali moj tata je Komusinu uvijek smatrao "svojom" jer je tu odrastao.Dosta pravih prijatelja ima iz Komusine,ali i onih koje je stekao za vrijeme rata.Cini mi se da mu je zapovjednik bio Stefo Masatovic.Moram reci da je gosp.Masatovic veliki covjek i jednom rijecu ljudina :D
Iskreno se nadam da ce Komusina uskoro dobiti i status opcine jer je to definitivno zasluzila.Nadam se samo da ce kroz nekakva prekrajanja to i dobiti,ako nista barem neka se prikljuci Usori ili Zepcu.


Dobro došao.

Gdje sad boraviš?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 21 ožu 2013, 14:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ožu 2013, 01:29
Postovi: 16
MRSHO je napisao/la:
LosChe je napisao/la:
Pozzz svima na ovom forumu.Iskreno se nadam da cu biti dobro prihvacen i da cu proci bez drskih i niskih provokacija i uvreda.
Rođeni sam Teslicanin i moj je tata bio clan Komusanske bojne nekoliko mjeseci.Inace,mi smo Muslimani,ali moj tata je Komusinu uvijek smatrao "svojom" jer je tu odrastao.Dosta pravih prijatelja ima iz Komusine,ali i onih koje je stekao za vrijeme rata.Cini mi se da mu je zapovjednik bio Stefo Masatovic.Moram reci da je gosp.Masatovic veliki covjek i jednom rijecu ljudina :D
Iskreno se nadam da ce Komusina uskoro dobiti i status opcine jer je to definitivno zasluzila.Nadam se samo da ce kroz nekakva prekrajanja to i dobiti,ako nista barem neka se prikljuci Usori ili Zepcu.


Dobro došao.

Gdje sad boraviš?

Hvala puno.
Sad sam trenutno u Zepcu.Ima ovdje dosta Komusana.Mada bih rekao da zivim na relaciji Zepce-Teslic.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 21 ožu 2013, 15:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
LosChe je napisao/la:
MRSHO je napisao/la:

Dobro došao.

Gdje sad boraviš?

Hvala puno.
Sad sam trenutno u Zepcu.Ima ovdje dosta Komusana.Mada bih rekao da zivim na relaciji Zepce-Teslic.


:palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 22 ožu 2013, 16:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Počeli pripremni radovi za cestu Pranjići – Ćosići – Šimići

Započeli pripremni radovi kroz Pranjiće, Ćosiće i Šimiće

U prosincu 2012. godine, odlukom Vlade Republike Hrvatske o raspodjeli sredstava za financiranje projekata od interesa za hrvatski narod u Bosni i Hercegovini, iz sredstava državnog proračuna Republike Hrvatske dodijeljeno je milijun i petdesettisuća (1.050.000) Kuna za asfaltiranje i uređenje ceste kroz zaseoke Pranjići, Ćosići i Šimići u Mjesnoj zajednici Slatina, u čije ime su projekt pripremili i aplicirali g. Ilija i Igor Pranjić.

Kako kažu mještani navedenih sela, put je posvećen njihovim susjedima, poginulim braniteljima Jozi Šimiću i Slavku Pranjiću čemu svjedoči i tabla sa njihovim imenima.

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 09 tra 2013, 17:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Jučer smo i Komušanci obilježili 21. obljetnicu osnutka Hrvatskog vijeća obrane.

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 06 svi 2013, 19:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Nema odmora dok traje obnova...

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 07 svi 2013, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Svaka čast, Komušanci su zbilja primjer kako se voli i obnavlja djedovina.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 07 svi 2013, 15:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
Zadar1993 je napisao/la:
Svaka čast, Komušanci su zbilja primjer kako se voli i obnavlja djedovina.

Potpisujem :zivili :herceg_bosna


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 07 svi 2013, 17:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Ceha je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:
Svaka čast, Komušanci su zbilja primjer kako se voli i obnavlja djedovina.

Potpisujem :zivili :herceg_bosna


:palacgore1

Ovo proljeće vratilo se nekoliko novih povratnika. Jedan čak bez obnovljene kuće, dovezao kamp kućicu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 07 svi 2013, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Krajem travnja župljani župe Komušina organizirali su akciju uređenja i čišćenja okoliša Svetišta u izgradnji na Kondžilu.

Neki dan sam bio kod župnika i čuvara svetišta Kondžilo, do ljeta se nastavljaju neki radovi na kapeli, a nada se da će uspjeti pozeleniti područja Kondžila gdje su se provodili zemljani radovi koji su završeni...

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 08 svi 2013, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Večeras...

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 09 svi 2013, 11:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
KOMUŠINA - 42. Dan mladih Vrhbosanske nadbiskupije

“Pođite, dakle, i učinite mojim učenicima sve narode!” Usp. (Mt 28,19).

Radosno Vas pozivamo na slavlje 42. Dana mladih Vrhbosanske nadbiskupije u Gospino svetište Komušina – Kondžilo od 24. do 25. svibnja 2013. godine, koje će se održati pod motom: “Pođite, dakle, i učinite mojim učenicima sve narode!” Usp. (Mt 28,19).

Poseban poziv upućujemo mladima podrijetlom iz Komušine i komušanskog kraja koji su raseljeni po svijetu, da nam se pridruže na ovogodišnjem hodočašću.

Pozivamo i ovogodišnje krizmanike s područja Vrhbosanske nadbiskupije da Dan mladih bude mjesto njihove duhovne obnove i bliže priprave za sakrament Potvrde.
RASPORED:
Petak, 24. svibnja 2013.

17:00 – Dolazak sudionika
18:00 – Sv. Misa
19:00 – Večera
20:00 – Radionice
23:00 – Klanjanje pred Presvetim
00:00 – 07:00 – Bdjenje

Subota, 25. svibnja 2013.

07:30 – Doručak
09:00 – Dolazak hodočasnika
09:00 – Pokorničko bogoslužje
10:00 – Procesija na Kondžilo
11:00 – Sveta Misa na Kondžilu
12:30 – Ručak
13:00 – Sajam mogućnosti
14:00 – Festival vjere

Svi svećenici – hodočasnici se trebaju spremno i bez okljevanja staviti na raspolaganje za pojedinačno slavlje sakramenta pomirenja koje će biti kod župne crkve između 09:00 i 10:00 sati, a svećenici koji žele koncelebrirati na Kondžilu trebaju ponijeti vlastito misno ruho bijele boje.

Liturgiju animiraju mladi Žepačkog dekanata (čitači, prinos darova, molitva vjernika i ministranti).

Sajam mogućnosti je zamišljen kao mjesto gdje će se predstaviti skupine mladih koje budu sudjelovale u programu u petak. Oni će u radionicama dobiti određene zadatke (vezane uz geslo susreta), te će iste predstaviti hodočasnicima na glavni dan susreta.

U duhovno- kulturnom programu, Festivalu vjere, koji počinje u 14:00, sati mogu sudjelovati svi koji su se prethodno prijavili u Nadbiskupskom centru za pastoral mladih “Ivan Pavao II.”, tel. 033 766 225. Prijave se primaju do 20. svibnja (uključivo). Prijave na sam dan održavanja neće se uzimati u obzir. Duhovno – kulturni program zamišljen je prije svega kao koncert duhovnih i zabavnih skladbi. Mogu se prijaviti bendovi i pjevačke grupe mladih. Prijavu za sudjelovanje u programu može izvršiti jedino župnik ili župni vikar. U sklopu Festivala vjere bit će proglašeni pobjednici Natječaja za dodjelu malih grantova Nadbiskupskog centra za pastoral mladih “Ivan Pavao II.” za projekte mladih.

Po povratku procesije s Kondžila hodočasnicima će biti ponuđen jednostavan obrok zahvaljujući dobroti sponzora i dobročinitelja.
OČEKUJEMO VAS S LJUBAVLJU U MARIJANSKOM SVETIŠTU VRHBOSANSKE NADBISKUPIJE NA KRAJU GOSPINA MJESECA SVIBNJA!

http://www.komusina-kondzilo.net


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komušina - Teslić
PostPostano: 17 srp 2013, 16:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Vratia se Mršo i donia frišku ribu.

Kao zahvalu Vladi RH za donaciju za izgradnju ceste i rasvjete kroz zaseoke Pranjići, Šimići, Ćosići u MZ Slatina, mještani postaviše raspelo i spomen ploču sa grbom Republike Hrvatske, spomen obilježje još nije dovršeno

slika

Ovako izgleda put kroz selo

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 590 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO